آموزش اینستاگرام | از ثبت نام تا انتشار استوری!

سرفصل های مهم این مقاله

پیام

دوره رایگان گپ و گفت کسب و کاری با پیام بهرام پور!

گفتگوهایی عمیق برای نجات کسب و کارتان!

فکر می‌کنم از میان شبکه‌های اجتماعی مختلفی که در این چند سال استفاده از آنها در ایران رواج پیدا کرده، اینستاگرام عملا پرمخاطب‌ترین و البته پرعمرترین شبکه بوده است! (جالب است بدانید نزدیک به 30 میلیون نفر ایرانی در این شبکه عضو هستند و فعال!) علاوه بر این فکر نمی‌کنم در این چند سال به جز در اینستاگرام، این تعداد کسب و کار صرفا بر بستر یک شبکه اجتماعی آنهم در ایران شکل گرفته باشد. (بیش از 300 هزار شغل و کسب و کار در اینستاگرام ایرانیان است) با همه اینها، قطعا آموزش اینستاگرام و یادگیری کامل کار با اینستاگرام مخصوصا برای افرادی که با هدف کسب درآمد از اینستا به این پلتفرم نگاه می‌کنند، یکی از الزامات است.

پس در این مقاله یک آموزش ساده و کامل اینستاگرام، از آموزش ثبت نام، آموزش کار با اینستاگرام و انتشار پست و استوری را به شکل تصویری در اختیار شما قرار می‌دهم. 

آموزش اینستاگرام

قبل از آموزش اینستاگرام!! مواظب اعتیاد باشید!

پیش از شروع مجموعه مقالات کار با اینستاگرام و کار با اینستاگرام, بهتر است نکته مهمی را با شما در میان بگذاریم. افراد خیلی موفق, عموماً وقت خود را برای آموزش دیدن, یادگیری مهارت های ضروری زندگی و تفکر و اندیشه می گذرانند. متاسفانه اینستاگرام و صرفاً مصرف گرا بودن در محتوای اینستاگرام, باعث می شود از اهداف زندگی و رسالت های واقعی تان دور شوید. بنابراین توصیه اول من به شما این است که مراقب اعتیاد به موبایل شبکه های اجتماعی باشید. ضمن دعوت شما به خواندن مقاله چگونه اعتیاد به گوشی را از بین ببریم؟ از شما می خواهم فقط با هدف مشخص (مثلاً درست کردن یک صفحه تولید محتوای آموزشی, فروشگاهی یا غیره) به سراغ اینستاگرام بروید و تنها مصرف کننده نباشید. بلکه مهارت های خودتان را با زبانی ساده و خلاقانه آموزش دهید.

آموزش اینستاگرام (Instagram)

همانطور که در عنوان هم گفتم، قرار است در این مقاله از آموزش اینستاگرام از ثبت نام گرفته تا ساخت پست و استوری را به شما آموزش بدهم. برای اینکه شما عزیزان راحت‌تر باشید، تمامی آموزش‌ها به شکل تصویری جلو می‌رود: (لطفا با ارسال این مقاله برای دیگران, ما را در تولید مقالات آموزشی با کیفیت, یاری کنید!)

آموزش ثبت نام در اینستاگرام

در قدم اول باید وارد اپلیکیشن اینستاگرام (لینک دانلود از بازار برای اندرویدلینک دانلود برای آیفون) بشوید. در ادامه برای ثبت نام اینستاگرام، این صفحه به شما نمایش داده می‌شود:

آموزش اینستاگرام - ثبت نام

در صفحه بالا از شما خواسته شده اگر اکانت فیسبوک دارید، به کمک آن وارد اینستاگرام هم بشوید. خب در واقع با توجه به اینکه صاحب اینستاگرام، شرکت فیسبوک است، چنین چیزی عجیب هم نیست. در هر حال اگر اکانت فیسبوک ندارید، روی گزینه مشخص شده با رنگ قرمز کلیک کنید تا وارد این صفحه شوید:

