همه چیز از آنتونی رابینز | زندگی نامه، جملات زیبا، کتاب‌ها و فیلم آنتونی رابینز با زیرنویس فارسی

سرفصل های مهم این مقاله

پیام

۵۲ اشتباه خطرناک مدیران که باعث انهدام کسب‌وکار می‌شود!!

تونی رابینز (Tony Robbins) با نام کامل او یعنی آنتونی رابینز (Anthony Robbins) یکی از باثبات‌ترین و ماندگارترین نویسندگان موفقیت، سخنرانان و مربیان جهان است.

بسیاری از مردم جهان و ایران با کتاب‌های آنتونی رابینز آشنایی دارند و یا برخی از فیلم‌ها و سمینارهای او را دیده‌اند. معمولاً در کشور ما رسم بر این است که افراد را بر اوج می‌برند و بعد از مدتی نیز به هر روش ممکن بر زمین می‌کوبند!

آنتونی رابینز هم از این قاعده مستثنی نیست! حالا پس از اوج، نوبت به کوبیدن است و خیلی از مدرسان و نویسندگان مشغول به زمین کوبیدن او هستند و هر کسی در هرجایی که بتواند در حال بد گویی و بد نویسی از اوست!
جالب اینکه در بسیاری از مواردی که این بدگویی جلوی من اتفاق افتاده، وقتی از چنین افرادی پرسیدم تا حالا چندتا کتاب از آنتونی رابینز مطالعه کرده‌ای، پاسخ آنها این است که نهایتاً چند نقل قول و یا یک کلیپ کوتاه از او شنیده یا خوانده‌اند. همین!

آنتونی رابیزن در آمریکا

من در اینجا قصد ندارم از آنتونی رابینز دفاع کنم. تنها می‌خواهم از او به عنوان یک سخنران که در کیفیت زندگی بسیاری از افراد اثر مثبت داشته یادی کنم و نکات مفیدی راجع به زندگی یا آموزش‌های او به شما به اشتراک بگذارم.
که اگر دوست دارید و به زبان انگلیسی تسلط دارید، می‌توانید به وبسایت او مراجعه کنید www.tonyrobbins.com
به اعتقاد من باید آنتونی رابینز را این طور دید:

فردی که کتاب‌هایش در رده پر فروش‌ترین کتاب‌های موفقیت است و موفقیت خودش را از خانه‌ای کوچک شروع کرده که آشپزخانه نداشته و ظرف‌هایش را در حمام می‌شسته و حالا جزو ثروتمندترین سخنرانان جهان است.

 

کودکی‌های داغونِ آنتونی رابینز!

اگر موافق باشید می‌خواهیم کمی به به دوران سیاه زندگی تونی رابینز بپردازیم و ببینیم او از چه شرایطی رها شد و به شهرت جهانی رسید.

آنتونی رابینز خودش گفته تا سن 23 سالگی هیچ موفقیتی در زندگی نداشته است. او به لحاظ مالی آنقدر ضعیف بوده که فقط می‌توانسته در یک اتاق 40 متری زندگی خود را بگذراند و این اتاق آنقدر کوچک بوده که حتی آشپزخانه نداشته و ظرف‌ها را در وان حمام می‌شسته است.

مشکلات رابینز فقط محدود به موضوعات مالی نبود و وزن او به دلیل بد خوابی، تغذیه نامناسب و تنبلی به حدود 120 کیلوگرم رسیده بود. به طوری که او را به مرز افسردگی رسانده بود.

تونی رابینز پس از این که تصمیم گرفت به رویاهای بزرگ خود دست پیدا کند، با روش‌های روانشناسی و ورزش، توانست در ظرف مدت 2 ماه، بخش قابل توجهی از اضافه وزن خود را کاهش بدهد و همین موضوع باعث شد که توجه بیشتری به موضوعات موفقیت بکند و نتیجه این شد که به NLP یا برنامه ریزی عصبی کلامی روی آورد.

آنتونی رابینز-زندگی نامه

 

تونی رابینز کجا به دنیا آمد و چگونه رشد کرد؟

 

تونی رابینز در سال 1960 در مرکز شهر لس‌آنجلس به دنیا آمد. او ناچار شد با ناپدری‌اش که یکی از بازیکنان سابق بیسبال بود کنار بیاید. مادرش هم که معتاد بود! خانواده او به دلیل فقر شدید حتی نمی‌توانستند روز شکرگزاری و کریسمس را جشن بگیرند.

