پکیج تمام محصولات-بیشتر از یک نفر

پکیج تمام محصولات

پکیج تمام محصولات سایت بیشتر از یک نفر همان پکیجی است که برای رسیدن به یک زندگی هدفمند و حرفه ای در تمام مراحل زندگیتان می خواهید
2% تخفیف تعداد باقی مانده خرید بیشتر از 2 عدد فرصت باقی مانده

6

ارسال بسته به صورت پکیج

هزینه ارسال: رایگان

زمان ارسال: در سریعترین زمان ممکن

ارسال بسته به صورت پکیج

هزینه ارسال: رایگان

زمان ارسال: در سریعترین زمان ممکن

پکیج تمام محصولات بیشتر از یک نفر تمام آن چیزی است که برای یک عمر زندگی موفق هم از لحاظ مالی و هم از لحاظ روابط اجتماعی به آن نیاز داری پس عجله کن به دلیل رونمایی از این دوره فروش فوق العاده ای را تا پایان نوروز برای شما قرار دادیم💪

این پکیج شامل محصولات زیر است:


🌟رونمایی از پکیج تمام محصولات بیشتر از یک نفر و تخفیف ویژه فقط تا 15 فروردین ماه🌟

⛔نکته بسیار مهم
 

اگر یکی از محصولات این پکیج را قبلا تهیه کرده‌اید، اصلا نگران نباشید


شما می توانید با اطلاع دادن این موضوع به تیم بیشتر از یک کوپن تخفیف خود برای محصولاتی که در روزهای آینده روی سایت قرار می گیرند را از ما دریافت کنید

 


پکیج بیشتر از یک شامل چه چیزهایی می شود؟

 

🔸  فیلم سمینار سفرنامه‌ پیام بهرام پور از سمینار 5 روزه تونی رابینز (حدودا دو ساعت فایل تصویری)

🔸 کنترل لرزش صدا (حدودا 40 دقیقه فایل تصویری)

🔸 چطور جذاب و دوست داشتنی باشیم؟ (حدودا یک ساعت فایل تصویری)

🔸 فیلم سمینار ارتباط موثر به روش 1+ (5 ساعت محتوای آموزشی)

🔸 سخنرانی آسانسوری؛ ارتباط موثر فوری با دیگران (حدودا 3 ساعت و 30 دقیقه)

🔸 چطور بدون لهجه صحبت کنیم؟

🔸 21 تغییر کوچک 22 نتیجه بزرگ

🔸 فن بیان در فروشندگی و مشتری مداری

🔸 مدیریت استرس و ترس از سخنرانی (230 دقیقه محتوای آموزشی)

🔸 طراحی فوری سخنرانی

🔸 فن بیان و صداسازی

🔸 دوره غیر حضوری و تصویری مهارت‌های سخنرانی بداهه حرفه ای

🔸 بسته غیر حضوری و تصویری جامع آموزش سخنرانی و فن بیان

🔸 فیلم سمینار حل تعارض و اختلاف در زندگی و کار

🔸 نوشتن و اجرای متن سخنرانی سیاسی برای کاندیداها

🔸 شروع، پایان و پیکربندی سخنرانی

🔸 انعطاف پذیری عصبی در زندگی و کار

🔸 شهامت: اعتماد به نفس ، رفع خجولی و کم حرفی

🔸 فیلم سمینار گفت و گوهای سرنوشت ساز

🔸 فیلم کارگاه کنترلِ کنترل (مدیریت خشم خود و دیگران)

🔸 طرز فکر

🔸 حرفه ای

🔸 کمال گرایی

🔸 مدیریت زمان و برنامه ریزی

🔸 مهارت های متقاعدسازی و ترغیب کاربردی

🔸 افزایش توجه و تمرکز (کلیدی ترین مهارت قرن 21)

🔸 تصمیم گیری

🔸 دفاع دانشجویی

🔸 دوره غیرحضوری داستان گویی بیشتر از یک نفر

🔸 تقویت فن بیان نوجوانان ویژه والدین

🔸 برداشت اولیه

🔸 ساخت اسلاید و پاورپوینت فوق حرفه ای

🔸 پیشرفت شغلی

🔸 فیلم سمینار «انگیزه»

🔸 فیلم سمینار ارتباط هوشمندانه

🔸 مقابله با لجبازی کودکان

🔸 تصمیم و هدف گذاری نوجوانان

🔸فیلم سمینار عملگرایی و قدرت اراده

🔸 آموزش تقویت و افزایش عزت نفس و خودباوری

🔸 فیلم سمینار موفقیت اتوماتیک

🔸 فیلم سمینار «تعامل با افراد بدقلق»

🔸دوره غیر حضوری تغییر باور تا موفقیت

🔸 دوره غیرحضوری زبان بدن

 

سوالی درباره این پکیج دارید؟ از ما بپرسید👈02188691567 

 

با تهیه این پکیج در هر دوره چه چیزهایی را یاد خواهم گرفت؟


در این بخش به توضیحی کوتاه و مختصر از محتویاتی که در هر دست را به شما می گوییم؛ در این پکیج طلایی همراه ما باشید...😍💪

 

⭕️ طراحی فوری سخنرانی👇
 

در بین اکثر مشکلاتی که کاربران سایت و علاقه مندان به موضوع سخنرانی به آن اشاره می‌کنند، فرقی نمی‌کند که رئیس باشد یا یک کارمند که باید گزارش کار بدهد، یک دانشجو که باید کنفرانس ارائه کند یا محققی که باید خود را برای یک سمینار آماده کند.... یک نکته مشترک است: این که برای طراحی یک سخنرانی نمی‌دانند دقیقاً باید چه کاری را انجام دهند به همین دلیل تصمیم گرفتم که چنین دوره‌ای را طراحی کنم تا علاقه مندان و عزیزان بتوانند در کمترین زمان ممکن یک سخنرانی را طراحی نمایند.

