4.57(14)

هدف گذاری حرفه ای + دانلود رایگان فیلم سمینار

شرح

هیچ غول چراغ جادویی در کار نیست!

تا وقتی «هدف گذاری صحیح،، موثر، پیشرفته و علمی» را یاد نگرفته‌اید، احتمال موفقیت شما نزدیک به صفر است…!

 سمینار  هدف گذاری حرفه‌ای 25 بهمن ماه 1397 در دانشکده روانشناسی در دو سانس برگزار شد
فیلم این سمینار به صورت رایگان در دسترس است

راهنمای دسترس رایگان به فایل ها:👇

برای دسترسی رایگان به تمام فایل های سمینار «هدف گذاری حرفه ای» روی دکمه سبز رنگ (دسترسی رایگان به فایل ها) کلیک کنید، سپس محصول را  به سبد خرید خود اضافه کرده و سفارش خود را ثبت کنید، بعد از نهایی کردن سفارش میتوانید در قسمت پروفایل من> محصولات من> به تمامی فایل ها به صورت رایگان دسترسی پیدا کنید.

عکس محصول در یک نگاه

سمینار

 

اطلاعات کلی محصول «هدف گذاری حرفه‌ای» 👇

سخنران و آموزش دهنده: پیام بهرام پور

موضوع: هدف اصلا چی هست؟ چطور به صورت موثر، کاربردی و علمی هدف گذاری کنیم؟

قالب: فیلم سمیناری که 25 بهمن 1397 در دو سانس برگزار شد.

مبلغ سرمایه گذاری: فیلم این سمینار به صورت رایگان در دسترس شماست!

چه چیزهایی دریافت می کنید؟

                                                                                 

فیلم سمینار 4 ساعته                                 فایل صوتی کامل سمینار                      فایل pdf جزوه سمینار

 

بخشی از فیلم این محصول را اینجا می بینید👇

 

هدف اصلا چی هست!

اگر یکی از موقعیت‌های زیر برای شما هم پیش آمده است، نیاز دارید که هدف گذاری را یاد بگیرید:

◼️ احساس می کنید گم شده اید یا همیشه فکر می کنید چیزی در زندگی تان کم است؟

◼️ خیلی وقت ها پیش می آید که حالت خمودی و سستی برایتان پیش می آید و نمی دانید در چه مسیری قرار گرفته اید و قرار است زندگی تان به کدام سمت و سو برود؟

◼️ فکر می کنید کنترل کامل امور زندگی تان در دست خودتان نیست و هر طرفی باد بوزد، شما را با خواهد خواهد برد؟

◼️ شاید می‌خواهید در دنیایی که هستید، تفاوت بزرگی ایجاد کنید، اما نمی‌دانید چگونه!

بسیاری از ما در همین حال که زندگی را می‌گذرانیم، حس می‌کنیم باید ارتباط عمیق‌تر و راضی‌کننده‌ تری با دنیا داشته باشیم اما چون به آن نمی‌رسیم، احساس ناامیدی و ناتوانی می‌کنیم. دلیل همه اینها می تواند یک چیز باشد: بی هدفی و ندانستن هدف و رسالت زندگی!

هدف-گذاری

تصور کنید همین الان، خبرنگاری در خیابان جلوی شما را بگیرد و بگوید هدف چیست و شما چه هدفی در زندگی دارید چه پاسخی می دهید؟ هدف که ما با معنای درست تر «رسالت» از آن یاد می کنیم، یعنی از کجا آمده ایم، آمدنمان بهر چه بوده و به کجا خواهیم رفت؟

بالاخره ما باید بفهمیم که چرا اینجاییم؟ ماهیت زندگی ما چیست؟ پول در آوردن و خرج کردن؟ چرا 15 سال از عمرمان را صرف درس خواندن می‌کنیم؟ چرا حدود 40 هزار ساعت از زندگیمان را باید کار کنیم؟ چرا ازدواج می کنیم، چرا کار می کنیم و چرا تولید مثل می کنیم؟ آیا شما فردی هستید که از انجام دادن تک تک این کارها هدف و رسالتی مشخص دارید یا طبق الگویی تکراری این کارها را انجام می دهید؟ اگر دلیل هیچ‌کدام از این کارها را نمی‌دانیم، پس چرا انجام‌شان می‌دهیم؟


نظر یکی از تهیه کنندگان دوره هدف گذاری:

محسن توکلی


حالا مثلا اگر هدف نداشته باشم، چی میشه؟

وقتی هدف نداشته باشیم:

👈 حال دلمان خوب نیست و حتی اگر ثروت بادآورده‌ای هم به ما برسد، نمی‌توانیم لذت واقعی از زندگی ببریم..

👈 وقت و عمرمان در زندگی تلف می‌شود و به احتمال زیاد به پایان عمر که برسیم، سراسر افسوس و حسرت خواهیم بود که چرا از وقتم به درستی استفاده نکردم؟

👈 عزت نفس و اعتماد به نفسمان کم خواهد شد و نمی‌توانیم به موفقیت‌هایی که لیاقتش را داریم برسیم.

👈 دیگران ما را فردی قابل اعتماد و دوست داشتنی نمی‌بینند. چون ما جذب افرادی می‌شویم که با تلاش و هدف، به موفقیت‌های زیادی رسیده‌اند.

👈 و افسوس‌ها و حسرت‌هایی که همیشه با ما خواهند ماند…

 

هدف زندگی را که پیدا کنیم… 👇

وقتی نهال کوچک هدف گذاری را بکارید، مدتی بعد می‌توانید میوه‌های خوشمزه این درخت را بچینید و از درختی که برای بزرگ شدنش زحمت کشیده‌اید، نهایت لذت را ببرید. بیایید اول ببینیم درخت هدف گذاری چی هست!

درخت-هدف-گذاری

می‌بینید؟ میوه‌های درخت هدف گذاری، بسیار ارزشمند هستند. پنج تا از مهم‌ترین میوه‌هایی که از درخت هدف گذاری‌تان برداشت می کنید این‌ها هستند:

  1. زندگی‌تان هدفمند می‌شود و احساس سردرگمی ندارید

  2. همیشه در سطح خوبی از سلامت جسمانی خواهید بود

  3. احتمال موفقیت شما به طور چشمگیری افزایش پیدا می‌کند

  4. برای خودتان زندگی خواهید کرد نه برای حرف مردم!

  5. از همه مهم‌تر اینکه سطح رضایت شما از زندگی، حسابی بالا می‌رود!

 


نظر یکی دیگر از تهیه کنندگان دوره هدف گذاری:

 

علی نجفی زاده


چرا دلمان نمی‌خواهد هدف گذاری را یاد بگیریم؟

5 دلیل اصلی که احتمالا باعث می‌شوند نخواهیم هدف گذاری را یاد بگیریم و از آن فراری هستیمع اینها هستند:

  1. بلد نیستیم هدف گذاری کنیم! روش درستش را بلد نیستیم. چون منابع خوبی برایش سراغ نداریم.
  2. فکر می کنیم هدف گذاری مهم نیست. نمی‌دانیم که هیچ انسانی، بدون هدف به جایی نمی‌رسد!
  3. شکست های قبلی ما، باعث شده فکر کنیم نمی‌توانیم!
  4. ترس از شکست مانع بزرگی برای ما در راه هدف گذاری است.
  5. فکر می‌کنیم تحت کنترل ما نیست و سرنوشت هرچه رقم زده همان می‌شود.

آیا قلبتان برای دانستن هدف زندگی می‌تپد؟ برای موفقیت انگیزه و هیجان دارید؟

هدف خوب، هدفی هست که قلبتان دائماً برای رسیدن به آن بتپد. شما باید هیجان زیادی در تمام طول رسیدن به هدف داشته باشید. وقتی برای کسی از هدفتان می‌گویید، چشمان شما باید برق بزند و ذوق و شوقتان را عیان کند!

هدف-گذاری

 

خیلی زحمت می‌کشیم‌ها! اما دستاوردهای زیادی در زندگی نداریم 😕

شما هم از آن دسته آدم‌ها هستید که احساس می کنید نسبت به زحمتی که در زندگی می کشید، نتایج درخورد و شایسته‌ای کسب نمی کنید؟ حس می کنید اصلا تنبل نیستید اما هرچه می‌دوید، به جایگاهی که انتظارش را می‌کشید، نمی رسید؟

نگران نباشید. راستش خیلی از انسان‌ها اینجوری هستند و با این مسئله درگیرند. به نظر می‌رسد نرسیدن‌ها ناشی از تنبلی یا اهمال کاری شما نیست. ناشی از این است که یا هدف خوبی را انتخاب نکرده‌اید، یا به درستی هدف گذاری نکرده‌اید. شاید هم اصلا هدف خاصی را دنبال نمی کنید! خب با این محصول فوق‌العاده، در وقت و انرژی صرفه جویی می کنید. به مثال زیر توجه کنید:👇

هدف گذاری مثل این است که شما با یک تبر تیز، به سراغ بریدن چوب‌های ضخیم می‌روید. وقتی هدف نداشته باشید، انگار با یک تبر کند، در حال جان کندن و زحمت بیهوده برای بریدن الوارهای درخت هستید. طبیعتاً نتیجه درخوری نمی گیرید! تبرتان را با «هدف گذاری» حسابی تیز کنید!

یک خبر بد 😶 غول چراغ جادویی در کار نیست!

شما هم در پیج‌های اینستاگرامی یا تبلیغات زرد دیده‌اید که عده‌ای می‌خواهند شما را یک شبه به ثروت و مقام و جاه و جلال برسانند؟ چقدر به آن‌ها اعتماد می‌کنید؟ اگر بپذیریم که موفقیت، نتیجه مجموعه‌ای از تلاش‌های هدف دار و طولانی مدت است، هرگز نباید به کسانی که ادعا دارند شما را ناگهان به همه رویاها و آرزوهایتان می‌رسانند، اعتماد کنید.

این افراد که چنین وعده‌هایی می‌دهند، گویا چراغ جادویی به دست آورده‌اند که یک غول درون آن پنهان شده. اعتماد به آن‌ها مثل این است که باور کنیم غول چراغ جادو وجود دارد! در حالی ه متاسفانه یا خوشبختانه، هیچ فرد موفقی در دنیا و در طول تاریخ وجود نداشته که با غول چراغ جادو به جایی برسد.

به شما اطمینان می‌دهم که تا وقتی هدف گذاری صحیح و برنامه‌ای خوب برای موفقیت نریخته‌اید، نمی توانید به رویاها و آرزوهایتان جامه عمل بپوشانید.

 


نظر برخی دیگر از تهیه کنندگان دوره هدف گذاری:

سعید رفیعیان

 

محمود حبیبیان

 

فرزانه شرعی پور

 

مهدی افراشته


 

فیلم سمینار هدف گذاری حرفه ای را چه کسانی حتما باید ببینند؟

ما مردم ایران از عدم هدف گذاری برای آینده ضربه زیاد خورده‌ایم. دیدن فیلم سمینار هدف گذاری به تمام مردم کشورمان توصیه می شود. شاید برایتان عجیب باشد اما تنها 3 درصد مردم دنیا هدف گذاری دارند. اگر میخواهید جز 97 درصد افراد بی هدف نباشید، باید فیلم سمینار هدف گذاری را ببینید. این فیلم رایگان است و می تواند زندگی شما را دچار تحول کند.

حالا چرا رایگان؟

به چند دلیل مختلف فیلم سمینار هدف گذاری را رایگان در دسترس شما عزیزان قرار دادیم.

اول اینکه اگر با ما آشنا باشید، می دانید که همواره به دنبال ارزش آفرینی برای مخاطبین خودمان هستیم و خواهیم بود. برای ارزش آفرینی هم تا به حال محصولات، آموزش‌ها و دوره‌های رایگان زیادی تولید و منتشر کرده‌ایم. دوم اینکه به این نتیجه رسیدیم که این کار، می‌تواند در مجموع اتفاق مثبتی چه برای افراد جامعه و چه برای کشورمان باشد . وقتی مردم هدفمند و با برنامه‌ای داشته باشیم، کنار هم حالمان خوب‌تر است و موثرتر خواهیم بود.در نتیجه آن‌ها را یک گام به رضایت بیشتر از زندگی نزدیک‌تر کند. و سوم اینکه می‌خواهیم اگر تازه عضو سایت «بیشتر از یک نفر» شدید، کیفیت آموزش‌های ما را ببینید…

وقتی برای سرمایه گذاری به بانک مراجعه می‌کنیم،‌ بعد از یک سال در بهترین حالت 20 درصد سود دریافت می‌کنیم. اما اینجا من یک پیشنهاد رد نشدنی دارم! شما بدون پرداخت هزینه، امکان مشاهده فیلم سمیناری را خواهید داشت که به شما کمک می‌کند تا به هدف درست و منطقی در زندگی دست پیدا کنید.

 

من به این حرف‌ها اعتقادی ندارم…

اگر کمی تردید دارید، یا احساس می‌کنید که وقت ندارید، حتماْ وقت بگذارید و این فیلم آموزشی را ببینید. این فیلم تبلیغاتی نیست. آموزشی است:

 

 

خیال اهمال‌کارها راحت؛ این هم لیست بهانه‌ها:👇

از آنجایی که افراد اهمال کار برای تغییر نکردن بهانه‌هایی می‌خواهند، من می‌خواهم به دوستان اهمال کار کمک کنم تا زحمت کمتری بکشند و لیست بهانه‌های متداول را در ادامه برایشان آماده کرده‌ام:

 

باشه یه کم سرم خلوت‌تره بشه چشم!

❌  الان کارهای مهم تری دارم. کی حال هدف گذاری داره آخه.

❌ توی ایران اصلا میشه هدف گذاری کرد؟ عمراً

❌ من اعتماد به نفسش رو ندارم. نمی‌تونم.

❌ بعید می‌دونم اثری داشته باشه.

❌ هدف گذاری چیه؟ دیگه از من گذشته!

❌ این چیزا با آموزش درست نمی شه! ذاتیه!

❌ با آموزش که آدم تغییر نمی‌کنه! باید خودم تصمیم بگیرم تغییر کنم.

❌ اینا یه کیسه دوختن واسه جیب خودشون به فکر بقیه نیستن که. (رایگانه که!!)

❌ من که نمی‌خوام آپولو هوا کنم، همین زندگی عادی که دارم خوبه دیگه!

❌ و…​

لیست بالا و بسیاری از بهانه‌های دیگر، نمونه‌ای کوچک از مکانیزم مغز است که می‌خواهد ما را در حالت موجود حفظ کند (امیدوارم فیلم حفظ حالت موجود را دیده باشید و شما در این دام گیرر نیفتید.) البته این کاریکاتور هم دیدن دارد…

بهانه

 

       اگر سوالی دارید و یا به مشاوره رایگان نیاز دارید با شماره 88561224 تماس بگیرید. و یا در بخش تماس با ما و پشتیبانی پیام خود را ارسال کنید، همکاران ما در خدمت شما هستند.

بنر

 

چه کسی به شما آموزش می‌دهد؟ (پیام بهرام پور)

پیام بهرام پور، مدرس حرفه‌ای مهارت‌های ارتباطی و توسه فردی است. او یک سخنران است و تا به حال به صدها نفر از طریق همایش‌ها، سمینارهای آموزشی، کارگاه ها و یا محصولات آموزشی، آموزش حرفه‌ای داده است. آقای بهرام پور همچنین بیش از 10 جلد کتاب نوشته و بنیانگذار هلدینگ آموزشی «بیشتر از یک نفر» است.

برخی از فعالیت های ایشان را مرور کنیم:

✔️ موسس مجموعه آموزشی بیشتر از یک نفر

✔️ او تا به حال بیش از 10 جلد کتاب از جمله کتاب جعبه ابزار سخنرانی (با مقدمه‌ای از Diane Windingland) و کتاب‌های  انسان 2020 ، ازشنبه ، تیغ، مهندس خوشبختی ، مهندسی آرزوها ، چگونه در بیست ساعت هر چیزی را یاد بگیرید؟ و این اواخر هم کتاب قله  را نوشته یا ترجمه کرده است.

✔️ پیام بهرام پور بیش از 20000 نفر-ساعت سخنرانی و کارگاه آموزشی (در مراکز مختلف از جمله دانشگاه‌های شریف، تهران و …) برگزار کرده است.

✔️ او بیش از 100 مقاله آموزشی در مجلاتی از جمله راز، خلاقیت و … انتشار داده است.

✔️ پیام بهرام پور تجربه تولید بیش از 15 دوره آموزشی غیر حضوری را در کوله بارش دارد!

✔️ پیام بهرام پور در بیش از 30 برنامه در رسانه ملی (شبکه دو سیما، شبکه استانی همدان، شبکه استانی یزد، رادیو اقتصاد) دعوت شده و آمزوش داده است.

✔️ او مشاور و مربی شماری از غول‌های اقتصادی کشور است.. .چگونه در نگاه

 

اگر دوست دارید در کمتر از 4 دقیقه با پیام بهرام پور آشنا شوید، کافیست این فیلم را مشاهده کنید. (مطمئنم به وجد خواهید آمد)

 

برای شما که میخواهید «بیشتر و موثرتر از یک نفر» باشید، همه چیز آماده است و هیچ بهانه‌ای باقی نمانده است!

حالا تصمیم با شماست که حتی دقیقه‌ای را برای قرار گرفتن در مسیر موفقیت هدر نکنید و شما نیز به جمع شرکت کنندگان خوشحال دوره‌ها، کلاس‌ها و سمینارهای ما بپیوندید…

مباحث این دوره

9 درس

فیلم های هدف گذاری

قسمت اول: مقدمه29:01
قسمت دوم: گام اول و دوم هدف گذاری22:57
قسمت سوم: گام سوم هدف گذاری-123:46
قسمت چهارم: گام سوم هدف گذاری-214:31
قسمت پنجم: گام چهارم هدف گذاری25:49

اسلاید ها

فایل صوتی

درباره مدرس

4.77 (142 نظر)

118 دوره آموزشی

258770 دانشجو

نظرات دانشجویان

4.6

Total 14 Ratings

5
12 نظر
4
0 نفر
3
1 نفر
2
0 نفر
1
1 نفر

عااالی

عالیییییییییی

مطالب بسیار کاربردی و قابلیت اجرایی داره.

عالی

سلام وقت بخیر
دوره بسیار عالی بود، به قول خودتون ممنونم از شما که منو به زندگی بهتر راهنمایی کردید.

سلام و عرض ادب
بسیار دوره ارزشمند و نگاه متفاوت در هدفگذاری
من در خصوص هدفگذاری سعی کردم با مطالعه آگاهی خودم رو افزایش بدم اما ابهاماتی داشتم که رفع نشد که این دوره بهترین جواب برای اونها بود.
سپاسگذارم

بسیار کاربردی و مفید بود
خداقوت

عالییییی

تا قبل از این دوره من هدف گذاری های خیلی اشتباهی داشتم
خواسته باشم بهت توضیح بدم قبلا هدف هایی که داشتم کم کردن روی بقیه و اثبات خودم به دیگران بود ولی بعد از این دوره من برای خودم و آینده خودم برنامه ریزی میکنم و هدف تعیین میکنم و اگر به هدفم نرسیدم حداقل نسبت به قبل تجربه بیشتری کسب کردم و میتونم توی هدف های بعدیم از اون استفاده کنم
ممنونم از استاد بهرامپور عزیز که منو از اشتباهاتم باخبر کردن و مسیر درست رو بهم نشون دادن

بسیار عالی و کاربردی هست متشکرم

سلام چرا قسمت دانلود نداره قسمت تصویزی

خوب بود و مطالب آموزنده ایی داشت اما میشد پایان بهتری داشته باشه و جمع بندی مناسبی انجام میشد .

بسیار مفید و در بهتر شدنم بسیار اثر گذار بود

سلام و وقت بخیر
ممنون که دوباره قابلیت دانلود رو گذاشتید
عاااااالییییییی هستید❤️

رایگان

برچسب ها

اسکرول به بالا