تونی رابینز با آن کودکی وحشتناک به یک مربی الهام بخش با شهرت جهانی تبدیل شده است. او از حوالی سال 1986 و زمانی که 26 ساله بود به شهرت رسید و طی چندسال، ره صدساله را طی کرد.

 

زندگی نامه آنتونی رابینز

 

سه نقطه عطف بزرگ زندگی آنتونی رابینز

 

آقای رابینز از سه نقطه عطف بزرگ زندگی‌اش می‌گوید. از آشنایی با جیم ران، نوشتن کتاب و آموزش‌های ویژه به ارتشی‌ها.

 

نقطه عطف اول زندگی آنتونی رابینز؛ جیم ران!

نخستین نقطه عطف زندگی آقای رابینز شرکت او در سمینار جیم ران بود. ران سخنران و نویسنده انگیزشی بسیار محبوبی بود و به رابینز مسیر زندگی تازه را نشان داد.

خود رابینز درمورد این سمینار می‌گوید: «با یک ماشین باجاباگ 1968 خودم را به هتل پلازای کالیفرنیا رساندم. به سمینار گوش دادم؛ چشمانم درشت شده بود؛ حسابی داغ‌کرده بودم. این‌قدر هیجان‌زده بودم که با این هدف بزرگ بیرون آمدم و گفتم: می‌خواهم دنیا را تغییر دهم.»

این‌یک شروع بود. آنتونی رابینز انتخاب شد و شروع کرد به پروراندن رؤیاهای بزرگ‌تر، مثل گزارشگر برنامه‌های ورزشی شدن.

او با سماجت زیاد موفق شدبا آل. ای. داجرز و رامز و همچنین هاوارد کاسل که در آن زمان افراد خیلی بزرگی بودند، صحبت کند.

تنها چند ماه بعد از سمینار جیم ران در شب کریسمس، مادر رابینز او را با چاقو (!) از خانه بیرون کرد. او با خود عهد بست که هرگز به خانه بازنگردد و به‌تنهایی ادامه دهد؛ و از خانه بیرون رفت و سرایدار شد.

در همین حین می‌اندیشید که چطور می‌تواند زندگی‌اش را شکل دهد و بسازد. جیم ران آنقدر روی او اثرگذار بود که تصمیم گرفت هرجور شده برای او کار کند؛ بنابراین دوباره او را پیدا کرد، برایش کار کرد و به زودی بهترین نیروی مجموعه او شد.
در همینجا بود که آنتونی رابینز فهمید چطور می‌تواند 500 نفر را برای یک سمینار گرد هم آورد.

زندگی نامه-آنتونی رابینز

 

نقطه عطف دوم زندگی تونی رابینز؛ قدرت نامحدود

در سنین جوانی، رابینز تصمیم گرفت که وقتی بزرگ شد ثروتمند شود تا بتواند به مردم نیازمند کمک کند. در 26 سالگی با کتاب خود به اسم «قدرت نامحدود» ناگهان به شهرت رسید. انتشار این کتاب مهم‌ترین نقطه عطف زندگی آقای رابینز است.

تونی رابینز به شخصیت‌ها و شرکت‌های بزرگ در دنیا مشاوره می‌دهد و و زندگی میلیونها نفر را به شیوه‌ای مناسب تغییر داده‌است.

او به افراد مختلف کمک می‌کند با بینش صحیح در مورد نحوه کار مغز و تمرین‌های ویژه، بتوانند به بالاترین سطح شادی در زندگی خود دست یابند. آنتونی رابینز به چند ویژگی مشهور است مثل طبیعت بخشنده او و قلب بزرگش.

نقطه عطف سوم، آموزش به ارتشی‌ها

 

یکی از کلیدی‌ترین نقاط زندگی تونی رابینز زمانی بود که توانست با آموزش‌های خود به تعدادی از تیراندازان ارتش، بازدهی ارتش آمریکا را تا حد زیادی بالا ببرد و بعد از آن او به یکی از افراد بسیار معروف در حیطه موفقیت و عملکرد به تبدیل شد.

