5.00
(2 امتیازات)

دوره ارتباط واقعاً موثر و رضایت بیشتر از زندگی

دسته بندی ها: مهارت‌های ارتباطی
لیست علاقه‌مندی‌ها اشتراک گذاری
اشتراک گذاری محصول
لینک صفحه
در رسانه های اجتماعی به اشتراک بگذارید

درباره دوره

دوره ارتباط واقعاً موثر و رضایت بیشتر از زندگی

 از پنجره‌ای تازه به دنیا نگاه کنید….

 

 

دوره ارتباط موثر واقعی و رضایت از زندگی بیشتر

 

اطلاعات فوری دوره ارتباط موثر و رضایت بیشتر از زندگی

اسم دوره چیه؟

دوره ارتباط واقعا موثر و رضایت بیشتر از زندگی

موضوع دوره چیه؟

همانطور که از نام این محصول مشخص است، قرار است مهارت‌های ارتباطی شما، قوی‌تر شود و بتوانید ارتباط موثر و قدرتمندتری با دیگران برقرار کنید.

خب که چی؟

نتیجه‌ای که در نهایت از دوره ارتباط موثر می‌گیرید این است که به آدم تاثیرگذارتری تبدیل می‌شوید، می‌توانید با دیگران بهتر ارتباط برقرار کنید، از نظر روانی و ذهنی، سطح تنش‌ها، استرس‌ها و اضطراب‌هایتان کمتر می‌شود، دیگران، حرف‌هایتان را بهتر درک می‌کنند و در یک کلام: «سطح رضایت شما از زندگی، بیشتر می‌شود!»

چجوری ببینیم؟

محل برگزاری: هرجایی که شما دوست دارید (کامپیوتر، موبایل، اتومبیل یا هر جای دیگری که دوست داشته باشید فیلم‌ها را مشاهده کنید)

هزینه دوره چقدره؟

مبلغ سرمایه گذاری : 340 هزار تومان

چه کسی در این محصول شما را همراهی می کند؟

پیام بهرام پور، قرار است بهترین و کاربردی‌ترین موضوعات و تکنیک‌ها در مورد یک ارتباط «واقعا موثر» را به شما آموزش دهد. ما قبلاً هم یک محصول در این مورد ارائه کرده بودیم، اما این یکی، قابل مقایسه با قبلی نیست. هم مطالب به روز شده، هم تمرین ارتباط موثر ، هم تکنیک‌های تازه اضافه شده و خلاصه قراره رضایت از زندگی‌تان رو در این دنیای پر هیاهو، آن هم در ایران، حسابی ارتقا بدهیم.

ارتباط موثر با دیگران مگه آموزش می‌خواد؟

شاید کشور ما، در شرایط کنونی، به هیچ چیزی بیشتر از آموزش نیاز نداشته باشد. تا آموزش نبینیم، نمی‌توانیم تغییر کنیم. اگر دوست داریم با وضعیت کنونی ادامه دهیم و هیچ نیازی به آموزش حس نمی‌کنیم، لزومی به تهیه دوره ارتباط موثر نیست. اما اگر حتی یک درصد، دوست دارید تغییر کنید، ارتباطات بهتری داشته باشید، شادتر زندگی کنید و رنگ و لعابی تازه به زندگی‌تان بدهید، توصیه می‌کنیم، حتماً این سرمایه‌گذاری را روی خودتان بکنید.نتایج این سرمایه‌گذاری را تا آخر عمرتان خواهید دید…! آموزش با کیفیت و روز دنیا، اکنون در دسترس شماست….

دوره ارتباط واقعا موثر و رضایت بیشتر از زندگی

آموزش‌های ارتباط موثر کجاها کاربرد دارد؟

اول از همه، در زندگی شخصی خودمان، برای داشتن ارتباطات موثر بهتر با خودمان! بله با خودمان. تا با خودمان نتوانیم کنار بیاییم و مهربان باشیم، چگونه با دیگران ارتباط سالم برقرار کنیم؟ پس این از این!

 در سطوح بعدی، با خانواده، والدین و خواهر و برادر… با همسر و مسائل مربوط به خانواده…

 برای روابط درون سازمان: برای ارتباطات کارمندان و مدیران و همکاران!

 در روابط عاطفی و یا رابطه با دوستان و رفقا.

