دعوت از سخنرانان برای برنامه های سمینارها و…

شما می‌توانید به جای مطالعه متن زیر، با شماره 44609613 تماس بگیرید و توضیحات دقیق‌تری را دریافت کنید.

از این که علاقه مندید تا مباحث آموزشی سخنوری، ارتباطات، سخنرانی و فن بیان را به سازمان، مردم شهر و یا مجموعه خود منتقل کنید از شما متشکریم و امیدواریم که بتوانیم با همکاری بسیار دقیق و حرفه‌ای با یکدیگر برنامه‌ای فوق‌العاده پیش رو داشته باشیم.

به منظور افزایش کیفیت برنامه لطفاً این صفحه را بسیار دقیق مطالعه بفرمایید.

چه برنامه‌ای مناسب من است؟

پیش از هرچیز لازم است با سبک‌های مختلف برگزاری برنامه‌ها آشنا شوید تا در صورت لزوم بتوانید بهترین و متناسب‌‌‌ترین حالت برای شرایط خود را انتخاب نمایید

سمینار آنلاین!

برنامه‌های غیر حضوری و از طریق اینترنت و کوتاه مدت. روشی مناسب برای کاهش هزینه‌ها و موضوعاتی که نیاز به تمرین کمتری دارند.

کارگاه‌ها

روشی مناسب برای تعداد مخاطبان کم و به صورت کاملاً عملی. معمولاً در زمان یک و دو روز توصیه می‌شود

کنفرانس

کنفرانس معمولاً برای تعداد زیادی از مخاطبان کاربرد دارد و گزینه مناسبی برای ثبت نام در کارگاه‌ها می‌باشد

دوره و کلاس

دوره‌ها در حقیقت کارگاه‌های و برنامه‌های کاملاً عملی هستند که به صورت چند جلسه‌ای برگزار می‌شوند.

محمد پیام بهرام‌پور مناسب چه نوع صحبت‌هایی است؟

اگر عضو سایت ما باشید، احتمالاً با تخصص‌ها و مهارت‌های من آشنا هستید اما اگر برای دعوت به یک جلسه سخنرانی شاید لازم باشد کمی دقیق‌تر و کامل‌تر با مهارت‌های تخصصی من آشنا شوید. در ادامه زمینه‌های تخصصی حرفه‌ای خود را تقدیم حضور شما می‌کنم.ارتباط با مشتری مهارت‌های فن بیان در ارتباط با مشتری، یکی از اصول بسیار جدید کسب و کارهای به روز و حرفه‌ای است. با دانستن این مهارت‌ها و آموزش آن به کارمندان خود مشتریان خود را طرفدارانتان و تبدیل کنید.متقاعدسازی چه هدفتان از ارائه مطلب، فروش باشد و چه متقاعد سازی برای پذیرفتن یک پروژه و …. شما نیاز به دانستن مهارت‌های متقاعد سازی دارید. با مهارت‌های متقاعد سازی خود را به خوبی مسلح کنید.تکنولوژی آموزش کاملاً حرفه‌ای و اصولیِ جدیدترین تکنولوژی‌های آموزشی متعارف در دنیا و کار با نرم‌افزارهای ارائه مطلب همچون Prezi و PowerPoint و مهارت‌های ارائه مطلب با استفاده از آنهایاددهی-یادگیری با توجه به رشته تحصیلی (Educational Technology تکنولوژی آموزشی) و علاقه شخصی من، مباحث مربوط طراحی الگوهای آموزشی، اصول یاددهی و یادگیری و … در این مقوله جای می‌گیرند سخنوری و سخنرانی تمام آنچه سخنوران برای ارائه یک سخنرانی باید بدانند.

مدیریت ترس از سخنرانی، مهارت‌های سخنرانی بداهه، جلب توجه مخاطبان ساختار و سازماندهی کلام، و…. در این مقوله می‌گنجند

 

ارائه مدرک

PSV-Certificate

در صورت تمایل، امکان صدور مدرک از موسسه PSV وجود دارد اعتبار این مدرک از طریق سایت انگلیسی زبان آن قابل استعلام بوده و نیازی به ترجمه آن نیست.

 

به همین منظور شما می‌توانید همزمان با تکمیل فرم درخواست سخنران، تمایل خود را به دریافت مدرک ذکر نمایید تا ضمن انجام مکاتبات با موسسه PSV نتیجه آن به شما اعلام شود.

 

گفتنی است که زمان دریافت این مدرک حدود 10 تا 14 روز کاری بعد از برگزاری جلسه کارگاه یا سخنرانی است و بسته به شرایط، موضوع،‌ زمان و… گواهی حضور یا گواهی به پایان رساندن اعطا خواهد شد.

 

گفتنی است که موسسه PSV برای صدور هر مدرک، مبلغی در حدود 35 هزار تومان دریافت خواهد کرد.

 

 

ملزومات فنی و رفاهی

به منظور برگزاری با کیفیت برنامه ضروری است که ملزومات فنی زیر برای هر جلسه وجود داشته باشد:

1. سیستم صوتی بی سیم (ترجیحاً میکروفن هدست بوده و دستی نباشد)

2. امکان اتصال پروژکتور به لپتاب شخصی سخنران

3. امکان اتصال مستقیم فیش صدا به بلندگو (در سالن‌های بیش از 30 نفر)


چند نکته:

1. تحت هیچ شرایطی هیچ نوع اطلاع رسانی و یا تبلیغاتی از طریق سخنران اعلام نخواهد شد و برای این موضوع با مجری  هماهنگی لازم به عمل آورید.

2. حتماً در تهیه هواپیما و هتل و اتوموبیل دقت کافی را داشته باشید.

3. در صورت انصراف شما از سخنرانی، یک سوم مبلغ توافق شده دریافت خواهد شد.

4. بدون شک اولویت با موضوعات غیر تکراری و تخصصی خواهد بود.

5. حق تکثیر و انتشار فیلم و صوت جلسه قابل مذاکره است

 

چه خدماتی از طرف مجموعه ما ارائه می‌شود

دریافت فایل جزوه حدود 3 روز پیش از برگزاری برنامه، فایل پی دی اف جزوه و سایر ملزومات جزوه برای برگزار کننده ارسال خواهد شد تا در صورت تمایل، جزوه تکثیر گردد و در اختیار مخاطبان قرار بگیرد. امکان درج لوگو برگزار کننده در لوگو وجود خواهد داشت.

دریافت فایل صوتی برنامه در پایان جلسه شما یک سی دی با فرم ام پی تری و با کیفیت قابل قبول از صدای سخنران دریافت خواهید کرد. هرچند توصیه می‌کنیم که صدا برداری به صورت مستقیم و از سیستم صوتی انجام شود اما در صورت لزوم این فایل در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

دریافت راهنمای برگزاری همایش پس از نهایی شدن زمان جلسه، برای شما یک سی دی به صورت پستی ارسال خواهد شد که در آن نکات طلایی برگزاری سمینار و همایش کارگاه، چک لیست‌ها،‌ ملزومات و… قرار داد و همچنین راهکارهای تبلیغاتی و تصاویری مناسب بنر و بیلبود و پوستر ارائه می‌شود.

 

روند درخواست جلسه چطور است؟

1. تکمیل فرم دعوت به سخنرانی (دانلود فرم دعوت به سخنرانی)

2. ارسال آن برای ما به ایمیل [email protected] (عنوان ایمیل حتماً درخواست جلسه سخنرانی باشد)

دوستان عزیز در استان هرمزگان و شهر اهواز از طریق نمایندگان ما در بندرعباس موسسه خانه کیفیت ایرانیان(تلفن: 07633685301 ) و در شهر اهواز از طریق موسسه روزنه نگاه (تلفن: 3138-061 ) لطفاً اقدام نمایند.

3. بررسی درخواست توسط مجموعه آموزش سخنرانی و فن بیان و در صورت موافقت تماس از طریق ایمیل یا شماره موبایل با شما و تعیین هزینه)

4. واریز 50 درصد مبلغ تعیین شده

5. نهایی شدن تاریخ و ساعت جلسه

6. دریافت CD راهنمای برگزاری سخنرانی

7. ارسال بلیط هواپیما و اطلاعات ضروری شناخت مخاطبین

8. دریافت جزوه

9. پرداخت 50 درصد باقی مانده (حداکثر تا سه روز قبل از شروع برنامه)

10. اجرای برنامه!

شما می‌توانید به جای مطالعه متن فوق، با شماره 44609613 تماس بگیرید و توضیحات دقیق‌تری را دریافت کنید.

اسکرول به بالا