 

زندگینامه-آنتونی-رابینز

آنتونی رابینز از کجا موفقیت‌هایش را شروع کرد؟

از کتاب خواندن! او به هیچ آدم معتبری دسترسی نداشت. تنها راهی که با افکار و ایده‌های افراد بزرگ می‌توانست آشنا شود، این بود که کتاب‌هایشان را بخواند. او عاشق کتاب خواندن بود. او خواندن را با مقالات امرسون، کتاب «وقتی یک مرد می‌اندیشد» جیمز آلن و کتاب «جست‌وجوی انسان برای معنا» از ویکتور فرانکل آغاز کرد. آنتونی رابینز می‌گوید از این کتاب‌ها دو درس مهم گرفته است:

الف) هر چیزی می‌تواند تغییر کند و بهتر شود. اگر نتوانستید شرایط فیزیکی را تغییر دهید هنوز می‌توانید تجربه خودتان را از آن تغییر دهید.

ب) خواندن می‌تواند شما را به جهان دیگری منتقل کند. در کتاب‌ها به پاسخ تمام سوالاتتان خواهید رسید. من در طول هفت سال، 700 کتاب خواندم. کتاب‌هایی درباره روان‌شناسی، زیست‌شناسی و هر چیزی که می‌توانست در زندگی‌ام تغییر به وجود آورد.

چگونه سخنران انگیزشی شویم؟ + 10 نکته مهم

آنتونی رابینز جملات انگیزشی فوق العاده‌ای دارد. یکی از جملات زیبای آقای رابینز این است:

 

جملات-انگیزشی-تونی-رابینز

 برخی دیگر از جملات او را با هم مرور می‌کنیم:

 

 • افراد موفق سؤالات بهتری می‌پرسند و در نتیجه به جواب‌های بهتری دست می‌یابند.
 • هرگز به رویاهای کسی نخندید، کسی که رؤیا ندارد، هیچ چیز ندارد.
 • «هدف گذاری»، اولین مرحله برای دیدنی کردن نادیدنی‌هاست!
 • تصمیم‌های شما هستند که سرنوشت شما را شکل می‌دهند.
 • وقتی چیزی را از دست می‌دهید، «درسی که از آن می‌گیرید» را از دست ندهید.
 • کنترل زندگی‌تان را در دست دارید. اگر نه، زندگی شما را کنترل می‌کند.

جمله-انگیزشی-تونی-رابینز

و این هم چند جمله عالی دیگر:

 

 • مسائل همیشه وجود دارد، امّا قدرت و انرژی خود را تنها بر روی «راه حل‌ها» متمرکز کنید.
 • زندگی یک هدیه است و به ما برتری، فرصت و مسئولیتی اعطا می‌کند تا با «بخشش» بیشتر «دریافت» بیشتر داشته باشیم.
 • یک تصمیم واقعی از این طریق مشخص می‌شود که شما اقدام جدیدی کرده باشید. اگر عملی وجود نداشته باشد در واقع تصمیمی هم نگرفته‌اید.
 • رهبران بزرگ 5 درصد از زمان خود را روی مشکلات و 95 درصد باقیمانده را روی راه حل صرف می‌کنند.
 • یک دلیل که تعداد کمی از ما به چیزی که واقعاً می‌خواهیم می‌رسیم این دلیل است که روی چیزی که می‌خواهیم تمرکز نمی‌کنیم؛ هرگز روی قدرتمان تمرکز نمی‌کنیم. بیشتر مردم مسیر زندگی‌شان را سرسری طی می‌کنند و هرگز تصمیمی برای رسیدن به چیزی به طور خاص نمی‌گیرند.
 • تنها مشکلی که واقعاً داریم این است که فکر می‌کنیم نباید هیچ مسئله و مشکلی داشته باشیم! ولی مشکلات ما را به مراحل بالاتر می‌رسانند. همین حالا با آنها روبرو شوید و حلشان کنید.
 • زندگی شما از لحظه‌ای که یک تصمیم جدید، موافق و متعهدانه می‌گیرید تغییر می‌کند.

جمله زیبای انگیزشی از آنتونی رابینز

 

کتاب‌های آنتونی رابینز

آنتونی رابینز کتاب‌های بسیار زیادی دارد. برخی از آن‌ها به فروش میلیونی دست پیدا کرده‌اند. نام تعدادی از مهم‌ترین کتاب‌های تونی رابینز:

 • مهارت در بازی زندگی
 • افکار بزرگ
 • گام‌های بلند: تغییراتی کوچک، نتایجی بزرگ
 • قدرت شگرف بودن
 • قدرت نامحدود
 • تکنیک‌های ساده برای کنترل زندگی
 • و….

