دوره جامع پول | نگاهی کاربردی، علمی و تازه به پول و درآمد

خوب تشخیص بده، دقیق اجرا کن، درست پولدارشو…

3,900,000 تومان
1,900,000 تومان

یک هدیه ویژه برای شما خریداران عزیز دوره جامع پول🤩

فیلم هدف‌گذاری مالی 

در تاریخ 1402/04/19 در دوره قرار گرفته و برای شما شرکت‌کننده عزیز قابل مشاهده و دانلود است.

مدرس: پیام بهرام پور

طول دوره: 1200 دقیقه محتوا کاربردی

گواهینامه: دارای مدرک پایان دوره

ثبت نام:5802

در دوره پول، روش‌های تازه پس‌انداز، سرمایه‌گذاری و افزایش درآمد را یاد می‌گیرید. در این دوره، با آموزش‌هایمان، کاری می‌کنیم به جای اینکه همواره به دنبال پول بدوید، پول همیشه به دنبال شما بدود…!

انگیزشی نه! به شما علم و دانش یاد می‌دهیم

دوره جامع پول برای کسانی تهیه شده است که در کنار انگیزش و روحیه مثبت نیاز به آموختن و یادگیری علمی و اصولی داشته باشند. ما به شما می‌گوییم که نه در این دوره از معجزه خبری هست و نه به شما وعده‌های انگیزشی می‌دهیم. فقط به شما به صورت علمی و اصولی آموزش‌هایی که برای کسب درامد بالاتر و پول بیشتر نیاز دارید می‌دهیم و تنها کار شما این است که به این آموخته‌ها واقعاً عمل کرده و آن‌ها را در زندگی‌تان پیاده کنید. نتایج را خودتان خواهید دید.

شاید پیش از این با دوره‌هایی برخورد کرده باشید که وعده‌های موفقیت به شما می‌دهند اما طی دوره‌های انگیزشی تنها چیزی که دریافت می‌کنید، انگیزه و روحیه قوی برای پیشرفت و موفقیت است، که بدون آموزش تخصص‌های لازم، هیچ فایده‌ای نخواهد داشت. متأسفانه بسیاری از افراد به دلیل شرکت در این گونه دوره‌ها ضربه‌های مالی و حتی روحی شدیدی را متحمل شده‌اند.

پس اگر شما…

فردی عمل‌گرا هستید و می‌خواهید کسب‌وکاری پول‌ساز داشته باشید یا در هر شغل و جایگاهی درآمدتان بیشتر شود و زندگی رضایت‌بخش‌تری داشته باشید و اگر آمادگی این را دارید که در راستای هدفتان آموزش ببینید، شجاعت این را دارید که خود را با تمام نقاط قوت و ضعفتان بشناسید و رشد کنید، از انگیزش صِرف خسته شده‌اید و به دنبال راهکارهای کاربردی، اجرایی و علمی برای بهبود کسب‌وکار و درآمدتان هستید، به این دوره عالی و کاربردی بیایید تا در جایگاهتان نخبه شوید! بدانید که برای رسیدن به جایگاه دلخواه، باید لِم یا نکات کلیدی بیاموزید و با علم روز دنیا آشنا شوید که این امر تنها در دوره‌ای علمی میسر است و با انگیزش و هیجانِ صِرف راه به جایی نخواهید برد…

 

داستان شکل‌گیری دوره جامع پول با تمام محصولات دیگری که در «بیشتر از یک نفر» تهیه و تولید شدند، فرق دارد! اگر اولین بار هست که با مجموعه بیشتر از یک نفر آشنا می‌شوید پیشنهاد می‌کنیم قبل از خرید این دوره، چرخی در سایت بزنید تا با فضای اینجا آشنا شده و از مطالب و محصولات رایگان هم استفاده کنید و بعد برگردید به این صفحه. 

با ثبت نام در دوره چه امکاناتی دریافت می‌کنید

فایل تصویری و صوتی

 فایل تصویری و صوتی با کیفیت بالا

محتوای جلسه را با طراحی آموزشی به گونه‌ای تدارک دیده‌ایم که به بهترین شکل و اثربخش‌ترین حالت ممکن به شما منتقل شود. برای دیدن دوباره و مرور قسمت‌هایی که لازم می‌دانید، فیلم و صوت و اسلایدهای وبینار در پروفایل شما قرار گرفته و به راحتی می‌توانید این فیلم و فایل‌های صوتی را ببینید و مرور کنید.

دوره کسب درآمد دلاری

محمدعلی زندی که خود درآمد دلاری دارد و مدت‌هاست در مورد روش‌های کسب  این مدل درآمد تحقیق کرده، به شما یاد می‌دهد چطور با درآمد دلاری به صورت جهشی درآمدتان را چندین برابر کنید. جالب است بدانید ارزش این دوره بیش از 4 میلیون تومان است که به رایگان در اختیارتان قرار داده‌ایم.

مدرک معتبر فنی و حرفه‌ای

برای اینکه خیالتان از محتوای دوره پول راحت باشد، در پایان دوره می‌توانید مدرک فنی حرفه‌ای مربوط به دوره را دریافت کنید.  این مدرک آموزش شما را خاص‌تر و معتبرتر می‌کند.

ویدئو اساتید کارآفرینان و مهمانان شاخص

ویدئو اساتید، کارآفرینان و مهمانان شاخص

برای اثربخشی بیشتر دوره، از اساتید و مهمانان شاخص و موفقی استفاده کرده‌ایم که در فایل‌های تکمیلی و هدیه به شما آموزش می‌دهند. این آموزش‌ها شامل تجربیات گرانبهایی است که جای دیگری پیدایشان نمی‌کنید..
 
فایل های تکمیلی به روزرسانی

فایل‌های تکمیلی و به‌روزرسانی‌ها

با اینکه دوره‌ای کامل و فوق‌العاده برایتان طراحی کرده‌ایم، اما باز هم در ادامه برایتان به روزرسانی و آپدیت قرار خواهیم داد تا از نظر آموزشی همواره در بهترین حالت ممکن باشید و محتوای جدید و روز دنیا را دریافت کنید. همیشه تلاش کرده‌ایم بیشتر از تعهداتمان عمل کنیم.
حضور در وبینار با اخبار سود کنید

دریافت فیلم وبینار (با اخبار سود کنید)

وبیناری با عنوان “با اخبار سود کنید” با مطالب تازه، کمتر شنیده شده و محتوایی عالی برگزار شد. ارزش این وبینار 990 هزار تومان است. اما برای شما خریداران دوره جامع پول، آن را به عنوان هدیه‌ای رایگان در نظر گرفته‌ایم. البته فقط به مدت محدود!

ما توهم و رویا نمی‌فروشیم!

راستش را بخواهید سطح اینترنت و فضای مجازی و اینستاگرام  و شبکه‌های اجتماعی پر شده از مدرسین و افرادی که می‌خواهند یک شبه یا چند شبه شما را به ثروت و مکنت برسانند. افرادی که صرفاً انگیزه‌های قوی در شما ایجاد می‌کنند و اگر به چیزی که می‌خواستید نرسید، به شما القا می‌کنند که چون به خوبی جذب نکردید یا به خوبی باور نکردید، پس نتوانستید!

ما در این در دوره جامع پول نمی‌خواهیم به شما رویافروشی یا توهم فروشی کنیم. دوست نداریم فقط با تکیه بر مطالب انگیزشی به شما القا کنیم که می‌توانید جز ثروتمندترین افراد جهان شوید! ما نمی‌خواهیم شما در دام افراد سودجو و متوهم بیفتید. رسالت ما در این دوره یک چیز است: آموزش اصولی و صحیح. و به شما وعده می‌دهیم که اگر این آموزش‌ها را به درستی پیاده‌سازی و واقعاً به آن‌ها عمل کنید اتفاقات خوبی در زندگی‌تان خواهد افتاد.

دام افراد سودجو و بی‌اطلاع برای فروختن امید واهی و رؤیا فروشی به خیلی از مردم گسترده است.  وعده‌های رویای یک شبه پولدار شدن، یا دادن سیگنال‌های بی پایه و اساس که کاملاً غیرعلمی هستند و بی‌معنی، اندک پس‌انداز و سرمایه مردم را هم به باد داد و باعث شد خیلی‌ها دچار افسردگی و ناامیدی شدیدی بشوند! 

پس لطفاً این هدیه را به خودتان بدهید و در این دوره شرکت کنید. ما گارانتی صد در صد بازگشت وجه هم قرار دادیم که اگر رضایت نداشتید، به راحتی بتوانید مبلغ واریزی‌تان را پس بگیرید. بنابراین هیچ نگرانی‌ای نداشته باشید..