آموزش اینستاگرام - ثبت نام و ساختن اکانت

همانطور که در تصویر بالا هم مشخص شده، می‌توانید از 2 طریق در اینستاگرام ثبت نام کنید. روش اول از طریق گزینه phone و با شماره همراه‌تان. روش دوم هم از طریق گزینه email و به کمک آدرس ایمیل خودتان. اگر قصد ثبت نام در اینستاگرام با شماره همراه را دارید، مطمئن شوید در بخش سمت چپ کادر، کد کشور روی +98 قرار گرفته و سپس شماره همراه‌تان را بدون عدد 0 وارد کنید. اگر هم قصدتان ثبت نام با ایمیل است که صرفا بعد از انتخاب گزینه آن، آدرس ایمیل‌تان را وارد کنید. حالا گزینه next را بزنید.

تایید ثبت نام در اینستاگرام

در این مرحله، اینستاگرام برای اینکه مطمئن شود شما یک حساب واقعی هستید، یک کد به شماره همراه یا ایمیل‌تان ارسال می‌کند. بنابراین کد گفته شده را در کادری که در پایین وجود دارد، وارد کنید:

  

آموزش اینستاگرام - تایید ثبت نام

به این ترتیب اولین مرحله ثبت نام شما به اتمام رسید. حالا بیایید به سراغ ادامه مسیر آموزش اینستاگرام رفته و ثبت نام را کامل کنیم:

آموزش اینستاگرام - ثبت نام تایید شدن

در کادر بالا، باید ابتدا یک نام کاربری برای خودتان انتخاب کنید. این نام کاربری قرار است با حروف انگلیسی نوشته شده و حتما باید نامی باشد که قبلا کسی آن را انتخاب نکرده باشد. با توجه به اینکه اغلب نام‌های رند قبلا توسط بقیه افراد انتخاب شده، پیشنهاد می‌کنم به کمک اعداد، خط فاصله (_) و همینطور نقطه (.) یک آیدی یا همان نام کاربری انتخاب کنید که قبلا توسط کسی انتخاب نشده باشد.

در کادر دوم هم باید یک رمز عبور بسازید. این رمز ترجیحا بهتر است از اعداد، حروف انگلیسی و حتی نشانه‌های نوشتاری ساخته شده باشد. به این ترتیب امنیت اکانت خودتان را افزایش می‌دهید.

بعد از اینکه این کارها را کردید، به سراغ 2 گزینه موجود در پایین کادرها بروید: گزینه اول Continue and Sync Contacts و گزینه دوم Continue Without Syncing Contacts است. گزینه اول به معنی پیدا کردن مخاطبانی که شماره همراه‌شان را دارید و دنبال کردنشان در اینستاگرام و گزینه دوم به معنی ادامه مسیر ثبت نام است. پیشنهاد من استفاده از گزینه دوم است، در واقع پیشنهاد می‌کنم ‌بعد از وارد شدن به اینستاگرام، خودتان اقدام به پیدا کردن مخاطبان دلخواه و دنبال کردن‌شان کنید.

بعد از همه اینها، اینستاگرام صفحه‌ای را به شما نمایش می‌دهد که باید در آن تاریخ تولدتان را تعیین کنید:

  

آموزش اینستاگرام - ثبت نام و تاریخ تولدتان

تاریخ تولد شما باید به تاریخ میلادی در این صفحه ثبت شود. البته الزامی هم نیست که تاریخ دقیقی در آن ثبت کنید، صرفا می‌توانید یک تاریخ فیک در آن بنویسید. پیشنهاد می‌کنم برای سال میلادی، تاریخ‌های قبل از سال 2000 را انتخاب کنید. بعد از انتخاب دوباره گزینه next، این صفحه نمایش داده می‌شود:

آموزش اینستاگرام - تغییر حساب کاربری

در این بخش می‌توانید با انتخاب گزینه change username اقدام به عوض کردن آیدی که قبلا آن را ساخته‌اید کنید که خب احتمالا قصد چنین کاری را ندارید. پس گزینه بالایی، یعنی next را انتخاب کنید.