 

⭕️ فن بیان و صداسازی👇

 

فن بیان و صداسازی چرا مهم است؟ اگر حرف مهمی دارید، اگر دوست دارید صدای قوی، محکم، رسا و استواری داشته باشید، حجم و کیفیت صدای خود را افزایش دهید و اگر دوست دارید صدای ورزیده و آماده ای داشته باشید تا با اعتماد به نفس حرف های خودتان را در هر شرایطی بزنید، این محصول را تهیه کنید و تمرینات آن را انجام دهید.
 

⭕️ فیلم سمینار گفت و گوهای سرنوشت ساز👇
 

این محصول دقیقاً برای این تهیه شده که شما از تمام توانمندی‌ها و مهارت‌های کلامی خود استفاده کنید.

 

⭕️ دوره غیر حضوری و تصویری مهارت‌های سخنرانی بداهه حرفه ای👇

 

اگر می‌خواهید جزو افرادی باشید که بدون آمادگی می‌توانند سخنرانی‌ها و صحبت‌های فی‌البداهه بسیار قدرتمند و ارزشمندی ارائه می‌کنند، این دوره آموزشی غیر حضوری مخصوص شماست!

 

⭕️ بسته غیر حضوری و تصویری جامع آموزش سخنرانی و فن بیان👇


کسانی که در این دوره شرکت می‌کنند یا سمت مدیریتی دارند و یا افراد فوق‌العاده موفقی هستند که اجرای سخنرانی فوق‌العاده برای آنها ضروری است. از همین رو مطالب این دوره به گونه‌ای است که اگر مخاطبان با دوره همراه باشند، در انتهای دوره: شما ترس از صحبت در جمع را کنترل خواهید کرد؛ سبک شخصی، ویژگی‌هایی که دوست دارید و... مخصوص خود را خواهید داشت؛ دقیقاً می‌دانید که چگونه یک سخنرانی را طراحی کنید؟ چگونه حتی بدون آمادگی قبلی سخنرانی‌های ارزشمندی انجام دهید؟ چگونه صدای مناسب یک سخنران را داشته باشید؟ چگونه صحبت خود را به صورت حرفه‌ای پیکربندی کنید و حین صحبت خود گیج نشوید؛ چگونه سبک شخصی خود را در سخنرانی بروز دهید؟ درست مانند یک سخنران حرفه‌ای!

نظر یکی از خریداران دوره جامع:


 

⭕️ فیلم سمینار سفرنامه‌ پیام بهرام پور از سمینار 5 روزه تونی رابینز 👇
 

در فیلم این سمینار نکاتی کاملا کاربردی و نحوه استفاده از برنامه‌ها با توجه به تجربیاتی که آقای بهرام پور از دوره آنتونی رابینز کسب کرده‌اند را با شما به اشتراک گذاشتند.
برخی از سرفصل هایی که در این دوره گفته شد عبارتند از: ادراک ما و ادراک آنها! سرفصل‌های این سمینار چه بود؟ آیا مطالب این سمینار برای ما مفید بود؟ حاشیه‌های این برنامه چه بود؟ مهم‌ترین نکته‌ای که از این سمینار دریافت کردیم چه بود؟ آیا تونی رابینز شرکت کنندگان را باد می‌کند و انرژی بیهوده می‌دهد؟ سخنرانی انگیزشی چه معنی دارد؟ چطور می‌توانیم بهترین استفاده را از این سمینارها ببریم؟ کتاب خواندن بهتر است یا سمینار رفتن؟ آیا دیدن فیلم سمینار نمی‌تواند معادل خود سمینار باشد؟


 

⭕️ کنترل لرزش صدا👇

 

افراد زیادی هستند که در جمع های کوچک یک یا دو نفره بسیار خوب و مسلط صحبت می‌کنند و در مذاکرات فوق‌العاده ظاهر می‌شوند، اما موقع صحبت در جمع، صدای آنها دچار لرزش می‌شود! حتی اگر شما به محتوای خود مطمئن باشید و بر آن تسلط داشته باشید اما اگر در بیان شما مشکلاتی باشد و مثلاً صدای شما بیش از حد بلرزد، می‌توانید مطمئن باشید که مخاطب احساس می‌کند که حرف مهمی برای گفتن ندارید. در این دوره راهکارهایی کوتاه و در عین حال کاملاً عملی برای کنترل لرزش صدا و دست هنگام صحبت در جمع را یاد می گیرید.

