3.43
(7 امتیازات)

دوره جامع آموزش کسب درآمد دلاری

دسته بندی ها: سواد مالی و کسب و کار
لیست علاقه‌مندی‌ها اشتراک گذاری
اشتراک گذاری محصول
لینک صفحه
در رسانه های اجتماعی به اشتراک بگذارید

درباره دوره

به دلار کسب کن….
به تومان خرج کن….✌️

«دوره جامع آموزش کسب درآمد دلاری»

فیلم معرفی این دوره را حتماً ببینید. کوتاه است! وقتتان را خیلی نمی‌گیرد

 

⭕️اطلاعات کلی بسته آموزش کسب درآمد دلاری در یک نگاه

  مدرسین: محمد علی زندی – معین جلوه

 مدت زمان محصول: بیش از 10 ساعت محتوای آموزشی (شامل فایل‌های ویدئویی) (6 ساعت درآمد دلاری و 4 ساعت ساخت سایت)

 محل برگزاری: هرجایی که شما دوست دارید (کامپیوتر، موبایل، اتومبیل یا هر جای دیگری که دوست داشته باشید فیلم‌ها را مشاهده کنید

مبلغ سرمایه گذاری: 790 هزار تومان که در مدتی محدود می‌توانید این دوره را 490 هزار تومان تهیه کنید! (شاید برایتان عجیب باشد که شما با شرکت در دوره جامع پول, می توانید محصول درآمد دلاری را رایگان به عنوان هدیه دریافت کنید!!! بله رایگان)

 

 

◻️ داستان شکل گیری محصول کسب درآمد دلاری

مدتی قبل یکی از دوستانم که صاحب کسب و کاری در خارج از ایران است، با من تماس گرفت و گفت که برای محتوای شبکه‌های اجتماعی کسب و کارشان نیاز به ایده و متن محتوا به زبان انگلیسی دارند. بعد از صحبت‌های اولیه، من ایده و متن ویدیوهایشان را  برایشان  ارسال کردم و آنها ویدیوها را درست کرده و برای من فرستادند. کلی تشکر کردند و در آخر گفت: «چقدر برایت واریز کنم؟» من که شوکه شده بودم گفتم: «یعنی چی؟»

 گفت: «ببین اگر من اینجا می‌خواستم هزینه این کار را بدهم، باید حداقل هزار دلار هزینه می‌کردم، حالا خودت را لوس نکن و یک مبلغی بگو!»

از او اصرار و از من انکار. در نهایت گفت 200 دلار برایت واریز می‌کنم و این‌گونه اولین درآمد دلاری من ناخواسته به وجود آمد.  چند روز بعد گفت: «می‌توانی برایم یک بروشور محصول درست کنی؟» گفتم: «واقعاً شرمنده من اصلاً از فتوشاپ سر در نمی‌آورم، ولی یک نفر هست که بلد است.» کار را به او سپردم و یک سود کوچک هم برای خودم برداشتم. در ادامه  درخواست طراحی سایت داشت و بعد از آن بیزینس کوچینگ و غیره…

 این قضیه هنوز هم ادامه دارد. مشتریانی که ایران نیستند و دلشان می‌خواهد پروژه‌هایشان را با هزینه پایین‌تری انجام دهند.  اینجا بود که جرقه این محصول در ذهن من زده شد.

◻️ چرا دلار؟

همانطور که می‌دانید در ایران همه‌چیز به دلار محاسبه می‌شود، وقتی می گویم همه چیز، یعنی واقعاً همه چیز!

از خوراک و پوشاک گرفته تا مسکن و اتومبیل و هر چیزی که فکرش را بکنید. برای همین این که یک ایرانی روزانه از نرخ دلار اطلاع داشته باشد، اصلاً چیز عجیبی نیست.  ولی اینجا یک سؤال پیش می‌آید.  وقتی ما داریم به ریال پول در می‌آوریم،  چرا باید دلار اینگونه برای ما اهمیت داشته باشد؟

فرض کنید که یک کارمند هستید و یک درآمد ثابت دارید. دانستن قیمت دلار در این حالت تنها باعث تحمیل استرس به خودتان و احتمالاً خانواده و اطرافیان تا می‌شود. اما اگر درآمدتان دلاری باشد با آموختن روشهای درآمد دلاری واقعی، می‌توانید با درآمد خیلی کم دلاری زندگی راحت‌تری داشته باشید.