مزایای شرکت در دوره

 1. محتوای آن برگرفته از دوره‌ها و منابع آموزشیِ مبتنی بر تحقیقات علمی و آزموده شده در جهان است. مدرسین این دوره، سال‌هاست منابع آموزشیِ دست‌اول را مطالعه و مرور می‌کند و دوره‌های آموزشیِ بین‌المللی را می‌گذراند و بنابراین به منابع دست اول و معتبری دسترسی دارد.
 2. مزیت دوم ما، کاربردی بودن و بومی بودن مطالب است. مطالبی که در این دوره به شما یاد داده می‌شود، صرفاً تئوری نیست. این آموزش‌ها همراه با تمریناتی موثر و کاربردی است. این آموزش‌ها هیجانی و کوتاه مدت و انگیزشی نیست و اثرات درازمدتی بر شیوه و سبک زندگی شما خواهد گذاشت.
 3. مزیت سوم این دوره، تعاملی‌بودن آموزش‌هاست، بدون شعاردادن. راستش را بخواهید، این دوره مخصوص کسانی است که واقعا می‌خواهند در زندگی‌شان تغییر ایجاد کنند و برای این کار مصمم هستند. ما افرادی که اهل اقدام باشند می‌خواهیم. این دوره را تهیه نکنید اگر فقط به جزوه داشتن و جزوه نوشتن و صرفاً دانستن موضوعات علاقه مند هستید. این دوره را تهیه کنید اگر حقیقتاً دوست دارید زندگی‌تان را متفاوت از قبل کنید. این دوره را تهیه نکنید اگر فقط دوست دارید که جزوه‌ای شیک و منظم در دست داشته باشید و ذوق کنید که کلی نکتهٔ نظری یاد گرفته‌اید. روال دوره جامع پول این نیست. راستش را بخواهید نکات نظری و صرفاً تئوری، در سطح اینترنت زیاد است و هیچ نیازی به هیچ کلاسی نیست. مطالب خوبی هم هستند، اما در خودِ دوره قرار است تغییر رخ دهد. انبارکردن داده‌ها در مغز، کافی است!
 4. دلیل بعدی نیز همان مزیت همیشگی «بیشتر از یک نفر» از است: تضمین بی‌قیدوشرط و بدون سؤال و جوابِ رضایت شما، از «هر» خدمتی که در قبالش به «ما» ریالی پول می‌دهید. بله، هر زمان که باشد، اگر از آموزه‌ها یا روش تدریس ناراضی بودید، می‌توانید پول پرداختی‌تان را پس بگیرید، حتی اگر ساعتِ آخر دوره باشد! دستخط و امضای پیام بهرام پور مبنی بر این تضمین را ببینید!

هدایای ویژه شرکت در دوره

بروزرسانی ویژه برای شما خریداران عزیز دوره پول  وبینار پیش‌بینی اقتصادی دی ماه در پروفایل شما قرار گرفت

فیلم جلسه پرسش و پاسخ با پیام بهرام پور

دریافت دوره ریزعادت ها

دریافت دوره ریزعادت‌ها به ارزش 390 هزار تومان

آموزش سواد مالی به کودکان

آموزش سواد مالی به کودکان با رایحه صنعتگر

یک جلسه کامل حساب کتاب اصولی و حرفه ای و جذاب

سرمایه گذاری دقیق در ارز دیجیتال با حمید بلوری

آموزش خلاقیت و اکسل و تمرینات یوگا و پیلاتس و …

دفترچه پول

دفترچه پول

کتاب الکترونیکی 100 ایده کسب درآمد

کتاب الکترونیکی 100 ایده کسب درآمد در ایران (برای شما لیستی از 100 ایده واقعاً عملی و پولساز آماده کرده‌ایم و در قالب یک کتاب الکترونیکی یا PDF به شما هدیه می‌دهیم. حسابی لذتش را ببرید)

حضور اساتید و کارآفرین‌های مهمان برای انتقال تجربه‌های ارزشمندشان

 • وقتی بدهکاریم چیکار کنیم؟ (مصاحبه با سعید حسینی)
 • طلا بخریم، سکه، ارز، خونه یا چی؟
 • فروش و ارتباط با مشتری و CRM (مصاحبه با مهندس حمید محمودزاده)
 • نکات حقوقی که جیب مارو خالی می‌کنه (مصاحبه با حمید محمدی وکیل دادگستری)
 • اصول چانه‌زنی (مصاحبه با جاوید مقدم)
 • اضطراب مالی (مصاحبه با دکتر کاظم زاده)
 • چطور وام بگیریم؟ (مصاحبه با مهدی بهارلو)
 • مهارت‌های پایه فروش (مصاحبه با سعید وفایی)
 • مبحث تکمیلی باورها و بررسی 14 باور غلط مالی

نظرات شرکت‌کنندگان دوره

مدرس دوره

پیام بهرام‌پور: کارآفرین سریالی و متخصص نورولیدرشیپ
برای مشاهده رزومه کامل و توضیحات تکمیلی به صفحه درباره پیام بهرام‌پور مراجعه کنید

سرفصل‌ها

ماهیت پول از نظر علمی چیست؟ پول چگونه در زندگی ما این همه اهمیت دارد؟

 • چقدر پول لازم داریم تا احساس خوشبختی و رضایت خاطر بیشتری کنیم؟
 • چرا پولدار نیستیم؟ آیا همه ما باید پولدار و ثروتمند باشیم؟

 • مردم بابت چه چیزهایی پول پرداخت می‌کنند؟
 • آیا پس انداز چیز بدی است؟ چگونه درآمدمان را بودجه بندی کنیم؟
 • مهم‌ترین موانعی که نمی‌گذارد اغلب مردم به پول بیشتری برسند چیست؟
 • ریسک یعنی چه؟ چگونه و چقدر ریسک لازم داریم تا درآمد و ثروتمان بیشتر شود؟
 • صفرکیلومترها و کسانی که مهارتی ندارند، بهتر است دقیقاً چه کار کنند؟
 • بهترین راه‌های درآمدی خانم‌ها در ایران چیست؟
 • نمونه کسب‌و‌کارهای جالب و جذاب که در حال پول درآوردن هستند

 • سرمایه‌گذاری علمی چیست؟ تکنیک‌های اصولی و موفق سرمایه‌گذاری
 • دانلود چند چک لیست

جنس این سرمایه‌گذاری مثل سکه و دلار نیست...!

جنس سرمایه گذاری در دوره‌ای مثل «دوره جامع پول» شاید از جنس دلار و طلا نباشد که به صورت ملموس آن را ببینید. اما اثرات بلندمدت آن به جرات می توانیم بگوییم از صدها سرمایه گذاری روی دلار و طلا، ارزشمندتر است. چون اولاً یک سرمایه‌گذاری درونی است که اثرات فوق‌العاده زیادی دارد، ثانیا، می‌تواند این اثرات، نسل به نسل منتقل شود و از بین رفتنی نیست. اگر خوب آموزش ببینید می‌توانید پیشرفت کنید واقعا موفق‌تر بودن چیز عجیب و غریب و دور از دسترسی نیست!

صحبت‌های شرکت‌کنندگان دوره

اگه سوال و یا نیاز به راهنمایی بیشتری دارید این فرم رو تکمیل کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند

سوالات متداول

داستان زندگی پیام بهرام پور را دوستانی که کاربر بیشتر از یک نفر هستند می‌دانند، ایشان در کمتر از پنج سال با صفر تومان سرمایه کسب و کاری راه انداخته که بیش از پنجاه نفر در آن مشغول کار هستند و کسب و کاری مبتنی بر آموزش کاربردی و عملی و با پشتوانه پژوهش و حقایق تأیید شده درست کرده‌اند. ایشان به استقلال مالی رسیده و هیچ وقت با نشان دادن ماشین و دارایی‌هایش،  شوآف سبک زندگی رؤیا فروشی نکرد. 

تحصیلات ایشان در ارتباط با طراحی آموزشی و نوروساینس هست.  بنابراین آموزش‌های استاندارد و مبتنی بر عملکرد مغز طراحی میکنند با پژوهش‌های خیلی زیاد و خرج و صرف هزینه‌های زیادی محصولی رو تهیه می کنند؛ بنابراین علاوه براینکه پشتوانه علمی برای طراحی این دوره دارند بلکه تجربه شخصی درمورد راه اندازی کسب و کار، اشتغال زایی برای حداقل پنجاه نفر و رسیدن به استقلال مالی را دارند.

برای اینکه ببینید آیا قیمت این دوره گران است یا خیر, توصیه می کنیم به سه نکته مهم توجه کنید:

اول اینکه به نظر شما قیمت این دوره در مقایسه با چه چیزی گران است؟ همانطور که می دانید قیمت ها در کشور ما به حدی بالا رفته که با 3 میلیون و 900 هزار تومان شاید بشود یک جفت کفش اورجینال خرید! با سرمایه گذاری روی این دوره اما می توانید از مطالب ان تا سال های سال استفاده کنید و تازه اگر دقیق به مطالب این دوره عمل کنید، علاوه بر بازگشت سرمایه تان می توانید درآمدتان را هم چندین برابر افزایش دهید. فرقی نمی کند در چه شغلی باشید، کارمند باشید، کسب و کار داشته باشید یا حتی اگر بیکار باشید! این سرمایه گذاری خوب را روی خودتان انجام دهید و نتایج کوتاه مدت و بلندمدت ان را در زندگی ببینید.

تازه ما برای شما تخفیف ویژه ای در نظر گرفتیم و هم اکنون این دوره را با قیمت فقط یک میلیون و 900 هزار تومان می توانید تهیه کنید.

و دوم اینکه اگر در این دوره ثبت نام نکنید چه می شود؟ پاسخ ما به شما این است: هیچی نمی شود!! در واقع با سرمایه گذاری نکردن روی خودمان هیچ اتفاقی نمی افتد. فقط در دایره امن خودمان گیر می کنیم و هیچوقت طعم لذتبخش درآمد بالاتر و استفاده از حداکثر ظرفیت هایمان را نمی چشیم. به هرحال اگر میخواهیم تغییری در زندگی مان ایجاد شود باید برایش هزینه کنیم. آن هم یک سرمایه گذاری درست و اصولی و واقعی!

و نکته سوم اینکه ما مثل همیشه برای هر ریالی که به ما پرداخت می کنید، گارانتی 100 درصدی بازگشت وجه داریم. اگر در دوره شرکت کردید و احساس کردید مطالب آن برای شما قابل استفاده نیست یا آن چیزی نبوده که دلتان می خواهد, به راحتی می توانید از تضمین بازگشت وجه استفاده کنید.

بنابراین مطمئن باشید که این سرمایه گذاری، یک سرمایه گذاری کاملاً بدون ریسک است و از این بابت آسوده خاطر باشید…!

نه تنها کامل‌ترین بلکه این دوره  خاص‌ترین و متفاوت‌ترین دوره درمورد “پول” هست. از زوایای مختلفی بررسی شده و ده ها ساعت تحقیق و مطالعه برای تهیه این دوره وقت صرف شده تا یک دوره با کیفیت درجه یک برای شما تهیه شود و نقشه راه کاملی رو در اختیار شما قرار می‌دهد که در مورد پول درآوردن بنا برشرایط خودتان به آگاهی برسید و بهترین تصمیم را بگیرید.

 • اگر در یکی از موقعیت های زیر یا موقعیت های مشابه قرار گرفته اید، حتما در دوره جامع پول ثبت نام کنید. بدون هیچ نگرانی ای…
 •  اگر در یک گیجی و سردرگمی به سر می برید و نمی دانید مسیرتان کدام است و دوست دارید از این حالت خلاص شوید
 • اگر نمی دانید چگونه در هر جایگاهی که هستید روش های تازه درآمدی برای خودتان ایجاد کنید
 • اگر ایده های زیادی در سر دارید اما نمی دانید کدام ایده خوب است و کدام ایده بد
 • اگر دوست دارید با ماهیت واقعی پول آشنا شوید و ببینید چطور می توانید پول و رفتار پول را بهتر بشناسید
 • اگر به سرمایه گذاری علاقه مند هستید و می خواهید بدانید چگونه بهترین روش های سرمایه گذاری را تشخیص دهید
 • اگر دوست دارید هزینه های زندگی تان کاهش پیدا کند اما از کیفیت زندگی تان کم نشود
 • اگر فکر می کنید هوش مالی بالایی ندارید و دوست دارید تصمیم های مالی و اقتصادی بهتری بگیرید
 • خلاصه اگر به دنبال ایجاد تغییرات شگفت انگیز در زندگی تان هستید، حتما در این دوره شرکت کنید!

بله؛ این دوره به شما کمک میکنه در هر جایگاه شغلی که هستید، نگرش جدیدی به پول پیدا کنید و در ادامه، یاد بگیرید چه طور ثروت خودتون رو خلق و بیشتر کنید. معجزه‌ای در کار نیست، هرچی هست آموختنی و کاربردیه.

 • آموزش پذیری و علاقمندی به حضور در دوره
 • داشتن نیاز و فکرِ افزایش درآمد و کاهش هزینه ها و به طور کلی افزایش سطح رضایت از زندگی و رسیدن به خواسته های مالی
 • امکان عمل به آموخته ها و دانشی که در این دوره یاد میگیرید
 • علاقمندی به یادگیری و پشتکار در پیگیری آموزشها
 • اشتیاق به ایجاد یک تحول و رشد بزرگ در روند کسب و کار و زندگی
 • آگاهی از این که معجزه ای در کار نیست و ما توهم نمی فروشیم (اعتقاد به یادگیری تکنیکی و کاربردی)
 • مثبت اندیش بودن و اعتقاد به اینکه شما می توانید تغییرات خوبی در زندگی تان ایجاد کنید.

خیر! قرار نیست و اصلا شدنی نیست که همه ما مثل بیل گیتس و استیو جابز شویم. قرار است در هر شغل و جایگاهی که هستیم، چند پله رشد کنیم و جایگاه بهتری داشته باشیم. قرار است روش‌هایی یاد بگیریم که در شغل و حرفه خودمان پیشرفت کنیم و اگر جایمان آنجا نیست، ببینیم چطور می‌توانیم در جایگاه مورد علاقه و واقعی خودمان باشیم.

شاید برخی از افرادی که این صفحه را می‌خوانند با خود بگویند: «من که همین قدر برایم کافی است!» یا “اینها همه حرف است، تا پارتی نداشته باشی هیچی نمیشی!” البته که طبیعتا افرادی هستند که چنین افکاری دارند اما بسیاری از ما «فقط فکر می کنیم» که داریم از حداکثر ظرفیت و پتانسیل خودمان استفاده میکنیم. چون نمی دانیم ما چه ظرفیت های پنهانی برای کسب درآمد بیشتر و کاهش هزینه های اضافی زندگی داریم.

خلاصه توصیه ما به شما این است که این سرمایه ‌گذاری ارزشمند را برای خودتان انجام دهید و نتایجش را در آینده ببینید…!

هیچ اشکالی ندارد. هر سوالی دارید، در قسمت کامنت‌های همین صفحه برایمان بنویسید. اگر هم درخواست یا سوالی برایتان باقی مانده، با این شماره تماس بگیرید و بپرسید تا همکاران ما  راهنمایی‌تان کنند.  02191090908

 

دوره جامع پول در 6 جلسه و به صورت غیرحضوری و وبیناری برگزار شده است. در ابتدا با فایل های پیش نیاز شروع کنید.

اگر سوالی داشتید کافیست از طریق ایمیل ([email protected]) با ما در ارتباط باشید تا همکاران ما از مدرس دوره سوالتتان را بپرسند. ما در خدمت شما هستیم.

یکی دیگر از محاسن دوره پول این است که این دوره با در نظر گرفتن ساختار اقتصادی و فرهنگی جامعه ایران، به گونه‌ای طراحی شده که تمام موارد آموزشی و تخصصی کسب و کار ساده‌سازی و برنامه‌ریزی شده است تا تمام اقشار جامعه در هر سطح از سواد، بتوانند از آن کمال استفاده را ببرند. بنابراین از یک کاسب با تجربه اما بدون تحصیلات دانشگاهی، تا یک فارغ التحصیل رشته مدیریت، همه می‌توانند از مطالب این دوره استفاده کنند.

واقعاً حق دارید نگران باشید! اینقدر که وبسایت‌های مختلف با عنوان و ادعاهای دروغین وجود دارند که اعتماد کردن کار سختی به نظر می‌رسد. اما لطفاً‌ کمی در مورد «مجموعه بیشتر از یک نفر» و «پیام بهرام پور» تحقیق کنید. با کمی جست و جو خواهید دید که این مجموعه در این 7 سال فعالیت به قدری خوب عمل کرده که تقریباً‌ هیچ معترضی ندارد! اعتبار این مجموعه اینقدر بالاست که به خاطر چندصدهزار تومان، خود را در معرض اتهام قرار ندهد.  برای توضیحات بیشتر باید بگویم که «بیشتر از یک نفر» برند ثبت شده موسسه آوای رسای سخن ایرانیان با شماره ثبت 36955 و با دهها کارمند است.  این مجموعه بزرگترین سمینار ایران (با سه هزار شرکت کننده) را برگزار کرده است.

بله. شما با ثبت نام در این دوره به همه فایل ها با کیفیت بالا دسترسی دارید که میتوانید از طریق لینک مستقیم در سایت نسبت به دانلود اقدام کنید.

مراحل ثبت نام در دوره

ضمانت خرید

تصویر گارانتی و ضمانت بازگشت وجه
پرداخت کارت به کارت مبلغ دوره جامع پول
نام صاحب حساب: آوای رسای سخن ایرانیان 
شماره کارت:    6104337649371885
شماره حساب:  5648336625
شماره شبا:    IR620120000000005648336625

اگر دوست داشتید از روش کارت به کارت استفاده کنید، می‌توانید به شماره کارت زیر مبلغ دوره را واریز کنید و سپس حتماً با شماره 02191090908 و یا شماره های موبایل 09129242128 و یا 09307328381 تماس بگیرید و اطلاعات پرداخت را بگویید. (اگر تلفن‌ها مشغول بودند، چند دقیقه دیگر تلاش کنید)

۱۳۷ دیدگاه دربارهٔ «دوره جامع پول | نگاهی کاربردی، علمی و تازه به پول و درآمد»

  1. پشتیبانی بیشتر از یک بیشتر ازیک.

