جایگزین چاپ جزوه آموزشی-بیشتر از یک نفر

ایده هایی که برای توسعه سایت در نظر دارید را می‌توانید برای ما بنویسید و ایده هایی که بیشترین رای را دارا باشند برای اجرا تصمیم گیری خواهند شد. ضمنا در صورت مشاهده مشکلی در سایت می توانید اینجا برای ما بنویسید. سپاسگزاریم بابت توجه شما.

جایگزین چاپ جزوه آموزشی

2

لطفا رای بدهید

  گزارش تخلف
حمیدرضا حصاری حمیدرضا حصاری 22 شهریور 99 54 وضعیت: در حال بررسی

با سلام و عرض ادب

معمولا در دوره های حضوری و سمینارها جزوه ای شکیل و رنگی چاپ می شود و در اختیار افراد قرار می گیرد. بعضی ها از جمله خود من چون تمام مطالب رو می نویسم به این جزوه احتیاجی نداریم و اگر فایل پی دی اف آن باشد کفایت می کند. مثلا همین دوره استادی که جلسات برای بیشتر افراد غیرحضوری تشکیل می شود و اعلام شده است که جزوات بعدا داده می شود. بچه ها معمولا یا خودشان پرینت گرفته اند یا هم فیلم ها و فایل ها را دارند و بعدا فقط برای اینکه داشته باشند متقاضی خواهند بود.

لذا پیشنهاد می کنم امکان اختیاری بودن جزوه را بگذارید و در عوض آن بابت این که به طبیعت کمک می شود و کاغذ کمتری مصرف می شود عددی را  به حساب اعتبار  شخص واریز نمایید و  یا کتاب های کوچکی را جایگزین کنید. یعنی افراد در هنگام ثبت نام امکان انتخاب داشته باشند که با جزوه یا بدون جزوه (شارژ اعتبار یا کتاب) را انتخاب کنند. البته کار سخت تر می شود ولی برای کمک به طبیعت و کاهش مصرف کاغذ شاید بتوان این ایده را پخته تر و اجرایی کرد. 

باتشکر - حصاری 

جدیدترین ایده ها


لطفا نظرات را برایمان بنویسید

با زدن دکمه اینتر نظر شما ثبت می شود

با زدن دکمه اینتر نظر شما ثبت می شود