عملی شدن یک ایکاش-بیشتر از یک نفر
رونمایی از مهم ترین محصول "بیشتر از یک نفر"

ایده هایی که برای توسعه سایت در نظر دارید را می‌توانید برای ما بنویسید و ایده هایی که بیشترین رای را دارا باشند برای اجرا تصمیم گیری خواهند شد. ضمنا در صورت مشاهده مشکلی در سایت می توانید اینجا برای ما بنویسید. سپاسگزاریم بابت توجه شما.

عملی شدن یک ایکاش

1

لطفا رای بدهید

  گزارش تخلف
امید همایونی امید همایونی 28 خرداد 99 83 وضعیت: در حال بررسی

((این ایده قبلا ارایه شده بود منتها در این نسخه مثال و توضیحات حذف و فقط خود ایده مطرح شده))

-من معتقدم آموزشهای بیشتر از یک شدن هم میتونه به شکل قسمتی از آموزش همه ایرانیها و قسمتی از فرهنگ تعلیم و تربیت بشه بطوریکه اگر بچه ایی این آزمایشات و مراحل رو طی نکرده باشه در مدارس ثبت نامش نکن،یا ....اما خود ایده:

_من قصد دارم با مراجعه به مدارس غیرانتفاعی مقطع دبستان؛اعلام کنم که ما نه آیتم رو به کودکان شما آموزش میدیم و تستها و آزمایشهایی تماما بین المللی برای تشخیص میزان توانایی کودک شما در این آیتمها برگذار میکنیم.و پس از مشخص شدن نتایج و انجام آموزشهای اولیه،توانایی و عدم توانایی در هر آیتم رو به والدین اعلام میکنیم و برای آیتم هایی که کودکشان در آن ضعف داشته آنها را به ""بخش آموزش کودک،بیشتر ازیک""معرفی می نماییم.(اگر بخش کودک در بیشتر از یک نباشد به روانکاو معرفی میکنیم)همچنین اعلام میکنیم که کودکانی که این آیتم ها را در این سن که زمان شکلگیریه رفتار آنهاست بیاموزند تا 80%از دیگر کودکان موفقرتر خواهند بود.درضمن برای اینکه خانواده ها متوجه کاری که قرار است برای و بر روی فرزندانشان انجام شود گردند آیتم اول که آیتم اراده میباشد را برای ایشان بصورت سمینار همایش اجرا خواهیم کرد.و درواقع آنچه که برای خانواده اجرا میشود یک کپی از اجرا و آموزش استاد بهرامپور برای اراده ،همان که در آن آزمایش مارشملو را معرفی مینمایند،است.
-من مطمئنم که تمام خانواده ها بچه هاشون رو ثبت نام خواهند کرد.من برای ثبت نام مبلغ1میلیون تومان برای هر کودک را در نظر داشتم(این مبلغ را برای کیش که قصد دارم اولین شروعم را داشته باشم تعیین کردم و مسلما برای تهران باید بیشتر باشد)یکی دونفر از افرادی که جهت مشورت طرح را برایشان عنوان کردم معتقد بودند برای شروع قیمت را پایین بیاورم.ولی من آموخته ام که مردم نسبت به کارهای ارزان بیتوجه تر و هرچیزه گرانی را بهتر میدانند.لذا از 500هزار تومان پایین تر نخواهم آمد(منتظر نظرات شما در این خصوص هستم).آیتمهای دیگر این برنامه:1-اراده
2-باور توانایی انجام هرکار و
3-فن بیان و توانایهای ارتباطی
4-کنترل خودپنداری و مثبت اندیشی
5-توانایی نه گفتن و خجالتی نبودن
6-روشهای حل کردن تعارضات ومشکلات با افراد و یا محیط
7-اهمیت یادگیری اتیکت و آداب معاشرت مخصوص به هر مکان و موقعیت
8-اهمیت کنارگذاشتن اهمال کاری و تنبلی و تلاش جهت رسیدن به اهداف0
9-توضیح شعار بیشتر از یکی ها برای تبیدیل شدن به افراد موفق اجتماع
درحال حاضر دارم برای دوره یه اسم مناسب انتخاب میکنم چیزی شبیه به :آینده سازان برتر؛آینده را بسازیم؛نسلی برترآینده ای بهتر؛....
طبق تحقیقاتم اگر قرار باشد خانواده ها را در مدرسه جمع کنیم و کلاسها را در مدرسه برگذار کنیم به مجوز آموزش پرورش نیاز داریم که در این مقطع قصد ندارم پای آنها را به موضوع باز کنم.لذا خانواده ها را در جایی بیرون از مدزسه دعوت و کلاسها رو هم بهمین ترتیب در بیرون برگذار میکنم.
-هنوز به مرحله برآورد هزینه نرسیده ام.ولی از اول در نظر داشتم چنانچه سوددهی خوبی در کار انجام شود مقدار مشخصی از آن را بهرحسابی که سایت مشخص نماید واریز نمایم.
-من حدود یک هفته تا 10روز این ایده را متوقف و آن را اجرایی نمیکنم.در طی اینمدت منتظر نظرات و راهنماییها و کمکهایتان جهت ارتقا طرح و صد البته مخالفتتان(که بشرط مشاهده دلایله منطقیتان با کمال میل پذیرا خواهم شد)خواهم بود.
ارادتمند شما
امید همایونی

جدیدترین ایده ها


لطفا نظرات را برایمان بنویسید

با زدن دکمه اینتر نظر شما ثبت می شود

با زدن دکمه اینتر نظر شما ثبت می شود