   سلام آقای رمضانزاده عزیز
   از شما ممنونیم که برای رشد و یادگیری خودتون مجموعه بیشتر از یک نفر رو انتخاب کردید.
   لطفا در قسمت چت آنلاین واتساپ صفحه دوره جامع پول به همکارانم پیام بدهید شما را راهنمایی میکنند.
   موفق و بیشتر از یک نفر باشید …

    1. پشتیبانی بیشتر از یک بیشتر ازیک.

     سلام دوست عزیز
     از شما ممنونیم که برای رشد و یادگیری خودتون مجموعه بیشتر از یک نفر رو انتخاب کردید.
     بعد از ثبت نام شما در دوره جامع پول شما میتوانید تمام محتوای صوتی، تصویری و متنی این دوره را دانلود نمایید و یا در صورت تمایل به صورت آنلاین مشاهده نمایید.
     دوره به پروفایل شما در سایت مجموعه بیشتر از یک نفر اضافه میشود.
     موفق و بیشتر از یک نفر باشید …

  1. پشتیبانی بیشتر از یک بیشتر ازیک.

   سلام آقای زرندی عزیز
   خوشحالیم که دوره جامع پول نظر شما رو جلب کرده.
   برای راحتی هرچه بیشتر عزیزان شرکت کننده در این دوره هم فایل صوتی و هم فایل تصویری به همراه اسلاید ها قرار داده شده است که شما میتوانید بعد از ثبت نام در دوره فایلهارا دانلود کنید و یا اینکه به صورت آنلاین دوره را مشاهده نمایید.
   محتوای دوره پول حدود هزار و هشتصد دقیقه میباشد.
   موفق و بیشتر از یک نفر باشید …

  1. پشتیبانی بیشتر از یک بیشتر ازیک.

   سلام دوست عزیز
   از شما ممنونیم که برای رشد و یادگیری خودتون مجموعه بیشتر از یک نفر رو انتخاب کردید.
   هر زمان که شما قصد استفاده از گارانتی بازگشت وجه را داشته باشید میتوانید به همکاران ما در واحد پشتیبانی ایمیل بدهید همکارانم شما را راهنمایی خواهند کرد.
   موفق و بیشتر از یک نفر باشید …

 1. میکائیل ابراهیمی.

  با آقای پیام بهرام پور ازطریق پیجشون در اینستاگرام آشنا شدم اولش خیلی جدی نگرفتم وفقط نگاهی گذارا به تیتر پیام‌ها داشتم نظرم با دیدن سمینار رایگانی که برای کودکان سیستان و بلوچستان برگزار کرده بودند تغییر کرد و نتیجه‌گیری کردم فردی ست لایق ،تلاشگر ،موفق که میتواند الگو و راهنمای افرادی که تشنه پیشرفت و موفقیت هستند،باشد برای ایشون وتیم شون آرزوی موفقیت دارم.

  1. پشتیبانی بیشتر از یک بیشتر ازیک.

   سلام دوست عزیز
   خوشحالیم که به ما اعتماد کردید و ما تونستیم نظر و اعتماد شما را جلب کنیم.
   ما رو در جریان موفقیت هاتون قرار بدید.
   موفق و بیشتر از یک نفر باشید …

   1. پشتیبانی بیشتر از یک بیشتر ازیک.

    سلام دوست عزیز
    از شما ممنونیم که برای رشد و یادگیری خودتون مجموعه بیشتر از یک نفر رو انتخاب کردید.
    شماره کارتی که به نام آقای بهرامپور میباشد ۶۱۰۴۳۳۷۸۷۷۸۴۹۷۱۹ میباشد.
    موفق و بیشتر از یک نفر باشید …

  1. پشتیبانی بیشتر از یک بیشتر ازیک.

   سلام دوست عزیز
   از شما ممنونیم که برای رشد و یادگیری خودتون مجموعه بیشتر از یک نفر رو انتخاب کردید.
   لطفا از طریق چت واتساپ همین صفحه به ما پیام بدهید.
   همکارانم در واحد امور مشتریان شما را راهنمایی خواهند کرد.
   موفق و بیشتر از یک نفر باشید …

  1. پشتیبانی بیشتر از یک بیشتر ازیک.

   سلام دوست عزیز
   از طریق آیکون واتساپ که در صفحه دوره جامع پول وجود دارد میتوانید مستقیما به پشتیبان ما در واتساپ پیام بدهید.
   همکارانم در اسرع وقت پاسخ شما را خواهند داد.
   موفق و بیشتر از یک نفر باشید …

 2. سلام وقت بخیر من دوره جامع پول رو خریدم ولی به دلیل مشغله نتونستم به موقع اقدام کنم می خواستم ببینم آیا مدرک فنی حرفه ایی و هدایا شامل من هم میشه

  1. پشتیبانی بیشتر از یک بیشتر ازیک.

   سلام دوست عزیز
   از ثبت نام شما در دوره جامع پول ممنونیم.
   صدور گواهی شرکت در دوره ویژه افرادی میباشد که تمام محتوای دوره را مشاهده کرده باشند.
   هدایا و آپدیت های دوره جامع پول مانند تمام دوره های دیگر ویژه خریداران قبلی نیز میباشد.
   موفق و بیشتر از یک نفر باشید …

 3. امیرارسلان آزمون.

  این دوره وااااقعا فوق العادست. به جرات میگم مشابهش (حتا ۲۰ درصدش) توی هیچ دوره ای نیست. و اینو همه افراد بالغ باید ببینند. چون مهمترین نیاز هر انسانه.

  1. پشتیبانی بیشتر از یک بیشتر ازیک.

   سلام آقای آزمون عزیز
   ممنون از اینکه نظرتون رو در مورد دوره جامع پول با سایر دوستان به اشتراک میزارید.
   خوشحالیم که در این مسیر همراهانی چون شما داریم.
   موفق و بیشتر از یک نفر باشید …

    1. پشتیبانی بیشتر از یک بیشتر ازیک.

     سلام دوست عزیز
     از کامنت شما در خصوص دوره جامع پول ممنونیم.
     گواهینامه ای که در پایان دوره برای شما صادر میشود، گواهینامه گذراندن دوره میباشد و مجموعه بیشتر از یک نفر در این مورد از شما آزمون خاصی نمیگیرد.
     موفق و بیشتر از یک نفر باشید …

 4. با درود . وقتتون بخیر. می خواستم دوره جامع پول رو بصورت اقساطی ثبت نام کنم. متاسفانه قسمت چت آنلاین برای من باز نمی شه. با شماره ارایه شده تماس گرفتم ساعت کاری رو تا ساعت ۶ چهار شنبه اعلام کردند. ممنون میشم راهنمایی کنید .‌

  1. پشتیبانی بیشتر از یک بیشتر ازیک.

   سلام دوست عزیز
   از شما ممنونیم که برای رشد و یادگیری خودتون مجموعه بیشتر از یک نفر رو انتخاب کردید.
   همکارانم در واحد امور مشتریان با شما تماس خواهند گرفت.
   موفق و بیشتر از یک نفر باشید …

  1. پشتیبانی بیشتر از یک بیشتر ازیک.

   سلام دوست عزیز
   خوشحالیم که به وسیله دوره جامع پول نظر شما رو جلب کنیم.
   عزیزانی که تا هفدهم اردیبهشت در این دوره ثبت نام کنند میتوانند در وبینار چطور با اخبار سود کنیم شرکت کنند.
   موفق و بیشتر از یک نفر باشید …

 5. سلام یه پیامی در اینستاگرام آمد که اگر مشکل مالی دارید برای خرید این دوره وارد این صفحه شوید که سه گزینه داشت کمتر از ۲۰۰ بین ۵۰۰ تا ۸۰۰ و …
  من شماره هم دادم ولی تماسی گرفته نشد.
  ۰۹۱۲۶۹۴۵۶۲۷

  1. پشتیبانی بیشتر از یک بیشتر ازیک.

   سلام جناب رضائی عزیز
   از توجه شما به دوره جامع پول سپاسگزاریم.
   همکارانم در واحد فروش با شما تماس خواهند گرفت.
   موفق و بیشتر از یک نفر باشید …

 6. سلام وقتتون بخیر در دوره پول به طور مثال درباره طلا صحبت میشه تحلیل تکنیکال و فاندامنتال داره؟ مثلا توضیح میدید در چه زمانی سکه تمام بخرم یا ربع سکه؟

  1. پشتیبانی بیشتر از یک بیشتر ازیک.

   سلام جناب علایی عزیز
   از شما ممنونیم مجموعه بیشتر از یک نفر رو برای رشد و یادگیری خودتون انتخاب کردید.
   در دوره جامع پول در مورد کلیات این موضوع و قوه تشخیص صحبت میشود و در مورد زمان های خرید و فروش و تحلیل تکنیکال طلا صحبت نمیشود.
   موفق و بیشتر از یک نفر باشید …

 7. سعید شورستانی.

  با سلام
  من دوره مینی جامع پول را گوش دادم در انتهای دوره جناب دکتر فرمودند که فایل مقدماتی دوره جامع پول با مبلغ ۹۰۰۰ هزار تومتن در اختیارتان قرار میگیره که بتونید با دید کافی برای خرید این دوره اقدام کنیم می خواستم ببینم دریافت این فایل به چه صورت امکانپزیر است؟

  1. پشتیبانی بیشتر از یک بیشتر ازیک.

   سلام دوست عزیز
   از شما ممنونیم که برای رشد و یادگیری خودتون مجموعه بیشتر از یک نفر رو انتخاب کردید.
   شما میتوانید فیلم وبینار جلسه صفرم دوره پول را با مبلغ نه هزار تومان از طریق سایت تهیه نمایید.
   بعد از اینکه خرید شما نهایی شود فایل ها در پروفایل شما قرار میگیرند.
   موفق و بیشتر از یک نفر باشید …

    1. پشتیبانی بیشتر از یک بیشتر ازیک.

     سلام دوست عزیز
     خوشحالیم که دوره جامع پول نظر شما را جلب کرده.
     متاسفانه محصول جلسه صفرم پول در حال حاضر قابل تهیه نمیباشد ما به شما پیشنهاد میکنیم از مینی دوره رایگان پول استفاده نمایید.
     موفق و بیشتر از یک نفر باشید …

  2. سلام وقت تون بخیر وشادی ،من بنده ۳۳ سالمه راننده اسنپم و خرج خانوادم رو میدم و از نظر مالی شرایط سختی دارم و دوست دارم واسه خودم کسب و کار داشته باشم و ازاین کار خسته شدم ،من احساس میکنم سایت شما با مردم واقع بینانه و بدون کلک صحبت میکنه فقط میخواستم بدونم من که مهارت خاصی بلند نیستم و کامپیوتر ندارم میتونم درآمد دلاری داشته باشم اگه بشه میتونم کامپیوتر قسطی بخرم

   1. پشتیبانی بیشتر از یک بیشتر ازیک.

    سلام همراه عزیز
    ممنون از اینکه همراه ما هستید و نظرتون رو با ما به اشتراک گذاشتید.
    چقدر خوب که هدف و دغدغه دارید؛ و مهم تر از همه انگیزه و امید…همین باعث میشه چند گام از بقیه جلوتر باشید.
    هر فردی تو هر کسب و کاری میتونه درامد دلاری داشته باشه؛ بدون هنر، مهارت و حداقل تحصیلات.
    جهت اطمینان از انتخاب خود میتونید با مجموعه در ساعات کاری و غیر تعطیلی شنبه تا چهارشنبه ساعت ۹ الی ۱۸ عصر) از طریق شماره زیر در ارتباط باشید تا قبل از تهیه محصول خود مشاوره قبل از تهیه دوره داشته باشید.
    ۰۲۱۹۱۰۹۰۹۰۸
    بیشتر ازیک نفر بمانید.

 8. سلام خسته نباشید این دوره رو خریداری کردم ولی
  دوره کسب درآمد دلاری رو داخل لیست آموزش ها پیدا نمیکنم

  1. پشتیبانی بیشتر از یک بیشتر ازیک.

   سلام دوست عزیز
   از شما ممنونیم که مجموعه بیشتر از یک نفر رو برای رشد و یادگیری خودتون انتخاب کردید.
   دوره کسب درآمد دلاری یک دوره مجزا از دوره پول میباشد در صورتی که این دوره برای شما فعال نشده است لطفا به همکاران ما در واحد پشتیبانی ایمیل بدهید.
   موفق و بیشتر از یک نفر باشید …

 9. سلام .قت بخبر
  برای دوره نمیشه هزینه کمتری باشه ؟
  من دانشجو هستم و‌خب ویدیو های تمام دوره های رایگان رو دیدم و‌ پیج هم دنبال میکنم
  منتهی این دوره قیمتش بالا که نیست
  درامد من دانشجو زیاد نیست

  1. پشتیبانی بیشتر از یک بیشتر ازیک.

   سلام دوست عزیز
   از شما ممنونیم که مجموعه بیشتر از یک نفر رو برای رشد و یادگیری خودتون انتخاب کردید.
   لطفا در واتساپ به شماره ۰۹۹۳۶۸۶۷۰۷۲ پیام بدهید، همکارانم در واحد امور مشتریان شما را راهنمایی خواهند کرد.
   موفق و بیشتر از یک نفر باشید …

 10. مرتضی اردکانی.

  سلام وقتتون به خیر
  تو پروفایل خریداری شده من ؛ دوره کسب درآمد دلاری رو ندارم
  و در لینک های مرتبط با دوره هم ؛ جلسات آموزشی تکمیلی رو متوجه نشدم !
  اما بطور کلی ممنون از تک تک اعضا محترم

  1. پشتیبانی بیشتر از یک بیشتر ازیک.

   سلام جناب اردکانی عزیز
   از ثبت نام شما در دوره جامع پول ممنونیم.
   لطفا در صورتی که دوره درآمد دلاری برای شما فعال نشده است، اطلاعات اکانت خود را به آدرس ایمیل مجموعه ارسال کنید همکارانم در واحد پشتیبانی این موضوع را بررسی میکنند.
   موفق و بیشتر از یک نفر باشید …

 11. سلام خسته نباشید ، عنوان دفترچه پول که تو توضیحات دوره هستش، چی و کجا هستش؟ کل دوره رو دیدم ولی متوجه چنین چیزی نشدم

  1. پشتیبانی بیشتر از یک بیشتر ازیک.

   سلام جناب مسرور عزیز
   از ثبت نام شما در دوره جامع پول ممنونیم.
   دفترچه پول برای شما در کانال تلگرامی دوره قرار داده شده است.
   موفق و بیشتر از یک نفر باشید …

 12. نرجس سلم آبادی.

  سلام من این دوره رو تهیه کردم ولی دوره کسب درامد دلاری در ایران و کتاب الکترونیکی ۱۰۰ ایده کسب درآمد در ایران رو ندارم توی پروفایلم. چجوری میتونم دریافت کنم؟

  1. پشتیبانی بیشتر از یک بیشتر ازیک.

   سلام خانم سلم آبادی عزیز
   از ثبت نام شما در دوره جامع پول ممنونیم.
   لطفا به قسمت پشتیبانی سایت ایمیل یا تیکت بزنید و اطلاعات اکانت خود را برای ما ارسال کنید.
   همکارانم شما را راهنمایی خواهند کرد.
   موفق و بیشتر از یک نفر باشید …

 13. امیرحمزه موسی عرب.

  سلام وقتتون بخیر. دوره پول رو تا اواسط جلسه سوم تماشا کردم و تا همینجا چیزهای خیلی زیادی یاد گرفتم، مخصوصا با انجام تمرینات.
  فقط موردی که خواستم بپرسم درباره فیلم سمینار پیشواز هست که داخل هدایای جلسه سوم گفته شده توی محصولات من برامون قرار میگیره، اما برای من قرار نگرفته و داخل سایت هم سرچ زدم نتونستم پیداش کنم، ممنون میشم راهنمایی بفرمایید. خداقوت

   1. پشتیبانی بیشتر از یک بیشتر ازیک.

    سلام دوست عزیز
    از شما ممنونیم که مجموعه بیشتر از یک نفر رو برای رشد و یادگیری خودتون انتخاب کردید.
    در محصول پول قسمتی به نام لینک های مرتبط با دوره برای شما قرار داده شده است که یکی از آن لینک ها مربوط به کانال دوره پول میباشد.
    ما رو در جریان موفقیت هاتون قرار بدید.
    موفق و بیشتر از یک نفر باشید …

 14. سلام وقتتون بخیر
  من قصد خرید این دوره رو دارم ولی هر کاری میکنم به سبد خریدم اضافه نمیشه که پرداخت کنم. ممنون میشم اگر لطف کنید به مشکل بنده رسیدگی کنید.

  1. پشتیبانی بیشتر از یک بیشتر ازیک.

   سلام اقای نورایی عزیز
   لطفا به شماره ۰۹۳۵۱۶۵۶۵۷۸ داخل واتساپ پیام بدین تا راهنماییتون کنیم
   ممنون از همراهی شما
   موفق و بیشتر از یک نفر باشید

 15. محمدجواد حمیدی.

  سلام ببخشید دوتا سوال داشتم
  قسمت هایی از این دوره ظاهرا حذف شده مثل درآمد دلاری و مصاحبه کارشناسان مختلف
  و اینکه من دوره خریداری کردم ولی هدایا رو دریافت نکردم و در حالی که در اردبیهشت ماه دوره رو خریدم .هدایا دوره رو چطور میشه دریافت کرد؟

  1. پشتیبانی بیشتر از یک بیشتر ازیک.

   سلام جناب حمیدی عزیز
   از ثبت نام شما در دوره جامع پول ممنونیم.
   تمام هدایا به همراه محصول در پروفایل شما قرار گرفته است. در صورتی که دوره درآمد دلاری به پروفایل شما اضافه نشده است لطفا به قسمت پشتیبانی سایت ایمیل و یا تیکت بزنید، همکارانم حتما رسیدگی میکنند.
   موفق و بیشتر از یک نفر باشید …

  1. پشتیبانی بیشتر از یک بیشتر ازیک.