 

⭕️ فیلم سمینار حل تعارض و اختلاف در زندگی و کار👇


گاتمن اعتقاد دارد که نحوه ارتباط زوجین با یکدیگر در زمان کوتاهی الگوی مشخصی دارد و می‌تواند تعیین کننده سرنوشت ازدواج باشد. این دوره برای کسانیست که می خواهند مهارت های ارتباطی شون رو تقویت کنند و در تعارضات بهترین رفتار را داشته باشند.

 

سوالی درباره این پکیج دارید؟ از ما بپرسید👈02188691567 

 

⭕️ فیلم سمینار عملگرایی و قدرت اراده👇

 

در این سمینار درباره «قدرت اراده» یا به صورت دقیق تر می توان گفت از چگونگی غلبه بر وسوسه ها صحبت شد. وسوسه هایی که در راستای اهدافمان در مسیر ما قرار می گیرند و برای ما یک سری مشکلات را ایجاد می کنند.
در همایش قدرت اراده گفتیم که چطور می توانیم به تمایلات کوتاه مدت خود غلبه کنیم تا بتوانیم به اهداف بلند مدت خود دست یابیم. به طور کلی می توان گفت به دست آوردن چیز‌های واقعاً ارزشمند در زندگی ساده نیست و راه‌های یک شبه به آن‌ها رسیدن وجود ندارد...
با داشتن اراده و پافشاری کردن، صرف نظر از موانع پیش رو و دشواری‌ها، می‌توان به موفقیت و اهداف مورد نظر دست یافت.

نظر برخی از شرکت کنندگان:

 

 

⭕️ نوشتن و اجرای متن سخنرانی سیاسی برای کاندیداها👇
 

چگونه سخنرانی سیاسی و انتخاباتی خود را طراحی کنیم،متن آن ها را بنویسیم و با قدرت ارائه کنیم؟چطور بحران های سخنرانی را مدیریت کنیم.

 

⭕️ شروع، پایان و پیکربندی سخنرانی👇

 

داشتن یک طرح منسجم در صحبت علاوه بر اینکه جذابیت زیادی در ارائه و صحبت شما ایجاد می کند، سبب می شود از خستگی مخاطب جلوگیری شده و مخاطب تا پایان برنامه پرانرژی باشد و صحبت شما را تا انتها دنبال کند و در نهایت یک صحبت منسجم و قابل درک از شما دریافت خواهد کرد.

 

⭕️ شهامت: اعتماد به نفس ، رفع خجولی و کم حرفی👇

 

شما اگر اعتماد به نفس کافی نداشته باشید،کم رو خجالتی و کم حرف باشید،‌ بسیاری از فرصت‌ها را از دست می‌دهید و یا بسیاری از افرادی که فرصت طلب هستند، از این ویژگی شما سو استفاده می‌کنند! خیلی‌ها - که اصطلاحاً پرررو هستند - از خجالتی بودن، کم بودن اعتماد به نفس و یا نبود مهارت‌های ارتباطی ما سو استفاه می‌کنند و یادمان باشد که نباید اجازه بدهیم چنین اتفاقی رخ بدهد. پس مطمئنم که شما نمی‌خواهید خجالتی و یا کم حرف و کم رو و با اعتماد به نفس پایین بمانید؟ اینطور نیست.

نظر یکی از خریداران دوره شهامت:

زهرا-اسماعیلی-زاده

 


 

⭕️ چطور جذاب و دوست داشتنی باشیم؟👇
 

دانستن اصول و قوانین جذاب و دوست داشتنی بودن برای همه ما جالب است،در این محصول اصول و قواعد جذاب و دوست داشتنی بودن را می آموزید. حقیقت این است که کاملاً اعتقاد داریم که مهارت‌های ارتباطی (علی الخصوص جذابیت) را می‌توان فرا گرفت و بسیاری از این مهارت‌ها، رفتارهایی ساده هستند که شما با دانستن و کمی تمرین می‌توانید آنها را به صورت کاملاً حرفه‌ای اجرا کنید. بنابراین مطمئن باشید که اگر برخی به صورت ذاتی (به بیان دقیق‌تر به دلیل محیط رشد) خوب صحبت می‌کنند، اما هر کسی می‌تواند این مهارت‌ها را با کمی تمرین بیاموزد و از آنها بهره ببرد. هر کسی که دوست دارد با زمان و انرژی کمتر،جذابیت زیادی داشته باشد پس این دوره حتما برایتان کاربردی خواهد بود.

 

⭕️ فیلم سمینار ارتباط موثر به روش 1+👇
 

آنچه در این دوره‌ها بسیار جالب بود این بود که اکثر شرکت کنندگان در انتهای کلاس می‌گفتند بیش از هر چیزی، مطالب این دوره برای زندگی روزمره ما خیلی موثر است و شاید حتی کار و سازمان در اولویت دوم قرار دارد و در صورتی که دوره تکرار می‌شد و برخی از این افراد را می‌دیدیم که از ما تشکر می کردند و می‌گفتند که زندگی آنها تغییرات جدی داشته است...

همین موضوع بدون شک کافی است که این مهارت‌ها را کمی فردی‌تر  - و نه برای سازمان‌ها - ارائه کنیم تا مردمان عزیز کشورمان بتوانند با مهارت‌های ارتباطی به خوبی آشنا شوند و تنش‌هاش عصبی و استهلاک کمتر و نشاط بیشتری را در جامعه عزیزمان داشته باشیم. امیدواریم در انتهای این دوره و با عمل کردن به این موضوع مثل بسیاری از شرکت کنندگان به ما بگویید؛ ممنونم! زندگی من تغییرات فوق‌العاده‌ای را داشت...


 

⭕️ سخنرانی آسانسوری (ارتباط موثر فوری با دیگران)👇
 

در این سمینار در مورد این موضوع صحبت می‌کنیم که چطور می‌توانیم در مدت زمان بسیار کوتاهی (مثل مدت زمان حضور در یک آسانسور) با فردی جدید ارتباط برقرار کنیم و خودمان را معرفی کنیم و ی ارتباط بلند مدت شکل دهیم (تا ایده خود را ارائه کنیم، با آنها ارتباط بگیریم و یا محصولمان را بفروشیم) به صورت کلی تکنیک‌های ایجاد ارتباط‌های موثر کاری و دوستانه در مدت زمان بسیار کوتاه اما به صورت بلند مدت و طولانی ارائه خواهد شد.

 

⭕️ طرز فکر👇

 

فرقی نمی کنه که: دانش آموز باشید یا استاد، صاحب کسب و کار باشید یا کارمند، پدر مادر باشید یا معلم باشید یا هر کس دیگری: اگر تو این دنیای قرن 21 ام زندگی می کنی نیاز داری بدونی چه طرز فکری باعث موفقیت میشه...
این محصول طبق تحقیقاتی پرفسور کارل دوک انجام داده است تولید شده و در مجموعه ی بیشتر از یک بومی شده است،
در این دوره به شما می گوییم که "بهترین طرز فکر" چه چیزی است.

نظر یکی از خریداران دوره طرز فکر:

 

 

⭕️ چطور بدون لهجه صحبت کنیم؟👇

 

این دوره برای تمام عزیزانی که در صحبت‌های خود دارای لهجه هستند و می‌خواهند در زمانی که لازم است مانند زمان سخنرانی، ارائه ی محصول یا ایده در جمع های غیر بومی، ارائه در سازمان های مهم و... لهجه خود را مدیریت کننند بسیار موثر و مفید خواهد بود.


 

⭕️ 21 تغییر کوچک 22 نتیجه بزرگ👇

 

این محصول یک دوران طلایی را به شما هدیه می‌دهد! در این محصول به مدت 21 روز (سه هفته) هر روز صبح را با یک فایل آموزشی 10 دقیقه ای مثبت شروع  می کنید. فایل آموزشی که مباحثی کاملاً کاربردی برای اتفاقات روزمره زندگی طراحی شده و بسیار الهام بخش است! این فایل‌ها هر روز در شما عادت جدیدی را تقویت می کنند و خواهید دید که در روز پایانی دوره یعنی روز بیست و یکم، تغییرات چشم گیری در شما ایجاد شده در حالی که در روز فقط 10 الی 15 دقیقه وقت گذاشته‌اید!


⭕️ فن بیان در فروشندگی و مشتری مداری👇

 

اگر بتوانید یک حسّ فوق العاده در مشتریان خود ایجاد کنید، حتی در شرایط بد اقتصادی هم می‌توانید از رقیب های خودتان جلو بزنید. عامل مشترک در تمام کسب و کارها در رضایت مندی مشتری، ارتباط مناسب با مشتریان است. اگر به هر طریقی با مشتریان خود ارتباط دارید، بدون شک مهارت‌های ارتباطی و فن بیان در ارتباط با مشتری می‌تواند تغییری شگرف در کسب و کار شما ایجاد کند.

 

⭕️ مدیریت استرس و ترس از سخنرانی👇

 

همه ما می دانیم که سخنرانی ابزاری بسیار قدرتمند و ارزشمند است که اگر به خوبی استفاده شود ما را شخصی قدرتمند نشان می دهد و البته به دلیل ترسناک بودن آن بسیار از آن پرهیز کرده و یا سخنرانی های غیر قابل قبولی ارائه می کنند! بنابراین این شما هستید که با تبدیل تهدیدی بزرگ آن را فرصتی بسیار ارزشمند تبدیل خواهید کرد.

 

 

⭕️ انعطاف پذیری عصبی در زندگی و کار👇
 

تصمیم دارید بدانید چطور اقدامات زیر را انجام بدهید؟

چطور یک عادت بد را کنار بگذارید؟
چطور افکار بد رو از خودمون دور کنیم؟
چطور یک مهارت جدید رو یاد بگیریم؟
چطور چیزی رو در زندگیمون تغییر بدیم؟

در این دوره یاد می گیرید

 

⭕️ فیلم کارگاه کنترلِ کنترل (مدیریت خشم خود و دیگران)👇

 

وقتی مدیریت خشم را یاد بگیریم، قطعاً افسوس می‌خوریم! افسوس این که چقدر در گذشته کمتر از زندگی خود لذت بردیم! این محصول به گونه‌ای برای همه شرایط روزمره رزندگی طراحی شده که مناسب هر کسی است زیرا در سه بعد اصلی زندگی یعنی: روابط خانوادگی - روابط اجتماعی- روابط کاری
به صورت کامل کاربرد دارد. اما پیشنهاد بسیار جدی ما به عزیزانی است که از صحبت کردن در شغل خود بیشتر استفاده می‌کنند و یا سخنرانی دارند و به ابزارهای رفع خجولی نیاز بیشتری دارند.