◻️ با این دوره زود پولدار می‌شویم؟

 به علت شرایط اقتصادی فعلی اکثر افراد جامعه به دنبال راهی هستند که سریعتر بتوانند خودشان را از این تنگنای اقتصادی رها کنند.

در این شرایط افراد با افت IQ مواجه می‌شوند و تصمیمات اشتباه زیادی می‌گیرند و این تصمیمات عملاً کمک به رشد اقتصادی آن‌ها نمی‌کند که هیچ، باعث خسارت‌های مالی فراوانی هم می‌شود.

مشابه این اشتباهات مهلک را اگر تجربه کرده باشید، احتمالاً در اطرافیانتان دیده‌اید تصمیمات هیجانی برای ورود به بورس‌، خرید ارزهای یجیتال بدون تخصص سرمایه‌گذاری در شرکت‌های پانزی و هرمی (تحت عناوین مختلف) و غیره.

قدیمی‌های بازار اصطلاحی داشتند به نام خاک خوری!

خاک خوری یعنی زمانی که شما کار جدیدی راه اندازی می‌کنید، باید تا مدتی قید داشتن درآمد زیادی از این راه را بزنید،  تمرکز کنید روی کار و قلق گیری آن بیزینس!

سال اول اگر هزینه‌های خود کسب و کار را بدهید، یعنی در مسیر رسیدن هستید و سال دوم به یک ثبات درآمدی می‌رسید و درآمد حداقلی خواهید داشت. از سال سوم می‌توانید به فکر گسترش و اصطلاح پولدارشدن باشید. البته با آمدن تکنولوژی و آموزش‌های مختلف  کسب‌وکارها این زمان کمتر شده و در بعضی دیگر با شدت خیلی بیشتری کمتر شده.

ساده بخواهم بگویم این روش درآمدی یک کسب و کار است که نیاز به تمرکز و هزینه‌های زمانی دارد و شما با توجه به مقدار فعالیت (به لحاظ زمانی) و دقتی که می‌کنید( اجرا کردن دقیق آموزش ھا) می‌توانید به درآمد برسید.

◻️ اصلاً به فرض من تصمیم گرفتم درآمد دلاری داشته باشم، مگر ما تحریم نیستیم؟

بله ما تحریم هستیم؛ و واقعیت این هست که اصلاً معلوم نیست چه زمانی از این شرایط خارج شویم!

شرایط حال حاضر باعث می‌شوند که ما با محدودیت‌هایی مواجه شویم! اما اینکه بگوییم تحریم هستیم آیا کمکی به اوضاع زندگی ما می‌کند؟ برای مثال اگر به سوپر مارکت سر کوچه مراجعه کنیم و مایحتاج زندگیمان را برداریم و موقع پرداخت هزینه‌ی آنها به عباس آقا سوپری بگوییم: «ما تحریم هستیم و نمی توانم مبلغ را پرداخت کنم!» آیا عباس آقا می‌گوید اشکالی ندارد جوان، این‌ها را ببر منزل و حالش را ببر!!؟ قطعاً اینطور نیست!

افراد زیادی هستند که در ایران با آگاهی کامل از این شرایط تصمیم گرفتند به سمت کسب درآمد دلاری بروند و الان زندگی مالی راحت‌تری دارند!

ما در این دوره تمامی چالش‌های پیش روی شما را بررسی کردیم و برای آنها راه حل ارائه کردیم تا بتوانید این مسیر را ساده‌تر و با اشتباهات کمتر بروید و به درآمد خوبی برسید.

