اضافه کردن مطالب مذهبی به سخنرانی -بیشتر از یک نفر
رونمایی از مهم ترین محصول "بیشتر از یک نفر"

ایده هایی که برای توسعه سایت در نظر دارید را می‌توانید برای ما بنویسید و ایده هایی که بیشترین رای را دارا باشند برای اجرا تصمیم گیری خواهند شد. ضمنا در صورت مشاهده مشکلی در سایت می توانید اینجا برای ما بنویسید. سپاسگزاریم بابت توجه شما.

اضافه کردن مطالب مذهبی به سخنرانی

2

لطفا رای بدهید

  گزارش تخلف
علی باقری 31 خرداد 99 223 وضعیت: در حال بررسی

با عرض سلام و وقت بخیر. ببخشید یه پیشنهاد داشتم که خیلی دغدغه بنده هست و هر وقت سخنرانی های جذاب آقای بهرام پور رو گوش میدم، کاملا جای خالی این نکته رو احساس میکنم و حسرت میخورم که چرا فرد سخنرانی مثل آقای بهرام پور، نباید در سخنرانی های خودشون حرفی از دین بزنند؟ و برای تایید سخنان خودشون، از آیات و روایات معتبر دین استفاده کنند در حالیکه در این صورت، حرفشون بسیار جذاب تر و مستند تر برای مخاطب ارائه میشه. البته ایشون در یکی از سخنرانی هاشون گفتند که چون من در زمینه مذهبی تخصص ندارم، واردش نمیشم. خب سوال این هست که شما با این همه اطلاعات و علمتون، نمیتونید یه مقدار اطلاعات مذهبی هم بدست بیارید و چاشنی صحبت های عالی خودتون بکنید؟؟ یا حداقل با استفاده از یک مشاور مذهبی، این خلأ رو هم در مجموعه بسیار خوبتون پر کنید؟؟ در حالیکه اکثریت مردم ایران، شیعه هستند و مشتاق هستند که بدونند اسلام در این زمینه تخصصی شما هم نظر داره، که به نظر بنده در این صورت، مجموعه شما بی نظیر ترین مجموعه ای میشه که تا حالا دیدم. جمع بین علم و دین!!               البته به این نکته هم توجه دارنم که شاید برخی به این مسائل بی اعتقاد باشند که طبیعی هست و در هر مساله ای، افراد موافق و مخالف وجود دارند، اما مهم این هست که شما باورهای خودتون رو بیان کنید و از طرفی دِین خودتون رو تا حدی به دین اسلام ادا کنید. به عنوان مثال شما در آخرین وبینار خودتون فرمودید که: انسان برای کسب شهامت و رفع ترس و خجالت، باید اون کاری که ازش میترسه، رو انجام بده و سخنی از بزرگان غربی بیان کردید برای تایید حرفتون، در حالیکه این دقیقا سخن امام علی(ع) هست در بیش از 1400 سال پیش که حضرت فرمودند:

إِذَا هِبْتَ أَمْراً فَقَعْ فِیهِ فَإِنَّ شِدَّهَ تَوَقِّیهِ أَعْظَمُ مِمَّا تَخَافُ مِنْهُ.  یعنی هنگامى که از چیزى مى ترسى، خود را در آن بیفکن، چرا که سختى پرهیز، از آن از آنچه مى ترسى بیشتر است.
منبع: ترجمه و شرح حکمت 175 نهج البلاغه: راه زدودن ترس                                                                                   

جدیدترین ایده ها


لطفا نظرات را برایمان بنویسید

با زدن دکمه اینتر نظر شما ثبت می شود

با زدن دکمه اینتر نظر شما ثبت می شود