پکیج نتورک مارکتینگ (بازاریابی شبکه‌ای) از آقای بهرام پور و

پکیج نتورک مارکتینگ (بازاریابی شبکه‌ای) از آقای بهرام پور و چند مدرس د

پکیج نتورک مارکتینگ (بازاریابی شبکه‌ای) از آقای بهرام پور و چند مدرس دیگر در اینستاگرام و تلگرام به فروش می رسد، آیا آقای بهرام پور اطلاع دارند؟ آیا ایشان بازاریابی شبکه‌ای را تایید می کنند؟

user9769 30 آبان 97 1552 1

1

سلام دوست عزیز پاسخ شما را به دو صورت خواهم داد

1. نظر من در مورد نتورک مارکتنیگ (بازاریابی شبکه‌ای)

2. داستان این پکیج


که به صورت مورد به مورد در موردشان صحبت خواهم کرد.

نظر محمد پیام بهرام پور در مورد بازاریابی شبکه‌ای

اول از همه باید بگویم که من هیچ فعالیتی در هیچ مجموعه هرمی، بازاریابی شبکه‌ای و نتورک مارکتینگ نداشتم (و احتمالاً نخواهم داشت) چرا؟ چون در حیطه رسالت فردی من نیست! رسالت من در حیطه آموزش و تربیت آموزش دهندگانی حرفه‌ای برای کشورم است.

آیا بازاریابی شبکه‌ای خوب است؟

نمی‌دانم خوب یعنی چی! به نظرم هیچ چیزی در این دنیا خوب یا بد نیست، باید ببینیم که رسالت ما چیست و چه چیزی برای من و اهداف و رسالتم خوب است یا خیر!

بنابراین فعلاً به نظرم خوب و بدی وجود ندارد اما تجربه‌های زیادی داشتم از افرادی که می‌گفتند شش ماه دیگر ماهانه ده میلیون درآمد خواهند داشت و بارها روی کاغذ به من این موضوع را نشان دادند اما شش ماه بعد یا دو سال بعد خوشحال بودند که یک شغل کارمندی پیدا کرده‌اند که مخارجشان را تامین کند.


البته باید بگویم که یکی از دوستان خوبم (آقای سعید وفایی) در نتورک مارکتینگ فعال هست و او تنها کسی است که در این حطه فعال است و من او را به عنوان یک فرد بسیار ارزشمند می‌شناسم (شاید افراد زیادی ارزشمند باشند در حیطه بازاریابی شبکه‌ای که من شناختی از آنها ندارم)

بنابراین من تجربه خوبی از بازاریابی شبکه‌ای ندیدم جز این که:

عده‌ای ماشین‌های مدل بالای چپ شده را تعمیر کنند و قسطی بخرند و برای پرزنت کردند با آن به جلسه بروند که بگویند ما پولدار شدیم

یا عده‌ای که بدون رسیدن به موفقیت بخواهند رویایی را به دیگران بفروشند.


شاید من اشتباه می کنم و شاید اطلاعاتم کافی نیست، بنابراین اطلاعات تکمیلی را به من در قسمت نظرات بدهید.

پس چرا در پکیج‌های نتورک مارکتینگ آموزش می‌دهی؟

سال گذشته موسسه‌ای گفت قصد تولید بسته‌های آموزشی در حیطه سخنرانی دارند و من هم با آنها قراردادی نوشتم، به اصفهان رفتم و آموزش سخنرانی را ارائه کردم.


بعد دیدم که روی آن اسم بازاریابی شبکه‌ای گذاشتند و می‌گویند چیزهایی که لیدرهای شما به شما نمی‌گویند!


پس دوره من هیچ ارتباطی با بازاریابی شبکه‌ای ندارند و مهارت‌های سخنرانی را آموزش داده‌ام و البته اگر می‌دانستم که این آموزش‌ها قرار است با این هدف ارائه شوند آنها را ضبط نمی‌کردم.با تشکر از سوال شما.

تعداد نظرات : 8 نمایش نظرات

    سوالات مرتبط