4.88
(74 امتیازات)

دوره رایگان بازی بی نهایت | قوانین نانوشته موفقیت در کسب‌و‌کار و زندگی

دسته بندی ها: دوره های رایگان
لیست علاقه‌مندی‌ها اشتراک گذاری
اشتراک گذاری محصول
لینک صفحه
در رسانه های اجتماعی به اشتراک بگذارید

درباره دوره

دوره رایگان بازی بی نهایت

دوست دارید طرز تفکر نامحدود رو جایگزین تفکر محدود کنید؟

دوست دارید یاد بگیرید چگونه در بازی بی نهایت زندگی و کسب و کار لذت ببرید؟

 میخواهید به جای بازی محدود و کسل کننده، در بازی بی نهایت از مسیر بازی لذت ببرید؟

  آیا به هدف برد و باخت سریع و رسیدن به نتایج مشخص با قوانین مشخص بازی می‌کنید یا در مسیری بی‌نهایت با ارزش‌هایی معنادار هستید که موفقیتی بیش از طول عمرتان به‌وجود می‌آورد؟

حتما در دوره رایگان بازی بی نهایت شرکت کنید و کلی نکته آموزشی درجه یک و کمتر شنیده شده یاد بگیرید…

 

❌دوره رایگان بازی بی نهایت❌

با پیام بهرام پور


پیش از خواندن توضیحات مربوط به این دوره، فیلم معرفی وبینار این دوره را ببینید: 


اطلاعات فوری «دوره رایگان بازی بی نهایت»

اسم دوره چیه؟

دوره رایگان بازی بی نهایت | قوانین نانوشته موفقیت در کسب‌و‌کار و زندگی

هزینه دوره چقدره؟

این دوره رایگان است. لطفاً آن را به دیگران هم معرفی کنید تا دیگران هم از مطالب بی نظیر آن استفاده کنند!

مدرس این وبینار کیه؟

پیام بهرام پور ! معرفی کامل‌تر این مدرس را کمی پایین‌تر می‌توانید ببینید.

 


سرفصل‌های اصلی دوره رایگان بازی بی نهایت

  بازی‌های محدود و بازی‌های نامحدود

اهداف آرمانی و …

مسئولیت هایی که در کسب و کارمان داریم.

چطور در اکثر نبردها پیروز شویم ولی تلفات کمی بدهیم؟

  چگونه بدون احساس برد یا باخت، بهترین بازی خودمان را ارائه دهیم؟

افق های نامحدود بازی های بی نهایت

در یک بازی یا کسب و کار، تداوم مهم تر است یا شدت؟

چطور در بازی زندگی و کسب و کار تداوم داشته باشیم و باقی بمانیم؟

و ده‌ها موضوع ناب دیگر که در ابن دوره رایگان آموزش خواهید دید…

وبینار رایگان بازی بی نهایت


بازی نامحدود یا بازی بی نهایت اصلا چی هست؟

بازی هایی مثل فوتبال و شطرنج، با قوانین مشخص و نقطه پایان واضح، بازی محدود محسوب می شوند. هر بازی فوتبال هم از نظر زمانی (حداکثر 120 دقیقه)، هم از نظر نتیجه (تعداد گل محدود) و هم تعداد بازیکن محدود (حداکثر 11 نفر برای هر تیم) دارای محدودیت است. اما بازی کسب و کار، نامحدود و بی نهایت است؛ و در آن، چیزی به اسم «برنده شدن» وجود ندارد، چرا که همواره چالش های جدید پیش می آید، قوانین بازی مشخص و پایدار نیست، بازیکنان ثابت و همیشگی نیستند و هیچ خط پایانی برای آن متصور نیست.

این پرسش مطرح می شود که “چگونه در یک بازی که هیچ خط پایانی ندارد، رو به پیشرفت باشیم و دوام بیاوریم؟”

در بازی بی نهایت کسب و کار، تنها کسانی برای مدتی طولانی دوام می آورند که با قوانین نامحدود بازی می کنند. آنها کارهایی انجام می دهند که این توانایی را به آنها می دهد تا نوآورتر، منعطف تر و پایدارتر از رقبا باشند. در حقیقت در وبینار بازی بی نهایت میفهمید که یک مدیر با داشتن یک طرز فکر محدود  برای بازی در یک بازی بی‌نهایت و نامحدود، میتواند فاجعه‌ای بیافریند.

