تغییر شکل و شمال CTA نیلوفر مرداب-بیشتر از یک نفر

کوچینگ LTOB ؛ با بهترین خودت روبرو شو...

ایده هایی که برای توسعه سایت در نظر دارید را می‌توانید برای ما بنویسید و ایده هایی که بیشترین رای را دارا باشند برای اجرا تصمیم گیری خواهند شد. ضمنا در صورت مشاهده مشکلی در سایت می توانید اینجا برای ما بنویسید. سپاسگزاریم بابت توجه شما.

تغییر شکل و شمال CTA نیلوفر مرداب

5

لطفا رای بدهید

  گزارش تخلف
مهدی ابراهیمی مهدی ابراهیمی 22 شهریور 99 50 وضعیت: در حال بررسی

سلام و وقت به خیر

دوستان دوره نیلوفر مرداب به نظر من یکی از بهترین دوره های سایته و به شدت نسبت به خرید محصولات دیگه، مخاطب رو ترغیب میکنه. همکاری من با بیشترازیک و همینطور شرکت کردنم در دوره استادی صرفا با شناختی انجام شد که از نیلوفر مرداب نسبت به بیشترازیک به دست آوردم.

با توجه به اینکه انتهای خیلی از مقالات سایت CTA شرکت در این دوره قرار داده شده، پیشنهاد میکنم چند ظاهر جدید برای ترغیب مخاطب ایجاد کنید. مثلا ما برای نوشتن عنوان یک مقاله، سعی میکنیم از اسم افراد بزرگی که بخشی از صحبتشون تو متن هست استفاده کنیم (رازهای شخصیتی بیل گیتس) حالا شما میتونید همین کار رو با صفات، اسم، دستاوردها و... افراد حاضر در دوره انجام بدید. مثلا:

صوت مصاحبه کارآفرینی با آقای... موسس برند شهر فرش،

دوره نیلوفر مرداب، مصاحبه با بزرگان کسب و کار ایران،

مصاحبه با آقای ایرج حسابی، فرزند دکتر حسابی و...


با توجه به اینکه مطالب نیلوفر مرداب پیوستگی خیلی بالایی نداره و میشه بدون ترتیب اونها را گوش کرد، فکر میکنم مانور دادن رو اسم تک تک افراد حاضر در دوره، موضوع مصاحبه ها و... ایده خوبی باشه. پیشنهاد میکنم از چند تا مقاله پربازدید سایت برای تست کردن استفاده کنید. (در واقع من فکر میکنم CTA های فعلی در عنوان نویسی ضعیفند و نرخ کلیک کمتری نسبت به حالت ایده ال میگیرند.)

پ.ن: اگر ممکنه این ایده در سایت منتشر نشه، چون حالت بیزینسی داره و صرفا خواستم به گوش بچه های بیشترازیک برسونم. موفق باشید.

جدیدترین ایده ها


لطفا نظرات را برایمان بنویسید

با زدن دکمه اینتر نظر شما ثبت می شود

با زدن دکمه اینتر نظر شما ثبت می شود