4.77
(13 امتیازات)

دوره انتخاب همسر | اصول علمی انتخاب همسر | بایدها و نبایدها

دسته بندی ها: مهارت‌های ارتباطی
لیست علاقه‌مندی‌ها اشتراک گذاری
اشتراک گذاری محصول
لینک صفحه
در رسانه های اجتماعی به اشتراک بگذارید

درباره دوره

دوره انتخاب همسر | اصول علمی انتخاب همسر | بایدها و نبایدها

🔺 دوره انتخاب همسر | چرا، چگونه و با چه کسی ازدواج کنیم؟

یکی از سوالات خیلی رایج در بین جوانان در زمان ازدواج این است که چه فردی را باید برای زندگی انتخاب کنیم؟ یا اصلا چرا باید ازدواج کنیم؟ آن فرد چه ویژگی های باید داشته باشد که بتوانیم در آرامش سالیان سال در کنارش زندگی کنیم؟

خیلی از جدایی ها و طلاق هایی که مدتی بعد از از ازدواج انجام میگیرد، به علت همین عدم شناخت و عدم آگاهی است که طرفین از هم دارند. در این دوره که توسط استاد محمد کاظم زاده تهیه شده است، علمی‌ترین و به روز ترین روش‌های انتخاب مناسب همسر تشریح شده است.

پس از اتمام این دوره با دیدی باز و آگاهی بالا می‌توانیم شریک زندگی مان را انتخاب کنیم و یا در انتخاب همسر به فرزندانمان کمک کنیم تا در آینده زندگی مشترکشان دچار شکست نشود.

معرفی کوتاه این دوره توسط مدرس را حتماً ببینید:👇

اطلاعات کلی دوره انتخاب همسر👇

دوره انتخاب همسر | اصول علمی انتخاب همسر | بایدها و نبایدها

به پدیده ازدواج، نگاهی روانشناختانه و مدرن کنید و درست انتخاب کنید! چه برای خودتان چه برای فرزند یا هرکسی که می‌دانید در شرف ازدواج است، این محصول مناسب است…

مبلغ سرمایه‌گذاری برای شرکت در این دوره؟

قیمت اصلی دوره انتخاب همسر، 800 هزار تومان است. (شما می‌توانید با تخفیف کنونی، فقط با 490 هزار تومان، دوره را تهیه کنید!)

نوع آموزش؟

به صورت غیرحضوری. تا آخر عمر، این فیلم‌ها در پروفایل شما خواهد ماند و هرموقع بخواهید می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید!

مدرس اصلی دوره انتخاب همسر کیست؟

دکتر محمد کاظم زاده! معرفی کامل‌تر این مدرس را کمی پایین‌تر می‌توانید ببینید.

دوره انتخاب همسر | اصول علمی انتخاب همسر | بایدها و نبایدها

🔺 تاثیرگذارترین عامل طلاق، انتخاب اشتباه شریک زندگی است!

آمار طلاق‌های رسمی و طلاق‌های غیررسمی و یا عاطفی در جامعه امروز، بسیار بالاست. لازم نیست تا به دادگاه خانواده بروید یا در محضرهای ازدواج و طلاق باشید تا متوجه این موضوع شوید. کمی به اطرافتان با دقت بیشتری نگاه کنید، قطعا زن و شوهرهایی را می‌بینید که هنوز چند سالی از ازدواجشان نگذشته است که یا از هم جدا شده‌اند و یا بدون هیچ احساس خوشایندی فقط و فقط در کنار یکدیگر زندگی می‌کنند و به نوعی طلاق عاطفی گرفته‌اند.

هر فردی برای ازدواج معیارها و ملاک‌هایی دارد که به گمان خودش منطقی و اصولی به نظر می‌رسد، اما حقیقت این است که حتی منطقی‌ترین ملاک‌های ازدواج هم ممکن است با تصورات اشتباه طرفین و باورهای نادرست ترکیب شود و باعث بسته‌شدن چشم‌ها بر روی حقایق گردد.

برای کاهش درصد خطا و افزایش احتمال موفقیت در انتخاب، احتیاج به راه‌کارهایی است که به فرد در انتخاب همراه مناسب جهت زندگی آینده‌اش کمک کند. بدیهی است که یک انتخاب صحیح نیازمند شناخت کامل شخص از خود و ویژگی‌های همسر آینده‌اش خواهد بود. اگر شناخت دقیق از خواسته‌های خود از همسر آینده‌‌تان نداشته باشید، احتمال پشیمانی در آینده از انتخاب‌تان، بسیار محتمل و قابل پیش‌بینی خواهد بود.