فیلم سخنرانی آنتونی رابینز

 

پیشنهاد می‌کنم به سخنرانی آنتونی رابینز در یکی از سخنرانی‌های معروف تد (TED.com) نگاه کنید و ببینید که چطور از تکنیک‌های سخنرانی به نفع خود استفاده می‌کند.

 

 

  برای دانلود کافیست اینجا کلیک کنید  

 

امیدوارم از دیدن فیلم سخنرانی آنتونی رابینز لذت برده باشید. می‌خواهم این سخنرانی را برای شما تحلیل کنم و تکنیک‌های آن را تشریح کنم:

 

تحلیل سخنرانی آنتونی رابینز

 

مطمئن هستم، شما این موضوع را می‌دانید که گوش دادن و مشاهده سخنرانی‌های موفق در بهتر شدن فن بیان و روش‌های سخنوری شما بسیار تأثیر دارد.

 

برای همین قصد دارم یکی از مشهورترین و البته پردرآمدترین سخنرانان دنیا را به شما معرفی کنم!
بله! احتمالاً شما هم آنتونی رابینز را می‌شناسید! مشهورترین سخنران انگیزشی جهان؛ آنتونی رابینز…!

ارتباط چشمی

همانطور که در فیلم مشاهده می‌کنید، رابینز به صورت کاملاً حرفه‌ای و با یکنواختی هرچه تمام، به مخاطبان نگاه می‌کند و هر منطقه را به طریقی خطاب قرار می‌دهد که هر فردی در سالن این احساس را می‌کند که رابینز مستقیماً با او صحبت می‌کند.

این موضوع آنقدر حرفه‌ای توسط رابینز انجام می‌شود که بسیاری از شرکت کنندگان همایش‌های رابینز در مصاحبه‌هایشان می‌گویند انگار رابینز شخصاً با من صحبت می‌کرد و ارتباط خوبی با او داشتم.

رابینز هم در خاطرات خود می‌گوید وقتی برخی مردم من را می‌بینند آنقدر گرم با من سلام و خوش و بش می‌کنند که انگار سالهاست یکدیگر را می‌شناسیم و وقتی از آنها می‌پرسم که آیا آنها را می‌شناسم معمولاً با این جواب رو به رو می‌شوم که «توی اون همایش 1000 نفری من سمت چپ سالن نشسته بودم و شما خیلی به من توجه می‌کردید…»

سرعت صحبت کردن

همانطور که احتمالاً متوجه شده‌اید، رابینز بسیار سریع صحبت می‌کند به طوری که برای کسانی که زیاد به انگلیسی مسلط نباشند، کلمات وی را به سختی قابل تشخیص است.

شاید در نگاه اول این موضوع اصلاً خوب به نظر نرسد ولی وقتی تند صحبت کردن او را در کنار محتوای ارائه شده قرار می‌دهیم و می‌بینیم که رابینز درست سر موقع و زمانی که ذهن ما در حال اشباع شدن است، یک توقف به جا می‌کند، آنگاه شاید از این موضوع به عنوان یک برگ برنده نام ببریم.

این نوع سریع صحبت کردن البته در انگلیسی بسیار متداول‌تر از فارسی است و برای سخنرانان فارسی اصلاً توصیه نمی‌شود که چنین ویژگی داشته باشند.

تونی رابینز چه کسی است

 

درگیر کردن مخاطبان و شامل کردن آنها

 

یکی از ویژگی‌های منحصر به فرد رابینز این است که او در تمام صحبت خود در مورد موضوعاتی صحبت می‌کند که کاملاً مربوط به مخاطبان است و حتی اگر از خود نیز مثالی می‌زند، تمام تلاش خود را می‌کند تا آن را به مخاطبان مرتبط کند. این ترفند رابینز باعث می‌شود که همه مخاطبان احساس بکنند که رابینز فقط درباره آنها و مشکلاتشان حرف می‌زند.

رابینز سعی می‌کند هرچیزی که درباره آن سخن می‌گوید را به طریقی به مخاطبان مرتبط بکند و از همین رو همیشه سخنان وی مورد توجه مخاطبان قرار می‌گیرد.

همچنین پیشنهاد می‌کنم برای تمرین نقد سخنرانی ویدئوهای تد را نیز بررسی نمایید. برای اطلاعات بیشتر در خصوص این سایت، به مقاله‌ی تد چیست مراجعه کنید.

