هدیه کتاب از شنبه

در ابتدا به شما تبریک می گوییم که برای آموزش خود وقت می گذارید و درصدد ایجاد تغییرات در روند خودتان هستید و مطمئناً با تلاش و پشتکار فراوان به نتایج مورد انتظار خود دست خواهید یافت.

همانطور که در کتاب ازشنبه به شما قول داده بودیم شما می توانید مطالب آموزشی زیادی را  به صورت رایگان در این صفحه دانلود و مشاهده نمایید:

🔴 اگر هنوز در دوره رایگان شرکت نکرده اید از طریق لینک زیر می توانید ثبت نام خود را انجام دهید:

ثبت نام در دو دوره رایگان

1. شاید بد نباشد برای شروع یک آزمون ساده و البته نه صد درصد صحیح در مورد اهمال کاری بدهید. برای این کار به لینک زیر مراجعه نمایید:

شرکت در آزمون آنلاین 

2. طبق تحقیق دانشگاه استنفورد یکی از مهم‌ترین عوامل موفقیت یافت شد و شما می‌توانید در این فیلم 15 دقیقه‌ای نتایج این تحقیق را مشاهده کنید،‌ مطمئنم با دیدن آن تغییرات چشم گیری خواهید داشت :

دانلود فیلم

3. این که بدانیم مغز ما چه برنامه‌ای برای ما در نظر گرفته می‌تواند کمک زیادی به ما بکند. امیدوارم با مشاهده این فیلم و چند دقیقه وقت گذاشتن نتیجه بسیار خوبی بگیرید

دانلود فیلم کارکرد مغز

4. آیا شما نیز یک اهمال کار خاموش هستید؟

آدم هایی را دیده‌ایم که بسیار بسیار پرتلاش هستند، اما به جایی نمی‌‌رسند، این هم دلیلش می‌تواند اهمال‌کاری باشد؟

برای دریافت پاسخ این سوال حتماً فیلم زیر را ببینید:

 

شما نیز یک اهمال کار خاموش هستید؟

5. جهت عضویت در کانال تلگرام ما روی لینک زیر کلیک کنید (یا آن را در موبایل خود باز کنید)‌ و گزینه Join را لمس کنید. برای عضویت لازم است که نرم افزار تلگرام بر روی گوشی یا کامپیوتر یا تبلت شما نصب باشد.

 

عضویت در کانال تلگرام

 

6. چگونه از محصولات آموزشی استفاده کنیم؟ پیشنهاد می‌کنیم حتما فیلم زیر را درخصوص استفاده از مطالب آموزشی دانلود کرده و مشاهده و بررسی نمایید:

مشاهده ی فیلم 

کد:useit

7. اکثر ما همیشه فکر می کنیم به آنچه که می گوییم عمل می کنیم اما زمانی که پای عمل می رسد از انجام دادن آن سرباز می کنیم و آن را عقب می اندازیم. در این مقاله راهکارهایی برای مبارزه با پشت گوش انداختن کارها ارائه کرده ایم که پیشنهاد می کنیم مطالعه کنید:

راهکارهایی برای مبارزه با پشت گوش انداختن کارها 

8. شما می توانید مقاله «مطالعه اصولی» را از طریق لینک زیر مشاهده و مطالعه نمایید:

مقاله ی مطالعه ی اصولی

و در انتها شما می توانید نسخه pdf کتاب ازشنبه را از لینک زیر دانلود کنید:

از شنبه

اسکرول به بالا