🔺 عوامل تأثیرگذار بر معیارهای ازدواج در جامعه امروز

معیارهای هر فرد برای ازدواج، با دیگری متفاوت است، علت آن هم تفاوت‌های فردی، فرهنگی و اقتصادی افراد است. یک دسته دیگر از علت‌ها به جامعه برمی‌گردد. وقتی جامعه بهای بیش از حدی برای زیبایی قائل می‌شود، معیار زیبایی هم به خیل معیارهای امروزی افزوده می‌گردد. اما سوال اینجاست که، با این تنوع‌ها و زیبایی‌های رنگارنگ، از کجا بفهمیم که چه معیارهایی برای یک ازدواج موفق واقعاً مهم‌ هستند و چه معیارهایی کم اهمیت‌تر؟

برای اینکه معیارهای ازدواج‌تان بر مبنای واقعیت بنا شوند لازم است خود واقعی‌تان را بیشتر بشناسید. همه‌ی ما علاوه بر خود واقعی یک خودِ آرمانی هم داریم یعنی کسی که نیستیم ولی دوست داریم باشیم. شاید خودِ آرمانی در برخی شرایط خاص، به پیشرفت و رشد ما کمک کند ولی آیا در ازدواج هم اینگونه است؟

🔺 ازدواج موفق عامل آرامش و موفقیت و یا …

اگر ازدواج به صورت آگاهانه انجام پذیرد بدون شک باعث رشد فردی و اجتماعی دوطرف، خواهد گردید اما در غیر این صورت نتیجه‌ای بجزء پشیمانی، شکست و ضایع‌شدن وقت، سرمایه، عمر و … برای افراد در بر نخواهد داشت.

زمانی می‌توان به یک انتخاب آگاهانه امیدوار بود که، خودتان را مورد کاوش دقیق، قرار دهید، دلایل منطقی و درستی برای ازدواجتان پیدا کنید، بر مبنای واقعیت‌های زندگی‌تان معیارهایی را قرار دهید و اگر معیارهای ارزشمندی را برگزیده‌اید، پای معیارهایتان بایستید و در غیر اینصورت، هر چه سریعتر آن‌ها را رها کنید، اما چگونه و به چه روشی می‌توان از صحت و اعتبار معیارهای انتخابی‌مان اطمینان حاصل کنیم؟

ازدواج سنت مقدسی است، دین، جامعه، خانواده و همه و همه به آن، سفارش اکید کرده‌اند، اما آیا منظور از این ازدواج، یک ازدواج بدون هدف، بدون آگاهی و باری‌ به هرجهت است ؟ بدون شک، تلاش در جهت تحقق یک ازدواج موفق و مناسب‌ به مراتب، از ازدواج عجولانه‌ای که عاقبتی به جز پشیمانی و طلاق ندارد، بسیار بسیار بهتر است.

دوره انتخاب همسر | اصول علمی انتخاب همسر | بایدها و نبایدها

🔺 اگر آگاهانه انتخاب کنیم و ازدواج موفقی داشته باشیم، آنگاه

ازدواج یکی از مهم‌ترین و سرنوشت سازترین انتخاب‌هایی است که هر فرد در طول زندگی خود با آن روبرو می‌شود. این انتخاب مهم، مستلزم آگاهی و آموزش‌هایی است که عدم توجه به آن ممکن است عوارض وخیمی را به همراه داشته باشد.

خیلی‌ها وقتی وارد زندگی مشترک می‌شوند، برایشان سوال‌های مختلفی درباره ماهیت و درست‌بودن انتخاب‌شان پیش می‌آید. در ادامه به 14 نشانه و ویژگی ازدواج‌های موفق اشاره می‌کنیم:

◾️ با شریک زندگی‌تان به صورت آزادانه و صادقانه حرف می‌زنید، دقیقا مثل یک دوست واقعی.

◾️ اوقات زیادی را با هم می‌گذرانید؛ اما هر کدام می‌توانید علاقه‌مندی‌های خود را داشته باشید و زمانی را با دوستان‌تان بگذرانید.

◾️ اختلاف نظر در یک زندگی مشترک، طبیعی است اما هدف اصلی شما، فهمیدن نظرات طرف مقابل برای بهبود رابطه است نه گرفتن امتیاز از یکدیگر!

◾️ یکدیگر را بر اساس ارزش‌ها و معیارهایی که اکنون وجود دارد می‌پذیرید نه چیزهایی که در آینده ممکن است یک نفر به آن تبدیل شود.

◾️ در زندگی مشترک شما، همه تصمیم‌ها  فردی و یک طرفه گرفته نمی‌شود، نه شما و نه همسرتان! بلکه با هم تصمیم می‌گیرید.

◾️ شما با همه مشکلات کوچک و بزرگ زندگی‌تان، از باهم بودن و کنارهم بودن لذت می‌برید و شاد هستید.

◾️ با همه پستی‌ها و بلندی‌های زندگی، زندگی متعادلی دارید و آن‌ را در جهت تحقق اهداف‌تان مدیریت می‌کنید.

