دانلود فایل صوتی راز محبوبیت سخنرانان انگیزشی

سرفصل های مهم این مقاله:

دانلود فایل صوتی راز محبوبیت سخنرانان انگیزشی

 

دانلود فایل صوتی راز محبوبیت سخنرانان انگیزشی ، حتی پیش از آن که وارد حیطه سخنرانی شوم، به سخنرانی افراد مختلفی می‌رفتم و صحبت‌های آنها را گوش می‌کردم و همیشه برای من این سوال بود که دلیل و راز محبوبیت سخنرانان انگیزشی چیست و چه عاملی باعث می‌شود که سخنرانان انگیزشی اینچنین محبوب و دوست داشتنی باشند…

 

در حقیقت برخی از آنها واقعاً هیچ محتوای قابل قبولی از خود ارائه نمی‌کردند و در بسیاری از موارد نیز صحبت‌های آنها کاملاً بدیهی یا تکراری بود و حتی خود شرکت کنندگان نیز آن را می‌دانستند.

 

بنابراین چه عاملی وجود دارد که باعث ایجاد محبوبیت در بین سخنرانان انگیزشی می‌شود و چه عاملی است که سخنرانان انگیزشی از آن – دانسته یا ندانسته – بهره می‌برند تا چنین جایگاهی را نزد مخاطبان خود پیدا می‌کنند.

 

راز محبوبیت سخنرانان انگیزشی 

 

خوشحالم که امروز اصلی‌ترین پاسخ این سوال را می‌دانم و قصد دارم در این فایل مخصوص وبسایت «بیشتر از یک نفر» این موضوع را با شما مطرح کنم.

 

در این فایل صوتی به عوامل موفقیت و محبوبیت سخنرانان انگیزشی، سخنرانی انگیزشی و ایجاد انگیزه و اشتیاق در یک سخنرانی می‌پردازم و شما را با تکنیک‌ها، مهارت‌ها و راه‌هایی که بتوانید این عوامل را در خود ایجاد کنید و با تبدیل شدن به یک سخنران انگیزشی تأثیر فوق‌العاده زیادی بر مخاطب و شنونده خود داشته باشید آشنا می‌کنم.

 

امیدوارم در این فایل صوتی پاسخ این سوال را به خوبی دریافت کنید و از این پس هم در زندگی روزمره و هم در سخنرانی از آن شاه‌کلیدی که در صحبت به آن اشاره کردم بهره ببرید.

 

شما می‌توانید فایل صوتی راز محبوبیت سخنرانان انگیزشی را از قسمت پایین گوش کنید و یا روی لینک دانلود کلیک کنید.

 

 

  برای دانلود کافیست اینجا کلیک کنید  

 

فراموش نکنید که حتماً هنگام گوش دادن به این فایل خودکار و کاغذ به همراه داشته باشید.

 

همچنین پیشنهاد می‌کنم ویدئوهای تد را نیز بررسی نمایید. برای اطلاعات بیشتر در خصوص این سایت به مقاله‌ی تد چیست مراجعه  کنید.

 

 

+ 10 سخنران برتر انگیزشی دنیا در سال 2019 چه کسانی هستند؟

 

وب سایت «ولثی گوریلا» در مقاله‌ای، محبوب ترین سخنرانان انگیزشی دنیا در سال 2019 را معرفی کرده است.

لینک مقاله اصلی: https://wealthygorilla.com/10-best-motivational-speakers-world/

ما این مقاله را ترجمه کرده و در اختیار شما قرار داده ایم.

 

این شما و این هم 10 سخنران انگیزشی برتر دنیا در سال 2019 

 

محبوب ترین سخنرانان انگیزشی دنیا در سال 2019

 

10- نیک ووییچیچ (Nick Vujicic)

 

نیک-وویچی

 

 نیک وویچیچ م اکنون یکی از تأثیر گذارترین سخنرانان موفقیت در دنیا است. او به ایران هم سفر کرده است.

آقای وویچیچ، متولد چهارم دسامبر 1982 در استرالیا است و به علت ابتلا به سندرم تترا-آمیلیا هنگام تولد از نعمت دست و پا محروم بوده است.

این موضوع بدون شک هم از نظر ذهنی و هم فیزیکی برای نیک سخت بود؛ اما او اینگونه رشد کرد.

 

نیک می‌تواند 43 واژه را در دقیقه با کامپیوتر تایپ کند. درست است، این فردی است که چهار دست و پا ندارد، اما می‌تواند در هر دقیقه 43 کلمه را روی کامپیوتر تایپ کند نیک هر چند در کودکی دچار افسردگی شده بود، اما کم‌کم و با کمک مادرش آموخت که از زائده کوچکی که به جای پا در بدن او وجود داشت، استفاده کند و قابلیت‌های خود را افزایش دهد. قابلیت‌های عجیب او از جایی نمایان شد که در دبیرستان رهبری گروهی را بر عهده گرفت که برای یک خیریه اعانه جمع‌آوری می‌کردند. او به مدت زیادی به کارهای عام‌المنفعه رو آورد.

نیک در کتاب خود به نام «زندگی بی حد و مرز» می‌گوید: «من بدون دست و پا به دنیا آمدم اما هرگز در حصار شرایط خود نماندم. من به سراسر دنیا سفر می‌کنم و به میلیون‌ها نفر الهام می‌بخشم تا با ایمان، امید، عشق و شجاعت خویش بر ناملایمات زندگی چیره شوند و به آرزوهای خود برسند.»

ویدئوهای نیک اکنون در یوتیوب و سایر شبکه‌های اجتماعی به صورت گسترده‌ای منتشر والهام بخش افراد بسیار زیادی از سراسر جهان به ویژه افراد دارای نقص عضو شده است. راستی، آقای وویچیچ دو بار هم به ایران سفر کرده است.

یک جمله از نیک وویچیچ:

هرکس به دلیل خاصی به این دنیا آمده است. خدا برای همه ما «نقشه‌ای معین» دارد…

 

محبوب ترین سخنرانان انگیزشی دنیا در سال 2019

 

9- برایان تریسی (Brian Tracy)

 

برایان-تریسی

 

آقای تریسی از مشهورترین نویسندگان کتابهای خودیاری است که در ایران هم طرفداران بسیار زیادی دارد. موضوع سمینارها و ارائه‌های او شامل رهبری، فروش، مدیریت مؤثر و استراتژی کسب و کار است. آقای تریسی در سال 1944 در ونکوور کانادا به دنیا آمد.او همچنین در زمینه فروش و بازاریابی، سرمایه‌گذاری، ساخت‌وساز، واردات، توزیع و نیز مشاوره مدیریتی فعالیت داشته است. او تاکنون ده‌ها کتاب نوشته است.

تریسی، هدف نهایی خود را کمک به دیگران عنوان کرده تا بتوانند به اهداف خود دست یابند و از پتانسیل خود به طور کامل استفاده کنند. این مساله قطعاً اساس یکی از بهترین سخنرانان انگیزشی در جهان را تعیین می‌کند.

دستاوردهای عمر او فوق‌العاده است، وب سایت او، وی را به خوبی معرفی کرده است:

«سخنگوی حرفه‌ای، بهترین فروشنده، کارآفرین و متخصص موفقیت.»

 

زندگینامه کامل آقای تریسی را در این لینک بخوانید:

زندگینامه کامل آقای برایان تریسی

یک جمله از برایان تریسی:

 

افراد موفق همیشه به دنبال کمک کردن به دیگران هستند. افراد ناموفق همیشه می‌پرسند: «چی به من می‌رسه؟»

 

 8- رابین شارما (Robin Sharma)

 

رابین-شارما

 

رابین شارما در سال 1964 در نپال متولد شد. شارما نمونه بارز یک انسان «بیشتر از یک» است. چون بسیار بیشتر و موفق‌تر از حرفه خود عمل کرد.

شارما از سال 1995 تا به حال بیش از 15 کتاب منتشر کرده که موضوع آنها حمایت و رهبری بوده است. یکی از محبوب‌ترین کتاب‌های او «راهبی که فراری‌اش را فروخت» است. این کتاب بیش از 5 میلیون نسخه در دنیا فروش رفت.

برخی ممکن است بگویند که رابین شارما به جای سخنران، بیشتر یک نویسنده انگیزشی به شمار می‌رود؛ اما او مستحق این است که در فهرست ما باشد. او یک نویسنده متخصص در زمینه مدیریت و اعتماد به نفس است.