خب، خوش آمدید! به کمک این آموزش نصب اینستاگرام توانستیم ثبت نام در این شبکه را به طور کامل انجام دهیم. به نظرم بهتر است در ادامه به سراغ آشنایی با بخش‌های مختلف این برنامه برویم اما بگذارید اول به این 2 سوال رایج جواب بدهم:

سوالات رایج ثبت نام در اینستاگرام

در ادامه می‌خواهم 2 سوال رایجی که ممکن است هنگام ثبت نام در اینستاگرام با آنها برخورد کنید را جواب بدهم:

آیدی من توسط اینستاگرام قبول نمی‌شود: اگر اینستاگرام آیدی انتخابی شما را قبول نمی‌کند، یعنی آن آیدی قبلا توسط شخص دیگری استفاده شده؛ پس آن را تغییر دهید.

شماره یا ایمیل توسط اینستاگرام تایید نمی‌شود: اگر شماره همراه یا ایمیل‌تان توسط اینستاگرام تایید نمی‌شود، احتمالا شخص دیگری یا خودتان قبلا با این شماره یا ایمیل در اینستاگرام ثبت نام کرده‌اید. پس شماره یا ایمیل دیگری را انتخاب کنید.

آموزش کار با اینستاگرام

تا اینجا شما یک اکانت اینستاگرام نسبتا کامل دارید! در ادامه قرار است هم جزئیات اکانت‌تان را تکمیل کنیم و هم با بخش‌های مختلف آن آشنا شویم. پس باز هم با من همراه باشید:

3 جزء اصلی که باید همین ابتدا آنها را در اینستاگرام بشناسید، اینها هستند:

دنبال کننده‌ها یا followers: آن افرادی که شما یا اکانت یک نفر را دنبال کرده باشند، در واقع فالوورهای آن هستند. به این ترتیب، اگر شما شخصی را به کمک دکمه follow، دنبال کنید به دنبال کننده او تبدیل شده و اگر او شما را دنبال کند، فالوور شماست.

دنبال شدگان یا following: دنبال شدگان آن دسته افرادی هستند که شما آنها را دنبال می‌کنید. در هر اکانت اینستاگرامی شما می‌توانید افرادی که توسط آن اکانت دنبال شده‌اند را مشاهده کنید.

پست‌ها یا post: عددی که در مقابل post نمایش داده می‌شود، تعداد پست‌هایی است که شخص در اکانت خودش منتشر کرده.

اگر روزی خواستید اکانت خودتان را موقتی یا دائمی حذف کنید، این راهنمای کامل را حتماً بخوانید:

راهنمای کامل حذف اکانت اینستاگرام دائمی و موقت | دیلیت اکانت اینستاگرام

آیکون‌های پایین صفحه اینستاگرام

مهم‌ترین بخش‌های آموزش کار با اینستاگرام، یادگیری کاربرد آیکون‌هایی است که در پایین صفحه اپلیکیشن مشاهده می‌کنید. در واقع اگر کاربرد هر آیکون را بدانید، به خوبی می‌توانید با این برنامه کار کنید.

1_ آیکون خانه یا home

زمانی که روی آیکون خانه بزنید، وارد بخشی از صفحه اینستاگرام (feed) می‌شوید که در آن پست‌ها و استوری‌های افرادی که دنبالشان کرده‌اید را مشاهده می‌کنید.

منظور از استوری، آن آیکون‌های نارنجی‌رنگ و دایره‌ای بالای صفحه هستند. در استوری، قابلیت انتشار تصاویر یا ویدیوهای 15 ثانیه‌ای وجود دارد ولی دقت کنید که استوری‌ها صرفا 24 ساعت ماندگاری داشته و سپس حذف می‌شوند. اما در مقابل پست‌ها دائمی هستند و تا زمانی که خودتان قصد حذف کردن‌شان را نکنید، در صفحه شما نمایش داده می‌شوند.

