5.00
(3 امتیازات)

دوره آموزشی خط تولید ویدیوی من

دسته بندی ها: سواد مالی و کسب و کار
لیست علاقه‌مندی‌ها اشتراک گذاری
اشتراک گذاری محصول
لینک صفحه
در رسانه های اجتماعی به اشتراک بگذارید

درباره دوره

تازه‌ترین وبینار پرسش و پاسخ در تاریخ 8 خردادماه ساعت 18 تا 19 برگزار می‌شود!

دوره آموزشی خط تولید ویدئوی من

دیگر تولید یک ویدیو‌ی حرفه‌ای سخت، خسته‌کننده و زمان‌بر نیست. باور ندارید؟!

 ویدیو زیر را مشاهده کنید.

کل این ویدیو در دو برداشت به همراه دو دوربین ولی بدون تدوین ساخته‌شده است. باورش برای شما سخت است. حق با شماست افراد کمی از این تکنیک اطلاع دارند ولی شدنی است….

  تصور کنید چی می‌شد اگر می‌توانستید 4 ساعت ویدیو فقط در یک روز تولید کنید.

  تصور کنید چی می‌شد که محتوای کل هفته شبکه اجتماعی خود را فقط در یک جمعه تولید کنید.

  تصور کنید چی می‌شد اگر ویدیوی شما نیاز به تدوین نداشت.

 تصور کنید چی می‌شد اگر یک ویدیوی شما 10 برابر الآن بازدید می‌گرفت.

 تصور کنید چی می‌شد اگر با یک ویدیو می‌توانستید 1000 فالوور به پیچ خود اضافه کنید.

 تصور کنید چی می‌شد اگر فقط با یک ویدیو 100 محصول خود را می‌فروختید.

 تصور کنید چی می‌شد اگر کلی پول بابت هزینه استودیو پس‌انداز می‌کردید.

  تصور کنید چی می‌شد اگر دیگر نیاز به تدوین گر برای ویدیوهای خود نداشتید.

 تصور کنید چی می‌شد تمام اطلاعات موردنیاز خود برای خرید تجهیزات را می‌دانستید.

 تصور کنید چی می‌شد اگر پول سر خرید تجهیزات اشتباه از دست نمی‌دادید.

 تصور کنید چی می‌شد اگر به‌جای درآمد ریالی، درآمد دلاری به دست می‌آوردید.

 تصور کنید چی می‌شد اگر مثل حرفه‌ای‌ها در دنیا می‌توانستید ویدیو تولید کنید.

 تصور کنید چی می‌شد اگر ویدیوهای تو با دیگران فرق داشت و مثل یک معجزه بود.

  تصور کنید چی می‌شد اگر ویدیوهای شما جادوی خاصی داشت که دیگران را جلب می‌کرد.

 تصور کنید چی می‌شد اگر افراد به شما زنگ بزنند و از شما در مورد تولید ویدیو مشاوره بگیرند.

  تصور کنید چی می‌شد اگر افراد حاضر باشند چند ده میلیون به شما پول بدهند تا برایشان ویدیو بسازید.

  تصور کنید چی می‌شد اگر ساخت ویدیو به یک حرفه پول‌ساز برای شما تبدیل‌شده بود.

 تصور کنید چی می‌شد اگر فقط با یک ویدیو درآمد خود را 10برابر می‌کردید.

  تصور کنید چی می‌شد که خودتان یک اینفلوئنسر بودید.

باید بگویم تمام این‌ها می‌تواند واقعی باشد و در «دوره آموزشی خط تولید ویدیوی من» ما به آن‌ها رنگ واقعیت می‌دهیم. قبل از هر چیز بگذارید به شما تبریک بگویم که جزء افراد خاصی هستید که این دغدغه‌ها رادارید. چون همین دغدغه‌های ساده نشان می‌دهد که شما در حال پیشرفتید و قصد دارید با تولید ویدیو به دستاوردهای بی‌نظیری دست پیدا کنید، فرصتی که 98 درصد افراد نمی‌دانند که اصلاً وجود دارد.

 

چگونه یک ویدئوی حرفه ای تولید کنیم؟ - خط تولید ویدئوی من

 

راز ساخت یک ویدیو‌ی حرفه‌ای سریع چیست؟

«ساخت یک سیستم هوشمند برای افزایش تولید ویدیو و حذف بخش تدوین است»

داستان تصمیم به ساخت این محصول از همین سؤال شروع شد. سؤالی که برای خیلی از افراد، تولیدکننده‌های محتوای ویدیویی، اینفلوئنسرها و برخی کسب‌وکارها مطرح بود. ولی جواب صحیحی براش وجود نداشت. بیشتر آموزش‌های تولید ویدیو خیلی سطحی، با تجهیزات گران‌قیمت، بدون اشاره به زیرساخت‌های تولید یک ویدیو و بدتر از همه اینکه به‌صورت پراکنده بودند.

همان‌طور که می‌دانید اختراع مجدد چرخ، کار بیهوده‌ای است. پس قبل از اقدام به ساخت این محصول، بیشتر دوره‌های داخلی و خارجی در این زمینه را بررسی کردیم و به همان نکات بالا دست‌یافتیم. جمله‌ای که در ذهنم باعث ایجاد و خلق دوره آموزشی خط تولید ویدیوی من شد، این بود:

«ای ‌کاش همه این اطلاعات یکجا بود و با  کیفیت خیلی بهتر ارائه‌ شده بود».

این جمله سرچشمه شروع ساخت دوره آموزشی خط تولید ویدیوی من شد. در این دوره همه‌چیز در مورد تولید خیلی سریع ویدیوی حرفه‌ای در سطح جهانی با حداقل تجهیزات، روش‌های مدرن، اصولی، که نیاز به تدوین ویدیو در آن به حداقل ممکن رسیده، در اختیار شما قرارگرفته است.

