5.00
(6 امتیازات)

مشکلات زندگی؛ دوره رایگان پیشواز | آرامش در دل هیاهو

دسته بندی ها: بدون دسته بندی
لیست علاقه‌مندی‌ها اشتراک گذاری
اشتراک گذاری محصول
لینک صفحه
در رسانه های اجتماعی به اشتراک بگذارید

درباره دوره

دوره رایگان پیشواز | آرامش در دل هیاهو 

به نظر شما کسی هست که در یکی از موقعیت‌های زیر و دیگر انواع مشکلات زندگی گیر نکرده باشد؟

 • از دست دادن یکی از عزیزان یا جدا شدن از کسی که خیلی دوستش دارید؛
 • تجربه کردن مشکلاتی مثل بیماری یا اتفاقات ناگوار و دشوار؛
 • مجبور شدن به تغییر در عادت‌هایی که همیشه داشته‌اید؛
 •  شکست‌هایی در زندگی، کسب و کار، ازدواج؛
 •  و ده‌ها اتفاق و حادثه دیگر که در طول زندگی همه ما بدون تردید رخ خواهد داد….!

اگر از سخت‌گیرترین معلم زندگی‌تان یعنی «گذشته»، بزرگترین درس‌ها را نگرفته باشید، توقع دارید آینده چگونه برایتان رقم بخورد؟

 

مجموعه بیشتر از یک نفر تقدیم می‌کند:

⭐️ مشکلات زندگی؛ دوره رایگان پیشواز | آرامش در دل هیاهو ⭐️

با پیام بهرام پور


اطلاعات فوری دوره رایگان پیشواز | آرامش در دل هیاهو

اسم دوره چیست؟

دوره رایگان پیشواز | آرامش در دل هیاهو

هزینه دوره چقدر است؟

این دوره رایگان است. لطفاً آن را به دیگران هم معرفی کنید تا دیگران هم از مطالب بی نظیر آن استفاده کنند.

مدرس این وبینار کیست؟

پیام بهرام پور ! معرفی کامل‌تر این مدرس را کمی پایین‌تر می‌توانید ببینید.

 


سرفصل‌های اصلی دوره مشکلات زندگی؛ دوره رایگان پیشواز | آرامش در دل هیاهو

 • مقدمه آرامش، چطور در دنیای کنونی دوام بیاوریم و موفق شویم؟
 • عملکرد مغز ما چگونه است؟ چطور مغزمان را دوباره بازیابی کنیم؟
 • ویژگی‌های دوران کنونی (عدم قطعیت، بحران‌ها و غیره)
 • در دنیای کنونی، چه خطراتی تهدیدمان می‌کند؟ چطور خود را حفظ کنیم؟
 •  راهکارهایی فوق‌العاده برای بهره بردن از این دنیای شلوغ
 • در دل هیاهوهای کنونی، چگونه به درستی ریسک کنیم؟
 • و چندین موضوع دیگر که به صورت مفصل درباره‌شان آموزش خواهم داد.

دوره رایگان پیشواز | آرامش در دل هیاهو 

ما در دنیای VUCA زندگی می کنیم…

آقای روری سیمپسون (Rory Simpson ) از مدیران ارشد تلفونیکا (شرکت عظیم مخابراتی اسپانیایی) می گوید: ما در دنیای ووکا زندگی می کنیم. ووکا از ابتدای چهار واژه تشکیل شده است:

 واژه اول که Volatility است را می توانیم به «تغییرات خیلی زیاد» معنا کنیم.

 واژه دوم یا uncertainty را می توانیم «عدم قطعیت» معنی کنیم.

 واژه سوم یا complexity را می توانیم «پیچیدگی» مضمون بدهیم.

 و چهارمین واژه ambiguity را می توانیم با عنوان «ابهام» در نظر بگیریم.