2_ آیکون جستجو یا search

خب، آیکون جستجو یکی از مهم‌ترین بخش‌هایی است که باید در این آموزش اینستاگرام با آن آشنا شوید. با فشردن این آیکون شما وارد صفحه اکسپلور اینستاگرام می‌شوید.

در این صفحه پست‌ها و استوری‌هایی از تمام صفحات اینستاگرام که بازدید زیادی دارند به شما نمایش داده می‌شوند. در ابتدا ممکن است انواع مختلفی از پست‌ها و استوری‌ها را در این صفحه مشاهده کنید. اما بعد از مدتی، اینستاگرام نسبت به زمانی که روی هر نوع پست صرف کرده‌اید، علاقه شما را تشخیص داده و سپس اقدام به نمایش پست‌هایی می‌کند که علاقه بیشتری به آنها دارید. مثلا در صفحه اینستاگرام من، اغلب پست‌هایی با موضوع فوتبال نمایش داده می‌شود.

علاوه بر صفحه اکسپلور، در بالای صفحه یک کادر برای جستجو در اختیار شما قرار گرفته. در این کادر می‌توانید چند کار مختلف انجام دهید:

جستجو آیدی کاربران: در واقع با جستجو به زبان انگلیسی یا فارسی، می‌توانید دوستان یا افراد معروف را پیدا کنید. (این جستجو از طریق نام کاربری و همینطور نام اکانت آنها است.)

جستجو هشتگ‌ها: هشتگ‌ها با هدف دسته بندی کردن محتواها ساخته شده‌اند. این یعنی اگر در بخش کادر جستجو، عبارت فوتبال را نوشته و روی هشتگ آن کلیک کنید، تعداد زیادی محتوا در زمینه فوتبال به شما نمایش داده می‌شود.

3_ آیکون + (آموزش پست گذاشتن در اینستاگرام)

خب، آیکون وسطی از پایین صفحه برنامه که با یک + و کادر مربع دور آن مشخص شده، آیکونی است که با انتخابش برای پست گذاشتن در اینستاگرام آماده می‌‌شوید.

بعد از اینکه این آیکون را انتخاب کردید، صفحه گالری شما در پایین برنامه برای‌تان باز شده و حالا می‌توانید عکس یا ویدیو مورد نظر خودتان را انتخاب کنید. (برای اینکه ویدیو به شکل پست عادی منتشر شود، باید نهایتا 1 دقیقه زمان داشته باشد.) بعد از انتخاب محتوا و انتخاب گزینه next در بالای صفحه، می‌توانید برای آن یک متن بنویسید. به این متن کپشن گفته می‌شود و در واقع دقیقا پایین پست مورد نظر شما در مقابل دید مخاطبان قرار می‌گیرد.

در نهایت و با انتخاب گزینه share، محتوای مورد نظر شما در اینستاگرام پست می‌شود. در این حالت اگر دنبال کننده‌ای داشته باشید، آنها پست شما را مشاهده می‌کنند.


یک نمونه از پست های اینستاگرامی مجموعه بیشتر از یک نفر را ببینیم:

برای تمرکز حواس چی بخوریم⁣ ⁣ برای داشتن تمرکز نیاز به اصلاحات زیادی در خودمون داریم!⁣ ⁣ از تمرین‌های ذهنی مناسب تا یادگیری طرز فکر صحیح! ⁣ از خواب تا مدیتیشن! ⁣ ⁣ اما در این بین اثر غذاها بر بدن و ذهن ما بسیار زیاده.⁣ ⁣ غذا سوختیه که انرژی و ذهنیت ما رو منظم میکنه.⁣ ⁣ در این پست با 9 غذایی آشنا خواهیم شد که کمک میکنه تمرکز حواس بالاتری داشته باشیم.⁣ ⁣ شما از چه غذاهایی برای افزایش تمرکز استفاده می‌کنید؟⁣ ⁣ #بیشترازیک⁣ #بیشترازیکنفر #نوروریدینگ #غذا #ذهن #تمرکز #حواس

A post shared by بیشتر از یک نفر (@bishtarazyek) on

دانلود نشدن فیلم از اینستاگرام اعصابتان را به هم ریخته؟ این مقاله را هم بخوانید: 

7 راه و روش آسان دانلود فیلم از اینستاگرام | بدون زحمت

4_ آیکون قلب

با فشردن دکمه قلب، وارد صفحه‌ای از اینستاگرام می‌شوید که دارای یک سری اطلاعات در مورد شماست. در گذشته در این صفحه می‌توانستید ببینید مخاطبانی که آنها را دنبال کرده‌اید، چه صفحاتی را دنبال کرده و چه پست‌هایی را لایک کرده‌اند. اما امروز صرفا می‌توانید ببینید به تازگی چه اشخاصی شما را فالو کرده، چه کسانی پست‌هایتان را لایک کرده و همینطور اطلاعاتی در مورد آخرین فعالیت‌های خودتان در اینستاگرام به دست بیاورید.

علاوه بر این، اگر اکانت شما در حالت خصوصی یا private باشد، (در ادامه در موردش توضیح می‌دهم) درخواست افرادی که اقدام به فالو کردن شما کرده‌اند را در این بخش مشاهده می‌کنید.

آموزش اینستاگرام - حالت خصوصی دراینستاگرام

در واقع می‌توانید درخواست این افراد را قبول کرده یا آن را رد کنید تا نتوانند محتوای صفحه‌تان را ببینند.

اکانت خصوصی چیست؟

ببینید، در اینستاگرام 2 نوع اکانت از نظر دسترسی وجود دارد. اکانت نوع اول اکانت‌های پابلیک یا عمومی هستند. این یعنی هر مخاطبی که نام این اکانت را جستجو کند، می‌تواند به راحتی محتوای آن اکانت شامل پست و استوری‌ها و همینطور افراد دنبال کننده و دنبال شده را مشاهده کند. اما در مقابل، نوع دیگر اکانت‌ها، از نوع خصوصی یا پرایوت هستند.

این اکانت‌ها صرفا در صورتی برای افراد دیگر قابل مشاهده هستند که صاحب اکانت به آنها اجازه دنبال کردن را بدهد. دقت کنید که اگر قصد راه اندازی کسب و کار در اینستاگرام و جذب مشتری را دارید، باید اکانت خودتان را به حالت پابلیک دربیاورید تا مخاطبان جدید بتوانند محتوای آن را مشاهده کرده و دنبالتان کنند.

نکته: برای خصوصی کردن اکانت باید به بخش تنظیمات اینستاگرام بروید. برای این کار ابتدا آیکون اول پروفایل از پایین صفحه را انتخاب کنید. سپس گزینه 3 خط یا همان منو را در بالا سمت راست فشار دهید. حالا از گزینه setting گزینه privacy را انتخاب کنید. در صفحه جدید، آیکون private account را مشاهده می‌کنید که خاموش است. اگر آن را لمس کنید، اکانت‌تان به حالت پرایوت و خصوصی در می‌آید.

5_ آیکون پروفایل

و در نهایت آخرین آیکونی که در پایین برنامه اینستاگرام مشاهده می‌کنید، آیکونی با تصویر پروفایل خودتان است. زمانی که روی این آیکون کلیک کنید، به صفحه پروفایل خودتان می‌رسید. در این صفحه می‌توانید تعداد فالوور، فالووینگ و پست‌های خودتان را مشاهده کنید. همینطور می‌توانید به کمک گزینه edit profile که در تصویر پایین مشخص شده، اقدام به ویرایش پروفایلتان کنید:

 

آموزش اینستاگرام - ویرایش پروفایل

زمانی که گزینه ادیت پروفایل را انتخاب کنید، در بالای صفحه تصویر پروفایل شما نمایش داده می‌شود. با کلیک روی آن، می‌توانید یک تصویر پروفایل از گالری انتخاب کرده یا از طریق دوربین همان موقع برای تصویر پروفایل یک عکس بگیرید. ترجیحا این عکس باید در ابعاد مربعی باشد و سوژه اصلی‌اش در وسط قرار بگیرد. در ادامه می‌توانید آیدی اکانت، اسم اکانت و متن bio را هم در این بخش تغییر بدهید:

  

آموزش اینستاگرام - ادیت پروفایل اینستا

قبلا با آیدی یا نام کاربری آشنا شده‌اید، در مورد نام، باید بدانید این می‌تواند یک اسم فارسی یا انگلیسی باشد. در واقع کاربران با جستجو کردن نام شما می‌توانند اکانت‌تان را پیدا کنند. در ضمن در مورد انتخاب نام اکانت مثل آیدی اینطور نیست که نباید کسی قبلا آن را انتخاب کرده باشد.

و در نهایت bio بخشی است که دقیقا در زیر تصویر پروفایل شما نمایش داده می‌شود:

آموزش اینستاگرام - بایو چیست؟

در این بخش می‌توانید یک متن جذاب، بیوگرافی کوتاه و… ای از خودتان بنویسید. متن بیو را همه کاربران می‌توانند بخوانند.

مقاله کامل در مورد پروفایل حرفه‌ای در اینستاگرام را در لینک زیر بخوانید:

پروفایل اینستاگرام حرفه ای | 15 نکته تجربی و مهم


توی پرانتز بهتون بگم 

می‌خواهم در انتهای مقاله، دوره رایگان فوق‌العاده‌ای را به شما معرفی کنم.  روش‌های موجود در این دوره رایگان، حسابی به شما کمک می‌کند در اینستاگرام بدرخشید.!

در دوره رایگان “چطور جذاب باشیم” شرکت کنید. این دوره کاملا رایگان است و با بهترین کیفیت به شما ارائه می‌شود. کافی است روی تصویر زیر کلیک کنید و اطلاعات تکمیلی را دریافت کنید:


آموزش انتشار استوری در اینستاگرام

آموزش اینستاگرام -آموزش استوری گذاشتن در اینستاگرام

خب، بالاخره به آخرین بخش از آموزش کار با اینستاگرام در این مقاله رسیدیم. برای انتشار استوری کافی است آیکون دوربین در بالای اکانت را انتخاب کنید. همینطور می‌توانید روی عکس پروفایل خودتان ضربه زده یا حتی دستتان را روی صفحه به سمت راست بکشید. به این ترتیب وارد صفحه‌ای می‌شوید که در آن، می‌توانید با دوربین عکس بگیرید.

آموزش اینستاگرام - استفاده از دوربین در اینستاگرام

البته اگر قصدتان انتشار استوری از تصاویر یا ویدیوهای گالری است، می‌توانید انگشت‌تان را در صفحه به بالا کشیده یا حتی گزینه تصویر سمت چپ صفحه را انتخاب کنید:

  

آموزش اینستاگرام - انتخاب عکس از گالری

به این ترتیب صفحه گالری باز شده و می‌توانید در آن محتوای مورد نظرتان را انتخاب کنید. حالا کافی است گزینه your story را انتخاب کنید. به این ترتیب توانستید یک استوری در اینستاگرام خودتان منتشر کنید!

 آموزش اینستاگرام - آموزش کامل کار با اینستا

نکته: با انتخاب گزینه highlight در صفحه استوری که منتشر کردید، می‌توانید آن را در پایین پروفایل خودتان و در بخش هایلایت‌ها به شکل دائمی ذخیره کنید:

آموزش اینستاگرام - عکس گذاشتن در استوری

در واقع مخاطبان می‌توانند استوری‌های هایلات شده شما را به شکل دائم مشاهده کنند.

مقاله کامل ساخت استوری اینستاگرام را در لینک زیر بخوانید:

استوری اینستاگرام | همه چیز در مورد story + ترفندها

سخن پایانی مقاله آموزش اینستاگرام

خب، دوستان به انتهای آموزش کار با اینستاگرام رسیدیم. در این مقاله سعی کردم بیش از نیمی از اینستاگرام را به شما آموزش داده و عملا شما را یک نیمه حرفه‌ای در این شبکه اجتماعی تبدیل کنم.

نکته مهم اینجاست که مطمئنا برای آموزش اینستاگرام به شکل کامل نیاز به تمرین خودتان دارید. با توجه به اینکه دائما قابلیت‌های جدیدی به این شبکه اجتماعی اضافه می‌شود، باید خودتان دائما با آن کار کرده سعی کنید همه بخش‌هایش را یاد بگیرید.

علاوه بر این به دلیل آپدیت دائمی این شبکه اجتماعی، ممکن است بعضی از بخش‌هایی که در این مقاله آموزش کار با آنها را یادتان دادم، در آینده تغییر کرده و با شکل و شمایل دیگری نمایش داده شود. بنابراین باز هم شما نیاز دارید دائما علم و مهارت‌تان را نسبت به این برنامه بروز کنید. امیدوارم از مطالعه این مقاله لذت برده باشید.

راستی نظرتان برای ما ارزشمند و باعث قوت قلب است! یادتان نرود برایمان نظر بگذارید. همین پایین مقاله!

مهارت های دیگری که برای کار با اینستاگرام بهتر است بلد باشیم

در این بخش از مقاله می‌خواهم به شما توصیه کنم برخی مهارت‌ها را یاد بگیرید تا با هر هدفی که وارد اینستاگرام می‌شوید, بتوانید موفق‌تر باشید. مثلاً وقتی نحوه صحیح صحبت در جمع را بلد باشید, طبیعتاً ویدئوهایی که از خودت می گیرید هم جذاب تر از آب درمی‌آید.

وقتی بدانید چطور باید از کلمات زیبا و کلمات باکلاس استفاده کنیدَ طبیعتاْ کپشن‌ها و متن‌های زیباتری برای پست‌هایتان خواهید نوشت و می‌توانید خلاقیت بیشتری از خود نشان دهید.

از صفحه اینستاگرام بیشتر از یک نفر هم میتوانید الهام بگیرید تا صفحات فوق العاده ای بسازید. چون تیم قدرتمند سوشال بیشتر از یک نفر, به صورت خلاقانه و برنامه ریزی شده روی این صفحه مشغول کار هستند.

راستی هنوز در آزمون رایگان اینستاگرام شرکت نکرده‌اید؟

سایر مقالات مرتبط با اینستاگرام را بخوانید:

 آموزش کامل نحوه تبلیغ در اینستاگرام

 چگونه در اینستاگرام مخاطبان خودمان را پیدا کنیم؟ راهی نیست!

 5 راهکار خطرناک افزایش فالوور اینستاگرام + 15 روش صحیح!

 دانلود + آموزش تغییر فونت پست، استوری و بیو اینستا

 قبل از خرید لایک اینستاگرام این مقاله را بخوانید!

 قبل از خرید فالوور اینستاگرام این مقاله را بخوانید

 آموزش فروش در اینستاگرام | از یافتن محصول تا تکنیک های افزایش فروش

 نحوه تبلیغ در اینستاگرام برای جذب مخاطب بیشتر

 5 راهکار خطرناک افزایش فالوور اینستاگرام + 15 روش صحیح!

پیام

دوره رایگان گپ و گفت کسب و کاری با پیام بهرام پور!

گفتگوهایی عمیق برای نجات کسب و کارتان!

امتیاز (4/5)
4/5
به اشتراک بگذاریم
دیدگاه خود را به اشتراک بگذارید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا
پیام

دوره رایگان گپ و گفت کسب و کاری با پیام بهرام پور!

گفتگوهایی عمیق برای نجات کسب و کارتان!