   سلام وقت بخیر به عنوان اصول چانه زنی در لیست دروس دوره پول قرار گرفته است

 16. سلام.با تشکر از آقای بهرامپور و تیم بیشتر از یک نفر.بسیار دوره عالی و انصافا جامعی هست.سوالی که برا من ایجاد شده اینه که چطور میتونیم ترموستات مالی خودمون رو روی اعداد دیگر تنظیم کنیم؟

  1. پشتیبانی بیشتر از یک بیشتر ازیک.

   سلام دوست عزیز
   همانطور که در دوره صحبت کردیم تعامل با افرادی که سطح بالایی دارند خیلی میتونه بهتون کمک کنه.

 17. یاسمن حسین آبادی.

  سلام روزتان بخیر،‌میخواستم بدونم دفترچه پول را چطور میتونم دریافت کنم؟ چونکه توی دوره پیدا نکردم.ممنون

  1. پشتیبانی بیشتر از یک بیشتر ازیک.

   سلام دوست عزیز
   اگر دفترچه باورهای مالی منظورتون هست تو کانالتون قرار گرفته است.
   بیشتر ازیک نفر باشید…

 18. امین تقی دوست.

  سلام به همه دوستان
  آقا من کارگرم ، ( کارگر تراش کاری cnc با حقوق پایه کار ) هممون میدونیم شرایط کارگر ها چطوره ( بیشتر زمان طلایی مون رو درگیر کاریم ، حقوقمون محدوده ، فکر میکنم فرصت های زیادی از دست میدیم ، سرمایه آنچنانی نداریم ( فقر مطلق نیستیم ولی آخر برج فرق چندانی باهاش نداریم و امثال این مثال ها … هرچند عوضش بیمه تامین اجتماعی داریم و حقوقمون ثابته ) پس بی مقدمه میرم سر اصل مطلب ، با این شرایط ، این دوره مناسب ما هست ؟!
  می‌تونه مسیرمون رو عوض کنه تا از کارگری یه نواختی زندگیمون در بیایم و البته به درآمد بالاتری برسیم ؟؟؟

  پیشاپیش فارغ از پاسختون می‌خوام بدونین ما ( پنج نفر ) خیلی از بهبود های زندگی و پیشرفت در روابطمون رو یه طورایی مدیون شماییم
  از بابتش مدیونتونیم و خسته نباشین

  1. پشتیبانی بیشتر از یک بیشتر ازیک.

   سلام دوست عزیز
   چقدر خوب که دنبال سواد مالی هستید.
   همونطور که هممون میدونیم راهکارهای اصولی و علمی در ۹۹ درصد مواقع جوابگو هست. دوره پول که از سواد مالی و روش های کسب درامد صحبت میکنه بر اساس راهکارهای علمی می‌باشد. حتی اگر ذره ای احساس کردید این دوره براتون کاربردی نبوده میتونید از ضمانت بازگشت وجهتون استفاده نمایید.
   اگر بازهم سوالی بود با ما در میان بگذارید.
   موفق و بیشتر ازیک نفر باشید.

   1. امین تقی دوست.

    سلام دوستان
    الآن که دارم پاسخ این پشتیبان دوست‌داشتنی رو مینویسیم ، حدود ۲-۳ ماه از خرید دوره پول میگذره
    برای اینطوری بگم : دوره رو بخرید و تمریناتش رو انجام بدین ، بعد از اون حتی اگه بخواین هم دلتون نمیاد پولتون رو پس بگیرید !
    بلعکس وسوسه میشد مابقی دوره های استاد رو هم تهیه کنید…
    از اون گذشته ، به طور باورنکردنی یه شخصیت جدید ازتون میسازه یعنی؛ طرز فکرتون رو عوض می‌کنه و یه چهار چوب محکم ، قوی و منعطف به دیدگاه تون میده که خودش فوق العاده ارزشمندتره
    بخرید ‌‌ ضرر نمیکنید

    1. پشتیبانی بیشتر از یک بیشتر ازیک.

     سلام همراه عزیز

     چقدر خوب که این روزا دغدغه آموزش و یادگیری دارید؛ خوشحالیم بابت همراهیتون…
     مرسی که نظرتون رو با ما به اشتراک میذارید و به فکر رشد فردی دیگران هم هستید.

     موفق و بیشتر ازیک نفر باشید.

  1. پشتیبانی بیشتر از یک بیشتر ازیک.

   سلام دوست عزیز
   بهتون تبریک میگیم که به فکر رشد و توسعه فردی خودتون هستید

   باتوجه به هدفمون یعنی ارتقای مهارت های زندگی شرایطی فراهم کردیم که فرصت تهیه محصولاتمون رو داشته باشید؛ در خصوص اطلاع از پرداخت مرحله ای میتونید به شماره واتسپ زیر پیام دهید.

   ۰۹۹۳۶۸۶۷۰۷۲

   و یا کافیست روی لینک زیر کلیک کرده و مستقیم وارد واتسپ شده و با همکارمون در ارتباط باشید.

   https://api.whatsapp.com/send?phone=989936867072

   همکارمون در ساعات اداری و غیر تعطیلی ( شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۹ الی ۱۸) پاسخگوتون هستند.

   بیشتر ازیک نفر باشید…

 19. سلام دوستان توی گروه تلگرامی دوره ساخت پاورپوینت استاد رایگان گذاشتشده بود واسه ما ک تازه دوره پول رو الان خریدیم این امکان نیست؟؟؟

    1. پشتیبانی بیشتر از یک بیشتر ازیک.

     دوست عزیز
     حدود یک سال پیش دوره ساخت پاورپوینت که یک دوره مجزا از دوره پاورپوینت سایت بیشتر ازیک بوده در سایت یودمی قرار گرفته بود که فقط برای یک مدت محدود بوده است.
     و در حال حاضر دسترسی به دوره بصورت رایگان امکان پذیر نمی باشد.
     بیشتر ازیک نفر…

     1. بهتر نیست گزوه تلگرامی رو بنام اتصاصی پول قرار ندید وقتی خدمات و هدایا واسه یک گروه خاص توی یک تایم خاصه!!!! اگر خدمت واسه مشتریان دوره پوله چرا به ما تعلق نمیگیره و اگر مال یک زمان خاص بوده چرا هنوز تو کانال هست؟؟؟ اشتباه نشه بنده به گزوه شما افتخار میکنم و خوشحالم که شما خیلی بیشتر از یک نفر هستین… ولی مطمئنم خیلی از انتقادات واسه ما راهگشاست….. تجدید نظر بفرمایین

     2. پشتیبانی بیشتر از یک بیشتر ازیک.

      دوست عزیز
      خیلی ممنونیم که نظراتتون رو باهامون به اشتراک میذارید.
      این اطلاعیه صرفا یک اطلاع رسانی در کانال پول بوده است و هدیه برای خریداران پول نبوده…
      بیشتر ازیک نفر

 20. محمدبهزاد ابراهیمی.

  سلام وقت تان بخیر
  من یک افغانستانی هستم که در ایران زندگی میکنم و هیچ مدرک و اسناد هویتی ندارم. ۲۷ ساله ام و فارغ التحصیل رشته‌ی مدیریت دولتی در مقطع کارشناسی و فعلا میوه فروشی دارم. سوالم این هست که آیا میتوانم موارد کاربردی و عملی این دوره را مثل راه اندازی سایت، سرمایه گذاری در بازار رمز ارزها، خرید و فروش و.. انجام بدهم؟ و اگر به کشور اروپایی مهاجرت کردم بازهم کسب و کاری که از طریق این دوره راه انداختم در آینده برایم ادامه خواهد داشت یا خیر؟
  با ارادت
  ممنون شما

  1. پشتیبانی بیشتر از یک بیشتر ازیک.

   سلام دوست عزیز
   بله بله چرا که نه؟!
   محتوای این دوره اصلا برای یک کشور خاص و یا افراد خاص نیست؛ آموزش سواد مالی برای تمامی افراد کاربردی خواهد بود.
   و چقدر خوب که دغدغه آموزش و یادگیری دارید؛ تبریک به شما.
   بیشتر ازیک نفر…

 21. سلام
  توی این شرایطی که حتی با فیلترشکن بسختی میسه وارد اینستا شد لطفاً لایوهای هدیه رو توی دوره بارگزاری کنید
  ممنونم

  1. پشتیبانی بیشتر از یک بیشتر ازیک.

   سلام دوست عزیز
   بله حتما پیشنهادتون منتقل خواهد شد؛ مرسی نظرتون رو با ما در میان گذاشتید.
   بیشتر ازیک نفر…

 22. واقعا تخفیف فوق العاده ای دادین با ۲۰ ساعت آموزش و اینهمه هدیه واقعا یک میلیون و خورده ای چیزی نیست حیف که پولم نمیرسه تهیه کنم دارم خورده خورده واسه خودم پول جمع میکنم انشالله در آینده بتونم تهیه کنم

  1. پشتیبانی بیشتر از یک بیشتر ازیک.

   بهتون تبریک میگیم که به فکر رشد و توسعه فردی خودتون هستید

   باتوجه به هدفمون یعنی ارتقای مهارت های زندگی شرایطی فراهم کردیم که فرصت تهیه محصولاتمون رو داشته باشید؛ در خصوص اطلاع از پرداخت مرحله ای میتونید به شماره واتسپ زیر پیام دهید.