 و همچنین ارتباط با مشتریان کسب و کارمان. وقتی ارتباط موثر را بلد باشیم، با مشتریان کسب و کارمان هم بلدیم چطور رفتار کنیم. این حتی می‌تواند تاثیری جدی و مثبت روی درآمد و فروشمان داشته باشد…

 و خلاصه برای هر نوع تعاملی که در طول روز با آن سر و کار دارید…!

نمونه فیلم موجود در دوره ارتباط موثر

 

چرا ارتباط موثر را باید یاد بگیریم؟ فواید ارتباط موثر

شاید عبارت «ارتباط موثر» قدری کلیشه‌ای شده باشد، اما چیزی که کلیشه‌ای باشد، لزوماً به درد نخور نیست. به ویژه اگر به بهترین شکل و به صورت علمی آموزش داده شود. پیام بهرام پور، ارتباط موثر را به شما با جالب‌ترین اطلاعات روز دنیا یاد می‌دهد تا:

 به یک الگو برای بقیه تبدیل شوید…

 پایه‌های رابطه شما با دیگران قوی شود…

 اثر مستقیم روی سلامت روانی و در نتیجه سلامت جسمی‌تان بگذارد…

 به رشد شخصی شما کمک کند…

 کیفیت زندگی‌تان را افزایش ‌دهد..

 سازگاری‌تان را با شرایط روز جامعه افزایش دهد…

 به شدت بتوانید سرسخت‌تر و تاب‌آورتر شوید…

 باعث شود بتوانید به راحتی و به طور سازنده با استرس مقابله کنید.

 در محیط کاری: به افزایش آمار فروش محصول یا خدمتتان می‌انجامد و  باعث افزایش بهره‌وری کارهای تیمی می‌شود.

 

ارتباط موثر چی هست حالا؟

کلیدی ترین کلمه در تعریف ارتباط موثر این است که در هر حالتی بتوانیم در مخاطبمان حس خوشایند ایجاد کنیم. چه وقتی می خواهیم پیامی به او منتقل کنیم: مثلا وقتی می خواهیم او را متقاعد به خرید کنیم یا از او تقاضای ازدواج کنیم و یا فرزندمان را متقاعد کنیم که درس بخواند و….

یا وقتی می خواهیم از او پیامی را دریافت کنیم: مثلا درد دلش را گوش کنیم، به انتقادش از ما توجه کنیم، اعتراضش به جنسی که از ما خریده را بشنویم و….

شاید در نگاه اول کار پیچیده ای به نظر نیاید ولی به خصوص در مواقع چالشی مثل : پاسخ به اعتراض مشتری، انتقاد از ما توسط نزدیکان و غیر نزدیکان، زمانی‌که می خواهیم به درخواست ضروری کسی نه بگوئیم و موارد پیچیده‌تر از اینها کار به این راحتی ها هم نخواهد بود.

اصول برقراری ارتباط ذاتی نیست بلکه مهارتی است که با آموختن آن اعتماد به نفس و مواجهه با هر بحرانی ساده خواهد شد.

عدم توانایی برقراری ارتباط موثر، باعث شکل‌گیری تعارضات بین فردی و در نهایت انزوا و تنهایی افراد خواهد شد. اما خوشبختانه یکی از اصول مهارت‌های زندگی از جمله «ارتباط موثر» آن است که قابل یادگیری بوده و همه می‌توانند با فراگیری و تمرین آن عملکرد موثرتری در تعامل با دیگران داشته باشند.

ارتباط موثر با دیگران اهمیت فوق‌العاده‌ای دارد....

خیلی‌ها ارتباط موثر یاد می‌دهند، این دوره چه مزیتی دارد؟

بله! خداروشکر خیلی‌ها این موضوع را آموزش می‌دهند. اتفاقاً اینکه آموزش دادن در حال رشد است را باید به فال نیک بگیریم. این یعنی جامعه ما واقعاً به آموزش نیاز دارد و از طرفی، چون در مدرسه ارتباط موثر و صحیح به ما یاد نداده‌اند، باید خودمان دست به کار شویم!

رویکرد مجموعه «بیشتر از یک نفر» در طی این همه سال آموزش به هزاران نفر، این بوده که وادی آموزش را فراخ‌تر و گسترده‌تر کرده و این موضوع را جا انداخته که کشورمان و مردممان چقدر به آموزش نیاز دارند…!