یک جمله از رابین شارما:

 

کارهایی که از آنها فرار می‌کنید، اغلب در خود بزرگترین فرصت‌ها را نهفته دارند…

 

 7- وین دایر (Wayne Dyer)

 

وین-دایر

 

وین دایر زاده 1940، نویسنده کتاب‌های خودیاری و سخنران انگیزشی آمریکایی بود. کتاب او با عنوان «چگونه شخصیت سالم‌تر بیابیم؟» در سال 1976 در حدود 35 میلیون نسخه فروخت و جزء یکی از بالاترین فروش کتاب‌ها در تاریخ شد. دایر در سال 1987 به عنوان بهترین سخنران ایالات متحده شناخته شد.

 

در سال 2011 مجله «واتکینز» وین دایر را سومین انسان معنوی تأثیر گذار در دنیا معرفی کرد. دایر از 1958 تا 1962 در نیروی دریایی آمریکا بود. سپس مدرک خود را به عنوان مشاور دریافت کرد و در همین زمینه مدتی مشغول به کار شد. آقای دایر سخنرانی‌های متعددی در سراسر آمریکا برگزار کرد و به یک نویسنده فوق‌العاده محبوب تبدیل شد.

جمله‌ای از وین دایر:

«برای اینکه موفق شوی باید خودت را باور داشته باشی… حتی اگر هیچ‌کس دیگری تو را باور نکند…»

 

6- زیگ زیگلار (Zig Ziglar)

 

زیگ-زیگلار

 

آقای زیگ زیگلار با نام اصلی «هیلاری هینتون»، نویسنده، فروشنده و سخنران انگیزشی در سال 1926 در آمریکا متولد شد. زیگلار در طول دوران حرفه‌ای خود به عنوان سخنران در سمینارهای بی‌شماری شرکت کرد و به بزرگترین کمپانی‌های آمریکایی مشاوره داد. آقای زیگلار 11 فرزند دارد و در سن پنج‌سالگی، پدرش را براثر سکته و دوروز بعد هم خواهرش را از دست داد. زیگ زیگلار یکی از برجسته‌ترین شخصیت‌های جهان در زمینه سخنرانی انگیزشی و مشاوره بود.

یک جمله از زیگ زیگلار:

 

«اغلب مردم می‌گویند سخنان و چیزهای انگیزشی، دوام زیادی ندارند. خب حمام کردن هم دوام ندارد! برای همین هر روز، تجویزش می‌کنیم!»

 

5- آرنولد شوارتزنگر (Arnold Schwarzenegger)

 

آرنولد

 

از اینکه نام اسطوره پرورش اندام دنیا را در این فهرست دیدید تعجب کردید؟

 

شاید بد نباشد بدانید آرنولد دوبار در سال‌های 2004 و 2007 از سوی مجله تایم به عنوان یکی از صد شخصیت بانفوذ دنیا انتخاب شده است.

 

آقای شوارتزنگر در 30 ژوییه 1947 در اتریش به دنیا آمد. با وجود اینکه همه ما او را به عنوان یک ورزشکار حرفه‌ای می‌شناسیم، اما شخصیت قوی او الهام بخش مردم دنیا به ویژه ورزشکاران است.

 

او همزمان با خدمت در ارتش همچنان با تمرینات ورزشی خود، رویاهای بزرگی را در سر می‌پروراند. در میانه خدمت، او مخفیانه از کمپ خارج شد تا در مسابقه «آقای جوانان» اروپا رقابت کند و در این مسابقات عنوان قهرمانی را از آن خود کرد.

 

«نظم و انضباط» مثال زدنی آرنولد یکی از عوامل مهم در موفقیت او بود. مساله خارج شدن او از کمپ خدمتی، نشان می‌دهد که چقدر برای رسیدن به آرزو و رویای خود مصمم بود. این روزها او الهام بخش بسیاری از ورزشکاران بدنساز و یک منبع قوی انگیزه برای هر کسی است که بخواهد موفق باشد.

جمله‌ای از آرنولد:

بدترین چیزی که می‌توانم باشم، «مثل همه بودن» است…

 

4- جیم ران (Jim Rohn)

 

 

جیم یک کارآفرین، نویسنده و سخنران انگیزشی بود. او در سال 1930 در واشنگتن به دنیا آمد. کارهای او تأثیرِ مستقیمی بر آفرینش و گسترش افراد دیگری که در صنعت رشد شخصی فعالیت داشتند. از قبیل آنتونی رابینز، مارک ویکتر هنسن، برایان تریسی و جک کنفیلد.