چند حقیقت جالب در مورد آنتونی رابینز که احتمالاً نمی‌دانستید

 

یکی از چیزهایی که عموم افراد به آن علاقه دارند، سر در آوردن از زندگی روزمره فوق ستاره‌هاست. اینکه چه علاقه مندیهایی دارند، در طول روز چه کار می‌کنند یا گردش مالی‌شان چقدر است. با ما همراه شوید تا نکات کمتر شنیده شده زندگی آنتونی رابینز را بدانید.

 

قیمت سمینارهای آنتونی رابینز چقدر است؟

 

سمینارهای یک روزه 6 یا 7 هزار نفری آنتونی رابینز برای هر نفر بین 1000 تا 1500 یورو آب می‌خورد و گاهی هم تا 2000 یورو. (با قیمت یورو در ایران می‌شود حدود 150میلیون تومان!)

کارگاه‌های تخصصی 200 نفره، هر نفر چند ده هزار دلار (تقریباً 200- 300 میلیون تومان)

یک روز کوچینگ اختصاصی با تونی رابینز، از 500 هزار دلار تا یک میلیون دلار (به پول ایران خیلی میشه!!! از خیر حساب کردنش بگذریم!)

 

آنتونی رابینز کجا زندگی می‌کند؟

 

تونی اکنون در پالم بیچ فلوریدا زندگی می‌کند. او به شدت به «اقیانوس» علاقه دارد. برای همین هم اتاق خوابش رو به اقیانوس قرار دارد، استخر خانه‌اش 650 مترمکعب حجم دارد.

 

زندگی-آنتونی-رابینز

در 17 سالگی از خانه فرار کرد!

تونی رابینز در حالی که یک نوجوان بود از خانه فرار کرد. بهتر است بگوییم از خانه بیرونش کردند. او هرگز به آن خانه بازنگشت و به دلیل فقر فرصت نداشت به دانشگاه برود. او آموزش‌هایش را بدون سابقه آکادمیک آغاز کرد.

شرکتهای پنهان آقای آنتونی رابینز!

آنتونی رابینز به جز مجموعه خودش، یک کمپانی بسیار بزرگ هم دارد که گردش مالی سالانه‌اش به 6 میلیارد دلار می‌رسد. این شرکت در زمینه آموزش، گردشگری و رسانه فعالیت دارد. رابینز خیلی ثروتمندتر از چیزی هست که فکر می‌کردید!

دردسرهای تمام نشدنی آقای رابینز

فعالیت‌های تونی رابینز چندان بی دردسر نبوده است. در سال 1995 موسسه او به ارائه اطلاعات نادرست مالی متهم و ناچار به پرداخت 220 هزار دلار غرامت شد.

 دوباره در سال 1998 به دلیل نقض قوانین کپی رایت شرکت او بیش از نیم میلیون دلار خسارت پرداخت کرد.

تونی رابینز

آنتونی رابینز، یک نویسنده قهار و پرفروش

تونی رابینز در طول زندگی خود، سه کتاب بسیار پرفروش و الهام‌بخش را به نگارش درآورده است: قدرت نامحدود، بیداری غول درون و پول. قدرت نامحدود در سال 1986 منتشر شد و نکات کلیدی آن شامل موضوعات سلامتی و انرژی، غلبه بر ترس‌ها، روش‌های متقاعدسازی و تقویت روابط است.

 بیداری غول درون دومین رمان او بود که 11 سال پس از اولین کتابش منتشر شد. تنها 3 سال بعد از آن، رابینز کتاب سوم خود را منتشر کرد. پول. چند میلیون نسخه از کتاب‌های او تاکنون به فروش رفته است.

علاقه‌های رابینز

آنتونی رابینز به شدت به فوتبال علاقه دارد. او در لیگ برتر آمریکا سرمایه گذاری‌های بزرگی کرده و در حال ساخت یک استادیوم 250 میلیون دلاری در مرکز شهر لس آنجلس است.

آقای رابینز به فیلم هم علاقه دارد و حتی در سه فیلم نقش آفرینی کرده است. از جمله در یکی از قسمت‌های «مردان سیاه پوش».

او به اتومبیل هم علاقه زیادی دارد. به خصوص رولز رویس!

همسر و فرزندان تونی رابینز

آقای رابینز سه بار ازدواج کرده است! اولین بار با «بکی رابینز» به مدت 13 سال، دومین بار با ساجا رابینز به مدت 10 سال و آخرین بار همین چند سال پیش با لیز آکوستا. او 4 فرزند هم دارد.

همسر-آنتونی-رابینز

دوش آب سرد و پرهیز از گوشت خواری

آنتونی رابینز به دوش آب سرد قبل از سمینارهایش اعتقاد زیادی دارد. او گاهی اوقات حمام آب یخ را هم امتحان می‌کند. آقای رابینز از مصرف الکل، کافئین، سیگار، گوشت قرمز و گوشت سفید هم پرهیز می‌کند.

در مورد رژیم غذایی آقای رابینز در انتهای مقاله بیشتر بخوانید.

بخشنده مثل حاتم طائی!

رابینزگذشته خود را هرگز فراموش نمی‌کند. او کماکان یک فرد متواضع و بسیار بخشنده است. بنیاد آنتونی رابینز در هر سال به بیش از 4 میلیون نفر از افراد فقیر کمک مالی و غذایی می‌رساند. او طرح آب رسانی برای بیش از 100 هزار نفر در هندوستان راه اندازی کرده است. بنیاد او برنامه‌هایی را برای کمک به بی‌خانمان‌ها اجرا می‌کند، از جوانان کارآفرین حمایت مالی می‌کند و به زندانیان زیادی را آزاد می‌کند.

یک جایزه هیجان انگیز

دو سه سال پیش آقای رابینز جایزه‌ای یک میلیون دلاری تعیین کرد برای فرد یا سازمانی که بتوانند روش‌های نوینی ارائه دهند تا آموزش و یادگیری‌های تئوری را به فناوری و تکنولوژی تبدیل کنند.

کسانی که آتونی رابینز به آن‌ها مشاوره می‌دهد

 

آقای رابینز به بزرگترین افراد جهان مشاوره داده و با آنها کار کرده است. پاپ فرانسیس، مادر ترزا، نسلون ماندلا، مارگارت تاچر، اوباما، جرج بوش و برخی دیگر از تاثیرگذارترین افراد جهان از مشتریان آقای رابینز اند.

تونی رابینز

رژیم غذایی آنتونی رابینز

 

وقتی آقای رابینز به دهه پنجم زندگی وارد شد، جاه طلبی اش از گذشته بیشتر شده بود. او برای اینکه بتواند سلامتش را برای سال ها حفظ کند، یک رژیم غذایی فوق العاده برای خودش طراحی کرد.

او با این رژیم سطح انرژی اش را بالا نگه میدارد و این برنامه غذایی را در اختیار دوستدارانش هم قرار می دهد. او همچنین بیلی بک را به عنوان عنوان مربی ورزشی اش استخدام کرده است.

آقای بیلی بک مربی دواین جانسون (یعنی همان راک در سری فیلم های سریع و خشن) هم هست. همچنین به بسیاری از بازیکنان بزرگ بسکتبال آمریکا آموزش می دهد و مدیریت بدنی شان را بر عهده دارد. مسیری که او برای تمرینات آنتونی رابینز پیش گرفته، همان مسیری است که برای تمرین ورزشکاران حرفه‌ای انتخاب کرده است. بیلی بک همچنین بر اساس متابولیسم بدنی و نیازهای او برای سخنرانی و فعالیت، با کمک آقای رابینز  یک رژیم غذایی ویژه طراحی کرده است.  باید بدانید که رابینز یک فرد شکمو نیست، بنابراین ترجیح می‌دهد تا غذاهایی که می‌خورد ساده و معمولی باشند، اما به هر حال بدش نمی‌آید در غذاهایی که می‌خورد کمی تنوع وجود داشته باشد.

 

وعده غذایی یک روز آنتونی رابینز را با هم بررسی می کنیم:

 

صبحانه تونی رابینز چیست؟

 

صبحانه آقای آنتونی رابینز از یک نوشیدنی آدرنال درست کرده است که حاوی پودر سبزیجات، ویتامین سی، آنتی اکسیدان، و چند کپسول ویتامین ب متیل‌دار شده است. پودر سبزیجات شامل انواع میوه‌ها و سبزیجات است و غنی از ویتامین آ و سی، آنتی اکسیدان و پروبیوتیک است.

 

سپسبرای اینکه تاثیر این نوشیدنی بر سیستم دفاعی بدن هم بهتر و زیادتر شود، کمی ویتامین سی (که در مرکبات یا انواع چای یافت می‌شود)، هسپریدین (که در مرکبات یافت می‌شود) و روتین (که این هم در مرکبات، انواع توت و مارچوبه پیدا می‌شود) به آن افزوده می‌شود. این نوشیدنی در آب حل می شود. آقای رابینز همچنین  یک صبحانه ساده و مختصر شامل تخم مرغ  و نان نارگیلی ارگانیک می‌خورد.

