درباره ی ما-بیشتر از یک نفر

درباره ی ما

درباره ما

اطلاعات مجموعه آموزشی سخنرانی و فن بیان بیشتر از یک نفر 

 

سلام

ما در وب سایت بیشتر از یک نفر به آموزش مهارت‌های ارتباطی، فن بیان، سخنرانی و هر آن چیزی می‌پردازیم که برای یک زندگی موثرتر و حرفه‌ای‌تر نیاز است. با این آموزش‌ها، هرکسی می‌تواند بیشتر و موثرتر از یک نفر باشد و دنیا را جای زیباتری برای زندگی کند.

چشم انداز مجموعه ی بیشتر از یک نفر

در حقیقت بیشتر از یک نفر جاییه که کمک می‌کنیم با آموزشهای ساده،علمی و موثر هر کسی در هر جایی، زندگیش رو بهتر کنه تا دنیا، جای بهتری برای زندگی کردن بشه.

ما در این وب سایت ضمن آموزش‌های رایگان بی شمار، به ارائه دوره‌ها، محصولات و مباحث آموزشی در حیطه مهارت‌های ارتباطی، سخنرانی و فن بیان می‌پردازیم.

 

موسسه بیشتر از یک نفر در اداره ثبت شرکت ها به ثبت رسیده است.

آدرس مجموعه

تهران، سعادت آباد، بلوار دریا، روبروی پارک دلاوران، نبش کوچه موج،‌ پلاک 11، مجموعه آموزشی بیشتر از یک نفر

راه‌های تماس با مجموعه 

تلفن: 88561224

ایمیل: site@bishtarazyek.com

ساعات کاری مجموعه: از 9 صبح الی 5 عصر می‌باشد. (برای مراجعه حضوری حتماً هماهنگ شود)

 

مؤسس مجموعه بیشتر از یک نفر

من محمد پیام بهرام پور هستم، مدیر باشگاه سخنرانی و فن بیان برج میلاد. بخشی از فعالیت‌های من به شرح زیر هستند:
– نگارش بیش از 9 جلد کتاب (7 جلد از آنها بیش از یک تیراژ منتشر شده‌اند)
– اجرای بیش از 15000 نفر ساعت سخنرانی و کارگاه آموزشی
– نگارش بیش از 100 مقاله آموزشی
– تدارک بیش از 15 دوره آموزشی غیر حضوری
– اجرای بیش از 30 برنامه در رسانه ملی (شبکه دو سیما، شبکه استانی همدان، شبکه استانی یزد، رادیو اقتصاد)
– مشاور و مربی شماری از غول‌های اقتصادی کشور
 

خدمات بیشتر از یک نفر

محصولات منحصر به فرد و بومی سازی شده

تیم بیشتر از یک نفر تلاش می‌کند محصولاتی در جهت رفع کمبودهای آموزشی (به ویژه آموزش‌هایی که در هیچ مقطعی از آموزش و پرورش ما وجود ندارد و ارائه نمی‌شود) مناسب با شرایط جامعه تهیه کند و به این ترتیب سطح کیفی آموزش را گام به گام در کشور ارتقا دهد. ما می دانیم که آموزش، مهم‌ترین رکن پیشرفت و تعالی یک کشور است.

کارگاه‌های حضوری

مجموعه بیشتر از یک نفر از اساتید آموزش دیده و حرفه‌ای در بالاترین سطح آموزشی تشکیل شده است. به این ترتیب در حضور این اساتید، فرصتی منحصر به فرد برای یادگیری وجود دارد. کلاس‌ها و دوره‌های حضوری تخصصی با بالاترین استانداردها. کلاس‌ها طوری طراحی شده‌اند که در یک فضای امن و استاندارد مهارت‌ها را تمرین کنید تا با بالاترین کیفیت یادبگیرید.

تولید محتوای منحصر به فرد بومی و رایگان

محتوای علمی – کاربردی از کاربردی‌ترین و به روز ترین مطالب سرتاسر جهان را با شرایط کشور عزیزمان بومی سازی و منطبق کند و عمده آنها را به صورت رایگان در اختیار مردم و مخاطبین خود قرار دهد.

شبکه اجتماعی تخصصی

تیم سوشال مدیا بیشتر از یک نفر، سعی می‌کند تخصصی‌ترین شبکه‌های اجتماعی (مثل اینستاگرام، تلگرام و فیس بوک) برای بهبود مهارت‌های فردی افراد مختلف را به خوبی مدیریت کند و با قرار دادن محتوای رایگان، کاربردی و جذاب پیام‌های اصلی رسالت خود را به آنها انتقال دهد.
همچنین در وب سایت بیشتر از یک نفر بخش ویژه‌ای با عنوان «ماجراهای من» ایجاد شده است که در آن می‌توانید دیگران را دنبال کنید، دیگران شما را دنبال کنند و ماجراهای همدیگر را ببینید و نظر بدهید.

پروفایل کاربری

اینجا جایی است که متعلق به شما است. برای اینکه از همه چیز با خبر باشید و همه چیز را بتوانید کنترل کنید. مشاهده کارنامه عملکرد خودتان در سایت، مرکز پیام‌ها، نوشتن و پیش نویس کردن داستان خودتان، ذخیره کردن مقالات، مشاهده همه محصولات در یک جا و غیره...! همه و همه تحت کنترل خود شماست.

ماجراهای شما

جایی برای به اشتراک گذاری ایده‌ها، داستان‌ها و ماجراها. در این جا می‌توانید ناب‌ترین و بهترین داستان‌ها را پیدا کنید و خود شما هم می‌توانید به آسانی داستان‌ها، ماجراها و ایده‌هایتان را در هر زمینه‌ای بنویسید و به اشتراک بگذارید. به این ترتیب هم تمرین بسیار خوبی برای نویسندگی کرده‌اید، هم بازخوردهای متنوعی می‌گیرید و هم ایده‌های جالبی به ذهنتان می‌رسد.

درخواست تماس با شما

در صورتی که تمایل دارید از مجموعه بیشتر از یک نفر با شما تماس گرفته شود، فرم زیر را که کمتر از یک دقیقه از شما وقت می‌گیرد را پر کنید. در ساعات اداری کمتر از 15 دقیقه بعد و در ساعات غیر اداری در کمتر از 24 ساعت با شما تماس گرفته خواهد شد.

 

موسس مجموعه بیشتر از یک نفر
من محمد پیام بهرام پور هستم، مدیر باشگاه سخنرانی و فن بیان برج میلاد. بخشی از فعالیت‌های من به شرح زیر هستند: – نگارش بیش از 9 جلد کتاب (7 جلد از آنها بیش از یک تیراژ منتشر شده‌اند) – اجرای بیش از 15000 نفر ساعت سخنرانی و کارگاه آموزشی – نگارش بیش از 100 مقاله آموزشی – تدارک بیش از 15 دوره آموزشی غیر حضوری – اجرای بیش از 30 برنامه در رسانه ملی (شبکه دو سیما، شبکه استانی همدان، شبکه استانی یزد، رادیو اقتصاد) – مشاور و مربی شماری از غول‌های اقتصادی کشور

با اعضای فوق ستاره این تیم آشنا شوید

 

تیم مدیریتی بیشتر از یک نفر

 

مهشید بهرام پور
فرزاد انصافی

 

    همکاران مجموعه بیشتر از یک نفر        

 

 

حدیث رحمانی
نگار بهرامی
زهرا صادقی
فرزانه جعفری
میترا طالعی
سپیده دولت
شاهین تمجیدی
علی محمدیان
علی ناجی
هانیه میر بابایی
حامد جواهری
عباس گودرزی
کیمیا صحرایی
مریم نصیری
عارفه براتی
سعید عباسی
حامد درخشان
نسترن دادجو
آریانا نظیری
بهاره رضوانی
امیر حاجی حسنی
آرمین گرامی
سید محمد حسنی زاده
 

 

    اساتید مجموعه بیشتر از یک نفر        

 

 

مجید عابدی
امیر احمدی
رضا غفارزاده
محمد امین قاسمی زاده
حمید وجکانی
محسن حسنی
مهرداد کیمیارودی
فرهاد لقایی
ندا سعادتی راد
نگار رضوی
سروش صفدریان
سینا محمدیان
حسین موسویان
 
 
 
 
 
 

با زدن دکمه اینتر نظر شما ثبت می شود

با زدن دکمه اینتر نظر شما ثبت می شود