percent

خرید دوره

3 میلیون و 900 هزار تومان

1 میلیون و 200 هزار تومان

خرید دوره
protection

تمامی محصولات گارانتی بازگشت وجه دارند.

دوره جامع

پـــــــــول

خوب تشخیص بده، دقیق اجرا کن، درست پولدار شو

  اسکرول کنید

example

آیا میخواهید تصمیم های اقتصادی بهتری بگیرید؟

داستان شکل گیری محصول پول با تمام محصولات دیگه ای که تو بیشتر از یک گردآوری و تولید شدن فرق میکنه، اگر اولین بار هست که با مجموعه "بیشتر از یک نفر" آشنا میشید پیشنهاد میکنیم قبل از خرید دوره از محصولات رایگان مجموعه استفاده کنید، هم با مجموعه ما آشنا می شید و هم اینکه ممکنه نیازتون برطرف بشه.

و اما چرا پول؟!

شاید برای دوستان و همراهان قدیمی ما، این سوال پیش اومده باشه که چرا "پول". طی چندین ماه گذشته واقعا مساله پول برای همه مردم ایران خیلی جدی شده. با شرایطی که توی کشور ایجاد شده و کاهش ارزش ریال، به دغدغه بسیاری از مردم تبدیل شده.
و اینکه همونطوری که شما در اطراف خودتون خیلی ها رو دیدین که این روزها مساله بی پولی و پول درآوردن چقدر براشون مهم و حتی حیاتی شده، و شاید خود شما هم گرفتار این مساله شده باشید.
خیلی ها رو دیدیم که تحت فشار مالی هستن نه برای اینکه به آرزوهاشون برسن، برای اینکه یه کم بهتر بتونن زندگی کنن و عمدتا دچار اضطراب و سردرگمی و شک و تردید هستن و نمیدونن چیکار کنن. تا اینجای مطلب شاید خیلی ربطی به مجموعه ما نداشته باشه و حل این موضوع جزو رسالت مجموعه بیشتر از یک نبوده که بخواد وارد مساله پول و مالی بشه‌.
اما اوضاع به همینجا ختم نشد.
دیدیم دام افراد سودجو و بی دانش برای فروختن امید واهی و بساط رویا فروشی و وعده های پوچ، آگاهانه یا ناخودآگاه، به خیلی از مردم پهن شده.
وعده های رویای یک شبه پولدار شدن، یا دادن سیگنال های بی پایه و اساس که کاملا غیر علمی و بی معنی هستند و کلی شرایط محیطی و داخلی دیگه نه تنها باعث شد که اندک پس انداز و سرمایه مردم به باد رفت بلکه از اون بدتر باعث شد خیلی ها دچار افسردگی، سرخوردگی، نا امیدی، اضطراب و سردرگمی شدیدی بشن.
شما چقدر خودتون یا اطرافیان تون با این شرایط روبرو شدید؟
مطمئنا خیلی ها رو دیدین که دوست دارن از این وضعیت در بیان اما دچار سردرگمی هستن و هیچ نقشه راهی ندارن که بدونن باید چیکار کنن؟ و با خودشون میگن :

من پول ندارم، چون 

به این فکر میکنن فلانی طلا خرید وضعش خوب شد، برم سهام داری کنم شاید وضع منم خوب بشه اما اصلا پول سرمایه گذاری ندارن و یا اینکه نمیدونن اصلا چطوری میشه سرمایه گذاری مطمئن کرد
یکی بهش پیشنهاد کرده آرایشگاه بزنه، یا استارت آپ بزنه یا شب ها بره تو اسنپ کار کنه. شک داره کارش رو ول کنه بره سراغ کار جدید یا نه،
کلافه شده!
نمیدونه علاقه ش چیه؟ چی درست هست چی غلط تا حالا به هزار تا راه فکر کرده ولی مطمئن نیست چه چیزی براش بهتره؟. به راه اندازی صدتا کار فکر کرده، بعضی وقتا پیج اینستاگرامی زده و یه تلاشی کرده و به نتیجه نرسیده....
money