 

یه ناهار دلپذیر

 

ناهار او از یک سالاد سبزیجات بزرگ به همراه آووکادو تشکیل شده است. روی آن راروغن زیتون ، آب لیموترش و کمی نمک ریخته شده است.

 

میان وعده پس از ناهار

در این وعده، آنتونی رابینز یک شیک پروتئینی می‌نوشد تا متابولیسمش همچنان به سوخت و ساز خود ادامه دهد.

 

وعده شام

 

شام تونی رابینز  از بین منابع پروتئینی ساده و تمیز انتخاب می شود. یعنی منابعی که شامل هورمون، آفت‌کش‌ها یا فلزات سنگین نباشند. همراه با سیب زمینی سرخ شده، مارچوبه و کلم بروکلی که با روغن نارگیل یا روغن زیتون فرا بکر طبخ شده باشند. جالب است بدانید که تونی رابینز در طول زندگی خود انواع رژیم‌های غذایی را تست کرده است. او مدتی خام گیاهخوار بوده یا در زمانی به شدت ماهی مصرف می‌کرده است اما به دلایل پزشکی مجبور شده آن را ترک کند.

 پس از آن مربی شخصی او فهمید تا رابینز نیاز دارد تا دوباره به مصرف ترکیبی از گوشت و غذاهای دریایی روی برگرداند؛ البته این بار با حفظ تعادل.

 

میان وعده پس از شام

 

نزدیکی های آخر شب، تونی رابینز پس از گذشت مدتی از صرف شامش، یک شیک پروتئینی دیگر هم می‌نوشد. آیا شما هم تابهحال از یک برنامه غذایی منظم، و چیزی مشابه آنچه که آنتونی رابینز رعایت می‌کند را در زندگی خود تجربه کرده‌اید؟ 

 

زندگی نامه الهام بخش آقای رابینز را مطالعه کرده اید. وقت آن است که زندگی نامه چند فرد مشهور و موفق دیگر را هم مطالعه کنید و ببینید آنها چه سبک زندگی ای دارند:

 

برایان تریسی کیست؟ زندگینامه برایان تریسی

جف بزوس کیست؟

زندگینامه استیو جابز (Steve Jobs)

زندگینامه ایلان ماسک ، طرز فکر و حقایق جالب در مورد نابغه جاه‌طلب

زندگینامه گابریل اوتینگن(Gabriele Oettingen) و فلسفه ووپ (WOOP)

 

 

پیام

۵۲ اشتباه خطرناک مدیران که باعث انهدام کسب‌وکار می‌شود!!

امتیاز (4/5)
4/5
به اشتراک بگذاریم
دیدگاه خود را به اشتراک بگذارید

۸ دیدگاه دربارهٔ «همه چیز از آنتونی رابینز | زندگی نامه، جملات زیبا، کتاب‌ها و فیلم آنتونی رابینز با زیرنویس فارسی»

  1. پشتیبانی بیشتر از یک بیشتر ازیک.

   سلام همراه عزیز
   خوشحالیم که همراهمون هستید و دغدغه آموزش دارید.
   بیشتر ازیک نفر بمانید.

  1. پشتیبانی بیشتر از یک بیشتر ازیک.

   خوشحالیم که تو جمع بیشتر ازیکی ها هستید و اهل آموزش؛ ممنوینم بابت همراهیتون.
   بیشتر ازیک نفر

  1. پشتیبانی بیشتر از یک بیشتر ازیک.

   تبریک به شما که اهل مطالعه هستید؛ به امید موفقیت های روز افزون شما
   بیشتر ازیک نفر

 1. درود بر شما
  خیلی مطالب جالبی از آنتونی رابینز تو سایت قرار دادید.
  تو کلاس nlp هم درباره ایشون شنیده بودم و بازم مطلب قشنگی بود که خواندم.
  بیشتر از یک نفر تو ایران نامبر وانه

  1. پشتیبانی بیشتر از یک بیشتر ازیک.

   چه خوب که به آموزش توجه دارید؛ امیدواریم محتوا براتون کاربردی باشد.
   رضایت و همراهیتون باعث افتخار ماست.
   بیشتر ازیک نفر

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا