بهترین نرم افزار ادیت فیلم چیست؟-بیشتر از یک نفر

کوچینگ LTOB ؛ با بهترین خودت روبرو شو...

بهترین نرم افزار ادیت فیلم چیست؟

به نظر شما بهترین نرم افزار ادیت فیلم از نظر سرعت در خروجی گرفتن چیه؟ در حال حاضر فیلم 5 ساعته رو با Movavi خروجی میگیرم و حدود 4 ساعت طول میکشه! میخوام بدونم نرم افزارهایی هست که سریعتر باشه؟ (ادیت در حد یه فیلم آموزشی هست که کاور و واتر و ... میخوره)

ehsanahmari

احسان احمری

26 شهریور 99

-3

بستگی داره به اینکه پروژه شما در چه سطحی باشه. برای ویرایش های حرفه ای نرم افزارهای حرفه ای مثل Adobe Premier، و یا برنامه های دیگه ای که با جستجو در اینترنت می تونید به راحتی پیدا کنید، مناسب هستند که البته کار کردن با این قبیل نرم افزارها، نیازمند مهارت در این زمینه هست.

اما برای ویرایش های ساده، مثل برش قسمتی از ویدیو، صدا گذاری ساده، و کارهایی از این قبیل، باز هم برنامه های بسیار زیادی وجود دارند، که خود من هم خیلی از اونها رو تست کردم. با اینکه سال ها با نرم افزار بسیار خوب  Corel video Studio کار کرده ام، با این حال همیشه بدنبال یافتن یک برنامه ساده و سریع با قابلیت پشتیبانی از فرمت های مختلف بوده ام. در نهایت به برنامه بسیار عالی ApowerEdit رسیدم که با رابط کاربری خیلی خوب و پشتیبانی از فرمت های مختلف از جمله MKV ، عملکرد خوبی ازش دیدم.

تعداد نظرات : 0