سلام میخواستم لطف کنین یک راه قطعی و درست برای یادگیری زبان

نیلوفر مرداب

دوام آوردن در چالش های اقتصادی

سلام میخواستم لطف کنین یک راه قطعی و درست برای یادگیری زبان انگلیسی مع

سلام میخواستم لطف کنین یک راه قطعی و درست برای یادگیری زبان انگلیسی معرفی کنید چه کلاس معتبر و چه روش دیگری. ممنون

امیرحسین ارجمندی 28 اردیبهشت 98 140 2
Translator.Plus1

سحر هاشمی

20 مرداد 98

2

اولین و مهم ترین مهترین مهم ترین، انگیزه خودتون از یادگیری زبان را به طور کاملاً شفاف برای خودتون مشخص کنید به عنوان مثال:

 کار، مهاجرت، امکان دسترسی به منابع آموزشی فراوان و غیره. اگر این کار دقیق انجام بشه اتوماتیک وار بقیه مسیر طی خواهد شد. همچنین یک مهلت و تاریخی برای یادگیری زبان در نظر بگیر، زمانی معقولانه با توجه به سطح زبان فعلی و سطح زبان مدنظر تعیین کنید و تبدیل به یک هدف گذاری کمی مشخص بشود تا چه زمانی به چه سطحی از زبان برسم. 

نکته بعدی هم که بسیار تاثیرگذاره تا جای ممکن زندگی، کار، تفریح غرق در زبان دوم باید بشود و از زبان لذت ببرین به هیچ عنوان احساس اجبار و بی حوصلگی در فرآیند یادگیری نباشد هر چه قدر علاقه و انگیزه شما بالاتر باشد یادگیری بهتر صورت می گیرد.

در آخر سعی کنید حتما تمرین صحبت کردن و نوشتن را داشته باشین تا مطالبی که یاد گرفتین از دریافت به مرحله ی تولید برسد.


اگر این موارد را رعایت کنید مخصوصا هدف و انگیزه از یادگیری زبان فرقی نداره کدام موسسه با چه استادی با چه کتابی و با چه متدی زبان را یاد بگیرید.

موفق باشید.


تعداد نظرات : 0
  Shomais

  شمیس نورانی

  19 خرداد 98

  2

  سلام من میخواستم تجربه شخصی خودم رو بگم، من فهمیدم که تمرین و تکرار خودم مهمترین عامل هست و اونقدر که تمرین تاثیر داره کلاس و معلم و کتاب تاثیر نداره من چندین مدل کلاس و کتاب رو گذروندم و در نهایت بیشترین جواب رو زمانی گرفتم که سعی کردم خودم رو بیتشر در معرض انگلیسی قرار بدم مثلا پادکست انگلیسی گوش میدادم فیلم زبان اصلی میدیدم با همسرم تو خونه انگلیسی حرف میزدم و این چنین موارد . موفق باشید

  تعداد نظرات : 1 نمایش نظرات

   سوالات مرتبط