لیست محصولات رایگان بیشتر از یک نفر 

محصولات رایگان بیشتر از یک نفر 

همراهان عزیز و ارزشمند بیشتر از یک نفر  سلام!

اگر من، پیام بهرام پور رو بشناسید، می‌دونید که هدف و رسالتم ایجاد تغییر و تحول در سیستم آموزشی کشور بوده و هست. با توجه به این، همیشه سعی کردم در کنار دوره‌هایی که می‌سازم، چندین دوره رایگان و البته باکیفیت هم بسازم تا مطمئن بشم که کسی قرار نیست به خاطر مشکلات مالی آموزش‌های باکیفیت رو از دست بده. امیدوارم این دوره‌های رایگان برای شما هم مثل چند هزار نفری که طی این 10 سال ازشون استفاده کردن اثرگذار باشه. امیدوارم در کنار هم در جهت تغییر برای دنیایی بهتر گام برداریم.

فایل‌ها و چک‌لیست‌هایی که به افزایش درآمد، بهره‌وری و سرعت موفقیت کسب و کار شما کمک می‌کنند را به شکل رایگان دانلود کنید!

معرفی کوتاه محصولات و دوره‌های رایگان بیشتر از یک نفر

در ادامه، همه محصولات رایگان را به همراه لینک مربوطه در اختیار شما قرار داده‌ایم. لطفا برای کسب اطلاعات کامل راجع به محصول، روی لینک آن کلیک کنید تا به صفحه محصول مرتبط هدایت شوید.

محصول رایگان اول: دوره رایگان صحبت در جمع، سخنوری و فن بیان

اساتید با تجربه و کاربلد در زمینه‌های مختلف (صدا سازی، توسعه فردی، مهارت‌های ارتباطی، فن بیان، هوش کلامی، سخنوری و …) قرار است چیزهایی به شما یاد بدهند که اطرافیانتان، شخصیت کاملا متفاوتی از شما در جمع ببینند و موقع صحبت، همه محوتان شوند.

دوره رایگان آموزش فن بیان

 

محصول رایگان دوم: دوره تفکر نقاد

سنجشگرانه اندیشیدن و هنر رهایی از تله‌هایی که ذهن برایمان پهن کرده! تفکر نقاد یکی از مهم‌ترین مهارت‌هایی است که متاسفانه جایش در سیستم آموزشی ما خالی‌ست اما اینجا به صورت رایگان و مفصل به شما آموزش داده می‌شود. با دیدن این دوره رایگان، لطف بزرگی در حق خود کرده‌اید.

دوره رایگان تفکر نقادانه | سنجشگرانه اندیشیدن

 

محصول رایگان سوم: دوره علم و شبه علم

مرز بین علم و شبه علم بسیار باریک است و اگر تفاوت‌های این دو را بدانید، جزو معدود افرادی می‌شوید که هرگز فریب شایعات را نخواهید خورد. شناخت و تشخیص علم از شبه علم، از شما فردی خردمند، متفکر و یک سر و گردن بالاتر از بقیه افراد جامعه می‌سازد. کلیک کنید و رایگان ببینید:

دوره رایگان شناخت علم و شبه علم

 

محصول رایگان چهارم: دوره خودشناسی

هر انسانی نیاز دارد در زندگی به شناختن خود ادامه دهد. کسی که به خودشناسی برسد، به درک کامل و عمیق از باور ها، رفتار ها،عقاید و توانایی های خود دست یافته است. پیام بهرام پور برای اماده کردن این محصول، بهترین منابع دنیا را مطالعه و آن‌ها را به بهترین شکل بومی سازی کرده است. این دوره رایگان را از دست ندهید:

دوره رایگان خودشناسی | متعلق به خودِ خودت باش…!

 

محصول رایگان پنجم: چطور جذاب و دوست داشتنی باشیم؟

یک دوره با کیفیت که در استودیو به صورت حرفه‌ای فیلمبرداری شده. نکات ریز و درشتی که برای جذاب بودن لازم است، چه در لباس پوشیدن و چه در حرف زدن و رفتار کردن. اینجاست.مطالب کاملا علمی و به روز بوده و در صورت توجه به این آموزش، رازهای جذابیت را پیدا خواهید کرد.

چطور جذاب و دوست داشتنی باشیم؟

 

محصول رایگان ششم: دوره رایگان هدف‌گذاری در شرایط بحران

با وجود اینکه هدف‌گذاری موضوع بسیار مهمی است، اما اغلب با روش های قدیمی و از مد افتاده آموزش داده می‌شود. پیام بهرام پور این بار طرحی نو در انداخته و بهترین تکنیک‌های هدف‌گذاری در دنیا را به شما آموزش می‌دهد. روی لینک زیر کلیک کنید و شاهد تغییر زندگی خود باشید:

 دانلود دوره رایگان هدف‌گذاری در شرایط بحران

 

محصول رایگان هفتم: فیلم سمینار جعبه ابزار ساخت ارتباطات فوق حرفه‌ای

این سمینار، در دو سانس و با حضور ۸۰۰ نفر برگزار شد و حالا برای شما رایگان شده. جالب است بدانید آموزش‌های این سمینار، پایه و اساس کتاب پرفروش «مهندسی خوشبختی» را تشکیل داد. در این سمینار، پیام بهرام پور تکنیک‌ها و مطالبی را به شما ارائه می‌دهد که می‌توانید با عمل به آن‌ها، ادعا کنید که یک مهندس هستید. یک «مهندس ارتباطات!» کلیک کنید و بیشتر بخوانید:

 فیلم سمینار جعبه ابزار ساخت ارتباطات فوق حرفه ای

 

محصول رایگان هشتم: پروژه نیلوفر مرداب

نیلوفر مرداب یکی از پر طرفدارترین دوره‌های ماست.در این پروژه پیام بهرام پور با ده‌ها تن از برترین اساتید ایران در زمینه‌های گوناگون آموزشی صحبت کرده و راه‌حل‌های عبور از چالش‌ها و بحران‌ها را از دل سال‌ها تجربه گرانبهای آنان بیرون کشیده است. یک برنامه جذاب آموزشی را استارت بزنید:

 نیلوفر مرداب

 

محصول رایگان نهم: نسخه دانلودی کتاب «از شنبه»

شنبه! روزی که هیچ‌وقت قرار نیست فرا برسد و مقصر همه اهمال‌کاری‌های ماست! اگر احساس می‌کنید در کارهای خود اهمال‌کار هستید، به جای برچسب تنبلی زدن، نسخه الکترونیک این کتاب را بخوانید. مطالب ارائه شده در کتاب «از شنبه»، به شما کمک می‌کند هیچ‌وقت کارهایتان را عقب نیندازید. همین الان نسخه دانلودی را رایگان هدیه بگیرید:

 نسخه الکترونیکی کتاب از شنبه

 

محصول رایگان دهم: بازی بی‌نهایت

دوست دارید طرز تفکر نامحدود رو جایگزین تفکر محدود کنید؟ دوست دارید یاد بگیرید چگونه در بازی بی نهایت زندگی و کسب و کار لذت ببرید؟ یا یاد بگیرید که چطور خارج از استانداردها رو به جلو حرکت کنید و به هدف برسید؟ در بازی بی‌نهایت با قوانین نانوشته‌ای آشنا می‌شوید که در زندگی و کسب و کار بسیار به کارتان می‌آید.

 دوره رایگان بازی بی نهایت | قوانین نانوشته موفقیت در کسب‌و‌کار و زندگی

 

محصول رایگان یازدهم: چطور یادگیرنده حرفه‌ای باشیم؟ | چرا آموزش‌ها بی‌فایده‌اند؟

تا کنون چند کتاب در زمینه‌ی موفقیت و روانشناسی و… مطالعه کرده‌اید؟ چند دوره و سمینار آموزشی شرکت کرده‌اید؟ دستاورد شما چه بوده‌است؟ این محصول برای کسانی مفید ‌است که دوره‌های مختلف شرکت کرده‌اند، کتاب‌های زیادی مطالعه کرده‌اند، اما از دستاوردشان در آن حوزه‌ی مطالعاتی و آموزشی رضایتی ندارند.

 چطور یادگیرنده حرفه‌ای باشیم؟ | چرا آموزش‌ها بی‌فایده‌اند؟

 

محصول رایگان دوازدهم:  دوره جان سخت | راهکارهای دوام آوردن در ایران

«استیون هیز» و «راس هریس» دو تن از بهترین مدرسین ACT یا «رویکرد درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد» (به اختصار اکت) در جهان هستند. پیام بهرام پور افتخار این را داشته دو دوره فوق‌العاده را با این دو مدرس بزرگ بگذارند و حالا چکیده‌ای از تکنیک‌ها و آموزش‌های فرا گرفته شده را به صورت کاملاً رایگان در اختیار شما گذاشته است. از محتوای علمی و البته بومی سازی شده لذت ببرید:

 دوره رایگان جان سخت | راهکارهای دوام آوردن در ایران

 

محصول رایگان سیزدهم: فیلم سمینار سفرنامه سیستم‌های آموزشی 5 کشور  

در عین اینکه معتقدیم سیستم آموزشی کشورمان کارآمد نیست، جالب است اگر بدانیم در کشورهای دیگر چه می‌گذرد و بهترین نظام‌های آموزشی دنیا چه کار می‌کنند که این‌همه موفق‌ هستند. پیام بهرام پور، بعد از سفر به کشورهای ژاپن، مالزی، هلند، سوئد و فنلاند و بررسی نظام آموزشی‌شان از نزدیک، حاصل این سفر پرماجرا را در یک سمینار ۵۰۰ نفره به اشتراک گذاشت. با این سمینار رایگان، بدون هیچ هزینه‌ای به این ۵ کشور سفر می‌کنید و از تجربه‌ها می‌شنوید.
 

 فیلم سمینار سفرنامه سیستم‌های آموزشی 5 کشور

محصول رایگان چهاردهم:  دوره رایگان اکسیر

اکسیر؛ دوره‌ای که کمک می‌کند قوی‌تر باشید و ارتباطات زندگی‌تان را متحول کنید! یک چالش ۱۰ روزه برای اینکه یاد بگیرید چطور با اعتماد به نفس باشید و اصولی و حرفه‌ای ارتباط برقرار کنید. اکسیر نقره را طلا می‌کند؛ دوره را رایگان ببینید و از تغییراتی که بعد از دوره در خود مشاهده می‌کنید لذت ببرید! همراه با دفترچه اختصاصی و تمرین‌های عملی و کاربردی.