ووکا به زبان ساده می گوید: دنیای ما پر از تغییرات، ابهام، عدم قطعیت ها و پیچیدگی هاست…

اگر در سالیان قدیم یک شرکت تصمیم به تولید یک نوع گوشی می گرفت، مطمئن بود که دستکم چندسال می تواند فروش آن را تضمین کند. اما دنیای کنونی پر از تغییرات و ابهامات و عدم قطعیت ها و پیچیدگی هاست. ممکن است موبایل یا وسیله ای که تویلد کرده اید، در روز رونمایی اش مدل جدیدتری از آن به بازار آمده باشد! (مشکلات زندگی)

 

در زندگی روزمره هم باید این عدم قطعیت‌ها و پیچیدگی‌ها و ابهامات را بپذیریم و خود را به سلاح‌هایی آماده کنیم که بتوانیم با مخاطرات گوناگون، بحران‌ها و اتفاقات پیش بینی نشده، مبارزه کنیم یا خود را با شرایط مختلف وفق دهیم…!

 

دوره رایگان پیشواز | آرامش در دل هیاهو 

 

 جهان ووکا (VUCA world):

جهانی نوسانی (volatility)، سرشار از عدم قطعیت (uncertainty)، پیچیده (complexity) و مبهم و رازآلود (ambiguity)…

کدام نگرانی‌ها؟ ما به چند درصد از نگرانی‌هایمان کنترل داریم؟

قبل از اینکه در مورد دایره کنترل و دایره نگرانی حرف بزنیم می‌خواهم از ما بپرسم چگونه باید به زندگی نگاه کنیم؟ آیا روش‌ها و قوانینی که تاکنون از پیش‌گرفته‌ایم می‌تواند به ما کمک کند؟ می‌توانیم چشم‌انداز زندگی را در سه پرسش مهم و اساسی بررسی کنیم. پرسش‌هایی که رفتار و نحوه زندگی ما را تحت تأثیر قرار می‌دهند.

این سه پرسش عبارت‌اند از:

1- چه چیزهایی در کنترل ما هستند؟

منظور همه کارها و انتخاب‌هایی است که ما مستقیماً می‌توانیم آن‌ها را کنترل کنیم و انجام دادن یا ندادن آن‌ها صد درصد در حیطه توانایی، کنترل و اختیار ما هستند.

2- چه چیزهایی را می‌توانیم تحت تأثیر قرار دهیم؟

به‌عبارت‌دیگر هر آنچه به‌صورت مستقیم یا غیرمستقیم توسط ما تأثیر می‌پذیرند. خواه ما توانایی کنترل مستقیم و بی‌واسطه آن‌ها را داشته باشیم، خواه به‌صورت غیرمستقیم بر روی آن‌ها اثربخش باشیم.

3- چه چیزهایی ما را نگران می‌کنند؟

چیزهایی که درباره آن‌ها نگران می‌شویم بسیارند.

نکته اصلی این است که خیلی وقت‌ها ما هیچ‌گونه کنترلی بر آن‌ها نداریم و نگرانی ما بابت اتفاق‌هایی است که از دست ما هیچ کاری برنمی‌آید.

با توجه به قطعیت داشتن مرگ، پرسش اصلی این است که چگونه زندگی کنیم که بتوانیم بهترین بهره را از امکانات غیرقطعی زندگی ببریم؟

پس از بررسی عمیق‌تر این پرسش‌ها درمی‌یابیم که زندگی ما شامل دو دایره اصلی است:

1- دایره کنترل

جایی است که همه تصمیمات و اتفاقات، به‌طور کامل تحت نفوذ و اختیار ماست. درواقع تمام دغدغه‌ها و نگرانی‌هایمان در این دایره قرارگرفته‌اند. با این پیش‌فرض که ما مستقیماً بیشترین تأثیرگذاری را بر آن‌ها داریم و می‌توانیم آن‌ها را تغییر دهیم.

2- دایره نگرانی‌ها

جایی است که اتفاقات و رخدادهایش تحت اختیار و کنترل ما نیستند. دایره نگرانی بیانگر همه‌چیزهایی است که برای یک فرد اهمیت دارد ولی اتفاقات و رخدادهایش تحت اختیار و کنترل او نیستند. به‌عنوان‌مثال، بیشتر مردم به آب‌وهوا و تأثیر آن در زندگی روزمره خود علاقه دارند. بااین‌وجود هیچ کاری برای آن نمی‌توانند انجام دهد. ممکن است نگران محیط‌زیست یا اتفاق‌های سیاسی کشور باشیم.

نگرانی برای گران و ارزان شدن نرخ اجناس در کشور، نگرانی در مورد جنگ، نرخ دلار، ورشکستگی شرکت‌ها، گرفتن مجوزها و ده‌ها مورد مشابه دیگر. همه این‌ها در دایره نگرانی ما قرار دارند چون ما قدرت انتخاب یا تغییری در آن‌ها را نداریم.


دوره رایگان پیشواز | آرامش در دل هیاهو 

مشکلات زندگی: به‌طورکلی هر چیزی که نگران آن باشید، وارد دایره نگرانی شما می‌شود. دایره نگرانی به‌مراتب بزرگ‌تر از دایره نفوذ ما است. از سویی دیگر، دایره کنترل درون دایره نگرانی قرار دارد و رفتارهای مربوط به «من» را در برمی‌گیرد.

همه جوانب دنیای ما که مستقیماً می‌توانیم آن‌ها را کنترل کنیم. «کنترل» زمانی اتفاق می‌افتد که قدرت انتخاب برای انجام کارها را بدون تأثیر مستقیم نظر دیگران داشته باشیم. دایره کنترل، فقط می‌تواند به خود شخص مربوط باشد و به همین دلیل است که مستقیماً به خودآگاهی ما مربوط می‌شود.


❌ نکته مهم: ما مطمئن هستیم که این آموزش، به درد خیلی‌ها می‌خورد…. آن را رایگان کرده‌ایم، فقط یک درخواست از شما داریم، اینکه حداقل به یک نفر دیگر، شرکت در این دوره را پیشنهاد بدهید. اگر فکر می‌کنید افراد بیشتری هستند که به این آموزش مهم نیاز دارند، خبرشان کنید… حتماً بعد از شرکت در این دوره از شما سپاسگزاری خواهند کرد….

آیا بهتر نیست به‌جای تمرکز بر دایره نگرانی به دایره کنترل توجه کنیم؟

با درگیر شدن بر نگرانی‌ها، انرژی لازم برای تمرکز و رشد در حلقه نفوذ را نخواهیم داشت. به‌سادگی جهانی را شکل می‌دهیم که آن را به نام جهان سوم می‌شناسند. جهانی که مردمش در مورد همه جهان حرف می‌زنند و اظهارنظر می‌کنند ولی در هیچ جای جهان نفوذ و انرژی ندارند.

در تمام مدتی که مشغول به فکر در حوزه نگرانی‌ها هستیم، فقط یک کار انجام داده‌ایم: تولید نگرانی و مصرف انرژی محدودمان درجایی که هیچ قدرت و انتخابی نداریم.

انسان‌های خوشحال، انرژی خود را در دایره کنترل متمرکز می‌کنند.

انسان‌های مضطرب، انرژی خود را در دایره نگرانی جمع می‌کنند.

اگر سوالی دارید و یا به مشاوره رایگان نیاز دارید با شماره 02191090908 تماس بگیرید

به شما یاد می‌دهیم چطور دایره کنترل را بر دایره نگرانی غلبه دهید..

با همراهی رسانه‌ها و تمرکز بر چیزهایی که تحت کنترل ما نیستند، دایره نگرانی خود را چنان گسترش داده‌ایم که حتی دامنه دایره کنترل ما را اشغال می‌کند. درواقع به یک زندگی واکنشی دچار شده‌ایم.  بزرگ‌ترین رسالت رسانه‌ها این است که ما را در دایره نگرانی به گروگان بگیرند. برای قدرت بخشیدن به دایره کنترل، باید از اخبار فاصله بگیریم، وقت و انرژی خود را روی چیزی متمرکز کنیم که می‌توانیم روی آن تأثیر بگذاریم و از آن نتیجه بگیریم. با این روش می‌توانیم انگیزه خود را برای حرکت و اقدام به‌سوی کارهایی که در اختیارمان هستند به کاربندیم.

دلیل رشد دایره کنترل همین است. هرچه بیشتر برنده شویم، اعتمادبه‌نفس زیادتری کسب کرده و تأثیر بیشتری بر افراد اطراف خودخواهیم گذاشت.

در طول مسیر زندگی، هنگامی‌که اولویت‌های خود را مشخص کرده‌ایم، وقتی با موقعیت‌های دشوار روبرو می‌شویم تنها کافی است این پرسش را از خود بپرسیم:

آیا این موضوع در دایره کنترل یا تأثیر من قرار دارد یا در دایره نگرانی؟

پاسخ به این پرسش نشان‌دهنده مسیر درست است پس باید بی‌درنگ اقدام کنیم. دایره کنترل انسان‌ها به کیفیت روابط و گفتگوهایی که در آن روابط اتفاق می‌افتد نیز مرتبط است. هر چه از دیگران تأثیر بیشتری بگیریم دایره نگرانی ما نیز بزرگ‌تر می‌شود. از انسان‌هایی که با فرکانس غر زدن و نالیدن مسئولیت زندگی خود را قبول نمی‌کنند دوری‌کنیم. کسانی که در زندگی‌شان همیشه شخص دیگری را مقصر می‌دانند قابل‌اعتماد نیستند.

تلاش کنیم:

برای چیزهایی را که نمی‌توانیم تغییر دهیم آرامش، برای چیزهایی که می‌توانیم تغییر دهیم شجاعت؛ و برای آگاهی از آن‌ها خرد داشته باشیم….

در دوره رایگان پیشواز، به شما تمام این مباحث را به صورت عمیق و کاملا کاربردی آموزش می‌دهیم…!

بزرگترین دستاورد شرکت در دوره رایگان پیشواز | آرامش در دل هیاهو

چه دستاوردی بالاتر از آرامش؟

در دنیایی که هیاهوهای اغلب برای هیچ، دست و بالمان را بسته و ما را به اسارت گرفته‌اند، چه موهبت و دستاوردی بالاتر از آرامش؟

همه ما کار می‌کنیم، تلاش می‌کنیم، غصه میخوریم و سختی میکشیم تا در نهایت به یک چیز برسیم: «آرامش»!

حالا ما دوره‌ای رایگان برایتان تدارک دیده‌ایم که به وسیله آن می‌توانید به صورت فعالانه (و نه منفعلانه و نه با کناره گرفتن از دنیا) بتوانید نقشی موثر برای خود و اطرافیانتان بازی کنید و در عین تلاش برای موفق شدن و رسیدن به اهداف، آرامش را سرلوحه زندگی‌تان کنید.

موارد دیگری که در میزان آرامش ما نقش دارند را بررسی می‌کنیم…

علاوه بر نوع تفکر و ذهنیت، سبک زندگی‌مان هم باید در راستای به دست آوردن آرامش باشد.

در دوره رایگان پیشواز، به سراغ یک سبک زندگی متعادل، با طراوت و فوق العاده می رویم. به شما می‌گوییم چطور تغذیه، ورزش، خواب و سایر عناصر سبک زندگی، می‌تواند در میزان آرامش شما نقش بازی کند.

به شما می‌گوییم چگونه از خود به درستی مراقبت کنید تا ریسک بحران‌ها و اتفاقاتی که می‌توان جلوی آن‌ها را گرفت را به حداقل برسانید. ریسک بیماری‌های جسمی، روحی و اتفاقاتی که با کمی تغییر ساده در زندگی، می‌توانید مانع از بروزشان شوید.


