برای کسی که مستقیم با اینترنت سر و کار داره، _مثلا تولید ک

برای کسی که مستقیم با اینترنت سر و کار داره، _مثلا تولید کننده محتوا

برای کسی که مستقیم با اینترنت سر و کار داره، _مثلا تولید کننده محتوا هست یا مدیرشبکه های اجتماعی یک شرکت_ چه راهکارهایی برای مدیریت استفاده از اینترنت و عدم درگیر شدن با فضای وب دارید که اسیر اعتیاد به اینترنت و فضای مجازی نشه؟ _راهکارهای خاموش کردن دیتا و پاک کردن نرم افزارها و ... بدرد این آدم ها نمیخوره!_ راهکار مناسب چی پیشنهاد میدید؟

سعید آقاجانی 05 خرداد 98 247 2

0

سلام. من وضعیتی مشابه آنچه گفتید را دارم. یعنی باید تولید محتوا انجام بدم. من سعی کرده ام هر کاری در اینترنت و شبکه های اجتماعی انجام می دهم دلیل داشته باشه. یعنی بی دلیل وارد اینترنت نشم. یعنی اگر قرار هست ایمیل هام رو پاسخ بدم دیگه سراغ خواندن مقاله نمیرم. یا اگه قراره پیامهای تلگرامم رو ببینم دیگه سراغ دیدن اخبار گروه های تلگرامی دیگه نمیرم. خاصیت اینترنت نامحدود و بی پایان بودن هست. هر چه هم در آن باشیم محتوا برای دریافت تموم نمیشه پس بهتره برای استفاده خودمون برنامه ریزی داشته باشیم.

تعداد نظرات : 0

    0

    یک راهکار برای من مفید واقع شد و امیدوارم برای شما هم کاربردی باشه و اون هم بستن کِش پول به دور دستتون هست .شاید متعجب بشید ولی تصور کنید زمانی رو که بیشتر از حدی که تعیین کردید از شبکه های اجتماعی و .... استفاده می کنید ... بیاین و کِش رو بکشید . کمی دستتون درد میگیره . در این حالت مغز میات و دنبال دلیلی میگرده که این درد از کجا میات و بعد از مدتی علت رو پیدا میکنه و سعی میکنه اون کار رو دیگه برای شما لذت بخش نشون نده و این طور میشه که شما عادت میکنین به اندازه نیاز از اینترنت استفاده کنید (توجه : منطور بنده زیاده روی در کِش زدن به طوری که به دست اسیب وارد کنه نیست بلکه در حدی باشه که کمی دست درد بگیره و مغز متوجه درد بشه . همین )

    تعداد نظرات : 1 نمایش نظرات

      سوالات مرتبط