 

⭕️ کمال گرایی👇

 

کامل گرایی، مانع پیشرفت شماست. یقین بدانید محصول «کمال گرایی» بهترین راهکار برای رشد و موفقیت شماست و زندگی شما را دگرگون می سازد. در این دوره ی آموزشی، تمرینات بسیار متنوع و اثر بخشی را برای رهایی از کم گرایی و کامل گرایی طراحی کرده ایم و قدم به قدم با هم جلو می رویم تا به کمال گرایی برسیم.

 

⭕️ مدیریت زمان و برنامه ریزی👇

 

شما هر چقدر که هدف های مهمی داشته باشید، اگر برنامه ای برای پیاده سازی این هدف نداشته باشید، اهداف و خواسته های شما فقط یک آرزو خواهند ماند و چیزی که باعث می شود اهداف شما به مرحله عمل برسند، اقدام های روزانه برای آن هستند. اهداف اگر به صورت روزانه مورد بررسی و بازبینی قرار نگیرند، فراموش می شوند و پس از مدتی که می بینیم هیچ رشدی در آن ها نداشته ایم احساس بی انگیزگی زیادی نسبت به آن ها خواهیم داشت و همین موضوع باعث می شود که این اهداف را فراموش کنیم و مجددا به دنبال اهداف جدیدی باشیم!

نظر یکی از خریداران دوره مدیریت زمان و برنامه ریزی:

 

⭕️مهارت های متقاعدسازی و ترغیب کاربردی👇

 

متقاعدسازی یکی از مهارت های بسیار ضروری برای هر انسان موفقی است که تمایل دارد پذیرش دیدگاه ها و خواسته های خود توسط دیگران را بیشتر نماید. در این کارگاه اصلی ترین تحقیقات مرتبط با مهارت های متقاعدسازی را که متناسب با شرایط فرهنگی کشورمان است ارائه داده شده است.

 

⭕️ افزایش توجه و تمرکز (کلیدی ترین مهارت قرن 21)👇

 

شما فرد موفقی را می‌شناسید که بدون داشتن توجه و تمرکز، دستاوری داشته باشد؟
اما چند نوع تمرکز وجود دارد که اکثر ما در هیچ کدام از آنها درست عمل نمی‌کنیم و عمر، زمان، انرژی و پول خود را به خاطر ندانستن این روش‌ها از دست می‌دهیم. در این دوره تکنیک هایی را برای داشتن تمرکز به شما خواهیم گفت.

 

 

⭕️ تصمیم گیری👇


ما تصمیم های بسیاری را در زندگی می گیریم، در طول روز صدها تصمیم کوچک و بزرگ می‌گیریم. از کارهای کوچک مثل نوشیدن آب تا کارهای بزرگ مثل ازدواج یا راه اندازی کسب و کار
از خریدن یک وسیله تا جا به جایی منزل و از قطع یک رابطه تا برقراری رابطه‌ای تازه...هر روز و هر لحظه داریم تصمیم می‌گیریم؛ بنابراین یادگیری مبحث تصمیم گیری می‌تواند به شدت بر کیفیت زندگی هرکدام از ما تأثیر بگذارد.
فراموش نکنید که اگر تصمیم های کوچک را نتوانیم به درستی ساختاربندی کنیم در تصمیم های بزرگ زندگی دچار مشکل خواهیم شد.

 

⭕️ دفاع دانشجویی👇
 

این محصول به جرات تنها و اولین محصول تصویری ارائه کنفرانس و دفاع دانشجویی است که هیچ محصول دیگری توان رقابت با آن را ندارد.
در این محصول غیرحضوری برای شما تمرین های بسیار کاربردی و عملی در نظر گرفته ایم که با انجام دادن آن ها تاثیرش را روی بهبود فن بیانتان حس می کنید و می توانید به سبک افراد حرفه ای و کاملا مسلط مطالب خود را ارائه دهید.

 

⭕️ دوره غیرحضوری داستان گویی بیشتر از یک نفر👇
 

بدون شک هر کسی که انسان ها سروکار دارد و برای بهبود مهارت ارتباطی خود دنبال شاه کلیدهای ارتباطی است به این محصول نیاز دارد. داستان گویی مهارتی است که برای تعریف کردن یک خاطره ساده در جمع دوستان و یا جلب توجه کودکان و از آن مهم برای استفاده کردن در آموزش ها کاربردی است. به طور خلاصه این دوره برای همه کاربرد دارد مگر کسی که تنها در اتاقی تاریک و بدون هیچ ارتباطی با اجتماع زندگی می کند.

 

سوالی درباره این پکیج دارید؟ از ما بپرسید👈02188691567 

 

⭕️ تقویت فن بیان نوجوانان ویژه والدین👇

 

یک سوال؟ چه رفتارهایی را انتظار دارید فرزندانتان از خودشان نشان دهند؟ آیا رفتارهایی که از آنها انتظار دارید را خودتان انجامش می دهید؟ به طور مثال شما دوست دارید فرزندتان در جمع اعتماد به نفس بالایی داشته باشد، دوست دارید فرزندتان خشنود باشد، دوست دارید فن بیان خوبی داشته باشد اما آیا واقعا تمام این خصوصیات را شما در خودتان دارید؟

در محصول فن بیان نوجوانان ویژه والدین محمدپیام بهرام پور در یک کلاس حدودا 4 ساعته راهکارها و تکنیک هایی را به شما آموزش می دهد که بتوانید آینده روشنی را برای فرزندانتان بسازید. و با استفاده از نکات عملی و کاربردی میتوانید این مسیر را به راحتی طی کنید. 

 

⭕️ ساخت اسلاید و پاورپوینت فوق حرفه ای👇

 

اگر سخنران هستید و برای عده ای صحبت می کنید این محصول به شما کمک می کند که بتوانید از یک روش ارزشمند با مخاطبان تان در ارتباط باشید. 
چون هم نگرش و هم مهارت‌هایی را در اختیار شما می‌گذارد که در ارائه شما بی نهایت موثر است.

نظر یکی از خریداران دوره اسلاید سازی:

 

⭕️ برداشت اولیه👇

 

برداشت اولیه می‌تواند بسیار تاثیرگذار باشد.
در حالی که ممکن است احساس خوبی نباشد و گاهی اوقات با پیامد‌های جدی همراه باشد.
به عنوان مثال اگر برداشت اول در یک مصاحبه شغلی مناسب نباشد، شما باید قید استخدامی و پیشنهادهای دیگر را بزنید. این در حالی است که برداشت‌ها مستقیم روی موقعیت شما می‌توانند تاثیر بگذارند.
در ارتباط های دوستی خانوادگی و هر ارتباط دیگری مهم است که در 20 ثانیه اول چطور ظاهر می شویم. در سخنرانی کردن پرزنت کردن و هر جایی که فکرش را کنید این دوره برای شما کاربرد دارد.

 

⭕️ پیشرفت شغلی👇

 

همه افراد، در هر شغلی که باشند، پیشرفت را دوست دارند. علاقه دارند که پیشرفت کرده و پله های ترقی را طی کنند.
این نیازی ذاتی است و ارتباطی به سن، جنسیت و نوع شغل هم ندارد. اما مواقعی هست که علی رغم تلاش فراوان، هیچ پیشرفتی اتفاق نمی افتد!
نه دیده می شویم و نه رشدی در انتظار ماست.

 

⭕️فیلم سمینار «انگیزه»👇

 

یکی از مهمتر ین اشتباهاتی که همه در مواجهه با واژه «انگیزه» داریم این است که فکر می کنیم «باید انگیزه داشته باشیم تا یک اقدام انجام دهیم.» به قول معروف باید حالش رو داشته باشیم تا کار ی انجام دهیم. اگر گزاره اشتباه بالا را بخواهیم به درستی بیان کنیم به این گزاره تبدیل می شود: «اقدام و حرکت است که باعث ایجاد انگیزه می شود.» یعنی باید کار ی کنیم تا حالش را ایجاد کنیم. باید اقدامی کنیم تا انگیزه دریافت کنیم. 

 نظر یکی از خریداران دوره انگیزه:

 

⭕️ فیلم سمینار ارتباط هوشمندانه👇

 

وقتی درست زندگی کردن را بلد نباشیم نمی توانیم به ارتباط هوشمندانه هم فکر کنیم. در این محصول با هم یاد می گیریم که چطور کنترل زندگی خودمان را در دست بگیریم

 

⭕️ مقابله با لجبازی کودکان👇

 

لجبازی رفتاری است که از سنین 2 سالگی به بعد به صورت جدی مورد مشاهده قرار می گیرد و فراوانی بالایی دارد. هر کودکی به تناسب خود نوعی از لجبازی را نشان می دهد اگر نحوه صحیح برخورد با این رفتارها را ندانیم و بر اساس احساس ها و تصمیم های خودمان در موقعیت رفتار کنیم (که عموما بخاطر خشم آن لحظه غلط است) استقلال طلبی و قدرت تعقل در فرزند ما به خوبی شکل نمی گیرد و یک انسان وابسته ضعیف تربیت می کنیم.

 

⭕️تصمیم و هدف گذاری نوجوانان👇
 

در محصول تصمیم و هدف گذاری نوجوانان دو مهارت فوق العاده ضروری و مهم به نام تصمیم گیری و هدف گذاری را یاد می گیرند که در کنار خوب صحبت کردن از همین سن تا بزرگسالی تاثیر بسزایی در پیشرفت زندگی اجتماعی آنها خواهد داشت.

