دوره رایگان هدف گذاری


به حرفه‌ای‌ترین شکل هدف گذاری کنید؛ با بهترین روش‌ها به آن‌ها برسید

می‌گویند مرز بین موفقیت و شکست، بسیار باریک است… یکی از مهم‌ترین فاکتورهای موفقیت، هدف گذاری اصولی، دقیق، واقعی و قابل دسترس است.
لزوماً قرار نیست به تمام اهداف از پیش تعیین شده برسیم، اما حتی اگر بخشی از اهداف و آرزوهای زندگی‌مان را بتوانیم برآورده کنیم، بدون تردید از بسیاری از افراد دیگر موفق‌تر هستیم.
افراد موفق روزشان را بدون هدف آغاز و بدون هدف به پایان نمی‌رسانند.

 • اما چطور باید هدف گذاری حرفه‌ای را یاد بگیریم؟
 • تحقیقات و پژوهش‌های علمی به ما چه می‌گویند؟
 • چطور اهدافمان را معین کنیم و به سمت آن برویم؟

در این دوره رایگان به بهترین شکل ممکن، نکات جذاب و محتوای علمی و دقیقی برایتان آماده کرده‌ایم که امسال را هدفمند و پرنشاط آغاز کنید.

هدف گذاری و رسیدن به اهداف! ارائه بهترین محتوا از ما، اقدام و عمل و تمرین و تکرار از شما. کنار شما هستیم تا سال جدید، به سالی متفاوت و کاملاً رو به پیشرفت برای شما تبدیل شود.

ما این دوره را برای شما رایگان کرده‌ایم. تنها درخواستمان این است که اگر فکر می‌کنید محتوای این دوره برای کسی مفید است، به او معرفی کنید.

رضایت از زندگی=  هدف گذاری حرفه‌ای + اقدام و عمل + خوش‌بینی

 • مدرس: پیام بهرام پور
 • مخاطب: کسانی که دستیابی به اهداف واقعا برایشان اهمیت دارد
 • نوع برگزاری: غیرحضوری
 • کاملا رایگان
اطلاعات دوره
رایگان
دسترسی رایگان به این دوره

هیچ یک از ما انسان‌های کاملی نیستیم. همه ما دوست داریم به نسخه بهتری از خودمان تبدیل شویم؛ اما تا خودمان نخواهیم، هیچ آموزشی برای هدف گذاری و رسیدن به آن‌ها اثرگذار نیست.

اگر با زندگی کنونی‌تان کاملاً احساس خوبی دارید و نیازی به تغییر و هدف گذاری حس نمی‌کنید، شاید شرکت در این دوره فقط وقت تلف کردن باشد؛ اما اگر چشم به پیشرفت، هدفمندی، رشد، توسعه فردی، تغییرات لذت‌بخش و اثرگذاری بیشتر دارید، لطفاً این فرصت را از خود دریغ نکنید و در دوره رایگان هدف گذاری شرکت کنید.

دوره رایگان هدف گذاری برای چه کسانی مناسب است؟

 • برای کسانی که می‌خواهند کنترل زندگی خود را به دست بگیرند و در طوفان‌های زندگی به هر طرف نروند
 • برای کسانی که خواهان و مشتاق تغییرند و می‌خواهند سالی متفاوت در پیش رو داشته باشند
 • کسانی که به دنبال رسالت و معنای زندگی هستند
 • برای کسانی که تردیدها در زندگی آزارشان می‌دهد و به دنبال یافتن اصلی‌ترین مسیر و کشف رسالت زندگی‌شان هستند
 • برای افرادی که دوست دارند هدف‌گذاری را به حرفه‌ای‌ترین شکل ممکن یاد بگیرند
 • برای کسانی که می‌خواهند یک سر و گردن از اطرافیان خود بالاتر باشند و به همه ثابت کنند که چه توانایی‌هایی دارند
 • افرادی که فکر می‌کنند انگیزه لازم را ندارند و دلشان یک زندگی تازه می‌خواهد

پیش به سوی هدف گذاری، رسیدن به اهداف و تبدیل کردن سال جدید به بهترین سال زندگی…

سرفصل های دوره

هدف گذاری واقعاً یعنی چه؟

چرا اکثر چیزهایی که راجع به هدف گذاری می‌دانیم، اشتباه هستند؟!

تازه‌ترین و بهترین پژوهش‌های علمی راجع به هدف چه می‌گویند؟

چرا هدف‌هایمان را رها می‌کنیم؟

چطور به اهداف خودمان متعهد بمانیم؟

هدف گذاری صحیح چه فوایدی دارد؟

چگونه در چرخه معیوب هدف گذاری گیر نکنیم؟

چطور هدفمند بودن را به صورت یک سیستم کارآمد تبدیل کنیم؟

بزرگ‌ترین موانع رسیدن به اهداف چیست؟

بهتری هدف‌ها چه ویژگی‌هایی دارند؟

وقتی نام سرمایه‌گذاری می‌آید، همه به فکر طلا، سکه، مسکن، بورس و یا ارز دیجیتال می‌افتند. این‌ها سرمایه‌گذاری‌های ارزشمندی هستند، اما تا به حال به سرمایه‌گذاری‌های نامحسوس فکر کرده‌اید؟

آموزش یکی از بزرگ‌ترین سرمایه‌گذاری‌هاست. هر آموزشی نه تنها برای خودمان مفید است بلکه می‌تواند برای نسل‌های آینده هم کاربرد داشته باشد. اگر خودتان به فردی هدفمند تبدیل شوید، نتایج آن را در دراز مدت خواهید دید، وضع زندگی‌تان بهتر خواهد شد، پول و درامد بیشتری کسب خواهید کرد و احساس ارزشمندی، وجودتان را فرامی‌گیرد.

تازه؛ این سرمایه‌گذاری نیاز به هیچ پولی ندارد، به صورت رایگان بهترین محتوا را در اختیارتان گذاشته‌ایم. از دیدن آموزش‌ها لذت ببرید…!