مثلاً این مثال را در نظر بگیرید که در جنگ وبیتنام، آمریکا تمام نبردها را پیروز شد و حتی توانست سربازان بسیاری از دشمنش را نابود کند اما در این جنگ، ویتنام پیروز بود. چرا که با طرز فکری بازی بی‌نهایت می‌جنگید و حتی مایل بود هر سختی را متحمل شود و تا هر زمان که احتیاج است میدان جنگ را خالی نکند اما آمریکا را وادار به عقب‌نشینی کند.

اگر شما هم دوست دارید سازمانی قوی بسازید، که بتواند از پس هر طوفانی بربیاید و به دست‌آوردهای کوتاه مدت مشغول نشود، باید تفکرتان را به بازی بی‌نهایت تغییر دهید!

دوره بازی بی نهایت بر اساس کتابی به همین نام از سایمون سینک طراحی شده است. اما با مطالبی کاملاً بومی سازی شده، کاربردی و مثال‌هایی که به درد مردم ایران میخورد!

وبینار رایگان بازی بی نهایت

چه کسانی بهتر است در دوره رایگان بازی بی نهایت شرکت کنند؟

اگر جزو یکی از دسته‌بندی‌های پایین هستید، حتماً در این دوره شرکت کنید:

اگر مدیر یک شرکت یا کسب و کار هستید و می خواهید تحول های عظیم در کسب و کارتان ایجاد کنید

اگر دوست دارید اهداف متعالی و بزرگ در کسب و کارها و زندگی تان داشته باشید

اگر میخواهید طرز فکرتان نه محدود به ارقام و اعداد بلکه بی نهایت و نامحدود باشد

و به طور کلی هرکسی که به دنبال رشد و پیشرفت و نگاه متفاوت به این دنیا و کسب و کار هست

 برای انجام بازی بی‌نهایت نیازمند تفکر نامحدود هستیم..

بزرگترین دستاورد شرکت در دوره رایگان بازی بی نهایت

زندگی و کسب‌وکار، برنده‌ای ندارد. پیروزی در سیاست جهانی معنا ندارد. تمام این موارد، یک سفر به‌معنای طی مسیر هستند.

همه‌ی ما باید بازی‌های کنونی‌مان را بشناسیم و تلاش کنیم با طرز فکری نامحدود، بازیکن بازی‌های نامحدود باشیم تا از اعتماد، همکاری و نوآوری بیشتری بهره ببریم.

این در حالی است که بسیاری از رهبران کسب‌وکارها به‌گونه‌ای بازی می‌کنند که انگار می‌توانند پیروز شوند و از القاب بهترین و شماره‌ی یک برای خودشان استفاده می‌کنند. درحالی‌که کسب‌وکار هم نوعی بازی بی‌نهایت و بدون برد و باخت است و باید این طرز فکر که چه کسی می‌برد یا چه کسی بهتر است در آن کنار گذاشته شود. بازی نامحدود ادامه پیدا می‌کند و به پایان نمی‌رسد، بلکه بازیکنان هستند که جایی زندگی‌شان به‌پایان می‌رسد و زمین بازی را ترک می‌کنند.

چه دستاوردی بالاتر از یک تفکر نامحدود و بی نهایت؟

تفکرتان را محدود نکنید ❌

اگر شما هم دوست دارید سازمانی قوی بسازید، که بتواند از پس هر طوفانی بربیاید و به دست‌آوردهای کوتاه مدت مشغول نشود، باید تفکرتان را به بازی بی‌نهایت تغییر دهید! برای انجام بازی بی‌نهایت نیازمند تفکر نامحدود هستیم. رویکرد رهبری با طرز تفکر نامحدود با نوع بازی نامحدود همخوانی دارد. برای اینکه با طرز تفکر نامحدود آشنا شوید، به این وبینار دعوت شده اید.

