دوره جامع برندسازی شخصی (Personal Branding) | احسان مهدی نژاد

برندسازی شخصی، قدرتمندترین ابزار بازاریابی است!

مبلغ سرمایه گذاری: 2 میلیون 900 هزارتومان

مبلغ دوره با تخفیف: 990 هزارتومان

دوره در یک نگاه

مدرس دوره: احسان مهدی نژاد

طول دوره: 1800دقیقه ویدیو آموزشی

محل برگزاری: هرجایی که شما دوست دارید (کامپیوتر، موبایل، اتومبیل و …)

مناسب برای: همه افرادی که می خواهند  با استفاده از پرسونال برندینگ و توسعه مهارت های فردی، یک شخصیت شگفت انگیز و موفق داشته باشند.

برخی از سرفصل‌ها

تعریف صحیح و شفاف از مسیر برندسازی شخصی
بررسی و انتخاب ابزارهای خاص خودمان
تاثیرات برند شخصی در یک سازمان
بهترین زمان انتخاب نام برای برند شخصی
یافتن جایگاه تخصصی، ساخت نام جدید، تیپ ظاهری
|سهم بازار، روند رشد بازار، چک لیست رقبا، اسمال دیتا
رقابت در برندسازی شخصی، قوانین برندبازی
یافتن نقاط قدرت
شبکه‌سازی آینده‌نگر، خط و مرزها در شبکه
ساخت لوگو بر اساس شخصیت برند، کاراکترهای برند
نه‌ گفتن هوشمندانه
و...

با تهیه محصول چه خدماتی دریافت می‌کنید؟

فایل‌های تصویری

فایل‌های صوتی 

اسلاید آموزشی

پرسش و پاسخ از مدرس

دستاوردهای دوره برندسازی شخصی یا پرسونال برندینگ

چرا برندسازی شخصی مهم است❓

بسیاری از ما از اهمیت بهتر شدن بی خبر هستیم! در این دنیایی که امروزه همه تلاش می‌کنند برای گرفتن تاییدهای اجتماعی به خودشان نقاب‌های متفاوت و بعضا تقلبی و عاریه‌ای بزنند و نمی‌دانند که این تغییر چهره هر روزه دلیل اصلی شکست‌ها و ناکامی‌های آنهاست، تلاش کرده‌ایم در «دوره جامع برندسازی شخصی» به شما آموزش دهیم که با شناخت خود، تغییر رفتارها، درک و شناخت رفتارهای اطرافیان، و در نهایت اتخاذ تصمیم صحیح در مواجهات روزمره، دریچه های جدیدی را به سوی موقعیت های بهتر برای خودتان باز کنید تا به دستاوردهای بزرگتری در زندگی‌تان برسید.

آیا برندسازی شخصی فقط برای افراد مهم و معروف است❓

بسیاری از افراد گمان می کنند که برندسازی شخصی برای افراد سرشناس و هنرمندان کاربرد دارد، درحالیکه همه ی اشخاص دارای برند شخصی هستند و با یکسری واژگان در ذهن دیگران تداعی می شوند، درواقع  هر فرد با رفتار و تعاملی که با دیگران برقرار می کند  تصوری را در ذهن آنها حک می کند که این همان برند شخصی است.

در نتیجه همه افراد با اعتبار و برند در زندگی فردی و حرفه ای خودشان درگیر هستند در نتیجه آشنایی با مفاهیم اولیه این حوزه  برای هرکسی که در تعامل با انسان هاست ضروری است، که این موضوع برای افرادی که د گیر مدیریت کسب و کار هستند بسیار اهمیت پیدا می کند، تا جایی که باید به این مقوله به عنوان یک ابزار و تکنیک ضروری برای رشد کسب و کار و افزایش درآمد توجه کرد نه صرفاً به عنوان یک اقدام برخواسته از علاقه شخصی.

دوره برندسازی شخصی فرایندی است که طی آن، به شما کمک می‌کنیم نسخه‌ی بهتری از خودتان ارائه کنید. چیزی که محبوب همگان باشد و به واسطه آن بتوانید به دل‌ها و ذهن‌های دیگران نفوذ کنید بسیاری از انسانها نمیدانند که همین برخوردهای به ظاهر بی اهمیت روزمره در واقع برند شخصی آنهاست! در حالی که موفقیت نهایی شما از رفتارهای روزمره پدید می آید!

دوره برندسازی شخصی یا پرسونال برندینگ برای چه کسانی مناسب است؟

 کسانی که از وضعیت کنونی خود راضی نیستند،

  هرکسی کار خدماتی می‌کند

 کوچ‌ها، منتورها و مربیان شخصی و شرکتی

  مشاوران املاک و اتومبیل

 فروشندگان و فروشگاه‌داران انواع اصناف

 مشاوران مالی و سرمایه‌گذاری

 کارمندان سازمان‌هایی که در آن‌ها امکان رسیدن به جایگاه‌های بالا وجود دارد

 مدیران میانی شرکت‌‌های خصوصی

  معماران و طراحان ساختمان و حتی لباس، پیمانکاران و مالکان آژانس‌های تبلیغاتی

 فریلنسرها

 دست‌اندرکاران بهداشت و سلامت، از پزشکان گرفته تا پیراپزشکان

 تمام فعالان عرصه آنلاین

دوره برندسازی شخصی یا پرسونال برندینگ برای چه کسانی مناسب نیست؟

❌ کسانی که از وضعیت کنونی خود کاملا راضی هستند

❌ کسانی که حوصله‌ی انجام کارهای عملی را ندارند

❌ کسانی که مطمئن هستند علم برندسازی در ایران فایده‌ای ندارد

❌ کسانی که معتقد هستند این دوره هم مثل خیلی از دوره‌های دیگر نتیجه نخواهد داد.

❌ بقیه‌ اش رو  شما بگین:……

بخشی از محصول را به عنوان نمونه می‌توانید در ویدیو زیر تماشا کنید.

اگر مطالب این دوره را ندانم چه می‌شود؟

باور کنید هیچ اتفاقی رخ نمی‌دهد!

دلیل آماده کردن این محصول این است که با یادگیری این مهارت ها افراد بتوانند تغییرات مثبت در زندگی و کسب و کار خود ایجاد کنند اگر هنوز به این تصمیم نرسیده اید این محصول مناسب شما نیست! انسان‌هایی که موفق بوده اند هیچ‌گاه با فرار از موقعیت‌ها موفقیتی کسب نکرده‌اند بلکه با استفاده بهینه از موقعیت به این جایگاه رسیده‌اند… 

⭕️برای افراد اهمال کار که قصد آموزش ندارند، بهانه‌ها جورِ جور است!

⛔️ باشه یکم سرم که خلوت شد 

⛔️ الان کارهای مهم تری دارم!

⛔️ من درست بشو نیستم و اعتماد به نفس ندارم!

⛔️ خیلی گرونه، ارزشش رو نداره!

⛔️ بعید می دونم اثری داشته باشه..

⛔️ دیگه از من که گذشته…

⛔️​ این چیزا با آموزش درست نمی شه! ذاتیه!

⛔️ با آموزش که آدم تغییر نمی‌کنه! باید خودم تصمیم بگیرم تغییر کنم

⛔️​ من که نمی‌خوام آپولو هوا کنم، همین زندگی عادی که دارم خوبه دیگه!

⛔️ نتیجه نمیده فقط انگیزشیه!

⛔️ اعتماد ندارم!

⛔️ و….. جای خالی با بهونه گیر ها…

چه کسی به شما آموزش می‌دهد؟

احسان مهدی نژاد

اگر دوست دارید با احسان مهدی نژاد بیشتر آشنا شوید و درس‌های مهمی از زبان او بشنوید، می‌توانید مصاحبه ایشان را در دوره رایگان نیلوفر مرداب دنبال نمایید.

سوالات متداول

طبق آمار سایت های معتبر جهانی شهرت بسیاری از شرکت ها به برندشخصی مدیران آنها بستگی دارد و اکثر کارمندان درجه یک و عالی جذب شرکت هایی می شوند که مدیران آنها برند شخصی قدرتمندی دارند.

بدون آگاهی از مفاهیم اولیه برندسازی این امر امکان پذیر نیست و در این دوره برخی مفاهیم اولیه و مهم در برندسازی تجاری جای گرفته است.

همه افراد نیازمند توسعه و رشد فردی هستند تا در حوزه فعالیت خود بهترین باشند، خودشناسی، هدفمند بودن و آگاهی از تکنیک های ارتباطی برای داشتن روابط ارزشمند نیاز یک کارمند بوده و باعث می شود همواره جایگاه بالاتری را بدست بیاورد، با داشتن برند شخصی  و مدیریت شهرت، سازمان ها و برندهای معتبر خواهان همکاری با شما بوده و مورد توجه قرار خواهید گرفت.

نقطه آغاز و حرکت در مسیر شایستگی ها بسیار مهم است، بخش مهمی از دوره برندسازی شخصی بر پایه خودشناسی است، در این دوره با ویژگی ها و لایه های پنهان وجودتان آشنا می شوید و روش صحیح هدفگذاری را می آموزید، پیش از هر اقدامی شما نیازمند داشتن نقشه راهی شفاف هستید و دوره برندسازی شخصی همان نقشه راه را در اختیارتان قرار می دهد.

زندگی بدون برندسازی شخصی یعنی معمولی بودن و از دست دادن فرصت بروز و ارائه شایستگی و توانمندی ها  و یا بهتر بگوییم، شما بدون برند شخصی فرصت تآثیر گذاری مثبت بر زندگی اطرافیانتان را از دست می دهید. اگر قصد دارید به زندگیتان معنا ببخشید و میراثی از خود بجای بگذارید از ابزار تیز و برنده برندسازی شخصی استفاده کنید.

بخش مهمی از برندسازی شخصی کشف هویت درونی و خودشناسی است، شناخت ویژگی ها و قابلیت های فردیتان منجر به پرورش استعداد و توانمندیتان می شود و این یعنی بروز شایستگی ها به دیگران، برای اثر بخشی و تبدیل دنیا به جایی بهتر برای زندگی. ما معتقدیم بین شهرت و محبوبیت فاصله بسیار است و برندسازی شخصی راهی است برای کسب محبوبیت و ایجاد جایگاهی ارزشمند در ذهن مخاطبان. بنابراین با شرکت در این دوره نه تنها به خودشناسی دست می یابید، بلکه از طریق صحیح مورد توجه واقع می شوید…

به شما حق می‌دهم! مقالات، کتاب‌ها و حتی بسیاری از روان‌شناسان ادعا می‌کنند که می‌توانند به شما یاد بدهند که رسالت زندگی تان را کشف کنید.اما در عمل می‌بینیم که اکثر آنها ناتوان هستند. ما به کارمان اعتماد کامل داریم، پس گارانتی بازگشت وجه را برای شما قرار دادیم! برای این که خیالتان راحت باشد. اگر احساس کردید که این دوره مناسب شما نیست، کافی است که درخواست بازگشت وجه بدهید و تمام وجه خود را دریافت کنید. 

مراحل ثبت نام در دوره

ضمانت خرید

«بیشتر از یک نفر» را کم می‌شناسم…

در مؤسسهٔ «بیشتر از یک نفر» به افراد کمک می‌کنیم که با آموزش‌هایی که این ویژگی‌ها را داشته باشند، کاری کنند که خودشان و اطرافیانشان رشد کنند تا دنیا جای زیباتری برای زندگی همه ما و نسل‌های بعد از ما شوند: «آموزش‌های اصولی، کاربردی، مبتنی بر تحقیقات و پژوهش‌های علمی روز دنیا، ساده بودن در عین جامع و کامل بودن و در نهایت بومی سازی شده».

چندین سال است که تمام‌وقت و تمام‌قد، تلاشگر وادیِ پُرجاذبهٔ آموزش و رشد هستیم. اگر می‌خواهید درباره «بیشتر از یک نفر» بیشتر بدانید، به لینک زیر بروید:

درباره بیشتر ازیک نفر

و در نهایت،  اگر سوالی دارید با کارشناسان ما در ارتباط باشید 02191090908  یا سوالاتتان را در بخش نظرات بپرسید، در کمتر از 24 ساعت کاری پاسخ خواهیم داد..

همه چیز آماده است!

و هیچ بهانه‌ای باقی نمانده است!

حالا تصمیم با شماست که حتی دقیقه‌ای را برای قرار گرفتن در مسیر موفقیت هدر نکنید و شما نیز به جمع شرکت کنندگان خوشحال دوره‌ها و سمینارهای ما بپیوندید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا