4.00(1)

دوره ویژه آداب معاشرت عمومی

شرح

محصول آداب معاشرت همراه با رضا غفارزاده
بیش از 240 دقیقه محتوای آموزشی و بسیار کاربردی

آداب معاشرت دقیقا چیست؟
آیا آداب معاشرت یعنی شیک بودن؟
آداب معاشرت مربوط به اشراف و پولدارهاست؟
اگه بخواهیم آداب معاشرت رو رعایت کنیم، خیلی از شرایط عادی جامعه دور میشیم؟ رفتارمون تو ذوق می زنه؟

ویدیو معرفی محصول آداب معاشرت عمومی👇

این که بداینم در هر کجا، چگونه رفتار کنیم که محترمانه و صحیح باشد و احترام دیگران را برانگیزد ویژگی خوبیست. با ادب بودن و رفتار و گفتار صحیح و مودبانه داشتن هیچ ارتباطی به تحصیلات، شغل، سطح درآمد یا سن و سال ندارد. هر فردی فارغ از تمام ویژگی های فردی اش، می تواند ظاهری شایسته و رفتاری محترمانه داشته باشد. ویژگی مهمی که او را به انسان بودن نزدیک تر می کند، بدون آنکه انگشت نما شده یا خارج از عرف جامعه رفتار کند.

❓ما آداب معاشرت را به شکل اصولی کجا آموزش می بینیم؟

❓آیا در مدرسه یا دانشگاه سرفصلی برای این موضوع مهم داشته ایم؟ 

چه موارد مهمی هست که رعایت آنها در درجه اول احساس خوبی به خود فرد می دهد؟ ضمن آنکه جایگاه و شخصیت او را نزد دیگران به گونه ای بالا می برد که برایش احترام خاصی قائل می شوند؟ احترامی که قلبی و احترام به شخصیت اوست، نه ثروت، شهرت، پست و مقام و سایر ویژگی های به ظاهر مشهور دیگر.

در عصر ما، آداب معاشرت آن قدر پیچیده، تخصصی و شاخه به شاخه شده است که حتی برای حضور در شبکه های اجتماعی هم کتاب و دوره های آموزشی فراوانی وجود دارد. از بین این همه مطالب خاص و محدود به موضوعی مشخص، کدام را انتخاب کنیم؟ کدام یک در اولویت است؟

نباید سردر گم شد…

آداب معاشرت یعنی مجموعه ای از رسوم و آداب برای زندگی اجتماعی و رفتار با مردم. اگر کلیات و قواعد اصلی آن را بدانیم کافیست. چرا که آن قواعد در تمام جنبه های زندگی کاربرد دارند. این اصول آنچنان کلی و کاربردی است که محدود به مرزهای جغرافیایی خاصی نیست. در هر جایی از دنیا که باشیم این قاعده ها محترم و مورد پذیرشند.
بر خلاف آنچه به غلط بر آن تاکید شده است، آداب معاشرت صرفا شیک پوشی و مطابق مد پیش رفتن نیست. آداب معاشرت کلیتی را شامل می شود که در آن، شخصیت فرد نقشی به مراتب مهم تر از پوشش یا ظاهر او را بر عهده دارند.

این دوره آداب معاشرت عمومی است. هدف آن معرفی و تشریح همین اصول مهم، پایه ای و جامع است که در همه جا معتبر هستند. نه باعث می شوند که انگشت نما شویم و نه ما را از زندگی عادی مان دور می کند. فقط راه و رسم صحیح را یاد می گیریم. مطالبی که شاید نظیر جدول ضرب، تاریخ و جغرافیا، هندسه و اجتماعی، می بایست در مدرسه یا حداکثر دانشگاه آموزش میدیدم، اما هنوز هم جایش در مسیر زندگی مان خالیست.


 

⭕️ اطلاعات کلی محصول «آداب معاشرت عمومی»

مدرس مدرس: رضا غفارزاده

  محل برگزاری: هرجایی که شما دوست دارید (کامپیوتر، موبایل، اتومبیل یا هر جای دیگری که دوست داشته باشید فیلم‌ها را مشاهده کنید)

 مبلغ سرمایه گذاری: 290هزار تومان  (با تخفیف ویژه 190 هزار تومان)

 

 با تهیه این محصول دریافت می‌کنید👇

  فایل های تصویری : اینجوری به راحتی می‌تونید مرور کنید و بیشتر یاد بگیرید!

 فایل های صوتی : این هم برای مرور دوباره بدون دیدن فیلم!

 

محتوای دوره چیست؟

این دوره آموزشی بصورت فایل های ویدیویی تهیه شده است. بنابراین نیازی به حضور در کلاس یا تعیین وقتی خاص ندارد. در هر زمان و مکانی که باشیم می توانیم ببینیم و از آن استفاده کنیم.
دوره شامل چهار بخش اصلی است. بخش هایی که تمامی جنبه های مهم و اصلی را شامل می شود. مسیر آموزشی در این چهار بخش مثل یک سفر است. سفری که از سطح و جاذبه های سطحی شروع می شود اما به تدریج عمق پیدا می کند. لایه لایه عمیق تر می شود و به مسائل پایه ای می پردازد. موارد مهمی که اگر به آنها دقت نشود، هر تلاشی فقط ظاهر سازی یک ساختمان کهنه و فرسوده است، ساختمانی که از بنیه و پایه محکمی برخوردادر نیست.


⭕️مدرس دوره آداب معاشرت عمومی کیست؟

رضا غفارزاده یکی از مدرسین مجموعه بیشتر از یک نفر است. حدود بیست و سه سالی است که در عرصه مهندسی فعالیت می کند. سالها در پروژه های داخل و خارج از کشور فعالیت کرده و در کنار آن، زمینه های دیگری از فعالیت را هم تجربه کرده است. داد و ستد یا فعالیت در کشورهای مختلف که تعدادشان به 26 کشور می رسد، او را با خصوصیات، فرهنگ و آداب انسان های بسیاری آشنا کرده است. از حضور در جمع های بسیار رسمی و مجلل تا آشنایی با فرهنگ در پایین ترین سطح ممکن. آموزش را دوست داشته و در کلاس های و دوره های بسیاری شرکت کرده و می کند.

اینکه دانسته ها و یافته هایش را با دیگران به اشتراک بگذارد وظیفه خود می داند. بنابراین سعی می کند چکیده تجربیات خودش را به دیگران منتقل کند. دوره های آموزشی که او شخصا طراحی و اجرا می کند، عمدتا جمع بندی و خلاصه سازی تجربیات فردی اوست تا جمع آوری مطالبی پراکنده از منابع مختلف. شاید به همین دلیل است که بیشتر کاربردی هستند تا تئوری.

درباره‌ی این محصول سوالی دارید؟ به بخش سوالات متداول در ادامه‌ی همین صفحه بروید و یا با ما تماس بگیرید تا مشاورین این دوره  شما را راهنمایی کنند: 02191090908

⭕️گارانتی وفای به عهد

از آنجایی که به راهکارهای ارائه شده بر این دوره اطمینان داریم (و شخصاً آن را تجربه کرده ایم) به کاربردی بودن این دوره و نتایج آن بدون هیچ تردیدی ایمان داریم از همین رو با خیال آسوده این دوره را به صورت صد در صد گارانتی می کنیم.

البته از آنجایی که به محتوای ارائه شده ایمان داریم، تردید نداریم که شما در انتهای این دوره اینقدر از مطالب آن استفاده کرده‌اید و تغییرات خوبی در زندگی خود ایجاد نموده‌اید که اصلاً به مقوله گارانتی فکر نمی‌کنید.

بر روی خودت سرمایه گذاری کن  

  بهترین سرمایه گذاری نه خریدن سکه و طلا است ونه …
بهترین سرمایه گذاری، سرمایه گذاری روی خودتان است

⭕️چطور از سایت بیشتر ازیک محصول بخریم؟

👇راهنمای خرید محصول از طریق تلفن همراه👇

👇راهنمای خرید محصول از طریق کامپیوتر👇

  روش خرید محصول 👇

برای این کار کافیست روی دکمه خرید کلیک کنید و گام‌های بعدی را طی کنید و اطلاعات خواسته شده را تکمیل کنید. بعد به درگاه بانکی هدایت می‌شوید و بعد از پرداخت وجه، می‌توانیدمحصول رو رادانلود کنید و به آن دسترسی داشته باشید.

همچنین اگر دوست داشتید از روش کارت به کارت استفاده کنید، می‌توانید به شماره کارت زیر مبلغ دوره را واریز کنید و سپس حتماً با شماره 02191090908 و یا شماره های موبایل09129242128  و یا 09307328381 تماس بگیرید و اطلاعات پرداخت را بگویید. (اگر تلفن‌ها مشغول بودند، چند دقیقه دیگر تلاش کنید)

پرداخت ارزی مبلغ محصولات

برای پرداخت ارزی (ویژه دوستان و همراهان خارج از کشور) روی تصویر زیر کلیک کنید: 👇 (پرداخت ارزی، پرداخت با بیت کوین و پرداخت با تتر)

پرداخت ارزی بیشتر از یک نفر

سوالات متداول محصول آداب معاشرت عمومی

 

بله . اینکه مشتاق یادگیری مهارتی تازه باشید…!

 

واقعاً حق دارید نگران باشید! اینقدر که وبسایت‌های مختلف با عنوان و ادعاهای دروغین وجود دارند که اعتماد کردن کار سختی به نظر می‌رسد. اما لطفاً‌ کمی در مورد «مجموعه بیشتر از یک نفر» و «پیام بهرام پور» تحقیق کنید. با کمی جست و جو خواهید دید که این مجموعه در این 5 سال فعالیت به قدری خوب عمل کرده که تقریباً‌ هیچ معترضی ندارد! اعتبار این مجموعه اینقدر بالاست که به خاطر چندصدهزار تومان، خود را در معرض اتهام قرار ندهد.  برای توضیحات بیشتر باید بگویم که «بیشتر از یک نفر» برند ثبت شده موسسه آوای رسای سخن ایرانیان با شماره ثبت 36955 و با دهها کارمند است. این مجموعه بزرگترین سمینار ایران (با سه هزار شرکت کننده) را برگزار کرده است.

 

 

 

ما مطمئنیم که این دوره از نان شب برای هر انسانی واجب‌تر است. به ما اطمینان کنید. این بسته را تهیه کنید و اگر احساس کردید واقعاً نیاز نداشتید (که واقعاً بعید می‌دانیم) تمام وجه‌تان را به شما باز خواهیم گرداند.

⭕️بهانه‌هایی برای تهیه نکردن محصول «آداب معاشرت عمومی»

از آنجایی که افراد اهمال کار برای تغییر نکردن بهانه‌هایی می‌خواهند، ما می‌خواهیم به دوستان اهمال کار کمک کنیم تا زحمت کمتری بکشند و لیست بهانه‌های متداول را در ادامه برایشان آماده کرده‌ایم:

❌  باشه یه کم سرم خلوت‌تره بشه چشم!

❌  الان کارهای مهم تری دارم. کی حوصله درست حرف زدنرو داره آخه.

❌ توی ایران اصلا میشه با آموزش به جایی رسید؟!

❌ بعید می‌دونم اثری داشته باشه.

❌ اصلا این چیزا مگه نیاز به آموزش هم داره؟ بابا ولم کن دیگه از من گذشته!

❌ این چیزا با آموزش درست نمی شه!

❌ با آموزش که آدم آداب معاشرت یاد نمیگیره!
❌ اینا یه کیسه دوختن واسه جیب خودشون به فکر بقیه نیستن که. (گارانتی بازگشت وجه داره که!!!)

❌ من که نمی‌خوام آپولو هوا کنم، همین زندگی عادی که دارم خوبه دیگه!

❌ و…​

لیست بالا و بسیاری از بهانه‌های دیگر، نمونه‌ای کوچک از مکانیزم مغز است که می‌خواهد ما را در حالت موجود حفظ کند (امیدوارم فیلم حفظ حالت موجود را دیده باشید و شما در این دام گیرر نیفتید.)

 

👈 اگر سوالی از نحوه تهیه این محصول دارید با کارشناسان ما در ارتباط باشید 02191090908 👉 یا سوالاتتان را در بخش نظرات بپرسید، در کمتر از 24 ساعت پاسخ خواهیم داد.

برای دریافت آموزش های بیشتر ما را در اینستاگرام دنبال کنید:

روی آیکون زیر کلیک کنید👇

مباحث این دوره

26 درس

فایل های صوتی

00 – مقدمه

فایل های صوتی

فایل های تصویری

حق استفاده از محصول

درباره مدرس

4.00 (1 نظر)

4 دوره آموزشی

596 دانشجو

نظرات دانشجویان

4.0

Total 1 Ratings

5
0 نفر
4
1 نفر
3
0 نفر
2
0 نفر
1
0 نفر

تجربه جالبی بود. نکات ظریف خوبی داشت ولی می توانست نکات جزئی تر بیشتر رو هم شامل بشه

تصویر دوره آداب معاشرت عمومی
190,000 تومان
اسکرول به بالا