بسته جامع و غیرحضوری افزایش اعتماد به نفس

باور به توانایی‌ها و ارزش‌های وجودی خود تعریف درستی از اعتماد به نفس است. حاصل اعتماد به نفس نداشتن هرگونه حال بد در زمان شکست و ناکامی است. در دوره‌ی جامع اعتماد به نفس قرار است راه‌هایی برای ایجاد آرامش و زندگی با ارزش‌ها را یاد بگیریم و با تمرین و اقدام به کارگیری این مهارت‌ها بتوانیم درصد رضایت خود را از زندگی بیشتر کنیم‌. 

قیمت: 1,100,000 تومان
مدرس: پیام بهرام پور

طول دوره: 1500دقیقه محتوا کاربردی

گواهینامه: دارای مدرک شرکت در دوره

ثبت نام:1684

وقتی اعتماد به نفس نداشته باشیم، داشتن غول چراغ جادو هم بی فایده است

آیا می دانید کمبود اعتماد به نفس بدون این که متوجه باشید باعث از دست رفتن فرصت‌های طلایی زندگی می‌شود؟ ما پتانسیل‌هایی در خودمان داریم که به دلیل باورهای غلط نسبت به خودمان و کمبود اعتماد به نفس هرگز به مرحله شکوفایی و رشد نمی رسند. جالب اینجاست که وقتی اعتماد به نفس بالایی داشته باشیم، در زمان‌هایی که ناکامی یا شکستی را تجربه می‌کنیم نگران و مضطرب نمی‌شویم و با آرامش بیشتر و تسلط بهتری آن لحظات را می‌گذرانیم.

کسب مهارت یکی از مهم‌ترین بخش‌های زندگی امروزی است. اکنون تعداد زیادی دوره‌ درباره‌ی افزایش اعتماد به نفس وجود دارد اما کمتر دوره‌ای تعاریف دقیق و علمی ارائه می‌دهد و کاملا به روز است. از ویژگی مثبت این دوره این است که تمرین‌هایی در این دوره قرار داده شده که کاربردی است و می‌توانید به تدریج به صورت روزمره از آن استفاده کنید و از نتایج آن شگفت زده شوید.

این جمله که: کسب و تقویت اعتماد به نفس یک سرمایه‌گذاری معنوی و درونی است و اثرات فوق‌العاده زیادی دارد، کاملا صحیح است چون اگر شما این مهارت را بیاموزید که اعتماد به نفس خود را افزایش دهید،  در آینده بچه‌های قدرتمندتر، موفق‌تر و شادتری هم تربیت خواهید کرد و بنابراین این سرمایه‌گذاری روی آیندگان هم تاثیر خودش را خواهد گذاشت.

با ثبت نام در دوره چه امکاناتی دریافت می‌کنید

فایل‌های تصویری

بیش از 7 ساعت فیلم آموزشی با تدوین حرفه‌ای و صداگذاری عالی، در اختیار شماست!  می‌توانید آموزش ببینید و لذت ببرید.

فایل‌های صوتی 

فایل‌های صوتی را هرجایی می‌توانید گوش کنید و به یادگیری‌تان ادامه دهید، در مترو، اتوبوس، ماشین و …

اسلاید آموزشی

با اسلاید آموزشی با کیفیت، انتقال پیام بهتر صورت گرفته و میزان یادگیری‌تان افزایش خواهد یافت.

مزایای شرکت در دوره

کسب موفقیت‌های بیشتر

همه انسان‌ها دوست دارند جزو افراد موفق باشند و زندگی خوب و پرباری داشته باشند، اما آیا همه چنین توانایی را دارند؟ جواب بله است و یا حداقل بیشتر از 95 درصد انسان‌ها چنین توانایی و قابلیت‌ها را به صورت بالقوه دارند. پس چرا فقط 3 درصد انسان‌ها به راستی موفق‌اند؟ دلیلش این نیست که 97 درصد افراد جامعه چنین توانایی را ندارند بلکه به خاطر این است که آن‌ها از اعتماد به نفس بالا و کافی برخوردار نیستند به همین خاطر جرئت انتخاب اهداف ارزشمند و بزرگ را ندارند و طبیعی است در این رابطه، کاری انجام نمی‌دهند و وقتی که اقدامی نباشد، اتفاقی هم نخواهد افتاد. 

➕ افزایش شجاعت و شهامت

اگر فقط یک مانع بین افراد و زندگی رویایی آن‌ها وجود داشته باشد، ترس است، ترس هم به این دلیل به وجود می‌آید؛ چون انسان‌ها به طور طبیعی از چیزهای ناشناخته مخصوصا اگر خارج از کنترل آنها باشد می‌ترسند و هر چیزی که باعث شود از منطقه امن عادت‌ها خارج شوند آنها را به وحشت می‌اندازد. یکی از مزایای اعتماد به نفس این است؛ وقتی ما اعتماد به نفس بالایی داشته باشیم، شجاعت و شهامت ما افزایش پیدا می‌کند، جرئت و جسارت خارج شدن از منطقه امن عادت‌ها را پیدا می کنیم، ما به خودمان و توانایی‌هایمان اطمینان و ایمان داریم و می‌دانیم هر اتفاقی هم که بیفتد از پس آن بر خواهیم آمد.

زیستن با ارزش‌ها

وقتی با ارزش‌ها زندگی کنیم، دیگر نگران این نیستیم که به اهدافمان برسیم یا نه! چون اعتماد به نفس بالا و زندگی با ارزش‌ها، حتی در صورت نرسیدن به اهداف هم سطحی از رضایت و خشنودی به  شما هدیه می‌دهد که در لحظه زندگی کنید و نگرانی و استرس‌های شدید را تجربه نخواهید کرد. اصلا خود اعتماد به نفس به شما راه ارزشمندتر شدن و دسترسی به اهداف را نشان خواهد داد.

این دوره برای چه کسانی مناسب است

 • افرادی که فقط باور دارند که دارای اعتماد به نفس هستند چون، اعتماد به نفس را فقط در رک حرف زدن و قاطع بودن می‌بینند! در حالی که اعتماد به نفس، لایه‌های پنهان و درونی فراوانی دارد.
 • این دوره برای کسانی مناسب است که اعتماد به نفس کاذب دارند و اطلاعی ندارند که داشتن اعتماد به نفس کاذب به مراتب آسیب بیشتری به نسبت نداشتن اعتماد به نفس برایشان به همراه دارد.
 • کسانی که می‌خواهند با اعتماد به نفس بر ترس‌هایشان غلبه کنند.
 • افرادی که به دنبال این هستند که ارزش واقعی خودشان را بشناسند و محکم‌تر در مسیر رسیدن به اهدافشان قدم بر دارند.
 • کسانی که انتخاب کردند که با اعتماد به نفس شاد زیستن را در زندگی خود رواج دهند.

مدرس دوره

      پیام بهرام پور

سرفصل‌ها

چطور بتوانیم از دایره امن خود خارج شویم و تجربه کامل‌تری از دنیا داشته باشیم؟

 • چطور ما شجاع باشیم؟ چرا ترسو می‌شویم؟
 • ترشح مواد شیمیایی در مغز و ارتباط آن با اعتماد به نفس

چطور خودمان و دیگران را ببخشیم؟ تا رها باشیم؟

چطور نسبت به انتقاد دیگران مقاوم باشیم؟

چطور دشمن شماره یک اعتماد به نفس و عزت نفس را از بین ببریم؟

 •  احساس شرم، حسادت، غبطه و گناه را چه کار کنیم؟
 • چطور از احساس گناه رها شویم؟
 • چطور از عذاب وجدان رها شویم؟
 • ستون‌های عزت نفس چی هستند؟
 • چگونه  احساس ارزشمندی داشته باشم؟

نظرات شرکت‌کنندگان دوره

سوالات متداول

کسب یک مهارت دارای 2 مسیر است: اولین راه دیدن دوره آموزشی و دومین عامل انجام تمرین و عمیق شدن در یادگیری است. پس مطمئن باشید اگه دوره را کامل ببینید و در کنارش تمرین‌هایی که دارد را انجام دهید قطعا تغییرات را در زندگی خود مشاهده می‌کنید.

شاید برایتان عجیب باشد اگر بگوییم که اصلاً انگار این دوره غیر حضوری نیست! چون قرار است شما تمریناتی ساده و جذاب انجام دهید و اعتماد به نفس خودتان را افزایش دهید. دوره به گونه‌ای برگزار می‌شود که بتوانید بیشترین استفاده را ببرید. فقط کافیست به انجام تمرینات دل بدهید! بقیه با ما!

اگر این اشتراک با اعضای خانواده (پدر، مادر، خواهر، برادر، همسر، فرزند یا نامزد) باشد هیچ مشکلی ندارد حتی اگر 10 نفری این محصول را ببینید. در غیر این صورت هر کسی موظف است که هزینه رشد و یادگیری خودش را جداگانه بدهد.

چرا که نه! راستش این دوره به کلی با شهامت متفاوت است. اگرچه همپوشانی‌های جزئی هم با هم دارند، اما این دوره بسیار جامع‌تر و سیستماتیک‌تر از دوره شهامت در مورد اعتماد به نفس صحبت می‌کند، پس توصیه اصلی ما این است که چه دوره شهامت را تهیه کرده باشید و چه نکرده باشید، بسته جامع و غیرحضوری اعتماد به نفس را حتماً تهیه کنید.

مراحل ثبت نام در دوره

ضمانت خرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اسکرول به بالا