با ثبت‌نام در دوره هدف گذاری چه امکاناتی دریافت خواهید کرد؟

ویدئوی جلسه

ویدئو جلسه  به صورت کامل در صفحه پروفایل کاربری در اختیار شما قرار خواهد گرفت 

 فایل جزوه

اسلاید آموزشی در اختیارتان قرار میگیرد، در موقع مرور، باید کنار دستتان باشد. تا در کنار گوش دادن به فایل صوتی یا دیدن فیلم، جز به جز با جزوه  پیش بروید و عمیق‌تر یاد بگیرید!

فایل های تکمیلی و بروزرسانی ها

گاهی لازم می‌شود برخی از مطالب بیشتر توضیح داده شود یا شرکت‌کنندگان سوالات زیادی دارند. در این موارد، فایلهای تکمیلی و بروزرسانیهای دوره انجام خواهد شد.

 

فایل صوتی جلسه

صوت کامل جلسه  هم در صفحه پروفایل کاربری در اختیار شما قرار خواهد گرفت تا کسانی که برای مرور یا در جایی که نمی‌توانند ویدئو را مشاهده کنند به راحتی از طریق صوت جلسه‌ها درس‌ها را گوش بدهند.

دانلود فایل ها

این امکان را برای شما در نظر گرفتیم تا در صورتیکه به صورت انلاین نمی‌توانید ویدئوها را ببینید، به راحتی دانلود کرده و دروس را مشاهده کنید.

 

پرسش و پاسخ

در هر زمان و هر بخشی از دوره سوالی داشتید، در قسمت پرسش و پاسخ دوره مطرح کنید تا کارشناس و مدرس دوره در اولین فرصت به سوالات شما پاسخ دهند.

یکی از مهم‌ترین عواملی که باعث فرار ما از تغییر می‌شود ترس از بیرون آمدن از دایره امن است. مغز ما دوست دارد در شرایط امن و آسوده خود بماند و تا وقتی مجبور نباشد اجازه تغییر را صادر نمی‌کند.

اما تغییرات عموماً نتایج خوبی به همراه دارد. منجر به ساخت مسیرهای عصبی تازه می‌شود، ما را وادار به تجربه‌های جدید و اغلب خوشایند می‌کند و بدون تردید زندگی‌مان را رنگ تازه‌ای می‌بخشد.

البته هر تغییری در ابتدا دشوار است. خروج از ناحیه امن ممکن است ترسناک به نظر برسد، با این حال تغییرات، اغلب از ما انسان‌های تازه و متفاوتی می‌سازد و در ادامه نتایجی درخشان به همراه دارد.

مغز ما با این روش‌ها ما را از تغییر می‌ترساند!

 • عدم اطمینان به مسیر (مغزمان می‌گوید مسیری که می‌خواهیم برویم ناآشناست و اصلاً قابل اطمینان نیست!)
 • چالش‌های پیش رو (مغزمان می‌گوید با چالش‌های زیادی روبرو می‌شویم و مبارزاتی سخت و دشوار در پیش است که توان رویارویی با آن‌ها را نداریم!)
 • ترس از شکست (مغزمان می‌گوید موانع، پیچیدگی‌ها و ابهامات زیادی وجود دارد و در نهایت شکست خواهیم خورد)
 • سرزنش و تمسخر توسط دیگران (مغزمان می‌گوید در این مسیر تازه، مورد تمسخر قرار می‌گیریم و کلی حس منفی به ما دست می‌دهد)
 • از دست دادن کنترل امور (مغزمان می‌گوید شرایط تازه بحرانی است و قادر به کنترل امور نخواهیم بود)
 • کارهای تازه و دشوار و خسته‌کننده (مغزمان می‌گوید برای تغییر لازم است کارهای زیادی انجام دهیم که خسته‌کننده هستند. چه کاری است؟ راحت در جای خود نشسته‌ایم دیگر!)
 • و... اگرچه همه این بهانه‌ها و راهکارهایی که مغز به کار می‌بندد، صرفاً در جهت حفاظت از ماست اما در واقع این عملکرد مغز نه تنها مفید نیست بلکه در اغلب اوقات می‌تواند مضر باشد.

مدرس دوره رایگان هدف گذاری کیست؟

      پیام بهرام پور، مربی و مدرس‌ مهارت‌های ارتباطی و زندگی 

 • بنیانگذار هلدینگ آموزشی بیشتر از یک نفر
 • دانشجوی رشته علوم اعصاب کاربردی از دانشگاه kcl لندن (هفدهمین دانشگاه برتر دنیا)
 • نوبسنده و مترجم 11 عنوان کتاب از جمله کتاب جعبه ابزار سخنرانی (با مقدمه‌ای از Diane Windingland) و کتاب‌های انسان 2020، ازشنبه، تیغ، مهندس خوشبختی، مهندسی آرزوها را نوشته و کتاب قله و چگونه در بیست ساعت هر چیزی را یاد بگیرید؟
 • مربی تایید شده موسسه Tiny Habits (تاینی هبیتس) آمریکا
 • پیام بهرام پور بیش از 20000 نفر-ساعت سخنرانی و کارگاه آموزشی (در مراکز مختلف از جمله دانشگاه‌های شریف، تهران و …) برگزار کرده است.
 • سخنران بزرگترین سمینار آموزشی کشور
 • تجربه تولید بیش از 50 دوره آموزشی را در کوله بارش دارد!
 • پیام بهرام پور در بیش از 50 برنامه در رسانه ملی (شبکه یک سیما، شبکه دو سیما، شبکه استانی همدان، شبکه استانی یزد، رادیو اقتصادو…)
 • موسس باشگاه سخنرانی و فن بیان برج میلاد تهران
 • مشاور و مربی شماری از غول‌های اقتصادی کشور است…

«بیشتر از یک نفر» چیست؟

در مؤسسه «بیشتر از یک نفر» به افراد کمک می‌کنیم که با آموزش‌های «اصولی، کاربردی، مبتنی بر تحقیقات و پژوهش‌های علمی روز دنیا، ساده بودن در عین جامع و کامل بودن و در نهایت بومی‌سازی شده» کاری کنند که خودشان و اطرافیانشان رشد کنند تا دنیا جای بهتری برای زندگی همه ما و نسل‌های بعد از ما شوند.
چندین سال است که تمام‌وقت و تمام‌قد، تلاشگر وادیِ پُرجاذبه آموزش و رشد هستیم. اگر می‌خواهید درباره «بیشتر از یک نفر» بیشتر بدانید، به لینک زیر بروید:

بیشتر از یک نفر

ما هر آنچه باید یاد بگیرید را در اختیارتان می‌گذاریم، اما اینکه تا چه اندازه برایش اقدام کنید و مطالب این دوره را مرور کنید، بر عهده شماست.

