Artboard 33-8

مدرسه کسب‌وکار

دوره راه‌اندازی کسب‌وکار در ۱۰۰ روز

(پشتیبانی، عیب‌یابی و رشد انفجاری)

کسب و کار خودتان را با دستان خالی بسازید!

قیمت دوره: 70,000,000 تومان
قیمت با تخفیف: 29,900,000 تومان
دو هدیه ارزشمند برای شرکت کنندگان دوره کسب و کار

برای دیدن جزئیات هدایا بر روی تصاویر کلیک کنید

بوت کمپ fearless | بی‌باکی!

شما شرکت کننده دوره مدرسه کسب و کار در این بوتکمپ که به ارزش 4 میلیون تومان است به رایگان شرکت میکنید و با تکنیک‌های استثنایی، تمرین و تعامل، با ترس های خود خداحافظی می کنید.

فیلم سمینار ترمز (به ارزش 1 میلیون)

شرکت در سمینار ترمز برای شما کارآفرین عزیز مدرسه کسب و کار رایگان است، در این سمینار بزرگ قرار است باورهای محدودکننده و غیرسازنده را بشناسیم و با هم، با تکنیک های علمی این باورها را خنثی کنیم.

پیشنهاد می‌کنیم به جای وسواس بیش از حد همین حالا برای دریافت مشاوره رایگان فرم زیر را تکمیل کنید

ما کمکتان می‌کنیم در 100 روز، کسب‌وکارتان را راه‌اندازی کنید، برای فروش خدمت یا محصولتان ایده‌های طلایی پیدا کنید و کسب‌وکارتان را به زودی به سوددهی برسانید!

این دوره مناسب چه کسانی هست؟
 • تمام کسانی که علاقه‌مند به راه‌اندازی کسب‌وکار شخصی خود هستند​
 • کسانی که از کارمندی خسته شده‌اند و به دنبال استقلال شغلی هستند
 • کسانی که می‌خواهند زحماتشان برای کار خودشان باشد نه برای دیگران
 • افرادی که پیشرفت برایشان مهم است و نمی‌خواهند درگیر حقوق کارمندی باشند
 • کسانی که دوست دارند تجربیات ارزشمند راه‌اندازی کسب‌وکار شخصی را به چشم ببینند
 • افرادی که می‌خواهند در دوران پیری، حسرت نخورند که چرا کار دلخواهشان را نکرده‌اند
 • افرادی که چالش‌های تازه می‌خواهند و از زندگی معمولی و همیشگی خسته شده‌اند
 • کسانی که می‌خواهند الگوی دیگران شوند و موفقیت‌های تازه و بزرگشان را جشن بگیرند!
مدرسه کسب‌وکار
 • شروع دوره

  از 15 اردیبهشت ماه 1402 (جمعه‌ها)

 • نحوه برگزاری

  به صورت وبینار (با ضبط فیلم به صورت کامل)

 • مدت دوره

  حدود 100 ساعت (به طور کلی 8 ماه طول خواهد کشید)

 • مبلغ سرمایه‌گذاری

  قیمت دوره 70 میلیون تومان که با تخفیف ویژه فقط 29,900,000 تومان تا 31 اردیبهشت + دو هدیه ویژه شامل بلیط رایگان سمینار ترمز و شرکت به صورت رایگان در بوت کمپ fearless | بی‌باکی!

نهال کوچک کسب‌وکارتان را در 100 روز به یک درخت بزرگ تبدیل کنید!

فقط باید آموزش خوب ببینید، ایده‌هایتان را طبق آموزش‌ها بررسی کنید و سپس طبق مراحلی که در این دوره یاد می‌گیرید، قدم‌به‌قدم آن را رشد دهید.

کسب‌وکاری که همیشه در ذهن داشتید را راه‌اندازی می‌کنید و در 100 روز آن را رشد می‌دهید؛ ضمن اینکه استارت کسب‌وکار شما هم در طول همین 8 ماه آموزش خواهد خورد و ما در کنارتان هستیم و پشتیبانی‌تان خواهیم کرد. 

درست مثل یک نهال کوچک … ما هم کمک می‌کنیم در پایان دوره، این نهال کوچک را به یک درخت تناور تبدیل کنید.

شبکه‌سازی، یکی از مهم‌ترین بخش‌های کسب‌وکار

پیام بهرام پور، استاد شبکه‌سازی است! او طی سال‌های گذشته با برخی از بزرگ‌ترین کارآفرینان داخلی و خارجی ارتباط برقرار کرده که برخی از آن‌ها به ایجاد همکاری‌های سودآور انجامیده است.

به شما یاد می‌دهیم که:

 • چطور با کارآفرینان بزرگ ارتباط بگیرید و بازی‌های برد برد با هم داشته باشید؛
 • چطور با جلب اعتماد مدیران شرکت‌های بزرگ، همکاری‌های سودبخش با آن‌ها داشته باشید؛
 • چگونه کاری کنید که کسب‌وکارتان به راحتی توسط افراد سرشناس تبلیغ شود و از مشتریان دیگران، استفاده کنید؛
 • چگونه از اهرم قدرتمند شبکه‌سازی برای رشد سریع‌تر استفاده کنید!
با پیام بهرام‌پور از لینک زیر بیشتر آشنا شوید:
اینفوگرافی دوره راه اندازی کسب و کار
0
هزار نفر!!

تعداد نسبی کسانی که طی این ده سال، از دوره‌ها، وبینارها و محصولات رایگان و پولی ما استفاده کرده‌اند…!!

0
هزار دانلود!!

اپلیکیشن آرامیا فقط طی دو سال توانسته به این تعداد دانلود و نصب برسد (ایده شما هم چنین پتانسیلی دارد، اگر روش‌های آن را یاد بگیرید)

0
هزار عدد!!

تعداد سفارش مشتریان این چند مجموعه در طی ماه! (مبلغ فروش مجموعه‌ها، اینجا بیان نمی‌شود، اما آمارهای دقیقی در طی دوره از فروش، درآمد، سفارش مجموعه‌ها به شما خواهیم داد)

مهم است که "چه کسی" به شما "چه چیزی" آموزش می‌دهد.

صدها دوره آموزشی وجود دارند که اثربخشی آن چنانی ندارند. یکی از مهم‌ترین دلایل این اثربخش نبودن، به دلیل بی‌تجربه بودن مدرس و تئوری بودن آموزش‌هاست؛ اما شما در مدرسه کسب‌وکار، این مشکل را نخواهید داشت. چرا؟

به دلایل زیر:

پیام بهرام پور، از صفر مطلق شروع کرده است و اکنون در 30 سالگی (که واقعاً سن بالایی نیست) صاحب 5 کسب‌وکار است. او ابتدا با آموزش دادن فن بیان و سخنرانی شروع کرد و پله پله کسب‌وکار اول خودش که همین مجموعه بیشتر از یک نفر هست را راه‌اندازی کرد. سال‌ها آزمون‌وخطا کرد و چندین بار شکست خورد تا بالاخره مجموعه‌اش بزرگ و بزرگ‌تر شد و اکنون بیش از 30 نفر به طور مستقیم و تمام وقت در آن مشغول کارند. بخشی از هزینه‌ای که برای دوره می‌پردازید، هزینه همین آزمون‌وخطایی است که دیگر تجربه‌اش نخواهید کرد!

همین دو سه سال قبل بود که ایده اپلیکیشن محبوب آرامیا به عنوان دومین کسب‌وکار آقای بهرام پور عملیاتی شد. فقط در یک سال اول بیش از 100 هزار دانلود و 20 هزار مشترک عدد واقعاً بالایی است برای یک اپلیکیشن که بدون انجام تبلیغات و صرفاً با خدمات عالی، رشد کرده و مورد استفاده قرار می‌گیرد! 

مجموعه پل ایده بعدی و کسب‌وکار بعدی پیام بهرام پور است. متصل کردن تعدادی از بهترین روانشناسان متخصص و آموزش دیده به هزاران متقاضی که نیاز به مشاوره و درمان دارند و با این کار، زندگی شادتری را تجربه کرده و ارتباطات، کسب‌

و اکنون دو کسب‌وکار جدید که یکی “رهبری مغزمحور” نام دارد و به منظور مدیریت و رهبری نوین کسب‌وکارها و سازمان‌ها راه‌اندازی شده و دیگری “دانه” نام دارد که قرار است تحولی در رشد والد و کودک ایجاد کند! به راحتی می‌توانید به مدرس دوره اعتماد کنید و منتظر باشید تا تک‌تک تجربیات ارزشمند، درس‌هایی که از شکست در طی این سال‌ها گرفته و همچنین گام‌های راه‌اندازی و رشد کسب‌وکار را در اختیارتان بگذارد.

قول می‌دهیم چیزی که در پایان از این دوره برداشت کنید، چندین برابر هزینه‌ای که در آن سرمایه‌گذاری می‌کنید، برایتان آورده داشته باشد. البته با تلاش خودتان و عمل به آموزش‌هایی که می‌بینید.

مدرس مدرسه کسب‌وکار کیست؟

پیام بهرام پور
پیام بهرام پور

خدمات اصلی دوره راه اندازی کسب و کار:

سرفصل‌های دوره راه اندازی کسب و کار

توان تحمل ابهام

تاب آوری استرس

سلف کوچینگ

تصمیم گیری

افزایش بازدهی

خودشناسی

مدیریت بحران

ارتباطات کاری(موثر, مذاکره؛ شخصیت شناسی)

هضم تجربه

حل مسئله

طرح تجاری توان تخمین
بوم کسب‌وکار ارزیابی اوضاع کشور
حساب و کتاب
ایده‌یابی ارزیابی ایده
تحلیل بازار انتخاب نام برند
استخدامکسب تخصص
امکاناتملزومات و مجوزها

سایت

آنلاین

آفلاین

مبانی برندینگ

فروش حرفه ای

قیمت گذاری

منابع انسانی

طراحی فرایند

حسابداری و اداری

قانون ۱۰۰

انتهای دوره چه چیزی کسب می‌کنید؟
مدرسه کسب و کار

راه‌اندازی کسب‌وکار دلخواهتان

چیزی که همیشه آرزویش را داشته‌اید!

مدرسه کسب و کار

استقلال شغلی، مالی و رفاهی

مدیر خودتان و آزادی عمل بیشتری دارید!

امکان تجربه‌آموزی از یک مدیر موفق

با کسی آموزش می‌بینید که ۵ کسب‌وکار راه‌اندازی کرده!

مدرسه کسب و کار

یادگیری شبکه‌سازی قدرتمند

از این اهرم به شدت پراهمیت، استفاده می کنید!

امکان سنجش ایده‌ها و مشورت با دیگران

ایده‌هایتان را با آموزش‌های دوره، بررسی می‌کنید

یادگیری فرمول‌های امتحان پس‌داده

رازهای ده‌ها کسب‌وکار موفق در دوره بررسی می شوند!

بعد از ثبت‌نام در دوره چه چیزهایی دریافت می‌کنید؟

کانال تلگرام اختصاصی

اسلایدهای آموزشی

فیلم جلسات

سوالات متداول

بله. در دوره راه اندازی کسب و کار مطالب به گونه‌ای طراحی شده که به صورت آرام و کاملا پیوسته، شما را برای راه‌اندازی کسب‌وکارتان هدایت و راهنمایی می‌کنیم. تنها چیزی که نیاز است، اشتیاق، تلاش و توجه به یادگیری است. شما باید برای راه‌اندازی کسب‌وکارتان تلاش کنید، ما هم هرآنچه نیاز باشد در اختیارتان قرار خواهیم داد.

این دوره به صورت آنلاین برگزار می‌شود، اما فیلم‌های با کیفیت و ضبط شده آن هم بر روی پروفایل شما قرار می‌گیرد تا همیشه به آن دسترسی داشته باشید. ضمن اینکه اگر در یک جلسه نتوانستید حضور داشته باشید، مطالب را از دست نمی‌دهید. همچنین فایل‌های دوره نیز در اختیار شماست.

خیر به هیچ عنوان! 

این دوره کاملاً با مدرسه استادی که بیشتر برای راه‌اندازی کسب وکارهای آموزشی بود، فرق دارد. بعد از این دوره، هر کسب و کاری که مدنظرتان هست را می‌توانید راه بیندازید. از یک مغازه گرفته تا کسب‌وکار  اینترنتی!

قرار نیست میلیاردر باشید تا کسب‌وکار راه‌اندازی کنید. در مدرسه کسب و کار به شما یاد می‌دهیم که با کمترین سرمایه ممکن چگونه و چه کارهای می‌توانید راه اندازی کنید. همچنین برای سرمایه‌های نسبتاً بزرگ و بزرگتر شما هم، راهکارهای فوق‌العاده خوبی ارائه خواهیم داد.

بله. یکی از مهم‌ترین موضوعات در کسب‌وکارهای شخصی، بحث نیروی انسانی است. شما به عنوان مدیر کسب‌وکارتان باید بدانید فرایند استخدام یک نیرو چگونه است و چطور می توانید یک تیم خوب بسازید. همچنین فرایند تربیت نیروهای انسانی، آموزش و یادگیری آنها و حتی اخراج نیروی انسانی را به شما آموزش خواهیم داد.

قرار است کسب‌وکاری که راه می‌اندازید رشد کند. قرار نیست درجا بزنید. پس راهکارهای جذب سرمایه از روش‌های مختلف را هم یاد خواهیم گرفت. اینکه سرمایه‌گذارها کجاها هستند و چگونه می‌توان آنان را متقاعد کرد که روی کسب‌وکارتان سرمایه‌گذاری کنند، مهم است و آموزش خواهید دید.

طول دوره ۱۰۰ ساعت است. اما کسانی که با بیشتر از یک نفر آشنا باشند، می‌دانند که ما جلسات پرسش و پاسخ و وبینارهای دوره‌ای برای ارائه تازه‌ترین آموزش‌ها را به رایگان برای شرکت‌کنندگان عزیز خواهیم داشت. زمان جلسات اصلی ۱۰۰ ساعت است؛ اما بهره‌برداری شما از این دوره، بسیار بیشتر است. مطمئن باشید.

ما همیشه پشتیبان شرکت‌کنندگانمان هستیم تا بهترین نتایج را از دوره‌ها ببینند و واقعاً برایشان موثر باشد.

پس باید گفت بله!!

پشتیبانان قبراق و سرحال ما آماده هستند تا مشکلات شما به عنوان شرکت‌کنندگان را به طور کامل رفع کرده و پاسخگوی سوالاتتان باشند.

خیر. همانطور که گفتیم، قدم‌به‌قدم با هم همراه می‌شویم و گام به گام یاد می‌گیریم تا بتوانیم کسب‌وکار مورعلاقه، درآمدزا و کاربردی خودمان را راه‌اندازی کنیم و آن را رشد دهیم.

کمی بالاتر نوشته‌ایم که چه کسانی می‌توانند در این دوره شرکت کنند. هرکسی که استقلال شغلی را دوست دارد، هرکسی که می‌خواهد زحماتش، خلاقیتش، برنامه‌ریزی و هدف‌گذاری‌اش را برای کسب‌وکار خودش (و نه دیگران) هزینه و خرج کند. پس شما به صورت بالقوه اگر به دنبال این هستید که تجربه راه‌اندازی شغل را داشته باشید، فرد مناسبی برای شرکت در این دوره هستید

هیچ اتفاقی نمی‌افتد!

اما دقت داشته باشید که وقتی هیچ کار تازه‌ای نکنیم، وقتی کماکان مثل گذشته باشیم و از دایره امن خودمان بیرون نیاییم، چیزی هم تغییر نمی‌کند، به استقلال مالی نمی‌رسیم، درآمدمان محدود است، تجربه‌هایمان اندک و احتمالاً خطراتی که به خاطر مستقل نبودن تهدیدمان می‌کند، بیشتر است!

دوره راه اندازی کسب و کار به صورت غیرحضوری و وبیناری برگزار می‌شود. اما فیلم دوره هم با کیفیت بالا و کامل در پروفایل کاربری شما قرار خواهد گرفت

بله. با وجود اینکه برخی موسسات زمان محدودی برای دسترسی کاربران به فیلم‌های آموزشی‌شان فراهم می‌کنند، مجموعه بیشتر از یک نفر، این امکان را برای شما عزیزان فراهم کرده که برای همیشه به فایل‌های خود دسترسی داشته باشید.

اگر سوال دیگری دارید، می‌توانید در قسمت کامنت‌های همین صفحه بنویسید ویا یا با شماره مجموعه 02191090908  تماس حاصل فرمایید تا به صورت کامل و دقیق، راهنمایی‌تان کنیم.

مبلغ موردنظرت را ارزی پرداخت کن!

شما همراهان عزیز می‌توانید مبلغ محصولات و دوره‌ها را به صورت ارزی (دلار، یورو، ارز دیجیتال و…) با کلیک بر دکمه زیر پرداخت کنید!

 

برای دریافت مشاوره رایگان جهت شرکت در دوره فرم زیر را تکمیل کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۱۲۲ دیدگاه دربارهٔ «دوره راه‌اندازی کسب‌وکار در ۱۰۰ روز (+ ۱۰۰ روز عیب‌یابی و رشد انفجاری)»

 1. سلام و درود
  همین دو جلسه ای که تا الان برگزار شد، به من ثابت کرد که شرکت در این دوره یکی از بهترین سرمایه گذاری های عمرم بوده و خواهد بود. آقای بهرام پور عزیز، “هم وطن” بودن و “هم جهان” بودن با شما واقعاً یک افتخاره. خداحفظتون کنه و امیدوارم که همراه با تیم حرفه ای تون همیشه بدرخشید، و هم دنیا رو و هم ایران رو جای بهتری برای زندگی بکنید.

  1. پشتیبانی بیشتر از یک .

   سلام همراه عزیز
   امیدواریم در کنار هم در مسیر رشد پر قدرت ادامه دهیم و به همین میزان رضایت داشته باشید.
   روزگارتون نیک؛ بیشتر ازیک نفر باقی بمانید.

 2. سلام و احترام خدمت تمامی دوستان،
  چند سالی هست که آموزش‌های مجموعه بیشتر از یک باعث تغییر و تحول اساسی در زندگی من شده و اخیرا تصمیم به شرکت در دوره‌ی راه اندازی کسب و کار گرفتم.
  از این رو میخوام مواردی که برای بنده نقطه نظر بوده و با شما به اشتراک بزارم:

  – این دوره مجزا از دوره‌های MBA و DBA هست و نکته‌ی قابل توجه این دوره نمایش قسمت شروع کسب کار است. ( به شخصه دغدغه داشتم که اول کار باید چجوری شروع بشه )
  – بنا به سرفصل دوره و تجربه‌ی حال حاضر، دید بسیار کاملی در قسمت راه اندازی کسب و کار داده میشه که بسیاری از ابهامات و مشکلات راه اندازی کار و جلوگیری می‌کنه.(همین موضوع باعث بازگشت سرمایه به حساب میشه که از اثرات آموزش دیدن هستش)
  – تا امروز که جلسه دوم دوره تموم شده، اینقدر از نکات مفید این دوره استفاده کردم که بارها گفتم اگر دوره همینجا تموم بشه، مبلغ دوره نوش جونشون.
  – فایل‌های خلاصه سازی دوره و نقاشی اون جدیدا اضافه شده که به شدت خدمت جذابی هست و برای بازبینی فوق‌العاده هستش.
  – سمینار ترمز یکی از مواردی بود که به شدت برای یک کارآفرین مخصوصا داخل محیط کشورمون نیاز بود و از لحاظ ذهنی کمک بزرگی بود.
  – یک مورد دیگه که خیلی به چشم بنده میاد، هدایای ارزشمندی هست که از طرف مجموعه به دانش‌جویان اهدا میشه.
  – پشتیبانی و اطلاع‌رسانی دوره به شدت قوی هستش، به این صورت که اگر کوچکترین اتفاقی بیوفته در چندین قسمت اطلاع رسانی میشه.

  و خیلی موارد دیگه که شاید در آینده ببینم و یا در حال حاضر حضور ذهن نداشته باشم.
  امیدوارم مجموعه‌ی بیشتر از یک مثل همیشه به بهترین شکل تا پایان این دوره همراه دانشجویان باشه.

  1. پشتیبانی بیشتر از یک .

   سلام همراه عزیز
   خوشحالیم که همراهمون هستید و بهتون تبریک میگیم که تصمیم گرفتید اصولی و علمی کسب و کارتون رو راه اندازی کنید.
   و چقدر خوب که از محتوا ساده نمی گذرید و از هر موضوع برای خودتون نکته می یابید.
   امیدواریم در کنار هم در مسیر رشد پر قدرت ادامه دهیم.
   روزگارتون نیک؛ بیشتر ازیک نفر باقی بمانید.

 3. سلام ببخشید مبلغ دوره کسب و کار خیلی زیاده ما اگه این مبلغ رو داشتیم دیگه دنبال دوره یا پکیج های کسب و کار نمی گشتیم. و به دنبال کار این طرف و اون طرف نمی رفتیم. برای تهیه این دوره بایستی تقاضای وام کنم. تو رو خدا شرایط و حال و روز کاربران رو درک کنید. و کمی انصاف داشته باشید.

  1. پشتیبانی بیشتر از یک .

   بهتون تبریک میگیم که به فکر رشد و توسعه فردی خودتون هستید

   باتوجه به هدفمون یعنی ارتقای مهارت های زندگی شرایطی فراهم کردیم که فرصت تهیه محصولاتمون رو داشته باشید؛ در خصوص اطلاع از پرداخت مرحله ای میتونید به شماره تلگرام زیر پیام دهید.

   ۰۹۳۰۷۳۲۸۳۸۱

   همکارمون در ساعات اداری و غیر تعطیلی ( شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۹ الی ۱۸) پاسخگوتون هستند.

   بیشتر ازیک نفر باشید…

 4. سلام و احترام، امیدوارم حال دلتون عالی باشه
  امروز که جلسه دوم مدرسه کسب و کار بود آقای بهرام پور پیام یکی از افرادی که توی این صفحه نظر گذاشته بودن رو برامون خوند. خودم خیلی لذت بردم که توی این دوره شرکت کردم و بعد گفتم بعد از جلسه منم یه پیام بذارم.
  حدودا ۱۶ سال داشتم که با سایت بهرامپور دات کام آشنا شدم که آقای بهرام پور یه دوره رایگان فن بیان ۷ جلسه گذاشته بود و اولیت درسش هم استفاده از ویکس قبل از سخنرانی بود (با پیراهن نارنجی)، اون نقطه عطف جدیدی تو زندگی من بود و خلاصه چندسال گذشت که مدرسه استادی شروع شد و من اون موقع هنوز پول شرکت در دوره رو نداشتم. اما خیلی دوست داشتم که توی بهترین دوره آقای بهرام پور شرکت کنم. ده سال گذشت و دوره مدرسه کسب و کار شروع شد و تصمیم گرفتم به هرنحوی که شده شرکت کنم چون دوره های رایگان و بعضی دوره های پولی آقای بهرام پور رو دیده بودم و اعتماد داشتم که علم و تجربه پیام میتونه به کیفیت زندگی، کسب و کار و درآمد من کمک کنه.
  سبک زندگی من خیلی شبیه پیام هست، از تیرشت هایی رنگی ای که موقع جلسات آنلاینم میپوشم تا دیدگاهی که نسبت به رشد و توسعه فردی دارم و … .
  خیلی خوشحالم دارم با پیام بزرگ میشم و میتونم به عنوان یک برادر بزرگتر از همه نظر (تجربه، دانش، علم، اخلاق و …) بهش اعتماد کنم و هوامو داشته باشه.
  امیدوارم به زودی بتونم در کسب و کارهای پیام باهاش همکاری داشته باشم و در مسیری که داره میره بهش کمک کنم و اون هم به من کمک کنه.

  1. پشتیبانی بیشتر از یک .

   سلام همراه عزیز
   خوشحالیم که همراهمون هستید و دغدغه آموزش و یادگیری دارید.
   مرسی که نظرتون رو با ما به اشتراک گذاشتید تا قوت قلبی باشه برای ادامه مسیر بیشتر ازیک…
   امیدواریم در کنار هم پر قدرت مسیر رشد رو ادامه دهیم.
   موفق و بیشتر ازیک نفر باشید.

 5. صفا طباطبایی.

  درود آقای بهرام پور
  من از شرکت کنتدگان مدرسه و کسب و کار هستم در حال گذراندن مدرسه استادی ٧ که از سال ١٣٧٩ اولین دیدار حضوری
  در همایش ٨٠٠ نفری همسان سازی مدرسان فدراسیون ورزشهای همگانی در تهران بود.
  مثل همیشه از ابتدا دروه مدرسه کسب و کار باز هم مطالب و کلیدهای جادویی
  آزاد سازی منابع شاید دلسوزانه ترین آموزشی بود که من تجربه کردم
  قدر دان شما هستم شاگردتان صفاطباطبایی

  1. پشتیبانی بیشتر از یک .

   سلام همراه عزیز
   خوشحالیم که به فکر رشد اصولی و علمی هستید…
   همراهی و رضایتتون برامون خیلی ارزشمند هست.
   مارو از موفقیت های روزافزونتون مطلع کنید.
   موفق و بیشتر ازیک نفر باشید.

 6. سلام وقتتون بخیر باشه
  من دیروز دیدم که جلسه اول این دوره رو به صورت جداگونه گذاشتین ولی الان نیست حذف شده؟
  یا من اشتباهی دیدم

  1. پشتیبانی بیشتر از یک .

   سلام همراه عزیز
   بله همینطوره جلسه اول محصول به عنوان محصول جداگانه قابل فروش هست.
   بیشتر ازیک نفر باشید.

    1. پشتیبانی بیشتر از یک .

     سلام همراه عزیز
     اگر پرداخیتتون قسطی بوده با پشتیبانی که فیش واریزیتون رو براشون فرستادید در این خصوص در ارتباط باشید؛ اما اگر کل مبلغ رو از سایت پرداخت کردید تیکت بزنید تا بررسی کنیم.
     بیشتر ازیک نفر باشید.

 7. سلام وقتتون بخیر من در هفت هشت روز اخیر چندین بار درخواست مشاوره درباره ی این دوره رو داشتم ولی هنوز تماسی گرفته نشده ، داخل سایت و میدیدم یکی از ویژگی های دوره ها رو پشتیبانی و پاسخگویی قوی معرفی شده انتظاری بیشتری از شما میره .

  1. پشتیبانی بیشتر از یک .

   سلام همراه عزیز
   احتمالش هست که همکاران باهاتون تماس گرفته باشند و در دسترس نباشید.
   لطفا کنید شمارتون رو در تلگرام جهت مشاوره ارسال کنید.
   ۰۹۳۰۷۳۲۸۳۸۱
   بیشترازیک نفر باشید.

   1. سلام مجدد تماسی از مجموعه شما نداشتم ولی این شماره تلگرام که فرمودید از چهارشنبه سین نکردن پیام رو . واقعا انتظار بیشتری از مجموعه شما میره

    1. پشتیبانی بیشتر از یک .

     همراه عزیز
     حجم تماس ها زیاد هست و جهت ارائه خدمات خوب به تک تک شما عزیزان تماس باشما کمی زمان خواهد برد.
     شماره همکاری که براتون ارسال شد به علت مورد ضروری امروز مرخصی بودند که پاسخگوتون نبودند؛ در غیر این صورت تمامی واحدهای پاسخگویی در روز و ساعات کاری همیشه پاسخگوی شما عزیزان هستیم.
     پیشاپیش بابت صبر و شکیبایی شما متشکریم.
     بیشتر ازیک نفر باشید.

 8. واقعا ممنون بابت این دوره بسیار خوب. سرفصل‌های دوره رو که دیدم کلی ذوق کردم. بعد از ثبت نام هم با اولین جلسه شگفت زده شدم. مطمئنم که در ادامه با این دوره کسب و کار خودم رو راه می اندازم

  1. پشتیبانی بیشتر از یک .

   سلام دوست عزیز، امیدوارم مطالب ما بتونه تو این مسیر کمکتون کنه، هر چند کوچیک…
   از لطفی هم که بهمون دارید ممنونیم

 9. سلام
  میشه یکم دقت کنی داداش
  دوره راه اندازی کسب و کار با هزینه ۳۰ ملیون طراحی کردی حتی برا کسی ک کمترین سرمایه رو داره. خب شما اگه واقعا ب فکر افتادی کمک بدی به یه عده تا کسب و کارشون رو راه بندازن و با اینهمه تبلیغات داری تضمینی هم میدی برا راه اندازی اون کار، بیا یه سازوکاری تعریف کن که طرف اول کارشو راه بندازه بعد از سود کارش هزینه دوره رو بردار. این بهتر نیس؟
  چرا والا بهتره ولی خب منفعت شخصی گویا حرف اول رو میزنه همه جا

  1. پشتیبانی بیشتر از یک .

   سلام همراه عزیز
   این دوره برای فردی هست که دغدغه ایجاد کسب و کار و کارآفرین شدن دارد؛ فردی که بخواهد کسب و کار خودش را ایجاد کند و کارآفرین شود قطعا به سرمایه اولیه هم نیاز دارد؛ شما برای ایجاد یک دکه هم حداقل به ۳۰ میلیون تومان سرمایه گذاری نیاز دارید.
   اما با این محتوا و با پرداخت این مبلغ علاوه بر سرمایه گذاری روی خودتون، دیگر به هیچ مبلغی برای ادامه کسب و کارتون نیاز نداشته و بلکه حرفه ای کسب و کارتون رو راه اندازی خواهید کرد؛ نه در حد یک دکه…

   کسی که صرفا هدفش رشد مالی هست ما دوره با مبلغ خیلی کمتر هم  داریم؛ دوره پول و دوره های رایگان سواد مالیمون…

   و در خصوص فروش دوره هم باید خدمتتون عرض کنیم رایگان نبودن همه کالا و خدمات یک برند، یک موسسه و… کاملا طبیعی هست؛ به هرحال هر فردی باید کسب درامد داشته باشه…

   اما باتوجه به اینکه دوست داریم شرایطی باشه که هر فردی که دغدغه کارآفرین شدن دارد شرکت کند؛ شرایط پرداخت مرحله ای گذاشتیم که بصورت مرحله ای پرداختیتون رو تکمیل کنید.
   در خصوص پرداخت مرحله ای میتونید با ما در روزها و ساعات کاری در ارتباط باشید.
   ۰۲۱۹۱۰۹۰۹۰۸
   اما در صورتی که هدف کارآفرین شدن ندارید و صرفا میخواهید رشد مالی داشته باشید در دوره پول با مبلغ کم در خدمتتون هستیم.
   بیشتر ازیک نفر…

  2. واقعا حرف حساب ایشون با این پول خودش کار آفرین میشه وگرنه چندتا کارخونه و شرکت بین المللی داره این آقا ؟ به قولی میگن کچل اگر دوایی داشتی سر کله کچلت میزاشتی

 10. امیرحسین معصومی.

  سلام روزتون بخیر. تفاوت این دوره با دوره های MBA و DBA که توسط دانشگاه های مطرح ارائه میشه چیه؟ و چقد از محتوا با مدرسه استادی هم پوشانی داره؟ سپاس از پاسخگوییتون

  1. پشتیبانی بیشتر از یک .

   سلام همراه عزیز
   خوشحالیم که تصمیم هیجانی نگرفته و دنبال سوالات و دغدغه های خود هستید.
   دوره های نام برده برای مدیریت و گسترش کسب و کار هست اما دوره کسب و کار در خصوص راه اندازی و گسترش کسب و کار می باشد و محتوا نتیجه تحقیقات و مطالعات گسترده آقای بهرام پور بوده نه صرفا محتوای دوره های mba…
   در خصوص تفاوت با دوره استادی باید خدمتتون عرض کنیم که هر سرفصل دوره استادی در راستای تربیت مدرس و کوچ حرفه ای شدن بوده و کامل سرفصل ها با دوره استادی متفاوت می باشد.
   حتما سرفصل های هردوتا دوره رو نگاهی بی اندازید.
   بیشتر ازیک نفر باشید.

  1. پشتیبانی بیشتر از یک .

   سلام همراه عزیز
   خوشحالیم که همراهمون هستید و دغدغه اموزش دارید.
   متاسفانه مشخص نیست‌…
   بیشتر ازیک نفر…

 11. ابو امیر از یگان 06 کرمان

  با دستان خالی کسب و کار خود را راه بیندازید
  فقط نا قابل ابتدای کار ۳۰ میلیون تومان
  سرمایه اولیه ۱۰۰ میلیون تومان
  و تبلیغات ۱۵۰ میلیون تومان کنار دست داشته باشید
  با احترام

  1. پشتیبانی بیشتر از یک .

   سلام همراه عزیز
   با این محتوا و با پرداخت این مبلغ علاوه بر سرمایه گذاری روی خودتون، دیگر به هیچ مبلغ و سرمایه دیگری جز تلاشتون برای ادامه کسب و کارتون نیاز نداشته و حرفه ای کسب و کارتون رو راه اندازی خواهد کرد.
   بیشتر ازیک نفر باشید.

  1. پشتیبانی بیشتر از یک .

   بهتون تبریک میگیم که به فکر رشد و توسعه فردی خودتون هستید

   باتوجه به هدفمون یعنی ارتقای مهارت های زندگی شرایطی فراهم کردیم که فرصت تهیه محصولاتمون رو داشته باشید؛ در خصوص اطلاع از پرداخت مرحله ای میتونید به شماره تلگرام زیر پیام دهید.

   ۰۹۳۰۷۳۲۸۳۸۱

   همکارمون در ساعات اداری و غیر تعطیلی ( شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۹ الی ۱۸) پاسخگوتون هستند.

   بیشتر ازیک نفر باشید…

  1. پشتیبانی بیشتر از یک .

   سلام همراه عزیز
   حتما جهت پیگیری و قرارگیری دوره تیکت بزنید تا بررسی کنیم؛ ضمننا اگر قسطی تهیه کرده باشید جهت قرارگیری دوره باید با پشتیبانتون در ارتباط باشید.
   بیشتر ازیک نفر باشید.

 12. محمدبهزاد ابراهیمی.

  سلام وقتتون بخیر

  من از افغانستان مهاجرت کردم به ایران و در تهران زندگی میکنم، آیا میتونم کسب و کار خودم را راه اندازی کنم و در این دوره شرکت کنم؟ اگر به دلایلی برگردم افغانستان یا بمانم ایران و یا هم مهاجرات کنم اروپا، آیا بازهم دوره به دردم میخورد یا خیر؟ ممنون

  1. پشتیبانی بیشتر از یک .

   سلام همراه عزیز
   باتوجه به اینکه دانش سواد مالی در تمامی کشورها یکسان هست؛ زمانی که الفبای دانش مالی رو در کنار هم آموزش ببینیم در هرکجای دنیا که باشیم؛ می توانیم کسب و کارمون رو راه اندازی کنیم.
   بیشتر ازیک نفر باشید.

 13. واقعا چه پشتیبانی بی نظیری دارید من هر وقت تو سایت بیشتر از یک پیام میذارم کمتر از ۳ ساعت بهم جواب میدن و چقدر هم صبور و خوش اخلاق هستن.
  حیف که نمیتونم تو این دوره شرکت کنم و پول کافی ندارم ولی از همه دوره ها و پشتیانی های رایگانتون عمیقا سپاسگزارم.

  1. پشتیبانی بیشتر از یک .

   سلام دوست عزیز
   رضایتتون باعث افتخاره و از همراهی شما بسیار متشکریم.
   امیدواریم بتوانیم در کنار هم در مسیر رشد با قدرت ادامه دهیم.
   بیشتر ازیک نفر بمانید.

  1. پشتیبانی بیشتر از یک .

   بهتون تبریک میگیم که به فکر رشد و توسعه فردی خودتون هستید

   باتوجه به هدفمون یعنی ارتقای مهارت های زندگی شرایطی فراهم کردیم که فرصت تهیه محصولاتمون رو داشته باشید؛ در خصوص اطلاع از پرداخت مرحله ای میتونید به شماره تلگرام زیر پیام دهید.

   ۰۹۳۰۷۳۲۸۳۸۱

   همکارمون در ساعات اداری و غیر تعطیلی ( شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۹ الی ۱۸) پاسخگوتون هستند.

   بیشتر ازیک نفر باشید…

   1. پشتیبانی بیشتر از یک .

    بهتون تبریک میگیم که به فکر رشد و توسعه فردی خودتون هستید

    باتوجه به هدفمون یعنی ارتقای مهارت های زندگی شرایطی فراهم کردیم که فرصت تهیه محصولاتمون رو داشته باشید؛ در خصوص اطلاع از پرداخت مرحله ای میتونید به شماره تلگرام زیر پیام دهید.

    ۰۹۳۰۷۳۲۸۳۸۱

    همکارمون در ساعات اداری و غیر تعطیلی ( شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۹ الی ۱۸) پاسخگوتون هستند.

    بیشتر ازیک نفر باشید…

 14. سلام .
  من شاغل هستم و دفتر کار دارم و خیلی از بخش کارم به صورت گروهی انجام میشه ولی در خیلی مواقع هم تنها کار میکنم، میخواستم بدونم این دوره برای من که میخوام کارم رو گسترش بدم مناسبه که تهیه کنم یا فقط برای کسانی است که میخوان راه اندازی کسب کار داشته باشن ؟

  1. پشتیبانی بیشتر از یک .

   سلام همراه عزیز
   این دوره برای هر فردی است که دغدغه کارآفرینی دارد؛ هم فردی که میخواهد کسب و کار خود را راه اندازی کند و هم فردی که دغدغه گسترش کسب و کارش را دارد.
   در خصوص تصمیم گیری بهتر سرفصلای دوره رو کامل مطالعه کرده و در صورت تمایل به مشاوره رایگان جهت تصمیم گیری بهتر برای تهیه دوره؛ میتوانید با ما در ساعات کاری ( شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۹:۰۰ الی ۱۸:۰۰ ) در ارتباط باشید.
   ۰۲۱۹۱۰۹۰۹۰۸
   بیشتر ازیک نفر…

 15. سلام
  میدونم که آموزش‌های شما معمولا ارزشمند هستند. البته در مورد اینکه ارزششونن واقعا ۷۰میلیون یا ۲۹میلیون هست، نظری ندارم.
  اشکالی که به کار شما وارده اینه که اون قیمت هفتاد میلیون رو از کجا آوردید که بعد نسبت به اون، تخفیف خیلی زیادی در نظر گرفتید؟ خب چرا از همون اول قیمت اصلیتونو نمی‌گید؟ البته میدونم که این شیوه فریب افکار، خیلی رایجه؛ ولی از شما انتظار دیگه ای داریم، مگر اینکه قبول کنید که شما هم (حداقل در این مورد) مثل بقیه هستید و ادعای بیشتری نداشته باشید!

  1. پشتیبانی بیشتر از یک .

   سلام دوست عزیز
   همیشه در همه برندینگ ها مبلغ رونمایی یک محصول، کالا و حتی خدمات خیلی کمتر از مبلغ اصلی بوده و این موضوع کاملا طبیعی می باشد.
   بیشتر ازیک نفر…

  1. پشتیبانی بیشتر از یک .

   بهتون تبریک میگیم که به فکر رشد و توسعه فردی خودتون هستید

   باتوجه به هدفمون یعنی ارتقای مهارت های زندگی شرایطی فراهم کردیم که فرصت تهیه محصولاتمون رو داشته باشید؛ در خصوص اطلاع از پرداخت مرحله ای میتونید به شماره تلگرام زیر پیام دهید.

   ۰۹۳۰۷۳۲۸۳۸۱

   همکارمون در ساعات اداری و غیر تعطیلی ( شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۹ الی ۱۸) پاسخگوتون هستند.

   بیشتر ازیک نفر باشید…

 16. سلام و وقت بخیر،
  امکانش هست این تخفیف رو‌ رزرو کرد و چند ماه بعد ازش استفاده کرد،
  بنده به دلایل شخصی تا پایان تابستان امکان شرکت در دوره رو ندارم ولی فکر میکنم واقعا بهش نیاز دارم،
  باتشکر

  1. پشتیبانی بیشتر از یک .

   بهتون تبریک میگیم که به فکر رشد و توسعه فردی خودتون هستید

   باتوجه به هدفمون یعنی ارتقای مهارت های زندگی شرایطی فراهم کردیم که فرصت تهیه محصولاتمون رو داشته باشید؛ در خصوص اطلاع از پرداخت مرحله ای میتونید به شماره تلگرام زیر پیام دهید.

   ۰۹۳۰۷۳۲۸۳۸۱

   همکارمون در ساعات اداری و غیر تعطیلی ( شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۹ الی ۱۸) پاسخگوتون هستند.

   بیشتر ازیک نفر باشید…

 17. من مشاور کنکور هستم و دانشجوی پزشکی در خصوص سیستم سازی و استخدام نیروهایی که برام کار کنن باید چیکار کنم قرارداد ها باید به چه شکل باشه هدفم تاسیس یک آکادمی که شامل مجموعه از مشاوران رتبه برتر هست ، پتانسیل مدیریت رو در خودم میبینم و در حال آموزشم اما این نقطه رو نمیدونم باید به چه شکل استارت بزنم

  1. پشتیبانی بیشتر از یک .

   سلام همراه عزیز
   تمامی این موارد شامل سرفصل های دوره کسب و کار می باشد؛ در صورت تمایل میتونید در این دوره همراهمون باشید.
   بیشتر ازیک نفر…

 18. سلام بیشتر از یک.
  من از شرکت‌کننده‌های دوره مدرسه کسب و کار هستم. متوجه شدم که بوت کمپ fearless قراره از ۶ اردیبهشت شروع بشه که تاثیر بسزایی در بچه‌های دوره مدرسه کسب و کار داره. از طرفی در همین مدت چندین سمینار و لایو متنوع داریم فکر کنم همین ماه دو سمینار+وبینار دارین.
  برای دوره مدرسه کسب و کار هم احتمالا کلی تکلیف داریم، کلیم منابع و کتاب هست که باید مطالعه کنیم مهم‌تر اینکه باید آستین بالا بزنیم و شروع کنیم راه اندازی کسب و کار، اینا همش انرژی و تمرکز بالایی میخواد.
  جدای از بحث آموزش همه امور روزمره خودشون رو دارن خیلیاهم هنوز کارمند هستند و یک تایمی رو باید کار کنند.
  خدایی من خیلی نگرانم یعنی واقعا میشه این همه مطلب مرتبط با بیزنیس رو در این بازه کم آموخت؟ بنطرتون حجم مطالب بیش از حد زیاد نیستن؟
  ایکاش اینقدر برنامه‌هارو فشرده نکنین تا بشه با خیال راحت مطالب رو آموخت نه اینکه وسطش بمونیم و از کلاس عقب بیافتیم خواهشا این موضوع رو به اطلاع آقای بهرامپور برسونید تا فکری بکنند.
  – میدونم میشه بعدا دوره‌های دیگر رو گذروند اما تا تنور داغه نون رو باید چسبوند و من به شخصه بیشترین یادگیریم زمانیه که خود دوره در حال جریانه.
  پیشنهاد شما برای بازدهی بهتر چیه؟ چجوری میتوتم تمرکزم رو بر روی دوره مدرسه کسب و کار حفظ کنم و اموخته‌هارو عملی به کار بگیرم؟
  مرسی بیشتر از یک ..

  1. پشتیبانی بیشتر از یک .

   سلام همراه عزیز
   خوشحالیم که اهل آموزش و یادگیری هستید و دغدغه مند…
   بوتکمپ از ۶ تیرماه شروع خواهد شد و دوره اصلی کسب و کار ۱۵ اردیبهشت ماه؛ فاصله زمانی بیشتر باعث دلسرد شدن و عدم کارایی خواهد شد.
   جلسات دوره اصلی هم با فاصله زمانی ۲ هفته ای برگزار خواهد شد.
   اما اگر بازهم عقب ماندید به همه خدمات در پنل کاربریتون دسترسی داشته و میتونید با سرعت و برنامه ریزی خود پیش روید.
   بیشتر ازیک نفر…

   1. سلام خیلی عالی بود ولی تهیه پول شبانه خیلی سخت و باید گفت برای بعضی ها غیر ممکن مثل خود من که این عدد ندارم اگر بخوام یک تیکه طلا بفروشم باید صبح بشه
    بعدم شرایط اقساط چطور

    1. پشتیبانی بیشتر از یک .

     بهتون تبریک میگیم که به فکر رشد و توسعه فردی خودتون هستید

     باتوجه به هدفمون یعنی ارتقای مهارت های زندگی شرایطی فراهم کردیم که فرصت تهیه محصولاتمون رو داشته باشید؛ در خصوص اطلاع از پرداخت مرحله ای میتونید به شماره تلگرام زیر پیام دهید.

     ۰۹۳۰۷۳۲۸۳۸۱

     همکارمون در ساعات اداری و غیر تعطیلی ( شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۹ الی ۱۸) پاسخگوتون هستند.

     بیشتر ازیک نفر باشید…

 19. محمد حسین اسپونتن.

  سلام، وقت بخیر
  بنده دانشجو هستم و ۴ ماه دیگه باید برم سربازی، میخواستم بدونم این دوره مناسب بنده هست؟ و اینکه برای شروع نیاز به سرمایه اولیه هست؟

  1. پشتیبانی بیشتر از یک .

   سلام همراه عزیز
   تنها سرمایه لازم برای شروع کسب و کارتون با راهنمایی های ما صرفا مبلغ دوره و تلاش شما می باشد و به سرمایه بعدی دیگری نیاز نخواهید داشت.
   و باتوجه به اینکه ویدیو، صوت، اسلایدها، اقدامات و… در پروفایلتون قرار می گیرد؛ سربازی اختلالی در روند آموزش شما ایجاد نخواهد کرد.
   بیشتر ازیک نفر…

 20. سلام به مجموعه خفن محشر بیشتر از یک نفر
  من سرمایه خوبی دارم حتی به راحتی امکان فراهم کردن به دفتر فول امکانات رو هم دارم
  اما نمیدونم چه کاری رو شروع کنم که سرمایم هدر نره یعنی سرمایم رو درست خرج کنم و جواب بگیرم توی کوتاه مدت حداکثر ۳سال
  آیا این دوره میتونه راهنمایی برای برای هدفگذاری دقیق من باشه؟ میتونه برای شخص من ریل گذار باشه تا قطار کسب و کار خودم رو داشته باشم؟ میتونه به من هدف بده؟

  1. پشتیبانی بیشتر از یک .

   سلام همراه عزیز
   خوشحالیم که به فکر رشد اصولی و حرفه ای کسب و کارتون هستید.
   بهتون پیشنهاد می کنیم برای تصمیم گیری بهتر در وبینار معارفه این دوره یعنی وبینار mba شرکت کنید.
   بیشتر ازیک نفر…
   وبینار MBA در دو ساعت

  2. سلام دوست عزیز من فقط از آموزشهای رایگان استاد کلی چیز یاد گرفتم چه برسه به این دوره های خفن ،در ضمن یک طرح ناب و خیلی پولساز دارم، نمیدونم اینجا پیشنهاد دادنش درسته یا نه ،ولی در صورت تمایل به من زنگ بزنید تا توضیح بدم خدمتتون۰۹۳۶۶۹۴۶۱۶۸

   1. پشتیبانی بیشتر از یک .

    دوست گرامی سلام از شما ممنونیم که در این مسیر ما رو همراهی میکنید موفق، شاد و بیشتر از یک نفر باشید.

 21. سلام و درود، وقت شما بخیر باشه. مسئله ی برای من هست که می خوام با شما درمیون بگذارم. در ابتدا سپاسگزارم ازتون. من اگه مطمئن باشم که در کمترین زمان موفق میشم کسب درآمد کنم، قطعا در دوره آموزشی که ارائه میکنید شرکت میکنم، اما مسئله این هست که احساس اطمینانی نسبت به این که آیا محتوایی که دریافت میکنم مناسب من هست یا نه ندارم. آیا قطعا اوضاع مالی من و مهارت های من در کسب و کار و نتایج من در کسب و کار رو ارتقا میده؟ اگه ارتقا نداد چی؟ اگه موفق نشدم به خوبی به مطالب عمل کنم چی؟
  دوره ی شما قطعا ارزشمند هست اما آیا برای هم بله؟ چطور اطمینان حاصل کنم که موفق میشم و در شرایط فعلی من، خرید دوره و دریافت مطالبی که بیان میشه ارزشمند تر از خرج کردن این پول برای چیزهای دیگر هست؟ با توجه به اینکه تمام دارایی پول من به اندازه تهیه این دوره ست.
  اگر من بدونم ۳۰ میلیون پرداخت می کنم و میتونم یک ماه بعد همون مقدار کسب کنم و در ادامه هم بیشتر، قطعا شرکت میکنم ، اما اگه بدونم ممکنه تا شش ماه بعد هم به این درآمد نمیرسم خب، تمایلی به تهیه دوره ندارم. امیدوارم موفق و سلامت باشید. مجدد از توجه تون سپاسگزارم و امیدوارم این گفتگو مفید واقع بشه

  1. پشتیبانی بیشتر از یک .

   سلام همراه عزیز
   چقدر خوب که دغدغه مند هستید و اهل تغییر و رشد…
   کاملا این فکر و دغدغه شما طبیعی هست و خوشحالیم که به نتیجه هم فکر می کنید و خرید هیجانی نمی کنید.
   در صورتی که تمام اقداماتتون رو انجام داده باشید اما محتوای دوره براتون موثر نبود؛ میتونید از ضمانت بازگشت وجهتون استفاده کنید.
   بیشتر ازیک نفر…

 22. علی شنوایی قناد.

  سلام. آیا به مطالب دوره شبکه سازی در هم در این دوره اشاره میشه یا شما پیشنهاد می کنید که اون دوره رو جدا تهیه کنیم؟

  1. پشتیبانی بیشتر از یک .

   سلام همراه عزیز
   دوره شبکه سازی در خصوص مهارت ارتباطی بوده و دوره کسب و کار کاملا همانطور که از اسمش پیداست محتوایش متفاوت می باشد و شما در خصوص مهارت ارتباطی در این دوره صرفا مهارت ارتباطی در کسب و کار می آموزید و نه فراتر…
   دوره کسب و کار در زمینه راه اندازی کسب و کار شما و در راستای کارآفرین شدن می باشد؛ در خصوص اطلاعات بیشتر سرفصل های هر دو دوره رو مطالعه نمایید.
   موفق و بیشتر ازیک نفر باشید.

 23. سلام باتشکر از دوره خرد زندگی شما و تفکر نقاد.
  پزشک طب سوزنی و سنتی ایرانی هستم.تمایل به راه اندازی کاری درین زمینه و زمینه های مشابه دارم.و تولید محصول و صادرات.
  یا تهیه محصولات اموزشی جذاب برای اقشار و سنین خاص .
  و همجنین مشاوره های انلاین به دانش اموزان پشت کنکورر و ….
  و ایرانیان خارج از کشور….

  1. پشتیبانی بیشتر از یک .

   سلام همراه عزیز
   خوشحالیم که همراهمون هستید و اهل آموزش و یادگیری…
   امیدواریم در مسیر کسب و کارتون موفق باشید؛ سوالی بود در خدمتیم…
   بیشتر ازیک نفر…

 24. فاز شماها چیه ؟؟
  هر کسی شده مدرس موفقیت!!
  تو اگه خودت پولدار بودی نیازی به پول گزفتن از مردم نداشتی !!
  مگه میخوای پروژه سفر در زمان نیکولا تسلا رو عملی کنی که ۷۰ میلیون قیمتشه با تخفیف ۲۹ میلیون !!
  واقعا حالتون خوش نیست
  نگرانتونم بشدت !!

  1. پشتیبانی بیشتر از یک .

   سلام…
   تیم ما و اقای بهرام پور هیچ گاه در خصوص وضع مالی شخص ایشون اشاره ای نداشته است؛ اگر اشاه کردیم خوشحال میشیم بهمون اطلاع بدید که چه زمانی حرف از پولداری زدیم…
   دوتا سوال میتونید از خودتون بابت قسمت دوم حرفتون بپرسید:
   کسی که خدماتی داره ارائه میکنه که آن به عنوان کسب درامد و کارش محسوب خواهد شد نباید مبلغی دریافت کنه؟!
   کسی که پولدار هست دیگه نیاز نیست درامدی کسب کنه و پولی جمع اوری کنه؟!

   در خصوص موضوع دوره هم میتونید به قسمت سرفصل ها مراجعه کنید.

   بیشتر ازیک نفر…

 25. مرد حسابی حالت خوبِ
  من اگه ۷۰میلیووووون تومن رو داشتم که یه کارگاه اجاره میکردم دستگاه هام رو می بردم توش و کارم رو شروع میکردم.
  توی این بازار و این مملکت خراب شده مگه زندگی نمی کنی؟!
  همه چیز سر به فلک زده
  مگه فیزیک هسته ای یا کوانتوم یا شایدم مهندسی ناسا می خوای درس بدی مومن خدا.
  نمیدونم یا دنیا شما خیلی بزرگ ،یا روئیاهای من خیلی کوچیکند.

  خدا برات بسازه و هوات رو داشته باشه که زمین نخوری.

  این موقع شب چرا دارم مینویسم نمیدونم شایدم خل شدم.

  چشمام دیگه داره میسوزه.
  برم بخوابم
  توهم که مطمئنم الان خوابی.
  فردا که اینهارو خوندی به دل نگیری
  بزار رو حساب خستگیم
  هرچند شاید برای سحر پاشی و یه نیگاه به گوشیت بندازی
  ما که رفتیم بخوابیم
  شبم خوش

  1. پشتیبانی بیشتر از یک .

   سلام همراه عزیز
   در ابتدا باید خدمتتون عرض کنیم در حال حاضر دوره تخفیف داره به مبلغ ۲۸ میلیون و ۹۰۰ تومان.
   این دوره برای فردی هست که دغدغه ایجاد کسب و کار و کارآفرین شدن دارد؛ فردی که بخواهد کسب و کار خودش را ایجاد کند و کارآفرین شود قطعا به سرمایه اولیه هم نیاز دارد؛ شما برای ایجاد یک دکه هم حداقل به ۳۰ میلیون تومان سرمایه گذاری نیاز دارید.
   اما با این محتوا و با پرداخت این مبلغ علاوه بر سرمایه گذاری روی خودتون، دیگر به هیچ مبلغی برای ادامه کسب و کارتون نیاز نداشته و بلکه حرفه ای کسب و کارتون رو راه اندازی خواهد کرد؛ نه در حد یک دکه…
   اما باتوجه به اینکه دوست داریم شرایطی باشه که هر فردی که دغدغه کارآفرین شدن دارد شرکت کند؛ شرایط پرداخت مرحله ای گذاشتیم که بصورت مرحله ای پرداختیتون رو تکمیل کنید.
   در خصوص پرداخت مرحله ای میتونید با ما در روزها و ساعات کاری در ارتباط باشید.
   ۰۲۱۹۱۰۹۰۹۰۸
   اما در صورتی که هدف کارآفرین شدن ندارید و صرفا میخواهید رشد مالی داشته باشید در دوره پول با مبلغ کم در خدمتتون هستیم.
   بیشتر ازیک نفر…

 26. من سوالم اینه که چه خبره ۲۹ میلیون تومن ؟
  بعد میگید شرایطی فراهم کردید که همه بتونن استفاده کنن؟۲۹ میلیون کم پولی نیست برای خیلیاااا

  1. پشتیبانی بیشتر از یک .

   سلام الیاس عزیز
   این دوره برای فردی هست که دغدغه ایجاد کسب و کار و کارآفرین شدن دارد؛ فردی که بخواهد کسب و کار خودش را ایجاد کند و کارآفرین شود قطعا به سرمایه اولیه هم نیاز دارد؛ شما برای ایجاد یک دکه هم حداقل به ۳۰ میلیون تومان سرمایه گذاری نیاز دارید.
   اما با این محتوا و با پرداخت این مبلغ علاوه بر سرمایه گذاری روی خودتون، دیگر به هیچ مبلغی برای ادامه کسب و کارتون نیاز نداشته و بلکه حرفه ای کسب و کارتون رو راه اندازی خواهد کرد؛ نه در حد یک دکه…
   اما باتوجه به اینکه دوست داریم شرایطی باشه که هر فردی که دغدغه کارآفرین شدن دارد شرکت کند؛ شرایط پرداخت مرحله ای گذاشتیم که بصورت مرحله ای پرداختیتون رو تکمیل کنید.
   در خصوص پرداخت مرحله ای میتونید با ما در روزها و ساعات کاری در ارتباط باشید.
   ۰۲۱۹۱۰۹۰۹۰۸
   اما در صورتی که هدف کارآفرین شدن ندارید و صرفا میخواهید رشد مالی داشته باشید در دوره پول با مبلغ کم در خدمتتون هستیم.
   بیشتر ازیک نفر…

 27. محمدبهزاد ابراهیمی.

  سلام وقتتون بخیر

  چطور بفهمم که دوره‌ی مدرسه استادی برایم بهتر است یا دوره‌ی مدرسه کسب و کار؟

  1. پشتیبانی بیشتر از یک .

   سلام دوست عزیز
   چقدر خوب که تصمیم گرفتید مطالب علمی رو دنبال کنید؛ تبریک به شما.
   کافیست به این سوال به خودتون پاسخ بدید: هدفتون مدرس شدن هست یا خیر؟
   در صورت تهیه دوره متناسب با شما میتونید از پشتیبانان ما مشاوره بگیرید.
   برای ارتباط با ما جهت بررسی این موضوع در ساعات کاری ( شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۹ الی ۱۸ عصر) میتونید با ما در ارتباط باشید.
   ۰۲۱۹۱۰۹۰۹۰۸
   بیشتر ازیک نفر باشید…

 28. باسلام، تا چه زمانی فرصت داریم تا مبلغ رو پرداخت کنیم؟
  در پروژه کاری هستم که تا تحویل نهایی ندم پولی دریافت نمیکنم و نمیدونم الان باید چیکار کنم تا از این دوره بهره ببرم.

  1. پشتیبانی بیشتر از یک .

   سلام همراه عزیز
   تا ۱۶ فروردین ماه ساعت ۱۳ جشنواره فروش این دوره رو داریم و مبلغ ۲۷ میلیون و ۹۰۰ خواهد بود.
   بیشتر ازیک نفر…

  1. پشتیبانی بیشتر از یک .

   بهتون تبریک میگیم که به فکر رشد و توسعه فردی خودتون هستید

   باتوجه به هدفمون یعنی ارتقای مهارت های زندگی شرایطی فراهم کردیم که فرصت تهیه محصولاتمون رو داشته باشید؛ در خصوص اطلاع از پرداخت مرحله ای میتونید به شماره تلگرام زیر پیام دهید.

   ۰۹۳۰۷۳۲۸۳۸۱

   همکارمون در ساعات اداری و غیر تعطیلی ( شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۹ الی ۱۸) پاسخگوتون هستند.

   بیشتر ازیک نفر باشید…

 29. سلام چندین بار ثبت درخواست کردم اما تماسی با بنده گرفته نشد برای راه انداختن کسب و کار جزو اولویت های چندمم بوده الویت اولم مدرسه استادی بود اما با توجه به این که کسب و کار یا استارتاپ در خصوص خدمات دهی به بیماران خاص کاهش درد و مشقت انها می باشد این کسب و کار در الویت اولم قرار دارد

  1. پشتیبانی بیشتر از یک .

   سلام همراه عزیز
   در این قسمت نمیتونیم بررسی کنیم تا خدمتتون مطرح کنیم به چه دلیلی باهاتون ارتباط برقرار نشده است.
   به هرحال از شما عذر خواهی می کنیم.
   میتونید خودتون در اسرع وقت و در ساعات کاری ( شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۹ الی ۱۸ عصر ) با دفتر مجموعه در ارتباط باشید.
   ۰۲۱۹۱۰۹۰۹۰۸
   بیشتر ازیک نفر…

 30. محمدطاها محمدپور.

  سلام
  اگر در حین برگذاری دوره یا بد ا زاتمام دوره، خرید کنیم، ایا فایل ضبط شده آن در اختیارمان قرار می گیرد؟

  1. پشتیبانی بیشتر از یک .

   سلام همراه عزیز
   فعلا در این باره تصمیمی گرفته نشده که بعد از شروع دوره نیز این دوره قابل خریداری هست یا خیر…
   بیشتر ازیک نفر باشید.

 31. سلام روزتون بخیر ممنونم از اقای بهرامپور از دورها و اموزشهایی که ارائه می دن من تو مدت ۹ ساله که از محصولات +۱ استفاده می کنم خیلی مسایل مفیدی اموزش دیدم و خیلی خوشحالم .
  ولی در خصوص تهیه این دوره من از روز چهارشنبه ثبت درخواست مشاور رایگان دادم که اصلا به من زنگ نزدید، با شماره تلفن ۹۱۰۹۱۹۱۸ که برای رزرو فرموده بودید تماس گرفتم شماره مال یه شرکت دیگه بود و نتونستم تماس موفقی داشته باشم . شماره ۹۱۰۹۰۹۰۸ رو گرفتم اصلا با اینکه نفر اول مکالمه بودم اصلا کسی جوابگو نبود . شماره تلگرام ۰۹۳۰۷۳۲۸۳۸۱ هم که خیلی طول می دهند تا جوابگو باشند .من واقعا نمی دونم چطوره تماس حاصل کنم با شما تا بتونم این محصول و امروز تا قبل از تمام شدن مهلت تخفیف تهیه کنم . راستش یکم از تیمتون نا امید شدم قبلا ها خیلی بهتر و پی گیرتر بودن . سپاسگزارم از شما.

  1. پشتیبانی بیشتر از یک .

   سلام همراه عزیز
   بدلیل حجم درخواست ها بالا فرصت تماس نداشتیم؛ و ممکنه بعد از عید نوروزی فرصت کنیم باهاتون تماس بگیریم.
   بیشتر ازیک نفر باشید.

    1. پشتیبانی بیشتر از یک .

     سلام مجدد خدمت شما
     قیمت دوره هر ۲ الی ۳ هفته یکبار در حال افزایش هست و ممکنه با این تخفیف بعدها قابل خریداری نباشد.
     بیشتر ازیک نفر باشید.

     1. سلام و خسته نباشید متشکر به خاطر راهنمایی های ارزندتون راستش من دانشجوی هستم میخواستم بدونم چه‌طوری میشه از ساعت روز بیشترین استفاده برد و خواب و مهار چون هر کاری میکنم نمیتونم به موقع بلند بشم و به کار هام برسم؟

 32. زینب نوین زاده.

  سلام منظورتون از رسیدن به استقلال مالی ،رسیدن به چه درآمدی است؟ایده هایی که میدهید ریالی هستند یا دلاری؟اگر مهارت لازم ایده ها رو نداشته باشیم مسیر کسب مهارتش رو هم نشان و پیشنهاد میدهید؟

  1. پشتیبانی بیشتر از یک .

   سلام همراه عزیز
   شما در سرفصل درامدمالی و سرمایه گذاری منبع درامد ریالی و دلاری رو آموزش خواهید دید و محتوای دوره نیز با ایده یابی آغاز می شود.
   بیشتر ازیک نفر…

 33. سلام میشه وبینارو سیو کنید که ما بعدا بخربم من اصلا پولش رو ندارم الان چند ماه دیگه جور میشه و خیلی دوست دارم این وبینار رو داشته باش م

  1. پشتیبانی بیشتر از یک .

   سلام همراه عزیز
   مدرسه کسب و کار یک دوره بلند مدت ۷ ماهه می باشد و وبینار نیست.
   بهتون تبریک میگیم که به فکر رشد و توسعه فردی خودتون هستید

   باتوجه به هدفمون یعنی ارتقای مهارت های زندگی شرایطی فراهم کردیم که فرصت تهیه محصولاتمون رو داشته باشید؛ در خصوص اطلاع از پرداخت مرحله ای میتونید به شماره تلگرام زیر پیام دهید.

   ۰۹۳۰۷۳۲۸۳۸۱
   همکارمون در ساعات اداری و غیر تعطیلی ( شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۹ الی ۱۸) پاسخگوتون هستند.

   بیشتر ازیک نفر باشید…

 34. سلام من عیسی عرفانی هستم از مشهد و هنرجوی مدرسه استادی خیلی خوشحالم ازین کی با سایت بیشتر ازیک نفر آشنا شدم درین چند مدت کلی تغییر کردم توسعه میکنم از دانش و مهارت استاد استفاده کنید

  1. پشتیبانی بیشتر از یک .

   سلام از همراهی شما بسیار متشکریم. امیدواریم بتوانیم در کنار هم در مسیر رشد با قدرت ادامه دهیم.

 35. سلام آیا پرداخت با سایت هایی که وام فوری (سایت لندو) ارائه میدن برای خرید این دوره امکان پذیر هست یا خیر ؟

  1. پشتیبانی بیشتر از یک .

   سلام همراه عزیز
   مجموعه ما با لندو قرارداد ندارد؛ اما خودتون میتونید از لندو وام بگیرید.
   بیشتر ازیک نفر باشید.

 36. اگر کسب و کار خاصی در نظرمون نیست و در واقع نمیدونیم چه کاری انجام بدیم که مناسب در حال و آینده باشه،این دوره به ما چه کمکی میکنه؟

  1. پشتیبانی بیشتر از یک .

   سلام همراه عزیز
   برای این دسته از افراد بخش ایده یابیمون برای ایجاد شغل خیلی میتونه مفید باشه…
   بیشتراز یک نفر…

 37. شرکت کننده مدره استادی

  من تو دوره مدرسه استادیشون شرکت کردم
  پشتیبان هاشون اصلا جواب نمیدن
  دروغ میگن قبراق و سرحال

  1. پشتیبانی بیشتر از یک .

   سلام همراه عزیز
   کدوم بخش پشتیبانی پاسخگوی شما نبودند؟ بخش مشاوره تهیه دوره ها ( قبل خرید ) یا مدیر دوره استادی جناب اقای حسنی زاده؟
   باتوجه به اطمینانی که به بخش پشتیبانیمون داریم موردی که مطرح کردید برامون کمی تعجب آور بود؛ بابت همین ممنون می شویم دقیق این موضوع رو بهمون اطلاع دهید.
   بیشتر ازیک نفر…

  1. پشتیبانی بیشتر از یک .

   سلام همراه عزیز
   باتوجه به اینکه سواد مالی مانند الفبای یادگیری می باشد؛ در تمامی دنیا یکسان هست و محتوای دوره محدود به یک کشور نمی باشد.
   حتی جناب آقای تی جی واکر برای گسترش کسب و کار اپلیکیشنشون از اطلاعات آقای بهرام پور استفاده کردند که در همین دوره نیز خواهیم گفت…
   بیشتر ازیک نفر…

  1. پشتیبانی بیشتر از یک .

   سلام همراه عزیز
   باتوجه به آنلاین بودن دوره بصورت کلی ظرفیت محدود نمی باشد اما تخفیف برای ظرفیت محدود می باشد.
   بهتون پیشنهاد می کنیم حتی اگر قصد پرداخت کامل رو ندارید؛ با پیش پرداخت تخفیف رو برای خودتون رزرو کنید.
   درخصوص رزرو در ساعات کاری با ما در ارتباط باشید:
   ۰۲۱۹۱۰۹۱۹۱۸
   بیشتر ازیک نفر باشید.

  1. پشتیبانی بیشتر از یک .

   بهتون تبریک میگیم که به فکر رشد و توسعه فردی خودتون هستید

   باتوجه به هدفمون یعنی ارتقای مهارت های زندگی شرایطی فراهم کردیم که فرصت تهیه محصولاتمون رو داشته باشید؛ در خصوص اطلاع از پرداخت مرحله ای میتونید به شماره واتسپ زیر پیام دهید.

   ۰۹۳۰۷۳۲۸۳۸۱

   همکارمون در ساعات اداری و غیر تعطیلی ( شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۹ الی ۱۸) پاسخگوتون هستند.

   بیشتر ازیک نفر باشید…

 38. لیلا شهبازی جوان.

  سلام ووقت بخیر
  اگر برای کسب وکار ایده ومهارت نداشته باشم ،این دوره می تونه برای راه اندازی کسب وکار مفید باشه؟

  1. پشتیبانی بیشتر از یک .

   سلام همراه عزیز
   دقیقا مبحث با ایده یابی آغاز خواهد شد…
   اما برای آشنایی بیشتر با حوزه های مختلف کسب و کار و بدست آوردن ایده پیشنهاد میکنیم مقاله بهترین و کاربردی‌ترین ایده های راه اندازی کسب و کار موفق
   را حتما مطالعه نمایید.
   در خصوص تصمیم گیری بهتر بهتون پیشنهاد می کنیم فرم مشاوره رایگان رو پر کنید.
   بیشتر ازیک نفر باشید.

 39. سلام و تشکر از شما
  ممنون میشم اگر که راهنمایی بفرمایید که چه طور میشه پیش پرداخت، اگر که در این لحظه توان پرداخت کل مبلغ رو نداریم، انجام داد. پرداخت بقیه ی مبلغ به چه شکلی صورت می گیره؟

  با سپاس

  1. پشتیبانی بیشتر از یک .

   بهتون تبریک میگیم که به فکر رشد و توسعه فردی خودتون هستید

   باتوجه به هدفمون یعنی ارتقای مهارت های زندگی شرایطی فراهم کردیم که فرصت تهیه محصولاتمون رو داشته باشید؛ در خصوص اطلاع از پرداخت مرحله ای میتونید به شماره تلگرام زیر پیام دهید.

   ۰۹۳۰۷۳۲۸۳۸۱

   همکارمون در ساعات اداری و غیر تعطیلی ( شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۹ الی ۱۸) پاسخگوتون هستند.

   بیشتر ازیک نفر باشید…

اسکرول به بالا