انتخاب رویکرد رهبری با طرز تفکر نامحدود، شباهت چندانی با آماده‌سازی برای بازی فوتبال ندارد، بلکه بیشتر شبیه تصمیم‌گیری برای تناسب اندام است. یک کار معین و خاص وجود ندارد که صرفاً آن را انجام دهیم و به تناسب اندام برسیم. نمی‌توانیم با 9 ساعت متوالی تمرین در باشگاه، انتظار داشته باشیم که بدنمان روی فرم بیاید. اما اگر هر روز 20 دقیقه به باشگاه برویم، قطعاً اندام متناسبی خواهیم داشت.

تداوم مهم‌تر از شدت است. مشکل اینجا است که هیچ‌کس نمی‌داند چه زمانی نتیجه خواهد گرفت. در واقع افراد مختلف، نتایج متفاوتی را در مقاطع زمانی متفاوت کسب می‌کنند. اما تردیدی نداریم که این رویکرد جواب خواهد داد. اگرچه امکان دارد اهداف تناسب اندامی محدودی را در ذهن داشته باشیم، اما اگر خواهان زندگی به سالم‌ترین شکل ممکن باشیم، باید بدانیم که سبک زندگی ما، مهم‌تر از دستیابی به اهداف تعیین شده در تاریخ‌های معین است.

در هر رژیم غذایی سالمی مجموعه اقدامات معینی وجود دارد که باید آن‌ها را پیگیری کنیم. مثلاً سبزیجات بیشتری بخوریم و به‌طور منظم ورزش کنیم و به‌اندازه‌ی کافی بخوابیم. به‌کارگرفتن طرز فکر نامحدود نیز دقیقاً همین‌گونه است.

اما حفظ طرز تفکر نامحدود بسیار دشوار است و باید هشیار باشیم که از این مسیر منحرف نشویم. اصولی که همواره باید بکوشیم آن‌ها را حفظ و رعایت کنیم تا در مسیر نامحدود بمانیم، اینها هستند: «هدف آرمانی، تیم‌های مبتنی بر اعتماد، رقیب ارزشمند، انعطاف‌پذیری وجودی، شجاعت رهبری‌کردن». بازی‌های محدود اغواکننده، جذاب و سرگرم‌کننده‌اند و باید خیلی قوی باشیم تا در برابر وسوسه‌شان مقاومت کنیم و از میدان به‌در نرویم. البته قرار نیست از رهبران انتظار داشته باشیم همیشه طرز فکر نامحدود داشته باشند یا آن را برای همیشه حفظ کنند. اما مسئله‌ی مهم‌تر این است که درباره‌ی انتخاب خود صادق باشیم و خودمان و دیگران را فریب ندهیم.

وبینار رایگان بازی بی نهایت

بازی بی‌نهایت به‌عنوان رهبر

رهبری در بازی بی‌نهایت به این معنا است که آن رهبر چیزی را که با مشارکت یا حضور محدود وی به پیروزی می‌رسد، پشت سر می‌گذارد. او چنان فرهنگ قدرتمندی را می‌سازد که بعد از او و درصورت نبودنش، این فرهنگ زنده می‌ماند و به حضورش ادامه می‌دهد. رهبران نامحدود به ارزش‌ها و دلایل خود بسیار متعهدند. کاری که در اثر این تعهد شکل می‌گیرد، اثر انگشت پاک‌نشدنی‌ای از این رهبران با خود دارد و فراتر از دوران محدود رهبری آن‌ها است.

اگر به ارزش‌های شرکت‌هایی مانند کداک نگاه کنیم، می‌بینیم که آن‌ها به‌جای این پرسش که «چه چیزی برای من بهتر است؟» سؤال «چه چیزی برای ما بهتر است» را پرسیدند و در جهت یک بازی نامحدود حرکت کرده‌اند. این سؤال به انجام کارهایی منجر می‌شود که به خیر و صلاح همه است. چون شرکت صرفاً به خودش و دستاوردهای محدود خود فکر نمی‌کند، بلکه تأثیر تصمیماتش بر جامعه، مردم و دنیا را هم در نظر می‌گیرد. بنیان‌گذار شرکت کداک چشم‌انداز خود را تسهیل عکاسی و دسترسی تمام افراد به آن می‌دانست. این اولین شرکت در دنیا بود که سود سهام را در اختیار کارکنانش قرار می‌داد.