◾️ چون همسرتان را دوست دارید با او با نهایت مهربانی و ادب صحبت می‌کنید و در همه حال همچون یک دوست واقعی کنار او هستید.

◾️ به شریک زندگی‌تان بیشتر از چشمانتان اطمینان و اعتماد دارید و هیچ رمز و رازی در زندگی شما از او پنهان نیست.

◾️ در زندگی حرف‌هایی می‌زنید که قصدی از آن ها ندارید و سوء تعبیر می‌شود. بدون نگرانی از سوءاستفاده همسرتان از او عذرخواهی می‌کنید.

◾️ رابطه جنسی بخش بسیار مهمی از زندگی مشترک شماست، اما همه آن نیست.

◾️ منزل شما امن‌ترین مکان دنیای شماست، می‌توانید بدون نگرانی با شریک زندگی‌تان حرف بزنید و مشکلات‌تان را با او در میان بگذارید.

◾️ وقتی نگرانی، مشکل و  یا دغدغه‌ای دارید، شریک زندگی‌تان، اولین و معتبرترین کسی است که می‌توانید با او حرف بزنید.

◾️ کلمات جادویی «دوستت دارم»، «ممنونم» و «عذر می‌خواهم»؛ در زندگی شما، زیاد شنیده می‌شوند.

🔺 اگر ناآگاهانه انتخاب کنیم و ازدواج ناموفق داشته باشیم، آنگاه

بدون شک هیچ‌کس دوست ندارد ازدواج کند و بعد از مدت کوتاهی طلاق بگیرد اما واقعیت این است که برخی از ازدواج‌ها از همان ابتدای کار شکست خورده هستند یا در بهترین حالت شانس کمی برای موفقیت دارند. این نوع ازدواج ها مشخصه‌هایی دارند که به عنوان زنگ خطر باید به آنها توجه کرد.

◾️ به دلیل واکنش‌های منفی شریک زندگی‌تان، علاقه‌ای به صحبت‌کردن با او در مورد مسائل مختلف ندارید.

◾️ اوقات زیادی را در حال کارکردن هستید و تا می‌توانید سعی می‌کنید دیرتر به منزل بروید.

◾️ اختلاف نظر در بیشتر مسائل زندگی مشترک، به یک امر طبیعی و هر روزه در زندگی شما تبدیل شده است.

◾️ به صورت مستمر در حال مقایسه همسرتان با همسر ایده‌ آل ذهنی‌تان هستید و هر روز بیشتر از روز قبل به این اطمینان می‌رسید که چقدر در انتخاب‌تان اشتباه کرده‌اید و کاش …

◾️ زندگی پستی و بلندی‌های بسیاری دارد، اما شما همراه مناسبی برای این شرایط سخت ندارید.

◾️ در زندگی‌ مشترک‌تان هر حرفی که می‌زنید، سوء تعبیر می‌شود و مدام باید در حال عذرخواهی و رفع دلخوری‌ها باشید.

◾️ رابطه جنسی بخش بسیار مهمی از هر زندگی مشترکی‌ست، اما به دلیل تفاوت‌های زیاد و مشکلات متعدد بین شما و همسرتان، تقریبا هیچ لذتی از این رابطه نخواهید برد.

◾️ به دلیل اختلافات دائمی‌تان، هیچ اعتمادی به همسرتان ندارید و همیشه نگران سوءاستفاده احتمالی او از اعتمادتان خواهید بود.

◾️ و به طور کلی زندگی مشترکی که قرار بود مایه آرامش و خوشبختی شما باشد، تبدیل شده است به …

دوره انتخاب همسر | اصول علمی انتخاب همسر | بایدها و نبایدها

🔺 همین حالا تصمیم بگیرید! و به این فکر کنید که:

◾️ یک ازدواج ایده آل و آگاهانه، چقدر در پیشرفت شما در آینده می‌تواند موثر باشد !

◾️ چه خسارت‌هایی را متحمل خواهید شد، اگر انتخاب درستی را انجام ندهید !

◾️ اگر با علم و آگاهی انتخاب هوشمندانه‌ای نداشته باشید، آنگاه دیگران برای شما انتخاب خواهند کرد !

◾️ و خیلی اتفاقات دیگر …

بدون شک مطالب این دوره برای تمامی جوانانی که در آستانه تصمیم سرنوشت‌ساز ازدواج قرار دارند، بسیار لازم و ضروری است، چراکه یک انتخاب مناسب می‌تواند آینده‌ای سرشار از آرامش و خوشبختی را برایشان فراهم آورد و یک تصمیم اشتباه! می‌تواند منجر به عواقبی شود که، گاهی تمام آینده یک نفر را خراب می‌کند.

🔺 چرا آموزش قبل از انتخاب و ازدواج، ضروری است؟

فرض کنید که می‌خواهید لباسی بخرید. به چند مغازه سر می‌زنید تا بالاخره لباس مورد نظرتان را پیدا می‌کنید. چرا برای خرید یک لباس این قدر وقت صرف می‌کنید؟ پاسخ روشن است: چون شما می‌خواهید لباسی را بخرید که مناسب‌تان باشد. این جستجو برای پیدا کردن مناسب‌ترین لباس از کجا می‌آید؟

بدبهی است شما قبل از اینکه به خرید بروید معیارهایی برای لباسی که قصد خرید آن را دارید، تعیین کرده‌اید و اطلاعاتی را از منابع مختلف، کسب نموده‌اید. مثلاً می‌دانید که می‌خواهید چه لباسی، چه رنگی، چه قیمتی و … بخرید. بدون شک، داشتن این معیارها به شما کمک می‌کند تا بتوانید خرید مناسب‌تری داشته باشید. اما سوال اینجاست که اعتبار معیارهای من تا چه میزان صحیح و مناسب من است ؟

❌ اگر ابهامی برای تهیه این دوره دارید یا می‌خواهید سوالاتی در رابطه با آن از ما بپرسید، یا پایین همین صفحه برایمان کامنت بگذارید و یا با شماره تلفن 02191090908 تماس بگیرید تا همکاران ما، راهنمایی‌تان کنند

🔺 بهانه‌های متداول برای شرکت‌نکردن در دوره انتخاب همسر

◾️ الان کارهای بسیار مهم‌تری دارم…

◾️ دوره بعد که سرم خلوت‌تر بود، شرکت می‌کنم….

◾️  زندگی من با این کلاس‌ها درست نمی‌شه….

◾️ من درست بشو نیستم، اعتماد به نفس ندارم….

◾️ الان اولویت من کار هست، فعلا واسه این کلاس‌ها وقت ندارم!

◾️ من دانشگاه دارم، نمی‌تونم وقت بزارم واسه این کلاسا!

◾️ فکر نمی‌کنم اینقدر که همه تعریف می‌کنن، اثر داشته باشه!

◾️ دیگه با وجود اینترنت، چه نیازی به این کلاس‌ها هست!

◾️ این کلاسا فقط به درد پز دادن می‌خوره، کسی زندگیش با این چیزا درست نمی‌شه!

◾️ این چیزها با آموزش و کلاس درست نمی‌شه، آدم باید ذاتش درست باشه!

◾️ اینا فقط دنبال پرکردن جیب خودشونن، همه این‌ها تبلیغاته!

◾️ من می‌خوام با یکی از آشنایانمون ازدواج کنم نیازی به شناخت بیشترش ندارم!

⇐ لطفا چند دقیقه فکر کنید و سپس، به این سوالات، منصفانه پاسخ دهید:

◾️ اگر انتخاب اشتباهی را انجام دهید، چه اتفاقاتی خواهد افتاد ؟

◾️ تصور زندگی با یک فرد نامناسب چقدر می‌تواند دردناک و عذاب‌آور باشد ؟

◾️ و سوالات بسیار دیگری که می‌تواند برای افراد مختلف، متفاوت باشد…


🔺 چه کسی به شما آموزش می دهد؟

دکتر محمد کاظم زاده به شما آموزش خواهد داد.

 

دوره انتخاب همسر | اصول علمی انتخاب همسر | بایدها و نبایدها

 

در باره دکتر محمد کاظم زاده

تحصیلات :

◾️ دیپلم ریاضی

◾️ لیسانس علوم تربیتی در دانشگاه علامه طباطبایی

◾️ فوق لیسانس روانشناسی تربیتی دانشگاه سراسری قم

◾️ دکتری روانشناسی تربیتی دانشگاه سراسری سمنان

نگاهی کوتاه به اعتبارنامه ها:

◾️ عضویت در نظام روانشناسی

◾️ گواهی جامع دوره ACT با دکتر امیدی

◾️ عضویت در کانون روانشناسی اسلامی دانشگاه تهران

◾️ عضویت در خانه روانشناسان

◾️ گواهینامه دوره ی جامع واقعیت درمانی از موسسه ویلیام گلاسر دکتر علی صاحبی

◾️ گواهینامه دوره جامع درمان EFT با دکتر حبیب الله اکبری

نگاهی کوتاه به تجربیات و سوابق کاری:

◾️ مشاوره در مرکز مشاوره منطقه 9

◾️ مشاوره در کلینیک صدر

◾️ تدریس و مشاوره دانشگاه علامه طباطبایی

◾️ تدریس در قالب های متعدد مرکز مشاوره دانشگاه تهران

◾️ تدریس در مرکز آموزش دانشگاه شهید بهشتی


🔺 خدماتی که با شرکت در دوره انتخاب همسر دریافت می‌کنید👇

فایل تصویری با کیفیت بالا: اینجوری به راحتی می‌تونید مرور کنید و بیشتر یاد بگیرید!

فایل صوتی با کیفیت بالا: این هم برای مرور دوباره بدون دیدن فیلم!

اسلاید آموزشی دوره: به صورت پی دی اف و با کیفیت بالا تقدیم حضورتان می‌شود.

تیم پشتیبانی و پاسخگویی مجموعه «بیشتر از یک نفر»، همیشه آماده پاسخگویی به سوالات و حل مشکلات شماست. پس اگر در مورد این وبینار قبل از شروع وبینار یا بعد از پایان وبینار، سوالی داشتید،‌ می‌توانید با این شماره‌ تماس بگیرید:  02191090908

🔺 ممکن است این آموزش‌ها به درد شما نخورد؟ 

بله ممکن است! تمامی محصولات بیشتر از یک نقر گارانتی بازگشت وجه بدون پرسش و بی چون و چرا دارند؛ بنابراین بدون ریسک این دوره را تهیه می‌کنید. 

سال‌هاست این اصل را از «بیشتر از یک نفر» شنیده‌اید! از همان سال‌های اولیه فعالیت که آغاز کردیم، تعهدِ دادیم که: «در هر آموزش و خدمتی که برایش ریالی به ما می‌پردازید، تضمین بدون قید و شرط می‌دهیم که از آن راضی باشید. ملاک رضایت هم تنها خودِ شمایید. دلیل‌آوردن لازم نیست. همین که بگویید ناراضی بوده‌اید، برای گرفتن همهٔ هزینهٔ پرداختی‌تان کافی است. برای زمانِ تلف‌شدهٔ شما نیز عذرخواهیم و اگر راهی برای جبران باشد، در پیش می‌گیریم.» ما برای همه محصولات، دوره‌ها، کارگاه‌ها و وبینارهایمان، «تضمین بی‌قید و شرط» داده‌ایم و به آن افتخار می‌کنیم!

🔺 آیا دوره انتخاب همسر کامل‌ترین است؟ 

نه کامل‌ترین بلکه این دوره  خاص‌ترین و متفاوت‌ترین دوره درمورد “انتخاب همسر” هست. از زوایای مختلفی بررسی شده و ده ها ساعت تحقیق و مطالعه برای تهیه این دوره وقت صرف شده تا یک دوره با کیفیت درجه یک برای شما تهیه شود و نقشه راه کاملی رو در اختیار شما قرار می‌دهد که در مورد انتخاب همسر بنا برشرایط خودتان به آگاهی برسید و بهترین تصمیم را بگیرید.

❌ اگر ابهامی برای تهیه این دوره دارید یا می‌خواهید سوالاتی در رابطه با آن از ما بپرسید، یا پایین همین صفحه برایمان کامنت بگذارید و یا با شماره تلفن 02191090908 تماس بگیرید تا همکاران ما، راهنمایی‌تان کنند

🔺 آیا دوره انتخاب همسر گران نیست؟😧

برای اینکه ببینید آیا قیمت این دوره گران است یا خیر, توصیه می کنیم به سه نکته مهم توجه کنید:

اول اینکه به نظر شما قیمت این دوره در مقایسه با چه چیزی گران است؟ همانطور که می دانید قیمت ها در کشور ما به حدی بالا رفته که با 800 هزار تومان، شاید بشود یک جفت کفش فیک و غیراصلی خرید! با سرمایه گذاری روی این دوره اما می توانید از مطالب آن  تا سال های سال استفاده کنید و یک عمر با خوشبختی و مدارا و شادی زندگی کنید! تازه ما برای شما تخفیف ویژه ای در نظر گرفتیم و هم اکنون این دوره را با قیمت فقط 490 تومان می توانید تهیه کنید.

و دوم اینکه اگر در این دوره ثبت نام نکنید چه می شود؟ پاسخ ما به شما این است: هیچی نمی شود!! در واقع با سرمایه گذاری نکردن روی خودمان هیچ اتفاقی نمی افتد. فقط در دایره امن خودمان گیر می کنیم و هیچوقت طعم لذتبخش زندگی رضایتمند و شاد و ازدواج مناسب را نمی چشیم. به هرحال اگر میخواهیم تغییری در زندگی مان ایجاد شود باید برایش هزینه کنیم. آن هم یک سرمایه گذاری درست و اصولی و واقعی!

و نکته سوم اینکه ما مثل همیشه برای هر ریالی که به ما پرداخت می کنید، گارانتی 100 درصدی بازگشت وجه داریم. اگر در دوره شرکت کردید و احساس کردید مطالب آن برای شما قابل استفاده نیست یا آن چیزی نبوده که دلتان می خواهد, به راحتی می توانید از تضمین بازگشت وجه استفاده کنید.

بنابراین مطمئن باشید که این سرمایه گذاری، یک سرمایه گذاری کاملاً بدون ریسک است و از این بابت آسوده خاطر باشید…!

🔺 مطلب و دوره واسه همسر زیاده! مزیت دوره ما چیه؟❓

بله، خداروشکر، کلاس و کارگاه آموزشی برای «ازدواج و انتخاب همسر»، زیاد وجود دارد. رویکرد مؤسسهٔ «بیشتر از یک نفر» در آموزش، در همهٔ 7 سال گذشته، این بوده که خود را رقیب کسی نمی‌دانیم و کسی را جاتنگ‌کنِ آموزش نمی‌انگاریم. مخاطبان باید همه‌جور محصولی را تهیه کنند و کم‌کم خودشان خوب را از بد و غیرعلمی را از علمی تشخیص دهند. در نهایت خودِ بازار تصمیم بگیرد که کدام بازیگر را بر صدرِ اعتماد بنشاند و کدام را به زیر بکشد.

به همهٔ این آموزش‌ها نیاز است، حتی ضعیف‌هایش! چون این نشانهٔ رونق وادی آموزش است که همه‌جور جنسی در آن یافت می‌شود. مانند صنعت پوشاک و مشاوره و تبلیغات و پزشکی و بورس و… است که چون طیف وسیعی از قوی‌ها و ضعیف‌ها در آن مشغول‌به‌کارند، این عرصه‌ها زنده‌اند و پیش می‌روند. اگر قرار بود فقط یکی‌دو بازیگرِ ممتاز در وادی خاصی مشغول باشند، آن حوزه به انحصار و زوال کشیده می‌شد!

🔺 خب برویم سراغ مزیت‌های اصلی دوره انتخاب همسر👇

1- محتوای آن برگرفته از دوره‌ها و منابع آموزشیِ مبتنی بر تحقیقات علمی و آزموده شده در جهان است. مدرس این دوره، سال‌هاست منابع آموزشیِ دست‌اول را مطالعه و مرور می‌کند و بنابراین به منابع دست اول و معتبری دسترسی دارد.

2- مزیت دوم ما، کاربردی بودن و بومی بودن مطالب است. مطالبی که در این دوره به شما یاد داده می‌شود، صرفاً تئوری نیست. این آموزش‌ها همراه با تمریناتی موثر و کاربردی است. این آموزش‌ها هیجانی و کوتاه مدت و انگیزشی نیست و اثرات درازمدتی بر شیوه و سبک زندگی شما خواهد گذاشت.

3- و  دلیل بعدی نیز همان مزیت همیشگی «بیشتر از یک نفر» از است: تضمین بی‌قیدوشرط و بدون سؤال و جوابِ رضایت شما، از «هر» خدمتی که در قبالش به «ما» ریالی پول می‌دهید. بله، هر زمان که باشد، اگر از آموزه‌ها یا روش تدریس ناراضی بودید، می‌توانید پول پرداختی‌تان را پس بگیرید، حتی اگر ساعتِ آخر دوره باشد!


 

🔺 اهمیت سرمایه‌گذاری در دوره آموزشی انتخاب همسر

بدون شک، برای حتی چند ساعت رانندگی با یک اتومبیل هم، نیاز به آموزش مهارت‌های رانندگی و دریافت گواهینامه است. در نتیجه بدیهی است که کسب آموزش مهارت‌های یک انتخاب آگاهانه، جهت امر بسیار مهم و حیاتی ازدواج، بسیار پراهمیت‌تر و ضروری‌تر خواهد بود.

شرکت‌کنندگان در این دوره آموزشی ضمن بهره‌مندی از یک دوره کاملا کاربردی به سرمایه‌گذاری بسیار ارزشمندی در زندگی‌شان دست پیدا خواهند کرد که انتخاب همسر مناسب و تضمین آرامش و خوشبختی در زندگی آینده، کوچک‌ترین دستاورد آن خواهد بود.

 

🔺 می‌خواهم «بیشتر از یک نفر» را بیشتر بشناسم!

در مؤسسهٔ «بیشتر از یک نفر» به افراد کمک می‌کنیم که با آموزش‌هایی که این ویژگی‌ها👇 را داشته باشند، کاری کنند که خودشان و اطرافیانشان رشد کنند تا دنیا جای زیباتری برای زندگی همه ما و نسل‌های بعد از ما شوند:

«آموزش‌های اصولی، کاربردی، مبتنی بر تحقیقات و پژوهش‌های علمی روز دنیا، ساده بودن در عین جامع و کامل بودن و در نهایت بومی سازی شده».

 

چندین سال است که تمام‌وقت و تمام‌قد، تلاشگر وادیِ پُرجاذبهٔ آموزش و رشد هستیم. اگر می‌خواهید درباره «بیشتر از یک نفر» بیشتر بدانید، به لینک زیر بروید:

👇👇👇👇👇

درباره مجموعه «بیشتر از یک نفر»


روش خرید کارت به کارت

اگر دوست داشتید از روش کارت به کارت استفاده کنید، می‌توانید به شماره کارت زیر مبلغ دوره را واریز کنید و سپس حتماً با شماره 02191090908 و یا شماره های موبایل 09129242128 و یا 09307328381 تماس بگیرید و اطلاعات پرداخت را بگویید. (اگر تلفن‌ها مشغول بودند، چند دقیقه دیگر تلاش کنید)

شماره کارت 👇

6104337649371885

به نام: آوای رسای سخن


شماره حساب 👇
5648336625


شماره شبا 👇

IR620120000000005648336625

پرداخت ارزی مبلغ محصولات

برای پرداخت ارزی (ویژه دوستان و همراهان خارج از کشور) روی تصویر زیر کلیک کنید: 👇

پرداخت ارزی بیشتر از یک نفر

 

برخی از سوالات متداول 👇

این دوره آموزشی به عنوان اولین قدم در تشکیل زندگی مشترک، طراحی و برنامه‌ریزی گردیده است. در این دوره آموزشی به راه‌کارهایی اشاره خواهد شد که در نهایت به انتخابی آگاهانه منجر خواهد گردید. که سرآغازی خواهد بود برای شروع یک زندگی عاشقانه و سرشار از آرامش و خوشبختی.

 

مطالب و سرفصل‌های این دوره آموزشی حاصل سال‌ها تجربه در برگزاری دوره‌های آموزشی مختلف و استفاده از کتاب‌ها، مقالات علمی و دانشگاهی و همچنین تجربه هزاران ساعت مشاوره در طی سال‌های مختلف و … تهیه و تدوین گردیده و کاملا با فرهنگی ایرانی و اسلامی ایران، سازگار است. این دوره آموزشی به صورت کاملا اختصاصی تدوین گردیده و در طول دوره آموزشی، به شکلی کاملا جامع و کامل به ابعاد و مسائل مختلف و مرتبط با ازدواج پرداخته می‌شود.

 

مطالب ارائه شده در این دوره، به گونه‌ای است که مطالب دقیق و اثبات شده علمی، به زبانی ساده ارائه گردد، تا برای همگان قابل استفاده و درک باشد. تجربه برگزاری دوره‌های متنوع باعث گردیده است سرفصل‌ها و مطالب ارائه شده در دوره‌، به گونه‌ای ارائه شود که تمامی مخاطبین حداکثر بهره‌برداری را از مطالب، مفاهیم و مثال‌ها، داشته باشند.

 

شاید بهتر باشد به جای کلمه هزینه از واژه سرمایه‌گذاری استفاده کنیم، چون اگر آموزش را هزینه بدانیم، قطعا حتی یک ریال هم برایش زیاد است. اما اگر سرمایه‌گذاری در این دوره آموزشی بتواند شما را به سمت یک انتخاب آگاهانه رهنمون سازد، دیگر قابل قیمت‌گذاری نیست.

انتخاب یک همسر مناسب آنقدر مهم و حائز اهمیت است که درصورتیکه انتخاب آگاهانه‌ای انجام نشود در آینده باید هزینه‌های بسیار زیادی را برای نگه‌داشتن زندگی مشترک‌تان و یا خارج شدن از آن پرداخت کنید.

حضور در این دوره آموزشی، یک سرمایه‌گذاری بدون ریسک و 100 % تضمینی است.

 

این دوره به گونه‌ای طراحی گردیده که تمامی شرکت‌کنندگان پاسخ‌های سوالات خود را در طی دوره دریافت خواهند کرد، اما در صورتیکه به هر دلیل نیاز به دریافت پاسخی خاص بود، زیر همین صفحه کامنت بگذارید تا در اسرع وقت پاسخ مناسب بگیرید.

 

اثربخشی این دوره، به صورت 100% تضمین می‌گردد، این دوره نیز، همچون سایر دوره‌ها و محصولات آموزشی بیشتر از یک نفر، دارای گارانتی بازگشت وجه (حتی در پایان دوره) است. هر کدام از شرکت‌کنندگان از محتوای آموزشی دوره و سرفصل‌های ارائه شده رضایت نداشته باشند و یا حتی احساس کنند که کلاس برایشان مفید نبوده است، تمام مبلغ پرداختی آن‌ها، با رضایت کامل و بدون هیچگونه شرط خاص و سوالی، به ایشان بازگرداننده خواهد شد.

 

هیچ اشکالی ندارد. هر سوالی دارید، در قسمت کامنت‌های همین صفحه برایمان بنویسید. اگر هم درخواست یا سوالی برایتان باقی مانده، با این شماره تماس بگیرید و بپرسید تا همکاران ما  راهنمایی‌تان کنند. 02191090908

 

چطور از سایت بیشتر ازیک محصول بخریم؟

👇راهنمای خرید محصول از طریق تلفن همراه👇

👇راهنمای خرید محصول از طریق کامپیوتر👇

چطور از سایت بیشتر ازیک محصول بخریم؟

👇راهنمای خرید محصول از طریق تلفن همراه👇

👇راهنمای خرید محصول از طریق کامپیوتر👇

مشاهده توضیحات کامل

محتوای دوره

فایل های ویدیوی

 • بخش اول
  22:55
 • بخش دوم
  25:04
 • بخش سوم
  24:14
 • بخش چهارم
  29:47
 • بخش پنجم
  15:10
 • بخش ششم
  13:29
 • بخش هفتم
  24:56
 • بخش هشتم
  19:25
 • بخش نهم
  36:05
 • بخش دهم
  14:05
 • بخش یازدهم
  29:09
 • بخش دوازدهم
  22:22
 • بخش سیزدهم
  21:28
 • بخش چهاردهم
  14:05
 • بخش پانزدهم
  33:01
 • بخش شانزدهم
  20:42

فایل های صوتی

اسلایدهای آموزشی

رتبه بندی و نظرات دانشجویان

4.8
جمع 13 امتیاز
5
۱۱ رتبه بندی
4
۱ رتبه بندی
3
۱ رتبه بندی
2
۰ رتبه بندی
1
۰ رتبه بندی
سر
2 ماه قبل
با سلام . انتشارات پیشنهادی شما برای خرید کتاب غلبه بر عزت نفس پایین چیه؟
مش
7 ماه قبل
بله دوره خوبی بود و ابزار های خوبی برای تشخیص در اختیار من گذاشت.
با تشکر از شما
9
11 ماه قبل
دوره مفیدی بود و اطلاعات جدیدی به من اضافه کرد.
سا
1 سال قبل
عالی
غ
2 سال قبل
خوب
محمد ستمار
2 سال قبل
با این که حدود 10 سال است به صورت خودجوش در این زمینه مطالعه میکنم و مطلب دنبال میکنم، اما هرچی مطالعه کردم، یک طرف و نکاتی که اینجا گفته شد یک طرف دیگر. واقعا فوق‌العاده بود
سا
2 سال قبل
دوره خیلی خوبی بود. با اینکه من ادعا داشتم خیلی چیزها رو بلدم اما دسته بندی های دکتر کاظم زاده و نکات ظریفی که بهشون اشاره می کردن بسیار مفید و راهگشا بود
متشکرم از برگزاری این دوره
و پیشنهاد می کنم حتما دخترها و پسرها به این دوره گوش بدن
هاشمی
2 سال قبل
سلام
ارزشش رو داشت
بقول پیام خان نوش جونتتتت
مش
2 سال قبل
دوره کاملی بود و به همه مواردی که در این حوزه نیاز بود اشاره شد. طبیعی است که با توجه به هزینه و زمان آموزش به یه سری از موراد عمیق اشاره نشود. ولی در کل فراتر از انتظارات من از دوره بود و خیلی راضی بود
اش
2 سال قبل
نکات آموزنده ی خوبی یاد گرفتم
ار
2 سال قبل
سلام وقت بخیر.
این دوره برای من به عنوان یکی از تاثیر گذارترین دوره‌ها بود که دیدگاه و آگاهی من رو نسبت به ازدواج موفق گسترش داد و فهمیدم که باید مهارت های بسیاری رو یاد بگیرم تا بتوانم زندگی بهتری رو تجربه کنم.
ممنونم از دوره خوبتون براتون آرزوی موفقیت های بیشتر میکنم
Ash Love
2 سال قبل
سلام استاد کاظم زاده

کیف کردم از این دوره، قشنگ روحم جلا پیداکرد
من چون اولین و مهم ترین ارزشم عشق هست، این آموزشا رو با پوست و خونم حس کردم و قشنگ به وجودم نشست.
دلیل یه سری اشتباهات گذشته مو فهمیدم، و چه اشتباهاتی رو تو آینده انجام ندم و چه کار های درستی رو باید انجام بدم.
واقعا دستتون درد نکنه خیلی یاد گرفتم.

قسمت هایی که به شخصه خیلی برام پر رنگ بود
اونجایی که ظرورت عقلی رو توضیح دادین با اون شکل خیلی به ذهنم نشست
و همچنین مثال پیرهن پاره احتمالا تا مدت زیادی یادم خواهد موند که واقعا عالی توضیح دادین.

برای منی که این موضوع خیلی برام اهمیت داره و ادعای علمو دانش میکردم خیلی روشن کننده بود و بازم ازتون ممنونم
مطمئن باشید که به بهترین شکلی که میتونم تو زندگی ازش استفاده خواهم‌کرد
براتون آرزوی خوشحالی دارم :)
حع
2 سال قبل
عالی
اسکرول به بالا