آموزش نحوه غلبه بر ترس از شروع کار

سرفصل های مهم این مقاله

پیام

دوره رایگان گپ و گفت کسب و کاری با پیام بهرام پور!

گفتگوهایی عمیق برای نجات کسب و کارتان!

در این مجموعه ویدیوها ما نکات آموزشی را برای بهتر زندگی کردن به شما آموزش می‌دهیم. در این ویدیو می‌خواهیم نحوه غلبه بر ترس از شروع کار را به شما آموزش دهیم و شما را با چند تا از تجربه‌های محمد پیام بهرام پور که در شروع کار سخنرانی داشت آشنا کنیم. با چند سوال ساده این مقاله را شروع می‌کنیم

  • به فکر راه‌اندازی کسب و کاری جدید برای خودتان هستید؟
  • از اینکه تمام سرمایه‌تان را از دست بدهید ترس دارید؟
  • استرس رها کردن شغل کارمندی‌تان را دارید؟
  • ایده‌های خوبی در ذهن‌تان است اما نمی‌توانید اقدام به انجام آنها کنید؟

نحوه غلبه بر ترس از شروع کار

می‌دانید یکی از بزرگ‌ترین مشکلاتی که فکر اغلب مردم را در دنیا درگیر خودش کرده چه چیزی است؟ اینکه خیلی از افراد ایده‌های خوبی در ذهن‌شان دارند اما کارشان را شروع نمی‌کنند؛ در واقع شهامت شروع کار را ندارند. برای اینکه مانند این افراد نباشیم یک اصل مهم را باید در نظر بگیریم؛ اینکه خودمان را با افراد بزرگ مقایسه نکنیم.

مثلا اگر می خواهید برای خودتان کسب و کاری را راه‌اندازی کنید نباید خود را با رقیبان‌تان مقایسه کنید چون این کار باعث می‌شود شما کارتان را شروع نکنید و ایده‌های‌تان برای همیشه در ذهن‌تان بماند. اینکه ایده‌های‌تان را هیچ وقت عملی نکنید نه تنها هیچ کمکی به بهتر شدن زندگی‌تان نمی‌کند بلکه حال‌تان بد خواهد شد.

دلیل اینکه می‌گوییم خودتان را با رقبا مقایسه نکنید این است که شما شرایط الان آنها را مشاهده کرده و ابتدای کارشان را نمی‌بینید. به این ترتیب یک مقایسه نابرابر انجام می‌دهید. مثل مقایسه راه رفتن یک بچه 3 ساله و مرد 30 ساله.

اگر شهامت انجام خیلی از کارهایی که به ذهن‌تان می‌رسد را ندارید روی لینک زیر کلیک کنید

شهامت: اعتماد به نفس، رفع خجولی و کم حرفی

معروف‌ترین سخنران دنیا در آغاز سخنرانی خود چگونه بود؟

کسی که توانست زندگی میلیون ها آدم را در زندگی تغییر دهد آقای مهاتما گاندی است. گاندی رهبر سیاسی و معنوی هندی‌ها بود که ملت هند را در راه آزادی از استعمار امپراتوری بریتانیا رهبری کرد.

اولین سخنرانی گاندی در یک رستوران مقابل پانزده نفر بود که از استرس بیش از حد بیهوش می‌شود. اما با گذشت چندین سال یکی از برترین سخنرانان دنیا شد. اگر یک سخنران برای شروع کار خودش را با گاندی که بزرگ‌ترین سخنرانان است مقایسه کند اقدام به شروع کارش نخواهد کرد. اما اگر شما فرد آگاهی باشید باید شرایط الان خودتان را با ابتدای کار افراد موفق مقایسه کنید.

عنوان: آموزش غلبه بر ترس از شروع کار

برای رسیدن به موفقیت، مسیر را شروع کنید

اگر سرگذشت کارآفرینان مختلف را شنیده باشید، می‌بینید که اغلب آنها شرایط خیلی سخت را تجربه کرده و در مسیرشان با استرس و شکست روبرو بوده‌اند؛ در واقع حقیقت این است که ما در ابتدای کار نمی‌توانیم خیلی راحت انتهای کار را ببینیم.

مسیر موفقیت مسیری نیست که انتهایش برای شما مشخص باشد. باید قدمی بردارید و کارتان را شروع کنید تا موفقیت برای شما اتفاق بیفتد. بنابراین در مسیر موفقیت همه چیز برای شما آماده نیست فقط کافی است قدم خود را بردارید تا مسیر برای شما مشخص شود اما نکته مهم اینجاست که بسیاری از افراد حاضر نیستند قدمی برای رسیدن به موفقیت‌شان بردارند. انتخاب با شماست که می‌خواهید جزو کدام دسته از افراد باشید.

 برای داشتن یک سبک زندگی حرفه‌ای از ابتدای صبح تا انتهای شب به آنچه در لینک زیر گفته شده احتیاج دارید؛ کلیک کنید

حرفه ای

کلام آخر

برای مشاهده برنامه‌های قبلی محمد پیام بهرام پور در وقت کار روی لینک زیر کلیک کنید:

امیدواریم از مشاهده ویدیو و مطالعه مقاله آموزش غلبه بر ترس از شروع کار لذت برده باشید.

پیام

دوره رایگان گپ و گفت کسب و کاری با پیام بهرام پور!

گفتگوهایی عمیق برای نجات کسب و کارتان!

تیم فنی بیشتر از یک نفر

تیم فنی بیشتر از یک نفر

امتیاز (4/5)
4/5
به اشتراک بگذاریم
دیدگاه خود را به اشتراک بگذارید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۱ دیدگاه دربارهٔ «آموزش نحوه غلبه بر ترس از شروع کار»

اسکرول به بالا
پیام

دوره رایگان گپ و گفت کسب و کاری با پیام بهرام پور!

گفتگوهایی عمیق برای نجات کسب و کارتان!