شما کافی است بخواهید تغییر کنید و برایش اقدام کنید. هرچند تغییر دشوار است، اما همیشه می‌توانیم به نسخه‌ای بهتر از خودمان تبدیل شویم.

اصولاً وقتی هدف گذاری را یاد بگیرید و هدفمند زندگی کنید، طبیعتاً تردیدهایتان نیز کاهش خواهد یافت. یکی از عوامل وجود تردیدها در زندگی، ندانستن روش‌های هدف گذاری است؛ بنابراین مطمئن باشید این دوره برایتان از نان شب نیز واجب‌تر است.

اولاً قرار نیست لزوماً به همه اهدافمان برسیم؛ دوماً شاید روش‌ها و دانسته‌هایتان اشتباه بوده یا به روشی اشتباه هدف گذاری کرده‌اید. تلاش می‌کنیم در این دوره، در مورد بهترین و اصولی‌ترین روش‌های هدف گذاری صحبت کنیم.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۱۳۷ دیدگاه دربارهٔ «هدف گذاری حرفه ای + دانلود رایگان فیلم سمینار»

 1. سلام من نتونستم وارد بشم شماره تماس رو دادم گزینه اومد کد ورود ارسال میشود ولی نشد چند باری هم با هردو خط امتحان کردم ولی نشد مشکل کجاست. راهنمایی می‌فرمایید

  1. پشتیبانی بیشتر از یک .

   سلام همراه عزیز
   قطعا کد داخل اسپم های پیامکیتون قرار گرفته است؛ این روزا سرورهای تبلیغاتی در این قسمت قرار می گیرد.
   اگر زبان گوشیتون فارسی هست داخل پیامک هاتون به عنوان ” هرزنامه و مسدود شده ” قرار گرفته است.
   بیشتر ازیک نفر باشید.

  1. پشتیبانی بیشتر از یک .

   سلام دوست عزیز
   کافیست روی اکنون ثبت نام کنید کلیک کرده و اطلاعاتتون رو وارد کنید؛ سپس روی شروع یادگیری کلیک کنید.
   محتوا براتون به نمایش داده میشود و میتونید بصورت پخش زنده مشاهده کرده و یا با کلیک روی دانلود فایل محتوارو برای خودتون ذخیره کنید.
   موفق و بیشتر ازیک نفر باشید.

  1. پشتیبانی بیشتر از یک .

   سلام از همراهی شما بسیار متشکریم. امیدواریم بتوانیم در کنار هم در مسیر رشد با قدرت ادامه دهیم.

 2. احسان عبازاده.

  سلام خدمت شما جناب آقای بهرام پور عزیز، معلم و سخنران توانای کشور.
  من به کار مدرسی همیشه علاقه داشتم و قصدم اینکه این راه رو ادامه بدم، میخوام مثل شما بشم، البته سن زیادی ندارم و فقط ۱۹ سالمه،
  من قراره انتخاب رشته کنم ولی سردرگمم که چه رشته ای رو انتخاب کنم، نظرم اینه که روانشناسی بخونم اما میترسم با چیزی که تو ذهنمه خیلی فرق داشته باشه و اصلا اون چیزی نباشه که من دنبالشم. متاسفانه تکنولوژی آموزشی هم نمیتونم بخونم چون رشته من ریاضی است. خیلی ممنون میشم کمک کنید که به خواسته ام برسم، این لطف بزرگیه از جانب شما.
  لطفا جواب رو برام ارسال کنید
  موفق و بیشتر از یک نفر باشید

 3. با سلام
  وبینار هدف گذاری رو مشاهده کردم اما سمینار هدف گذاری یافت نشد، آیا آن سمینار از سایت حذف شده است؟؟ در صورت حذف امکان دریافت آن به صورت شخصی را دارم؟

  1. پشتیبانی بیشتر از یک .

   سلام همراه عزیز
   متاسفانه ویدیو دوره قبلی بصورت کامل از سایت حذف شده و امکان دسترسی به دوره قبلی امکان پذیر نمی باشد.
   اما محتوای جایگزین شده شامل همان محتوای قبلی به همراه محتوای جدید و اپدیت شده می باشد.
   بیشتر ازیک نفر..

 4. سلام
  ادامه دوره که سیستم دگرگونی هست و نیاز به خرید داره رو باید از کجا تهیه کنم؟کل سایت رو گشتم همچین مضمونی نبود

  1. پشتیبانی بیشتر از یک .

   سلام همراه عزیز
   خوشحالیم که اهل آموزش هستید.
   کافیست روی گزینه خرید کلیک کرده یا از طریق کارت به کارت اقدام نمایید.
   جهت پرداخت بصورت کارت به کارت

   واریز وجه به حساب زیر
   نام صاحب حساب : پیام بهرام پور
   شماره کارت :

   ۶۱۰۴۳۳۷۸۷۷۸۴۹۷۱۹

   جهت پرداخت بصورت کارت به کارت حتما ۱) فیش واریزیتون رو به همراه ۲)اسم و فامیل شریفتون و۳) ذکر نام دوره به شماره واتسپ زیر ارسال کنید

   ۰۹۹۳۶۸۶۷۰۷۲

   همکاران در ساعات اداری و غیر تعطیلی از شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۹ الی ۱۸ پاسخگوتون هستند.