مدرس دوره رایگان پیشواز | آرامش در دل هیاهو کیست؟

پیام بهرام پور به شما آموزش می‌دهد که چطور در دنیای پر هیاهوی کنونی، آرامش خودتان را حفظ و زندگی مطلوبی داشته باشید!

در باره پیام بهرام پور

دوره رایگان پیشواز | آرامش در دل هیاهو 

 

پیام بهرام پور، مدرس‌ سخنرانی و مهارت‌های ارتباطی است. بخشی از رزومه ایشان را در زیر بخوانید:

✅ موسس مجموعه آموزشی بیشتر از یک نفر

✅ او تا به حال بیش از 10 جلد کتاب از جمله کتاب جعبه ابزار سخنرانی (با مقدمه‌ای از Diane Windingland) و کتاب‌های انسان 2020 ، ازشنبه ، تیغ، مهندس خوشبختی ، مهندسی آرزوها ، چگونه در بیست ساعت هر چیزی را یاد بگیرید؟ را نوشته و این اواخر هم کتاب قله را ترجمه کرده است.

✅ پیام بهرام پور بیش از 20000 نفر-ساعت سخنرانی و کارگاه آموزشی (در مراکز مختلف از جمله دانشگاه‌های شریف، تهران و …) برگزار کرده است.

✅ او بیش از 100 مقاله آموزشی در مجلاتی از جمله راز، خلاقیت و … انتشار داده است.

✅ پیام بهرام پور تجربه تولید بیش از 15 دوره آموزشی غیر حضوری را در کوله بارش دارد!

✅ پیام بهرام پور در بیش از 30 برنامه در رسانه ملی (شبکه دو سیما، شبکه استانی همدان، شبکه استانی یزد، رادیو اقتصاد) دعوت شده و آموزش داده است.

✅ او مشاور و مربی شماری از غول‌های اقتصادی کشور است…

 

 

خدمات شرکت در دوره رایگان پیشواز | آرامش در دل هیاهو

فایل تصویری با کیفیت بالا: اینجوری به راحتی می‌تونید مرور کنید و بیشتر یاد بگیرید!

فایل صوتی با کیفیت بالا: این هم برای مرور دوباره بدون دیدن فیلم!

اسلاید آموزشی دوره: به صورت پی دی اف و با کیفیت بالا تقدیم حضورتان می‌شود.

پاسخ‌دهیِ نامحدود و همیشگی به پرسش‌های شما

تیم پشتیبانی و پاسخگویی مجموعه «بیشتر از یک نفر»، همیشه آماده پاسخگویی به سوالات و حل مشکلات شماست. پس اگر در مورد این دوره رایگان سوالی داشتید،‌ می‌توانید با این شماره‌ تماس بگیرید:  02191090908

 


⭕️ «دوره مشکلات زندگی؛ پیشواز | آرامش در دل هیاهو» در یک نگاه:

یکبار دیگر اطلاعات کلی دوره را سریع ببینید تا چیزی جا نیفتاده باشد:

 مدرس اصلی و طراح دوره: پیام بهرم پور (مدرس و سخنران)

 مطالب آموزشی دوره: چگونه در دنیای پرهیاهو و پرسرعت کنونی، آرامش خود را حفظ کنیم و زندگی رضایت‌مندانه‌تری داشته باشیم؟

  محل برگزاری: این آموزش به صورت غیرحضوری است! هر جایی که شما دوست دارید (فقط یک کامپیوتر یا موبایل متصل به اینترنت نیاز دارید)

  مبلغ سرمایه گذاری:  این دوره کاملاً رایگان است! شرکت کنید و لذت ببرید و به دیگران هم معرفی‌اش کنید!

  مدت زمان دوره: در مجموع سه و نیم ساعت آموزش ناب!


«بیشتر از یک نفر» را کم می‌شناسم...

در مؤسسهٔ «بیشتر از یک نفر» به افراد کمک می‌کنیم که با آموزش‌هایی که این ویژگی‌ها را داشته باشند، کاری کنند که خودشان و اطرافیانشان رشد کنند تا دنیا جای زیباتری برای زندگی همه ما و نسل‌های بعد از ما شوند: «آموزش‌های اصولی، کاربردی، مبتنی بر تحقیقات و پژوهش‌های علمی روز دنیا، ساده بودن در عین جامع و کامل بودن و در نهایت بومی سازی شده».

چندین سال است که تمام‌وقت و تمام‌قد، تلاشگر وادیِ پُرجاذبهٔ آموزش و رشد هستیم. اگر می‌خواهید درباره «بیشتر از یک نفر» بیشتر بدانید، به لینک زیر بروید:

درباره مجموعه «بیشتر از یک نفر»

 

 

و در نهایت،  اگر سوالی دارید با کارشناسان ما در ارتباط باشید 02191090908 
یا سوالاتتان را در بخش نظرات بپرسید، در کمتر از 24 ساعت پاسخ خواهیم داد..

 

❓سوالات متداول در مورد دوره رایگان پیشواز

حق دارید اینطور فکر کنید که این مطالب اثری ندارد و از سنتان گذشته، اما تحقیقات جدید نشان می‌دهد مغز ما هرگز برای یادگیری، پیر نیست…مطمئن باشید برای یادگیری، هیچ وقت دیر نمی‌شود…حتماً با یادگیری نکات این دوره، تاثیر مثبتی روی زندگی خود و اطرافیانتان خواهید گذاشت.

 

اصلا توصیه اکید ما این است که نه فقط شما بلکه هرکسی که دوستش دارید را به این دوره دعوت کنید و کنار هم، از آموزش ناب لذت ببرید!

 

خیر! تجهیزات خاصی لازم نیست. تنها یک گوشی یا لپ تاپ و اینترنت! بقیه کارها با ما!

 

شاید برایتان عجیب باشد اگر بگوییم که این دوره انگار دارد حضوری برگزار می‌شود! چون قرار است شما تمریناتی ساده و جذاب انجام دهید و بتوانید به معنای واقعی کلمه، چگونگی رسیدن به آرامش را یاد بگیرید و اثراتش را در زندگی‌تان پیاده سازی کنید.

 

مطمئن باشید اگر هم خارجی‌ها (!) به جایی رسیده باشند با همین آموزش‌هایی است که جای آن در دل آموزش و پرورش ما همیشه خالی بوده… این دوره برای شما مناسب است. شک نکنید!

 

مشاهده توضیحات کامل

محتوای دوره

فایل های ویدیوی

 • بخش اول
  01:16:03
 • بخش دوم
  42:17

فایل های صوتی

اسلایدهای آموزشی

رتبه بندی و نظرات دانشجویان

5.0
جمع 6 امتیاز
5
۶ رتبه بندی
4
۰ رتبه بندی
3
۰ رتبه بندی
2
۰ رتبه بندی
1
۰ رتبه بندی
بش
2 سال قبل
عالی
مر
2 سال قبل
عالیه
احمد بلال شمس
2 سال قبل
سلام و خوش به حالم که با چنین مجموعه بی نظیر آشنا شدم, دوره واقعا عالی بود سخن های که جای دیگری گفته نشده بود و من سه نکته ای بردم رو گرفتم دم تون گرم. به دوستان توصیه می کنم اگر تمام دوره های بیشتر از یک را هم دیده اید این از کنار این دوره رایگان رد نشید و انرا با دقت و شوق نگاه کنید و حال کنید.
سپاسگذارم با عشق و قلب.
MM
2 سال قبل
بسیار عالی و درجه یک
ارزوی سلامتی برای استاد بهرام پور
عالی
غم
3 سال قبل
عالی بارسومه دیدم و هربار یه چیزتازه یادگرفتم
اسکرول به بالا