دستاوردهای عمر او فوق‌العاده است، آقای ران تا سن 25 سالگی هنوز هدف خاصی نداشت و مثل اکثر انسان‌ها، به بیراهه می‌رفت تا اینکه یکی از دوستان وی جیم را به یک سمینار آموزشی دعوت کرد. پیام سخنران این همایش (شف) چنان در جیم اثر کرد که او بلافاصله دریافت که او هم راه و روش زندگی شف را می‌خواهد؛ بنابراین به سازمان فروش مستقیم شف پیوست و شف آموزش وی را بر عهده گرفت و در طول 5 سال فلسفه‌های ساده و عمیق خود را به آقای ران آموزش داد.

 

به این ترتیب بعد از چندسال جیم ران به یکی از بهترین سخنرانان آموزشی دنیا تبدیل و الهام بخش افراد زیادی شد.

جمله‌ای از جیم ران:

 

«اگر جایی که ایستاده‌اید را نمی‌پسندید، جایتان را عوض کنید. شما درخت نیستید…»

 

محبوب ترین سخنرانان انگیزشی دنیا

 

 3- لس براون (Les Brown)

 

لس-براون

 

آقای براون در سال 1945 در فلوریدای آمریکا زاده شد. جالب است بدانید آقای براون در دوران ابتدایی عقب مانده ذهنی تلقی می‌شد. با وجود این، او این شانس را داشت که توسط افرادی تشویق به یادگیری شود، از تمام پتانسیل خود بهره بگیرد و به یکی از 5 سخنران انگیزشی برتر دنیا تبدیل گردد.

در سال‌های اخیر، آقای براون به طرز شگفت انگیزی محبوب شده و فایل‌های صوتی و تصویری سخنرانی‌های او بین افراد مختلف دست به دست می‌شود. یکی از ویژگی‌های اصلی او جملات عمیق و پرمعناست که افراد زیادی را جذب خود کرده است. تکیه کلام همیشگی او این بود: «امکان پذیر است!»

از کتاب‌های پرفروش او می‌توان به سه کتاب: «تا زمانی که برنده نشدید تمام نشده است!»، «زنده بودن رویاهای شما» و «انگیزه‌های بلند برای لحظات سخت» اشاره کرد که بسیار خواندنی و الهام بخش هستند.

جمله معروف لس براون:

 

«خیلی از ما رویاهایمان را زندگی نمی‌کنیم چون مشغول زندگی کردن ترس‌هایمان هستیم!»

 

2- تونی رابینز (Tony Robbins)

 

تونی-رابینز

 

آقای رابینز که معرف حضور همه شما هست؟

 

زندگینامه کامل او را در این لینک بخوانید:

 

همه چیز از آنتونی رابینز | زندگی نامه، جملات زیبا، کتاب‌ها و فیلم آنتونی رابینز با زیرنویس فارسی
 

«اگر همان کاری را کنی که همه می‌کنند، همان چیزی را به دست می‌آوری که همه به دست آورده‌اند، نه بیشتر….»

 

 1- اریک توماس (Eric Thomas)

 

اریک-توماس

 

آقای اریک توماس در دیترویت زاده شد و در سن 16 سالگی بی خانمان شد؛ اما به زودی به این نتیجه رسید که می‌خواهد زندگی بهتری برای خودش داشته باشد وخود را به کسی تبدیل کند که بتواند به او افتخار کند. دقیقاً همین کار را هم کرد و سخنرانی‌های او، امروزه از پربازدیدترین سخنرانی‌های انگیزشی در دنیاست. جالب است بدانید حدود 90 درصد از فیلم‌های انگیزشی که در یوتیوب بارگذاری می‌شود مربوط به اوست.

 

ویدئوهای او در یوتیوب بسیار پربیننده است. او همچنین تحصیلات خود را تا سطح عالی ادامه داد. شاید روزی خواب این روزهایش را می‌دید و به رسیدن به رویاهایش فکر می‌کرد. او سختی‌های زیادی کشید تا به رویاهایش جامه عمل بپوشاند.

و در انتها جمله‌ای اریک توماس:

 

«چالش‌ها همان چیزهایی هستند که زندگی را جالب‌تر می‌کنند و حل آن‌ها به زندگی معنایی تازه می‌بخشد…»

 

 

 

مطالب محبوب سایت:

مقالات مرتبط

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اسکرول به بالا