 5. سید محمد رضا فتاحی.

  با عرض سلام و خسته ببخشید مزاحمتون شدم بنده تو هدف گذاری مشکل دارم یعنی نمیدونم چجوری یک هدف درست بذارم من دوره هدف گذاری تون هم دیدم ولی باز هدفم رو نمیتونم زمان دار بذارم

  1. پشتیبانی بیشتر از یک .

   سلام دوست عزیز

   مسئلتون کجاست؟ چه مشکلی دارید که نمی تونید زمان بگذارید؟ در حین تعیین زمان به چه مشکلی خواهید خورد؟

 6. علی سناپور.

  سلام و عرض ادب بزرگوار کن دوره وبینار هدف‌گذاری رو قبلاً دیده بودم و الان در پاییین یک مقاله رسالت تبلیغ این رو دیدم فکر کردم هدف‌گذاری جدید هست ۱۰ت خریدم ولی خوب همونه!! خواستم درخواست کنم این ۱۰ت رو برای دوره کمالگرایی شارژ کنید ممنون میشم

  1. پشتیبانی بیشتر از یک .

   سلام دوست عزیز

   لطفا درخواستتون رو به ادرس زیر ایمیل کنید پس از ۷۲ ساعت کاری نهایتا همکاران پاسخگوی شما هستند.

   site@bishtarazyek.com

   بیشتر ازیک نفر بمانید…

    1. پشتیبانی بیشتر از یک .

     سلام دوست عزیز
     احتمالا بدلیل اینترنتتون هست لطفا مجددا تست کنید.
     بیشتر ازیک نفر…

 7. میثم کریمی.

  سلام وقتتون بخیر
  بسیار سپاسگزارم بخاطر زحمات با ارزش جناب بهرام‌پور و همکاران محترم.
  حس میکنم بخاطر طبیعت لایو بودن وبینار و بداهه بودن برخی از توضیحات یک چیزهایی از قلم افتاد که به شدت درموردشون کنجکاو هستم.
  یکی تکنیک پمودور که توضیح داده نشد. البته خودم این مورد را جستجو و پیدا می‌کنم.
  و دیگری درمورد هدفی که دلتو میبره فرمودند اشتیاق ایجاد شده را برای تلاش کردن خرج نکنیم چون کاملاً غلطه و این اشتیاق را یک جای دیگری باید خرج کنیم که بعداً میگم…
  ولی نگفتند کجا…
  حالا من با این همه اشتیاق تلمبار شده چکار کنم؟؟؟ 😀
  ممنون میشم بگید اشتیاق هدفی که دلتو میبره باید کجا صرف بشه!

  1. پشتیبانی بیشتر از یک .

   سلام دوست عزیز
   باید اشتیاق رو برای ساخت یک سیستم صرف کرد نه تلاش…
   بیشتر ازیک نفر.

 8. عرض سلام و احترام خدمت استاد عزیز.
  من دوره هارو دانلود و تمام شون رو تویه دفترم یادداشت میکنم، و انشاءالله در تلاش‌م که بهتر و بهتر شده و بیشتر از یک نفر باشم.
  توصیه های شما چیست استاد عزیز باید چکار کنم؟

  1. پشتیبانی بیشتر از یک .

   سلام دوست عزیز
   خوشحالیم که اهل آموزش و یادگیری هستید.
   توصیه بابت چه موردی؟!!

  1. پشتیبانی بیشتر از یک .

   سلام دوست عزیز
   کافیست روی اکنون ثبت نام کنید کلیک کرده و اطلاعاتتون رو وارد کنید؛ سپس روی شروع یادگیری کلیک کنید.
   محتوا براتون به نمایش داده میشود و میتونید بصورت پخش زنده مشاهده کرده و یا با کلیک روی دانلود فایل محتوارو برای خودتون ذخیره کنید.
   موفق و بیشتر ازیک نفر باشید.

    

  1. پشتیبانی بیشتر از یک .

   سلام دوست عزیز
   خیلی خوشحالیم بابت همراهیتون.
   همراه عزیز این دوره کاملا رایگان هست؛ در صورت تهیه محصولات غیر رایگان هم میتونید بصورت مرحله ای پرداختتون رو تکمیل کنید
   بیشتر ازیک نفر…

 9. ممنون و سپاسگزاریم ازتون
  واقعا خوشحالم کشورم چنین جوانان دقیق و خلاق و اگاهی داره
  من دقیق همه متن ها رو خوندم و عالی بود
  این دوره دقیقا چیزیه ک سلازم دارم
  انشالاه چندین برابر اش به زندپی تون برمیگرده

  1. پشتیبانی بیشتر از یک .

   سلام دوست عزیز
   چقدر خوشحالیم که اهل اموزش و یادگیری هستید همراهیتون واقعا باعث افتخاره.
   موفق و ییشتر ازیک نفر باشید…

  1. پشتیبانی بیشتر از یک .

   سلام دوست عزیز
   خیلی خوشحالیم که اهل اموزش و یادگیری هستید.
   موفق و بیشتر ازیک نفر باشید…

 10. سلام خسته نباشید
  اگر هدفی دو ساله داشته باشیم باید دو ماه را صرف ساخت سیستم و برنامه ریزی کنیم؟
  و آیا برای هر هدف سیستم باید دوباره ساخته شود؟

  1. پشتیبانی بیشتر از یک .

   سلام دوست عزیز
   چقدر خوب که به فکر داشتن هدف و رسالت هستید.
   کاملا بسته به نوع هدف، شرایط و موقعیت شما داره و اصلا نمیشه بازه زمانی مشخص و یکسانی برای عموم تعیین کرد.

 11. سلام وقتتون بخیر
  خسته نباشید
  این سیستم دگرگونی شامل چه اجزایی هستش آیا برنامه ریزی نیز جزو این اجزا است؟
  آیا این تعبیر که : سیستم (دگرگونی) یک راهنما برای مواجهه و رد کردن مشکلاتی است که در مسیر رسیدن به هدف ممکن است داشته باشیم و همچنین راهنمایی است برای بدست آوردن فرصت ها
  درست است؟

  1. پشتیبانی بیشتر از یک .

   سلام دوست عزیز
   دقیقا دوره دگرگونی به ساخت یک سیستم کمک میکنه…شما در ابتدا بررسی میکنید که اصلا چه هدفی متناسب با شخص خود شماست؛ مسیر اجرای هدف رو شناخته و در اخر اقدام کردن رو می اموزید.
   همچنین یاد میگیرید که چگونه تو این مسیر اهمال کاری نکرده و مسیرتون رو متوقف نکنید…
   بیشتر ازیک نفر…

 12. استاد پیام پور عزیز بنظرتون چه رشته رو باید تحصیل کنم

  در زمن دوره های حضوری فن بیان و سخنرانی دارین

  1. پشتیبانی بیشتر از یک .

   سلام دوست عزیز
   در این خصوص متاسفانه تیم ما و اقای بهرام پور تخصصی ندارند؛ حتما به مشاورین مربوطه مراجعه کنید.
   البته دوره رایگان هدف گذاری میتونه بهتون کمک کنه…
   موفق و بیشتر ازیک نفر باشید…هدف گذاری حرفه ای + دانلود رایگان فیلم سمینار

 13. سلام آقای بهرام پور یکی از استادبیمه شما رو بهم معرفی کرد گفت آموزش ها رایگان دارین من تازه کارمو شروع کردم و ایشون محبت کردن بهترین استاد فن بیان بهم معرفی کردن و من هرچی نگاه میکنم همه فایل ها آموزشی شما پولی

 14. سلام درود جناب استاد عزیز
  واقعا خوشحالم که باشما مجموعه بیشترازیک هستم کاش زودتر چه بسا درسن مثل ۱۸ سالگیم باشما درکنارشمابودم نه با٢٢سال تاخیرامیدوارم درکنارشماسعی وتلاش کنم ونتیجه بهتر بگیرم. باتشکر

  1. پشتیبانی بیشتر از یک .

   سلام دوست عزیز
   همراهیتون باعث افتخارمون هست.
   مرسی که رضایتتون رو باهامون به اشتراک میگذارید تا انرژی بگیریم.
   بیشتر ازیک نفر باشید…

 15. سلام
  شدیدا درگیر اهمال کاری هستم ! ( به اعتقاد خودم )
  از شنبه رو مطالعه کردم !
  شدیدا مشتاق تغییر !
  موفق و پیروز باشید ( بیشتر از یک نفر )
  سپاسگذارم .

  1. پشتیبانی بیشتر از یک .

   سلام دوست عزیز بیشتر ازیکی
   خیلی خوشحالیم بابت همراهیتون
   ماهم امیدواریم هر روز موفق تر از دیروز باشید…

  1. پشتیبانی بیشتر از یک .

   سلام دوست عزیز
   در پایین صفحه روی اکنون ثبت نام کنید کلیک نمایید. داخل هایلایت استوری های پیج بیشتر ازیک هم بصورت ویدیوئی نحوه ورود به محصولات رایگان رو میتونید مشاهده کنید.

 16. باسلام حضور شما استاد عزیز چقدر حس خوبیه که ما بتونیم بعداز اینهمه سال با چند روش ساده حقمون را بگیریم و اصلا از کارمون پشیمون نشیم اولش خیلی سخته ولی بتدریج و با تکرارش آسون میشه شما حس و انرژی مثبتی را بسمت بنده روانه کردین وقتی با یک چالش روبرو میشم ناخودآگاه بیاد حرفاتون میفتم امید وارم بتونم از آموزشهای شما بصورت عملی کامل استفاده کنم.ضمنا استاد شما در زمینه کسب و کار هم میتونید ما را راهنمایی بفرمایید منظور بدنبال چه کاری باشیم خوبه تا درآن پیشرفت کنیم بازم ممنون که هستین آرزوی بهترین ها را برای مجموعه تون خصوصا جنابعالی از ایزد دانا دارم .

  1. پشتیبانی بیشتر از یک .

   سلام دوست عزیز
   خیلی خوشحال هستیم بابت همراهیتون و رضایتتون
   و تبریک میگیم بهتون که تها مطالعه و اموزش هستید
   هروز موفق تر از دیروز باشید.

 17. باسلام خدمت دکتر بهرام پور
  ازتون تشکر می کنم بابت دوره هدف گذاری
  خیلی عالی بود
  فقط یه سوال داشتم دوره ها ۱۱ قسمت نوشته بودید اما مال من رسید به جایی که گفت شما ۶۴درصد یادگرفته اید و کامل نبود یا شاید من اشتباه کردم
  ممنونم ازتون اگر پاسخ فرمایید

  1. پشتیبانی بیشتر از یک .

   سلام دوست عزیز
   خوشحالیم که دوره هدف گذاری برای شما کاربردی بوده.
   میزان درصدی که از محتوای گذرانده شده نمایش داده میشود مربوط به تمام محتواهای صوتی، تصویری و اسلایدی دوره ها میباشد، لذا امکان دارد شما تمام ویدیوهارو مشاهده کرده باشید و این میزان درصد کامل نشده باشد.
   موفق و بیشتر از یک نفر باشید …

 18. پشتیبانی بیشتر از یک .

  سلام دوست عزیز
  وقت شما بخیر
  ممنون از اینکه همراه ما هستید.
  خیلی خوشحالیم که به ما اعتماد کردید و ما تونستیم نظرتون رو جلب کنیم.
  ما رو در جریان موفقیت هاتون قرار بدید.
  موفق و بیشتر از یک نفر باشید…

 19. درود بر شما چقدر خوبه که هستین من موفق شدم مطالب رو بخونم کلا از هوش و سواد شما مطمعنم و امیدوارم در راستای اهدافم بتونمداز شما کمک بگیرم خدا قوت ❤❤

  1. پشتیبانی بیشتر از یک .

   سلام دوست عزیز
   خوشحالیم که محصول رایگان هدف گذاری حرفه ای برای شما مفید بوده.
   ما رو در جریان موفقیت هاتون قرار بدید.
   موفق و بیشتر از یک نفر باشید …

  2. مرضیه آرمند جهرمی.

   بسیار عالی و کاربردی
   تمام دوره ها
   سپاس فراوان به خاطر دوره های رایگانی که در اختیار ما می زارید
   شادی سلامتی و موفقیت روز افزون

   1. پشتیبانی بیشتر از یک .

    سلام جهرمی عزیز
    وقت شما بخیر
    ممنون از اینکه همراه ما هستید.
    خیلی خوشحالیم که به ما اعتماد کردید و ما تونستیم نظرتون رو جلب کنیم.
    ما رو در جریان موفقیت هاتون قرار بدید.
    موفق و بیشتر از یک نفر باشید…

 20. سلام خداقوت. بنده حدود کمتر از یک سال پیش، نصف دوره رایگان هدفگذاری رو دیدم که به صورت ویدیو از سمینار آقای بهرامپور بود اما متاسفانه الآن هرچی میگردم انگار ویدیوی آپلود شده تغییر کرده. چطور میتونم به ویدیوی قبلی دسترسی داشته باشم؟

  1. پشتیبانی بیشتر از یک .

   سلام دوست عزیز
   از شما ممنونیم که مجموعه بیشتر از یک نفر رو برای رشد و یادگیری خودتون انتخاب کردید.
   آخرین نسخه از محصول رایگان هدفگذاری حرفه ای را میتوانید از طریق این لینک مشاهده نمایید.
   موفق و بیشتر از یک نفر باشید …

  1. پشتیبانی بیشتر از یک .

   سلام خانم کاوشیان عزیز
   خوشحالیم که دوره رایگان هدف گذاری حرفه ای نظر شما رو جلب کرده.
   لطفا بعد از ثبت نام در دوره از دکمه شروع یادگیری استفاده نمایید. در صورتی که با کامپیوتر آموزش ها را مشاهده میکنید لیست دروس در سمت چپ و در صورتی که از موبایل استفاده میکنید لیست دروس در منو سه خطی سمت چپ برای شما قرار گرفته است.
   موفق و بیشتر از یک نفر باشید …

   1. زهره کاوشیان.

    ممنون
    ثبت نام کردم ، اما متاسفانه لیست دوره که میفرمایید، در صفحه ی دوره مشاهده نمیشه .

    1. پشتیبانی بیشتر از یک .

     خانم کاوشیان عزیز سلام
     ما پروفایل شما را مشاهده کردیم و دوره هدف گذاری حرفه ای برای شما فعال شده است.
     در صورتی که از موبایل برای مشاهده دوره استفاده میکنید در صفحه محصول منو سه خطی در بالا سمت راست برای شما قرار داده شده است، لیست دروس را میتوانید از آنجا مشاهده نمایید.
     موفق و بیشتر از یک نفر باشید …

 21. علیرضا عباسی.

  سلام وقت بخیر
  من اشتباها بعد از کلیک کردن بر شروع یادگیری اتمام دوره رو زدم الان میخوام دوره رو ببینم فقط گزینه ی دریافت گواهینامه میاد … چطور میتونم این موضوع رو حلش کنم و بتونم به دوره دسترسی داشته باشم

  1. پشتیبانی بیشتر از یک .

   سلام جناب عباسی عزیز
   خوشحالیم که دوره رایگان هدف گذاری حرفه ای نظر شما را جلب کرده.
   در قسمت پایین صفحه میتوانید از دکمه به یادگیری ادامه دهید استفاده نمایید.
   موفق و بیشتر از یک نفر باشید …

  1. پشتیبانی بیشتر از یک .

   سلام دوست عزیز
   از ثبت نام شما در دوره رایگان هدف گذاری حرفه ای ممنونیم.
   در صورتی که از تلفن همراه خود برای آموزش ها استفاده مینمائید، لیست دروس برای شما در منوی سه خطی قسمت بالای سمت چپ تصویر قرار گرفته است.
   موفق و بیشتر از یک نفر باشید …

 22. الهه فرهادی نسب.

  سلام وقت بخیر
  با تشکر از تیم عزیز و پرتلاش بیشتر از یک نفر
  من چطوری میتونم فایلهای صوتی رو بگیرم متاسفانه گزینه ای برای دریافت فایل صوتی یا تصویری نمی بینم
  جز توضیحاتی که در این صفحه هست و نوشتاری هست آیا ویدیو داره این دوره ؟
  متشکرم

  1. پشتیبانی بیشتر از یک .

   سلام دوست عزیز
   از شما ممنونیم در دوره رایگان هدف گذاری حرفه ای شرکت کردید.
   در قسمت پایانی لیست محتوای دوره، فایل های صوتی قرار گرفته اند که قابلیت دانلود نیز دارند.
   موفق و بیشتر از یک نفر باشید …

 23. سلام و عرض ادب
  مطالب بسیار عالی ، گویا و کارآمد مخصوصا برای من که فروش بیمه های عمروزندگی کارمیکنم.سپاس استاد

  1. پشتیبانی بیشتر از یک .

   سلام دوست عزیز
   خوشحالیم که محتوای دوره رایگان هدف گذاری حرفه ای برای شما کاربردی بوده.
   ما رو در جریان موفقیت هاتون قرار بدید.
   موفق و بیشتر از یک نفر باشید …

 24. سلام وقت بخیر سلامت و تندرست باشید. مطالب باید عالی باشد ولی هنوز فرصت نکردم بخوانم تازه ثبت نام کردم

  1. پشتیبانی بیشتر از یک .

   سلام آقای گودرزی عزیز
   از شما ممنونیم که مجموعه بیشتر از یک نفر رو برای رشد و یادگیری خودتون انتخاب کردید.
   لطفا هر چه سریعتر برنامه ریزی کنید که محصول هدف گذاری حرفه ای رو مشاهده کنید و نتایج اون رو حس کنید.
   ما رو در جریان موفقیت هاتون قرار بدید.
   موفق و بیشتر از یک نفر باشید …

  1. پشتیبانی بیشتر از یک .

   سلام آقای اردکانی عزیز
   از شما ممنونیم که برای رشد و یادگیری خودتون مجموعه بیشتر از یک نفر رو انتخاب کردید.
   خوشحالیم که در این مسیر همراهانی چون شما داریم.
   موفق و بیشتر از یک نفر باشید …

 25. سلام
  چطور میتونم به فایل های صوتی این پم رایگان دسترسی داشته باشم
  و اینکه برای دیدن فایل های ویدیویی باید ۷ خوان رستم رو رد کنی که میخوای یه ویدئو ببینی
  یک مقدار دسرسی رو اسانتر کنید اگر هدف از اموزش رایگان و کمک و دریافت انرژی هست و همچنان شیوه خاص تبلیغ خودتون که اوکی هم هست اما دسترسی هارو راحتر کنید

  1. پشتیبانی بیشتر از یک .

   سلام دوست عزیز
   از شما ممنونیم که مجموعه بیشتر از یک نفر رو برای رشد و یادگیری خودتون انتخاب کردید.
   بعد از ثبت نام در دوره شما میتوانید در قسمت محصولات من فیلم ها و صوت های دوره را مشاهده نمایید.
   در قسمت پایین کادر پخش هر ویدیو نیز دکمه دانلود وجود دارد که میتوانید فایل ها را دانلود نمایید.
   لطفا در صورتی که نیاز به راهنمایی بیشتر داشتید به ما اطلاع بدهید.
   موفق و بیشتر از یک نفر باشید …

 26. مریم السادات موسوی.

  سلام وقتتون بخیر
  ممنون بابت دوره خوبتون
  این دوره برای من یک مشکلی داره جلسه اول و دوم یکی هست و جلسه اول رو به من نشون نمیده و ویدیو مربوطه دانلود نمیشه و بجاش ویدیو جلسه دوم نشون داده میشه و دانلود میشه

  1. پشتیبانی بیشتر از یک .

   سلام خانم موسوی عزیز
   از شما ممنونیم برای رشد و یادگیری خودتون مجموعه بیشتر از یک نفر رو انتخاب کردید.
   ما این مورد رو بررسی کردیم و مسئله خاصی وجود نداشت.
   لطفا در صورت امکان با یک مرورگر دیگر امتحان کنید.
   موفق و بیشتر از یک نفر باشید …

   1. پشتیبانی بیشتر از یک .

    سلام جناب فریدی عزیز
    از شما ممنونیم که برای رشد و یادگیری خودتون مجموعه بیشتر از یک نفر رو انتخاب کردید و در دوره رایگان هدفگذاری حرفه ای شرکت کردید.
    ما رو در جریان موفقیت هاتون قرار بدید.
    موفق و بیشتر از یک نفر باشید …

  1. پشتیبانی بیشتر از یک .

   سلام دوست عزیز
   از شما ممنونیم که مجموعه بیشتر از یک نفر رو برای رشد و یادگیری خودتون انتخاب کردید.
   حوشحالیم که محتوای محصول هدف گذاری حرفه ای برای شما کاربردی بوده.
   مارو در جریان موفقیت هاتون قرار بدید.
   موفق و بیشتر از یک نفر باشید …

  1. پشتیبانی بیشتر از یک .

   سلام دوست عزیز
   از شما ممنونیم که برای رشد و یادگیری خودتون مجموعه بیشتر از یک نفر رو انتخاب کردید.
   لطفا برای مشاهده دوره رایگان هدف گذاری حرفه ای ابتدا وارد سایت بشوید و داخل همین صفحه از دکمه ثبت نام در دوره استفاده نمایید در صورتی هم که شما قبلا در دوره ثبت نام کرده باشید میتوانید از قسمت محصولات من در پروفایل خود دوره را مشاهده نمایید.
   موفق و بیشتر از یک نفر باشید …

  1. پشتیبانی بیشتر از یک .

   سلام آقای قاسمی نژاد عزیز
   از شما ممنونیم که برای رشد و یادگیری خودتون مجموعه بیشتر از یک نفر رو انتخاب کردید.
   بعد از اینکه در دوره ثبت نام کنید میتونید فایل هارو از قسمت پروفایل من و در محصول هدف گذاری حرفه ای مشاهده نمایید.
   در هنگام پخش هر فایل دکمه دانلود همان فایل در زیر کادر پخش برای شما قرار گرفته است.
   موفق و بیشتر از یک نفر باشید …

  1. پشتیبانی بیشتر از یک .

   سلام دوست عزیز
   ممنون از همراهی بی نظیرتون 
   خیلی خوشحالیم که به ما اعتماد کردید و ما تونستیم نظرتون رو جلب کنیم .
   لطفا با برنامه download manager امتحان کنید
   ما رو در جریان موفقیت هاتون قرار بدید
   موفق و بیشتر از یک نفر باشید

  1. پشتیبانی بیشتر از یک .

   سلام دوست عزیز
   ممنون از همراهی بی نظیرتون 
   خیلی خوشحالیم که به ما اعتماد کردید و ما تونستیم نظرتون رو جلب کنیم .
   ما رو در جریان موفقیت هاتون قرار بدید
   موفق و بیشتر از یک نفر باشید

  1. پشتیبانی بیشتر از یک .

   سلام دوست عزیز
   ممنون از همراهی بی نظیرتون 
   خیلی خوشحالیم که به ما اعتماد کردید و ما تونستیم نظرتون رو با دوره هدف گذاری جلب کنیم .
   ما رو در جریان موفقیت هاتون قرار بدید
   موفق و بیشتر از یک نفر باشید

  1. پشتیبانی بیشتر از یک .

   سلام دوست عزیز
   ممنون از همراهی بی نظیرتون 
   خیلی خوشحالیم که به ما اعتماد کردید و ما تونستیم نظرتون رو جلب کنیم .
   ما رو در جریان موفقیت هاتون قرار بدید
   موفق و بیشتر از یک نفر باشید

 27. سلام و عرض ادب‌.عیدتون مبارک
  وقتی قبلا دوره های رایگان را در سایت می دیدی و انتخاب می شد به پنل کاربردی اضافه می شد و در دسترس بود و نیازی به سرچ و گشتن نبود.ولی الان باید سرچ کنید و بعد ثبت نام کنید و بعد از چند مرحله سعی و خطا فایل ها را پیدا کنید.
  الان دسترسی به محصولات رایگان کاربرپسند نیست .
  در پنل کاربری باشد بهتراست.اینجوی باید هم پنل کاربری و هم فهرست محصولات رایگان را چک کنی!!!!
  حالت قبلی بهتر بود
  باسپاس

  1. پشتیبانی بیشتر از یک .

   سلام آقای نوری
   وقت شما بخیر باشه
   از شما ممنونیم که برای رشد و یادگیری خودتون مجموعه بیشتر از یک نفر رو انتخاب کردید.
   با یکبار ثبت نام کردن هر دوره ای، دوره برای شما در پروفایل کاربریتان فعال میشود و نیازی به ثبت نام مجدد نمیباشد.
   موفق و بیشتر از یک نفر باشید …

 28. محمدهادی جهانی.

  سلام. ببخشید قانون ۵ ثانیه همونی هست که استاد تو دوره اعتماد به نفس میگه؟ همون مالِ مِل رابینز؟ اگه همونه نمیشه یه دوره دیگه جایگزینِ اون کنید چون من دوره اعتماد به نفس رو دارم و توش کامل استاد توضیح داده این موضوع رو

  1. پشتیبانی بیشتر از یک .

   سلام آقای جهانی
   خیلی از شما ممنونیم که برای رشد و یادگیری خودتون مجموعه بیشتر از یک نفر رو انتخاب کردید.
   متاسفانه امکان چنین کاری را نداریم.
   موفق و بیشتر از یک نفر باشید …

  1. پشتیبانی بیشتر از یک .

   سلام دوست عزیز
   از شما ممنونیم که برای رشد و یادگیری خودتون مجموعه بیشتر از یک نفر رو انتخاب کردبد.
   بعد از ثبت نام در دوره هدف گذاری حرفه ای شما میتوانید مطالب این دوره رو دانلود نمایید.
   موفق و بیشتر از یک نفر باشید …

  1. پشتیبانی بیشتر از یک .

   سلام خانم قاسمی
   خیلی خوشحالیم که مطالب دوره هدف گذاری حرفه ای برای شما مفید بوده.
   ما به شما پیشنهاد میکنیم دوره چطور یادگیرنده حرفه ای باشیم را مشاهده نمایید.
   موفق و بیشتر از یک نفر باشید …

 29. سلام وقت بخیر من روی دکمه ثبت نامه دوره کلیک کردم ولی هیچ گزینه دانلودی وجود نداره…هم با مرورگر لایت و هم کروم … نیتونم دانلود کنم

  1. پشتیبانی بیشتر از یک .

   سلام دوست عزیز
   بعد از ثبت نام در دوره هدف گذاری حرفه ای لطفا بر روی دکمه شروع یادگیری کلیک کنید.
   در قسمت پایین کادر پخش هر ویدیو دکمه دانلود وجود دارد.
   موفق و بیشتر از یک نفر باشید …

  1. پشتیبانی بیشتر از یک .

   سلام دوست عزیز

   ما این مورد رو بررسی کردیم ،دکمه دانلود تمام ویدیوها فعال میباشد.
   لطفا از یک مرورگر دیگر استفاده کنید.
   ممنون از شما
   موفق و بیشتر از یک نفر باشید …

    1. پشتیبانی بیشتر از یک .

     سلام دوست عزیز
     بابت به وجود آمدن چنین مسئله ای متاسفیم.
     در صورتی که این مسئله رفع نشده است لطفا به واحد پشتیبانی سایت مجموعه ایمیل بزنید همکارانم این موضوع را بررسی و رفع میکنند.
     موفق و بیشتر از یک نفر باشید …

 30. سلام
  ممنون از تیم بیشتر از یک
  من دوره هدفگذاری را ۱۰ تومن خریدم ولی توی پروفایلم فعال نیست .

  1. پشتیبانی بیشتر از یک .

   سلام خانم مظاهری
   خیلی از شما ممنونیم که برای رشد و یادگیری خودتون مجموعه بیشتر از یک نفر رو انتخاب کردید.
   بابت مسئله به وجود اومده متاسفیم و برای اینکه بتونیم سریعتر این موضوع رو بررسی کنیم لطفا به همکاران من ایمیل یا تیکت بزنید.
   موفق و بیشتر از یک نفر باشید …

  1. پشتیبانی بیشتر از یک .

   سلام دوست عزیز
   از شما ممنونیم که برای رشد و یادگیری خودتون مجموعه بیشتر از یک نفر رو انتخاب کردید.
   بعد از ثبت نام در دوره شما میتوانید هم به صورت آنلاین و هم آفلاین(دانلودی) دوره را مشاهده نمایید.
   موفق و بیشتر از یک نفر باشید …

   1. سلام و خداقوت
    ممنون بابت این دوره چقدر ارزشمند هست که شما علم خودتون رو اینجوری در اختیار بقیه میزارید خداقوت واقعا دلتون بی غم موفق و پیروز باشید همگی

    1. پشتیبانی بیشتر از یک .

     سلام دوست عزیز
     ممنون از همراهی بی نظیرتون 
     خیلی خوشحالیم که به ما اعتماد کردید و ما تونستیم نظرتون رو جلب کنیم .
     ما رو در جریان موفقیت هاتون قرار بدید
     موفق و بیشتر از یک نفر باشید

     1. مهدی عرفان طلب.

      سلام نوشتن اهدافمون چجوری باید باشه؟ خیلی از این کتابای زرد و انگیزشی میگن جوری بنویسید که انگار بهش رسیدین یا اتفاق افتاده

اسکرول به بالا