   ۰۹۹۳۶۸۶۷۰۷۲

   و یا کافیست روی لینک زیر کلیک کرده و مستقیم وارد واتسپ شده و با همکارمون در ارتباط باشید.

   https://api.whatsapp.com/send?phone=989936867072

   همکارمون در ساعات اداری و غیر تعطیلی ( شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۹ الی ۱۸) پاسخگوتون هستند.

   بیشتر ازیک نفر باشید…

    1. پشتیبانی بیشتر از یک بیشتر ازیک.

     میتونید به شماره واتسپ زیر پیام دهید.

     ۰۹۹۳۶۸۶۷۰۷۲

     همکارمون در ساعات اداری و غیر تعطیلی ( شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۹ الی ۱۸) پاسخگوتون هستند.

     بیشتر ازیک نفر باشید…

 23. سلام وقتتون بخیر
  می‌خواستم بپرسم دوره پول آموزش سرمایه گذاری و تحلیل و شناخت بازارهای مختلف رو هم داره؟

  1. پشتیبانی بیشتر از یک بیشتر ازیک.

   توی دوره پول، شما شرایط و امکانات خودتون رو درک می‌کنید، مشکل اصلی بی پولی رو دقیق تشخیص داده و در مرحله بعد واقع بینانه با توجه به شرایط خودتون بهترین تصمیم مناسب رو می‌گیرید و در نهایت به کسب درامد بیشتر می‌پردازید.

   سرفصل مطالب

   •جلسه اول| اقتصاد چطور کار می‌کنه؟
   •جلسه دوم| رواشناسی پول و ثروت
   •جلسه سوم| چطور درست خرج کنیم؟
   •جلسه چهارم| روش‌های افزایش درآمد
   •جلسه پنجم| چطور کسب و کار راه بندازیم؟
   •جلسه ششم| چطور سرمایه گذاری
   کنیم؟

   در صورت تمایل به تهیه اطلاعات نحوه خرید رو براتون ارسال می‌کنیم

   سوالی بود در خدمتیم…

 24. سلام چطوره می تونم فیلم وبینار جلسخ صفرم دوره ی پول را در حساب کاربریم داشته باشم.

 25. فاطمه قلخانی.

  سلام دوره درامد دلاری برای شرکت کننده های دوره پول رایگانه؟
  چون من سرفصلش رو توی قسمت های دوره ندیده بودم
  اما توی قسمت توضیحات دوره درامد دلاری گفته بودین این دوره برای شرکت کننده های دوره پول رایگانه

  1. پشتیبانی بیشتر از یک بیشتر ازیک.

   سلام دوست عزیز
   بله اما در قسمت لیست دروس دوره قرار نگرفته است بلکه در قسمت محصولات من پروفایلتون وجود دارد.
   در غیر این صورت تیکت زده تا در پروفایلتون قرار دهیم.
   بیشتر ازیک نفر…

  1. پشتیبانی بیشتر از یک بیشتر ازیک.

   سلام دوست عزیز
   چقدر خوب که به فکر سرمایه گذاری روی خودتون هستید.
   دوره در حال حاضر با تخفیف روی سایت قرار دارد و لازم به وارد کردن کد نمی باشد.
   بیشتر ازیک نفر باشید.

 26. محمد رضا احمدی.

  سلام من دوره جامع پول را خرید کردم و مبلغ ۱۲۹۰۰۰۰ از حسابم کم شده
  ولی برایم ایمیل آمده که شما یک خرید نا تمام دارید و دوره هم برایم باز نیست لطفا راهنمایی کنید

  1. پشتیبانی بیشتر از یک بیشتر ازیک.

   سلام دوست عزیز
   تیکت بزنید بررسی خواهیم کرد.
   بیشتر ازیک نفر…

 27. فاطمه راستی.

  می خواستم یه تشکر بکنم از آقای بهرام پور و تیم درجه یکشون. من امروز این دوره رو تهیه کردم و صرفا با دیدن لیست سرفصل ها و دروس دوره به وجد اومدم و هیجان زده شدم. این دوره برای افرادی مثل من که علاقه مند به مباحث اقتصادی هستند بسیار جذاب و دلنشینه و کسانی هم که علاقه ندارن و صرفا به وابسته زندگی متمدنانه با اقتصاد سروکار دارن این دوره براشون بسیار مفید و کاربردیه. در نهاین امیدوارم که همه بتونن با نتایج علمی زندگی راحت تری رو تجربه کنند

  1. پشتیبانی بیشتر از یک بیشتر ازیک.

   سلام دوست عزیز
   چقدر خوب که دغدغه آموزش و یادگیری دارید و فردی عملگرا هستید؛ تبریک به شما
   خوشحالیم بابت همراهیتون…
   بیشتر ازیک نفربمانید.

 28. سلام، ایا این دوره بدرد کسی که کار و مهارت خاصی بلد نیست بدرد میخوره؟ به درد افراد بیکار ایا میخوره؟
  حقیقتا مهارت خاصی برای پول دراوردن ندارم و میخوام ببینم ایا این دوره به درد من میخوره یا خیر، در دوران سربازی هم هستم
  ممنون از پاسخگویتون پیشاپیش

  1. پشتیبانی بیشتر از یک بیشتر ازیک.

   سلام دوست عزیز
   محتوای این دوره برای تمامی افراد ( حتی خانه دار) مفید هست چراکه تمامی افراد باید سواد مالی رو بیاموزند.
   در این دوره قراره روش های کسب درامد و سرمایه گذاری رو باهم آموزش ببینیم بنابراین نیازی به تخصص قبلی نیست.
   اگر بازهم سوالی بود با ما در میان بگذارید.
   بیشتر ازیک نفر باشید.

 29. سلام
  این دوره خیلی خوب بود (آنچه که آموختید چیزی بود که نیاز داشتم) فقط من ازتون یک درخواستی دارم:
  اگر میشه لطف کنید کمی راهنمایی برسونید ما از کجا میتونیم بفهمیم آمار کشور های مختلف را به دست بیاریم منظورم اینه برای مثال:
  الان پول ما ارزشش پایین آمده، و بهترین موقعیت برای صادرات هست یکی از راه های تبلیغات محصولات مون، تبلیغ در شبکه های اجتماعی (کشورهای همسایه) مثل پاکستان، ترکمنستان، عراق… هست
  ما چطوری بفهمیم که این کشور بیشتر از چه پیام رسانی استفاده میکنه اونجا براشون تبلیغات کنیم و در اینجا به بازرگانان خود کشور ها بفروشیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  همچون اطلاعاتی مثل همین صادارت و آمارگیری از کشور های مختلف…

  1. پشتیبانی بیشتر از یک بیشتر ازیک.

   سلام همراه عزیز
   چقدر خوب که دغدغه مند هستید.
   در این خصوص میتونید در گوگل اسکولار اطلاعات موثقی کسب کنید.
   موفق و بیشتر ازیک نفر باشید.

 30. منکه در این دوره ثبت نام کردم اما چرا نمیتوانم محتوای این دوره استفاده کنم هرزمان میخواهم وارد شوم میگه ثبت نام کنید مشکل در کجاست؟ از من یا از دوره؟

  1. پشتیبانی بیشتر از یک بیشتر ازیک.

   سلام دوست عزیز

   برای مشاهده محصول خریداری شده باید وارد سایت بیشتر ازیک شوید.

   ۱) روی ایکون ورود سمت چپ کلیک کرده و اطلاعات خود را وارد کنید.

   ۲) مجددا وارد سایت می‌شوید پایین صفحه سمت راست روی گزینه محصولات من کلیک کنید.

   ۳) دوره خود را انتخاب و روی شروع یادگیری کلیک کنید.

   ۴) برای مشاهده قسمت های مختلف دوره باید روی لیست دروس کلیک کنید.

   موفق و بیشتر ازیک نفر باشید.

 31. سلام و وقت بخیر،ببخشید من دوره جامع پول را خریدم و ذکر کرده بودید که دوره اموزش سواد مالی به کودکان هم هدیه میدید،این دوره رو از کجا باید دانلود کنم؟

  1. پشتیبانی بیشتر از یک بیشتر ازیک.

   سلام همراه عزیز
   این هدیه در خود دوره جامع پول در لیست دروس قرار گرفته است.
   بیشتر ازیک نفر…

 32. سلام. این دوره هاره من تهیه کرده بودم اما چرا نمیتوانم استفاده کنم بازهم میگه ثبت نام کنید من قبلا ثبت نام کرده ومبلغ را پرداخته بودم

  1. پشتیبانی بیشتر از یک بیشتر ازیک.

   سلام دوست عزیز

   برای مشاهده محصول خریداری شده باید وارد سایت بیشتر ازیک شوید.

   ۱) روی ایکون ورود سمت چپ کلیک کرده و اطلاعات خود را وارد کنید.

   ۲) مجددا وارد سایت می‌شوید پایین صفحه سمت راست روی گزینه محصولات من کلیک کنید.

   ۳) دوره خود را انتخاب و روی شروع یادگیری کلیک کنید.

   ۴) برای مشاهده قسمت های مختلف دوره باید روی لیست دروس کلیک کنید.
   * در صورت عدم مشاهده محصول در این قسمت به واحد تیکت در سایت اطلاع دهید.

