نمایش ویدیو درباره دوره شهامت

شهامت | دوره کاربردی رفع خجولی و کم حرفی و کمرویی

قیمت اصلی: 5,000,000 تومان
قیمت با تخفیف: 1,900,000 تومان

با دوره شهامت، به شما کمک می‌کنیم که خجالت همیشگی‌تان را کنار بگذارید، نظرات و ایده‌هایتان را شجاعانه بیان کنید و با جسارت و شهامت، فرصت‌های عالی و تازه‌ای برای خودتان خلق کنید.

مدرس: پیام بهرام پور

طول دوره: بیش از 17 ساعت محتوا کاربردی

گواهینامه: دارای مدرک شرکت در دوره

ثبت نام:11594

خجالت و نبود شهامت یعنی از دست دادن فرصت های مهم

در مقابل خواسته‌های دیگران نمی‌توانید نه بگویید؟ در گرفتن حق خود یا وصول کردن خواسته‌های مالی خود دچار مشکل هستید؟ به دلیل کم رویی و خجولی و کم حرفی فرصت‌های خوبی را از دست داده‌اید؟

دوستان و اطرافیانتان به کم حرفی و به کمبود اعتماد به نفس شما اعتراض کنند حتی در ارتباطات کاری نیز از صحبت کردن به جنس مخالف خودداری می‌کنید؟ به دلیل کم رویی و کم حرفی و خجالت کشیدن دیگران حق شما را می‌خورند؟

می‌توانستید بسیار جلوتر باشید اما به دلیل ناتوانی در بروز توانمندی‌هایتان به هدفتان نرسیده‌ای؟ آیا فروشنده‌ای به زور لباسی را به شما می‌فروشد؟ در تعارف‌ها و رودربایستی‌ها درگیر تعارف‌های ناخواسته می‌شوید؟

اگر حتی پاسخ یکی از این سوالات مثبت است،‌ مطمئن باشید محصول غیر حضوری و دانلودی «شهامت | رفع خجولی و کم حرفی» تغییرات چشم گیری برای شما ایجاد خواهد کرد.

با ثبت نام در دوره چه امکاناتی دریافت می‌کنید

فایل‌های تصویری

بیش از 7 ساعت فیلم آموزشی با تدوین حرفه‌ای و صداگذاری عالی، در اختیار شماست!  می‌توانید آموزش ببینید و لذت ببرید.

فایل‌های صوتی 

فایل‌های صوتی را هرجایی می‌توانید گوش کنید و به یادگیری‌تان ادامه دهید، در مترو، اتوبوس، ماشین و …

اسلاید آموزشی

با اسلاید آموزشی با کیفیت، انتقال پیام بهتر صورت گرفته و میزان یادگیری‌تان افزایش خواهد یافت.

هدایای ویژه شرکت در دوره شهامت

مزایای شرکت در دوره شهامت

دوره «شهامت» بومی است؛ یعنی کاملاً منطبق با فرهنگ ایران

حتماً شما هم از دیدن مقاله‌های انگلیسی یا فارسی (ترجمه شده) در مورد کمرویی و رفع خجالت و … خسته شده اید! اما این دوره اصلاً مثل آنها نیست! کاملاً بومی و منطبق با فرهنگ رایج ایران. شما بسته به باورها و دیدگاه‌هایتان هر جور که دوست داشته باشید می‌توانید از این دوره استفاده کنید

با دوره «شهامت» با انسان‌های سو استفاده کننده سازش نکنید!

انسان‌هایی سو استفاده کننده در کشور ما منتظر این هستند که افراد با کمرو یا خجالتی را پیدا کنند، از آنها سو استفاده کنند، به آنها زور بگویند، کارهایشان را به گردن آنها بیاندازند و موفقیت‌های آنها را به نام خود ثبت کنند! وقت آن رسیده که با چنین افرادی سازش نکنید! اجازه ندهید که این افراد با رفتارهای خود احساس کنند زرنگ هستند!

«شهامت» یک صرفه جویی تمام عیار است!

شاید با خودتان فکر کنید خرید این دوره که یک هزینه است! چطور می‌گویید صرفه جویی است! اما اجازه بدهید به شما نشان دهم که چرا شهامت باعث می‌شود که در زمان، انرژی، احساسات منفی، لذت نبردن و البته پول صرفه جویی می‌کنید:

 • زمان: کسی که خجول باشد، نمی‌تواند به دیگران نه بگوید، بنابراین مجبور به پذیرش حرف دیگران است و وقت زیادی از او تلف خواهد شد. (همین که یک نفر در صف حق شما را می‌خورد…)
 • انرژی: فرد خجول برای کارهایی استفاده می‌شود که نمی‌خواهد! چون نمی‌تواند نه بگوید! چون حقش را به سادگی می‌توان خورد!
 • احساسات منفی: احساسات منفی فرد خجول را بیچاره می‌کند زیرا افراد خجالتی دائماً از این که حق او خورده شده است ناراحت است. یا از دست خودش ناراحت است یا از دست دیگران.
 • لذت نبردن: در یک مسافرت بین جاده‌ای، فرد خجول بیشتر در حال فکر کردن به این است که آیا به دیگران خواسته‌ام را بگویم یا نه تا این که بخواهد از سفر لذت ببرد.
 • پول: چقدر به دلیل ناتوانی در نه گفتن پولی قرض دادید که دوست نداشتید، چقدر در وصول مطالبات مالی خود مشکل داشتید، چقدر به دلیل بروز ندادن توانمندی‌های خود فرصت‌های مالی را از دست دادید و دیگران از آنها استفاده کرده‌اند؟

چرا رفع خجولی و کم حرفی مهارتی ضروری در ایران است؟

داشتن تخصص، مهارت و دانش کافی برای موفقیت کافی نیست و همه ما می‌دانیم که حتی اگر ایده‌ها، تولیدات و توانمندی‌های فوق‌العاده‌ای داشته باشیم اما بلد نباشیم آن را با بیان خود به دیگران ارائه کنیم، نتیجه‌ای نخواهیم گرفت. مخصوصاً در کشور ما که انسان‌های بی‌رحمی که از خجول بودن ما سو استفاده می‌کنند کم نیستند.

مطمئنم شما نمی‌خواهید مانند فرد سمت راست در تصویر باشید:

اختراع چرخ - شهامت - دوره رفع خجولی

شرایط عجیبی در کشور ما حاکم است!

شما اگر کم رو خجالتی و کم حرف باشید،‌ بسیاری از فرصت‌ها را از دست می‌دهید و یا بسیاری از افرادی که فرصت طلب هستند، از این ویژگی شما سو استفاده می‌کنند! خیلی‌ها – که اصطلاحاً پرررو هستند – از خجالتی بودن، ترس های ما و یا نبود مهارت‌های ارتباطی ما سو استفاه می‌کنند و یادمان باشد که نباید اجازه بدهیم چنین اتفاقی رخ بدهد. پس مطمئنم که شما نمی‌خواهید خجالتی و یا کم حرف و کم رو بمانید؟ اینطور نیست؟

16 قلمرو زندگی

مایکل فریش، روان شناس مشهور در کتاب Quality of life therapy شانزده قلمرو را مشخص می‌کند که افراد در صورتی که در این 16 قلمرو شرایط خوبی را تجربه کنند و یا به عبارتی از پس این شرایط بر بیایند، از زندگی خود رضایت خواهند داشت. این 16 حیطه عبارتند از:

16 قلمرو مایکل فریش کیفیت زندگی

مدرس دوره شهامت

پیام بهرام‌پور: کارآفرین سریالی و متخصص نورولیدرشیپ
برای مشاهده رزومه کامل و توضیحات تکمیلی به صفحه درباره پیام بهرام‌پور مراجعه کنید

بعد از شهامت دیگر زندگی مثل قبل نیست!

زمانی که رفتار قاطعانه و اخلاقی را بیاموزید، زندگی فوق‌العاده با شهامتی را تجربه خواهید کرد! یعنی:

🟠 کنترل زندگی خود را در دست خواهید گرفت؛

🟠 به دیگران اجازه نمی‌دهید که به شما شکل بدهند؛

🟠 می‌دانید چه چیزی حق شماست و چطور باید برای رسیدن به آن تلاش کنید؛

🟠 حتی اگر نخواهید برای حق خود تلاش کنید، احساس خوب و راحتی خواهید داشت.

🟠 کمتر چیزی می‌تواند شما را ناراحت کند.

🟠 می‌توانید خلاقانه زندگی کنید و از سیستم خلاق خود (جلسه سوم دوره) بخواهید که به شما راهکارهای جدیدی ارائه کند.

چطور نه گفتن! یک مهارت کلیدی برای زندگی سالم

در این دوره شما می‌آموزید که چطور بسیار حرفه‌ای و محترمانه نه بگویید طوری که:

 1. احساس گناه نداشته باشید
 2. طرف مقابل هم ناراحت نشود

در این صورت خواهید دید که نه گفتن به دیگران آنقدرها هم سخت نیست!

زندگی هر کسی دو قسمت است: قبل از دیدن شهامت و بعد از آن!

این ادعای بزرگی است! قبول دارم! اما باورکنید همینطور است! حتی پیام بهرام‌پور هم در یکی از جلسات این دوره اعلام کرد که طراحی این دوره باعث تغییر زندگی خود من شده است! اگر دقت کنید ما ادعاهای این‌چنینی نداریم اما این دوره واقعاً متفاوت است. 

لازم به ذکر است تمام اعضای خانواده آقای بهرام‌پور در این دوره شرکت کرده‌اند و بهترین نتیجه‌ها را گرفته‌اند، آقای بهرام پور عمیقاً باور دارد که تمام مردم ایران نیز باید در این دوره شرکت کنند. (شما هم امتحان کنید)

سرفصل‌های دوره شهامت

در دوره شهامت، به خوبی یاد می‌گیرید که چگونه عزت نفس (که از مهم‌ترین مهارت‌ها برای رضایت از زندگی و موفقیت است) خود را افزایش دهید. تکنیک‌هایی که یادتان می‌دهیم، بر اساس آموزش‌های علمی و پژوهش‌هاست.

اینکه ما خجول هستیم، چه ریشه‌هایی دارد؟ حتی اگ رفتارهای خجولی ما به خاطر ژنتیک باشد، آیا بازهم می‌توان آن را تغییر داد و به فردی با اعتماد به نفس تبدیل شد؟ در این دوره یاد می‌گیریم که بله؛ حتی خجالتی‌ترین افراد هم می‌توانند با اعتماد به نفس شوند!

یکی از رفتارهای بد که ضربه زیادی به ما می‌زند، تلاش برای راضی نگه داشتن همه است! آیا می‌دانید این کار واقعاً غیرممکن است؟ برای این موضوع راهکارهای طلایی در اختیارتان می‌گذاریم!

در دوره شهامت آموزش می‌بینید که حقوق انسانی شما که هیچکس حق ندارد پایمالشان کند، چیست. همچنین یاد می‌گیرید که چگونه برای این حقوق انسانی خود تلاش کنید تا کسی نتواند حقتان را بخورد!

زمان‌های زیادی بوده که دوست داشته‌ایم سر صحبت را با کسی باز کنیم، اما بلد نبودیم راه و رسمش را!

این تکنیک‌ها به کارتان می‌آید، امتحانشان کنید و دوست پیدا کنید.

بسیاری از ما در جایی سرمان کلاه رفته، کسی حقمان را خورده و ما فقط حرص خوردیم و اذیت شدیم. بسیار خب؛ در دوره شهامت، یاد می‌گیرید که چطور حقتان را از دیگران بگیرید و دیگر سرتان کلاه نرود.

در دوره شهامت، 5 قفل ذهنی بسیار مهم که دست‌وپایمان را بسته و اجازه رها شدن از بند خجالت را به ما نمی‌دهد، می‌شناسیم و نحوه کلید انداختن در این قفل‌ها و آزاد شدن را می‌آموزیم!

آیا می‌دانید و تا به حال به آن فکر کرده‌اید که کمال‌گرایی و کامل‌گرایی، چگونه مانع بزرگی برای موفقیت هستند؟در دوره شهامت، در مورد کمال‌گرایی هم خواهید آموخت!

تکنیک‌های مختلف زبان بدن، به شما کمک می‌کند فردی قاطع‌تر و باشهامت‌تر و جسورتر به نظر برسید. با هم یادشان می‌گیریم!

نه گفتن، یکی از دشوارترین کارها برای افراد خجالتی است. اینکه نتوانسته‌ایم نه بگوییم، در موقعیت‌های زیادی به ضررمان تمام شده است. اینجا یاد می‌گیریم به راحتی نه بگوییم و قاطعیت بیشتری داشته باشیم؛ بدون اینکه طرف مقابل ناراحت و دلخور شود…!

با هم یاد می‌گیریم که اشتباهات کلامی‌مان را با تمرین و تکنیک، کمتر و کمتر کنیم و قدرتمندتر صحبت کنیم.

خیلی از ما نمی‌دانیم هنگام مواجهه با یک موقعیت استرس‌زا (مثل مواجهه با مدیر، رفتن به خواستگاری، مصاحبه شغلی و …) چطور آرام شویم؟ در دوره شهامت، نحوه مواجهه با موقعیت‌های خجالت‌آور و استرس‌زا را یاد می‌گیریم.

حتماً شما هم در موقعیت‌های استرس‌زا هول می‌شوید و بعداً یادتان می‌آید که باید چه چیزهایی می‌گفتید و چطور خود را کنترل می‌کردید. اینجا یک تکنیک مدیریت زمان و در واقع وقت خریدن را با هم یاد می‌گیریم. این تکنیک، حسابی کمک‌کننده است.

تکنیک‌های صداسازی به داشتن صدای گرم، لذت‌بخش و قدرتمند کمک می‌کند. با هم آموزش می‌بینیم و تمرین می‌کنیم.

با تکنیک سی‌دی خش‌دار که واقعاً کاربردی است، می‌آموزیم تا آخرین لحظه، به صورت قاطعانه و محترمانه از حقمان دفاع کنیم…

مثل تکنیک‌های قبلی، این تکنیک هم برای موقعیت‌هایی که شاید موردتمسخر قرار بگیریم و یا دیگران دستمان بیندازند، کاربردی و مهم است.

تمرین‌هایی برایتان آورده‌ایم که هیچ جای دیگری پیدایشان نمی‌کنید. حاضر به حل چند چالش برای افزایش اعتماد به نفس و قدرت ذهنی‌تان هستید؟

خودگویی منفی چه بلایی سر ما می‌آورد؟ (اصلاً می‌دانید چیست؟)

تکنیک طی کردن (چطور به دلیل خجولی نگذاریم حق ما پایمال کنند)

گذشته ما چه نقشی در خجالتی بودن ما دارد؟ (اتفاقات خانه و مدرسه)

ارتباط چشمی مناسب چیست؟ (چطور از ارتباط چشمی نترسیم)

سیستم خلاق و رفتارهای خلاقانه (چطور از پس هز موقعیتی بر بیاییم)

همه میگن برو تو دل ترس‌ها! اما خب چجوری؟

تقریباً همه کسانی که در مورد موفقیت صحبت می‌کنند، کتاب‌ها، سخنران‌ها و سایت‌های اینترنتی، کانال‌های تلگرامی و … میگن برو شیرجه بزن تو دل ترس! اگه از چیزی می‌ترسی، اگه خجالت می‌کشی برو تو دل ترس! با نگاهی به این نصیحت‌ها کاملاً معلومه که توسط کسی انجام شده که خودش هیچ درکی از خجالتی بودن نداره!

یکی از جدی‌ترین نیازهای غلبه بر خجولی این نیست که کسی بهمون بگه تو می‌تونی! برو موفق بشو! بلکه باید راهکارهای عملی و کاربردی باشه! نه شعار! اگر شما هم از شنیدن شعارها و راهکارهای غیر عملی خسته شدید و می‌خواهید راهکارهای کاملاً عملی را دریافت کنید به شما تبریک می‌گویم! جای درستی آمدید!

در محصول شهامت ما کاملاً عملی و کاربردی صحبت کردیم برای این که ببینید این موقعیت‌ها کاربردی هستند، برایتان مثال‌های زیادی از زندگی روزمره در دوره شهامت آماده کردیم که ببینید این تکنیک‌ها شعار نیستند! شما می‌توانید آنها را در زندگی روزمره پیاده سازی کنید و زندگی خود را جوری که دوست دارید بسازید!

این چرخه معیوب را می‌شناسید؟

یکی از وحشتناک‌ترین اتفاقات در زندگی یک انسان، چرخه‌های معیوب هستند. چرخه‌های معیوب به گونه‌ای هستند که اگر درون آنها بیوفتیم و هیچ اقدامی برای خروج از آن نکنیم، روز به روز زندگی ما بدتر می‌شود. در کمتر از یک دقیقه یک چرخه معیوب خطرناک را مشاهده کنید و ببیند که آیا شما دچار این چرخه هستید؟

آخه اصلاً مگه میشه تغییر کرد؟

خیلی‌ها فکر می‌کنند که خجالتی بودن یک ویژگی ذاتی هست! یا حتی ژنتیکی! خیلی خوشحالم در زمانی زندگی می‌کنیم که علم انعطاف پذیری عصبی (neuroplasticity) رشد زیادی کرده و این علم می‌گوید که مغز انسان ویژگی انعطاف پذیری دارد و بسته به شرایط و محیط در هر سنی – از کودکی تا کهنسالی – دائما خود را به چند صورت تغییر شکل می‌دهد.

دکتر مایکل مرزنیچ یکی از پیشگامان انعطاف پذیری عصبی است که جمله فوق‌العاده زیبایی دارد: مغز شما همواره در حال رشد هست و انعطاف پذیر، از روزی که به دنیا می‌آیید تا روزی که می‌میرید. مغز به طور پیوسته تغییر شکل می‌دهد، یا رشد می‌کند یا ضعیف می‌شود، بسته به این که چطور از آن استفاده می‌کنید…

با تشکر از دکتر مرزنیچ و تمام دانشمندانی که در بحث شناخت مغز و علوم اعصاب تحقیق کرده‌اند! چون باعث شده بفهمیم مغزمان را می‌توانیم تغییر دهیم و با تغییر فکر و تغییر رفتار می‌توانیم به حتی رفتاری به دشواری خجولی را کنار بگذاریم و بدانیم که جمله‌ای مثل من ذاتم خجوله، ما خانوادگی خجالتی هستیم و … فقط بهانه‌هایی برای تغییر نکردن هستند!

انعطاف پذیری عصبی در حقیقت به ما می‌گوید، ما می‌توانیم با اقدامات متفاوت، نقشه ذهنی و مسیرهای عصبی قبلی خود را تغییر دهیم و از یک شخص خجول به یک شخص قاطع و با شهامت تبدیل شویم! فقط به شرطی که قوانین تغییر را بدانیم!

در دوره شهامت، این موضوع به صورت بسیار علمی – و البته قطعاً کاربردی – توضیح داده شده است و می‌توانید کاربرد انعطاف پذیری عصبی (و ساخت مسیر عصبی) را به خوبی در زندگی روزمره خود ببینید.

