3.80
(5 امتیازات)

تندخوانی نوروریدینگ | آموزش جامع تندخوانی و تقویت حافظه مبتنی بر مغز

دسته بندی ها: فن بیان و سخنوری
لیست علاقه مندی ها اشتراک گذاری
اشتراک گذاری محصول
لینک صفحه
در رسانه های اجتماعی به اشتراک بگذارید

درباره دوره

📣به روز رسانی جدید📣

👈بیش از 110 دقیقه محتوای آموزشی علمی و کاربردی به این محصول اضافه شد👉

شما هم می‌توانید به راحتی برترین کتاب‌های دنیا را خیلی سریع و موثر بخوانید…

و بالاخره بعد از برگزاری چندین دوره حضوری تندخوانی و آنلاین در مجموعه بیشتر از یک نفر  با شرکت کنندگانی از تمامی کشور، تندخوانی نوروریدینگ | آموزش جامع تندخوانی و تقویت حافظه مبتنی بر مغز آماده شده و با ویژگی های بسیار منحصر به فرد به شما عزیزان و همراهان  تقدیم می‌شود.

چرا آموزش تندخوانی نوروریدینگ؟ (Neuroreading)

تندخوانی نوروریدینگ: آموزش جامع تندخوانی و تقویت حافظه مبتنی بر مغز محصولی فراتر از تمامی تندخوانی های موجود در کشور است. دلیل اصلی این تفاوت ویژگی های منحصر به فرد این محصول است. در ویدیو زیر مدرسین این دوره که تجربه تعداد زیادی کارگاه حضوری و آنلاین را دارند ویژگی های شگفت آور این محصول را برای شما عزیزان به تفصیل توضیح داده اند.

جهت آموزش تندخوانی همین حالا ویدیو زیر را مشاهده کنید.👇

با این محصول منتظر باشید برای:

افزایش 5 برابری سرعت مطالعه در تنها 21 روز تمرین

تمام آنچه که شما عزیزان برای موفقیت های تحصیلی و همچنین موفقیت‌های شغلی خود نیاز دارید در این آموزش تندخوانی (speed reading) برای شما همراهان دوست داشتنی مجموعه بیشتر از یکنفر قرار داده شده است.

بدون گواهینامه‌ی مطالعه پشت کتاب نشین!

شما تنبل نیستید شما بلد نیستید کتاب بخوانید!

اگر خیلی طول میکشد تا یک جلد کتاب را بخوانید یا کلی کتاب دارید که هنوز نخوانده اید ما بهترین راه حل را برای شما داریم تا عاشق کتاب و مطالعه شوید.

اگر می‌خواهید همیشه در امتحان ‌های مدرسه و دانشگاه نمره کامل را بگیرید ما بهترین راه حل را به شما معرفی می‌کنیم تا بتوانید در رشته و دانشگاه مورد علاقه خود تحصیل کنید.

سرفصل های آموزش تندخوانی نوروریدینگ

برخی از سرفصل‌های این محصول:👇

🔺 آشنایی با عملکرد مغز

یادگیری نحوه عملکرد مغز بر مبنای BBL (یادگیری مغز محور یا Brain Based Learning) جهت افزایش میزان یادگیری و بازدهی بالا جهت مطالعه موثر

🔺 آموزش روش صحیح مطالعه

همانطور که گفته شد زیاد درس خواندن عامل قبولی و موثر خوانی نیست. در این بخش به شما روش مطالعه نوروریدینگ آموزش داده خواهد شد که از طریق آن میتوانید میزان به خاطر سپاری محتوا در ذهنتان را چندین برابر کنید.

🔺 تکنیک های تندخوانی

افزایش 5 برابری سرعت مطالعه با به کارگیری برترین تکنیک های تندخوانی

🔺 آموزش نقشه ذهنی (mindmap)

آموزش برترین روش خلاصه برداری و نت برداری روز جهان که با کمک این روش شما میتوانید به سادگی و در سریعترین زمان ممکن یک محتوا را خلاصه و به خوبی به خاطر بسپارید. روش نقشه ذهنی یکی از قوی ترین روش های نت برداری در جهان است که بر مبنای عملکرد مغز طراحی شده است.

🔺 تکنیک های افزایش تمرکز

بسیاری از شما عزیزان در هنگام مطالعه و آموزش تندخوانی مشکلی در زمینه مطالعه ندارید ولی دائما حواس شماست که پرت میشه و تمرکز ندارید در محصول جامع آموزش تندخوانی و تقویت حافظه نوروریدینگ برای شما عزیزان برترین تمرین های افزایش تمرکز و ذهن آگاهی را قرار دادیم. از طریق این تمرینات شما عزیزان میتوانید به سادگی به تقویت قوای تمرکز خود بپردازید.

🔺 تقویت حافظه و هوش

آموزش برترین روش های تقویت حافظه و هوش از طریق بازی ها حافظه و همچنین تمرینات مخصوص

و…

توی این محصول چه خبر هست؟

لطفا این ویدئو را نگاه کنید:👇

 

👇 با تهیه محصول تندخوانی نوروریدینگ هدایای زیر را دریافت می کنید👇

🎁 فیلم آموزشی روش تندخوانی متون انگلیسی

🎁 فیلم آموزشی تندخوانی کتاب های الکترونیکی


⭕️ اطلاعات کلی محصول «تندخوانی نوروریدینگ»

 مدرسین: سید امیر حسین احمدی – سعیده قواسی – پیام بهرام پور

 محل برگزاری: هرجایی که شما دوست دارید (کامپیوتر، موبایل، اتومبیل یا هر جای دیگری که دوست داشته باشید فیلم‌ها را مشاهده کنید)

 مبلغ سرمایه گذاری: 790هزار تومان  (با تخفیف ویژه 690 هزار تومان )

⭕️ با تهیه این محصول دریافت می‌کنید👇

 فایل های تصویری: اینجوری به راحتی می‌تونید مرور کنید و بیشتر یاد بگیرید!(فیلم محصول تندخوانی نوروریدینگ)

  فایل های صوتی:  این هم برای مرور دوباره بدون دیدن فیلم!

 هدیه ویژه: بیش از 10 دقیقه ویدیو آموزشی از پیام بهرام پور  + فیلم آموزشی روش تندخوانی متون انگلیسی + فیلم آموزشی تندخوانی کتاب های الکترونیکی
 وبینار آموزشی پرسش و پاسخ

 فایل پی دی اف تمرینات 21 روزه

تندخوانی نوروریدینگ: آموزش جامع تندخوانی و تقویت حافظه مبتنی بر مغز


قیمت آموزش جامع تندخوانی و تقویت حافظه مبتنی بر مغز

قیمت اصلی این محصول مشابه با قیمت محصولات تندخوانی موجود 790 هزار تومان است. و البته که ویژگی های بسیار بیشتری نسبت به محصولات موجود را داراست. اما در مدت زمانی محدود این محصول با قیمت 690  هزار تومان برای تمام عزیزان و همراهان بیشتر از یک نفر در نظر گرفته شده است.

چرا اینقدر تخفیف؟

بیشتر از یک نفر بودن یعنی موثر بودن یعنی کاری کنیم دنیامون جای قشنگ تری برای زندگی بشه. ما باور داریم با کتاب خواندن شما می توانید یک گام موثر در جهت بیشتر از یک نفر بودن بردارید و این محصول به انسان های بسیاری کمک می کند تا راحت تر و سریعتر کتاب بخوانند.
ما وقتی سریع‌تر و بهتر کتاب میخوانیم حتما کتابهای بیشتری مطالعه خواهیم کرد. این تخفیف را به مدت محدود برای این قراردادیم تا تعداد افراد بیشتری بتوانند بیشتر از یک نفر باشند و دنیامون و کشورمون جای قشنگ تری برای زندگی بشه.

تندخوانی نوروریدینگ: آموزش جامع تندخوانی و تقویت حافظه مبتنی بر مغز

محصول آموزش جامع تندخوانی و تقویت حافظه مبتنی بر مغز به درد چه کسانی میخورد؟

بدون شک این محصول برای هر فردی که به دنبال پیشرفت و موفقیت در زمینه تحصیل یا کسب و کار خود است کاربردی است. همه ما می‌دانیم که یکی از مهم ترین گام ها برای رشد و پیشرفت مطالعه است و متاسفانه به دلیل سرعت مطالعه پایین خیلی از افراد مطالعه کردن برایشان سخت و غیر ممکن است.

با کمک این محصول آموزش تندخوانی شما میتوانید خیلی بهتر و عالی تر مطالعه کنید و همچنین تمام افرادی که به دنبال موفقیت در کنکورهای کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی هستند استفاده از این محصول الزامی است. چراکه موفقیت تحصیلی تنها و تنها ناشی از روش مطالعه صحیح و کاربردی است که در این محصول به صورت کامل به آموزش آن پرداخته شده است.

اصلا آموزش تندخوانی واقعیت داره؟ شاید خیلی زمان ازش گذشته و دیگه کاربردی نیست؟

همانطور که در ویدیو ها مشاهده کردید تندخوانی اصلا آموزش جدیدی نیست. از سال 1970 این آموزش ها در تمامی مدارس و دانشگاه های برتر جهان ارائه شده و جالب است که بدانید هنوز هم دوره های تندخوانی در تمامی دانشگاه های برتر جهان در حال برگزاری است.

در تمامی دوره های حضوری و آنلاین تندخوانی مدرسین این دوره سعیده قواسی و امیرحسین احمدی سرفصل های دوره های موجود حال حاضر دانشگاه های برتر جهان در زمینه تندخوانی را ارائه می‌کنند و باید بدانید این آموزشی که در اختیار شما عزیزان قرار داده شده شامل جدیدترین سرفصل های آموزشی دانشگاه های برتر جهان است.

در این سیستم آموزشی، ما را کندخوان بار آورده اند…

متاسفانه سیستم آموزشی ما، اشکالات فراوانی دارد. تحقیقا ما روی میزان مطالعه، سرانه مطالعه و سرعت مطالعه در سایر کشورها نشان داده بچه‌ها از همان سنین کودکی و مدرسه رفتن، مهارت‌های مطالعه را هم در کنار درس‌هایشان می‌آموزند. شاید جالب باشد بدانید در کشورهای توسعه یافته، سرانه و سرعت مطالعه در مقایسه با ایران، بیش از 6 برابر است.

از ابتدا به ما آموزش داده اند که کندخوان شویم. ما هنوز به همان روش سنتی ده‌ها سال پیش مطالعه می‌کنیم. پس خیلی خوب است که بیاموزیم چگونه می توانیم صحیح و ثمر بخش مطالعه کنیم ، جالب است بدانید که با توجه به پیشرفت های گسترده از راه مطالعه ، ایرانیان طبق تحقیقات نسبت به مطالعه خیلی بی علاقه و بی انگیزه هستند؛ طبق تحقیقاتی که صورت گرفته میزان مطالعه برای ایرانیان باسواد در شبانه روز کمتر از 3 دقیقه است،  خیلی از افراد باسواد هستند که در شبانه روز یک دقیقه هم مطالعه نمی‌کنند. علت این بی‌انگیزگی نسبت به مطالعه و یادگیری این است که همیشه به ماگفتند که بخوانید ، امّا هیچ زمان به ما نگفته اند که چگونه بخوانید که سریعتر بخوانید و بهتر یاد بگیریم و برای مدت بیشتری آن اطلاعات را نگه دارید و راحت‌تر یادآوری کنید…

نوروریدینگ چیست؟

محصول نوروریدینگ روش مطالعه، تندخوانی و تقویت حافظه بر اساس عملکرد مغز است. به کارگیری صحیح مغز بر اساس روش های صحیح مبتنی بر مغز باعث می‌شود بتوانیم به راحتی از مغز خود استفاده کنیم و بهترین عملکرد را داشته باشیم. اگر بر اساس عملکرد مغز مطالعه کنیم مطالعه اثربخش با بازدهی بالا خواهیم داشت و این اتفاق به معنی این است که راحت کتاب بخوانیم، راحت خلاصه نویسی کنیم و راحت مطالب را به یاد بیاوریم و راحت از آن ها استفاده کنیم.

در این تصویر ببینید که چطور با تمرین و تکرار و یادگیری اصولی، مسیرهای عصبی تندخوانی شکل می‌گیرند و نورون‌های مغز چطور با اتصال صحیح تقویت می شوند.

تندخوانی نوروریدینگ: آموزش جامع تندخوانی و تقویت حافظه مبتنی بر مغز

چرا نوروریدینگ؟

بعد از برگزاری کلی کارگاه تندخوانی و تقویت حافظه ما تصمیم گرفتیم تا تمام تجربیات خود را از آموزش تندخوانی و تقویت حافظه در اختیار شما قرار دهیم. در دوره هایی که برگزار کردیم افراد مختلف با سن و تحصیلات مختلف می‌توانستند سرعت مطالعه خود را چند برابر کنند و از کتاب خواندن لذت ببرند.

هدیه ویژه (بیش از 10 دقیقه ویدیویی آموزشی همراه با پیام بهرام پور)👇

با موضوع:

✅نکاتی مهم در مورد کتاب خوانی و کتاب خواری

چطور تندخوان باشیم، اما با بالاترین سطح ادراک آن را بفهمیم و درک مطلب خوبی داشته باشیم؟

پیام بهرامپور

آشنایی بیشتر با پیام بهرام پور

تا سال آینده بیش از 100 جلد کتاب بخوان😲

آموزش های این دوره به شکلی است که شما بتوانید به راحتی روش مطالعه را یاد بگیرید، سرعت خود را افزایش دهید و حافظه خود را تقویت کنید. شما با روزانه یک ساعت مطالعه می‌توانید به راحتی سالی 100 جلد کتاب بخوانید.

تصور کنید سال آینده 100 جلد کتاب از بهترین کتاب های دنیا را خوانده باشید و مطالب 100 نویسنده برتر دنیا به شما اضافه شده باشد.

تونی رابینز چجوری تونست 700 جلد کتاب توی هفت سال بخونه؟

کتاب زندگی افراد زیادی را تغییر داده است. یکی از افرادی توانسته به وسیله کتاب زندگی خودش و انسان های زیادی از کشورهای مختلف را تغییر دهد تونی رابینز است. تونی رابیز توانست با یادگیری تندخوانی در هفت سال حدود 700 جلد کتاب بخواند. همچنین یکی از توصیه‌های برایان تریسی این است که اگر هنوز تندخوانی یاد نگرفته اید دیگر وقت آن است که یک دوره تندخوانی بگذرانید

در کتاب اعتراف های یک تبلیغاتچی دیوید اوگیلوی که به پدر تبلیغات مشهور است توصیه ای به جوانان دارد و می‌گوید:

روزی یک جلد کتاب بخوانید. برای اینکه بتوانید در روز یک جلد کتاب بخوانید لازم است تندخوانی بلد باشید.

چرا پس برخی ادعا دارند تندخوانی منسوخ شده؟

این ادعا به حدی خنده دار است که بگوییم دیگر رانندگی کردن منسوخ شده و دیگر کاربردی نیست

تندخوانی تنها یک مهارت است مانند رانندگی کردن، آیا نحوه رانندگی کردن با 20 سال پیش تفاوتی کرده است؟

آموزش تندخوانی ارائه شده در این محصول به واقع هیچ تفاوتی با آموزش های اساتید در 20 سال گذشته ندارد و تفاوت اصلی این آموزش ها در بخش های تقویت ذهن، حافظه، تمرکز، روانشاسی مطالعه است که از به روزترین روش های جهان و مطالعات علوم شناختی نشئات گرفته شده است.

همه افراد بعد از تحصیلات ابتدایی نیازمند این هستند که روش مطالعه خود را تغییر دهند و از تکنیک های تندخوانی بهره بگیرند تا بتوانند میزان مطالعه خود را افزایش دهند. برای همین هم در تمامی دانشگاه های برتر جهان دوره های تندخوانی پیش نیاز ورود به دانشگاه است.

همچنین نام ها و روش های جدید نیز برای مطالعه دائما در جهان ارائه میشود که متاسفانه هیچکدام از آنها دارای تحقیقات علمی مستند و اثبات شده نیستند و برای همین هم مانند تندخوانی نتوانسته اند وارد دانشگاه های برتر جهان شوند. یکی از این روش ها روش فتوریدینگ است که ما از مدرس و ابداع کننده این روش ویدیو هایی را قرار دادیم در این محصول که شما عزیزان علاقه مند از آن مطالب نیز بهره بگیرید ولی همانطور که قید کردیم متاسفانه این چنین روش های ابدائی هیچ مستند علمی و مقالات معتبر جهانی در حمایت ازشون وجود نداره و کاربردی بودن آنها مانند آموزش تندخوانی به همگان اثبات نشده است.

مدرسین تندخوانی نوروریدینگ | آموزش جامع تندخوانی و تقویت حافظه مبتنی بر مغز چه کسانی هستند؟

امیرحسین احمدی و سعیده قواسی که هردو، تجربه برگزاری کارگاه‌ها و کلاس‌های متعدد تندخوانی را دارند و حسابی با تجربه‌اند.

⭕️ بیشتر با مدرس‌های این محصول آشنا شوید

سید امیرحسین احمدی

🔹 مدرس تکنیک‌های یادگیری و خلاقیت.

🔹 زندگی من به صورت ارادی و غیر ارادی همراه با یادگیری و هنر بوده است.

🔹 همیشه مجبور بودم یادبگیرم یا انتخاب می‌کردم یادبگیرم.

🔹 تا الان چهار کتاب نوشته ام که یک جلد آن چاپی بود و سه جلد به صورت الکترونیکی

تندخوانی و تقویت حافظه

آشنایی بیشتر با امیرحسین احمدی

سعیده قواسی

🔹  مدرس و مربی در حوزه مهارت‌های مطالعه و تندخوانی

🔹 کارناس ارشد زبان شناسی از دانشگاه تهران

🔹 برگزار کننده ده‌ها دوره تندخوانی و تقویت ذهن به صورت حضوری و غیرحضوری

تندخوانی و تقویت حافظه

آشنایی بیشتر با سعیده قواسی

چند عکس از کارگاه‌ها و کلاس‌های مدرسین این آموزش را ببینید 👇

 

تندخوانی و تقویت حافظه

تندخوانی و تقویت حافظه و ذهن

آموزش تندخوانی و تقویت حافظه و ذهن

کلاس آموزش تندخوانی - تقویت حافظه و ذهن

بهترین دوره آموزش تندخوانی و تقویت حافظه

گارانتی بازگشت وجه برای محصول تندخوانی

ما در کنار شما هستیم. نه؛ ما واقعا در کنار شما هستیم. در این حد که … 👇
این ضمانت را به شما می‌دهیم که در صورت عدم رضایت شما از مطالب ارائه شده در  این محصول آموزشی، تمام مبلغ پرداختی  شما را بدون هیچ سوالی و با رضایت کامل به شما بازگردانیم. از این بابت آسوده باشید که هیچ ریسکی انجام نمی‌دهید!

ما اینقدر به این محصول مطمئن هستیم که برای شما عزیزان، گارانتی بازگشت وجه 100٪ قرار دادیم که در زیر می‌بینید.  یعنی اگر محصول را دیدید و تمرینات را انجام دادید و رضایت نداشتید، تمام وجه شما را بازخواهیم گرداند. (ما به کیفیت این محصول خیلی مطمئنیم، پس خیالمان راحت است و امیدواریم شما نیز با آسودگی آن را تهیه کنید)👇

تندخوانی و تقویت حافظه و ذهن

این محصول به چه کسانی توصیه می‌شود؟

مهم ترین سوالی که در دوره تندخوانی مطرح می شود این است که آیا برای من هم کاربردی است. بهتر است بدانید:

🔸 اگر به دنبال تغییر در زندگی هاتون و رشدشخصی و اجتماعی هستید

🔸 اگر دانشجو هستید و می‌خواهید با سرعت و کیفیت بالاتری درس‌هایتان را بخوانید

🔸 اگر مشغله زیاد دارید و وقت کمی برای مطالعه دارید و دوست دارید در همان مدت کم، حسابی بخونید و رشد کنید،

🔸 اگر کلی کتاب خوانده نشده دارید و می‌خواهید بخوانیدشان

🔸 اگر به دنبال پیشرفت شغلی و بهبود کسب و کارتان هستید

🔸 اگر به دنبال روش مطالعه و یادگیری مناسب برای قبول شدن در کنکورها هستید

🔸 و…

بدون شک این دوره برای هر فردی از سنین 14 تا حتی 90 سال مفید است. چون تمام روش هایی که گفته می‌شود، برای هر سنی در هر مقطعی کاربردی است. اما مهمترین نکته اینجاست: همیشه یا کتاب ها مقصرند یا معلمین و اساتید یا طراحان سوالات مشکل دارند! هیچ وقت تقصیر من و روش مطالعه نا مناسب من نیست!؟

در این بسته سعی کرده ایم با ارائه بهترین روش های مطالعه روز جهان و پیاده سازی آن بر روی تمامی کتب تخصصی دیگر این بهانه رو از شما بگیریم. این آموزش همچنین برای دانشجویان کلیه گروه‌های تجربی و ریاضی و انسانی و زبان‌های خراجه هم می تواند مفدی باشد.

تمام تلاشمان را کرده ایم که این بسته تندخوانی و تقویت ذهن بتواند روش مطالعه و درس خواندنی را به شما عزیزان ارائه کند. تندخوانی بدون شک یکی از مهمترین مهارت های عصر حاضر است، این آموزش را از دست ندهید و مهارت تند خوانی خود را تقویت کنید

سوالات متداول

شاید این سوالات برای شما هم پیش بیاید…

روزانه 1 ساعت وقت برای مطالعه، تمرین و اجرای آموزش ها روی زندگی و کسب و کارتان نیاز دارید. البته طبعا هر چه بیشتر وقت بگذارید در طول اجرای محتویات بسته روز حرفه ای تر و موفق تر خواهید شد. 

 

بله . این که بخواهید رشد و پیشرفت کنید و بیشتره و موثرتر بخوانید، کافی است.

 

 

 

 

از کجا معلوم اگر دوست نداشتم، پول من را پس می‌دهید؟

 

 

 

 

 

احتمالاً دوستان شما نمی‌دانند که مهارت تندخوانی چقدر می‌تواند باعث رشدشان شود. همه ما می‌دانیم که کتاب خواندن چه تاثیری در زندگی هرکس دارد. این لطف را به خودتان بکنید و تاثیرش را به زودی خواهید دید…

پرداخت ارزی مبلغ محصولات

برای پرداخت ارزی (ویژه دوستان و همراهان خارج از کشور) روی تصویر زیر کلیک کنید: 👇 (پرداخت ارزی، پرداخت با بیت کوین و پرداخت با تتر)

پرداخت ارزی بیشتر از یک نفر - تندخوانی و تقویت حافظه و ذهن

 

👈 اگر سوالی از نحوه تهیه محصول تندخوانی و تقویت حافظه و ذهن دارید با کارشناسان ما در ارتباط باشید 02191090908 👉 یا سوالاتتان را در بخش نظرات بپرسید، در کمتر از 24 ساعت پاسخ خواهیم داد
برای دریافت آموزش های بیشتر ما را در اینستاگرام دنبال کنید :

روی آیکون زیر کلیک کنید👇

 

چطور از سایت بیشتر ازیک محصول بخریم؟

👇راهنمای خرید محصول از طریق تلفن همراه👇

👇راهنمای خرید محصول از طریق کامپیوتر👇

مشاهده توضیحات کامل

مدرسان دوره

سخ

ساجده خانجانی موقر

3.80 (5 ratings)

3 دوره آموزشی

N

netpydar

3.80 (5 ratings)

8 دوره آموزشی

بیشتر از یک نفر

بیشتر از یک نفر

4.47 (47 ratings)

6 دوره آموزشی

برنامه درسی دوره

نقشه راه این دوره

 • نقشه راه این محصول به صورت ساده
  2:50

فایل های تصویری اصلی

 • 00 – مقدمه
  6:20
 • 01 – ساخت عادت مطالعه
  12:05
 • 02 – عادت مطالعه
  13:28
 • 03 – ساخت ریز عادت ها
  11:14
 • 04 – نمونه ای از چند رفتار
  10:42
 • 05 – چی میشه ما یاد میگیریم؟
  17:24
 • 06 – روش مطالعه
  9:07
 • 07 – انتخاب وعده
  9:16
 • 08 – نقشه ذهنی یا مایندمپ
  14:15
 • 09 – روش مطالعه هم مسیر عصبی میخواهد
  2:41
 • 10 – تندخوانی چی هست؟
  13:38
 • 11 – چرا کند خوانیم؟
  11:29
 • 12 – تاثیر آموزش تندخوانی
  18:20
 • 13 – چجوری تند خوان بشیم؟
  15:32
 • 14 – نمود های ذهنی شما و قدرت مغز
  7:47
 • 15 – چرا کلمه کلیدی؟
  13:44
 • 16 – ترتیب و رابطه بین کلمات کلیدی
  13:14
 • 17 – پیداکردن کتاب ؟
  15:11
 • 18 – کشیدن مایندمپ
  17:51
 • 19 – چرا تقویت حافظه؟
  9:53
 • 20 – سه اصل حافظه
  8:20
 • 21 – تکنیک ارتباط سازی منطقی
  13:28
 • 22 – 10 کلید حافظه قدرتمند (قسمت اول)
  10:08
 • 23 – 10 کلید حافظه قدرتمند (قسمت دوم)
  8:55
 • 24 – تغذیه
  8:02
 • 25 – تکنیک مکان
  7:16
 • 26 – تکنیک ارتباط زنجیری
  13:46
 • 27 – تکنیک آویز
  13:34
 • 28 – تکنیک های به خاطرسپاری اسامی
  12:50
 • 29 – تمرکز
  11:48
 • 30 – چرا تمرکز نداشتن بد است؟
  14:05
 • 31 – انواع تمرکز
  9:34
 • 32 – به چه چیزی توجه نکنیم ؟
  14:14
 • 33 – تقویت تمرکز
  13:24
 • 34 – ذهن آگاهی
  12:21
 • 35 – تمرین های ذهن آگاهی (قسمت اول)
  15:47
 • 36 – تمرین های ذهن آگاهی (قسمت دوم)
  13:07
 • 37 – چندکار همزمان ممنوع
  13:01
 • 38 – قانون یک دقیقه
  14:47

فایل های صوتی اصلی

 • دانلود فایل صوتی

نکاتی درباره تندخوانی و کتابخواری- پیام بهرام پور

 • چطور یک کتابخوار حرفه ای باشیم؟
  7:25
 • بالاترین سطح درک
  6:51

نکاتی درباره تندخوانی و کتابخواری- پیام بهرام پور

 • 01 – چطور یک کتابخوار حرفه ای باشیم؟
 • 02 – بالاترین سطح درک

فایل های تصویری (تمرینی)

 • تمرین ستاره
  1:22
 • تمرین چشم
  4:53
 • راهنمای استفاده از نرم افزار Speedreading
  2:51

موسیقی

 • موسیقی اول
 • موسیقی دوم

غلط یابی

 • دانلود pdf های غلط یابی

آزمون سرعت

 • دانلود pdf های آزمون سرعت

اسلاید های تمرین

 • فایل تمرین
 • فایل تمرین نامه
  00:00:00

چطور کتاب الکترونیکی بخوانیم؟ (ویدئو)

 • 01 – روش مطالعه در کتاب صوتی
  13:53
 • 02 – معرفی دو نرم افزار خواندن کتاب صوتی
  11:02
 • 03 – کند خوانی الکترونیکی
  17:33
 • 04 – تمرین جدا کردن
  10:24
 • 05 – شناخت کامل ابزار
  14:26
 • 06 – الکترو کتاب
  18:25
 • 07 – هدف خواندن
  17:40
 • 08 – هفت عادت کتاب الکترونیکی خوان موثر
  8:58
 • 09 – دنبال چی باشیم؟
  16:09

چطور متون انگلیسی را سریع بخوانیم؟ (ویدئو)

 • 01 – چشم ها را تقویت کنید
  14:35
 • 02 – خواندن متن از ابتدا تا انتها
  15:58
 • 03 – مهندسی معکوس
  28:20

چطور کتاب الکترونیکی بخوانیم؟ (صوتی)

 • دانلود فایل صوتی

چطور متون انگلیسی را سریع بخوانیم؟ (صوتی)

 • 01 – چشم ها را تقویت کنید
 • 02 – خواندن متن از ابتدا تا انتها
 • 03 – مهندسی معکوس

چک لیست ها

 • 01 – چک لیست اول
 • 02 – چک لیست دوم
 • 03 – چک لیست سوم

اسلاید های آموزشی

 • دانلود اسلایدهای آموزشی

تمرین انگشت

 • 01 – تمرین انگشت – بخش اول
  0:52
 • 02 – تمرین انگشت – بخش دوم
  0:54
 • 02 – تمرین انگشت – بخش سوم
  1:03
 • 02 – تمرین انگشت – بخش چهارم
  1:04

تمرین انگشت

 • 01 – تمرین انگشت – بخش اول
 • 02 – تمرین انگشت – بخش دوم
 • 02 – تمرین انگشت – بخش سوم
 • 02 – تمرین انگشت – بخش چهارم

حق استفاده از محصول

 • چه کسانی حق استفاده از محصولات را دارند؟
  2:54

وبینار پرسش و پاسخ (ویدئو)

 • 01 – وبینار پرسش و پاسخ تند خوانی
  1:10:37

وبینار پرسش و پاسخ (صوتی)

 • 01 – وبینار پرسش و پاسخ تندخوانی

تندخوانی تکمیلی (بخش آپدیت شده در اسفند 99)

 • فیلم تقویت چشم شماره 2
  7:54
 • قسمت آموزش تندخوانی تکمیلی
  45:21

فایل‌های پی دی اف‌ (بخش آپدیت شده در اسفند 99)

 • دانلود pdf درس

باشگاه تقویت حافظه | داشتن حافطه فوق العاده

 • 01 – ورود به باشگاه و آمادگی ذهنی
  17:59
 • 02 – آشنایی با آناتومی
  22:13
 • 03 – تکنیک تصویر سازی
  19:11
 • 04 – تکنیک سر واژه
  15:16
 • 05 – تکنیک به یاد سپاری اسامی
  15:29
 • 06 – تکنیک الگوی ثابت اعداد
  23:24
 • 07 – الگوی ثابت
  17:51
 • 08 – تکنیک کاخ حافظه و سفر
  21:31
 • 09 – تکنیک بدن
  8:59
 • 10 – خارج از باشگاه باید چه کاری انجام دهیم؟
  8:41
 • 11 – چگونه همیشه آماده باشم؟
  6:36
 • 12 – فراموشی
  15:58
 • 13 – توضیحات ورزشی
  13:07
 • 14 – اثر زیگارنیک
  4:14

باشگاه تقویت حافظه | داشتن حافطه فوق العاده (اسلاید)

 • 01 – تمرین محصول حافظه
 • 02 – اسلاید باشگاه حافظه

Student Ratings & Reviews

3.8
جمع 5 امتیاز
5
2 امتیازات
4
2 امتیازات
3
0 امتیاز
2
0 امتیاز
1
1 امتیاز
رح
2 ماه قبل
سلاممن هر کاری میکنم موانع تندخوانی رو - برگشت به عقب و مکث - انجام میدم. هی احساس میکنم که اگه یکبار سریع بخونم چیزی یاد نمی‌گیرم.لطف می‌کنید راهنمایی کنید چطوری این موانع رو کلا انجام ندم؟؟
عغ
3 ماه قبل
خوب
فهیمه اکبریان
3 ماه قبل
خوب
S
4 ماه قبل
جامع و مفید خیلی چیزا ازش یادگرفتم با ابزار و روش های معرفی شده تمامی سبک مطالعاتیم تغییر کرد
مف
5 ماه قبل
با کمک آموزش های این دوره در طول یه ماه تمرین تمرکزم وسرعت مطالعه حداقل دوبرابر شده
اسکرول به بالا