◻️ آیا این کسب و کار می‌تواند مرا ثروتمند کند؟

ثروت یک موضوع نسبی هست! برای مثال فردی که هیچ وسیله‌ی نقلیه‌ای ندارد ممکن است با دیدن فردی که سوار دوچرخه است، او را ثروتمند بداند؛ اما فردی که دوچرخه دارد، ممکن است در آرزوی خرید یک موتور سیکلت باشد و فردی که موتور سیکلت دارد فردی که ماشین دارد را فردی ثروتمند بداند و این داستان ادامه دارد…

اما همانطور که گفتیم، این روش کسب درآمدی یک کسب و کار است و هر چقدر که شما برای کسب و کارتان ارزش قائل شوید و برای گسترشش زحمت بکشید، می‌توانید به درآمد بیشتری برسید!

◻️ یعنی اصلاً معلوم نیست چقدر قرار هست درآمد داشته باشم؟

 با یک سرچ ساده در گوگل می‌توانید میانگین درآمد یک فریلنسر آمریکایی را پیدا کنید

این میانگین درآمد یک فریلنسر برای یک ساعت هست!

اگر این عدد 17 دلار را در 40 ساعت کار در هفته ضرب کنیم، می‌شود حدود 680 دلار در هفته. حالا دیگر خودتان می‌توانید با نرخ دلار روز حساب کنید که درآمدش به تومان چقدر می‌شود! البته این فقط برای یک هفته است!

◻️ آیا همه می‌توانند درآمد بالای 50 میلیون داشته باشند؟

برای پاسخ به این سؤال 2 جنبه را باید بررسی کنیم.

 مهارتی که می‌خواهید ارائه کنید دقیقاً چیست؟

همانطور که میدانید قیمت پرداختی برای انجام پروژه‌های مختلف بسیار متفاوت است.

برای مثال تایپ کردن یک صفحه حق الزحمه ای متفاوت از طراحی یک سایت دارد! بنابر این انتخاب مهارتی که قصد گرفتن پروژه توسط آن را دارید بر درآمد نهایی شما قطعاً مؤثر خواهد بود.

 چقدر حاضرید برای بدست آوردنش تلاش کنید؟

برای رسیدن به درآمد 50 میلیونی تلاش زیادی لازم است. شاید در ماه‌های اول 100 دلار یا کمتر بدست بیاورید ولی با استمرار و انجام دقیق آموزش‌ها می‌توانید به این درآمد و حتی درآمدهای چند هزار دلاری برسید.

◻️ آیا برای داشتن درآمد حتماً باید مهارتی داشته باشیم؟

اگر در حال حاضر مهارتی دارید و ریالی کسب درآمد می‌کنید که ایده آل است. ولی اگر مهارتی ندارید، می‌توانید با بررسی این سایتها و پتانسیل درآمدی آن، مهارت جدیدی را یاد بگیرید. ولی اگر هیچ مهارتی ندارید، می‌توانید با تشکیل یک تیم کوچک به عنوان رهبر این تیم عمل کرده، پروژه بگیرید و پورسانت بردارید.

◻️ آیا دانش زبان انگلیسی برای رسیدن به درآمد دلاری ضروری است؟

به هر حال شما به طور مستقیم با کارفرمای خارجی در تماس هستید و باید به یک زبان واحد (احتمالاً انگلیسی) با هم صحبت کنید. بنابر این اگر کمی زبان بلد باشید و اصطلاحاً بتوانید گلیمتان را از آب بکشید بیرون، کفایت می‌کند.

اما یادتان باشد، این وبسایت‌ها بین المللی هستند و افراد زیادی از سرتاسر دنیا در حال پروژه گرفتن از این سایت‌ها هستند. بنابر این در فرهنگ افرادی که از این سایتها فعالیت می‌کنند، به گونه‌ای است که زبان انگلیسی ملاک اصلی واسپاری پروژه نیست بلکه نمومه کارهایی که قبلاً انجام دادید و کیفیت کاری که تحویل می‌دهید اصل اول است.

◻️ آیا می‌توان به صورت مستقیم کسب درآمد دلاری داشت؟

بله یکی از راه‌های کسب درآمد مستقیم و بدون واسطه، داشتن یک وب سایت هست. در این دوره صفر تا صد و گام به گام برای راه اندازی یک وبسایت اصولی بدون نیاز به کدنویسی، به شما آموزش داده شده است. آموزش‌ها بسیار کاربردی و قدم به قدم بوده و در کوتاه‌ترین زمان ممکن می‌توانید وب سایت خود را راه‌اندازی کنید.

◻️ آیا داشتن وب‌سایت ضروری است؟

خیر! داشتن وبسایت ضروری نیست، ولی در بلند مدت می‌تواند کسب و کار شما را متحول کند. داشتن وب‌سایت مزایای زیادی برای شما دارد به عنوان مثال:

•    اعتبار دادن به کسب و کار شما

•    برند سازی شخصی

•    معافیت از پرداخت کارمزد و کسب درآمد بیشتر

به وب سایت باید با دید یک سرمایه گذاری بلند مدت نگاه کرد چون زود بازده نیست و ممکن است چند ماه یا چند سال زمان ببرد تا اثرات مثبت و تأثیر گذار آن را ببینید. برای افرادی که دارای مهارت خاص یا خدمات خاصی هستید و در کار خود مهارت دارند داشتن وب سایت به شدت توصیه می‌شود.

مبلغ تهیه محصول درآمد دلاری 790 هزار تومان است. (ولی با فرصت طلایی به دست آمده می توانید با شرکت در دوره جامع پول  محصول درآمد دلاری را هم به رایگان از ما هدیه بگیرید!!!! ❌❌❌

◻️ سرفصل‌های اصلی آموزش کسب درآمد دلاری

محتویات دوره:

◾️ چرا درآمد دلاری؟

◾️ اطلاعات کلی سایت‌های فریلنسینگ

◾️ دور زدن تحریم‌ها

◾️ آموزش کامل وبسایت upwork.com

◾️ به دست آوردن هزار دلار اول

◾️ ارتباط با مشتریان

◾️ معرفی و آموزش کامل freelancer.com

◾️ از صفر تا صد ثبت نام و وریفای کردن یک اکانت تا رسیدن به درآمد دلاری

◾️ راه اندازی یک وبسایت برای فروش مستقیم

◾️ ساخت صفحات اصلی

◾️ قرار دادن نمونه کارها در سایت

◾️ زیبا سازی سایت

◾️ فروش خدمات یا محصولات در سایت

◾️ و آموزش‌های دیگری که در انتظار شماست…

نکته: هرکدام از سرفصل‌های بالا از چندین آموزش تشکیل می شود. در واقع محتوای دوره فراتر از چیزی است که در بالا دیدید!

◻️ محصول آموزش کسب درآمد دلاری مناسب چه افرادی است؟

 افرادی که مهارتی دارند و در حال حاضر از آن مهارت درآمد ریالی دارند

 افرادی که مهارتی ندارند ولی به دنبال کسب مهارتی برای درآمد دلاری هستند

 افرادی که مهارتی ندارند ولی به کمی زبان انگلیسی مسلط هستند و مایل هستند به عنوان رهبر عمل کنند.

 و…

 

اگر سوالی دارید و یا به مشاوره رایگان نیاز دارید با شماره 02191090908 تماس بگیرید

 

⭕️چه کسانی قرار است به شما آموزش بدهند؟

این دوره، 2 مدرس اصلی و حرفه‌ای دارد. محمدعلی زندی و معین جلوه.  با آن ها کمی آشنا شویم:

 

درباره محمدعلی زندی 

 

✅ بیش از 10 سال سابقه تولید محتوای ویدئویی

✅ ساخت بیش از 600 فیلم آموزشی در حوزه نرم افزارهای کاربردی

✅ بیش از 15 سال سابقه طراحی حرفه ای با فتوشاپ

✅ طراحی بیش از 3500 طرح گرافیکی

✅ نویسنده بیش از 200 مقاله آموزشی

✅ ساخت بیش از 25 محصول آموزشی ویدئویی در حوزه نرم افزارهای مهندسی، برنامه نویسی، گرافیک و تولید محتوا

✅ برنامه نویس وب Front-End و Back-End

✅ سابقه 8 سال برنامه نویسی حرفه‌ای نرم افزارهای ویندوزی، پردازش تصویر و یادگیری ماشین

✅ موسس سایت استوایی

✅ و…

درباره معین جلوه 

 

 

✅ سخنران و نویسنده در زمینه مهارت های مرتبط با کسب و کار

✅ کارشناس مهندسی صنایع غذایی

✅ کارشناسی ارشد mba با گرایش بازاریابی

✅ نویسنده کتاب‌های:

 • از خروسخون تا بوق سگ (اولین کتاب داستان آموزش کسب و کار در ایران)
 • آسانسور ایده پردازی (اولین کتاب داستان آموزش ایده پردازی در دست چاپ)

✅ مدرک مستری از MPT کشور اتریش

✅ مدرک سخنرانی از دانشگاه شریف

✅  آموزش و مشاوره دادن به کسب و کارهای داخلی و خارجی

 

⭕️ با تهیه بسته آموزش کسب درآمد دلاری دریافت می‌کنید
فایل های تصویری با کیفیت بالا (HD) : 
به راحتی می‌تونید مرور کنید و بیشتر یاد بگیرید!

 

با این بسته کاربردی و حرفه‌ای: 

✔️میزان کسب درآمدتان بیشتر از افرادی است که در سایر حوزه‌ها مشغول به فعالیت هستند و درامد ریالی کسب می‌کنند

✔️مشتریان شما تنها محدود به کشور ایران نخواهند بود.

✔️با داشتن این نوع کسب و کار، شما برای همیشه از ترس‌هایی که مانع رسیدن به موفقیت می‌شوند همچون ترس از نابودی کسب و کار و … برای همیشه به دور خواهید بود.

✔️کسب و کار‌هایی همچون مغازه‌داری، کار‌هایی با ساعات کاری زیاد و … معمولا نیازمند صرف وقت زیادی هستند اما کسب و کاری که در آن پرداخت‌های شما با دلار صورت گیرد همواره جزو بی دردسر‌ترین کسب و کار‌ها هستند. برای آغاز این موارد و همچنین کسب درآمد از آنها شما ملزم به صرف وقت بالایی نیستید و روزانه تنها با صرف چند ساعت وقت می‌توانید بهترین نتایج را برای خود به ارمغان بیاورید.

✔️ یکی از مزیت‌های درآمدزایی دلاری نسبت به سایر کسب درآمد‌ها این است که امروزه با پدیدار شدن ارز‌های مختل همچون ارز دیجیتال بیت کوین، افراد تمایل زیادی به تبدیل سرمایه‌های خود به ارز دیجیتال دارند که این امکان در کسب و کار دلاری بیش از هر زمینه دیگری مهیا است. با داشتن حساب دلاری می‌توانید به راحتی در فعالیت‌های ارزی شرکت کنید و به تبادل دلار با سایر ارز‌های دیجیتال بپردازید. با انجام این کار می‌توانید در مقاطعی که قیمت بیت کوین رشد می‌کند موفق به کسب سود بالایی نیز شوید.

✔️ و…

اگر سوالی دارید و یا به مشاوره رایگان نیاز دارید با شماره 02191090908 تماس بگیرید

اگر مطالب این دوره را ندانم چه می‌شود؟

خیلی راحت بگوییم! هیچ اتفاقی نمی‌افتد! شما با شرکت نکردن در این دوره به همان شیوه قدیمی بیان خود ادامه خواهید داد. اگر در این دوره شرکت نکنید،‌ هم هیچ اتفاقی رخ نمی‌دهد. ده‌ها میلیون‌ انسان در کشور ما و میلیاردها نفر در سراسر جهان حتی کوچکترین اطلاعی از چنین محصولاتی ندارد و به زندگی روزمره خود می‌پردازند….

اما معدود افرادی هستند که برای موفیقت‌های خود برنامه‌ای دارند و برای خودشان نیز سرمایه گذاری می‌کنند، این افراد همان 20 درصد برتر جامعه هستند که برایان ترسی سخنران و مشاور بسیار مشهور از آنها به عنوان افراد موفق نام می‌برد.

هر فردی در کشور ما با شرایط فعلی در کمترین حالت، دو میلیون تومان در ماه هزینه خورد و خوراک خود می‌کند، حال سوال اینجاست که چقدر برای مهارت‌ها، دانش و توانمندی‌های خود هزینه می‌کند؟؟

این دوره فرصت بزرگی‌ست برای یک سرمایه گذاری مطمئن که سالیان سال نتیجه آن را در سراسر زندگی شغلی،‌ اجتماعی و خانوادگی خود خواهید دید.

 

چقدر به این دوره مطمئن هستیم؟

اگر تا به حال از ما خرید کرده یا در دوره‌های ما شرکت کرده باشید، می دانید که ما برای تمام محصولاتمان، گارانتی بی قید و شرط بازگشت وجه داریم. دوره جامع کسب درآمد دلاری را تهیه کنید. اگر احساس کردید که برای شما مفید نبوده بدون هیچ سوالی مبلغ پرداختی به شما  دوست عزیز باز گردانده خواهد شد!

درآمد دلاری - گارانتی بازگشت وجه

چند پرسش متداول

 

به شما حق می‌دهم نگران باشید. اما ما به کارمان اعتماد کامل داریم، پس گارانتی بازگشت وجه را برای شما قرار دادیم! برای این که خیالتان راحت باشد. اگر احساس کردید که این دوره مناسب شما نیست، کافی است که درخواست بازگشت وجه بدهید و تمام وجه خود را دریافت کنید. (البته مطمئنم که اصلاً به چنین چیزی فکر نخواهید کرد زیرا این محصول اینقدر کاربردی است که حد ندارد!)

 

واقعاً حق دارید نگران باشید! اینقدر که وبسایت‌های مختلف با عنوان و ادعاهای دروغین وجود دارند که اعتماد کردن کار سختی به نظر می‌رسد. اما لطفاً‌ کمی در مورد «مجموعه بیشتر از یک نفر» و «پیام بهرام پور» تحقیق کنید. با کمی جست و جو خواهید دید که این مجموعه در این 5 سال فعالیت به قدری خوب عمل کرده که تقریباً‌ هیچ معترضی ندارد! اعتبار این مجموعه اینقدر بالاست که به خاطر چندصدهزار تومان، خود را در معرض اتهام قرار ندهد.  برای توضیحات بیشتر باید بگویم که «بیشتر از یک نفر» برند ثبت شده موسسه آوای رسای سخن ایرانیان با شماره ثبت 36955 و با دهها کارمند است.  این مجموعه بزرگترین سمینار ایران (با سه هزار شرکت کننده) را برگزار کرده است.

 

کافیست از طریق ایمیل ( [email protected] ) با ما در ارتباط باشید. ما سوالتان را از مدرس این محصول میپرسیم و به شما پاسخ مناسب می دهیم.

 

فعلا نه! این محصول به صورت دانلودی و آنلاین قابل دسترسی است و به صورت پستی ارسال نمی‌شود.

 

⭕️برای افراد اهمال کار، بهانه‌ها جورِ جور است!

از آنجایی که افراد اهمال کار برای تغییر نکردن بهانه‌هایی می‌خواهند، من می‌خواهم به دوستان اهمال کار کمک کنم تا زحمت کمتری بکشند و لیست بهانه‌های متداول را در ادامه برایشان آماده کرده‌ام:

⛔️ باشه یکم سرم که خلوت شد 🙁

⛔️ الان کارهای مهم تری دارم!

⛔️ من درست بشو نیستم و اعتماد به نفس برای کسب درآمد دلاری ندارم!

​⛔️ خیلی گرونه، ارزشش رو نداره!

⛔️ بعید می دونم اثری داشته باشه..

⛔️ دیگه از من که گذشته… اصلا من تا حالا دلار ندیدم!

⛔️​ این چیزا با آموزش درست نمی شه! ذاتیه!

⛔️ با آموزش که آدم دلار درنمیاره! باید بری کف بازار!

⛔️ اینا یه کیسه دوختن واسه جیب خودشون به فکر بقیه نیستن که (بابا بازگشت وجه بی قید و شرط داره که!!)

⛔️​ من که نمی‌خوام آپولو هوا کنم، همین زندگی عادی که دارم خوبه دیگه!

⛔️ نتیجه نمیده فقط انگیزشیه!

⛔️ اعتماد ندارم!

⛔️ و….. جای خالی با بهونه گیر ها…

چطور از سایت بیشتر ازیک محصول بخریم؟

برای این کار کافیست روی دکمه خرید کلیک کنید و گام‌های بعدی را طی کنید و اطلاعات خواسته شده را تکمیل کنید. بعد به درگاه بانکی هدایت می‌شوید و بعد از پرداخت وجه، می‌توانیدمحصول رو رادانلود کنید و به آن دسترسی داشته باشید.

همچنین اگر دوست داشتید از روش کارت به کارت استفاده کنید، می‌توانید به شماره کارت زیر مبلغ دوره را واریز کنید و سپس حتماً با شماره 02191090908 تماس بگیرید و اطلاعات پرداخت را بگویید. (اگر تلفن‌ها مشغول بودند، چند دقیقه دیگر تلاش کنید)

 

پرداخت ارزی مبلغ محصولات

برای پرداخت ارزی (ویژه دوستان و همراهان خارج از کشور) روی تصویر زیر کلیک کنید: 

پرداخت ارزی بیشتر از یک نفر

 

 

 اگر سوالی از نحوه شرکت در این دوره را دارید با کارشناسان ما در ارتباط باشید 02191090908 
یا سوالاتتان را در بخش نظرات بپرسید، در کمتر از 24 ساعت پاسخ خواهیم داد…

چطور از سایت بیشتر ازیک محصول بخریم؟

راهنمای خرید محصول از طریق تلفن همراه

راهنمای خرید محصول از طریق کامپیوتر

مشاهده توضیحات کامل

محتوای دوره

فصل اول | چرا درآمد دلاری؟

 • 1- آیا درآمد دلاری یک افسانه است؟
  06:23
 • 2- آیا درآمد دلاری اولویت ما هست؟
  05:42
 • 3- پتانسیل درآمد از طریق فریلنسینگ
  05:36

فصل دوم | اطلاعات کلی سایت‌های فریلنسینگ

فصل سوم | دور زدن تحریم‌ها

فصل چهارم | upwork.com

فصل پنجم | هزار دلار اول

فصل ششم | ارتباط با مشتریان

فصل هفتم | freelancer.com

فصل هشتم | صفر تا صد

فصل نهم | مقدمات راه اندازی سایت

فصل دهم | نصب و تنظیم وردپرس

فصل یازدهم | مدیریت سایت

فصل دوازدهم | نمونه کارها و نوشتن مقاله

فصل سیزدهم | زیباسازی سایت

فصل چهاردهم | پورتفولیو

فصل پانزدهم | فروش از طریق سایت

رتبه بندی و نظرات دانشجویان

3.4
جمع 7 امتیاز
5
۳ رتبه بندی
4
۱ رتبه بندی
3
۱ رتبه بندی
2
۰ رتبه بندی
1
۲ رتبه بندی
فریده نوروزی شهری
2 ماه قبل
یه تجربه ی بسیار جدید و متفاوت از تخصصم بودم. فعلاً فقط یاد گرفتم و به زودی نتیجه این یادگیری رو خواهم گفت.
SS
6 ماه قبل
سلام
دوره برای من مناسب نیست .
نس
1 سال قبل
سلام و تشکر از مدرسین محترم و عوامل بیشتر از یک
به صورت کلی دوره ی خوبی بود و اشنایی خوبی رو با سایت های فریلنس بهم داد.
صح
1 سال قبل
سلام
دوره خوبی بود ولی من انتظار داشتم با توجه به اسم دوره که دوره جامع آموزش کسب درآمد دلاری هست یوتیوب و بقیه روش ها رو هم پوشش میداد
سج
1 سال قبل
بیشتر برای مشاغل آی تی بود .متاسفانه اشاره ای نشده بود من یک رادیولوژیست هستم و میخواستم برای شغل خودم از این مساله استفاده کنم چندان کاربردی نبودد
مر
2 سال قبل
چه نکات نابی بیان شده
عع
2 سال قبل
.
اسکرول به بالا