 

⭕️ آموزش تقویت و افزایش عزت نفس و خودباوری👇

 

اگر به اطراف خود دقت کنید، متوجه خواهید شد بیشتر افرادی که توانایی برخورد صحیح با دیگران را ندارند، از موارد سطحی زود می رنجند و حتی طاقت شنیدن انتقاد را ندارند. این افراد کمترین ارزشمندی را برای خود قائل هستند و علی رغم توانایی های بالایی که دارند به موفقیت های شایسته خود دست نمی یابند. برای اینکه بتوانیم دیگران را با همه وجود بپذیریم لازم است خودمان را با همه وجود دوست داشته باشیم و این امر وقتی میسر می شود که عزت نفس بالایی را داشته باشیم

 

⭕️ فیلم سمینار موفقیت اتوماتیک👇


 در سمینار «موفقیت اتوماتیک» یاد گرفتیم که چطور عادت های فوق العاده قدرتمندی را برای خود بسازیم و از آن ها حفاظت کنیم.

یکی از دلایلی که باعث می شود یک عادت اشتباه را ادامه دهیم نیاز ما به احساس راحتی، خوشی و لذت است

نظر یکی از شرکت کنندگان:

 

⭕️ فیلم سمینار «تعامل با افراد بدقلق»👇

 

همه ما در زندگی کم و بیش با این گونه افراد روبرو شده ایم، افرادی که نمی توان با آنها راحت ارتباط برقرار کرد، حرف ما را متوجه نمی شوند و دلیل رفتارهای عجیب آنها برایمان نامشخص است. اینگونه افراد اکثر اوقات با هیچکس کنار نمی آیند برای همه کارها ساز مخالف می زنند نظرشان با دیگران مخالف است. در این سمینار یاد می گیریم که چطور با آنها رفتار کنیم.

 

⭕️ دوره غیر حضوری تغییر باور تا موفقیت👇

 

موانع ما، ذهنی هستند که اجازه نمی دهد در کسب و کار یا زندگی شخصی رشد کنیم، دقیقا باورها برایمان محدودیت می سازند و ما به اصطلاح دنیا را از عینک خودمان می بینیم. مردم اصولا چیزی را باور می کنند که با ذهن و تفکراتشان در تضاد نباشد. باورها یا اعتقادات دید و نگرشی را در ما ایجاد می کنند و همین باعث می شود دنیا را از یک لوله باریکی ببینیم، فرصت ها، افراد بهتر، درآمدهای بیشتر، موفقیت های بزرگتر رازش در شکستن باورهای محدود کننده خودمان است. در این دوره یاد می گیریم که چطور باوهای خود برای رسیدن به موفقیت را تقویت کنیم.

 

⭕️ دوره غیرحضوری زبان بدن👇

 

تحقیقات نشان می دهد که افراد کاریزماتیک لزوما افراد زیبایی نیستند بلکه مهم ترین نکته برای اینکه یک فرد کاریزماتیک باشیم داشتن هوش هیجانی است. داشتن مهارتی برای درک و تحلیل درست از احساسات اطرافیان و نشان دادن واکنش مناسب به آن است. با آگاهی و تحلیل درست زبان بدن دیگران می توان تعاملی درست و سازنده با دیگران داشت و از همه مهم تر با تسلط به زبان بدن خود در هرلحظه، جذابیت خود را چندین برابر کرد.


سوالی درباره این پکیج دارید؟ از ما بپرسید👈02188691567 

 

بهانه‌هایی برای تهیه نکردن پکیج تمام محصولات بیشتر از یک نفر

👇👇👇👇
 

از آنجایی که افراد اهمال کار برای تغییر نکردن بهانه‌هایی می‌خواهند، من می‌خواهم به دوستان اهمال کار کمک کنم تا زحمت کمتری بکشند و لیست بهانه‌های متداول را در ادامه برایشان آماده کرده‌ام:

​  باشه یکم سرم که خلوت شد

​  الان کارهای مهم تری دارم

​  من درست بشو نیستم و اعتماد به نفس ندارم

​  خیلی گرونه، ارزشش رو نداره!

​  بعید می دونم اثری داشته باشه

​  دیگه از من که گذشته

​  این چیزا با آموزش درست نمی شه! ذاتیه!

​  با آموزش که آدم تغییر نمی‌کنه! باید خودم تصمیم بگیرم تغییر کنم

​  اینا یه کیسه دوختن واسه جیب خودشون به فکر بقیه نیستن که

​  من که نمی‌خوام آپولو هوا کنم، همین زندگی عادی که دارم خوبه

 

🔹 مدرس اصلی این پکیج کیست؟


پیام بهرام پور:

 

بزرگترین سمینار کشور


check_mark-2​ موسس مجموعه آموزشی بیشتر از یک نفر


check_mark-2​ نگارش بیش از 10 جلد کتاب از جمله کتاب جعبه ابزار سخنرانی (با مقدمه‌ای از Diane Windingland) و کتاب انسان 2020 و ازشنبه و تیغ و مهندس خوشبختی و مهندسی آرزوها و چگونه در بیست ساعت هر چیزی را یاد بگیرید؟


check_mark-2​ اجرای بیش از 20000نفر ساعت سخنرانی و کارگاه آموزشی (در مراکز مختلف از جمله دانشگاه‌های شریف، تهران و …)


check_mark-2​ نگارش بیش از 100 مقاله آموزشی (در مجلاتی از جمله راز، خلاقیت و …)


check_mark-2​ تدارک بیش از 15 دوره آموزشی غیر حضوری


check_mark-2​ اجرای بیش از 30 برنامه در رسانه ملی (شبکه دو سیما، شبکه استانی همدان، شبکه استانی یزد، رادیو اقتصاد)


check_mark-2​ مشاور و مربی شماری از غول‌های اقتصادی کشور
….
می‌توانید مستند زندگی پیام بهرام‌پور را در اینجا مشاهده کنید:

 

 

چطور از سایت بیشتر ازیک محصول بخریم؟

 

👇راهنمای خرید محصول از طریق تلفن همراه👇

 

 

👇راهنمای خرید محصول از طریق کامپیوتر👇

 

 

🔴 گارانتی بازگشت وجه:

 

از آنجایی که به راهکارهای ارائه شده بر این دوره اطمینان داریم (و شخصاً آن را تجربه کرده ایم) به کاربردی بودن این دوره و نتایج آن بدون هیچ تردیدی ایمان داریم از همین رو با خیال آسوده این دوره را به صورت صد در صد گارانتی می نماییم.

 از آنجاکه به محتوای ارائه شده ایمان داریم، تردید نداریم که شما در انتهای این دوره اینقدر از مطالب آن استفاده کرده‌اید و تغییرات خوبی در زندگی خود ایجاد نموده‌اید که اصلاً به مقوله گارانتی فکر نمی‌کنید.

 

شما با ثبت نام در این دوره هیچ ریسکی نمی‌کنید زیرا در صورت عدم رضایت خود می‌توانید تمام وجه پرداختی خود را دریافت کنید.

 

 

همه چیز آماده است!

و هیچ بهانه‌ای باقی نمانده است!

حالا تصمیم با شماست که حتی دقیقه‌ای را برای قرار گرفتن در مسیر موفقیت هدر نکنید و شما نیز به جمع شرکت کنندگان خوشحال دوره‌ها و سمینارهای ما بپیوندیدجدول مشخصات محصول

  فیلم سمینار سفرنامه‌ی محمد پیام بهرام پور از سمینار 5 روزه تونی رابینز

  کنترل لرزش صدا

  چطور جذاب و دوست داشتنی باشیم؟

  فیلم سمینار ارتباط موثر به روش 1+

  سخنرانی آسانسوری (ارتباط موثر فوری با دیگران)

  چطور بدون لهجه صحبت کنیم؟

  ساخت اسلاید و پاورپوینت حرفه ای

  21 تغییر کوچک 22 نتیجه بزرگ

  فن بیان در فروشندگی و مشتری مداری

  کاریزمای کلمات+ فیلم سمینار هیپنوتیزم کلامی

  مدیریت استرس و ترس از سخنرانی

  طراحی فوری سخنرانی

  فن بیان و صداسازی

  دوره غیر حضوری و تصویری مهارت‌های سخنرانی بداهه حرفه ای

  بسته غیر حضوری و تصویری جامع آموزش سخنرانی و فن بیان

  فیلم سمینار حل تعارض و اختلاف در زندگی و کار

  نوشتن و اجرای متن سخنرانی سیاسی برای کاندیداها

  شروع، پایان و پیکربندی سخنرانی

  انعطاف پذیری عصبی در زندگی و کار

  شناخت رسالت فردی

  شهامت: اعتماد به نفس ، رفع خجولی و کم حرفی

  فیلم سمینار گفت و گوهای سرنوشت ساز

  فیلم کارگاه کنترلِ کنترل (مدیریت خشم خود و دیگران)

  طرز فکر

  حرفه ای

  هدف گذاری پیشرفته

  فیلم سمینار قانون 5 ثانیه

  حل مسئله

  دوره ذهن آگاهی و مدیتیشن

  کمال گرایی

  فعالیت بدنی

  مدیریت زمان و برنامه ریزی

  مهارت های متقاعدسازی و ترغیب کاربردی

  افزایش توجه و تمرکز (کلیدی ترین مهارت قرن 21)

  دوره مدیریت تکنولوژی

  تصمیم گیری

  هدایای تکمیلی دوره حرفه ای

  چطور استخدام شویم؟

  دفاع دانشجویی

  دوره غیرحضوری داستان گویی بیشتر از یک نفر

  تقویت فن بیان نوجوانان ویژه والدین

  برداشت اولیه

  ساخت اسلاید و پاورپوینت فوق حرفه ای

  پیشرفت شغلی

  فیلم سمینار «انگیزه»

  فیلم سمینار ارتباط هوشمندانه

  مقابله با لجبازی کودکان

  تصمیم و هدف گذاری نوجوانان

  فیلم سمینار عملگرایی و قدرت اراده

  آموزش تقویت و افزایش عزت نفس و خودباوری

  فیلم سمینار موفقیت اتوماتیک

  بازدهی و عملکرد هوشمندانه

  فیلم سمینار «تعامل با افراد بدقلق»

  دوره غیر حضوری تغییر باور تا موفقیت

  از اهمال کاری و تنبلی تا موفقیت

  دوره غیرحضوری زبان بدن

  جان سختی

  سبک زندگی


  لطفا نظرات را برایمان بنویسید

  با زدن دکمه اینتر نظر شما ثبت می شود

  با زدن دکمه اینتر نظر شما ثبت می شود