درخواست راهنمایی-بیشتر از یک نفر

درخواست راهنمایی

با عرض سلام و وقت بخیر بنده مدت 10 سال هست که کارمند بانک هستم و به یکسری دلایلی که اخیرا اتفاق افتاده اصلا از محیط و کاری که انجام میدم راضی نیستم و بنده علاقه خودمو در کارهایی که دوست دارم پیدا کردم ولی قبل از این باید یکسری آموزشهای مخصوص اون کارهارو ببینم که متاسفانه به دلیل مشغله کاری در بانک و عدم تمرکز در مدت اشتغال در طول روز نمیتونم یادگیری خودمو کامل کنم و فقط بعد از ظهرها و شبها فرصت دارم که اون موقع هم انقدر ذهن من خسته است که هیچ تمرکزی ندارم حال میخواهم بدونم شما چه کمکی میتونید با این شرایط به بنده بدید ؟؟؟

0

برنامه ریزی کنید. اگر برایتان خیلی مهمه محصول مدیریت زمان رو تهیه کنید. مشکل شما نداشتن وقت و تمرکز. آدم. هایی که میگن وقت ندارم دو دسته اند :

یا مردن.      یا برنامه ریزی درست ندارند

تعداد نظرات : 0

    0

    سلام دوست عزیز؛ باهمه ی مشغله ی کاری و خستگی و عدم تمرکز؛ مدت زمان کوتاه؛ حتی پنج دقیقه پیدا کردن کار دشواری نیست؛ اثر مرکب رو که بانکی ها بهتر می شناسند؛ از کارهای کوچیک شروع کنید و به مرور که انگیزه بیشتری پیدا کردید زمان بیشتری برای شما باز خواهد شد؛ همه ی افراد در هر روز فقط 24 ساعت دارند نه بیشتر و نه کمتر؛ این خود شما هستید که بایستی  «سازمانِ  خود» را بسازید و مدیریت کنید؛ پاینده و استوار باشید. 

    تعداد نظرات : 9 نمایش نظرات