راه حل :

برای اینکه راه حل بدیم اول باید بدونیم که واقعا مشکل چیه؟
مشکل کار کجاس که ما به اندازه کافی پول نداریم؟ آیا برای همه میشه یه نسخه پیچید؟
آیا پژوهش علمی وجود داره در مورد اینکه چطوری میشه پول بیشتری درآورد یا چه عواملی به پول درآوردن بیشتر ربط دارن؟
ما چقدر هزینه نا آگاهی و انتخاب های اشتباه رو میدیم؟
چه راهکاری دقیقا مناسب ما هست؟ لزوما آیا پول درآوردن تحت کنترل ما هست؟
تحت چه شرایطی میتونیم بیشتر پول دربیاریم؟
واقع بینی و پول درآوردن چه ربطی به هم دارن؟
نقش خانواده و فرهنگ و دولت و آموزش و خیلی چیزهای دیگه در پول درآوردن چیه؟ ما کجای کار هستیم؟
اگر از سردرگمی در بیاییم و شرایط خودمون رو خوب بسنجیم و با آگاهی از شرایط و امکانات بتونیم انتخاب مناسب خودمون رو داشته باشیم چقدر به صرف ما هست؟
توی دوره پول یه نسخه همگانی نمیدیم مثل خرید فلان چیز و سرمایه گذاری فلان جا. راه حل ما اینه :
توی دوره پول، یک راهنمای کامل و جامع و ساختاری به شما میدیم و به شما کمک میکنیم که شرایط و امکانات و موقعیت خودتون رو کامل و واضح درک کنید و بشناسید، بعد مشکل اصلی بی پولی خودتون رو دقیق تشخیص بدید و در مرحله بعد واقع بینانه با توجه به شرایط خودتون بهترین تصمیم ممکن و مناسب خودتون رو بگیرید و نهایتا به درستی پول بیشتری دربیارید.

چرا پیام بهرام‌پور؟

payam
داستان زندگی پیام بهرام‌پور رو دوستانی که کاربر بیشتر از یک نفر هستن میدونن، ایشون کارآفرین موفقی هست که در کمتر از پنج سال با "صفر تومان" سرمایه کسب و کاری راه انداخته که بیش از پنجاه نفر در اون مشغول هستن و کسب و کاری نسبتا بزرگ داره، کسب و کاری مبتنی بر آموزش های کاربردی، عملی، با پشتوانه پژوهش و حقایق تایید شده.
ایشون به استقلال مالی رسیده و هیچ وقت با نشون دادن ماشین و سبک زندگی خودش، رویا فروشی نکرده.
تحصیلات ایشون در ارتباط با طراحی آموزشی بوده و در حال حاضر دانشجوی علوم اعصاب کاربردی دانشگاه KCL لندن (کینگزکالج لندن) هستند.
بنابراین آموزش های استاندارد و مبتنی بر عملکرد مغز طراحی میکنن با پژوهش های خیلی زیاد و خرج و صرف هزینه های زیادی این دوره رو آماده کردن.
بنابراین علاوه براینکه پشتوانه علمی برای طراحی این محصول دارن بلکه تجربه شخصی درمورد راه اندازی کسب و کار، اشتغال زایی برای حداقل پنجاه نفر و رسیدن به استقلال مالی رو دارن.

چرا این محصول خریدنی است؟

bishtarazyek
علاوه بر اینکه این محصول به شما کمک میکنه که سلامت رفتار در مورد افزایش درآمد داشته باشید، یک تفاوت عمده با سایر محصولات رویا فروشی داره، معمولا پول سایر پکیج های رویا فروشی مستقیما به جیب مدرس محصول میره، اما دوستان بیشتر از یک میدونن که آقای بهرام پور نسبت به سمتی که در بیشتر از یک نفر داره حقوق ثابتی دریافت میکنه و تمامی مبلغ دریافت شده از دوره ها "صرف توسعه مجموعه بیشتر از یک نفر میشه" که از این طریق تونسته تا به حال برای هزاران نفر آموزش های کاربردی رو تهیه کنه و ارائه بده. تا به حال خریداران مجموعه به طور غیر مستقیم در توسعه مجموعه مشارکت داشتند و این بار هم همینطور خواهد بود.

نحوه ارائه مطالب

دوره جامع پول به صورت غیرحضوری در دسترسی شما قرار می گیرد. فیلم ها، فایل های صوتی و pdf با کیفیت بالا را قرار دادیم. همه مطالب برای همیشه در اختیارتون هست. فقط کافیه به لپ تاپ یا موبایل و اینترنت دسترسی داشته باشید. همین!

سرفصل مطالب

جلسه اول

اقتصاد چطور کار می‌کنه؟

جلسه دوم

رواشناسی پول و ثروت

جلسه سوم

چطور درست خرج کنیم؟

جلسه چهارم

روش‌های افزایش درآمد

جلسه پنجم

چطور کسب و کار راه بندازیم؟

جلسه ششم

چطور سرمایه گذاری کنیم؟

هدایا و پیشنهادات ردنشدنی محصول پول

دفترچه پول
قرار گرفت
100 ایده کسب درآمد در ایران
قرار گرفت
کارگاه غیر حضوری ریزعادت‌ها
قرار گرفت
کسب درآمد دلاری در ایران
قرار گرفت
جلسه پرسش و پاسخ با پیام بهرام‌پور
بــه زودی
مدرک فنی حرفه‌ای
آموزش نکات حقوقی با حمید محمدی (وکیل دادگستری)
قرار گرفت
آموزش مهارت های مذاکره
بــه زودی
آموزش فروشندگی با سعید وفایی
بــه زودی
آموزش محاسبه سود و زیان با پوریا مظفریان
بــه زودی
آموزش سواد مالی کودکان با رایحه صنعتگر
قرار گرفت
آموزش سرنخ های فروش با حمید محمودزاده
قرار گرفت
آموزش سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال با حمید بلوری
قرار گرفت
سرمایه گذاری و پیشبینی بازارها با پوریا بختیاری
قرار گرفت
راه اندازی کسب و کار با دکتر سعدآبادی
قرار گرفت
آموزش خلاقیت
قرار گرفت
کانال تلگرام اختصاصی
قرار گرفت
وقتی بدهکاریم چیکار کنیم؟ آموزش با سعید حسینی
قرار گرفت
آموزش نکات طلایی سرمایه گذاری با میلاد صادقی
قرار گرفت
آموزش اضطراب مالی با دکتر کاظم زاده
بــه زودی
چطور وام بگیریم با مهدی بهارلو
بــه زودی
cash-return

گارانتی بازگشت وجه

تمامی محصولات آنلاین مجموعه ما، گارانتی بازگشت وجه بدون پرسش و بدون محدودیت دارند؛ بنابراین بدون هیچ ریسکی این دوره رو تهیه می‌کنید. ملاک فقط نظر خود شما هست.
price-tag

قیمت

قیمت این محصول رو مثلا مقایسه کنید با قیمت گوشی، لپ تاپ، کتونی، کت شلوار، لباس مهمونی خانم ها، یا بعضی از پاور بانک ها و هارد اکسترنال ها و .... یا مقایسه کنید با هزینه های سنگینی که بابت تصمیم گیری های اشتباه میدین، در صورتی که با خرید این محصول به طور کامل مجهز میشید که در مورد تصمیم گیری های مالی تون، به خوبی تشخیص بدید، عالی ترین تصمیم رو بگیرید، اجرای خوبی داشته باشید و به درستی پول بیشتری دربیارید. نمی ارزه؟ قطعا ارزشش رو داره.