دوره رایگان اکسیر

 

محصول رایگان پانزدهم:  ارتباطات کاریزماتیک

کاریزماتیک بودن یک موهبت است! موهبتی که باعث می‌شود همه شما را دوست داشته باشند. قرار است در این دوره ۳ ساعته، مهارت‌هایی یاد بگیرید که کمک می‌کند به فردی اثربخش‌تر، با نفوذتر و کاریزماتیک‌تر تبدیل شوید. مهارت‌هایی که در مدرسه و دانشگاه و محیط خانواده، اغلب به دلیل فقر آموزشی و محتوایی، از آن‌ها بی‌بهره بوده‌ایم.

 

محصول رایگان شانزدهم: فیلم وبینار معارفه شهامت

در تحقیقات جدید، رابطه معناداری بین خجالت و شکست کشف شده است. شاید ژنتیک به اندازه ۳۰ درصد در کمبود اعتماد به نفس و بروز کمرویی نقش داشته باشد اما آیا برای ۷۰ درصد باقیمانده برنامه‌ای داشته‌اید؟ یا به جمله «ژنتیکی کمرو هستم» بسنده کرده‌اید؟ بعد از تماشای این وبینار، جسورانه‌تر زندگی خواهید کرد:

فیلم وبینار معارفه شهامت

محصول رایگان هفدهم: از فرسودگی تا بالندگی

حتما برای شما هم پیش آمده که گاهی وقت‌ها احساس فرسودگی و عدم بازدهی کنید. این دوره برای افراد بدحال است. کسانی که می‌خواهند از حال بد به حال خوب برسند و با استرس‌ها و اشتباهات همیشگی‌شان خداحافظی کنند. می‌شود فرسودگی را به بالندگی و رشد تبدیل کرد و انسان موثرتری بود:

از فرسودگی تا بالندگی

محصول رایگان هجدهم: تربیت معلم حرفه‌ای | تحول معلم، تحول آموزش!

در دوره رایگان تربیت مدرس حرفه‌ای، مهارت‌هایی را آموزش خواهید دید که جایشان واقعاً در سیستم آموزش ما خالی است و شما را از یک مدرس معمولی به مدرسی حرفه‌ای تبدیل می‌کند تا بازدهی، کارایی و اثربخشی‌اش چند برابر داشته باشید. این دوره از شما یک مدرس متفاوت و موفق می‌سازد:

دوره تربیت معلم حرفه‌ای

محصول رایگان نوزدهم: دوره هنر گفتگو و تغییر عقاید

گفتگوی تاثیرگذار یک هنر است که هرکسی ندارد. چگونه با دیگران گفتگوی عمیق داشته باشیم؟ چطور از شر تعصب رها شویم؟ شانس ما برای تغییر عقاید دیگران چقدر است؟ نردبان باورها چیست و چه واقعیت‌هایی را نشان می‌دهد؟ این مهارت‌ها به شما کمک می‌کند عقاید مخاطب را تحت تاثیر قرار دهید و یک ویژگی متمایز داشته باشید. رایگان ببینید:

دوره هنر گفتگو و تغییر عقاید

محصول رایگان بیستم: سمینار معجون روابط خانوادگی

این سمینار درست مثل یک معجون عمل می‌کند! ترکیب درستی از همه اصولی که برای حفظ سلامت رابطه لازم است. اگر در آستانه ازدواج هستید، قبلا ازدواج کرده‌اید و یا تصمیم به بچه دار شدن دارید، این دوره به شما کمک زیادی می‌کند که پایه‌های روابط خود با همسر و فرزندتان را محکم بنا کنید. از این سمینار رایگان که با سخنرانی پیام بهرام‌پور و دکتر صاحبی در دانشگاه الزهرا برگزار شده در جهت بهبود روابط خانوادگی خود استفاده کنید:

سمینار معجون روابط خانوادگی 

محصول رایگان بیست و یکم: قوه تشخیص؛ فرمول مخفی پول

دوره‌ای برای تحول تصمیمات مالی! پولدار شدن راه و رسم خودش را دارد اما بعضی از نکته‌های طلایی هستند که به شما کمک می‌کنند تصمیمات مالی بی اشتباهی بگیرید. این دوره رایگان یک ویژگی ارزشمند به شما می‌دهد: قدرت تشخیص! یاد می‌گیرید در چه زمانی و چگونه، چه کار کنید. کی سرمایه‌گذاری کنید، به کدام بازار وارد شوید، چه زمانی برای خرید مناسب است و چه زمانی برای فروش. سرمایه خود را به بهترین شکل حفظ کنید و با کمترین ریسک و بالاترین اطمینان، به اهداف مالی خود برسید.

 

 قوه تشخیص؛ فرمول مخفی پول

محصول رایگان بیست و دوم: خرد زندگی

می‌خواهید عمیق‌تر فکر کنید و زندگی با کیفیت‌تری داشته باشید؟ این دوره رایگان برای شماست. محتوای این دوره کمک می‌کند خطاهای ذهنی را بشناسید و به جای دیگران روی خودتان تمرکز کنید تا به چیزهایی که دوست دارید برسید. همه مطالب از منابع موثق و به روز علمی دنیا جمع‌آوری شده تا خردمندانه زندگی کردن را به شما بیاموزد. بعد از تماشای این دوره و استفاده از تکنیک‌های آن، ذهن بازتری خواهید داشت.

دوره خرد زندگی

 

محصول رایگان بیست و سوم: قطب نمای کسب و کار

این دوره برای شماست اگر کلی ایده در سر دارید و نمی‌دانید باید از کجا شروع کنید. یا اگر همیشه تصمیم داشته‌اید از مسیر کارمندی جدا شوید و کسب‌و‌کار خودتان را داشته باشید. برخلاف سایر دوره‌ها که رویا فروشی می‌کنند، این دوره به شما مسیر می‌دهد و گام به گام با شما قدم برمی‌دارد تا بدانید چطور ایده‌هایتان را به کسب‌و‌کار پولساز و موفقی تبدیل کنید. از همین الان آموزش را شروع کنید:

دوره قطب نمای کسب و کار

محصول رایگان بیست و چهارم: مینی دوره جهش شخصیت

سکوی پرتاب شما اینجاست! در مینی دوره کاراکتر لیپ (جهش شخصیت) شما به سه برگ برنده مجهز می‌شوید: سازگاری، انعطاف پذیری و چابکی. سه فاکتوری که برای ارتقاء کاراکتر شما در زندگی لازم است و البته که اکثر ادم‌ها این را نمی‌دانند. این مینی دورهٔ رایگان به شما کمک می‌کند که کاراکتر واقعی خودتان را کشف کنید، آن را ارتقا دهید و بهترین نسخه از چیزی که هستید را به نمایش بگذارید. بعد از تماشای این دوره مطمئنا از رایگان بودن آن تعجب خواهید کرد!

مینی دوره جهش شخصیت

محصول رایگان بیست و پنجم: دوره گپ‌وگفت کسب و کار

در این گفتگوی متفاوت، پیام بهرام‌پور از روزهای سخت گذشته می‌گوید! او جواب‌های جالبی به سوال‌های چالشی مدیریتی داده و از دل کسب‌و‌کارهای متعددش، تجربه‌های شنیدنی و با ارزشی را بازگو کرده. از تجربه‌ تحصیل خود در بهترین دانشگاه‌های دنیا می‌گوید و در جایگاه یک مدیر موفق، ریزه‌کاری‌های مهمی را برای صاحبان کسب‌و‌کار ارائه می‌دهد. اگر دوست دارید فراتر از سمت سازمانی‌تان، یک مدیر دوست داشتنی و حرفه‌ای باشید، این گفتگو را از دست ندهید.

دوره گپ و گفت کسب و کار

محصول رایگان بیست و ششم: 6 گام تا تغییر|فیلم معارفه مدرسه استادی 7

سمینارهایی که قبلا برگزار شده‌اند، برای فراموش شدن حیف هستند! برای جمع‌آوری محتوای هر سمینار زحمت بسیار زیادی کشیده شده و ارزش چند بار دیده شدن را دارند. دوره ۶ گام تا تغییر، در واقع فیلم سمینار مدرسه استادی ۷ است که برای تبدیل شما به یک متخصص کاربلد و حرفه‌ای آماده شده. در هر زمینه‌ای که فعالیت می‌کنید، اگر می‌خواهید به درجه استادی برسید و حتی علم و هنر خود را به دیگران آموزش دهید، این فیلم را به هیچ عنوان نادیده نگیرید.

دوره 6 گام تا تغییر| فیلم معارفه مدرسه استادی 7

محصول رایگان بیست و هفتم: دوره red flag

سمینار رد فلگ در تهران برگزار شد و حالا شما می‌توانید فیلم آن را با بهترین کیفیت و به شکل رایگان تماشا کنید. رد فلگ مهم‌ترین زنگ خطرهای سازمان را به شما یادآوری می‌کند تا به عنوان مدیر از بروز آن‌ها جلوگیری کنید.

دوره red flag


آیا آموزش دیگری مانده که بخواهید به صورت رایگان دریافت کنید؟

لطفا هر پیشنهاد و انتقادی که دارید را در قسمت کامنت‌ها با ما در میان بگذارید. مطمئناً نظرات شما، ما را در طراحی آموزش موثرتر و بهتر یاری خواهد کرد.

۲۳۴ دیدگاه دربارهٔ «لیست محصولات رایگان بیشتر از یک نفر »

 1. سلام و خداقوت
  امیدوارم خدا شما رو برای مردم ایران حفظ کنه کمتر کسی پیدا میشه که این همه آموزش ناب رو به صورت رایگان در اختیار مردم قرار بده ، خدا رو شکر میکنم که شما رو سر راه من قرار داد و آشنایی با شما رو بهترین اتفاق سال گذشته میدونم پاینده باشید و موفقیتتان روزافزون

  1. پشتیبانی بیشتر از یک بیشتر ازیک.

   سلام خانم رضایی
   ماهم خیلی خوشحال هستیم که همراهانی مثل شما داریم.
   مارو در جریان موفقیت هاتون قرار بدید.
   موفق و بیشتر از یک نفر باشید …

  1. پشتیبانی بیشتر از یک بیشتر ازیک.

   سلام دوست عزیز
   از شما ممنونیم که برای رشد و یادگیری خودتون مجموعه بیشتر از یک نفر رو انتخاب کردید.
   خوشحالیم که در این مسیر دوستانی مثل شما داریم.
   موفق و بیشتر از یک نفر باشید …

  2. سلام و عرض ادب دارم خدمت جناب بهرام پور و همه ی بچه های مجموعه بیشتر از یک واقعا متشکرم بابت دوره های رایگان و مفید شما واقعا کاربردی هستند من به شخصا خیلی استفاده کردم
   با تشکر

   1. پشتیبانی بیشتر از یک بیشتر ازیک.

    سلام دوست عزیز
    از شما ممنونیم که نظر خودتون رو در مورد محصولات رایگان مجموعه بیشتر از یک نفر با ما به اشتراک گذاشتید.
    خوشحالیم که در این مسیر همراهانی چون شما داریم.
    ما رو در جریان موفقیت هاتون قرار بدید.
    موفق و بیشتر از یک نفر باشید …

  1. پشتیبانی بیشتر از یک بیشتر ازیک.

   سلام دوست عزیز
   از شما ممنونیم که برای رشد و یادگیری خودتون مجموعه بیشتر از یک نفر رو انتخاب کردید.
   لطفا به ما اطلاع بدید که چه محصولی کدوم قسمتش امکان دانلود نداره.
   تمام محصولات رایگان ما قابلیت دانلود رو دارن.
   موفق و بیشتر از یک نفر باشید …

  1. پشتیبانی بیشتر از یک بیشتر ازیک.

   سلام دوست عزیز
   از شما ممنونیم که برای رشد و یادگیری خودتون مجموعه بیشتر از یک نفر رو انتخاب کردید.
   لطفا عبارت “آموزش راه اندازی سایت شخصی با وردپرس بیشتر از یک نفر” را در گوگل جستجو کنید.
   موفق و بیشتر از یک نفر باشید …

  1. پشتیبانی بیشتر از یک بیشتر ازیک.

   سلام خانم اسماعیلی
   از شما ممنونیم که برای رشد و یادگیری خودتون مجموعه بیشتر از یک نفر رو انتخاب کردید.
   دوره تندخوانی یکی از دوره های قابل خریداری در سایت میباشد.
   ما به شما پیشنهاد میکنیم مقالات مربوط به تندخوانی که در سایت موجود میباشند را مطالعه نمایید.
   موفق و بیشتر از یک نفر باشید …

 2. سلام ، یه چیزی که باعث شده من یا خیلی های دیگه شک کنیم و دوره ای نخریم ، عملگرا نبودن ماست ، لطفاً به آقای بهرام پور عزیز بگید که در مورد عملگرا بودن سمیناری ، وبیناری ، فایل صوتی ای بسازن ، اگه هم که چنین چیزی بیشتر از یک داره ، ممنون میشم بهم بگید

  1. پشتیبانی بیشتر از یک بیشتر ازیک.

   سلام آقای رمضانزاده عزیز
   خوشحالیم که در این مسیر همراهانی چون شما داریم.
   ما به شما پیشنهاد میکنیم فیلم سمینار عملگرایی و قدرت اراده را مشاهده نمایید.
   موفق و بیشتر از یک نفر باشید …

  1. پشتیبانی بیشتر از یک بیشتر ازیک.

   سلام دوست عزیز
   خوشحالیم که محصولات رایگان بیشتر از یک نفر برای شما کاربردی بوده.
   ما رو در جریان موفقیت هاتون قرار بدید.
   موفق و بیشتر از یک نفر باشید …

  2. سلام دوست عزیزم، خیلی خوشحالم که در مسیر درست هستید ، بهت پیشنهاد میکنم برای این چالش کتاب فراسوی شفای زندگی رو مطالعه کنی تا با درک قوانین خلقت ، به جواب های ذهنی ات برسی

 3. باسلام و عرض ادب خدمت استاد بهرام پور عزیز
  واقعا ازتون ممنونم که دورهای رایگان گذاشته آید
  انشاالله به حق این روزها عزیز که همیشه این نعمت سالم دل شاد و موفق باشند و طول عمر پربرکت ایشان حفظ بشه

  1. پشتیبانی بیشتر از یک بیشتر ازیک.

   سلام آقای حقیقی عزیز
   خوشحالیم که محصولات رایگان مجموعه بیشتر از یک نفر نظر شما رو جلب کرده و از شما ممنونیم که نظر خودتون رو با ما به اشتراک گذاشتید.
   ما رو در جریان موفقیت هاتون قرار بدید.
   موفق و بیشتر از یک نفر باشید …

 4. سلام آقای بهرام پور من دوره ها و شیوه آموزشی شما رو خیلی دوست دارم راستش من بلد نیستم برنامه ریزی کنم ، دانش آموز هستم پول هم ندارم دوره های شما رو بگیرم اگه ممکن هست یک دوره رایگان هم برای برنامه ریزی بگذارید ممنون میشم.

  1. پشتیبانی بیشتر از یک بیشتر ازیک.

   سلام دوست عزیز
   از شما ممنونیم که برای رشد و یادگیری خودتون مجموعه بیشتر از یک نفر رو انتخاب کردید.
   لطفا در قسمت سرچ سایت وازه برنامه ریزی را سرچ کنید و از مقالات مرتبط در این موضوع استفاده نمایید.
   موفق و بیشتر از یک نفر باشید …

 5. سلام و خسته نباشیدی میگم به این تیم
  افرین بر شما.عالی هستین و خواهی بود
  تشکر میکنم ا کل تیم بیشتر از یک نفر
  و به ویژه اقای بهرام پور دوست داشتنی
  ایا در رابطه با ساخت وب
  حالا چه کاری چه شخصی
  اموزشی برای طراحی و برنامه نویسی به طور کامل وجود داره؟
  از خودم.شما و باقی دوستان ممنونم که بیشتر از یک نفر هستیم

  1. پشتیبانی بیشتر از یک بیشتر ازیک.

   سلام دوست عزیز
   خیلی از شما ممنونیم که برای رشد و یادگیری خودتون مجموعه بیشتر از یک نفر رو انتخاب کردید.
   لطفا “عبارت آموزش راه اندازی سایت شخصی با وردپرس بیشتر از یک نفر” را در گوگل جستجو کنید، یک دوره رایگان در این خصوص در سایت وجود دارد.
   ما رو در جریان موفقیت هاتون قرار بدید.
   موفق و بیشتر از یک نفر باشید …

 6. سلام و درود
  حدیثی است که با این مضمون که زکات علم نشر آن است و مرحبا بر استاد بهرام پور عزیز و تیم توامندشان که فعل بخشش رو حسابی صرف کرده اند. پایدار باشد و کسب و کارتان پر رونق باد.

  1. پشتیبانی بیشتر از یک بیشتر ازیک.

   سلام دوست عزیز
   خیلی ممنون از لطف شما
   خوشحالیم در این مسیر همراهانی چون شما داریم.
   ما رو در جریان موفقیت هاتون قرار بدید.
   موفق و بیشتر از یک نفر باشید …

 7. سلام و عرض خسته نباشید به استاد بهرام پور و همکاران گران قدر ایشان

  خوشحالم که تو سن ۱۶ سالگی وارد خانواده بیشتر از یک شدم امید وارم روزی به قله برسم و خوشحالمو با شما جشن بگیرم

  1. پشتیبانی بیشتر از یک بیشتر ازیک.

   مهدی محبی نیا عزیز سلام
   از شما ممنونیم که برای رشد و یادگیری خودتون مجموعه بیشتر از یک نفر رو انتخاب کردید.
   خوشحالیم که در این مسیر همراهانی چون شما داریم.
   ما رو در جریان موفقیت هاتون قرار بدید.
   موفق و بیشتر از یک نفر باشید …

    1. پشتیبانی بیشتر از یک بیشتر ازیک.

     سلام دوست عزیز
     از شما ممنونیم که برای رشد و یادگیری خودتون مجموعه بیشتر از یک نفر رو انتخاب کردید.
     لطفا با اکانتی که محصول شهامت را تهیه کرده اید وارد سایت شوید و در قسمت محصولات من میتوانید دوره شهامت را مشاهده نمایید.
     موفق و بیشتر از یک نفر باشید …

 8. با عرض سلام و خسته نباشید
  چرا بعضی از دوره هایی که رایگان هستند در این فهرست وجود نداشتن؟
  خیلی ممنون میشم اگر اضافه کنید.
  (مثل سمینار آنتونی رابینز یا آموزش سایت شخصی و …)

  1. پشتیبانی بیشتر از یک بیشتر ازیک.

   سلام خانم مقیمی عزیز
   از شما ممنونیم که برای رشد و یادگیری خودتون مجموعه بیشتر از یک نفر رو انتخاب کردید.
   لطفا در صورت تمایل برای ثبت نام در این دوره ها از قسمت سرچ سایت و یا سرچ گوگل استفاده نمایید.
   موفق و بیشتر از یک نفر باشید …

 9. سلام و درود خدمت دوستان عزیز و زحمت کش مجموعه بیشتر از یک
  جا داره تشکر کنم از زحمات تک تک شما عزیزان علی الخصوص استاد بهرام پور نازنین بابت دوره های بی نظیرتون
  میخواستم درخواست کنم اگه ممکنه یک مینی دوره راجب خلاصه نویسی و پیدا کردن کلمات کلیدی شکل بگیره
  ممنونم از شما

  1. پشتیبانی بیشتر از یک بیشتر ازیک.

   سلام آقای سعادتمند عزیز
   از شما ممنونیم که در این مسیر همراه ما هستید.
   لطفا در قسمت سرچ سایت عبارت خلاصه نویسی را جستجو کنید چند مقاله در این مورد در سایت بارگزاری شده است.
   ما رو در جریان موفقیت هاتون قرار بدید.
   موفق و بیشتر از یک نفر باشید …

 10. سلام خدمت شما آقای بهرام پور
  خیلی خوشحالم که با شما آشنا شدم.
  قبلا کمتر از یک نفر بودم ، حالا با برنامه های شما شدم خودم ، امیدوارم با ادامه دادن به آموزش های شما بیشتر از یک نفر بشم.
  شما با ارائه چنین برنامه هایی خیلی کار بزرگی نه تنها در ایران بلکه در کشورهای فارسی زبان نیز انجام میدهید .
  قربان شما مجموعه بیشتر از یک

  1. پشتیبانی بیشتر از یک بیشتر ازیک.

   سلام دوست عزیز
   خیلی خوشحالیم که در این مسیر دوستان همراهی مثل شما داریم.
   ما رو در جریان موفقیت هاتون قرار بدید.
   موفق و بیشتر از یک نفر باشید …

 11. سلام و عرض ادب و احترام خدمت شما استاد بزرگوار
  ضمن تشکر از پکیج اموزشی که در اختیار مخاطبین خود قرار داده اید
  از شما تقاضا دارم در صورت امکان در مورد مهارتهای تند خوانی و افزایش سرعت یادگیری وتوان ذهنی راهنمایی بفرمایید و در صورت امکان فایلی یا پکیجی معرفی بفرمایید…

  1. پشتیبانی بیشتر از یک بیشتر ازیک.

   سلام دوست عزیز
   لطفا در قسمت سرچ سایت عبارت تندخوانی را سرچ کنید در این باره مقالات رایگان زیادی در سایت وجود دارد و در صورتی که تمایل داشته باشید میتوانید از محصول تندخوانی و نوروریدینگ استفاده نمایید.
   ما رو در جریان موفقیت هاتون قرار بدید.
   موفق و بیشتر از یک نفر باشید …

 12. سلام ، من بالاتر خوندم نوشته بودین (پیشنهاد و یا هر انتقادی که دارید را …) اصلا شما با این اموزشاتون جایی برای انتقاد گزاشتین

  عالیه دوره های رایگانتون من تاحالا ندیدم کسی دوره های رایگانش اینقدر با کیفت و اینقدر پر محتوا باشه !
  لحظه به لحظه دورتون چیزای جدید یاد میگیرم عالیه

  1. پشتیبانی بیشتر از یک بیشتر ازیک.

   سلام دوست عزیز
   از شما ممنونیم که برای رشد و یادگیری خودتون مجموعه بیشتر از یک نفر رو انتخاب کردید و خوشحالیم که از محصولات آموزشی و رایگان ما رضایت دارید.
   ما رو در جریان موفقیت هاتون قرار بدید.
   موفق و بیشتر از یک نفر باشید …

  1. پشتیبانی بیشتر از یک بیشتر ازیک.

   سلام دوست عزیز
   دوره «چطور جذاب و دوست داشتنی باشیم» از دوره های رایگان مجموعه بیشتر از یک نفر میباشد که شما بعد از ثبت نام میتوانید در قسمت محصولات من پروفایل خود آنرا مشاهده نمایید.
   خوشحالیم که در این مسیر همراهانی چون شما داریم.
   موفق و بیشتر از یک نفر باشید …

 13. عرض سلام وخداقوت خدمت استادبهرام پورعزیزکه باارائه مطالب کاربردی عالی همه مارودرداشتن یه زندگی باکیفیت یاری میدن ،استادعزیزبنده چندسالی هست اگاهانه آموزش میبینم ولی خیلی فرصت سوزی میکنم تومسایل مالی ومرتب بدمیارم امیدوارم بتونم تواین جنبه هم باکمک اساتید بزرگواری مثل جنابعالی خوش بدرخشم

  1. پشتیبانی بیشتر از یک بیشتر ازیک.

   سلام دوست عزیز
   از شما ممنونیم که برای رشد و یادگیری خودتون مجموعه بیشتر از یک نفر رو انتخاب کردید.
   ما به شما پیشنهاد میکنیم در دوره رایگان «چطور یادگیرنده حرفه ای باشیم؟» شرکت کنید و امیدواریم که بتونید از هر آموزشی که میبینید بهترین نتیجه ممکن رو بگیرید.
   ما رو در جریان موفقیت هاتون قرار بدید.
   موفق و بیشتر از یک نفر باشید …

  2. سلام دوست عزیزم، خیلی خوشحالم که در مسیر درست هستید ، بهت پیشنهاد میکنم برای این چالش کتاب فراسوی شفای زندگی رو مطالعه کنی تا با درک قوانین خلقت ، به جپاب های ذهنی ات برسی

 14. سلام و درود
  سپاس بیکران از این دوره های کم نظیر و لذیذ!
  به شخصه برای این سبک دوره ها اشتیاق و عشق زیادی دارم و از آنها نتیجه گرفتم.
  بنظرم بواقع هر کسی با رویکرد مثبت این دوره ها را ببیند میتواند اثرات مثبت آنرا دریابد. این مطلب به این منظور نیست که کاملا همه این دوره ها بدون مشکل است یا بر روی همه اثرات مشابه دارد، اما میتواند برای اکثر افراد بسیار اثربخش و کارا باشد. از محاسن این دوره ها این است که عموما بدون پیش نیازهای قبلی و تقریبا برای هر سطحی میتواند مورد استفاده قرار بگیرد و موثر باشد. با سپاس از تمامی اعضای مجموعه وزین و اثرگذار بیشتر از یک ، خاصه مدیران، بنیانگذار و مسئولین و همکاران بیشتر ازیکی
  در پایان خواستم عرض کنم که الان طبق برنامه مرورِ خودم، در حال بررسی و مرور دوره اکسیر بودم و متوجه شدم از روز و قسمت سوم دوره به بعد برخی اسلایدها موجود نیست و یا با اسلایدهای روزهای دیگر جابجا بارگذاری شده و مطلب دیگر اینکه دکمه دانلود فایل صوتی در برخی دوره ها وجود نداره که برای سهولت دانلود بسیار میتونه این دکمه کمک کنه. موارد جهت اطلاع، بازخورد و تسهیل نمودن امور برای کاربران عرض شد. بازهم سپاسگزارم و برایتان سلامتی و موفقیتهای مقتدرانه روزافزون آرزومندم.

 15. سلام دوره های بسیار عالی هستند لطفا یک دوره درمورد نحوه صحیح تحقیق و آماده کردن یک محتوا مفید و درست یک دوره آماده کنید خیلی مشتاقم یادبگیرم پیام بهرامپور دوره های آموزشی رو چطور تدوین میکنه یا برای یک لایو آموزشی چطور آماده میشه

  1. سلام جناب حضرتی عزیز
   از شما ممنونیم که مجموعه بیشتر از یک نفر رو برای رشد و یادگیری خودتون انتخاب کردید.
   در محصول «خط تولید ویدیو من» در مورد این موضوع صحبت شده است.
   موفق و بیشتر از یک نفر باشید …

 16. سلام خدمت آقای بهرام پور من بخشی از دوره های رایگان را دیده بودم مثل دوره هدفگذاری، معجون روابط خانوادگی، سیستم پنج اموزشی پنج کشور و.. که بسیار عالی بودند تقریبا نزدیک به دوسال بود که من موبایل نداشتم تا از دوره های بیشتر استفاده کنم و بسیار خوشحالم که دوره رایگان بیشتری تو سایت قرار دادید و آرزوی موفقیت بیشتری برای شما و همکارانتون دارم❤

  1. پشتیبانی بیشتر از یک بیشتر ازیک.

   سلام جناب صحرایی عزیز
   از شما ممنونیم که مجموعه بیشتر از یک نفر رو برای رشد و یادگیری خودتون انتخاب کردید.
   خوشحالیم در این مسیر همراهانی چون شما داریم.
   ما رو در جریان موفقیت هاتون قرار بدید.
   موفق و بیشتر از یک نفر باشید …

 17. سلام من عاشق دوره های بیشتر از یک نفر هستم ولی ای کاش دوره رفع خجالت کامل رایگان در اختیار مردم قرار میدادن. یکی از بهترین دوره ها و پر دغدغه مردم هست. ای کاش کاملا رایگان بود دوستان استفاده میکردند

  1. پشتیبانی بیشتر از یک بیشتر ازیک.

   سلام علیرضا عزیز
   از شما ممنونیم که برای رشد و یادگیری خودتون ارزش قائل هستید.
   در صورتی که تمایل داشته باشید میتونید از مینی دوره رایگان خجالت و کم رویی استفاده کنید و برای خرید محصول شهامت هم به همکاران ما در واتساپ ۰۹۹۳۶۸۶۷۰۷۲ پیام بدهید ختما در مورد نحوه پرداخت به شما مشاوره میدهند.
   موفق و بیشتر از یک نفر باشید …

 18. سید حمزه حسینی مطلق.

  محمد پیام بزرگ
  تو بی نظیری
  خوشحالم که خدا تو رو تو مسیر زندگیم قرار داد، تا در تمام ابعاد، شغلی ، ارتباطی و خانوادگی رشدی فوق العاده پیدا کنم، ازت به خاطر همت و پشتکارت و اینکه تو شرایط مختلف کم نیاوردی ممنونم.
  ارادتمند سید حمزه

  1. پشتیبانی بیشتر از یک بیشتر ازیک.

   جناب سید حمزه عزیز سلام
   خوشحالیم که در این مسیر همراهانی چون شما داریم.
   ما رو در جریان موفقیت هاتون قرار بدید.
   موفق و بیشتر از یک نفر باشید …

 19. سلام وقت بخیر . خیلی خیلی مچکر و سپاسگزارم از لطف و محبت بیکرانتون که دور هایی را به صورت رایگان در اختیار مون گذاشتید و من کلاس هفتمم و اگه توان مالی داشتم حتما دور هایی را که دوست داشتم ثبت نام می کردم.
  میشه لطف بفرماید دوره هوش کلامی را رایگان اش کنید.

  از بذل عنایت و حسن محبت شما عزیزان و نازنینان بی نهایت سپاسمندم

  1. پشتیبانی بیشتر از یک بیشتر ازیک.

   سلام دوست عزیز
   از شما ممنونیم که از سنین نوجوانی آموزش دیدن رو انتخاب کردید.
   بیش از بیست محصول رایگان ارزشمند برای همراهان نازنینی چون شما در سایت قرار گرفته است که میتوانید از آنها استفاده نمایید، متاسفانه محصول هوش کلامی از این دسته محصولات نیست.
   در صورتی که برای تهیه محصول هوش کلامی نیاز به مشاوره داشتید لطفا در واتساپ به شماره ۰۹۹۳۶۸۶۷۰۷۲ پیام بدهید.
   موفق و بیشتر از یک نفر باشید …

  1. پشتیبانی بیشتر از یک بیشتر ازیک.

   سلام دوست عزیز
   از شما ممنونیم مجموعه بیشتر از یک نفر رو برای رشد و یادگیری خودتون انتخاب کردید.
   متاسفانه در حال حاضر دوره رایگانی در مورد برنامه ریزی در سایت بارگذاری نشده است، ما به شما پیشنهاد میکنیم مقاله چطور برنامه ریزی کنیم؟ را مطالعه نمایید.
   موفق و بیشتر از یک نفر باشید …

  1. پشتیبانی بیشتر از یک بیشتر ازیک.

   سلام خانم یوسفی عزیز
   در صورتی در این وبینار ثبت نام کرده باشید فیلم این وبینار را میتوانید از قسمت محصولات من مشاهده نمایید و یا از طریق این لینک در دوره رایگان از فرسودگی تا بالندگی ثبت نام نمایید.
   موفق و بیشتر از یک نفر باشید …

 20. با سلام و عرض ادب . می خواستم بدونم منابع علمی استاد در زمینه آموزش های رشد و بهبود فردی ، خانواده ، ازدواج ، شبکه سازی ، شهامت و … چیه ؟ از چه سایت یا کتب یا مجلاتی مطالب رو استخراج و منظم می کنند برای ارائه ؟

  1. پشتیبانی بیشتر از یک بیشتر ازیک.

   جناب احسانی عزیز سلام
   از شما ممنونیم که مجموعه بیشتر از یک نفر رو برای رشد و یادگیری خودتون انتخاب کردید.
   در بسیاری از محصولات آموزشی بخشی از منابع دوره معرفی میشوند، اما به صورت کلی مطالب از یک منبع تهیه نمیشوند و ترکیبی از رفرنس های مختلف داخلی و خارجی میباشد که به صورت بومی شده در اختیار عزیزانی چون شما قرار میگیرد.
   موفق و بیشتر از یک نفر باشید …

 21. سلام .من الان ۱۳ سالم هست و آدم بسیار خجالتی و کم رو هستم .مثلا ما دیر به دیر با طرف بابام اینا رفت امد داریم .
  هروقت میریم خونه بابابزرگم همش بهم میگن تو چقدر خجالتی هستی تو چقدر کم رو هستی .من خودم دوست دارم این کم رویی و خجالتی رو بذارم کنار اما هرکاری میکنم نمیشه .لطفا بگید چیکار کنم تا از شر کم رویی و خجالتی خلاص بشم

  1. پشتیبانی بیشتر از یک بیشتر ازیک.

   سلام دوست عزیز
   از شما ممنونیم که مجموعه بیشتر از یک نفر رو برای رشد و یادگیری خودتون انتخاب کردید.
   ما به شما پیشنهاد میکنیم در مینی دوره رایگان خجالت و کمرویی ثبت نام نمایید.
   ما رو در جریان موفقیت هاتون قرار بدید.
   موفق و بیشتر از یک نفر باشید …

 22. با عرض سلام ووقت بخیر خدمت استاد عزیزم آقای دکتر بهرام پور و پرسنل ایشان در بیشتر از یک واقعا متشکرم از شمااز آگاهی که در اختیار بنده و امثال من میگذارید خدا قوت

  1. پشتیبانی بیشتر از یک بیشتر ازیک.

   خانم سفیدگر عزیز سلام
   خوشحالیم که در این مسیر همراهانی چون شما داریم.
   ما رو در جریان موفقیت هاتون قرار بدید.
   موفق و بیشتر از یک نفر باشید …

 23. درود و عرض ادب
  برای من ایمیل امده بود دوره از حال بد به حال خوب
  ولی هر کاری کردم وارد دوره نمی شود و چه کاری باید انجام دهم و می خواستم در این دوره رایگان شرکت کنم.
  [email protected]
  لطفا به این ایمیل بزنید . با سپاس

  1. پشتیبانی بیشتر از یک بیشتر ازیک.

   سلام دوست عزیز
   خیلی خوشحالیم که مجموعه بیشتر از یک رو برای رشد خودتون انتخاب کردین
   شما از طریق لینک زیر میتونید به این دوره رایگان دسترسی داسته باشین
   دوره رایگان از فرسودگی تا بالندگی
   موفق و بیشتر از یک نفر باشید

  1. پشتیبانی بیشتر از یک بیشتر ازیک.

   سلام دوست عزیز
   وقت شما بخیر
   ممنون از اینکه همراه ما هستید.
   خیلی خوشحالیم که به ما اعتماد کردید و ما تونستیم نظرتون رو جلب کنیم.
   ما رو در جریان موفقیت هاتون قرار بدید.
   موفق و بیشتر از یک نفر باشید…

  1. پشتیبانی بیشتر از یک بیشتر ازیک.

   جناب عواطفی فرد عزیز سلام
   از شما ممنونیم مجموعه بیشتر از یک نفر رو برای رشد و یادگیری خودتون انتخاب کردید و ما بسیار خوشحالیم که در این مسیر همراهانی چون شما داریم.
   تمام محصولات رایگان مجموعه بیشتر از یک نفر از ارزش بالایی برخوردار هستند، لطفا بر اساس اولویت و نیاز خود مطالب آموزشی را دنبال کنید.
   ما رو در جریان موفقیت هاتون قرار بدید.
   موفق و بیشتر از یک نفر باشید …

 24. سلام وقتتون بخیر
  ممنون بابت وبینار های خوبتون…
  موقعی که وبینار رفتار کاریزماتیک رو انلاین پخش میکردید من نگاه کردمش. ی قسمت استاد بریک دادن که در اون فاصله یه نفر اومد و ورزش شونه ها و رفرش کردن بدن بعد از مطالعه طولانی مدت رو با چند حرکت ورزشی نشون داد. چطور میتونم اون کلیپ رو دانلود کنم؟

 25. سلام وقتتون بخیر
  من هر دوره رایگانی رو که میخوام نگاه کنم متأسفانه موقع ثبت نام شمارم رو وارد میکنم ولی کد یکبار مصرف روی گوشیم ارسال نمیشه چند بار این کار رو تکرار کردم اما مجدد کد یه بار مصرف روی گوشیم ارسال نمیشه. میشه بگید باید چیکار کنم لطفا!؟

 26. سلام و عرض ادب خدمت شما
  خیلی خیلی ممنونم برای وبینار های مفیدتون من تازه امشب با بیشتر از یک آشنا شدم و از این بابت بسیاااااار خوشحالم
  ان شاء الله همیشه بدرخشید✨

 27. سلام و عرض ادب خدمت شما
  خیلی ممنون از محصولات و محتواهای مفیدتون اگر امکان داره بعضی از محصولات را بصورت جداگانه برای استفاده در وبسایت ارائه فرمایید نظیر دوره آموزش حل مسئله و افزایش خلاقیت-فیلم سمینار
  ممنون از شما

  1. پشتیبانی بیشتر از یک بیشتر ازیک.

   سلام دوست عزیز
   خیلی خوشحال هستیم که همراهمون هستید و بهتون تبریک میگیم که اهل اموزش هستید…
   منظورتون از بصورت جداگانه چیست؟ ما آموزش حل مسئله و افزایش خلاقیت-فیلم سمینار داریم که کافیه روی لینک زیر در این خصوص کلیک نمایید.
   موفق و بیشتر ازیک نفر باشید…
   آموزش حل مسئله و افزایش خلاقیت-فیلم سمینار

 28. سلام عرض ادب و احترام تازه با پیج تون آشنا شدم خیلی محتوا ها مفید هستن خیلی خوشحالم از این آشنایی امیدوارم همیشه موفق و پرسود و بدرخشید

  1. پشتیبانی بیشتر از یک بیشتر ازیک.

   سلام دوست عزیز
   خوش اومدید به جمع بیشتر ازیکی‌ها
   همراهیتون باعث افتخارمون هست
   موفق و بیشتر ازیک نفر بمانید…

 29. سلام وقتتو بخیر من به تازگی از طریق پادکست جافکری با شما آشنا شدم و باورم نمیشه این همه مدت من تمام این آموزش هارو میخواستم و انقدر عالیو با کیفیت بصورت رایگان برامون قرار دادین خیلی ممنون ازتون :)))
  همچنین وبینار تفکر نقاد اولین چیزی بود که دیدم که هنوز جلسه ی دومش برگزار نشده اما جلسه ی اول بینظیر بود خیلی دیدگاهمو عوض کرد باعث تلنگربود.

  1. پشتیبانی بیشتر از یک بیشتر ازیک.

   سلام دوست عزیز
   همراهیتون باعث افتخارمون هست.
   مرسی که رضایتتون رو باهامون به اشتراک میگذارید تا انرژی بگیریم.
   بیشتر ازیک نفر باشید…

 30. درود دوره های رایگان بیشتر از یک نفر منی که در افغانستان زندگی میکنم ثبت نام در دوره های که به وجه است کمی دشوار میباشد چون حساب خارجی نداریم وبرای مان مشکل است وبیشتر از این دوره های رایگان که واقعا عالی است استفاده می‌کنم.
  سلامت باشید والله حفظ تان کند همیشه بیشتر از یک نفر بوده وبدرخشید…

  1. پشتیبانی بیشتر از یک بیشتر ازیک.

   سلام دوست عزیز
   چقدر خوب که اهل آموزش و یادگیری هستید اونم تو این شرایط…
   برای تهیه محصولات غیر رایگان میتونید از طریق لینک” پرداخت خارج از ایران” اقدام نمایید.
   بیشتر ازیک نفر.
   پرداخت ویژه دوستان خارج از ایران | پرداخت ارزی

 31. سلام وقت بخیر .دوره جامع پول رو که در ثبت نام دوره جدید درآمد در شرایط بحران زدید رایگان شده رو پیدا نمیکنم.میشه راهنمایی کنید لطفا

 32. سلام به تیم خوبتون خدا قوت ،من به تازگی با سایت شما آشنا شدم و دیدم از اونجایی که دغدغه آموزش رایگان دارید دوره های رایگان زیادی دارید ،سوالم این هست که اگه این دوره ها رو ثبت‌نام کنیم هر زمان تمایل داشتیم میتونیم ببینیم حتی اگه طول بکشه ؟(محدودیت زمانی نداره؟)چون من با این دیدگاه که محدودیت ندارن (چون هدف خوب شما آموزش رایگان با کیفیت هست تا الان سه دوره ثبت‌نام کردم و لی ازین بابت نگران شدم گفتم قبل استفاده ازتون بپرسم،ممنون میشم از راهنماییتون)سوال دوم اینه که من چند بار به پشتیبانی پیام دادم در مورد اطلاعات ثبتامی میخواستم بپرسم که من قصد دارم فقط از طریق جی‌میل ثبتام کنم نه شماره تلفن منتها وقتی جیمیلم رو وارد کردم دیدم تو بخش سایت اعداد فارسی شدن و حروف gهم به صورتGنوشته شده و جیمیلی هم از طرف سایتتون تا حالا برام ارسال نشده میخواستم راهنماییم کنید که آیا این سیستم سایت هست و ایمیل بعداً ارسال میشه؟(چون من تمایلی ندارم شماره م رو وارد کنم به پشتیبانی هم پیام میدم تنها پاسخ اینه که برای راهنمایی بیشتر شماره تلفن وارد کنید و خب الان تکلیفم مشخص نیست بابت اون دوره ها)،واقعا ممنون میشم اگه براتون ممکنه من رو راهنمایی بفرمایید چون من به تازگی با سایتتون آشنا شدم اگر هم به هر دلیلی مقدور نیست لطفاً ثبت‌نام و عضویت بنده رو لغو بفرمایید ،دز هر صورت از اشنایی با مجموعه شما بسیار مفتخرم ،اجرتون با خدا❤️

  1. پشتیبانی بیشتر از یک بیشتر ازیک.

   سلام دوست عزیز
   پس از تهیه دوره های رایگانمون ( نه وبینارها) هیچ محدودیت زمانی در مشاهده دوره نخواهید داشت.
   در خصوص مشکلتون با ایمیل دقیقا متوجه منظورتون نشدیم.
   به راحتی میتونید با ایمیلتون داخل سایت اکانت بسازید لزومی نداره که حتما با شماره تماستون اقدام کنید.
   در خصوص بررسی این موضوع با شما لطفا با شماره زیر در ارتباط باشید تا مسئلتون رو بررسی و حل کنیم.

   ۰۹۹۳۶۸۶۷۰۷۲

   بیشتر ازیک نفر باشید…

  2. سلام وقت بخیر، من وقتی وارد سایت می‌شم به سختی می‌تونم وارد پروفایل خودم بشم(به شماره موبایلم هیچ پیامی نمی‌یاد و رمز ایمیلم رو هم قبول نمی‌کنه) حتی یک‌بار برای اینکه فقط وارد پروفایل بشم و دوره‌ای رو ببینم کلا پروفایل قبلیم رو از دست دادم و دیگه به دوره‌های قبلیم دسترسی ندارم‌. و همچنان ورود با مشکل انجام می‌شه.

   1. پشتیبانی بیشتر از یک بیشتر ازیک.

    سلام دوست عزیز
    متاسفاه این روزها بدلیل محدودیت های اینترنتی و اپراتورها با این مسائل رو به رو می شویم.
    کد ورود شما به احتمال زیاد در قسمت اسپم های پیامکی شما قرار گرفته است و در صورت برداشت کد، لطفا به این قسمت مراجعه کنید.
    در صورت نیاز مرورگر خود را تغییر دهید.
    اگر بازهم موردی بود با ما در میان بگذارید.
    بیشتر ازیک نفر بمانید.

  1. پشتیبانی بیشتر از یک بیشتر ازیک.

   سلام دوست عزیز
   چقدر خوب که دنبال آموزش و تغییر هستید.
   متاسفانه در زمینه کودک و نوجوان تخصصی نداریم.
   موفق و بیشتر ازیک نفر باشید…

 33. سلام به شما بزرگوارنی که برای رشد و توسعه فردی ما وقت و انرژی میگذارید مخصوصا مدیر مجموعه بی نظیر بیش تر از یک جناب اقای پیام بهرام پور .
  بنده یک سوال تخصصی داشتم : به مدت ۲ سال هست که در حوزه توسعه فردی و سخنرانی مطالعه و تحقیق میکنم . و قصد دارم که ارشد رو نوروساینس بخوانم می خواستم راهنمایی ام کنید که ایا این دانش و علوم به مهارت های ارتباطی توسعه فردی و سخنرانی که بنده علاقه شدید دارم به صورت عمیق تاثیر میگذارد ؟
  متشکرم از وقتی که میگذارید

 34. سلام وقت بخیر، چرا وارد شدن به پروفایل شخصی‌مون در سایت اینقدر سخته؟
  (به شماره موبایل من هیچ پیامی نمی‌یاد و رمز ایمیلم رو هم قبول نمیکنه) حتی یکبار نمی‌دونم چه چیزی رو اشتباه زدم که پروفایل قبلیم و دوره‌هایی که ثبت‌نام کرده بودم رو کلا از دست دادم و یک پروفایل جدید ایجاد و الان وارد همون هم نمی‌تونم بشم.‍‍‍

  1. پشتیبانی بیشتر از یک بیشتر ازیک.

   سلام دوست عزیز
   متاسفاه این روزها بدلیل محدودیت های اینترنتی و اپراتورها با این مسائل رو به رو می شویم.
   کد ورود شما به احتمال زیاد در قسمت اسپم های پیامکی شما قرار گرفته است و در صورت برداشت کد، لطفا به این قسمت مراجعه کنید.
   در صورت نیاز مرورگر خود را تغییر دهید.
   اگر بازهم موردی بود با ما در میان بگذارید.
   بیشتر ازیک نفر بمانید.

 35. سلام و وقت بخیر و خسته نباشید به تیم بیشتراز یک نفر
  من مدت کوتاهی هست که باپیج شما آشنا شدم ولی تازه ۳ روزه که از آموزش‌های رایگان شما دارم استفاده میکنم
  و تنها افسوسم اینه که کاش زودتر با بیشتراز یکنفر آشنا شده بودم، خیلی خیلی ممنونم که برای آموزش وآگاهی مردم تلاش میکنید و وقت میزارید.

  1. پشتیبانی بیشتر از یک بیشتر ازیک.

   چقدر خوب که دغدغه آموزش و یادگیری دارید؛ تبریک به شما
   همراهیتون باعث افتخاره…
   موفق و بیشتر ازیک نفر باشید.

 36. از سال ۹۷ که با استاد بهرام پور و مجموعه بیشتر از یک آشنا شدم خیلی تجربه های خوب با مجموعه داشتم، از کتاب چگونه ثروتمند شویم تا مدرسه استادی ۵ و بعد هم دوره های غیرحضوری و مقالات سایت. واقعا ممنونم که اینقدر علمی و جذاب کار می کنید.

  1. پشتیبانی بیشتر از یک بیشتر ازیک.

   سلام همراه قدیمی
   چقدر خوب که دنبال آموزش و یادگیری هستید؛ تبریک به شما…
   همراهیتون برامون ارزشمنده…
   بیشتر ازیک نفر بمانید.

 37. با سلام و احترام. دانشجوی ترم آخر کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی هستم. من از سایتها و مجموعه های زیادی آموزش گرفتم ولی به جرعت میتونم بگم جناب آقای بهرام پور یکی از بهترین اساتید و سخنران جهان فارسی هستند. ایشان جوری تدریس می کنند که نه تنها مخاطب را جذب می کنند بلکه مطالب به صورت واضح شفاف زیبا جذاب و وحشتناک خوشایند توسط مخاطب دریافت میشود. جناب آقای بهرام پور و مجوعه بیشتر از یک نفر بنده افتخار میکنم که دانشجو و عضو این مجموعه فوق العاده هستم و صمیمانه از شما بخاطر کارتان سپاسگزارم.

  1. پشتیبانی بیشتر از یک بیشتر ازیک.

   سلام دوست عزیز
   همراهیتون باعث افتخارمون هست.
   مرسی که رضایتتون رو باهامون به اشتراک میگذارید تا انرژی بگیریم.
   بیشتر ازیک نفر باشید…

 38. سلام وقتتون بخیر
  من ۲۳ دانشجو هستم و جز آموختن و ساختن خودم در حال حاضر هدف دیگه ای ندارم… خوشحالم که با توجه به بودجه ی کمی که دارم و نمیتونم زیاد واسه آموزش هزینه کنم میتونم رایگان و یا با هزینه کم از دوره های شما استفاده کنم… ممنونم بابت تمام درسهای ارزشمندی که ازتون می آموزم…

  1. پشتیبانی بیشتر از یک بیشتر ازیک.

   سلام دوست عزیز، امیدوارم مطالب ما هم بتونه تو این مسیر کمکتون کنه، هر چند کوچیک
   از لطفی هم که بهمون دارید ممنونیم.

 39. سلام برای دوره های رایگان هم گواهی دارین؟ و اینکه دوره رایگان مهمدسی فروش من سرچ کردم و دیدم توی سایتتون هست ثبت نام کردم. ولی اینجا بین این دوره های رایگان پیداش نمیکنم

  1. پشتیبانی بیشتر از یک بیشتر ازیک.

   سلام همراه عزیز
   چقدر خوب که دغدغه آموزش و یادگیری دارید.
   بدلیل اینکه این دوره قابل مشاهده نمی بشد.
   بیشتر ازیک نفر…

  1. پشتیبانی بیشتر از یک بیشتر ازیک.

   سلام همراه عزیز
   خیر؛ لطفا جزوه راهنمای داخل دوره رو دانلود کنید تا از اطلاعات دوره مطلع شده و لینک ورود به وبینار رو دریافت کنید.
   بیشتر ازیک نفر…

 40. درود و سلام خدمت گروه ۱+ امید وارم صحتمند باشید، دوره های آنلاین تون مدرک(سرتفکیت) هم دارد..؟
  و اینکه من وقتی ایمل ام را وارد کردم میگه یکی به این نام هست یادمه یک زمانی دیگر هم خواستم وارد بشم و از دوره های انلاین تون استفاده کنم ولی نتوانستم الانم که اینو (شخصی از قبل به این نام موجود است) میگه ماندم چی کنم…

  1. پشتیبانی بیشتر از یک بیشتر ازیک.

   سلام همراه عزیز
   خوشحالیم که همراهمون هستید و اهل آموزش اید.
   بله اکثر دوره های ما همراه با گواهینامه می باشد؛ در خصوص ایمیلتون هم لطفا یک اسکرین شات از ارور برای پشتیبانی در تلگرام ارسال نمایید.
   ۰۹۳۰۷۳۲۸۳۸۱
   بیشتر ازیک نفر باشید.

  1. پشتیبانی بیشتر از یک بیشتر ازیک.

   سلام همراه عزیز
   خوشحالیم که اهل مطالعه و یادگیری هستید.
   اصلا دورهامون برای عموم ترتیب خاصی نداشته و متناسب با نیاز و اولویت هر فرد متفاوت می باشد.
   شما در ابتدا باید بررسی کنید که هدفتون از تغییر کردن در چه زمینه ای می باشد.
   بیشتر ازیک نفر باشید.

   1. ممنون بابت جواب
    خیلی کم حرف کم روم مو همیشه سعی می کنم دور از جمع و خونواده ام باشم چون نمی تونم باهاشون ارتباط بگیریم تا جایی که الان میشه گفت انگار یه تردد شدم از طرف خودم خیلی دوست دارم آموزش ببینم یاد بگیریم براش هزینه هم کردم اما ادامه ندادم مثلاً به نقاشی علاقه دارم اما تو درس اولش که دایره و بیضی بود موندم یا زبان انگلیسی که عاشقشم تا قسمت دوم و ادامه من علی هستم موندم
    پیشرفت آرزومه تغییر مثل یه رویا میمونه برام و خسته شدم شاید ترسوم شاید منم شانسی داشته باشم دیگه هیچی نمی دونم فقط ای کاش می تونستم

 41. سلام علیکم
  با تشکر و سپاس بابت آموزش هایی که جهت رشد و بالندگی هم میهنان عزیزمان
  لطفا آموزش هایی که در کانال یوتویوپ و اینستاگرام را قرار می دهید به علت سهولت دسترسی و بدون فیلتر شکن هم در اینجا و هم در کانال آپارات قرار دهید. مانند بحث کمال گرایی و دیگر آموزش ها
  باز هم بابت آموزش های خوبتون از شما تشکر می کنم.

  1. پشتیبانی بیشتر از یک بیشتر ازیک.

   دوست عزیز سلام
   خوشحالیم که همراهانی چون شما داریم . ممنون که نظرات خود را با ما به اشتراک میگذارید؛ حتما نظرتون به تیم محتوا منتقل خواهد شد.
   پیروز و بیشتر از یک نفر باشید.

 42. سلام
  ازدواج موفق رو حذف کردین از لیست؟
  درسته تصویری نبود اما خیلی آموزنده و خوب بود از دید من و به شخصه خیلی استفاده کردم
  ممنون از این حجم از محتوای عالی

 43. من دوست دارم که با اعتماد به نفس و جسور و قوی و جذاب باشم. خوب حرف بزنم و سخنور باشم و حرفام تحثیر گذار باشد و روابط اجتماعی خوبی داشته باشم . درست و خردمندانه فکر و زندگی و ضعف هام رو برطرف کنم و تنبل نباشم و دانش مالی و تصمیم گیری درست و مناسب داشته باشم کلا می خوام مثل یک آدم موفق باشم . برای این موارد کدام یک از این پکیج ها مناسب من هست

  1. پشتیبانی بیشتر از یک بیشتر ازیک.

   سلام همراه عزیز
   خوشحالیم که اهل آموزش و یادگیری هستید.
   دوره رایگان اکسیر و ۲۱ مهارت ارتباطی در ابتدا براتون مفید خواهد بود.
   دوره رایگان اکسیر | مس ارتباطاتت را طلا کن!
   ۲۱ درس کاربردی در حیطه تفکر | مهارت های ارتباطی | فن بیان و سخنرانی
   موفق و بیشتر ازیک نفر باشید.

  1. پشتیبانی بیشتر از یک بیشتر ازیک.

   سلام همراه عزیز
   خوشحالیم که همراهمون هستید و دغدغه آموزش و یادگیری دارید.
   اکثر دوره ها شامل گواهینامه می باشند.
   بیشتر ازیک نفر باشید.

 44. سلام خیلی ممنون بابت دوره های خوبتون امیدوارم همیشه بدرخشید یه سوال داشتم گواهی من تو قسمت اسم به جای اسمم شمارت موبایلم هست چطور میشه اصلاح کرد ؟

  1. پشتیبانی بیشتر از یک بیشتر ازیک.

   سلام دوست عزیز

   ۱)برای تغییر نام خود وارد سایت بیشتر ازیک شده.
   ۲)روی ایکون ورود سمت چپ کلیک و نام کاربری و کد ارسالی رو وارد کرده.
   ۳)روی ایکون ۳ خط سمت راست کلیک کرده و روی گزینه محصولات من بزنید.

   ۴)سپس روی گزینه منو زده و وارد تنظیمات می شویم و نام کاربری خود را تغییر داده و در پایین صفحه روی گزینه به روز رسانی کلیک می کنیم.

   نام شما تغییر یافته است؛ گواهینامه خود را مجددا دانلود کنید.

   بیشتر ازیک نفر باشید…

  2. سلام و سپاس بابت دوره های آموزشی ارزنده تون
   پنجشنبه ۲۵ خردادجناب بهرامپور وبیناررایگان هدفگذاری درشرایط بحران روبرگزارکردن، میخواستم ببینم فیلم این وبینار کی روی سایت قرارمیگیره و چه موقع هدایا برامون ایمیل میشه؟
   فیلم وبینار رایگان راه اندازی کسب وکار دریک چشم برهم زدن روی سایت قرارداده شده؟ نتونستم پیداش کنم،ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

   1. پشتیبانی بیشتر از یک بیشتر ازیک.

    همراه عزیز

    اگر قبلا ثبت نام کردید؛ ویدیو و اسلایدهای وبینار در پروفایلتون سیو میشه و میتونید در اسرع وقت مشاهده کنید

    اما هنوز ویدیو تو پروفایلاتون قرار نگرفته؛ و ۷۲ ساعت دیگر در پروفایلتون قرار خواهیم داد.

    برای مشاهده محصول باید وارد سایت بیشتر ازیک شوید.
    ۱) روی ایکون ورود سمت چپ کلیک کرده و اطلاعات خود را وارد کنید.
    ۲) مجددا وارد سایت می‌شوید پایین صفحه سمت راست روی گزینه محصولات من کلیک کنید.
    ۳) دوره خود را انتخاب و روی شروع یادگیری کلیک کنید.
    ۴) برای مشاهده با موبایل دوره باید روی لیست دروس کلیک کنید.

    توجه داشته باشید به زودی محتوا سیو خواهد شد.

    لینک فیلم” خلق کسب و کار در یک چشم بهم زدن” هم خدمت شما
    فیلم وبینار خلق کسب‌وکار در یک چشم به هم زدن!

  1. پشتیبانی بیشتر از یک بیشتر ازیک.

   mahla rafiee
   Sat, Jun 17, 4:44 PM (3 days ago)
   to [email protected]

   سلام همراه عزیز
   خوشحالیم که اهل آموزش و یادگیری هستید.
   مرسی که نظرتون رو با عموم و با ما به اشتراک گذاشتید؛ همراهیتون برامون خیلی ارزشمنده…
   روزگارتون نیک؛ بیشتر ازیک نفر باشید.

 45. سلام وقتتون بخیر آموزش ها فوق خفن بود کیف کردم میخواستم فایل pdfهدف گذاری در شرایط بحرانی رو داشته باشه ممکنه راهنمایی کنید
  سپاس از استاد بهرام پور عزیز

 46. سلام
  وقتتون بخیر
  آقای بهرام پور در جلسه دوم دوره خودشناسی در مورد دوره رایگان ازدواج صحبت کردن، اما من این دوره رو پیدا نکردم

  1. پشتیبانی بیشتر از یک بیشتر ازیک.

   سلام همراه عزیز
   خوشحالیم که همراهمون هستید و دغدغه آموزش و یادگیری دارید.
   متاسفانه این محتوا در حال حاضر در دسترس نمی باشد.
   موفق و بیشتر ازیک نفر باشید.

  1. پشتیبانی بیشتر از یک بیشتر ازیک.

   سلام همراه عزیز
   خوشحالیم که همراهمون هستید و دغدغه آموزش و یادگیری دارید.
   بله تمامی دوره های رایگان ما به جز دوره تربیت معلم و دوره هنر گفت و گو دارای گواهینامه می باشد.
   بیشتر ازیک نفر

  1. پشتیبانی بیشتر از یک بیشتر ازیک.

   دوست عزیز
   ما در دوره نوروریدینگ (تندخوانی) تکنیک های بسیار کاربردی برای مطالعه و یادگیری با سرعت و کیفیت بالا…
   پیشنهاد می کنم حتما به این صفحه نگاهی بیاندازید
   تندخوانی نوروریدینگ | آموزش جامع تندخوانی و تقویت حافظه مبتنی بر مغز
   بیشتر ازیک نفر

 47. سلام
  چند دوره و کتاب از سایت بیش از یک نفر تهیه کردم اما فقط دوره ها را دیدم ولی عمل نکردم و این برایم ناراحت کننده است که هزینه پرداخت کردم ولی فایده ای برایم نداشته چکار کنم که عمل کنم به نکاتی که گفته می شود چگونه بتوانم عمل گرا باشم لطفا راهنمایی ام کنید

  1. پشتیبانی بیشتر از یک بیشتر ازیک.

   سلام همراه عزیز
   خوشحالیم که همراهمون هستید و دغدغه رشد و تغییر دارید.
   بهتون پیشنهاد می کنیم برای خودتون پاداش و تنبیه غیر فیزیکی تعیین کنید؛ مثلا اگر آموزشتون رو مشاهده کردید خودتون رو به تفریح مورد علاقه خود، اون روز دعوت کنید؛ و یا بالعکس اگر آموزش برنامه ریزی شده روزانه خود را مشاهده نکردید خود را از یکی از اقدامات لذت بخش روزتون محروم کنید.
   بیشتر ازیک نفر

  1. پشتیبانی بیشتر از یک بیشتر ازیک.

   سلام همراه عزیز
   خوشحالیم که همراهمون هستید و اهل آموزش…
   اکثر دوره های رایگانمون موجود بوده و قابل مشاهدست؛ و حتی دوره های رایگان افزایش نیز یافته است.
   البته دوره رایگان ازدواج سالم و موفق بدلیل دسته بندی جدید سایت غیر قابل دسترسی می باشد؛ ممکنه ۲ الی ۳ دوره دیگر نیز به این دلیل غیر قابل مشاهده باشد.
   بیشتر ازیک نفر

  1. پشتیبانی بیشتر از یک بیشتر ازیک.

   سلام همراه عزیز
   خوشحالیم که همراهمون هستید و دغدغه آموزش و یادگیری دارید.
   وبینار دانش مالی در شرایط بحران یک اپدیت برای دوره پول بوده که باتوجه به اهمیت آن صرفا وبینار آن رایگان ارائه شد؛ و ویدیو دوره فقط در دوره پول قرار گرفته است.
   موفق و بیشتر ازیک نفر باشید.

  1. پشتیبانی بیشتر از یک بیشتر ازیک.

   سلام همراه عزیز

   باتوجه به اینکه این دوره صرفا نکاتی در خصوص مدرس حرفه ای بودن هست برای این دوره گواهینامه در نظر گرفته نشده چرا که برای اینکه در کشورمون مدرس معتبر باشید باید در رشته های دانشگاهی فرهنگیان تحصیل کرده باشید.

   امیدواریم محتوا براتون کاربردی باشد.

   بیشتر ازیک نفر بمانید.

 48. درود و مهر بر شما
  مطالبی که ارایه میدهید علمی و کاربردی است و بیان شیوای شما فهم و درکش رو چند برابر میکنه . سرفصل ها و عناوین آموزشی شما به روز هست و جای بسی خوشحالیست که از اساتیدی هستید که به بودنتون افتخار میکنم.سپاس که مطالب ارزشمند خودتون را با ما به اشتراک میگذارید.
  قدردان زحمات و پویایی شما هستم

  1. پشتیبانی بیشتر از یک بیشتر ازیک.

   همراه عزیز
   خوشحالیم که اهل آموزش و یادگیری هستید.
   مرسی که نظرتون رو با عموم و با ما به اشتراک گذاشتید؛ همراهیتون برامون خیلی ارزشمنده…
   روزگارتون نیک؛ بیشتر ازیک نفر باشید.

  1. پشتیبانی بیشتر از یک بیشتر ازیک.

   ممنون که همراهمون هستید و دغدغه آموزش و یادگیری دارید؛ همراهیتون باعث افتخارمون هست…
   موفق و بیشتر ازیک نفر باشید.

 49. سلام
  تشکر میکنم بابت این همه آموزش عالی رایگان
  و یه پیشنهاد: دوره ها رو یه جوری نظام مند تو سایت قرار بدید که مثل یه سیر مطالعاتی از آسون به سخت و از پیشنیاز و پایه تا پیشرفته و حرفه ای باشه.
  اینطوری خیلی بهتره
  دمتون گرم:)

  1. پشتیبانی بیشتر از یک بیشتر ازیک.

   همراهی و رضایتتون به شدت برامون دلچسبه…

   امیدواریم در ادامه هم پر قدرت کنار هم ادامه داده و شاهد موفقیت های یکدیگر باشیم…

   ممنونیم که نظرتون رو با ما به اشتراک می گذارید؛ برامون ارزشمنده…

   بیشتر ازیک نفر باشید.

  1. پشتیبانی بیشتر از یک بیشتر ازیک.

   همراه عزیز

   خوشحالیم که همراهمون هستید و به آموزش و یادگیری علاقه مندید.

   بهتون تبریک میگیم که تصمیم گرفتید با مشاهده آموزش، آگاهانه تر زندگی کنید.

   رضایت و همراهیتون باعث افتخارمون هست؛ مرسی که نظرتون رو با ما به اشتراک گذاشتید.

   بیشتر ازیک نفر

 50. سلام و احترام به استاد گرامی که با سخاوتمندی کامل این دوره های رایگان را در اختیار همه قرار می دهند. دوره ها عالی و بی نظیرند
  دکتر صدیقه سعلبی فرد، روانشناس سلامت

  1. پشتیبانی بیشتر از یک بیشتر ازیک.

   همراه عزیز

   خوشحالیم که در مسیر رشد فردی قدم برداشته و بیشتر ازیک نفر شدید.

   مرسی که نظرتون رو با عموم و با ما به اشتراک می گذارید.

   بیشتر ازیک نفر

 51. با سلام و خسته نباشید…
  با تشکر از دوره های عالی شما، که برای شخص من بسیار مفید، انرژی بخش و مفید بوده
  امیدارم که همیشه موفق و پیروز باشید و بیشتر از یک نفر

  در راستای بهبود کیفیت و هرچه بهتر شدن سایت شما، یک مورد داشتم !
  و اینکه حجم فیلم های شما، در عین حال که کیفیت عالی دارند، حجم خیلی بالایی دارن، که قطعا برای خیلی از عزیزان، ازجمله خود من که حجم گوشیم کم هست و مشتاق هستم که تمام دوره های شما رو با ویدیوی تصویری ببینم، همچنین با مشکلات اینترنی که داریم، بسیار مشکل ساز میشود.

  بی نهایت ممنون میشم که برای دوره های تصویری تون، مثل آاپارات و خیلی از سایت های دیگه، در کنار فایل باکیفیت، فایلهای سبک هم ( برای دوستانی مثل ما) به اشتراک بگذازید

  با تشکر از شما
  و به امید موفیت روزافزون شما

  1. پشتیبانی بیشتر از یک بیشتر ازیک.

   همراه عزیز

   خوشحالیم که همراهمون هستید و به آموزش و یادگیری علاقه مندید.
   بهتون تبریک میگیم که تصمیم گرفتید با مشاهده آموزش، آگاهانه تر زندگی کنید؛ رضایت و همراهیتون باعث افتخارمون هست.
   پیشنهاد شما به تیم محتوای آموزش جهت بررسی منتقل شد؛ مرسی که نظرتون رو با ما به اشتراک گذاشتید.

   بیشتر ازیک نفر

 52. با سلام
  دوره اموزش پاور پوینت اقای بهرام پور رو چطوری میتونم تهیه کنم
  تبلیغش رو در دوره رایگان فن وبیان سخنوری در مجموعه ۱۱تدریس فرموده بودن

 53. با درود بر جناب آقای بهرام پور گرامی و تیم توانمند وارزشمند مجموعه بیشتر از یک و سپاس از تلاش تان برای کمک به دیگران برای اینکه به انسان های هدفمند و ارزشمندی تبدیل شوند و به سهم خود تلاش کنند تا دنیا جای بهتری برای زندگی شود و همه با هم و با مسؤلیت پذیری در گسترش این فرهنگ گام برداریم. از اینکه با مجموعه شما آشنا شدم و از آموزش هایتان استفاده می کنم قدردان و سپاسگزاری به امید روزهای بهتر و جهانی بهتر برای زندگی همه انسان ها و حتی زندگی سایر موجود با احترام به حق حیات آن ها

  1. پشتیبانی بیشتر از یک بیشتر ازیک.

   همراه عزیز

   خوشحالیم که همراهمون هستید و به آموزش و یادگیری علاقه مندید.

   بهتون تبریک میگیم که تصمیم گرفتید با مشاهده آموزش، آگاهانه تر زندگی کنید.

   رضایت و همراهیتون باعث افتخارمون هست؛ مرسی که نظرتون رو با ما به اشتراک گذاشتید.

   بیشتر ازیک نفر

  1. پشتیبانی بیشتر از یک بیشتر ازیک.

   ام همراه عزیز
   خوشحالیم که همراهمون هستید.
   ما دوره ای به عنوان مسیر عصبی نداشتیم اما در دورهای زیادی از جمله شهامت در این خصوص صحبت کرده ایم؛ اما بصورت کلی دوره های رایگان زیادی داریم که با کلیک روی شروع یادگیری آنها می توانید از آنها استفاده نمایید.
   بیشتر ازیک نفر

  1. پشتیبانی بیشتر از یک بیشتر ازیک.

   بهتون تبریک میگیم که به فکر رشد و توسعه فردی خودتون هستید

   باتوجه به هدفمون یعنی ارتقای مهارت های زندگی شرایطی فراهم کردیم که فرصت تهیه محصولاتمون رو داشته باشید؛ در خصوص اطلاع از پرداخت مرحله ای میتونید به شماره تلگرام زیر پیام دهید.

   ۰۹۳۹۹۴۱۷۴۵۸

   همکارمون در ساعات اداری و غیر تعطیلی ( شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۹ الی ۱۸) پاسخگوتون هستند.

   بیشتر ازیک نفر باشید…

  1. پشتیبانی بیشتر از یک بیشتر ازیک.

   سلام همراه عزیز
   خوشحالیم که محتوا براتون کاربردی بوده است؛ امیدواریم در ادامه نیز بتوانیم با محتوایی مفید همراهتون باشیم.
   بیشتر ازیک نفر

 54. جناب آقای بهرامپور سلام خدا قوت آقای بهرام‌پور حقیقتش من از دیدن حتی کلیپ‌های کوتاه شما هم استفاده وافر رو می‌برم خدمت جنابعالی عرض شود که یک کلیپ واقعاً جاش خالی جاش خالی ه و اون کلیپ در مورد ساخت مسیر عصبی ذهن خودآگاه و ناخودآگاه و کلاً تغییر مدیریت نگرش ذهن از طریق آموزش ذهن که واقعاً نیاز هست این رو در دستور کار خودتون قرار بدید بازم ممنونم خدا قوت شما باشه

  1. پشتیبانی بیشتر از یک بیشتر ازیک.

   سلام همراه عزیز
   خوشحالیم که در مقاله همراهمون بودید؛ پیشنهاد شما منتقل شد؛ ممنونیم که نظراتتون رو با ما به اشتراک می گذارید.
   امیدواریم در ادامه نیز بتونیم با محتوایی مفید در خدمتتون باشیم.
   بیشتر ازیک نفر

 55. سلام و وقت بخیر
  ممنون از مجوعه بیشتر از یک به خصوص استاد بهرامپور برای در اختیار قرار دادن علم و تجربه های به روز خودشون تا افرادی که حتی توانایی پرداخت هزینه های کوچک رو هم ندارند باز هم بهره ای ببرند و در راستای بهبود و موفقیت زندگی گامی ؛ هر چند کوتاه بردارند

  1. پشتیبانی بیشتر از یک بیشتر ازیک.

   سلام همراه عزیز
   خوشحالیم که همراهمون هستید؛ رضایت و همراهیتون باعث افتخار ماست.
   ممنونیم که نظرتون رو باهامون به اشتراک گذاشتید.
   موفق و بیشتر ازیک نفر باشید.

 56. ممنون از استاد پیام بهرامپور عزیز

  سپاسگزارم از اینکه رشد و آگاهی مردم این سرزمین بخشی از دغدغه‌های شماست .

  امیدوارم که همیشه در همین مسیر ثابت قدم باشید .

  1. پشتیبانی بیشتر از یک بیشتر ازیک.

   سلام همراه عزیز
   خوشحالیم که در این مقاله در خدمت شما بودیم؛ امیدواریم باز با محتوایی مفید همراهتون باشیم.
   بیشتر ازیک نفر

 57. اعتیاد چیست؟
  شناخت بیماری اعتیاد؟
  مافیا مواد مخدر چه کسانی هستند ؟
  برگشت‌پذیزی یا …؟
  ترک اعتیاد؟
  پذیرش بیماری اعتیاد
  راهکار و راه‌های سواستفاده دیگران برای رونق بازار
  متادون بد است؟
  NA و کنگره ۶۰
  و….
  ممنون میشم در این موارد جز اولین پلتقفرم صادق و بی‌ریا برای اشخاص و افراد جامعه که درگیر این بیماری هستن باشید.
  سپاسگذارم

 58. سلام و عرض ادب
  استاد یه دوره ای داشتند درباره زندگی زناشویی و عاطفی، ظاهرا دوره برداشته شده، امکانش است دوره مجددا در اختیارم قرار بگیره؟

  1. پشتیبانی بیشتر از یک بیشتر ازیک.

   سلام همراه عزیز بیشتر ازیکی
   اگر یک دوره غیر رایگان تهیه کردید و سفارش براتون غیر قابل مشاهده هست لطفا جهت بررسی و قرارگیری دوره از طریق تیکت با ما در ارتباط باشید.
   ارسال تیکت

 59. با سلام خدمت مجموعه بیشتر از یک که اسمتون نشون دهنده کیفیت بالاتون هست…
  ارزش دوره های رایگانتو از گرونترین دوره های اکثر موسسات دیگه هم بالاتره.
  امیدوارم این مسیر و طرز تفکر تا همیشه ادامه دار باشه و سیستم اموزشی ایران رو متحول کنه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا