آزمون آنلاین: تست درونگرایی و برونگرایی

سرفصل های مهم این مقاله

گاهی اوقات دانستن یک موضوع بسیار ساده باعث می‌شود که مسیر زندگی و روش ارتباط شما با خود و دیگران تغییر کند و شناخت کافی از مسأله درون گرایی و برون گرایی یکی از این موضوعات برای من بود؛ تصمیم گرفتیم که آزمون و تست درونگرایی و برونگرایی را در قالب یک پرسش نامه بیان کنیم.

 

به شما تبریک می‌گویم که شناخت شخصیتتان برایتان مهم است و می‌خواهید بدانید که درونگرا هستید یا برونگرا؟

همانطور که در مقاله درونگرایی چیست اشاره کردیم، افراد به روش‌های مختلفی از محیط خود انرژی دریافت می‌کنند و اگر شناخت خوبی از خودمان و مخاطبانمان داشته باشیم می‌توانیم به خوبی ارتباطات بهتری با خود و دیگران برقرار کنیم.

ما این تست را به صورت رایگان برای شما تدارک دیده‌ایم و تنها شرط استفاده از آن این است که حداقل آن را با یک نفر دیگر به اشتراک بگذارید. برای این کار می توانید از طریق ایمیل، شبکه‌های اجتماعی مثل فیس بوک و … استفاده کنید.

از آنجایی که شاید در شناخت خود به عنوان درونگرا یا برونگرا دچار تردید شده باشید، این تست ساده (و نه 100 درصد قطعی اما کاملاً اصولی) را برای شما تدارک دیده‌ام که امیدوارم این تست به شما کمک کند که شخصیت خود را بهتر بشناسید.

روش کار به این صورت است که هر سوال را مطالعه می‌کنید و در اینجا لطفاً در هر سوال ترجیحات خود را بیان کنید. (بدون شک در هیچ سوالی هیچکدام از گزینه‌ها 100 درصد نیستند و شما باید ببینید که به کدام گزینه تمایل بیشتری دارید)

شما باید در پرسشنامه آنلاین درونگرایی و برونگرایی به همه سوالات پاسخ دهید و تا متوجه شوید که درون گرا هستید یا برونگرا؟

آزمون آنلاین: تست درونگرایی و برونگرایی

ما این تست را به صورت رایگان برای شما تدارک دیده‌ایم و تنها شرط استفاده از آن این است که حداقل آن را با یک نفر دیگر به اشتراک بگذارید.

 

 

امتیاز (4/5)
4/5
به اشتراک بگذاریم
دیدگاه خود را به اشتراک بگذارید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۵ دیدگاه دربارهٔ «آزمون آنلاین: تست درونگرایی و برونگرایی»

  1. پشتیبانی بیشتر از یک .

   سلام دوست عزیز
   به درخواست شما آزمون بررسی شد و مسئله ای نداشت.
   لطفا فیلترشکنتون رو خاموش کرده؛ از مرورگر فایر فاکس استفاده کنید و منبع اینترنتتون رو چک کرده و در صورت نیاز تغییر دهید.
   بیشتر ازیک نفر بمانید.

اسکرول به بالا