نظرات شرکت‌کنندگان دوره

مبلغ سرمایه گذاری شما برای دوره شهامت

یک درخواست جدی! لطفاً این مبالغ رو یادداشت کنید

 • دوستی از شما پول خواسته و شما نتوانسته‌اید به او «نه» بگویید. ماه‌ها و سال‌ها پس از قرض دادن، پول به دست شما نرسیده. لطفا این مبلغ را یادداشت کنید.
 • در مصاحبۀ کاری دوست داشته‌اید از حقوق و شرایط مورد درخواست خود بگویید اما نتوانسته‌اید. حالا دستمزد شما خیلی پایین‌تر از رقمی است که دوست داشتید دریافت کنید. لطفا این تفاوت مبلغ را هم یادداشت کنید.
 • می‌خواهید به مدیر خود بگویید که حقوق شما را اضافه کند، اما هنوز نتوانسته‌اید حرف خود را بزنید. لطفا تفاوت این مبلغ‌ها را یادداشت کنید.
 • همکارتان ماشین شما را قرض می‌خواهد، اصلا دلتان نمی‌خواهد ماشین‌تان را دست او بدهید، ولی نمی‌دانید چطور «نه» بگویید و در رودربایستی گیر می‌کنید. حساب کنید اگر قرار بود آن ماشین را کرایه کند، چه مبلغی می‌شد؟ لطفا این مبلغ را یادداشت کنید.
 •  دوستی که با او رودربایستی دارید تماس گرفته که می‌خواهد امروز به شما سر بزند، اما شما قول داده بودید که با همسرتان بیرون شام بخورید و قدم بزنید. اما خجالت می‌کشید درخواست دوستتان را رد کنید و به‌جایش برنامۀ خودتان را کنسل می‌کنید. هزینه پذیرایی از دوستتان را با هزینۀ بیرون رفتن خودتان جمع کنید و 2 برابر کنید؛ و این رقم را هم یادداشت کنید.
 • مدیر شرکتی هستید و هر از گاهی لازم است برای همکاران خود یا در جمع‌های کاری صحبت کنید، اما مدام از این کار فرار می‌کنید و این موضوع برایتان بسیار آزاردهنده است. این موضوع چقدر انگیزه‌های همکاران شما را کم کرده؟ چند موقعیت‌ عالی را از شما گرفته است؟ احتمالا رقمی چند میلیونی یا حتی بیشتر را می‌توانید یادداشت کنید.
 • رانندۀ تاکسی صدای ضبط را بلند کرده و شما که سردرد هم دارید، حسابی اذیت می‌شوید؛ اما خجالت می‌کشید از او بخواهید صدای ضبط را کم یا آن را خاموش کند. سردرد، چند ساعت شما را از کار و زندگی می‌اندازد. حساب کنید در آن چند ساعت چقدر می‌توانستید کار مفید انجام بدهید، و مبلغِ معادلِ آن را یادداشت کنید.
 • از خواروبارفروشی خرید کرده‌اید و الباقی پول شما 100 تومان است، فروشنده 100 تومان را نمی‌دهد یا به‌جایش شکلاتی می‌دهد که نمی‌خواهید و دوست ندارید؛ اما فکر می‌کنید زشت است درخواست کنید که 100 تومان را به شما بدهد. ده برابر این مبلغ را یادداشت کنید.

فکرش را می‌کردید که به‌خاطر رفتارهایی که به دور از شهامت هستند، این‌قدر ضرر مالی کرده باشید؟

مطمئنم شما حاضرید میلیون‌ها تومان پرداخت کنید تا از معضل خجالت کشیدن و کم حرفی رهایی پیدا کنید و فردی با اعتماد به نفس باشید! چون خجولی باعث می‌شود لحظه‌ای نفس راحت نکشیم.

کسی که از خجولی آسیب دیده می‌دانید که:

 • فرصت‌های شغلی زیادی را از دست داده
 • به کسانی که پول را پس نمی‌دهند پول قرض داده
 • احتمالاً از روابط عاطفی خود رضایت زیادی نخواهد داشت.

اما نگران نباشید، این دوره فقط با 3 میلیون و 390 هزار تومان در اختیار شماست. یعنی اگر بخواهیم حساب کنیم انگار که روزانه کمتر از 10 هزار تومان به مدت یک سال کنار گذاشته باشیم! برای این 15 ساعت آموزش، انگار که برای هر ساعت فقط و فقط کمتر از 150هزار تومان می‌پردازید! مطمئنم که در هر ساعت این محصول نکات بسیاری زیادی را فرا می‌گیرید که با انجام دادن آنها این مبلغ اصلاً‌ به چشم نمی‌آید!

🟢 افرادی که محصول را خریداری نمایند، فایل های به روز رسانی شده را به صورت رایگان دریافت می نمایند و نیازی به هزینه بیشتر نمی باشد.

دسترسی به تمام فایل‌های آموزشی مادام‌العمر بوده و همیشه به آن دسترسی خواهید داشت. (چه بر روی کامپیوتر و چه بر روی موبایل)

یک مقایسه

در دوره‌های خجولی از شرکت کنندگان می‌پرسم که چند نفر برای درمان خجولی به روانشناس مراجعه کرده‌اند؟ تعداد قابل توجهی از شرکت کنندگان دستشان را بالا می‌برند وقتی می‌پرسم که آیا نتیجه مطلوب را گرفته‌اید، اغلب می‌گویند نه! (چون اگر نتیجه مطلوب را گرفته بودند اینجا نمی‌آمدند) متأسفانه بسیاری از روانشناسان، حتی اصول اولیه رفع خجولی را بلد نیستند و جالب است بدانید روان شناسان زیادی خودشان خجالتی هستند! حالا فرض کنید اگر بخواهید برای درمان خجولی به یک روان شناس مراجعه کنید (که معلوم نیست آیا بتواند برای شما کاری بکند یا خیر؟) احتمالاً باید 10 جلسه مراجعه کنید که هزینه شما حداقل یک میلیون تومان خواهد بود (تازه این با لحاظ کردن نرخ مصوب هست و روانشناسان حرفه‌ای، عموماً دریافتی بیشتری دارند)

تهیه دوره شهامت به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

وقتی فیلم بالای این صفحه را دیده باشید، احتمالاً می‌دانید که جواب ما به این سوال بسیار عجیب است!تمام مردم کشورمان!

یکی از خاص‌ترین لحظات این کلاس زمانی است که افرادی که از نظر بقیه «بسیار بسیار پررو» بودند در قسمت نتایج به ما می‌گفتند که چقدر این کلاس برایشان مفید بوده است. دوره شهامت، فقط محدود به رفع خجولی نیست بلکه سالم‌ترین مهارت‌های ارتباطی که البته بسیار قدرتمند و ضروری هستند را به شما ارائه می‌دهد.

در حقیقت این دوره، جعبه ابزار رفتاری را در اختیار شما قرار می‌دهد که هر رفتاری که نیاز داشته باشید در شرایط مختلف ارائه کنید. به ما اعتماد کنید و در هر شرایطی که باشید، این دوره را تهیه کنید و اگر احساس کردید که این دوره مناسب شما نیست، از گزینه درخواست بازگشت وجه استفاده کنید. (خیالتان راحت باشد! مطمئنم از این دوره شگفت زده خواهید شد)

مراحل ثبت نام در دوره شهامت

اگر در این دوره شرکت نکنم چه اتفاقی رخ می‌دهد؟

باور کنید هیچ اتفاقی رخ نمی‌دهد! و همه چیز همانطور که هست باقی می‌ماند جمله‌ای منسوب به آلبرت انیشتین است که می‌گوید: عجیب است که عده‌ای کارهای همیشگی را انجام می‌دهند و نتیجه‌ای متفاوت را انتظار دارند!

اصلاً دلیل این که این دوره را برای شما آماده کردیم این است که بتوانید تغییرات فوق‌العاده‌ای را رقم بزنید. متفاوت فکر کنید و متفاوت رفتار کنید و کنترل زندگی خود را بیشتر در دست بگیرید و اجازه ندهید که شرایط بیرونی برای شما تصمیم بگیرند. دیگران برایتان زحمت ایجاد کنند و حال شما را خراب کنند.

لطفاً به این فکر کنید که تهیه نکردن این دوره چه بهایی برای شما خواهد داشت؟ چه فرصت‌هایی را ممکن است از دست بدهید؟ در ادامه چه کسانی می‌توانند حق شما را بخورند و… .

بهانه‌هایی برای تهیه نکردن دوره شهامت

از آنجایی که افراد اهمال کار برای تغییر نکردن بهانه‌هایی می‌خواهند، من می‌خواهم به دوستان اهمال کار کمک کنم تا زحمت کمتری بکشند و لیست بهانه‌های متداول را در ادامه برایشان آماده کرده‌ام:

 • باشه یکم سرم که خلوت شد
 • الان کارهای مهم تری دارم
 • من درست بشو نیستم و اعتماد به نفس ندارم
 • خیلی گرونه، ارزشش رو نداره!
 • بعید می دونم اثری داشته باشه
 • دیگه از من که گذشته
 • این چیزا با آموزش درست نمی شه! ذاتیه!
 • با آموزش که آدم تغییر نمی‌کنه! باید خودم تصمیم بگیرم تغییر کنم
 • اینا یه کیسه دوختن واسه جیب خودشون به فکر بقیه نیستن که
 • من که نمی‌خوام آپولو هوا کنم، همین زندگی عادی که دارم خوبه

ضمانت خرید دوره شهامت؛ یک تعهد خیلی عجیب!!!

شاید باورتان نشود اما کارگاه حضوری رفع خجولی یک گارانتی عجیب داشت! در کلاس شرکت کنید و اگر خوشتان نیامد 3 برابر پول شما به شما بازگردانده خواهد شد! (باورتان می‌شود! سه برابر) 

 

جالب است بدانید که هیچ کسی درخواست بازگشت سه برابری وجه را نداشت و جالب است بدانید فردی به من نامه‌ای داد به همراه یک گل و عذرخواهی کرد از این که فقط و فقط به قصد گرفتن سه برابر آمده بود اما در میانه‌های کلاس زندگی‌اش تغییر کرده بود و متوجه شده بود که چقدر می‌توانسته بهتر زندگی کند! 

 

اینجا هم برای شما این تعهد را در نظر گرفته‌ایم!