ما خود را رقیب کسی نمی‌دانیم و فکر می‌کنیم نیاز به آموزش آن قدری هست که کسی، جای دیگری را نگرفته! این شما هستید که در نهایت تصمیم میگیرید کدام آموزش با کیفیت‌تر است.. ما مدعی کیفیت محتوا و آ<وزش‌ها هستیم. بنابراین مهم‌ترین مزیت ما این است: «به روزترین، کاربردی‌ترین و بهترین محتوا».

 

با ما همراه باشید در دوره غیرحضوری فوق العاده و بی نظیر ارتباط موثر…

اگر سوالی دارید و یا به مشاوره رایگان نیاز دارید با شماره 02191090908 تماس بگیرید. یا در بخش تماس با ما و پشتیبانی پیام خود را ارسال کنید، همکاران ما در خدمت شما هستند.

 

مگر ارتباط موثر و اثرگذاری ذاتی نیست؟

همیشه در همه جا این سوال پرسیده می‌شود که آقای بهرام‌پور آیا این مهارت‌هایی که شما می‌گویید را می‌شود یاد گرفت یا ذاتی هستند؟ و همیشه استاد کاملاً متعجبانه به آنها نگاه می‌کنند که اگر نمی‌شد این مهارت‌ها را یاد گرفت: پس یعنی من کلاهبردارم؟ البته یک برداشت دیگر نیز می‌شود کرد! این که اگر شک دارید که آیا می‌شود این مهارت‌ها را فرا گرفت یا نه؟ پس در این کلاس چه می‌کنید؟

حقیقت این است که کاملاً اعتقاد داریم که مهارت‌های ارتباطی را می‌توان فرا گرفت و بسیاری از این مهارت‌ها، رفتارهایی ساده هستند که شما با دانستن و کمی تمرین می‌توانید آنها را به صورت کاملاً حرفه‌ای اجرا کنید. بنابراین مطمئن باشید که اگر برخی به صورت ذاتی (به بیان دقیق‌تر به دلیل محیط رشد) خوب صحبت می‌کنند، اما هر کسی می‌تواند این مهارت‌ها را با کمی تمرین بیاموزد و از آنها بهره ببرد.

 

و یک مزیت مهم: گارانتی بازگشت 100 درصد وجه!

در مجموعه ما، بابت هر ریالی که مشتریان به ما پرداخت می‌کنند، گارانتی بازگشت وجه داریم. آن هم بدون قید و شرط! هزاران نفر در دوره‌های ما شرکت کرده و محصولاتمان را خریده اند. اما فقط به قدر انگشتان دست درخواست بازگشت وجه زده‌اند که ما با کمال میل تقدیمشان کرده‌ایم. ما آنقدر به آموزش‌هایمان اعتماد و ایمان داریم که برای همه محصولات و دوره‌هایمان گارانتی بی قید و شرط بازگشت وجه قرار داده‌ایم.

یعنی شما در این محصول را تهیه می‌کنید و اگر به هر دلیل از محتوای آن راضی نبودید، وجه شما به صورت کامل به شما برگردانده می‌شود و برای آن، سوالی از شما نمی‌پرسیم…!

شما با ثبت نام در این دوره هیچ ریسکی نمی‌کنید زیرا در صورت عدم رضایت خود می‌توانید تمام وجه پرداختی خود را دریافت کنید.

 

بازگشت وجه - ارتباط موثر و رضایت از زندگی

 

با شرکت در دوره ارتباط موثر دریافت می‌کنید

 ​ بیش از 10 ساعت فیلم (در 16 بخش آموزشی)

 فایل صوتی تمام مطالب 

 ​فایل پی دی اف جزوه و اسلایدها

به روزرسانی‌های رایگان در آینده

 و هدیه ویژه‌ای به نام «چطور یادگیرنده حرفه‌ای باشیم؟ | چرا آموزش‌ها بی‌فایده‌اند؟»

 

به قول استفان کاوی، چهار دسته کار وجود دارد که افراد موفق روی کارهای مهم و غیر فوری تمرکز می‌کنند! آموزش نیز یکی از آنها است…. همه می‌دانند که یادگیری بسیار مهم است اما زمان موعود آن هیچگاه فرا نخواهد رسید…

 


حتماً این فیلم آموزشی را ببینید

اگر کمی تردید دارید، یا احساس می‌کنید که وقت ندارید، حتماْ وقت بگذارید و این فیلم آموزشی را ببینید. این فیلم اصلاً تبلیغاتی نیست و آموزشی است و امیدواریم که مورد توجه شما قرار بگیرید.

مطمئن هستم که شما با فراگرفتن مطالب دوره مهارت ارتباط موثر با دیگران و کسب موفقیت‌ در موقعیت‌های کاری می‌توانید صدها برابر این هزینه را به دست آورید و لذت شما زندگی و ارتباط با دیگران چندین برابر خواهد شد.

 

سوالی برایتان باقی مانده؟

اگر  هنوز سوالی برایتان باقی مانده یا به مشاوره رایگان نیاز دارید با شماره 02191090908 تماس بگیری و یا در بخش تماس با ما و پشتیبانی پیام خود را ارسال کنید، همکاران ما در خدمت شما هستند.

 


مدرس دوره ارتباط موثر کیست؟

پیام بهرام پور به شما آموزش خواهد داد.

 

در باره پیام بهرام پور

 

دوره ارتباط واقعا موثر و رضایت از زندگی - پیام بهرام پور

پیام بهرام پور، مدرس‌ سخنرانی و مهارت‌های ارتباطی است. بخشی از رزومه ایشان را در زیر بخوانید:

✅ موسس مجموعه آموزشی بیشتر از یک نفر

✅ او تا به حال بیش از 10 جلد کتاب از جمله کتاب جعبه ابزار سخنرانی (با مقدمه‌ای از Diane Windingland) و کتاب‌های انسان 2020 ، ازشنبه ، تیغ، مهندس خوشبختی ، مهندسی آرزوها را نوشته و  کتاب قله و چگونه در بیست ساعت هر چیزی را یاد بگیرید؟ را ترجمه کرده است.

✅ پیام بهرام پور بیش از 20000 نفر-ساعت سخنرانی و کارگاه آموزشی (در مراکز مختلف از جمله دانشگاه‌های شریف، تهران و …) برگزار کرده است.

✅ او بیش از 100 مقاله آموزشی در مجلاتی از جمله راز، خلاقیت و … انتشار داده است.

✅ پیام بهرام پور تجربه تولید بیش از 15 دوره آموزشی غیر حضوری را در کوله بارش دارد!

✅ پیام بهرام پور در بیش از 30 برنامه در رسانه ملی (شبکه دو سیما، شبکه استانی همدان، شبکه استانی یزد، رادیو اقتصاد) دعوت شده و آموزش داده است.

✅ او مشاور و مربی شماری از غول‌های اقتصادی کشور است…

ممدرس دوره رایگان تسلط پیام بهرام پور

 


دوره ارتباط موثر برای چه کسانی مناسب ضروری است؟

در همه محصولات وبسایت به این سوال پاسخ می‌دهیم که این محصول برای چه کسانی مناسب است؟ اما در این موضوع، داستان کاملاً متفاوت است و به نظر من این محصول برای همه انسان‌ها مناسب است و اما برای برخی ضروری است:

⭐️ مدیران و کارآفرینان

⭐️  مسئولین روابط عمومی

⭐️ کسانی که با دیگران ارتباط بیشتری دارند

⭐️ فروشندگان

⭐️ کسانی که تمایل دارند دیگران به آنها احترام بیشتری بگذارند و اثرگذاری بیشتری داشته باشند.

و به طور کلی:

⭐️ دوره ارتباط موثر برای کسانی است که تمایل دارند دیگران به آنها احترام بیشتری بگذارند و اثرگذاری بیشتری داشته باشند…

 

❌ اگر حتی یکی از تفکرات زیر را دارید، فوراً این صفحه را ببندید!

​  ❌ ارتباط موثر اصلاً اجرایی نیست.

  ❌​  سر یه فرصت خوب یه روزی که حال و حوصله داشتم به این فایل‌ها گوش میدم. الان که ضروری نیست.

  ❌​  این مطالب برای ایران نوشته نشده است.

  ❌​  من که نیازی به ارتباط موثر و رضایت از زندگی ندارم. (شک نکنید که اشتباه می‌کنید)

​  ❌  اگه آدم خوب حرف بزنه، کافیه! ارتباط موثر و  این حرفا حاشیه‌است…

 

 

❓چند سوال متداول در مورد دوره معرفی آسانسوری

 

همه افراد نیازمند توسعه و رشد فردی هستند تا در حوزه فعالیت خود بهترین باشند، دانستن مهارت های ارتباطی موثر و قدرتمند باعث می شود همواره با ارتباطات عمیق‌تر و بهتر مورد توجه قرار بگیرید.

 

ما معتقدیم همه افراد باید فرصت دریافت آموزش را داشته باشند و هیچ کس به هیچ وجه نباید از آموزش محروم شود، ما برای افرادی که مایل به شرکت در دوره سخنرانی آسانسوری هستند و برای سرمایه گذاری شرایط لازم را ندارند، شرایط اقساطی را در نظر گرفته ایم، شما می توانید بصورت اقساطی در این دوره شرکت کنید.

 

به شما حق می‌دهم! مقالات، کتاب‌ها و حتی بسیاری از روان‌شناسان ادعا می‌کنند که می‌توانند به شما یاد بدهند که ارتباطات موثرتری برقرار کنید.

اما در عمل می‌بینیم که اکثر آنها ناتوان هستند. ما به کارمان اعتماد کامل داریم، پس گارانتی بازگشت وجه را برای شما قرار دادیم! برای این که خیالتان راحت باشد. اگر احساس کردید که این دوره مناسب شما نیست، کافی است که درخواست بازگشت وجه بدهید و تمام وجه خود را دریافت کنید. (البته مطمئنم که اصلاً به چنین چیزی فکر نخواهید کرد زیرا این دوره اینقدر کاربردی است که حد ندارد!)

 

واقعاً حق دارید نگران باشید! اینقدر که وبسایت‌های مختلف با عنوان و ادعاهای دروغین وجود دارند که اعتماد کردن کار سختی به نظر می‌رسد. اما لطفاً‌ کمی در مورد «مجموعه بیشتر از یک نفر» و «محمد پیام بهرام پور» تحقیق کنید. با کمی جست و جو خواهید دید که این مجموعه در این 5 سال فعالیت به قدری خوب عمل کرده که تقریباً‌ هیچ معترضی ندارد! اعتبار این مجموعه اینقدر بالاست که به خاطر چندصدهزار تومان، خود را در معرض اتهام قرار ندهد.  برای توضیحات بیشتر باید بگویم که «بیشتر از یک نفر» برند ثبت شده موسسه آوای رسای سخن ایرانیان با شماره ثبت 36955 و با دهها کارمند است.  این مجموعه بزرگترین سمینار ایران (با سه هزار شرکت کننده) را برگزار کرده است.

 

 

 

 

 

بهانه‌هایی برای شرکت نکردن در دوره ارتباط موثر

از آنجایی که افراد اهمال کار برای تغییر نکردن بهانه‌هایی می‌خواهند، من می‌خواهم به دوستان اهمال کار کمک کنم تا زحمت کمتری بکشند و لیست بهانه‌های متداول برای شرکت نکردن در دوره ارتباط موثر را در ادامه برایشان آماده کرده‌ام:

​​❌  باشه ی بذار یه کم سرم خلوت بشه!

​​❌  الان کارهای مهم تری دارم. کی حال ارتباط موثر داره؟

❌​​ من درست بشو نیستم و اعتماد به نفس ندارم…

​​❌  خیلی گرونه، ارزشش رو نداره!

​​❌  بعید می دونم اثری داشته باشه…

❌ دیگه از من که گذشته…

❌ این چیزا با آموزش درست نمی شه! ذاتیه!.

❌ با آموزش که آدم تغییر نمی‌کنه! باید خودم تصمیم بگیرم تغییر کنم…

❌ من که نمی‌خوام آپولو هوا کنم، همین زندگی عادی که دارم خوبه…

❌و…

 


همه چیز آماده است! و هیچ بهانه‌ای باقی نمانده است! حالا تصمیم با شماست که حتی دقیقه‌ای را برای قرار گرفتن در مسیر موفقیت هدر ندهید…. شما با تهیه این محصول آموزشی  به هیچ عنوان ضرر نمی‌کنید زیرا هر زمان که خواستید می‌توانید در صورت نارضایتی از محصول وجه خود را دریافت کنید، بدون پرسیدن حتی یک سوال!

پرداخت ارزی مبلغ محصولات

برای پرداخت ارزی (ویژه دوستان و همراهان خارج از کشور) روی تصویر زیر کلیک کنید:  (پرداخت ارزی، پرداخت با بیت کوین و پرداخت با تتر)

پرداخت ارزی بیشتر از یک نفر

 

 

«بیشتر از یک نفر» را کم می‌شناسم…

در مؤسسهٔ «بیشتر از یک نفر» به افراد کمک می‌کنیم که با آموزش‌هایی که این ویژگی‌ها را داشته باشند، کاری کنند که خودشان و اطرافیانشان رشد کنند تا دنیا جای زیباتری برای زندگی همه ما و نسل‌های بعد از ما شوند: «آموزش‌های اصولی، کاربردی، مبتنی بر تحقیقات و پژوهش‌های علمی روز دنیا، ساده بودن در عین جامع و کامل بودن و در نهایت بومی سازی شده».

چندین سال است که تمام‌وقت و تمام‌قد، تلاشگر وادیِ پُرجاذبهٔ آموزش و رشد هستیم. اگر می‌خواهید درباره «بیشتر از یک نفر» بیشتر بدانید، به لینک زیر بروید:

درباره مجموعه «بیشتر از یک نفر»

 

و در نهایت،  اگر سوالی دارید با کارشناسان ما در ارتباط باشید 02191090908  یا سوالاتتان را در بخش نظرات بپرسید، در کمتر از 24 ساعت پاسخ خواهیم داد..

 

چطور از سایت بیشتر ازیک محصول بخریم؟

راهنمای خرید محصول از طریق تلفن همراه

راهنمای خرید محصول از طریق کامپیوتر

مشاهده توضیحات کامل

محتوای دوره

ویدئوها جلسه اول

 • قسمت اول | مقدمات: چطور بهترین استفاده رو از دوره ببریم؟
  13:14
 • قسمت دوم | چرا اکثر دوره‌های ارتباط موثر، اثربخش نیستند؟
  13:00
 • قسمت سوم | بررسی یک پژوهش جالب (و…)
  13:22
 • قسمت چهارم | میراسموس؛ سربازانی که درمانده شدند (و..)
  15:02
 • قسمت پنجم | اگه میراسموس شدیم چه کار کنیم؟ (و..)
  13:36
 • قسمت ششم | بررسی کامل 5 گام اصلی یک ارتباط موثر
  14:29
 • قسمت هفتم | یک فرستنده پیام چطوریه؟ (و..)
  15:00
 • قسمت هشتم | مثلث کارپمن (و…)
  14:47
 • قسمت نهم | بازی نامحدود
  14:26
 • قسمت دهم | احساس ارزشمندی به دیگران (و..)
  14:36
 • قسمت یازدهم | خراب کننده‌های حسن جویی (و..)
  19:58
 • قسمت دوازدهم | نمودار جو – هری (و..)
  13:16
 • قسمت سیزدهم | ما به رفتارمان آگاه نیستیم (و..)
  09:15
 • قسمت چهاردهم | نکات پایانی جلسه اول
  09:04

ویدئوها جلسه دوم

ویدئوها جلسه سوم

صدا ها جلسه اول

صداها جلسه دوم

صداها جلسه سوم

اسلاید ها

حق استفاده از محصول

گل احساسات

پرسش‌های متداول و پاسخ‌های پیام بهرام‌پور

رتبه بندی و نظرات دانشجویان

5.0
جمع 2 امتیاز
5
۲ رتبه بندی
4
۰ رتبه بندی
3
۰ رتبه بندی
2
۰ رتبه بندی
1
۰ رتبه بندی
را
2 سال قبل
سلام خدمت استاد محشر جناب بهرام پور توقع من از دوره دوره داشتم عالی بودن هست و شما ده برابر توقع عالی من این دوره رو برگزار کردید میتونم بگم مرز های ارتباطی من رو جابجا کردید ممنون از بیشتر از یک
امین تقی دوست
2 سال قبل
خیلی خوبه
اسکرول به بالا