+1 بیشتر از یک نفر چیست؟

سرفصل های مهم این مقاله:

بیشتر از یک نفر بودن یعنی چی؟ قبل از اون شاید باید به این فکر کنیم که «یک نفر بودن» یعنی چی تا بعدش به بیشتر از یک نفر بودن برسیم…! یک انسان چقدر میتونه انسان باشه، چقدر میتونه حالش خوب باشه و چقدر میتونه آرامش داشته باشه؟ یک انسان چقدر پتانسیل داره تا موفق بشه؟ مرز موفقیت و خوشبختی کجاست؟ 

اگر یک نفر رو ببینید که حالش خوبه، خوشحاله، آرامش داره، لبخند میزنه، رضایتمندی داره از زندگی خودش، آیا به شما هم حس و حالش منتقل میشه؟ آیا حال با دیدن کسی که حال خوبی داره و انرژی خوبی داره بقیه هم حال شون خوب میشه؟  اون آدم بیشتر از یک نفره؟!!!! شاید اگر بخواهیم بیشتر از یک نفر باشیم چیکار باید کنیم؟

آیا داشتن حال خوب یادگرفتنی هست؟ کجا یادمون دادن چطوری خوشحال باشیم؟ چطوری قوی باشیم؟ چطوری آرامش داشته باشیم؟ اعتماد به نفس چیست؟ و چطور اعتماد به نفس و عزت نفس داشته باشیم؟ خودمون رو دوست داشته باشیم و شاد و راحت باشیم با چیزی که هستیم و نفس راحت بکشیم؟ 

کلمات مناسب برای حرف زدن چیست و چطوری فن بیان قوی داشته باشیم؟ واضح و قوی و جذاب حرف بزنیم، خجالت نکشیم و بتونیم در عین حاضر جواب بودن، قاطع باشیم و با احترام رفتار کنیم و کاری کنیم که دیگران هم با احترام با ما رفتار کنن؟

آیا کسی که میدونه فن بیان و یا  صحبت در جمع، یادگرفتنی هست و برای توسعه این مهارت‌ها وقت و انرژی میذاره یک انسان بیشتر از یک نفر هست؟!!! شاید…

کسی میدونه که چطور تن صدای جذاب داشته باشیم و این صدای خوب چقدر در ارتباطات میتونه موثر واقع بشه؟

ما میدونیم مثلاً با افراد دیگه، چطور باید احوال پرسی کنیم یا مثلاً فن بیان در خواستگاری رو بلدیم که اگه رفتیم در چنین جلسه‌ای، گیر نیفتیم؟

و کلی  مهارت دیگه که توی آموزش و پرورش ما متاسفانه جایی ندارند، اما به شدت کاربردی هستند و می‌تونند زندگی ما رو به نحو موثری تغییر بدن، مهارت‌هایی مثل آموزش تندخوانی، تقویت خلاقیت، هوش مالی، رهایی از اهمال کاری و یا رهایی از کمال گرایی

ما توی مجموعه بیشتر از یک نفر تخصص مون همینه که به همه بگیم زندگی خوب ساختنیه، و آدما میتونن مهارت هایی رو یادبگیرن که نه تنها خودشون حال خوبی داشته باشن، بلکه کاری کنن که اطرافیان شون هم حال خوبی داشته باشن، کاری کنن که خانواده شون هم حال خوبی داشته باشن، اینطوری میریم به سمتی که جامعه حال بهتری داره و در نهایت دنیا جای بهتری میشه برای زندگی کردن. 

امروز کارهایی را انجام می‌دهیم که کسی حاضر نیست انجام دهد؛

تا فردا کارهایی را انجام دهیم که کسی قادر نیست انجام دهد… 

داستان «مجموعه بیشتر از یک نفر» از کجا شروع شد؟ 

وقتی پیام بهرام پور 21  سالش بود بیشتر از یک نفر رو شروع کرد و در کمتر از 7 سال حالا این موسسه بیشتر از 80 نفر نیروی کار متخصص و مدرس داره که رسالت دارن تا از راه آموزش حال دنیا رو بهتر کنن…

بیشتر از یک نفر با پیام بهرام پور شروع شده ولی تمومی نداره و روز به روز داره بزرگتر و با قدرت تر از قبل پیش میره و خیلی سختگیرانه با بهترین و خاص ترین مدرس های آموزش در حوزه مهارت های نرم همکاری می‌کنه و روز به روز در این زمینه رشد میکنه. 

مجموعه بیشتر از یک نفر تا حالا ده‌ها محصول رایگان خوب و با کیفیت درست کرده و در داخل سایتش قرار داده تا در راه رسالت خودش که «بالا بردن سطح آموزش» در ایران هست، گام برداره!

مجموعه بیشتر از یک نفر سعی داره که به راحت ترین شکل آموزش های خودش رو در اختیار مردم قرار بده به همین خاطر، هم آموزش های حضوری شامل کارگاه و سمینار و دوره های کوتاه مدت و بلند مدت در مجموعه انجام میشه هم آموزش های غیر حضوری، شامل آموزش هایی که آنلاین روی وبسایت قابل مشاهده و قابل دانلود در دسترس هست، که در لپ تاپ و موبایل به راحتی سازگار هستند، دی وی دی ها و فلش های آموزشی، کتاب و وبینار، همچنین خدمات مشاوره تلفنی و آنلاین هم در مجموعه ارائه شده.

مدرس های مجموعه بیشتر از یک نفر موظف هستند برای تهیه محصولات آموزشی مسیر خیلی سختی رو طی کنند تا محتوای آموزشی با بالاترین استانداردها و بهترین کیفیت در اختیار مردم قرار بگیره. 

“تمامی آموزش های تولید شده در بیشتر از یک نفر حاصل مطالعه ساعت ها کتاب های معتبر،مقاله های معتبر استفاده از نتایج پژوهش های دست اول از معتبرترین دانشگاه های دنیا هستند و تفاوت بزرگ آموزش های بیشتر از یک نفر با سایر آموزش ها اینه که این آموزش ها دارای “طراحی آموزشی” هستن و بر مبنای شواهد علمی و دارای منبع تهیه شده اند و هرگز آموزش های مجموعه نظر شخصی مدرس نیست و… “

بیشتر از یک نفر چیست؟

و اما در بیشتر از یک نفر مردم با یک جمعیتی همراه هستند که همه به دنبال این هستند که توی زندگی بهتر بشن، و در این راه زحمت می‌کشن تلاش میکنن و ایده ها و تجربیات شون رو با دیگران به اشتراک میذارن.  

+1بیشتر از یک نفر چیست؟

 

 

رسالت مجموعه بیشتر از یک نفر چیست؟

 

بیشتر از یک نفر جایی است که کمک می‌کنیم هرکسی در هر جایی، با آموزش‌های ساده، علمی و موثر، کیفیت زندگی خود و اطرافیانش را بهتر کند تا دنیا جای زیباتری برای زندگی شود…

در مجموعه بیشتر از یک نفر ما تلاش می کنیم با آموزش هایمان، مدرس هایی را با تازه ترین روش های آموزشی آشنا کنیم و تلاش کنیم به تدریج بر فلسفه آموزش در کشور، اثر مثبت بگذاریم.

حتماً می دانید نظام آموزشی ما متاسفانه چندان کارآمد نیست. اگر نگاهی به نوین ترین سیستم های آموزشی جهان بیندازیم، می بینیم که آنها مهارت های ارتباطی، مهارت های نرم و مهارت هایی که در کشور ما چندان به رسمیت شناخته نمی شود را از مقاطع ابتدایی وارد نظام آموزشی خودشان کرده اند و همین امر سبب شده تا نسل هایی پرکار، خوش فکر و متفکر پرورش دهند و به جایگاه های علمی برتر دنیا برسند.

ما اعضای «بیشتر از یک نفر» معتقدیم کشورمان به هیچ چیزی بیشتر از آموزش نیاز مبرم ندارد…

 

نمونه‌ای از یکی از پروژه‌های رایگان

همانطور که گفتیم، ما در مجموعه بیشتر از یک نفر، تلاش می کنیم تاثیرگذار باشیم. به همین منظور فعالیت های زیادی انجام داده ایم. یکی از موفق ترین و تاثیرگذارترین این فعالیت ها، پروژه ای تحت عنوان «نیلوفر مرداب» است.

 

با توجه به شرایط اقتصادی کشور پروژه نیلوفر مرداب را راه اندازی کردیم و با بهترین متخصصان داخلی و خارجی کشور در مورد این چالش اقتصادی مصاحبه داشتیم. این پروژه  به دلیل شرایط اقتصادی ایران به صورت «رایگان» در اختیار عموم کاربران قرار گرفته است و به گواه قریب به اتفاق آنها، تاثیر مثبتی بر روی آنها گذاشته است.

در مورد نیلوفر مرداب بیشتر بدانید 

نیلوفر مرداب

 

تا جایی که بتوانیم، کارهای عام المنفعه هم انجام می‌دهیم…!

شاید برخی بگویند کار خیر گفتن ندارد، اما ما می گوییم تا فرهنگ سازی شود. تا هرکسی کارهای خوب و عام المنفعه‌اش را نشر دهد و این فرهنگ خوب گسترش پیدا کند.

ما همیشه در حدی که توانسته‌ایم به مسئولیت اجتماعی خودمان عمل کرده‌ایم. البته که انجام مسئولیت اجتماعی و کارهای عام المنفعه حد انتهایی ندارد اما ما اعتقاد داریم که همین کارها و تلاش‌های کوچکمان، تاثیر و نتیجه‌ خودش را به مرور زمان خواهد گذاشت.

مثلاً سمینارهای خیریه آموزشی برگزار کردیم و مدارس محروم سیستان و بلوچستان را مجهز کردیم، برای بیش از 1200 دانش آموز وسایل عید و تحصیل فراهم کردیم. فیلم کوتاه زیر را تماشا کنید:

 

 

بخش کوچک دیگری از فعالیت‌های ما را به صورت تصویری، در فایل زیر مشاهده کنید:

 

نگاهی مختصر به فعالیت های بیشتر از یک نفر

 

می‌توانید ما را به دیگران معرفی کنید…

مجموعه «بیشتر از یک نفر» طی این سال‌ها، اعتبار زیادی نزد مشتریان و کاربران خوب خود کسب کرده است. خوشبختانه طی این مدت اعتمادی دو جانبه بین کاربران و تیم بیشتر از یک نفر به وجود آمده که واقعا هیچ چیزی دیگری قابل معاوضه نیست و این اعتماد، هرگز قابل قیمت و ارزش گذاری نیست.

اگر از محصولات، آموزش های رایگان، مقالات و به طور کلی از مجموعه بیشتر از یک نفر رضایت دارید، لطفاً آن را به دوستان، اطرافیان و هر آن کسی که فکر می کنید به این آموزش ها نیاز دارد، توصیه کنید تا تاثیر آموزش های ما بر نسل های کنونی و بعدی بتواند جایگاه ایران را در سطح جهانی بهتر و بهتر کند و دنیا در نهایت جایی زیباتر برای زندگی شود

 

آدرس اینستاگرام بیشتر از یک نفر:👇

https://www.instagram.com/bishtarazyek

 

تیم رویایی بیشتر از یک نفر

در همین عکس کوچک، دنیایی از انگیزه، مهارت، دانش و شوق علم آموزی وجود دارد. اینجا تیم بیشتر از یک نفر را مشاهده می کنید که برای رشد و ارتقای سطح آموزش در کشور می کوشد و هرکی دنیا را به سهم خود جای دلپذیرتری برای زندگی می کنند.

 

برای آشنایی بیشتر با تیم و مجموعه بیشتر از یک چه کار کنیم؟

 

برای آشنایی کامل تر با تیم بیشتر از یک به صفحه «درباره ما» بروید

مطالب محبوب سایت:

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۲ دیدگاه دربارهٔ «+1 بیشتر از یک نفر چیست؟»

 1. مهدی ساغرچی

  به نام خدا
  من یک ایرانی اصیل هستم و اگر از من بپرسند فقط یک امتیاز مثبت یا یک دلیل و بهانه نام ببر که به ایرانی بودنت افتخار میکنی ؟ سرم را با افتخار بلند میکنم و میگم من هم وطن استاد پیام بهرام پور هستم و برای من لذتی از این شیرینتر نیست که داداشی به این ماهی دارم . و به قول بعضیها تمام

  1. پشتیبانی بیشتر از یک .

   سلام جناب ساغرچی عزیز
   یقینا برای ماهم باعث افتخار و خوشبختی هست که همراهان نازنینی مثل شما داریم.
   موفق و بیشتر از یک نفر باشید …

اسکرول به بالا