با سلام خدمت شما استاد گرامی..من در یک شرکتی مشغول به کار هس

با سلام خدمت شما استاد گرامی..من در یک شرکتی مشغول به کار هستم ک ابتدا

با سلام خدمت شما استاد گرامی..من در یک شرکتی مشغول به کار هستم ک ابتدا که وارد شرکت شدم مدیر گفتن ک اگر یه زمانی طراح ما نبود شما میتونی کمک کنید ک کار عقب نمونه و اگر که طرح جدیدی دارم ارائه بدم، ولی بعد از یه مدتی که مرتبه شغلی من کامل عوض شد و من رفتم داخل یه بخش دیگه، راستش یه چند تا طرح داشتم ک فکر میکنم اگر به مدیر نشون بدم خیلی زیاد استقبال میکنه و قبول میکنه ولی یه چیزی..اینکه من برای این طرح زحمت کشیدم و اصلا نمیخوام ک همینجوری این طرح هارو در اختیارشون بذارم بدون هیچ دستمزدی بابتشون، و از طرفی هم واقعا خجالت می کشم ازشون درخواست هزینه بکنم بابت طرحم..ممنون میشم راهنمایی بفرمائید..

03 اردیبهشت 98 352 2
payam

پیام بهرام پور

09 اردیبهشت 98

1

سلام دوست عزیز. 

مساله شما مساله تصمیم گیری است و احتمالاً شما نیاز دارید که بدانید چطور می‌توانید بهترین تصمیمات را بگیرید.

نکته‌ای که باید در نظر داشته باشید این است که هر تصمیمی مشکلات خود را دارد. به این معنی که چه شما طرح را نشان بدهید و چه شما طرح را نشان ندهید، مشکلات و مزایای زیادی برای شما ایجاد می‌شود.

پیشنهاد می‌کنم حتماً فایل صوتی چگونه تصمیم بگیریم را حتماً گوش کنید. 

طبق آموزش‌هایی که آنجا ارائه می‌شود در مورد جدول T فکر کنید و جدول تی را برای خود رسم کنید.

شما با جواب دادن به جدول T احتمالاً بتوانید پاسخ را خودتان پیدا کنید اما در ادامه نظر شخصی من را هم مطالعه می‌کنید.

نظر شخصی من این است که نگه داشتن اطلاعات و یا بهترین خود نبودن کار ارزشمندی نیست. ممکن است ایده و طرح من دزدیده شود (مثل صدها باری که در این چند سال این اتفاق رخ داده است) ما با ارائه کردن طرح‌های جدید بیشتر از همه خودمان رشد می‌کنیم و چون رشد می‌کنیم ایده‌ها و طرح‌های بهتری خواهیم داشت.


به هر حال این نظر من بود و امیدوارم که شما بهترین تصمیم را بگیرید.

تعداد نظرات : 1 نمایش نظرات

    0

    ممکنه این اتفاق بارها در مسیر شغلی تان رخ بدهد این شما هستید که انتخاب می کنید چگونه با این موضوعات و البته گاهاً تحقیر توسط مدیران  یا همکاران و حتی طرحی که ارایه کرده اید به ظاهر رد شود و بعداً به نام خودشان ارایه کنند ولی این شما هستید که در صورت رشد و تعالی فردی می توانید خود را ثابت کنید، سخته اما غیرممکن نیست تلاشتون رو بیشتر کنید و حتی با توجه به نیاز شرکت به طراحی ممکن است شرکتهای رغیب هم همین نیاز را داشته باشند و شما بتوانید با تقویت طرحهایتان به عنوان طراح آزاد و در قالب فریلنسرینگ ایجاد فرصت برای خودتان کنید. آرزومند موفقیت روز افزون و غلبه بر چالشها برای شما هستم.

    تعداد نظرات : 0

      سوالات مرتبط