دوره رایگان قطب نمای کسب و کار

خلق کسب و کار از ایده تا اجرا

کارآفرین بودن و یا داشتن کسب و کار یکی از دغدغه‌هایی است که هر شخص در زندگی حداقل یکبار به آن فکر کرده است!

در مسیر شاغل بودن همیشه چالش‌های بسیاری وجود دارد! یکی از این چالش‌ها این است که بتوانید برای اهدافتان یک مسیر درست از بین کارمند بودن، فریلنسر بودن و یا کارآفرین بودن را انتخاب کنید. همه این مسیرها دارای یکسری مزایا و معایب است که با توجه به آن و شرایط خودتان  می‌توانید بهترین انتخاب را داشته باشید.

پس اگر در زندگی حتی یکبار هم چالش داشتن یک کسب و کار را داشتید، پیشنهاد می‌کنیم مطالب این دوره رایگان را از دست ندهید!

رایگان
دسترسی رایگان به این دوره

مدرس: پیام بهرام‌پور

ثبت نام:8822

کمی با ما این مسیر را تصویر سازی کنید!👇

تصورکنید یک کارمند هستید و به صورت روزانه و طبق یک برنامه کاری مشخص، مشغول به کار هستید که اول هر ماه یه مبلغی هم دریافت می‌کنید. قطعا کارمند بودن خالی از لطف نیست چرا که حداقل یک نقطه امن مالی دارید. اما اون نقطه امن فقط یک سقف محدود دارد که بیشتر از آن دریافت نخواهید کرد.

مزیت دوم اینه که شما فقط ملزوم به کار کردن طبق ساعت قراردادتون هستید و بعد از آن در اختیار خودتان هستید. حالا می‌خواهید از دل این مزیت هم برایتان یک مورد عیب مثال بزنیم؟!

شما به دلیل داشتن یک ساعت کاری مشخص نمیتوانید در هر زمانی که میخواهید برای کارهای شخصی مثل کارهای بانکی یا اصلا رفتن به دکتر برای درمان، وقت بگذارید و باید برای هر کار شخصی در ساعات اداری درخواست مرخصی کنید که همین موضوع نیز باید بعد بررسی کارفرما به شما تاییدیه برای رفتن به مرخصی داده شود!! یا اصلا شده روزهایی از خواب بیدار شوید و اصلا نخواهید آن ساعت و یا در آن روز کاری انجام دهید که قطعا با شرایط کارمندی، این یک موضوع آزاردهنده است!

این چند مورد فقط گوشه ‌ای از شرایط های مختلف انتخاب مسیر کارمندی بود.

اما بحث شیرین کسب و کار!

بله شیرین! بیاید با هم صادق باشیم که داشتن کسب و کار یک رویایی است که حداقل همه ما یکبار خودمان را در آن موقعیت تصور کردیم و به اصطلاح قند تو دلمون آب شده🤭

داشتن کسب و کار هم مثل هر مسیری در زندگی قطعا مزایا و معایب را در کنار هم دارد و این حقیقتی جدایی ناپذیر از هر انتخاب است. اما  همانطور که میدانید برای انتخاب مسیر درست باید بررسی کنید که حتما مزایای این انتخاب بیشتر از عیب‎‌هایش باشد! در مطالب بالا برایتان از مزایا و معایب زندگی کارمندی گفتیم. اکنون یک پیشنهاد داریم براتون اینکه بیاید کمی به این جمله فکر کنید و ببینید چقدر برای داشتنش انگیزه دارید! پس با دقت بخوانید!

تمام هدفگذاری‌های مسیر رشد یک کسب و کار، مشخص کردن ساعت کاری کارمندان و پرداخت حقوق و مزایای کارمندان توسط شما در حال انجام است!

قطعا تصور اینکه اکنون شما در حال تلاش برای رشد کسب وکار خود هستید نه دیگران چقدر می‌تواند لذت بخش باشد. به یاد داشته باشید که کسب و کار راه اندازی کردن چالش‌های زیادی دارد اما بدون شک شما با ساختن و داشتن یک سیستم قدرتمند به درآمدزایی خواهید رسید.

مطالبی که در دوره قطب نمای کسب و کار می‌آموزید

مدرس دوره

  پیام بهرام پور

چالش‌های همیشگی!

وقتی حرف از راه اندازی کسب و کار به میان می‌آید، سوالات مختلفی ذهن افراد را درگیر می‌کند! بزارید چند نمونه برایتان مثال بزنیم: وقتی ما از راه اندازی کسب و کار حرف زدیم اولین چیزی که به ذهنتون اومد این بود که باید از کجا و چطور کسب و کارتان را شروع کنید؟! و یا اصلا ایده از کجا پیدا کنید و یا چه زمان به درآمدزایی می‌رسید؟! البته هستند افرادی که پیش خودشان گفتند که داشتن کسب و کار اونم تو ایران دیگه غیرممکن شده و الان یه رویای محاله!

جواب این سوالات و تمام چالش‌هایی که برای انتخاب این مسیر دارید را قرار است در این دوره رایگان به آن‌ها بپردازیم. پس به نظر ما یکبار برای همیشه به صورت اصولی پاسخ این سوالات را دریافت کنید تا بتوانید بهترین مسیر را انتخاب نمایید.

با ثبت نام در دوره چه امکاناتی دریافت می‌کنید

فایل‌های تصویری

فایل‌های صوتی 

اسلاید آموزشی

مراحل ثبت نام در دوره

اسکرول به بالا