   لینک تیکت

   موفق و بیشتر ازیک نفر باشید.

 33. سلام وقتتون بخیر
  خدا قوت میگم به تیم عالی بیشتر از یک
  من می‌خوام این محصول رو تهیه کنم میشه یکم بهم تخفیف بدین؟

  1. پشتیبانی بیشتر از یک بیشتر ازیک.

   سلام همراه عزیز
   خوشحالیم که اهل آموزش و یادگیری هستید.
   در بخش تیک سایت درخواست خود را مطرح کنید تا به درخواستتون رسیدگی شود…
   روزگارتون نیک؛ بیشتر ازیک نفر
   لینک تیکت

     1. سید محمد حسین داوودی.

      سلام خسته نباشید .
      من این دوره رو میخوام ثبت نام کنم فقط حقوقم ۱۵ هم دستم میرسه
      میخواستم ببینم تا کی تو تخفیف هست و میشه ۱ و ۹۰۰ تهییه کرد ؟

     2. پشتیبانی بیشتر از یک بیشتر ازیک.

      سلام همراه عزیز
      خوشحالیم که اهل آموزش و یادگیری هستید.
      بله بله نگران از دست دان تخفیف نباشید؛ زمان این تخفیف تا ۱۵ مردادماه به پایان نخواهد رسید.
      روزگارتون نیک؛ بیشتر ازیک نفر

 34. احسان عبازاده.

  سلام
  من دانشجو رشته اقتصاد هستم، شغل خاصی ندارم، علاقه زیاد به پول و امور مالی دارم دلم میخواد یه کسب و کار داشته باشم و به درآمد خوبی برسم آیا این دوره بکاره من میاد؟

  1. پشتیبانی بیشتر از یک بیشتر ازیک.

   سلام همراه عزیز
   خوشحالیم که همراهمون هستید و اهل آموزش…
   این دوره در زمینه رشد مالی و افزایش سواد مالی خیلی میتونه براتون سودمند باشه؛ و برای راه اندازی و گسترش کسب و کار مدرسه راه اندازی کسب و کار براتون مفید خواهد بود؛ در صورت تمایل می توانید با مشاورین ما از طریق شماره تماس ۰۲۱۹۱۰۹۰۹۰۸ جهت تهیه محصول مورد نظرتون در ارتباط باشید.
   این مشاوره صرفا برای تهیه دوره نیست؛ بلکه یک مشاوره رایگان شخصا برای شماست تا ادامه مسیر کسب درامدتون رو تو ذهنتون روشن و شفاف کنه؛ حتی ممکنه در انتهای دوره بهتون پیشنهاد کنه این دوره برای شما مفید نبوده و بهتر هست از طریق دیگری جز کارآفرینی و راه اندازی کسب و کار شخصیتون، کسب درامد کنید
   ساعات کاری مشاوران: شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۹ الی ۱۸
   روزگارتون نیک؛ بیشتر ازیک نفر

 35. احسان عبازاده.

  سلام
  توی کانال گقته بودید اگه جمعه خرید کنیم دوره characteryes‌ رو به ما هدید میدید.
  میخواستم بگم من دورا پول رو جمعه خریدم اگه امکانش هست به دوره هام اضافه کنید

  1. پشتیبانی بیشتر از یک بیشتر ازیک.

   سلام همراه عزیز
   خوشحالیم که اهل آموزش هستید.
   هدیه بلک فرایدی محصول ” فیلم سمینار استراتژیک یس ” بوده که این دوره برای شما باز شده است.
   بیشتر ازیک نفر

  1. پشتیبانی بیشتر از یک بیشتر ازیک.

   سلام همراه عزیز
   خوشحالیم که اهل آموزش و یادگیری هستید؛ برای دسترسی به محصول دوره درامد دلاری کافیست رو گزینه زیر کلیک نمایید.
   دوره درامد دلاری
   بیشتر ازیک نفر

 36. پریچهر فاضلی رستم پور.

  با سلام و احترام و تشکر از مطالب خوب و تیم حرفه ای شما
  تمامی دوره ها بسیار بی نظیر و عالی میباشد
  احتراما خواهشمندم در صورت امکان سایز مطالب کمی افزایش یابد تا به راحتی قابل مطالعه باشند
  با تشکر

  1. پشتیبانی بیشتر از یک بیشتر ازیک.

   سلام همراه عزیز
   خوشحالیم که محتوا براتون کاربردی بوده است؛ شما به راحتی با افزایش فونت دستگاهتون می توانید با فونتی بزرگتر مقالات را مطالعه نمایید.
   امیدواریم در ادامه نیز بتوانیم با محتوایی مفید همراهتون باشیم.
   بیشتر ازیک نفر

  1. پشتیبانی بیشتر از یک بیشتر ازیک.

   بهتون تبریک میگیم که به فکر رشد و توسعه فردی خودتون هستید

   باتوجه به هدفمون یعنی ارتقای مهارت های زندگی شرایطی فراهم کردیم که فرصت تهیه محصولاتمون رو داشته باشید؛ در خصوص اطلاع از پرداخت مرحله ای میتونید به شماره تلگرام زیر پیام دهید.

   ۰۹۹۳۶۸۶۷۰۷۲

   همکارمون در ساعات اداری و غیر تعطیلی ( شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۹ الی ۱۸) پاسخگوتون هستند.

   بیشتر ازیک نفر باشید…

  1. پشتیبانی بیشتر از یک بیشتر ازیک.

   خوشحالیم که همراهمون هستید و دغدغه یادگیری دارید؛ بله این دوره حاوی کانال تلگرامی می باشد.
   موفق و بیشتر ازیک نفر باشید.

 37. سلام ببخشید من دوره پول خریداری کردم PDFصد تا ایده کسب و کار در ایران برای من نه آمده لطف به فرماید راهنمایی کنید

  1. پشتیبانی بیشتر از یک بیشتر ازیک.

   سلام همراه عزیز
   خوشحالیم که همراهمون هستید؛ ۶۰۰ ایده کسب و کار نوین در لیست دروس دوره قرار دارد.
   بیشتر ازیک نفر

  1. پشتیبانی بیشتر از یک بیشتر ازیک.

   سلام همراه عزیز
   خوشحالیم که دغدغه آموزش و یادگیری دارید.
   به زودی در سوشال مدیامون در خصوص جشنواره نوروزی اطلاع رسانی خواهیم کرد.
   سپسا بابت همراهی شما؛ بیشتر ازیک نفر

  1. پشتیبانی بیشتر از یک بیشتر ازیک.

   سلام همراه عزیز
   خوشحالیم که همراهمون هستید و دغدغه یادگیری دارید؛ بصورت کلی این دوره برای رشد مالی می باشد؛ بهتون پیشنهاد می کنیم در ابتدا در دوره رایگان قطب نمای کسب و کار از طریق لینک زیر همراهمون باشید.
   دسترسی به دوره رایگان قطب نمای کسب و کار

 38. سلام و درود و عرض ادب و احترام
  خدمت استاد بزرگوار جناب آقای محمد پیام بهرامپور و تیم قدرتمند و بی‌نظیر بیشتر از یک نفر

  به مصداق «من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق» بسی واجب و شایسته است از این مجموعه که مرد و مردانه در قسمت آموزش هر روز بهتر از دیروز عمل می کنند
  از اعماق وجودم
  از حضرت علیم آرزو دارم همواره در کسوت شریف استادی با کلام نافذ و عزم راسخ و با تولید علم و دانش و پژوهش جهت آینده‌ سازان این مرز و بوم با سرافرازی برای نیل به زندگی سعادتمندانه‌ی دنیوی و رستگاری اخروی کوشا و پویا باشید.
  ارادتمند مجموعه بیشتر از یک نفر
  فدایی

  1. پشتیبانی بیشتر از یک بیشتر ازیک.

   خوشحالیم که همراهمون هستید و دغدغه آموزش و یادگیری دارید؛ همراهیتون باعث افتخار ماست.
   بیشتر ازیک نفر

  1. پشتیبانی بیشتر از یک بیشتر ازیک.

   سلام همراه عزیز بیشتر ازیکی
   کاربرد گواهینامه ها برای ساخت یک رزومه قوی برای نشان دادن تلاش شما در راستای رشد فردیتون می باشد و در خصوص دریافت وام کاربردی نخواهد بود.
   بیشتر ازیک نفر

 39. بعد از مدت ها برگشتم دارم واسه بار دوم نگاه میکنم این دوره رو و الان می‌فهمم واقعا درسته که آقای بهرام پور میگن باید چندین بار ببینید که به خاطر باور هاتون بعضی مطالب رو نمی‌گیرید یا نمی‌پذیرید

 40. دوره بشدت کاربردی، مفید و پر از اطلاعات مهم وجالب بود. و درکنارش وبینارها وهدایای بسیار ارزشمندی قرار داشت. متشکر

  1. پشتیبانی بیشتر از یک بیشتر ازیک.

   خوشحالیم که همراهمون هستید و دغدغه آموزش و یادگیری دارید.
   موفق و بیشتر ازیک نفر باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا