خرید کتاب

می‌گویند هر کتابی چیزی برای یاد دادن به ما دارد. از هر کتاب می‌توان چیزی فرا گرفت.
چه داستانی باشد، چه تخیلی یا آموزشی…
کتاب خواندن لذت غیرقابل وصفی دارد.

در زندگی پرمشغله امروزی به دشواری می‌توان زمانی برای مطالعه فراهم کرد. شمار کتاب‌ها هم آن‌قدر زیاد و متنوع است که عملاً امکان ندارد کسی بتواند در زندگی‌اش تمام کتاب‌ها را بخواند. همچنین با وجود شبکه‌های اجتماعی و حجم محتوای تولید شده در ان‌ها و دغدغه‌های روزانه زندگی، ما فرصتی برای آزمون و خطا و انتخاب بهترین کتاب‌ها نمی‌یابیم!
بنابراین چاره چیست؟

راه چاره این است که به سراغ کتاب‌های برتر و امتحان پس داده برویم. برای اینکه بتوانیم بهترین و بهینه‌ترین استفاده ممکن را از وقت و زمان خود ببریم. زندگی بسیاری از افراد موفق و مشهور جهان، با خواندن یک کتاب متحول شده است. گاهی یک کتاب خوب می‌تواند نقطه عطف زندگی شما باشد و دریچه‌ی تغییر و تحول را به زندگی شما بگشاید. واقعیت این است که کتاب، یک «بخشنده‌ی بی‌منت» است. به شما می‌آموزد و بدون چشمداشت، هر آنچه در خود دارد در اختیار شما قرار می‌دهد. چیزی را می‌شناسید که هر بار بتوانید چیزی تازه از آن یاد بگیرید بدون اینکه خساست به خرج دهد؟
کتاب خواندن در تمام مراحل زندگی می‌تواند تخیل را برانگیزد، ما را به دنیاهای تازه و جدید رهسپار کند و الهام‌بخش و چالش‌برانگیز باشد… در بخش «خرید کتاب» سایت «بیشتر از یک نفر» می‌توانید بهترین کتاب‌های موفقیت و بهبود فردی، کتاب‌های روانشناسی و خودیاری را به صورت چاپی و الکترونیکی تهیه کنید. خرید اینترنتی کتاب، یکی از بهترین روش‌های صرفه‌جویی در هزینه و زمان است. برای تهیه کتاب‌های موردنظرتان کافی است روی عکس کتاب مربوطه کلیک کنید.

جدیدترین کتاب ها

اسکرول به بالا