یعنی اگر محصول را دیدید و رضایت نداشتید، سه برابر وجه شما را به شما بازخواهیم گرداند. (ما به کیفیت این محصول خیلی مطمئنیم، پس خیالمان راحت است و امیدواریم شما نیز با آسودگی آن را تهیه کنید)

سوالات متداول در مورد دوره شهامت

اگر بخواهیم خیلی کوتاه پاسخ بدهیم، جواب این است که در این محصول به صورت مستقیم در مورد سخنرانی زیاد صحبت نمی‌شود اما تمام قفل‌های ذهنی و موانع راه سخنران شدن در این کارگاه حل می‌شود!
پیش نیازهای ضروری را به سادگی فرا خواهید گرفت.

شاید برایتان عجیب باشد اگر بگوییم که اصلاً انگار این دوره غیر حضوری نیست! به دلیل این که شما هم گروهی تمرینی دارید که در ویویدو با شما و تمرینات را انجام می‌دهید و بر اساس تکنیک‌های استخراج شده از علوم اعصاب (Neurosience) به گونه‌ای تدوین شده که شما بتوانید بیشترین استفاده را ببرید. فقط کافیست به انجام تمرینات دل بدهید! بقیه با ما!

بله کاملاً فرقی نمی‌کند که آقا باشید یا خانم، در این دوره یاد می‌گیرید که منطبق با شرایط فرهنگی کشورمان چطور با هر انسانی ارتباط اصولی و حرفه‌ای برقرار کنید و بر ترس‌ها و نگرانی‌ها و ناتوانی‌ها غلبه کنید

ما مطمئنیم که این دوره از نان شب برای هر انسانی – چه خجول و چه غیر خجول – واجب‌تر است. به ما اطمینان کنید. این دوره را تهیه کنید و اگر احساس کردید واقعاً نیاز نداشتید (که واقعاً بعید می‌دانیم) تمام وجه‌تان را به شما باز خواهیم گرداند. (پیشنهاد می‌کنم به فیلم روش‌های تصمیم گیری که در بالاتر قرار گرفته نگاه کنید)

همانطور که در محصول توضیح داده‌ایم، خجولی می‌تواند جاهای مختلفی رخ بدهد. مثلاً فردی در محیط کار بسیار خجول است اما در خانواده نه! یا این که در محیط کار بسیار قاطعانه برخورد می‌کند ولی در محیط دوستان یا اجتماع راحت نیست. در این دوره می‌آموزید که در هر شرایطی یعنی شخصی، شغلی، خانوادگی و اجتماعی روابط فوق‌العاده با شهامت و همچنین اعتماد به نفسی داشته باشید.

بله! اعتماد به نفس بخش بزرگی از کار ما در این دوره است! کسی که اعتماد به نفس نداشته باشد نمی‌تواند خیلی خوب بدرخشد!

به شما حق می‌دهم! مقالات، کتاب‌ها و حتی بسیاری از روان‌شناسان ادعا می‌کنند که می‌توانند خجولی را درمان کنند اما در عمل می‌بینیم که اکثر آنها ناتوان هستند. اما ما به کارمان اعتماد کامل داریم، پس گارانتی بازگشت وجه را برای شما قرار دادیم! برای این که خیالتان راحت باشد. اگر احساس کردید که این دوره مناسب شما نیست، کافی است که درخواست بازگشت وجه بدهید و تمام وجه خود را دریافت کنید. (البته مطمئنم که اصلاً به چنین چیزی فکر نخواهید کرد زیرا این دوره اینقدر کاربردی است که حد ندارد!)

ما باورداریم که خجولی چیزی نیست که با دارو و روانپزشک درمان بشود! اعتماد به نفس قرص ندارد! ما در دوره شهامت، به شما تکنیک‌ها و باورها و مهارت‌هایی را ارائه می‌کنیم که بتوانید با اعتماد به نفس زیاد، خجولی خود را کنار بگذارید و از زندگی بیشترین بهره و لذت را ببرید.

واقعاً حق دارید نگران باشید! اینقدر که وبسایت‌های مختلف با عنوان و ادعاهای دروغین وجود دارند که اعتماد کردن کار سختی به نظر می‌رسد. اما لطفاً‌ کمی در مورد «مجموعه بیشتر از یک نفر» و « پیام بهرام پور» تحقیق کنید. با کمی جست و جو خواهید دید که این مجموعه در این چند سال فعالیت به قدری خوب عمل کرده که تقریباً‌ هیچ معترضی ندارد! اعتبار این مجموعه اینقدر بالاست که به خاطر چندصدهزار تومان، خود را در معرض اتهام قرار ندهد.

برای توضیحات بیشتر باید بگویم که «بیشتر از یک نفر» برند ثبت شده موسسه آوای رسای سخن ایرانیان با شماره ثبت 36955 و با ده‌ها کارمند است.

اگر این اشتراک با اعضای خانواده (پدر، مادر، خواهر، برادر، همسر، فرزند یا نامزد) باشد هیچ مشکلی ندارد حتی اگر 10 نفری این محصول را ببینید. در غیر این صورت هر کسی موظف است که هزینه رشد و یادگیری خودش را بدهد.

بله، شما می‌توانید هم از داخل ایران و هم از خارج نسبت به خرید دوره اقدام نمایید. برای پرداخت ارزی دوره بر روی کلمه زیر کلیک کنید.

پرداخت ارزی

۱۲۸ دیدگاه دربارهٔ «شهامت | دوره کاربردی رفع خجولی و کم حرفی و کمرویی»

 1. الان که دارم این پیام میذارم ۱۰ صبحه از دیشب تا الان دارم فقط دوره میبینم و حال میکنم ای کاش ۲۰ سال پیش این دوره ها بود ای کاش و صد افسوس ممنونم از زحماتتون

  1. پشتیبانی بیشتر از یک بیشتر ازیک.

   سلام دوست عزیز
   خوشحالیم که محصول شهامت برای شما کاربردی بوده.
   ما رو در جریان موفقیت هاتون قرار بدید.
   موفق و بیشتر از یک نفر باشید …

  2. سلام دوست عزیز من هم به عنوان عضوی از خانواده بیشتر از یک بهتون تبریک میگم. مهم اینه که الان شروع کردید و انشالله به زودی تاثیرش رو خواهید دید

   1. پشتیبانی بیشتر از یک بیشتر ازیک.

    محمد حسینی عزیز سلام
    خوشحالیم که در این مسیر همراهانی چون شما داریم.
    ما رو در جریان موفقیت هاتون قرار بدید.
    موفق و بیشتر از یک نفر باشید …

  1. پشتیبانی بیشتر از یک بیشتر ازیک.

   سلام جناب آذربان عزیز
   از شما ممنونیم مجموعه بیشتر از یک نفر رو برای رشد و یادگیری خودتون انتخاب کردید.
   از اونجایی که دوست نداریم هیچ عزیزی به خاطر شرایط مالی دوره ای رو از دست بده لطفا در واتساپ به شماره ۰۹۹۳۶۸۶۷۰۷۲ پیام بدهید.
   همکارانم در واحد امور مشتریان شما را راهنمایی خواهند کرد.
   موفق و بیشتر از یک نفر باشید …

 2. یک بیشتر از یکی

  سلام.من این دوره رو چند سال پیش گذروندم.اونموقع به یکی از دوستانم که اون هم مثل من خجالتی بود پیشنهاد دادم که اینطور دوره ای هست بیا با هم داخلش شرکت کنیم که همراهی نکرد و من تنهایی شرکت کردم.چند روز پیش با همون دوست صحبت میکردم شروع کرد به درد و دل کردن و از مشکلاتش که اکثرا ریشه در همین خجولی داشت بهم میگفت.همه ی حرفاش برام اشنا بود چون منم با اونها درگیر بودم سابقا.خیلی برام جالب بود که توی این چند سال چقدر مسیر زندگیم تغییر کرده و با چشم دیدم که اگه همون روندقبل رو ادامه میدادم کجا بودم و الان چقدر فرق کرده وضعیتم.الان نمیگم عالیم ولی نسبت به وضعیت قبلم خیلی بهترم.امروز بعداز سالها اومدم که این کامنت رو بزارم شاید به یکی از شما دوستانی که از خجولی رنج میبرید روحیه بده.هیچوقت دیر نیست.دوره ببینید کتاب بخونید روی خودتون سرمایه گذاری کنید و سعی کنید بهترین نسخه خودتون باشید دوره اقای بهرام پور رو هم اکیدا توصیه میکنم بهتون .

  1. پشتیبانی بیشتر از یک بیشتر ازیک.

   سلام دوست عزیز
   خیلی خوشحالیم که دوره شهامت باعث شده شما بتونید توی زندگی خودتون تغییز مثبت ایجاد کنید.
   به امید موفقیت روز افزون شما.
   موفق و بیشتر از یک نفر باشید …

  1. پشتیبانی بیشتر از یک بیشتر ازیک.

   سلام دوست عزیز
   از اینکه دوره شهامت نظر شما را جلب کرده خوشحالیم.
   لطفا در واتساپ به شماره ۰۹۹۳۶۸۶۷۰۷۲ پیام بدهید.
   همکارانم در واحد امور مشتریان در خصوص پرداخت چند مرحله ای شما را راهنمایی خواهند کرد.
   موفق و بیشتر از یک نفر باشید …

  1. پشتیبانی بیشتر از یک بیشتر ازیک.

   سلام دوست عزیز
   مرسی بابت همراهی و لطفتون
   ای کاش میشد تمام شهرها بیایم و در خدمتتون باشیم؛ اما فعلا برنامه ای نداریم.

   بیشتر ازیک نفر

  1. پشتیبانی بیشتر از یک بیشتر ازیک.

   سلام دوست عزیز
   بهتون تبریک میگیم که به فکر رشد و توسعه فردی خودتون هستید❤️

   ◀️باتوجه به هدفمون یعنی ارتقای مهارت های زندگی شرایطی فراهم کردیم که فرصت تهیه محصولاتمون رو داشته باشید؛ در خصوص اطلاع از پرداخت مرحله ای میتونید به شماره واتسپ زیر پیام دهید.

   ۰۹۹۳۶۸۶۷۰۷۲

   و یا کافیست روی لینک زیر کلیک کرده و مستقیم وارد واتسپ شده و با همکارمون در ارتباط باشید.

   https://api.whatsapp.com/send?phone=989936867072

   ⏰همکارمون در ساعات اداری و غیر تعطیلی ( شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۹ الی ۱۸) پاسخگوتون هستند.

   بیشتر ازیک نفر باشید…

 3. سلام وقت شما بخیر. این دوره میتونه به درمان اضطراب اجتماعی کمک کنه؟ اگر اینطور نیست و دوره ی بهتری برای مشکل اضطراب اجتماعی دارین ممنون میشم معرفی کنید.

  1. پشتیبانی بیشتر از یک بیشتر ازیک.

   سلام دوست عزیز
   اگر استرس و اضطرابتون ناشی از خجالت کشیدن و عدم اعتماد به نفس هست بله بهتون کمک میکنه…
   دوره مربوط به استرس و اضطراب اجتماعی متاسفانه نداریم…
   بیشتر ازیک نفر باشید…

 4. سلام و خسته نباشید ، من می خوام به صورت غیر حضوری ؛ ترجیحا ویدیو از قبل ضبط شده رو ببینم ، چطور می تونم ، و قیمتش چقدره ؟

  1. پشتیبانی بیشتر از یک بیشتر ازیک.

   سلام دوست عزیزد
   دقیقا محصول شهامت بصورت افلاین(ویدیوهای ضبط شده) هست و مبلغ اصلی دوره ۲ میلیون و ۶۹۰ تومان هست که با تخفیف جشنواره ای مبلغ ۱ میلیون و ۱۹۰ تومان می باشد.
   کافیه روی گزینه خرید کلیک کرده و از تخفیف بهره مند شوید.
   اگر بازهم سوالی بود با ما در میان بگذارید.
   موفق و بیشتر ازیک نفر باشید….

 5. سلام، وقت بخیر
  من یک سوال داشتم آیا این دوره آپدیت شده یا مثل ویدئو معرفی دوره هست؟
  (فرمت کلی دوره)

  1. پشتیبانی بیشتر از یک بیشتر ازیک.

   سلام دوست عزیز
   بله این دوره هدایا و به روز رسانی های زیادی داشته است.
   بیشتر ازیک نفر باشید…

  1. پشتیبانی بیشتر از یک بیشتر ازیک.

   بهتون تبریک میگیم که به فکر رشد و توسعه فردی خودتون هستید

   باتوجه به هدفمون یعنی ارتقای مهارت های زندگی شرایطی فراهم کردیم که فرصت تهیه محصولاتمون رو داشته باشید؛ در خصوص اطلاع از پرداخت مرحله ای میتونید به شماره واتسپ زیر پیام دهید.

   ۰۹۹۳۶۸۶۷۰۷۲

   و یا کافیست روی لینک زیر کلیک کرده و مستقیم وارد واتسپ شده و با همکارمون در ارتباط باشید.

   https://api.whatsapp.com/send?phone=989936867072

   همکارمون در ساعات اداری و غیر تعطیلی ( شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۹ الی ۱۸) پاسخگوتون هستند.

   بیشتر ازیک نفر باشید…

  1. پشتیبانی بیشتر از یک بیشتر ازیک.

   بهتون تبریک میگیم که به فکر رشد و توسعه فردی خودتون هستید

   باتوجه به هدفمون یعنی ارتقای مهارت های زندگی شرایطی فراهم کردیم که فرصت تهیه محصولاتمون رو داشته باشید؛ در خصوص اطلاع از پرداخت مرحله ای میتونید به شماره واتسپ زیر پیام دهید.

   ۰۹۹۳۶۸۶۷۰۷۲

   و یا کافیست روی لینک زیر کلیک کرده و مستقیم وارد واتسپ شده و با همکارمون در ارتباط باشید.

   https://api.whatsapp.com/send?phone=989936867072

   همکارمون در ساعات اداری و غیر تعطیلی ( شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۹ الی ۱۸) پاسخگوتون هستند.

   بیشتر ازیک نفر باشید…

 6. سلام وقت بخیر من این دوره رو خریدم ولی میخوام سوالی بپرسم داخل دوره شماره ام در قسمت اسم قرار میگیره راهی هست ک این اتفاق نیوفته؟

  1. پشتیبانی بیشتر از یک بیشتر ازیک.

   سلام دوست عزیز

   ۱)برای تغییر نام خود وارد سایت بیشتر ازیک شده.
   ۲)روی ایکون ادمک سمت چپ کلیک و نام کاربری و کد ارسالی رو وارد کرده.
   ۳)روی ایکون ۳ خط سمت راست کلیک کرده و روی گزینه محصولات من بزنید.

   ۴)سپس روی گزینه منو زده و وارد تنظیمات می شویم و نام کاربری خود را تغییر داده و در پایین صفحه روی گزینه به روز رسانی کلیک می کنیم.

   نام شما تغییر یافت…

   بیشتر ازیک نفر باشید…

 7. سلام دوتا سوال داشتم
  یکی اینکه من تو جمع نمیتونم حرف بزنم و اگه بخوام حرف بزنم فقط با نفر بغل دستیم حرف نیزنم و نمیتونم به بقیه نگاه کنم و دیگه کسی به حرفم گوش نمیده حتی بغلی دستی و حرفمو قطع میکنن. آیا این مورد در دوره وجود داره؟
  دوم اینکه این دوره چون طبیعتا تنهایی دیده میشه و تمرین در شرایط واقعی نداره چطور باید روی ما تاثیر بذاره؟ تا وقتی که تو شرایط شبیه سازی شده واقعی تکرار و تمرین نشه و این موقعیت ها تو زندگی اتقدرا پیش نمیاد که هر روز بریم تو مردم تمرین کنیم.
  و شرایط واقعی هم جای تنرین نیست جای عمله

  1. پشتیبانی بیشتر از یک بیشتر ازیک.

   سلام همراه عزیز
   چقدر خوب که به فکر تغییر و رشد هستید.
   بصورت کلی ماهیت این دوره در خصوص کم حرفی و خجالت کشیدن در همه موقعیت هاست نه صرفا موقعیتی که مطرح کردید؛ در خصوص تمرین هم ما براتون تمرینات ۴۰ روزه طراحی کردیم که بتونید بصورت عملی این مهارت رو آموخته و خودتون رو بسنجید و ارتقا دهید.
   امیدواریم براتون مفید و کاربردی باشد.
   بیشتر ازیک نفر باشید.

 8. من واقعا به این دوره نیازمندم من بخاطر همین نه نمیتونم بگم دو تا زن طلاق دادم فقط فقطبخاطر اینکه به هیچ کس نه نمیتونم بگم خانمم حق داشت که رفت مثلا برنامه ریزی میکرد من از سرکار بیام بریم جایی ولی من بخاطر همکارم بهم رو زده بود جاش موندم ونرفتم خونه این یکیش بود هزار تا مثل همین کار خودم گیرم پول قرض میدم به رفیقام

  1. پشتیبانی بیشتر از یک بیشتر ازیک.

   سلام همراه عزیز
   چقدر خوب که ویژگیتون رو شناخته و پذیرفتید؛ و حال دنبال تغییر برای این موضوع هستید.
   اگر سوالی برای تهیه دوره دارید میتونید با مجموعه ما در ارتباط باشید.
   ۰۲۱۹۱۰۹۰۹۰۸
   بیشتر ازیک نفر باشید.

 9. سلام وقت شما بخیر
  من این دوره رو خریداری کردم قبلا فایل های صوتی و تصویری و اسلایدهای آموزشی و همچنین هدایا به صورت جدا دسته بندی شده بودن الآن تنها چیزی که برای من میاد فایل های تصویری هست که فقط با کلیک روی بعدی به فایل تصویری بعد انتقال پیدا میکنه چطور میتونم به همه ی فایل ها به صورت دسته بندی دسترسی داشته باشم؟

  1. پشتیبانی بیشتر از یک بیشتر ازیک.

   سلام همراه عزیز
   به درخواست شما لیست دروس دوره بررسی شد و و فایل های صوتی و تصویری و اسلایدها جداگانه قرار گرفته بود.
   لطفا مجددا تست کنید.
   بیشتر ازیک نفر…

 10. سلام وقت بخیر من میخواستم دوره رو تهیه کنم وارد صفحه ی درگاه هم شدم و مبلغ از حسابم کسر شد بعد چونن اینترنتم ضعیف بود وارد صفحه بعد نشد چیکار کنم ممنون میشم راهنمایی کنین

  1. پشتیبانی بیشتر از یک بیشتر ازیک.

   سلام همراه عزیز
   لطفا وارد محصولات من شده و بررسی کنید که دوره در پروفایلتون قرار گرفته است یا خیر؛ در صورت عدم وجود دوره و جهت قرارگیری آن لطفا تیکت بزنید تا برررسی کنیم.
   بیشتر ازیک نفر باشید.

  1. پشتیبانی بیشتر از یک بیشتر ازیک.

   بهتون تبریک میگیم که به فکر رشد و توسعه فردی خودتون هستید

   باتوجه به هدفمون یعنی ارتقای مهارت های زندگی شرایطی فراهم کردیم که فرصت تهیه محصولاتمون رو داشته باشید؛ در خصوص اطلاع از پرداخت مرحله ای میتونید به شماره تلگرام زیر پیام دهید.

   ۰۹۹۳۶۸۶۷۰۵۳

   همکارمون در ساعات اداری و غیر تعطیلی ( شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۹ الی ۱۸) پاسخگوتون هستند.

   بیشتر ازیک نفر باشید…

  1. پشتیبانی بیشتر از یک بیشتر ازیک.

   سلام همراه عزیز
   چقدر خوب که اهل یادگیری و آموزش هستید.
   باتوجه به اینکه اقای بهرام پور در این زمینه مطالعه گسترده ای رو داشتند یک منبع واحدی رو بصورت کلی تایید نمی کنند که در این زمینه بهتون معرفی کنیم.
   بیشتر ازیک نفر….

 11. اصلا نمیدونم چی بگم، میخوام یک داستانی رو از خودم تعریف کنم:
  نوجوون بودم و قرار بود کمی گوشت بخرم، رفتم یه قصابی جدید که هم دور بود و هم انگار کمی بزرگ و تجملی. میخواستم دو کیلو گوشت بخرم و میدونستم ۲۰۰ هزار میشه (اون موقع البته!) گفتم بهم دو کیلو گوشت بده، یارو هم دو کلیو کشید و داد بهم و گفت شد ۵۵۰ هزار! من که مات و مبهوت شده بودم نمیدونستم چی بگم، واقعا هول کرده بودم و گفتم باشه، کلی پول من به باد دادم سر اون گوشت که البته تازه هم نبود، چقدر حالم بد شد سر این قضیه، اون پول که مال من بود قرار بود صرف یک کار مهم بشه و من نابودش کردم.
  از این داستان ها توی زندگی من خیلی زیاده. گاهی احساس میکنم که اصلا نمیشه تغییر کرد، خجالتی بودن خصلتی هست که باید باهاش زندگی کرد. امیدم رو از دست دادم، آیا واقعا من میتونم تغییر کنم؟ این دوره من رو بهتر میکنه؟ یا قراره تا آخر عمر زجر بکشم؟

  1. پشتیبانی بیشتر از یک بیشتر ازیک.

   سلام همراه عزیز
   بهتون تبریک میگیم که این ویژگیتون رو شناختید و انرا پذیرفتید و در قدم بعدی دنبال راه حل برای این موضوع هستید.
   بهتون پیشنهاد می کنیم برای حل این موضوع دوره رایگان اکسیر رو مشاهده کنید و در قدم بعدی اگر نیاز به آموزش بیشتر داشتید دوره شهامت رو تهیه کنید.
   بیشتر ازیک نفر…
   دوره رایگان اکسیر | مس ارتباطاتت را طلا کن!

 12. سلام به مجموعه بیشتر از یک نفر و آقای بهرام پور
  من قسمت اول و قسمت دوم رو دیدم
  و مادرم رو کنار خودم آوردم و باهام دیدیم
  میخساتم تشکر کنم از شما که با همین دوتا ویدئو خیلی نکات مهم گفتین و مادرم خودش هم میگفت من خیلی خجالتی بودم (و هستم) و هزارتا خاطره یادش اومد…
  میخاستم تشکر کنم که تا الان محتوای دوره عالی و نکات ریز و تاثیر گذار داشت

  1. پشتیبانی بیشتر از یک بیشتر ازیک.

   سلام از همراهی شما بسیار متشکریم. امیدواریم بتوانیم در کنار هم در مسیر رشد با قدرت ادامه دهیم.

 13. محمد جمال سروریان.

  سلام. تفاوت این دوره با fearless چیست؟ کدام دوره را اول کار کنیم بهتر است؟ نتایج این دو دوره چتفاوت هایی دارند؟

  1. پشتیبانی بیشتر از یک بیشتر ازیک.

   سلام همراه عزیز
   بوتکمپ در خصوص اقدامات شما در راستای کسب و کارتون می باشد اما بصورت کلی موضوع دوره شهامت متفاوت بوده و در خصوص اعتماد به نفس می باشد.
   لطفا در خصوص اطلاعات بیشتر سرفصل هارو مشاهده کنید.
   بیشتر ازیک نفر…

 14. امیرمحمد اکبرپور.

  سلام و خسته نباشید خدمت اعضای محترم مجموعه بیشتر از یک
  آیا الانم که دوره رو خرید کنیم همان شرایط گذشته و همان هدیه های گذشته فعال است یا خیر؟

   1. سلام کاش اعتبار هدیه در صورت ارسال تمرینات رو بیشتر میکردید به نسبت قبلا که این مبلغ رو گذاشته بودید قیمت دوره ها افزایش داشته :*)

    1. پشتیبانی بیشتر از یک بیشتر ازیک.

     سلام همراه عزیز
     خوشحالیم که همراهمون هستید.
     اعتبار هدیه ها صرفا برای خریداران اولیه دوره بوده و در حال حاضر این امکان فراهم نیست؛ اما هر زمانی که تمایل به تهیه محصولی داشتید واحدهای پشتیبانی جهت ارسال کد تخفیف ۲۰درصدی در خدمت شما هستیم.
     بیشتر ازیک نفر

  1. پشتیبانی بیشتر از یک بیشتر ازیک.

   سلام همراه عزیز
   آقای بهرام پور همیشه میگن که اولین گام توسعه فردی شهامت هست. اول با شهامت شروع کنید تا خودتون رو پیدا کنید و بعد برید سراغ اعتماد به نفس. دوره اعتماد به نفس و شهامت مکمل همدیگه هستن و بهم کمک میکنن برای رشد شخصی .
   فرق شهامت و اعتماد به نفس اینه.
   ما داریم در دریا غرق میشیم، شهامت کمک می کنه سرمون رو بیارمی بالا و زنده بمونیم و از خفگی آزاد بشیم و اعتماد به نفس کمک می کنه برسیم به ساحل…
   بیشتر ازیک نفر…

  1. پشتیبانی بیشتر از یک بیشتر ازیک.

   سلام همراه عزیز
   شما بعد از گذراندن در دوره مدرک گذراندن دوره رو صرفا دریافت خواهید کرد؛ و مدرک به معنای گذراندن شما در این دوره می باشد برای داشتن مدرک معتبر میتونید در آزمون های مجتمع فنی شرکت کنید.
   بیشتر ازیک نفر باشید.

 15. sayyed amir hossain Hossaini.

  با سلام من دوره شهامت رو حدود چند ماه قبل دیدم واقعا محشره.خیلی چیزا یاد گرفتم ازش. اما یه بخش مربوط به درخواست افزایش حقوق بود که ارجاع داد به مقاله درخواست افزایش حقوق. رفتم مطالعه کردم واقعا عالی بود و با طرز فکر من متفاوت. اشتباهاتم رو طبق مقاله اصلاح کردم و درخواستم رو به کارفرما دادم و الان حقوقم افزایش پیدا کرده. خعلییییییییییی خوبین شماها ممنوووووون

  1. پشتیبانی بیشتر از یک بیشتر ازیک.

   سلام همراه عزیز
   خوشحالیم که فردی عملگرا بودید و توانستید این موضوع رو توی خودتون ارتقا دهید.
   مرسی که موفقیتاتون رو بهمون اطلاع می دهید…
   بیشتر ازیک نفر باشید.

 16. من چندساعت پیش به خاطر کمرویی و نداشتن شهامت در موقعیتی قرار گرفتم که مجبور شدم چندساعتی اشک ریختن مادرم را تماشا کنم. حالم از خودم به هم میخوره

 17. مهدیه دهقان نیری.

  سلام
  من ۲۵ روز هست در حال دیدن و عمل کردن به این دوره هستم، همین لحظه تمام شد و بسیار خشنودم از تصمیم به جا و درستم که در این دوره شرکت کردم.
  همه سرفصل ها درجه ۱ بود، در گام اول وبینار مدیریت افکار منفی برای این برهه از زندگیم موثر بود.
  ضمنا علت شرکت من در این دوره، توانایی عدم نه گفتن بود که منجر به ضرر مالی ۲میلیاردی شده بود. الان به جایی رسیدم که می بینم فراتر از تصور و خواسته‌م (توان نه گفتن)رشد روحی کردم.
  سپاس از مجموعه و آقای بهرام پور
  اول تیرماه۱۴۰۲ شمسی

  1. پشتیبانی بیشتر از یک بیشتر ازیک.

   سلام همراه عزیز
   خوشحالیم که اهل مطالعه و یادگیری هستید و تصمیم گرفتید از امروز فردی با شهامت و اعتماد به نفس باشید.
   و چقدر خوب که در کنار آموزش دیدن در این مدت فردی عملگرا بوده و توانستید به محتوا عمل کنید.
   بیشتر ازیک نفر باشید.

  1. پشتیبانی بیشتر از یک بیشتر ازیک.

   بهتون تبریک میگیم که به فکر رشد و توسعه فردی خودتون هستید

   باتوجه به هدفمون یعنی ارتقای مهارت های زندگی شرایطی فراهم کردیم که فرصت تهیه محصولاتمون رو داشته باشید؛ در خصوص اطلاع از پرداخت مرحله ای میتونید به شماره تلگرام زیر پیام دهید.

   ۰۹۹۳۶۸۶۷۰۷۲

   همکارمون در ساعات اداری و غیر تعطیلی ( شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۹ الی ۱۸) پاسخگوتون هستند.

   بیشتر ازیک نفر باشید…

 18. امیرعباس فتحی زاده.

  سلام واقعا تشکر میکنم از استاد بهرامپور عزیز این دوره واقعا فوق العاده است وقتی توجه میکنم به خودم میبینم چقدر به خاطر این خجولی موقعیت های رو از دست دادم.
  امیدوارم کسانی که از این موضوع رنج میبرن با این دوره آشنا بشن و بتونن در زندگیشان تحولی ایجاد کنند.
  و از تمامی مجموعه بیشتر از یک تشکر میکنم برای محبت های که به دیگران هدیه می‌دهند.

  1. پشتیبانی بیشتر از یک بیشتر ازیک.

   سلام همراه عزیز
   خوشحالیم که اهل آموزش و یادگیری هستید.
   مرسی که نظرتون رو با عموم و با ما به اشتراک گذاشتید؛ همراهیتون برامون خیلی ارزشمنده…
   روزگارتون نیک؛ بیشتر ازیک نفر باشید.

 19. سلام
  وقتتون بخیر باشه
  من دیشب دوره رو تهیه کردم، اولین تیتر چه کسانی حق استفاده از محصول را دارند هستش ، خب فایلی درونش نیست
  سوال من اینه ، خواهر یا برادرم میتونه استفاده کنه از این دوره؟ اگر بله مچکرم – اگر خیر : چرا و به چه دلیل؟

  1. پشتیبانی بیشتر از یک بیشتر ازیک.

   سلام همراه عزیز
   خوشحالیم که اهل آموزش هستید.
   بله بله؛ تمامی دورهای ما رو به جز استادی و کسب‌وکار می توانید با اعضای خانوادتون به اشتراک بگذارید.
   روزگارتون نیک؛ بیشتر ازیک نفر….

  1. پشتیبانی بیشتر از یک بیشتر ازیک.

   سلام همراه عزیز
   خوشحالیم که همراهمون هستید و دغدغه آموزش و یادگیری دارید.
   بله بله دقیقا با کمک دوره شهامت از دایره امن خود خارج شده و با شهامت بر ترس هامون غلبه خواهیم کرد؛ نکته مهمی که در این راستا فرا خواهید گرفت، اینکه شما منصفانه، محترمانه و قاطعانه توانایی گرفتن حق خود را فرا گرفته و ارتباطات بهتری خواهید داشت.
   روزگارتون نیک؛ بیشتر ازیک نفر

 20. محمدرضا بهمنی.

  درود به دوستان یه توصیه تجربی داشتم اونم اینیه که: فقط اگه نون شب نداری این دوره رو تهیه نکن در غیر این صورت هزینه کن پشیمون نمیشی %%%

  1. پشتیبانی بیشتر از یک بیشتر ازیک.

   همراهی و رضایتتون به شدت برامون دلچسبه…

   امیدواریم در ادامه هم پر قدرت کنار هم ادامه داده و شاهد موفقیت های یکدیگر باشیم…

   ممنونیم که نظرتون رو با عموم و با ما به اشتراک می گذارید.

   بیشتر ازیک نفر باشید.

  1. پشتیبانی بیشتر از یک بیشتر ازیک.

   سلام همراه عزیز
   خوشحالیم که دغدغه آموزش و یادگیری دارید.
   بدون مطرح کردن سوالی با درخواست شما بازگشت وجهتون انجام خواهد شد؛ اما هر فردی فقط تا دوبار می تواند از ضمانت بازگشت وجه برای محصولات ما استفاده نماید.
   بیشتر ازیک نفر

 21. امیر محمد میر میر.

  سلام من می خواهم در دوره ثبت نام کنم اما یهقسمتبود بهصورت رایگان گذاشتهبودید رو می هواهام نگاه کنمفکر کنم طیکردن ازقبلبود

  1. پشتیبانی بیشتر از یک بیشتر ازیک.

   بهتون تبریک میگیم که به فکر رشد و توسعه فردی خودتون هستید

   باتوجه به هدفمون یعنی ارتقای مهارت های زندگی شرایطی فراهم کردیم که فرصت تهیه محصولاتمون رو داشته باشید؛ در خصوص اطلاع از پرداخت مرحله ای میتونید به شماره تلگرام زیر پیام دهید.

   ۰۹۹۳۶۸۶۷۰۷۲

   همکارمون در ساعات اداری و غیر تعطیلی ( شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۹ الی ۱۸) پاسخگوتون هستند.

   بیشتر ازیک نفر باشید…

  1. پشتیبانی بیشتر از یک بیشتر ازیک.

   بهتون تبریک میگیم که به فکر رشد و توسعه فردی خودتون هستید

   باتوجه به هدفمون یعنی ارتقای مهارت های زندگی شرایطی فراهم کردیم که فرصت تهیه محصولاتمون رو داشته باشید؛ در خصوص اطلاع از پرداخت مرحله ای میتونید به شماره تلگرام زیر پیام دهید.

   ۰۹۹۳۶۸۶۷۰۷۲

   همکارمون در ساعات اداری و غیر تعطیلی ( شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۹ الی ۱۸) پاسخگوتون هستند.

   بیشتر ازیک نفر باشید…

 22. شیما ادیمیان.

  سلام وقتتون بخیر
  من قصد دارم تمرینات شهامت رو انجام بدم
  ولی من از خونه بیرون نمیرم، اکثر اوقات توی خونم چجوری تمریانرو انجام بدم؟؟؟چون توی تمرینا بود ک تو جمع نظر بدیم، هر روز ارتباط چشمی برقرار کنیم و از این دست تمرینها. خب ما نه رفت و امد خونوادگی داریم. خونوادم نه اهل مسافرتن نه هیچیچچ حتی خونه فامیل ب زور میرن.فامیل هم سالی ی بار میان خونمون. خودم هم که اجازه ندارم تنهایی برم بیرون. کار هم نمیذارن بکنم. مدرسمو تموم کردم و نشد برم دانشگا. چجوری میتونم برم بیرون اخه. و چون دخترم حق ندارم تنهایی برم بیرون. ممنون میشم منو راهنمایی کنید ❤

  واقعا موندم چیکار کنم

  1. پشتیبانی بیشتر از یک بیشتر ازیک.

   سلام همراه عزیز
   خوشحالیم که همراهمون هستید و اهل تغییر…
   خیلی خوب میشه که خودتون رو در موقعیت هایی که سختتون هست جهت تغییر بیشتر قرار دهید؛ اما بصورت کلی می تونید از تمرینات کرونا که در لیست دروس قرار گرفته است؛ استفاده کنید.
   بیشتر ازیک نفر

  1. پشتیبانی بیشتر از یک بیشتر ازیک.

   سلام همراه عزیز
   خوشحالیم که همراهمون هستید؛ چقدر خوب که میخواید از نتیجه آموزش اطمینان حاصل کنید.
   در دوره شهامت تا به امروز ۱۰ هزار فرد خجالتی همراه ما بودند و توانستند با آموزش به رشد فردی خود بپردازند؛ و باتوجه به اینکه بهتون حق میدیم که نگران نتیجه آموزش باشید، ۳ تا از خدمات بیشتر ازیک ( ضمانت بازگشت وجه، دسترسی به محتوا به صورت مادام العمر و پرسش و پاسخ از آقای بهرام پور بصورت مادام العمر ) از کاربردی بودن آموزش خیال شما را آسوده خواهد کرد.
   در صورت تمایل کافیست روی گزینه خرید کلیک کنید.
   در صورت سوال دیگر در خدمتتون هستیم.
   بیشتر ازیک نفر

  1. پشتیبانی بیشتر از یک بیشتر ازیک.

   همراه عزیز

   خوشحالیم که در مسیر رشد فردی قدم برداشته و بیشتر ازیک نفر شدید.

   مرسی که نظرتون رو با عموم و با ما به اشتراک می گذارید.

   بیشتر ازیک نفر

 23. واقعا دوره بی نظیریه شهامت
  ممنونم از آقای بهرام پور عزیز و تیم خوب بیشتر از یک بابت آماده کردن این دوره

  1. پشتیبانی بیشتر از یک بیشتر ازیک.

   سلام همراه عزیز بیشتر ازیکی
   خوشحالیم بابت اینکه اهل آموزش هستید و بهتون تبریک می گوییم که در ابتدا در راستای رشد فردیتون قدم برداشتید؛ امیدواریم در ادامه شاهد موفقیت های روزافزون شما باشیم.
   روزگازتون نیک؛ بیشتر ازیک نفر بمانید.

 24. سلام تمامی دوره های استاد بسیار کاربردی هستند این دوره هم دیدم بینظیر بود و به دلیل اینکه به صورت کارگاهی برگزار شده بسیار کاربردیه ممنونم از زحمات شما

  1. پشتیبانی بیشتر از یک بیشتر ازیک.

   خوشحالیم که تو دنیای امروزی شما اهل آموزش هستید؛ موفق و بیشتر ازیک نفر باشید.

 25. دوره رو آموزش دیدم و واقعا رضایت دارم ، ضمن نکات خوبی که دوستان راجع به دوره گفتن ، میتونم بگم که تدوین و سازمان دهی ویدئو به گونه ای بود که تو خونه هم بهره خوبی تونستم ببرم و میتونه ببره هرکس که تهیه کنه .
  از این بابت از مجموعه سپاسگزارم

  1. پشتیبانی بیشتر از یک بیشتر ازیک.

   سلام همراه عزیز
   خوشحالیم که اهل مطالعه مقالات آموزشی هستید؛ تبریک به شما
   رضایت و همراهیتون باعث افتخار ماست؛ ممنونیم که نظرتون رو با ما به اشتراک گذاشتید.
   بیشتر ازیک نفر

  1. پشتیبانی بیشتر از یک بیشتر ازیک.

   سلام همراه عزیز
   بله بله کافیست دوره مورد نظر خود را از طریق لینک پی پال زیر تهیه نمایید.
   لینک پی پال
   بیشتر ازیک نفر

 26. روح الله حیدری.

  سلام ببخشید من رمز دومم رو یادم رفته راه دیگه ای هست ک بتونم دوره رو تهیه بکنم

  1. پشتیبانی بیشتر از یک بیشتر ازیک.

   خوشحالیم که تو دنیای امروزی دغدغه آموزش و یادگیری دارید؛ می توانید از طریق کارت به کارت دوره دلخواه خود را تهیه کنید.
   ◀️جهت پرداخت بصورت کارت به کارت

   واریز وجه به حساب زیر
   نام صاحب حساب : پیام بهرام پور
   شماره کارت :

   ۶۱۰۴۳۳۷۸۷۷۸۴۹۷۱۹

   ❌جهت پرداخت بصورت کارت به کارت حتما ۱) فیش واریزیتون رو به همراه ۲)اسم و فامیل شریفتون و۳) ذکر نام دوره به شماره تلگرام زیر ارسال کنید

   ۰۹۹۳۶۸۶۷۰۷۲

   ⏰همکاران در ساعات اداری و غیر تعطیلی از شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۹ الی ۱۸ پاسخگوتون هستند.

   موفق و بیشتر ازیک نفر باشید.

  1. پشتیبانی بیشتر از یک بیشتر ازیک.

   تبریک به شما که دغدغه یادگیری دارید؛ خوشحالیم بابت همراهیتون.
   موفق و بیشتر ازیک نفر باشید.

 27. حمید رضا خیراندیش.

  سلام خیلی ممنون از دوره خوبتون.
  دوره شهامت دوره خوبی بود امیدوارم حال خجول ها بی خجولی شه.

  1. پشتیبانی بیشتر از یک بیشتر ازیک.

   سلام دوست عزیز
   خوشحالیم که همراه بیشتر ازیکی ها دغدغه رشد و یادگیری دارید؛ موفق و بیشتر ازیک نفر باشید.

 28. سلام یه سوال داشتم من توی ذهنم خیلی عالی و راحت حرف میزنم ولی تو بیرون از ذهنم نمیتونم اینجوری حرف بزنم چکارکنم که خودمم مثل ذهنم بتونم خوب و راحت حرف بزنم تاحدی ترس و خجولی گری دارم اعتماد به نفسم تقریبا پایینه ولی نمیدونم چکارکنم توانایی مالی خرید بسته های استاد عزیز رو ندارم میشه راهنماییم کنید بسیار سپاسگزارم موفق باشید

 29. با عرض سلام
  من هم این دوره را دوسال پیش خریدم ونگاه کردم و از دوره راضی هستم
  ومیخواستم بدانم برنامه ای برای برگزاری دوره حضوری شهامت بعد از عید دارید؟

  1. پشتیبانی بیشتر از یک بیشتر ازیک.

   سلام همراه عزیز
   خوشحالیم که همراهمون هستید و دغدغه رشد و یادگیری دارید.
   خیر متاسفانه این دوره حضوری برگزار نخواهد شد؛ اما در صورت برگزاری نیز محتوا همین محتوای ارائه شده می باشد؛ بنابراین بهتون پیشنهاد می کنیم از محتوا بهترین بهره را ببرید.
   موفق و بیشتر ازیک نفر باشید.

  1. پشتیبانی بیشتر از یک بیشتر ازیک.

   خوشحالیم که تو اولین روز سال جدید هم، دغدغه رشد و آموزش دارید؛ تبریک به شما
   امسالتون مبارک؛ بیشتر ازیک نفر

 30. سلام وقتتوو بخیر
  من دیدم یه سرفصل وجود داره راجع به اینکه این موضوع میتونه ژنتیکی باشه
  خب برای من اینجوری هست که اگه یه درصد فکر کنم ژنتیکی این مثکل رو دارم کار برام ده برابر سخت میشه.
  اما عمیقا این رو در زندگی تجربه کردم که هر چیزی در این دنیا،به هر شکل و دلیلی، کنترل یک موضوع در زندگی رو از دست ما میگیره و به بیرون میده حرف نا درستی هست و به یک سرازیری پر پیچ و خم راه دارد.
  عواملی مثل ژنتیک،خانواده،دولت ها و و و هرچی
  اصلا کاری ندارم که چقدر دلیل علمی براش وجود دارد
  من اینو تجربه کردم که بدون دونستن دلایل علمی یک ویژگی،در این مثال خجولی؛
  اگر با ورها تغییر کند اگر اقدامی صورت بگیره واقعا بعد یه مدت همه چیز عوض میشود
  و همه چیز دست باوره
  و در جای دیگری هم دیدم که شما دارید راجع به مغز صحبت میکنید که در مغز چی میشه و باز هم احساس کردم یجورای بخش هایی که بر علیه تغییر در مغز هست رو بیان میکردید و این موضوع واقعا ندانستنش بهتر از دانستنشه به شخصه دوستان زیادی دارم که خیلی راحت تغییر میکنن،راحت بی رودر بایستی شدن از یه جا به بعد، راحت باشگاهشون رو دیگه ول نکردن و با اراده شدن و و و،
  چون که طرف بدون دانستن خیلی از اطلاعات غیر ضروری فقط چون باور به تغییر داشت و خیلی آسون میگرفت همه چیز رو تغییر میکرد
  خواستم بدونم واقعا اگر چنین دیتا ها و مطالبی که به همین ضره باور های مفید ذهنی که الان دارم و با زحمت ساختمشون هم ضربه میزنه،، در دوره مکررا تکرار میشه و جهت فکری اشتباهی میدهد.
  واقعا در دوره شرکت نکنم.
  یا اگر برای من سو تفاهم شده ممنون میشم بگید طرز فکر این دوره راجع به تغییر چیه.
  ممنون

  1. پشتیبانی بیشتر از یک بیشتر ازیک.

   سلام همراه عزیز
   خوشحالیم که دغدغه یادگیری دارید.
   موضوعاتی مثل ژنتیک، ساختار مغز، شرایط اجتماعی و… همگی موثر هستند اما چیزی که بیشترین تاثیر رو میتونه داشته باشه تمصمیم های ما هستند که نسبت به این موارد چه واکنشی نشان دهیم؟
   ما در مجموعه بیشتر ازیک نفر دنبال ساخت باورهای غیر واقعی و به ظاهر خوشحال کننده که در کوتاه مدت میتونه موثر باشه ولی در بلند مدت آسیب زاست نیستیم؛ ما دنبال روش های کاربردی هستیم که باعث تغییر پایدار و واقعی شود، بنابرین باید مشکلات را هم در مسیر خود شناسایی کرده و برای آنها راه حل داشته باشیم.
   امسالتون مبارک؛ بیشتر ازیک نفر

  1. پشتیبانی بیشتر از یک بیشتر ازیک.

   چقدر خوب که تو عید نوروز هم دقایقی را به آموزش می گذرانید؛ تبریک به شما
   امسالتون مبارک, بیشتر ازیک نفر

  1. پشتیبانی بیشتر از یک بیشتر ازیک.

   سلام همراه عزیز
   خوشحالیم که همراهمون هستید و دغدغه یادگیری دارید؛ ویدیوهای سمینار در اختیارتون قرار خواهد گرفت.
   بیشتر ازیک نفر

 31. سلام و درود و عرض ادب و احترام
  خدمت استاد بزرگوار جناب آقای محمد پیام بهرامپور و تیم قدرتمند و بی‌نظیر بیشتر از یک نفر

  به مصداق «من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق» بسی واجب و شایسته است از این مجموعه که مرد و مردانه در قسمت آموزش هر روز بهتر از دیروز عمل می کنند
  از اعماق وجودم
  از حضرت علیم آرزو دارم همواره در کسوت شریف استادی با کلام نافذ و عزم راسخ و با تولید علم و دانش و پژوهش جهت آینده‌ سازان این مرز و بوم با سرافرازی برای نیل به زندگی سعادتمندانه‌ی دنیوی و رستگاری اخروی کوشا و پویا باشید.
  ارادتمند مجموعه بیشتر از یک نفر
  فدایی

  1. پشتیبانی بیشتر از یک بیشتر ازیک.

   خوشحالیم که همراهمون هستید و دغدغه آموزش و یادگیری دارید؛ همراهیتون باعث افتخار ماست.
   بیشتر ازیک نفر

  1. پشتیبانی بیشتر از یک بیشتر ازیک.

   سلام همراه عزیز
   خوشحالیم که همراهمون هستید؛ بله بله همانطور که از نامش پیداست این دوره جهت رفع خجولی گری بود و تا الان به ده هزار نفر فرد خجول در این زمینه کمک کرده است؛ اگر بازهم سوالی بود در خدمتنیم.
   بیشتر ازیک نفر

 32. سلام کتاب های الکترونیکی که گذاشتین رو برای استفاده شخصی اجازه دارم پرینت بگیرم برای خودم ؟
  چون راحت تره برام از رو خوندن وقتی کلمات روی کاغذ باشند

  1. پشتیبانی بیشتر از یک بیشتر ازیک.

   چقدر خوب که اهل مطالعه هستید؛ تبریک به شما
   کدام کتاب های الکترونیکی منظورتون می باشد؟

 33. محمدصادق دوست محمدی.

  سلام یه دوست فایل های اصلی رو بهم داد
  الان که دارم میبینم خیلی کاربردیه دوست دارم به همش دسترسی داشته باشم. دوره چیز های بیشتری داره که بخوام خریدارش کنم ؟ یا همون فایل ها کافیه؟

  1. پشتیبانی بیشتر از یک بیشتر ازیک.

   سلام همراه عزیز بیشتر ازیکی
   خوشحالیم که محتوا براتون مفید و کاربرید بوده است؛ رضایت و همراهیتون باعث افتخار ماست.
   با تهیه این دوره به تمامی فایل های مربوطه دسترسی پیدا کرده اید.
   بیشتر ازیک نفر

  1. پشتیبانی بیشتر از یک بیشتر ازیک.

   سلام همراه عزیز بیشتر ازیکی
   خوشحالیم که دغدغه رشد و یادگیری دارید؛ تبریک به شما
   دوره های ما بصورت انلاین بوده و متاسفانه حضوری نمی باشند؛ این دوره به ۱۰ هزار نفر از افراد خجول کمک کرده که خجولی گری را کنار گذاشته و با اعتماد به نفس تر زندگی کنند.
   بهتون پیشنهاد می کنیم دوره را مشاهده کرده و تمرنیات را انجام دهید؛ در صورت عدم دریافت نتیجه از ضمانت بازگشت وجه خود استفاده نمایید.
   بیشتر ازیک نفر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا