percent

خرید دوره

تعداد باقیمانده تا پایان تخفیف :

  • 0 عدد
  • باقی مانده

2 میلیون و 690 هزار تومان

خرید دوره
protection

تمامی محصولات گارانتی بازگشت وجه دارند.

دوره کاربردی

شهـــــامــــت

بعد از شهامت، زندگی مثل قبل نخواهد بود!

  اسکرول کنید

Lion.Icon.png

زندان خجالت

خوشبختانه خجالت چیزی جز یک زندان ذهنی نیست و معمولاً فرد خجالتی نمیدونه که در یک زندان ذهنی گیر افتاده و "فقط فکر میکنه" که دنیای اطرافش انقدر آزاردهنده و تلخه. برای همین رفته رفته منزوی و گوشه‌گیر میشه تا جایی که تقریباً ارتباطش با دنیای واقعی کاملاً قطع میشه. زندان خجالت خیلی بزرگه و توی همه قسمت‌های زندگی تاثیر داره، این زندان همیشه و همه جا با آدم خجالتی هست، تو خانواده، محل کار، رابطه و حتی توی تنهایی باهاشه.
زندان خجالت خیلی بی رحم و نامرده، خجالت هر روز باعث عذاب خیلی‌ها میشه، انقدر مویرگی نفوذ میکنه تو زندگی، که تو تک تک افکار و رفتار اون شخص تاثیر میذاره، از تصمیم‌های خیلی کوچیک و ساده مثل درخواست کردن از راننده تاکسی برای روشن کردن کولر، تا تصمیم‌های خیلی مهم زندگی مثل ازدواج. خیلی از زندگی‌ها به خاطر خجالت از هم پاشیده، خیلی از بچه‌ها به خاطر خجالت آینده‌شون تاریک شده، خیلی‌ها سلامت روحی‌شون رو از دست دادن و حتی خیلی‌ها سلامت جسمی شون رو. چقدر آدم‌ها، ضررهای مالی سنگین رو به خاطر خجالت کشیدن تحمل کردن. خیلی‌ها ارزش‌هایی که تو زندگی‌شون داشتن رو زیر پا گذاشتن، مثل راستگویی، تعهد، مهربونی، سخاوت، احترام و.... یعنی خیلی‌ها به خاطر خجالتی بودن دروغگو شدن، بد قول شدن، کم کاری کردن، مهربون نبودن، بی‌احترامی کردن و....
چه زندان زشتی..... موفقیت، خجالت و حسرت. میگن از آدمایی که سن‌شون زیاد بوده و نزدیک مرگ شون بوده پرسیدن حسرت چه چیزی رو میخورید: اونا گفتن حسرت کارهایی که نکردن بیشتر اذیت شون می‌کنه تا کارهای اشتباهی که کردن. چه لذت‌هایی که آدم‌های خجالتی از خودشون دریغ میکنن و هیچ وقت تجربه نمیکنن و بعدها حسرتش رو میخورن. آدم خجالتی که سرشار از استعداده، چقدر حسرت پول و ثروتی که هیچ وقت به دست نمیاره رو میخوره. چه عشق‌ها و زندگی‌هایی که شکل نگرفته و فقط حسرتش مونده.
اگر خجالت نبود چقدر آدم‌های خوشحال‌تری داشتیم و چقدر موفقیت‌ها بیشتر میشد و چقدر دنیا جای قشنگ تری میشد.

شهامت چیه؟

دوره شهامت بدون تعارف و بی شک بهترین ابزاری هست که خیلی راحت یه آدم خجالتی رو از این زندان آزاد میکنه. این دوره سالهاست که یکی از طرفدارترین محصولات مجموعه «بیشتر از یک نفر» هست و تا حالا چند هزار نفر با کمک این محصول، تونستن خجالت رو برای همیشه کنار بذارن. در بین کسانی که دوره شهامت رو گذروندن، افرادی بودن که از خوشحالی گریه کردن. ما ادعا داریم که شهامت بهترین دوره رفع خجالت در دنیاس، مزیت خاص و منحصر به فرد شهامت اینه که، درک خیلی بالایی از مغز و جزئیات زندگی یک آدم خجالتی توی این محصول وجود داره. به خاطر این درک عمیق، راهکارهای فوق العاده ای طراحی شده که قدم به قدم کمک میکنه تا یه آدم خجالتی به سادگی از این وضعیت زجر آور بیاد بیرون. مثلا توی محصول شهامت به فرد خجالتی گفته نمیشه که برو و حرفت رو بزن و شجاع باش. بلکه با یه سری تکنیک مشخص، دقیقا یاد داده میشه که «چطوری» و «چگونه» بره و حرفش رو بزنه و «قاطعانه» و «محترمانه» حقش رو بگیره.

چرا پیام بهرام‌پور؟

payam
احتمالاً پیام بهرام‌پور رو بشناسید. پیام برای آماده سازی دوره شهامت بزرگترین کار تحقیقی خودش رو انجام داد. پیام در همه دوره‌های آموزشی، خودش به بقیه مدرس‌ها توصیه می‌کنه که دوره‌هایی که طراحی کرده رو به شاگرداشون آموزش بدن. اما تو دوره شهامت! به دلیل پیچیدگی‌های خیلی زیاد تو بحث خجالت، پیام از بقیه مدرس ها خواست تا زمانی که به مهارت‌های مختلفی تسلط کامل ندارن، وارد این حیطه نشن، چون به دلیل حساسیت بالای موضوع این کار خیلی خطرناکه. پیام برای تهیه این دوره تو بهترین دوره‌های آموزشی موجود در دنیا شرکت کرده و از آموزش‌های بهترین روانشناس ها، مثل "استیون هیز" و "راس هریس" به صورت مستقیم برای تهیه دوره، استفاده کرده. شرکت در بهترین دوره‌های آموزشی موجود دنیا، سال‌ها مطالعه و تحقیقات زیادی که روی افراد خجالتی انجام داده، مصاحبه‌های خیلی دقیقی که به صورت مستقیم با افراد خجالتی داشته باعث شده این دوره خیلی کامل باشه. ترکیب تحقیقات و آموزش بسیار پیشرفته پیام بهرام پور + مصاحبه و مشاهده دقیق افراد خجالتی + نوروساینس که رشته تحصیلی پیام در دانشگاه کینگز لندن هست، باعث شده که پیام درک عمیقی از زندگی یه فرد خجول داشته باشه و به خاطر رشته تحصیلیش، از اونجاییکه میدونه در لحظه خجالت کشیدن دقیقا چه اتفاقی داخل مغز یک آدم خجالتی می‌افته و باز به خاطر تحصیلاتش و تحقیقات و آموزش‌های خاصی که در این زمینه دیده، دقیقا میدونه که راهکار بیرون کشیدن یک فرد خجالتی از وضعیت چیه، اونو تبدیل کرده به یکی از مهم‌ترین و شاخص‌ترین افرادی که میتونه به افراد خجالتی کمک کنه. به همین خاطر هست که این دوره واقعاً معجزه می‌کنه

چرا این محصول خریدنی است؟

bishtarazyek
این فقط چند دستاورد شما بعد از شهامته!
وقتی که رفتار قاطعانه رو یاد بگیرین، زندگی لذت بخشی رو تجربه می کنین! یعنی:
کنترل زندگی در دست هاتونه.
شرم ندارین و احساس عذاب وجدان آزارتون نمیده.
با شهامت نظرتون رو در جمع میگین و اعتماد به نفس بالایی دارین.
به دیگران اجازه نمیدین حق تون رو نادیده بگیرن.
می دونین چه چیزی حق شماست و چطور باید برای رسیدن بهش تلاش کنین.
حتی اگه نخواین برای حق تون تلاش کنید، حس خوب و راحتی دارین.
کمتر چیزی می تونه ناراحت تون کنه.
و...

نحوه ارائه مطالب

محصول شهامت به صورت غیرحضوری در دسترس شما قرار می گیره. فایل های صوتی و تصویری و pdf رو با کیفیت قرار دادیم. همه مطالب برای همیشه در اختیارتونه. فقط کافیه به لپ تاپ یا موبایل و اینترنت دسترسی داشته باشین. همین!

سرفصل مطالب

چراغ قرمز:

چرا خجالتی هستیم؟ ریشه‌های خجالتی بودن ما کجاست؟

رفتار قاطعانه چیه و چجوری قاطع و قدرتمند باشیم؟

و...

چراغ زرد:

قاطع بودن مساوی نیست با پررو و گستاخ بودن!!

چجوری واقعا از نه شنیدن نترسیم و برامون عادی بشه؟

رفتار پراعتمادبه نفس‌ترین آدم‌ها چجوریه؟

و...

چراغ سبز:

چندتا تکنیک خفن برای رهایی از کمرویی و خجالتی بودن (سی‌ دی ‌خش‌ دار - سحابی و ...)

چجوری از دیگران به بهترین شکل درخواست کنیم؟

چجوری انتقاد کنیم و انتقادپذیر هم باشیم؟

و...

هدایا و پیشنهادات ردنشدنی محصول شهامت

17 ساعت فیلم آموزشی
قرار گرفت
دفترچه راهنمای گام به گام دوره + تقویم 40 روزه
قرار گرفت
کتاب الکترونیکی چطور نه نشنویم و 10 تکنیک جذاب بله گرفتن
قرار گرفت
کتاب الکترونیکی دستورالعمل اعتماد به نفس فوری و کاهش استرس
قرار گرفت
200 هزار تومان اعتبار سایت در صورت انجام تمرین و ارسال آن
فیلم سمینار گفتگوهای سرنوشت ساز
قرار گرفت
وبینار خجولی خانم ها در محیط کار
بــه زودی
وبینار چطور با احساس گناه کنار بیاییم؟
بــه زودی
کتاب الکترونیکی 30 روش «باز کردن سر صحبت با دیگران»
قرار گرفت
فیلم اختصاصی TJ walker (چطور با اعتماد به نفس گفت و گو کنیم؟)
قرار گرفت
فلش کارت جمله‌هایی برای ارتباطات حرفه‌ای
قرار گرفت
120 دقیقه ویدئو آموزشی قرص مکمل شهامت
قرار گرفت
امکان ارسال 3 سوال و دریافت پاسخ صوتی پیام بهرام پور
عضویت در کانال تلگرامی
قرار گرفت
وبینار رفع خجالت در کودکان
بــه زودی
cash-return

سه برابر گارانتی بازگشت وجه یعنی چی؟

وقتی هزاران نفر از شهامت با خوشحالی نتیجه گرفتن، شهامت تبدیل شد به خاص ترین محصول موسسه بیشتر از یک نفر و تنها محصولیه که گارانتی سه برابری بازگشت وجه داره.
یعنی چی؟
یعنی اگه کسی محصول رو تهیه کرد و تمرینات رو انجام داد و نتیجه نگرفت و درخواست بازگشت وجه داد، 3 برابر پولی که پرداخت کرده بهش بازگشت داده میشه.
بله، سه برابر.
حالا اگه تمرینات رو انجام ندادین هم جای نگرانی نیست! تمام مبلغ پرداختی تون بدون هیچ قید و شرطی قابل پرداخته. این اطمینانیه که به خوشحال کردن و آزاد کردن افراد خجالتی از این زندان مخوف داریم. این گارانتی توسط پیام بهرام پور شخصاً تضمین شده.
price-tag

قیمت

اگه با این دوره قرار باشه خجالت و کمرویی خودتون رو برای همیشه کنار بذارین، ارزش نداره فقط ۷۹۰ هزار تومان روی خودتون سرمایه‌گذاری کنید؟ فقط با یک حساب سرانگشتی می‌تونید فرصت‌های زیادی که به خاطر خجالت و اعتماد به نفس کم و ناتوانی در نه گفتن از دست دادین و زیان‌هایی که متحمل شدین رو پیدا کنین! به نظر شما ارزش نداره پول یک جفت کفش غیراورجینال و فیک رو روی خودتون سرمایه‌گذاری کنید و نتایج حیرت‌انگیزش رو توی زندگیتون ببینید؟ مطمئنیم که شما هم به جمع بیش از ۵ هزار نفری از مشتریان راضی و خوشحال این محصول اضافه میشین! کسایی که مهارت مهم رفع خجالت و کمرویی رو یاد گرفتن و با رضایت بالایی مشغول کار و زندگی شون هستن.