هدف در بازی نامحدود برد و باخت نیست و انتهایی ندارد…

مدرس دوره رایگان بازی بی نهایت کیست؟

پیام بهرام پور به شما آموزش خواهد داد.

در باره پیام بهرام پور

وبینار رایگان بازی بی نهایت

 

پیام بهرام پور، مدرس‌ سخنرانی و مهارت‌های ارتباطی است. بخشی از رزومه ایشان را در زیر بخوانید:

✅ موسس مجموعه آموزشی بیشتر از یک نفر

✅ او تا به حال بیش از 10 جلد کتاب از جمله کتاب جعبه ابزار سخنرانی (با مقدمه‌ای از Diane Windingland) و کتاب‌های انسان 2020 ، ازشنبه ، تیغ، مهندس خوشبختی ، مهندسی آرزوها ، چگونه در بیست ساعت هر چیزی را یاد بگیرید؟ را نوشته و این اواخر هم کتاب قله را ترجمه کرده است.

✅ پیام بهرام پور بیش از 20000 نفر-ساعت سخنرانی و کارگاه آموزشی (در مراکز مختلف از جمله دانشگاه‌های شریف، تهران و …) برگزار کرده است.

✅ او بیش از 100 مقاله آموزشی در مجلاتی از جمله راز، خلاقیت و … انتشار داده است.

✅ پیام بهرام پور تجربه تولید بیش از 15 دوره آموزشی غیر حضوری را در کوله بارش دارد!

✅ پیام بهرام پور در بیش از 30 برنامه در رسانه ملی (شبکه دو سیما، شبکه استانی همدان، شبکه استانی یزد، رادیو اقتصاد) دعوت شده و آموزش داده است.

✅ او مشاور و مربی شماری از غول‌های اقتصادی کشور است…

 


خدمات شرکت در دوره رایگان بازی بی نهایت

فایل تصویری با کیفیت بالا: اینجوری به راحتی می‌تونید مرور کنید و بیشتر یاد بگیرید!

فایل صوتی با کیفیت بالا: این هم برای مرور دوباره بدون دیدن فیلم!

اسلاید آموزشی دوره: به صورت پی دی اف و با کیفیت بالا تقدیم حضورتان می‌شود.

جزوۀ راهنمای این دوره، در موقع مرور، باید کنار دستتان باشد. تا در کنار گوش دادن به فایل صوتی یا دیدن فیلم، جز به جز با جزوه پیش بروید و عمیق‌تر یاد بگیرید!

پاسخ‌دهیِ نامحدود و همیشگی به پرسش‌های شما

تیم پشتیبانی و پاسخگویی مجموعه «بیشتر از یک نفر»، همیشه آماده پاسخگویی به سوالات و حل مشکلات شماست. پس اگر در مورد این دوره سوالی داشتید،‌ می‌توانید با این شماره‌ تماس بگیرید:  02191090908

 


⭕️ «دوره رایگان بازی بی نهایت» در یک نگاه:

یکبار دیگر اطلاعات کلی دوره را سریع ببینید تا چیزی جا نیفتاده باشد:

 مدرس اصلی و طراح دوره: پیام بهرم پور (مدرس و سخنران)

 مطالب آموزشی دوره: چگونه بازی بی نهایت یا نامحدود را یاد بگیریم؟

  محل برگزاری: این آموزش به صورت غیرحضوری است! هر جایی که شما دوست دارید (فقط یک کامپیوتر یا موبایل متصل به اینترنت نیاز دارید)

  مبلغ سرمایه گذاری:  این دوره کاملاً رایگان است! شرکت کنید و لذت ببرید…

  مدت زمان دوره: در مجموع سه و نیم ساعت آموزش ناب!


«بیشتر از یک نفر» را کم می‌شناسم...

در مؤسسهٔ «بیشتر از یک نفر» به افراد کمک می‌کنیم که با آموزش‌هایی که این ویژگی‌ها را داشته باشند، کاری کنند که خودشان و اطرافیانشان رشد کنند تا دنیا جای زیباتری برای زندگی همه ما و نسل‌های بعد از ما شوند: «آموزش‌های اصولی، کاربردی، مبتنی بر تحقیقات و پژوهش‌های علمی روز دنیا، ساده بودن در عین جامع و کامل بودن و در نهایت بومی سازی شده».

چندین سال است که تمام‌وقت و تمام‌قد، تلاشگر وادیِ پُرجاذبهٔ آموزش و رشد هستیم. اگر می‌خواهید درباره «بیشتر از یک نفر» بیشتر بدانید، به لینک زیر بروید:

درباره مجموعه «بیشتر از یک نفر»

 

 

و در نهایت،  اگر سوالی دارید با کارشناسان ما در ارتباط باشید 02191090908 
یا سوالاتتان را در بخش نظرات بپرسید، در کمتر از 24 ساعت پاسخ خواهیم داد..

مشاهده توضیحات کامل

محتوای دوره

فایل های ویدیویی

  • بخش اول
    54:38
  • بخش دوم
    01:02:32
  • بخش سوم
    45:51

فایل های صوتی

اسلایدهای آموزشی

رتبه بندی و نظرات دانشجویان

4.9
جمع 74 امتیاز
5
۶۷ رتبه بندی
4
۵ رتبه بندی
3
۲ رتبه بندی
2
۰ رتبه بندی
1
۰ رتبه بندی
989389704789
1 ماه قبل
مفید و کامل بود من که به شدت خوشم اومد
ممنون که امکان استفاده برای همه هست
بهزاد غفوری
2 ماه قبل
واقعا نکات خیلی خوب و مفیدی گفته شد خیلی دیده خوبی برای زندگی و کسب و کارم کسب کردم ممنون از بیشتر از یک و آقای بهرامپور که همیشه با آموزش های خوب و مثال های بجاش ذهن ما رو شفاف میکنه.
پایدار باشید
9
4 ماه قبل
خیلی جالب و مفید بود
9
5 ماه قبل
دوره ای عالی بود تشکر فراوان
9
6 ماه قبل
بسیارعالی
حامد کامرانیی
6 ماه قبل
یکی از خوشانس ترین لحظه های زندگی من اشنایی با استاد بهرام پور بود هست من کلی درس از استاد یاد گرفتم چه در زندگی شخصی چه در زمینه کاری انقدر بار عملی ایشون بینظیر هست که خوشا به سعادت نزدیکان استاد و من به شدت پیشنهاد می کنم که فقط یک از دوره های رایگان رو ببیند متوجه حال و منظور من میشوید.
ممنون از مجموعه بیشتر از یک و استاد گران قدرمون
SM
6 ماه قبل
بله مثل اغلب دوره های بیشتر از یک نفر کاربردی است
زق
6 ماه قبل
عالی بود
9
6 ماه قبل
بله
امیرمحمد گلیج
6 ماه قبل
عالی بود
8 ماه قبل
هنوز ندیده ام ولی مطمئنم مثل همیشه عالیست
مریم رضایی مفرد
10 ماه قبل
عالی
9
10 ماه قبل
عالی
9
10 ماه قبل
عالی
رضا پیرمرادیان
11 ماه قبل
حتما
A
12 ماه قبل
عالی وتاحد بسیار زیادی حساب شده ، از آشنایی با شما بسیار مفتخر هستم.
مر
1 سال قبل
بسیار مفید وآموزنده.خسته نباشید ممنون
989156693062
1 سال قبل
خیلی خوب بود و مثبت ، انشاالله که بتونم در زندگی انسان مفید ی باشم
اا
1 سال قبل
سلام خیلی عالی مثل همیشه خیلی ممنون از لطفتون
علیرضا پوراسد
1 سال قبل
دیدن این آموزش رو برای یکبار هم که شده به همه توصیه میکنم. متاسفانه خیلی از ماها خواسته و ناخواسته درگیر بازی محدود هستیم و باید یاد بگیریم چطور نامحدود بازی کنیم.
علیرضا
1 سال قبل
بسیار خوب و دلنشین
مح
1 سال قبل
عالی بسیار خوب.
ان
1 سال قبل
خوب بود
1 سال قبل
یک دوره خیلی خیلی عالی بود
C
1 سال قبل
بسیار عالی بود.
سپاس فراوان
شد
1 سال قبل
.
علی احسانی
1 سال قبل
اول این که خسته نباشید به آقای پیام و همکاران خوب و زحمت کش و آرزوی موفقیت و شادابی در طول عمر زندگیتون
با این دورهای موفید ، میشه هم زندگیرو برای خودمون هم برای ذینفعان راحت‌تر کنیم و تصمیمات مهمی برای خودمون بگیریم ممنون
Namat Rezai
1 سال قبل
عالی تاثیرگزار
پدرام امیدی
1 سال قبل
بله. با توجه به تجربه قبلی از تدریس اقای بهرامپور .
ژاله
1 سال قبل
بسیار سپاس از عزیزان بیشتر از یک

و سپاس ویژه از مطالب ارزشمند جناب آقای بهرام پور
عم
1 سال قبل
start
9
1 سال قبل
بله
عس
1 سال قبل
yes
ما
1 سال قبل
بد نبود.
من
1 سال قبل
ممنون از همگی عوامل بیشتر از یک نفر
این دوره رو دیدم احساس می کنم درد دل در اون زیاد بود و حواشی زیاد بود.در یک کلام مطالب مفید بودند ولی می شد همین مطالب مفید رو در زمان کوتاه تری اموزش داد و ما هم زمان کمتری رو صرف می کردیم.
این دوره ارزش دیدن داشت ولی مدت زمانی که صرف دیدن آن شد شاید ارزشش رو نداشت.
بهر حال ممنون از همگی شما
9
1 سال قبل
سپاس از زحمات شما
سم
1 سال قبل
سلام. دوره خیلی خوبی بود و از استاد بهرام پور هم خیلی خیلی خیلی ممنونم. افق دید جدیدی رو ایجاد میکنه و به ما کمک میکنه که مثل یک انسان فکر کنیم و زندگی کنیم.
یک روزه دوره رو دیدم و از دیدنش لذت بردم و خوشحالم که امروز با دیدن این دوره بهتر از دیروزم هستم. از تمام کارکنان محترمتون هم ممنونم که این دوره خوب رو در اختیار ما قرار دادن. امیدوارم دیدن این دوره نقطه عطفی در زندگی ما باشه . سپاس
ن
1 سال قبل
خیلی عالی
سا
1 سال قبل
عالی
9
1 سال قبل
بله خیلی خوب بود دیدم کلا نسبت به روابطم عوض شد و از پیگیری خوب برای ساخت یک دوره رایگان واقعا متاثر شدم امیدوارم بتونم الگوبرداری کنم و تو کارهام همینقدر جدی باشم
M
1 سال قبل
عالی بود در حدی که خود وبینار هم از روند آموزش سایمون سینک استفاده شده بود و باید تکرار و تمرین کرد تا مطالب فراموش نشه سپاس
Sobhanifar
1 سال قبل
برای عزیزانم کمتر بازی بی نهایت انجام دادم و آگاه شدم به این مهم
9
1 سال قبل
بله
شن
1 سال قبل
عالی
9
1 سال قبل
با سلام و وقت بخیر خدمت مجموعه ی بینظیر بیشتر از یک نفر
با اینکه فعلا نصف این وبینار رو دیدم اما خیلی چیز های مفید و موثر یاد گرفتم و مثل همه ی دوره هاتون فوق العاده هستش.خوشحالم که منبع آموزش های من مجموعه ی شماست
علی آخوندی
1 سال قبل
عالی بود
سپاس
محمدرضا
1 سال قبل
با توجه به دوره های قبلی فکرمیکنم این دوره هم خیلی کاربردی باشه.ممنون ازاینکه هستین.
مم
1 سال قبل
عالی
مصطفی مرادی مکرم
1 سال قبل
عالی بود
مس
1 سال قبل
عالی هست
اسکرول به بالا