این دوره از تجربیات درمجموع چند ده‌ساله مدرسین آن بهره برده است، در کنار بهره‌گیری از تجربیات و آموزش‌های حرفه‌ای صنعت فیلم‌سازی جهان که در هیچ جا به این تکمیلی و با این چیدمان در اختیار شما نیست. تازه حرفه‌ای‌های این صنعت این آموزش‌ها را به این شکل ارائه نمی‌کنند، چون باید برخی از این تکنیک‌ها را برای خود نگه‌دارند. با این اوصاف، با تمام تلاشی که در تهیه و جمع‌آوری مطالب و تجربیات این دوره انجام گرفت، این آرزوی قدیمی خیلی از افراد فعال در حوزه تولید محتوای ویدیو‌یی که ای‌کاش یک دوره جامع و باکیفیت برای تولید سریع و حرفه‌ای ویدیو وجود داشت را جامعه عمل پوشاندیم.

سرفصل های محصول آموزشی خط تولید ویدئوی من


اگر دوست دارید بیشتر در مورد محتوای دوره بدانید ویدیو زیر را مشاهده کنید

بیشتر افراد زمانی که در مورد تولید ویدیو صحبت می‌شود، اول‌ازهمه ، به این فکر می‌کنند که چه تجهیزاتی نیاز دارند. چقدر باید هزینه کنند؟ تولید ویدیو فعالیت گران و هزینه بری است. شاید فکر کنند این کار چقدر سخت است یا برعکس اینکه تولید ویدیو که کاری ندارد و فقط کافی است با موبایل از خودتان فیلم بگیرید.

در این دوره یاد می‌گیرید که هردوی این تفکرات اشتباه است. تولید ویدیو نیاز به هزینه زیاد ندارد و آن‌قدر هم که فکر می‌کنیم راحت نیست. فقط در 5 ساعت اول دوره به این نکته می‌رسید که در پشت صحنه تولید ویدیو، چقدر فکر و نکات ریزودرشت پنهان‌شده است که شما با دانستن این نکات طلایی می‌توانید فقط با استفاده از همان 5 ساعت اول دوره، ویدیوهای متفاوت‌تر از دیگر افراد تولید کنید.


اطلاعات کلی دوره خط تولید ویدیوی من

دوره آموزشی خط تولید ویدیوی من؟

در این دوره تلاشمان را کرده‌ایم که به شما یاد بدهیم چطور ویدئوهای حرفه‌ای درست کنید. ما صفر تا صد این راه را به شما آموزش می‌دهیم. همه چیز را!

مبلغ سرمایه‌گذاری برای شرکت در این دوره؟

قیمت اصلی دوره «خط تولید ویدئوی من» دو میلیون و 900 هزار تومان است. (شما می‌توانید با تخفیف کنونی، فقط با 1 میلیون و 400 هزار تومان دوره را تهیه کنید!)

نوع آموزش؟

بیشتر از 30 ساعت آموزش!! به صورت غیرحضوری. تا آخر عمر، این فیلم‌ها در پروفایل شما خواهد ماند و هرموقع بخواهید می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید!

مدرس‌های دوره آموزشی خط تولید ویدئوی من

پیام بهرام پور و کامیار باژان معرفی کامل‌تر این مدرسین را کمی پایین‌تر می‌توانید ببینید.


بیایید باهم نگاهی کلی به این دوره بیندازیم:

چطور یک ویدئوی حرفه ای تولید کنیم؟ - خط تولید ویدئوی من

در این دوره تمام مطالب با بهره‌گیری از اصول و علوم مختلفی آموزش داده‌شده است. اصول، علوم، تکنیک‌ها و قواعدی مثل بازاریابی، فیلم‌سازی، کارگردانی، سناریونویسی، مدیریت پروژه، آموزش بر اساس مغز، تصویرسازی بر اساس حرکت چشم و کلی موارد دیگر.

ساخت محتوا خیلی اوقات یک اتفاق برداشت می‌شود، درحالی‌که ساخت محتوا یک مسیر است. برای درک بهتر بیش از 3 ساعت در دوره با اصول استراتژی ساخت و تولید محتوا آشنا می‌شوید و به شما قول می‌دهم که اگر گام‌به‌گام با دوره پیش بروید، در این مسیر شما متخصص خواهید شد. حالا شاید سؤالی برای شما به وجود آمد که استراتژی محتوا و مسیر تولید محتوا یعنی چی؟

اگر کنجکاو هستید که استراتژی و چیدمان محتوا چیست؟ در یک نگاه به تصویر زیر به آن اشاره‌شده است، که البته در این مورد 3ساعت باهم در دوره صحبت کردیم.

تولی کردن یک ویدئو - خط تولید ویدئوی من

حال که چیدمان درست و قدرتمند محتوای خود را پیدا کردید و مسیر محتواهای خودتان را برنامه‌ریزی کردید، وقت آن رسیده است که به تولید ویدیو بپردازید. قرار است از سیر تا پیاز تولید ویدیو از نماها، حرکت‌ها و زوایای دوربین، انواع تکنیک‌های نورپردازی، کانال‌های غیرکلامی که کارگردان‌های معروف دنیا از آن‌ها استفاده می‌کنند، در کنار تکنیک‌هایی که در ویدیوهای تبلیغاتی برای متقاعدسازی مخاطب استفاده می‌شود باهم صحبت کنیم.

حتی در این بخش راه‌هایی را یاد می‌گیرید که اگر دوست ندارید جلو دوربین بروید و یا حتی دوست ندارید صحبت کنید، چطور می‌توانید ویدیوهایی باکیفیت و حرفه‌ای بسازید که پیام خودتان یعنی اصلی‌ترین بخش یک ویدیو را به مخاطب منتقل کنید.

در کنار همه این‌ها با کلی نرم‌افزار و اپلیکیشن به‌روز تولید و تدوین ویدیو آشنا می‌شوید و اطلاعات کاملی در این مورد به دست می‌آورید.

اگر برای شما این سؤال به وجود آمده است که اصلاً در مورد تجهیزات صحبت شده است یا نه؟ باید به شما بگویم که با تمام تجهیزات تصویربرداری، نورپردازی و صدابرداری آشنا خواهید شد و حتی نکاتی برای خرید بهینه‌تر و ارزان‌تر این تجهیزات یا خرید دست‌دوم آن‌ها نیز در اختیار شما عزیزان قرارگرفته است. در کنار همه این‌ها در مورد تجهیزات اینترنت و افزایش سرعت اینترنت نیز کلی باهم صحبت خواهیم کرد. حتی در مورد دکورسازی و استفاده حرفه‌ای از دکور موجود در محل زندگی شما کلی اطلاعات را باهم به اشتراک گذاشتیم.

تازه در کنار کلی اطلاعات که در مورد تجهیزات به دست آوردید، شروع می‌کنیم برخی از تجهیزات دم‌دستی را نیز برای خود می‌سازیم تا بتوان بین 2 تا 10 میلیون تومان در هزینه‌های خود صرفه‌جویی کنیم.

جالب‌تر از همه یاد می‌گیرید که چطور به سبک شبکه‌های بزرگ تلویزیونی پخش زنده (استریمینگ یا وبکستینگ) داشته باشید. توسط یکسری تکنیک به‌روز و ناب، خودتان به‌تنهایی در منزل می‌توانید این کار را انجام بدهید و سریع بعد از پخش زنده ویدیو خود را در شبکه‌های اجتماعی خود منتشر کنید، درواقع بیش از 10 ساعت در این مورد مطلب ارائه‌شده است.

ایده برای تولید ویدیو - استرمینگ - وبکستینگ - خط تولید ویدئوی من

یک جمله معروف در ضبط ویدیو: «از جلو دوربین رفتن می‌ترسم یا خجالت می‌کشم از خودم فیلم بگیرم»

جواب غلط خیلی‌ها: می‌ترسم یعنی چی؟ این‌قدر برو جلو دوربین تا ترست بریزه یا حتی از این بدتر دوربین رو روشن می‌کنند و میگن همین الآن یک‌چیزی بگو و پست کن.

اگر این جمله‌ای است که به خودتان می‌گویید باید بدانید برای تبدیل‌شدن به یک سوپر ستاره ضبط ویدیو نزدیک به 3 ساعت آموزش بی‌نظیر در اختیاردارید. در این آموزش به بررسی تکنیک‌های طلایی مهارت فردی یک تولیدکننده ویدیو، از بهانه تا عدم شروع به فعالیت، در اختیار شما قرارگرفته است. در انتهای این بخش مطمئن باشید که نه‌تنها، تمام بهانه‌های خود را شناسایی کردید بلکه آن‌ها را با انجام تمرین‌های گفته‌شده رفع خواهید کرد. من به شما قول می‌دهم که اگر مطابق با مسیر آموزش‌ها همراه باشید، تمام این بهانه‌ها و نقاط ضعف خودتان را در پایان دوره به نقاط قوت مبدل می‌کنید.

تا همین‌جا متوجه شدید که چه دردها، رنجش‌ها و اعصاب خردی‌هاو زحمت‌هایی که برای تولید ویدیو داشتید، کم شده است:

❌  دیگر قرار نیست چند ده میلیون پول برای خرید تجهیزات از دست بدهید.

❌  دیگر قرار نیست چند میلیون پول اجازه تجهیزات از دست بدهید.

❌  دیگر قرار نیست که ساخت ویدیوی خود را به دیگران بسپارید و بعد از کلی انرژی و هزینه متوجه بشوید که اصلاً آن چیزی نیست که مدنظر شما بوده است.

❌  دیگر قرار نیست که چند میلیون پول اجاره کردن استودیو برای ضبط چند دقیقه ویدیو بدهید.

❌  دیگر قرار نیست که ساعت‌ها ویدیو ضبط کنید و بعد متوجه بشوید که اصلاً مخاطب شما آن را نمی‌پسندد.

❌  دیگر قرار نیست که اعصاب خود را در راه بدقولی‌های تدوین‌گر خراب کنید و جلوی مخاطبین خود شرمنده شوید.

❌  دیگر قرار نیست که فقط برای تولید ویدیو هزینه کنید و درآمدی از آن نداشته باشید.

❌  دیگر قرار نیست که کلی زمان بگذارید و بعد متوجه اشتباهی در هنگام ضبط ویدیوی خود شوید.

❌  دیگر قرار نیست که هزینه کنید، زحمت بکشید، تلاش کنید، زمان بگذارید و از ویدیو نتیجه نگیرید.


چند نمونه از دستاوردهای شما پس از پایان این محصول:

  قابلیت این را به دست می‌آورید که مثل مارکوس برانلی ویدیوهای باکیفیت و دنبال کننده‌های چندمیلیونی بسازید؛

به صنعت نوپای چند تریلیون دلاری ساخت ویدیو که قرار هست در دهه‌های آینده پیشرفت فوق‌العاده‌ای داشته باشد وارد شده‌اید؛

با اصول تولید محتوای ویدیویی آشنا می‌شوید که می‌توانید در بخش‌های دیگر مثل محتواهای متنی هم از آن استفاده کنید؛

طرز تفکر یک تولیدکننده محتوای ویدیویی حرفه‌ای و بین‌المللی را پیداکرده‌اید؛

ساخت ویدیو از یک دغدغه به یک لذت برای شما بدل می‌شود؛

با تجهیزات مختلف نور، صدا، تصویر، اینترنت، دکور در این صنعت آشنا می‌شوید؛

دیگر پولی برای خرید و یا سفارش تجهیزات از دست نخواهید داد؛

محتواهای شما کاملاً متفاوت خواهد شد و مخاطبان و دنبال کنندگان عاشق شما می‌شوند؛

می‌توانید درآمد خود را از تولید ویدیو به بیش از 10 میلیون تومان در ماه برسانید.

دیگر درآمد شما وابسته به موقعیت شما نیست و در هرکجا می‌توانید درآمد داشته باشید حتی در خواب!!

تجربه درآمد دلاری را می‌توانید به دست بیاورید؛

در صورت مهاجرت می‌توانید از این دانش در هر کشوری نیز استفاده کنید؛

موقعیت‌های شغلی که می‌توانید با این دوره به دست بیاورید!

به‌عنوان یک ولاگر حرفه‌ای یا اینفلوئنسر فعالیت کنید؛

به‌عنوان مشاور در تولید محتوای ویدیویی فعالیت کنید؛

به‌عنوان مربی تولید ویدیو برای افرادی که تازه‌کار خود را شروع می‌کنند فعالیت کنید؛

به‌عنوان نقدنویس در مجلات و جراید فعالیت داشته باشید؛

به‌عنوان مدرس تولید محتوای ویدیویی فعالیت کنید؛

به‌عنوان مشاور در خرید تجهیزات و راه‌اندازی استودیو فعالیت کنید؛

با کانون‌ها و دفاتر تبلیغاتی همکاری داشته باشید…

دوره خط تولید ویدئوی من برای چه کسانی مفید است؟

کسانی که هزینه کردن و نتیجه نگرفتن و از تولید از ویدیو خسته شده‌اند.

کسانی که دیگر می‌خواهند از تولید ویدیو لذت ببرند.

کسانی که دوست دارند با ساخت ویدیو موفقیت خود و یا کسب‌وکارشان را دوچندان کنند.

کسانی که می‌خواهند برند شخصی خود را داشته باشند.

کسانی که می‌خواهند حتی از خانه کسب درآمد کنند.

افرادی که دوست دارند حتی در اپیدمی کرونا درآمد آنلاین داشته باشند.

افرادی که دوست دارند درآمد دلاری از تولید ویدیو را تجربه کنند.

کسانی که به دنبال یک شغل دوم پردرآمد هستند

افرادی که به حوزه محتوا و رسانه علاقه دارند.

افرادی که می‌خواهند از اینستاگرام کسب درآمد کنند؛

این دوره برای چه کسانی مناسب نیست؟

❌ کسانی که به داشتن درآمد بیشتر و راحت‌تر علاقه‌ای ندارند

❌ تولید ویدیو و محتوای تصویری هنوز به نیاز برای آن‌ها تبدیل نشده است.

❌ افرادی که متوجه تغییر روند جدید دنیا نشده‌اند.

❌افرادی که فکر می‌کنند رقبا دست روی دست می‌گذارند و به همان روش سنتی ویدیو تهیه خواهند کرد.

❌ کسانی که دنبال برند شدن و داشتن مخاطب‌های بیشتر نیستند،

❌ کسانی که علاقه‌ای به تولید محتوا ندارند…

❌ کسانی که دوست دارند ویدیو را به ‌روش‌های قدیمی و زمان‌بر تولید کنند.

❌ کسانی که هنوز از بازخورد کم ویدیوهای خود خسته نشده‌اند.

❌ و کسانی که پول و سرمایه زیادی دارند تا در راه خرید تجهیزات غیرضروری از دست بدهند.

سرفصل های دوره آموزشی خط تولید ویدئوی من

مطالب و سرفصل‌هایی که در این دوره یاد می گیرید:

چرا تولید ویدیو اهمیت دارد و آینده این صنعت در دنیا چیست؟

ولاگری چیست و ولاگر کیست؟

استراتژی تولید محتوا و چیدمان حرفه‌ای محتوای ویدیویی

مدیریت پروژه، ساخت ویدیو و کارگردانی

آشنایی و بررسی تجهیزات نور، صدا، تصویر، اینترنت و دکور

ساخت سریع ویدیو و پخش زنده بصورت حرفه‌ای

تجهیزات جانبی تولید ویدیو

بررسی انواع پلتفرم‌های اشتراک‌گذاری ویدیو، صدا و ویدیو کنفرانس

فرصت‌های شغلی و کسب درآمد به‌عنوان یک متخصص تولیدکننده ویدیو

نقاط ضعف دوره آموزشی خط تولید ویدیوی من:

⭕ طول دوره زیاد است: این می‌تواند یک نقطه‌ضعف باشد ولی در کنار آن‌یک نقطه قوت است. ترجیح دادیم که به‌جای اینکه این اطلاعات را در چند دوره موازی در اختیار شما قرار بدهیم. در یک دوره جامع و بصورت یکجا آموزش‌ها در اختیار شما باشد.

⭕ تجهیزات گران‌قیمت بررسی نشده است: دقیقاً، در این دوره تجهیزات گران‌قیمت به‌طور کامل بررسی نشده است و فقط به آن‌ها اشاره شده است. چون در این دوره ساخت مهارت تولید ویدیو در اولویت بوده است تا جعبه گشایی تجهیزات گران‌قیمت که شاید برای خیلی از افراد اصلاً ضروری نباشد.

⭕ حجم اطلاعات زیاد است: اجازه بدید به‌جای نقطه‌ضعف این را به‌عنوان نقطه قوت بیان کنیم. هدف این دوره همین است که تمام اطلاعات موردنیاز برای تولید محتوای ویدیویی را در اختیار شما بگذارد، چه در مورد تولید ویدیو اطلاعات دارید و یا اصلاً در مورد آن نمی‌دانید، می‌توانید با گذراندن این دوره در حد یک متخصص دانش و مهارت کسب کنید.

⭕ این دوره برای ساخت فیلم‌های سینمایی کاربردی نیست: کاملاً درست است. قصد این دوره هم این نبوده است. در این دوره می توانید ویدیوهای سریع و حرفه‌ای برای شبکه های اجتماعی ، وبسایت و رسانه های شخصی تولید کنید. البته خیلی از مطالب دوره برگرفته‌شده از تکنیک‌های تصویربرداری سینمایی است که برای تولید غنی‌تر محتوای ویدیویی از آن استفاده می‌کنیم.


خب چرا از پیام بهرام پور و کامیار باژان این دوره را آموزش ببینم؟

شما اگر از همراهان قدیمی بیشتر از یک نفر هستید که پیام بهرام پور را به‌خوبی می‌شناسید، ولی اگر تازه به جمع بیشتر از یکی‌ها پیوسته‌اید، باید بدانید که پیام بهرام پور یکی از اساتید بنام کشور است که دوره‌های متفاوت با محتوایی کامل جدید و عملی را نزدیک به ده سال‌ است در کشور برگزار می‌کند. او همچنین رویدادهای حضوری بزرگی مثل همایش آموزشی 3000 نفره وزارت کشور و 15 دوره غیرحضوری آموزشی که نزدیک به 20000 نفر ساعت آموزش را برگزار کرده است. در ضمن توسط خیلی از  بنام‌ترین اساتید بین‌المللی، همچون برایان تریسی معرفی گردیده و با اساتید نام دار جهان همچون تی جی واکر و اساتید دیگر همکاری داشته است. در کنار تمام این‌ها بیش از 1000 نفر زیر نظر ایشان تعلیم دیده‌اند. تمام این‌ها نشان از تسلط کامل ایشان در بحث ارائه مطلب دارد.

خط تولید ویدیوی من - پیام بهرام پور

کامیار باژان نزدیک به 17 سال است که با واحدهای بازاریابی و فروش خیلی از شرکت‌های ایرانی همچون ایران‌خودرو و مدیران خودرو و شرکت‌های بین‌المللی مثل کیاموتورز، هیوندای، ام جی همکاری داشته است. در کنار این همکاری‌ها، مشاور شرکت‌هایی همچون داده کاوان، فارس فراست، کیهان سیستم، پترو کیمیا، مواد شیمیایی ایرانی و چندین لیزینگ و هلدینگ بزرگ داشته است. در بیش از 30 نمایشگاه داخلی و خارجی در کشورهای چین، امارات متحده عربی، آلمان و ترکیه به‌عنوان مسئول، برگزارکننده یا عضوی از تیم‌های برندینگ حضور یافته است. در طی این سال‌ها با استودیو‌های خوب و بنام کشور در زمینهٔ فیلم‌سازی تبلیغاتی و برندینگ برای کمپانی‌های بنام کسب تجربه کرده است. جدا از اینکه سال‌ها است به‌عنوان مشاور در خدمت افراد و سازمان‌ها مشغول به همکاری است.

خط تولید ویدیوی من - کامیار باژان

ولی اشتراک پیام بهرام پور و کامیار باژان در تولید محتوای ویدیویی اینجاست که: هر دو کار تولید محتوا را با وسایل اجاره‌ایی شروع کردند و در این مسیر با پستی‌ و بلندی‌های تولید و انتشار محتوا آشنا هستند، در ضمن سال‌هاست که این تجربیات را به دیگران و به ‌خصوص علاقه‌مندان و متخصصان تولید محتوای ویدیویی ارائه می‌دهند.

چرا دوره خط تولید ویدیوی من این‌قدر ارزان است؟

برخی از افراد همیشه در مواجه باقیمت دوره‌های آموزش این جمله را می‌گویند: «چرا این دوره این‌قدر گران است؟»

از زبان کامیار باژان:

سال 1382 بود که من اولین بار به فکر خرید تجهیزات برای عکاسی و فیلم‌برداری افتادم. خب در آن سال‌ها آرزو داشتم که کسی پیدا می‌شد و این اطلاعاتی را که در این دوره فقط در بخش تجهیزات در اختیار قرارگرفته است، را به من می‌گفت تا نزدیک به یک‌میلیون تومان (حدود 1700 دلار در آن موقع) که اگر به پول امروز تبدیل کنیم حدود 40 میلیون تومان می شود، در خرید تجهیزات ضرر نکنم. یک دوربین اشتباه گرفتم و لنز درستی را هم انتخاب نکردم. تازه این بخشی از این ماجراست، فقط در سال 94 برای یادگیری کارگردانی ویدیوهای تبلیغاتی یک دوره به ارزش 2300 دلار  در کشور امارات گذراندم تا بتوانم مفاهیم پنهان پشت‌صحنه‌های هر سکانس را فرابگیریم و بتوانم از کانال‌های غیرکلامی ویدیو استفاده کنم. طی این چندسال کلی هزینه و زمان سوخت دادم تا به اطلاعاتی که امروز دارم رسیدم. پس این دوره در برابر چه چیزی گران است.

بیایید قیمت این دوره یعنی 2 میلیون و 900 هزار تومان را با ضرری که در صورت خرید تجهیزات اشتباهی که برای تهیه ویدیو مجبور می‌شویم از جیب بدهیم را مقایسه کنیم.

 قیمت این دوره از قیمت حداقل گوشی همراه که امروز در بازار هست هم پایین‌تر است. تازه در دوره یاد می‌گیریم که چطور با نصب یک اپلیکیشن خاص می‌توانیم هر گوشی همراهی را که داریم به یک دوربین حرفه‌ای تبدیل کنیم.

 قیمت یک وبکم میان رده دو برابر قیمت این دوره است. در این دوره یاد می‌گیرید که چطور از گوشی همراه خودمان استفاده کنیم و آن را به یک وبکم تبدیل کنیم تا بتوانیم در ضبط ویدیو از آن استفاده کنیم.

 قیمت حداقل ست نور که در بازار موجود است حدود 3 میلیون تومان است که از این دوره گران‌تر است و تازه در دوره یاد می‌گیریم که چطور این ست را با ابزار دم‌دستی تقریباً رایگان بسازیم.

 قیمت هرروز کرایه استودیو برابر با 1 میلیون تومان است، یعنی با قیمت این دوره شما می‌توانید فقط 2 دو روز استودیو رزرو کنید، که در بهترین حالت می‌توانید 6 ساعت ویدیو ضبط کنید. درحالی‌که در این دوره با روش سریع تولید ویدیو یاد می‌گیرید که این مقدار ویدیو را در خانه و یک‌روزه انجام دهید.

 قیمت این دوره برابر با اجاره یک روز تجهیزات است که اگر متوجه نباشید می‌توانند سر شمارا کلاه بگذارند و تجهیزات معیوب را به شما بدهند که تازه از شما خسارت خرابی آن تجهیزات را نیز دریافت کنند. در این دوره تکنیک‌هایی را یاد خواهید گرفت که چطور تجهیزات کرایه کنید و یا چطور تجهیزات دسته دوم بخرید که متضرر نشوید.

بگذریم از اینکه برای ضبط یک ویدیو تبلیغاتی شاید چندین برابر این دوره را هزینه کنید و بعد محتوای به‌دست‌آمده اصلاً موردتوجه مخاطب شما قرار نمی‌گیرد.

من به شما قول می‌دهم که بعد از این دوره و به دست آوردن مهارت لازم نه‌تنها می‌توانید 5 برابر مبلغ این دوره، درآمد داشته باشید بلکه باصرفه جویی مبالغ هدر‌رفت در خرید تجهیزات اشتباه یا ضبط ویدیوهای نادرست می توانید چند برابر این مبلغ را پس‌انداز کنید.

خب شاید به خودتان بگویید که من جستجو می‌کنم و تمام این موارد را جداگانه خودم مطالعه می‌کنم. آفرین به شما به این پشتکار شما ولی فقط تجربه خودم را به شما می‌گویم که خیلی از مطالب در ایران وجود ندارد و باید برای آن دوره‌های دلاری تهیه کنید و همان‌طور که چندین بار عرض کردم، تمام این مطالب یکجا نیست و باید برای به دست آوردن همه اطلاعات، چند ده میلیون و چهار برابر طول دوره زمان صرف کنید تا همه این‌ آموزشها را ببینید.

تازه با تمام این‌ها اگر هنوز قیمت این دوره برای شما زیاد است می‌توانید از شرایط اقساطی که مجموعه بیشتر از یک برای شما فراهم کرده است استفاده کنید. برای اطلاعات بیشتر می‌توانید به روی لینک زیر بروید:

 تسهیل در خرید این محصول 

در کنار همه این‌ها این دوره گارانتی بازگشت 100 درصدی وجه را دارد تا میزان ریسک سرمایه‌گذاری شمارا به حداقل برساند.

تازه این دوره هدایای با ارزشی بیش از 2 میلیون تومان هم دارد:

هدایای این دوره به ارزش 2 میلیون و 200 هزار تومان است. از هدیه‌های این دوره می‌شود به برگزاری وبینارهای ماهیانه پرسش و پاسخ به مدت یک سال تا دفترچه کارگردانی ویدیو و…اشاره کرد.

هدایای خط تولید ویدیوی من

گارانتی بازگشت وجه برای محصول خط تولید ویدیوی من

ما در کنار شما هستیم. نه؛ ما واقعاً در کنار شما هستیم. در این حد که …

این ضمانت را به شما می‌دهیم که در صورت عدم رضایت شما از مطالب ارائه‌شده در  این محصول آموزشی، تمام مبلغ پرداختی  شما را بدون هیچ سؤالی و با رضایت کامل به شما بازگردانیم. از این بابت آسوده خاطر باشید که هیچ ریسکی انجام نمی‌دهید!

ما این‌قدر به این محصول مطمئن هستیم که برای شما عزیزان، گارانتی بازگشت وجه 100٪ قراردادیم که در زیر می‌بینید.  یعنی اگر محصول را دیدید و تمرینات را انجام دادید و رضایت نداشتید، تمام وجه شمارا بازخواهیم گرداند. (ما به کیفیت این محصول خیلی مطمئنیم، پس خیالمان راحت است و امیدواریم شما نیز با آسودگی خاطر آن را تهیه کنید)

خط تولید ویدئوی من - گارانتی بازگشت وجه


توجه!❌

یکی از بهترین هدایای دوره چگونه ویدیو ضبط کنیم ، برگزاری هر ماه یک وبینار رایگان پرسش و پاسخ (تا یک سال) است که با مدرس دوره برگزار خواهد شد و شما دوستان عزیز می‌توانید سوالات مختلف خودتان را آماده کنید و از ایشان بپرسید!


 

❌ اگر ابهامی برای تهیه این دوره دارید یا می‌خواهید سوالاتی در رابطه با آن از ما بپرسید، یا پایین همین صفحه برایمان کامنت بگذارید و یا با شماره تلفن 02191090908 تماس بگیرید تا همکاران ما، راهنمایی‌تان کنند.

می‌خواهم «بیشتر از یک نفر» را بیشتر بشناسم!

در مؤسسهٔ «بیشتر از یک نفر» به افراد کمک می‌کنیم که با آموزش‌هایی که این ویژگی‌ها را داشته باشند، کاری کنند که خودشان و اطرافیانشان رشد کنند تا دنیا جای زیباتری برای زندگی همه ما و نسل‌های بعد از ما شوند:

 

«آموزش‌های اصولی، کاربردی، مبتنی بر تحقیقات و پژوهش‌های علمی روز دنیا، ساده بودن در عین جامع و کامل بودن و در نهایت بومی سازی شده».

 

چندین سال است که تمام‌وقت و تمام‌قد، تلاشگر وادیِ پُرجاذبهٔ آموزش و رشد هستیم. اگر می‌خواهید درباره «بیشتر از یک نفر» بیشتر بدانید، به لینک زیر بروید:

درباره مجموعه «بیشتر از یک نفر»


روش خرید کارت به کارت

اگر دوست داشتید از روش کارت به کارت استفاده کنید، می‌توانید به شماره کارت زیر مبلغ دوره را واریز کنید و سپس حتماً با شماره 02191090908 و یا شماره های موبایل 09129242128 و یا 09307328381 تماس بگیرید و اطلاعات پرداخت را بگویید. (اگر تلفن‌ها مشغول بودند، چند دقیقه دیگر تلاش کنید)

شماره کارت

6104337649371885

به نام: آوای رسای سخن


شماره حساب
5648336625


شماره شبا

IR620120000000005648336625

پرداخت ارزی مبلغ محصولات

برای پرداخت ارزی (ویژه دوستان و همراهان خارج از کشور) روی تصویر زیر کلیک کنید:  (پرداخت ارزی، پرداخت با بیت کوین و پرداخت با تتر)

پرداخت ارزی بیشتر از یک نفر -خط تولید ویدیوی من

 

برخی از سوالات متداول در باره دوره آموزشی خط تولید ویدئوی من

 

این دوره به‌گونه‌ای طراحی‌شده است که تمام مطالب از صفرتا 100 تولید سریع ویدیو حرفه‌ای را در آن فرا خواهید گرفت. در این دوره برای شما که هیچ اطلاعاتی از تولید ویدیو ندارید از نکات مقدماتی تولید ویدیو صحبت شده است، ولی در کنار این برای افرادی که اطلاعات خوبی هم در مورد ساخت ویدیو دارند مطالبی حرفه‌ای ارائه‌شده است که از بودن در این دوره لذت خواهند برد. اگر بخواهید در یک‌کلام جواب بدهم، در این دوره اگر به‌گونه‌ای وارد شوید که هیچ در مورد ویدیو نمی‌دانید به‌عنوان یک متخصص از آن خارج خواهید شد. این قول من به شماست.

 

این دوره منحصربه‌فرد است. تمام مطالب این دوره از تکنیک‌های روز دنیا و باتجربه سالیان مدرسین آن تهیه‌شده است. تمام مطالب موردنیاز برای تولید ویدیو از پیش‌پاافتاده‌ترین تا پیشرفته‌ترین در این دوره در اختیار شما قرارگرفته است و به شما قول می‌دهم که تمام این مطالب را یکجا در هیچ جایی با این چیدمان پیدا نخواهید کرد.

 

بله آموزش تولید محتوا با گوشی به‌طور کامل در کنار معرفی اپلیکیشن‌های مختلف و آموزش اپلیکشن تخصصی تولید ویدیو با موبایل در اختیار شما قرار داده شده است. این دوره بیشتر مهارت محور هست تا تجهیزات محور چون باور داریم که برای تولید یک ویدیو فوق‌العاده مهارت‌های تولید ویدیو خیلی بیشتر ارزش‌آفرین هستند و در طول دوره هم یاد می‌گیریم که چگونه برخی از تجهیزات را برای خودمان بسازیم. تمام این‌ها در کنار آموزش کامل تجهیزات حرفه‌‌ای و نحوه انتخاب و خرید آن‌ها در این دوره آموزش داده شده است.

 

این مسئله‌ای که شما مطرح کردید، خیلی شایع است و افراد تمام مراحلی که در بخش‌های مختلف در این آموزش به آن پرداخت‌شده است را انجام می‌دهند ولی ضبط ویدیو را انجام نمی‌دهند. در بخش‌های مختلف و به‌صورت متنوع نه‌تنها به رفع این مانع برای شروع ویدیو پرداخته‌شده است بلکه سیستمی را پایه‌ریزی کرده‌ایم که دیگر اگر بخواهید هم نمی‌توانید ضبط ویدیو را به عقب بیندازید و ضبط ویدیو تقریباً اتوماتیک شده است.

 

اگر یک گوشی هوشمند عادی دارید یعنی تمام تجهیزات موردنیاز برای شرکت در این دوره را دارا هستید. در این دوره یاد می‌گیریم که فکر و تکنیک پشت تولید ویدیو از تجهیزات خیلی بیشتر اهمیت دارد و می‌توانیم یک ویدیو حرفه‌ای را با یک گوشی بگیریم که دیگران فکر کنند شما چند صد میلیون تجهیزات استفاده کرده‌اید!

 

در این دوره تمام نرم‌افزارها و اپلیکیشن‌های موردنیاز برای تهیه و تدوین فیلم به شما معرفی می‌شود و نکات استفاده از برخی از آن‌ها را نیز برای شما عنوان می‌کنیم. این دوره خیلی فراتر از ابزار است و تکنیک و علم ساخت ویدیو را موردبررسی قرار می‌دهد که بدون احاطه به این بخش‌ها دانش استفاده از هر نرم‌افزاری کاربرد خاصی ندارد.

 

در ساده‌ترین جواب بله. این دوره برای تمام افرادی که از ویدیو هیچ‌چیز نمی‌دانند تا افراد کار بلد در تولید ویدیو ساخته‌شده است. چون به مفاهیمی در این دوره پرداخت‌شده که در کمتر جایی می‌توانید آن‌ها را پیدا کنید، مثل کانال‌های غیرکلامی که در تصویر می‌توانیم از آن‌ها استفاده کنیم یا استراتژی و چیدمان محتوا، یا کارگردانی تصویری یک ویدیو که حتی در استودیو‌های حرفه‌ای هم خیلی اوقات این مطالب رعایت نمی‌شوند.

 

بله تمام تجهیزات و حتی تجهیزات دیگری را با جزئیات توضیح داده‌ایم. تمام تجهیزات جانبی هم که برای تولید حرفه‌ای ویدیو نیاز هست در این آموزش قرارگرفته است. در کنار اینکه نحوه خرید تجهیزات دسته دوم در کنار ساخت برخی از تجهیزات نیز به‌طور کامل در اختیار شما قرارگرفته است. در کنار همه این‌ها نحوه چیدمان مطالب که این‌قدر جذاب ارائه می‌شود را هم به شما خواهید گفت.

در مورد پخش زنده (استریمینگ یا وبکست) با نرم‌افزارها OBS بیش از ده ساعت آموزش ناب در اختیارتان قرارگرفته است. در کنار همه این آموزش‌ها کلی پلاگین، افزونه، برنامه کمکی آموزش داده‌شده است. تازه به‌غیراز OBS چهار نرم‌افزار مطرح دیگر درزمینهٔ پخش زنده را بررسی‌شده است. در کنار این نقاط قوت و ضعف هرکدام با OBS مطرح‌شده و مواردی که برای استفاده از هرکدام نیاز دارید به شما ارائه‌شده است.

 

در مورد حذف پرده سبز، حذف نویز صدا، عایق‌کاری محیط، ساخت استودیو خانگی، ساخت استودیوی مجازی، اضافه کردن افکت‌های صدا، ترکیب‌های تصاویر، ایجاد افکت‌های استودیویی، فیلم‌برداری با چند دوربین به‌صورت هم‌زمان، استفاده از وایت برد انیمیشن، ترکیب اسلاید و تصویر، ساخت ویدیوی تبلیغاتی، ساخت ویدیو از محصول، حرکت‌های دوربین، معانی نوری پردازی، ساخت افکت صدای زنده با میکروفن معمولی و کلی چیزهای دیگر در این محصول آموزش قرارگرفته است. باور کنید که از این کامل‌تر نمی‌شد که یک محصول تهیه و در اختیار شما قرار بگیرد.

 

تمام مطالبی که در این دوره به شما آموزش داده می‌شود کاربردی و بر اساس علم روز دنیاست. حتی در این دوره بخش‌هایی برای ایجاد کسب‌وکار و کسب درآمد هم در اختیار شما قرارگرفته است که نه‌تنها درآمد ریالی بلکه نحوه پیدا کردن درآمد دلاری را نیز یاد بگیرید و از آن استفاده کنید.

 

اثربخشی این دوره، به‌صورت 100% تضمین می‌گردد، این دوره نیز، همچون سایر دوره‌ها و محصولات آموزشی بیشتر از یک نفر، دارای گارانتی بازگشت وجه (حتی در پایان دوره) است. هرکدام از شرکت‌کنندگان از محتوای آموزشی دوره و سرفصل‌های ارائه‌شده رضایت نداشته باشند و یا حتی احساس کنند که کلاس برایشان مفید نبوده است، تمام مبلغ پرداختی آن‌ها، با رضایت کامل و بدون هیچ‌گونه شرط خاص و سؤالی، به ایشان بازگرداننده خواهد شد.

 

 

چطور از سایت بیشتر ازیک محصول بخریم؟

راهنمای خرید محصول از طریق تلفن همراه

راهنمای خرید محصول از طریق کامپیوتر

مشاهده توضیحات کامل

محتوای دوره

فصل اول (ویدئو)

  • بخش اول | اهمیت ویدئو
    14:39

فصل دوم (ویدئو)

بخش سوم.1

بخش سوم.2

بخش سوم.3

بخش سوم.4

بخش سوم.5

بخش سوم.6

بخش سوم.7

بخش سوم.8

بخش سوم.9

فصل چهارم | نگاه کلی و هدایا (ویدئو)

پکیج تکمیلی دوره

وبینار پرسش و پاسخ

اسلایدهای آموزشی

وبینار پرسش و پاسخ

لینک جدیدترین وبینار پرسش و پاسخ (8 خرداد)

رتبه بندی و نظرات دانشجویان

5.0
جمع 3 امتیاز
5
۳ رتبه بندی
4
۰ رتبه بندی
3
۰ رتبه بندی
2
۰ رتبه بندی
1
۰ رتبه بندی
عالی و بی نظیر
مهدی غلامی اشرف
2 سال قبل
دوره بسیار عالی و کاربردی با محتوای عالی هست . ممنون که این دوره رو آماده کردید
حآ
2 سال قبل
بسیار مطالب مفید بود