5.00
(5 امتیازات)

دوره عملگرایی | چطور انسان عملگرایی شویم؟

دسته بندی ها: بدون دسته بندی
لیست علاقه‌مندی‌ها اشتراک گذاری
اشتراک گذاری محصول
لینک صفحه
در رسانه های اجتماعی به اشتراک بگذارید

درباره دوره

❌ نکته مهم:

کسانی که بسته جامع اعتماد به نفس را تهیه کرده‌اند، نیازی به تهیه این محصول ندارند. چون محتوای این محصول به طور کامل در بسته جامع اعتماد به نفس آموزش داده شده .

باب پراکتور، استاد معروف موفقیت فردی و مالی می‌گوید:

عمده‌ترین تفاوت میان افراد موفق و ناموفق، در میزان عملگرا بودن آنهاست!

عمل گرایی یعنی یک خواسته یا نیاز را تا رسیدن به نتیجه دلخواهمان ادامه دهیم. امکان دارد در حین رسیدن به خواسته با اتفاقات گوناگون و بعضاً دشواری روبرو شویم، اما این به این معنا نیست که با اولین مواجهه با کوچکترین مسائل، دلسرد شویم و دست از تلاش برداریم. بلکه مصمم‌تر و با انگیزه‌تر و با اراده‌تر به سمت مسیر و هدف دلخواهمان قدم برداریم…

در این محصول، عملگرایی را به خوبی یاد می‌گیرید و روش‌های ساده و در عین حال کاملاً‌ کاربردی و عملی را به شما یاد می‌دهیم.

🔺 اگر می‌خواهید تبدیل به فردی شوید که فوراً ایده‌هایش را عملی می‌کند؛

🔺 اگر دوست دارید خیلی زود ناامید و دلسرد نشوید و راهتان را تا انتها ادامه دهید؛

🔺 اگر از کارهای نصفه و نیمه زندگی‌تان خسته شده‌اید؛

🔺 اگر کلی ایده در سر دارید اما نمی‌دانید چگونه و از کجا عملی کردن ایده‌هایتان را شروع کنید؛

🔺 یا دوست دارید عملگرا شدن برایتان راحت و تبدیل به عادت شود؛

🔺 و به طور کلی این محصول به شما کمک می‌کند که به فردی موفق‌تر، موثرتر و عملگراتر تبدیل شوید.

🔺 اگر می‌خواهید دست از اهمال کاری بردارید و قدرت اراده را در خود تقویت کنید،

پیشنهاد ما این محصول قدرتمند و پراهمیت است!


اطلاعات کلی دوره عملگرایی👇

دوره چگونه دوره عملگرایی | چطور انسان عملگرایی شویم؟

در این دوره تلاشمان را کرده‌ایم که به شما یاد بدهیم چگونه به فردی عملگرا و با اعتماد به نفس تبدیل شوید و کارهای نصفه نیمه و بی سرانجام انجام ندهید!

مبلغ سرمایه‌گذاری برای شرکت در این دوره؟

قیمت اصلی دوره عملگرایی، 350 هزار تومان است.

نوع آموزش و تایم محصول؟

بیش از سه و نیم ساعت تایم محصول هست. و به صورت غیرحضوری. تا آخر عمر، این فیلم‌ها در پروفایل شما خواهد ماند و هرموقع بخواهید می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید!

مدرس اصلی دوره عملگرایی کیست؟

پیام بهرام پور! معرفی کامل‌تر این مدرس را کمی پایین‌تر می‌توانید ببینید.


چطور به یک فرد عملگرا تبدیل شویم؟

روش یادگیری عملگرایی، خودش باید عملی و کاربردی باشد!

بسیاری از انسان ها اطلاعات و آگاهی های بسیار زیادی دارند اما وقتی به سبک زندگی و شخصیتشان توجه کنیم، می‌بینیم که عملگرایی ندارند. اما کسی که این موارد را آموزش می‌دهد، اولاً‌خودش باید انسان عملگرایی بوده باشد و ایده‌هایش را عملی کرده باشد، دوماً موضوعاتی که یاد می‌دهد باید کاربردی و قابل اجرا در زندگی باشد. به شما قول می‌دهیم روش‌هایی که در این محصول یاد می‌گیرید، کاملاً عملیاتی هستند و قابلیت اجرایی ساده دارند.

در این محصول راهنمای عملی تبدیل شدن به فردی عمل گرا (چگونه عملگرا باشیم) آموزش داده می‌شود و به صورت تخصصی مبحث عمل گرایی را به چالش می کشیم!

سرفصل های دوره عملگرایی | چطور انسان عملگرایی شویم؟

برخی از مواردی که در این دوره یاد می گیرید:

👈 اصلا منظور از عملگرایی چیست؟

👈 چرا عملگرا نیستیم؟ ریشه‌های اینکه عملگرا نیستیم کجاست؟

👈 مهارت اندوزی چیست و چطور مهارت‌هایمان را عملی کنیم؟

👈 سیستم اقدام در مغز ما چگونه عمل می‌کند؟

👈 چگونه با تقویت اعتماد به نفس، عملگراتر شویم؟

👈 عملکرد مغز آدم‌های عملگرا چگونه است؟

👈 چطور مهارت‌های مختلف را به سادگی یاد بگیریم؟

👈 تکنیک‌های فوق‌العاده برای عملگراتر شدن چیست؟

❌ اگر ابهامی برای تهیه این دوره دارید یا می‌خواهید سوالاتی در رابطه با آن از ما بپرسید، یا پایین همین صفحه برایمان کامنت بگذارید و یا با شماره تلفن 02191090908 تماس بگیرید تا همکاران ما، راهنمایی‌تان کنند.

این دوره تمرین هم دارد؟

اغلب آموزش‌های این دوره عملی است. اگر می‌خواهید فرق یک آدم حرفه‌ای و یک آدم آماتور و غیرحرفه‌ای در انجام درست و اصولی و مداوم تمرین‌هاست. شک نکنید که با تمرین اصولی و درست، نتیجه دلخواهتان را می‌گیرید


 

محصول ویژه عملگرایی و عملگرا شدن

 

چرا باید عملگرا بودن را یاد بگیریم؟

برای همه ما زمان‌هایی وجود دارد که با تمام وجودمان دوست داریم به خواسته‌ها و آرزوها و اهدافی که در مغزمان شکل گرفته برسیم و ایده‌هایمان را عملیاتی کنیم. اما نمی‌دانیم چطور شروع کنیم،‌از کجا شروع کنیم و نخستین گام را چطور برداریم! حتماً ضرب المثل را شنیده‌اید که می‌گوید: «دو صد گفته چون نیم کردار نیست…»!

در دوره عملگرایی | چطور انسان عملگرایی شویم؟ می‌خواهیم در مورد کردار یا همان عمل گرایی در زندگی مطالب مهم و علمی‌ای یاد بگیریم و شخصیتی عملگرا داشته باشیم. در این صورت همواره تجربه کسب می‌کنیم و حتی اگر عملکردمان به شکست بینجامد، بعدها پشیمان نمی شویم که چرا عملگرایی را یاد نگرفتیم!


چند ویژگی افراد با اراده…✌️

1️⃣ افراد با اراده، مسئولیت تمام مسائل زندگی‌شان را می‌پذیرند؛ دستکم به اندازه سهم شان… در مقابل  حتما زیاد دیده اید کسانی را که زمین و زمان را در موفق نشدنشان مقصر می‌دانند و هرچیزی را به گردن بقیه می‌اندازند.

2️⃣ افراد پرا اراده در منطقه امنشان نمی‌مانند. با وجود اینکه می‌دانند منطقه امن همانطور که از اسمش برمی آید جای راحتی و آسایش است.

3️⃣ یکی از ویژگی‌های افراد با اراده قوی، تمرکز آنها بر ارزش‌هاست. به این ترتیب، حتی اگر به اهدافشان هم نرسند، از زندگی لذت برده‌اند.

4️⃣  افراد با اراده قوی، انرژی‌شان را صرف قضاوت منفی بافانه دیگران نمی‌کنند

5️⃣  افراد با اراده قوی از تغییرات استقبال می‌کنند و تغییرات را لازم می‌دانند. آن‌ها با تمرین و تکرار و تلاش به دنبال راه حل‌های مشکلات می‌گردند؛ و تصور کنید بعد از یافتن راه حل برای هر مشکل، چه لذتی می‌برند..


 

🔺 مدرس دوره عملگرایی کیست؟

پیام بهرام پور به شما آموزش خواهد داد.

 

در باره پیام بهرام پور👇

 

وبینار رایگان بازی بی نهایت

 

پیام بهرام پور، مدرس‌ سخنرانی و مهارت‌های ارتباطی است. بخشی از رزومه ایشان را در زیر بخوانید:

✅ موسس مجموعه آموزشی بیشتر از یک نفر

✅ او تا به حال بیش از 10 جلد کتاب از جمله کتاب جعبه ابزار سخنرانی (با مقدمه‌ای از Diane Windingland) و کتاب‌های انسان 2020 ، ازشنبه ، تیغ، مهندس خوشبختی ، مهندسی آرزوها ، چگونه در بیست ساعت هر چیزی را یاد بگیرید؟ را نوشته و این اواخر هم کتاب قله را ترجمه کرده است.

✅ پیام بهرام پور بیش از 20000 نفر-ساعت سخنرانی و کارگاه آموزشی (در مراکز مختلف از جمله دانشگاه‌های شریف، تهران و …) برگزار کرده است.

✅ او بیش از 100 مقاله آموزشی در مجلاتی از جمله راز، خلاقیت و … انتشار داده است.

✅ پیام بهرام پور تجربه تولید بیش از 15 دوره آموزشی غیر حضوری را در کوله بارش دارد!

✅ پیام بهرام پور در بیش از 30 برنامه در رسانه ملی (شبکه دو سیما، شبکه استانی همدان، شبکه استانی یزد، رادیو اقتصاد) دعوت شده و آموزش داده است.

✅ او مشاور و مربی شماری از غول‌های اقتصادی کشور است…

👇👇👇👇

 


🔺 خدماتی که با شرکت در دوره عملگرایی دریافت می‌کنید👇

فایل تصویری با کیفیت بالا: به راحتی می‌تونید مرور کنید و بیشتر یاد بگیرید!

فایل صوتی با کیفیت بالا: این هم برای مرور دوباره بدون دیدن فیلم!

اسلاید آموزشی دوره: به صورت پی دی اف و با کیفیت بالا تقدیم حضورتان می‌شود.
پاسخ‌دهیِ نامحدود و همیشگی به پرسش‌های شما

 

تیم پشتیبانی و پاسخگویی مجموعه «بیشتر از یک نفر»، همیشه آماده پاسخگویی به سوالات و حل مشکلات شماست. پس اگر در مورد این وبینار قبل از شروع وبینار یا بعد از پایان وبینار، سوالی داشتید،‌ می‌توانید با این شماره‌ تماس بگیرید: 02191090908

🔺 ممکن است دوره عملگرایی به درد شما نخورد؟

بله ممکن است! این دوره برای کسانی ضبط شده که بخواهند با عملگرایی، به خواسته‌ها و اهدافشان برسند. با این حال، تمامی محصولات بیشتر از یک نقر گارانتی بازگشت وجه بدون پرسش و بی چون و چرا دارند؛ بنابراین بدون ریسک این دوره را تهیه می‌کنید.

تیم «بیشتر از یک نفر» تعهدِ می‌دهد که: «در هر آموزش و خدمتی که برایش ریالی به ما می‌پردازید، تضمین بدون قید و شرط می‌دهیم که از آن راضی باشید. ملاک رضایت هم تنها خودِ شمایید. دلیل‌آوردن لازم نیست. همین که بگویید ناراضی بوده‌اید، برای گرفتن همهٔ هزینهٔ پرداختی‌تان کافی است. برای زمانِ تلف‌شدهٔ شما نیز عذرخواهیم و اگر راهی برای جبران باشد، در پیش می‌گیریم.» ما برای همه محصولات، دوره‌ها، کارگاه‌ها و وبینارهایمان، «تضمین بی‌قید و شرط» داده‌ایم و به آن افتخار می‌کنیم!

🔺 آیا دوره عمل گرایی، کامل‌ترین است؟

ما ادعا نداریم که این دوره کامل‌ترین دوره‌ در زمینه عمل گرا شدن است. اما معتقدیم این دوره خاص‌ترین و متفاوت‌ترین دوره درمورد “عمگرایی و قدرت عملگرایی و اراده” هست. در این دوره سعی شده با انجام تمریناتی ویژه، کمک کنیم به فردی شجاع و توانا در زمینه عملی کردن ایده ها و خواسته‌هایتان تبدیل شوید.

❌ اگر ابهامی برای تهیه این دوره دارید یا می‌خواهید سوالاتی در رابطه با آن از ما بپرسید، یا پایین همین صفحه برایمان کامنت بگذارید و یا با شماره تلفن 02191090908 تماس بگیرید تا همکاران ما، راهنمایی‌تان کنند..

🔺 آیا دوره «عملگرایی» گران نیست؟😧

برای اینکه ببینید آیا قیمت این دوره گران است یا خیر, به سه نکته مهم توجه کنید:

اول اینکه به نظر شما قیمت دوره «عملگرایی» در مقایسه با چه چیزی گران است؟ همانطور که می دانید قیمت ها در کشور ما به حدی بالا رفته که با 350 هزار تومان واقعاً هیچ سرمایه‌گذاری‌ای به جز آموزش نمی‌توان کرد! با سرمایه گذاری روی این دوره اما می توانید از مطالب آن تا سال های سال استفاده کنید و همواره از خودتان ویدئو ضبط کنید و این کار برایتان یک کار کاملاً‌عادی و بدون ترس شود. تازه ما برای شما تخفیف ویژه ای در نظر گرفتیم و هم اکنون این دوره را با قیمت فقط 240  هزار تومان می توانید تهیه کنید.

و دوم اینکه اگر در این دوره ثبت نام نکنید چه می شود؟ پاسخ ما به شما این است: هیچی نمی شود!! در واقع با سرمایه گذاری نکردن روی خودمان هیچ اتفاقی نمی افتد. فقط در دایره امن خودمان گیر می کنیم و احتمال تبدیل کردن ایده‌ها به موفقیت و اجابت شدن آرزوها و اهداف و رسالت‌هایمان کمرنگ تر می‌شود.

و نکته سوم اینکه ما مثل همیشه برای هر ریالی که به ما پرداخت می کنید، گارانتی 100 درصدی بازگشت وجه داریم. اگر در دوره شرکت کردید و احساس کردید مطالب آن برای شما قابل استفاده نیست یا آن چیزی نبوده که دلتان می‌خواهد, به راحتی می توانید از تضمین بازگشت وجه استفاده کنید.

بنابراین مطمئن باشید که این سرمایه گذاری، یک سرمایه گذاری کاملاً بدون ریسک است و از این بابت آسوده خاطر باشید…!

🔺 می‌خواهم «بیشتر از یک نفر» را بیشتر بشناسم!

در مؤسسهٔ «بیشتر از یک نفر» به افراد کمک می‌کنیم که با آموزش‌هایی که این ویژگی‌ها👇 را داشته باشند، کاری کنند که خودشان و اطرافیانشان رشد کنند تا دنیا جای زیباتری برای زندگی همه ما و نسل‌های بعد از ما شوند:

 

«آموزش‌های اصولی، کاربردی، مبتنی بر تحقیقات و پژوهش‌های علمی روز دنیا، ساده بودن در عین جامع و کامل بودن و در نهایت بومی سازی شده».

 

چندین سال است که تمام‌وقت و تمام‌قد، تلاشگر وادیِ پُرجاذبهٔ آموزش و رشد هستیم. اگر می‌خواهید درباره «بیشتر از یک نفر» بیشتر بدانید، به لینک زیر بروید:

👇👇👇👇👇

درباره مجموعه «بیشتر از یک نفر»


روش خرید کارت به کارت

اگر دوست داشتید از روش کارت به کارت استفاده کنید، می‌توانید به شماره کارت زیر مبلغ دوره را واریز کنید و سپس حتماً با شماره 02191090908 و یا شماره های موبایل 09129242128 و یا 09307328381 تماس بگیرید و اطلاعات پرداخت را بگویید. (اگر تلفن‌ها مشغول بودند، چند دقیقه دیگر تلاش کنید)

شماره کارت 👇

6104337649371885

به نام: آوای رسای سخن


شماره حساب 👇
5648336625


شماره شبا 👇

IR620120000000005648336625

پرداخت ارزی مبلغ محصولات

برای پرداخت ارزی (ویژه دوستان و همراهان خارج از کشور) روی تصویر زیر کلیک کنید: 👇

پرداخت ارزی بیشتر از یک نفر

 

برخی از سوالات متداول در باره دوره عملگرایی

 

 

مطالب ارائه شده در این دوره، به گونه‌ای است که مطالب دقیق، به زبانی ساده ارائه شود تا برای همگان قابل استفاده و درک باشد. سرفصل‌ها و مطالب ارائه شده در دوره‌، به گونه‌ای ارائه شده که تمامی مخاطبین حداکثر بهره‌برداری را از مطالب، مفاهیم و مثال‌ها، داشته باشند.

 

این دوره به گونه‌ای طراحی گردیده که تمامی شرکت‌کنندگان پاسخ‌های سوالات خود را در طی دوره دریافت خواهند کرد، اما در صورتیکه به هر دلیل نیاز به دریافت پاسخی خاص بود، زیر همین صفحه کامنت بگذارید تا در اسرع وقت پاسخ مناسب بگیرید.

 

اثربخشی این دوره، به صورت 100% تضمین می‌گردد، این دوره نیز، همچون سایر دوره‌ها و محصولات آموزشی بیشتر از یک نفر، دارای گارانتی بازگشت وجه (حتی در پایان دوره) است. هر کدام از شرکت‌کنندگان از محتوای آموزشی دوره و سرفصل‌های ارائه شده رضایت نداشته باشند و یا حتی احساس کنند که کلاس برایشان مفید نبوده است، تمام مبلغ پرداختی آن‌ها، با رضایت کامل و بدون هیچگونه شرط خاص و سوالی، به ایشان بازگرداننده خواهد شد.

 

هیچ اشکالی ندارد. هر سوالی دارید، در قسمت کامنت‌های همین صفحه برایمان بنویسید. اگر هم درخواست یا سوالی برایتان باقی مانده، با این شماره تماس بگیرید و بپرسید تا همکاران ما  راهنمایی‌تان کنند. 02191090908

 

 

چطور از سایت بیشتر ازیک محصول بخریم؟

👇راهنمای خرید محصول از طریق تلفن همراه👇

👇راهنمای خرید محصول از طریق کامپیوتر👇

مشاهده توضیحات کامل

محتوای دوره

فایل های تصویری

 • بخش اول | قسمت اول
  09:26
 • بخش اول | قسمت دوم
  13:19
 • بخش اول | قسمت سوم
  19:10
 • بخش دوم | قسمت اول
  13:09
 • بخش دوم | قسمت دوم
  10:40
 • بخش دوم | قسمت سوم
  12:29
 • بخش دوم | قسمت چهارم
  18:08
 • بخش سوم | قسمت اول
  12:24
 • بخش سوم | قسمت دوم
  11:40
 • بخش سوم | قسمت سوم
  13:38
 • بخش سوم | قسمت چهارم
  14:04
 • بخش سوم | قسمت پنجم
  03:07

فایل های صوتی

اسلاید های آموزشی

رتبه بندی و نظرات دانشجویان

5.0
جمع 5 امتیاز
5
۵ رتبه بندی
4
۰ رتبه بندی
3
۰ رتبه بندی
2
۰ رتبه بندی
1
۰ رتبه بندی
امیرحمزه موسی عرب
1 سال قبل
این دوره باعث میشه که من تمایلم بیشتر بشه برای تهیه‌ی دوره‌ی اعتماد به نفس چون محتوای نابی هستش و حتی دیگه برای اونایی که فرصت ندارن کتاب <> بخونن، این دوره انتخاب خوبیه.
عب
1 سال قبل
عالی بود
شهاب رمضانزاده
1 سال قبل
دوره بسیار عالی ای بود ، اگه هر کسی اقدامات رو انجام بده ، خیلی عملگرا تر میشه
سا
1 سال قبل
نکات خوبی در مورد عمل کردن مطرح شده
مهدیه پاشاپور
1 سال قبل
مرسی
اسکرول به بالا