goodreads ایرانی-بیشتر از یک نفر

ایده هایی که برای توسعه سایت در نظر دارید را می‌توانید برای ما بنویسید و ایده هایی که بیشترین رای را دارا باشند برای اجرا تصمیم گیری خواهند شد. ضمنا در صورت مشاهده مشکلی در سایت می توانید اینجا برای ما بنویسید. سپاسگزاریم بابت توجه شما.

goodreads ایرانی

44

لطفا رای بدهید

محمد منشی زاده محمد منشی زاده 19 اردیبهشت 99 256 وضعیت: در حال بررسی

سلام.

علت پیشنهاد: خیلی ها از من می پرسن چه کتابی داری میخونی و البته خودم هم خیلی دوست دارم بدونم دوستان خوب بیشتر از یک نفر چه کتابی دارن میخونن و سیر مطالعات اونها چطوریه.

راه حل موجود: کتاب خوانها سایت گودریدز رو میشناسن. سایتی که می تونین مشخصات کتابی را که میخوانید در پروفایل خودتون نمایش بدین. البته مدتی هست که تحریم شدیم. من هر چی گشتم نمونه ایرانی برای اون پیدا نکردم.

راه حل پیشنهادی: قسمتی در پروفایل هر نفر وجود داشته باشه که بتونه بگه چه کتابهایی خونده و چی داره میخونه و چی دوست داره بخونه و این کتابها از داخل یه بانک اطلاعاتی که خود فرد هم میتونه اون رو اصلاح کنه انتخاب میشه.

مسائل: نمی دونم این موضوع چقدر بار روی سایت به وجود میاره و چقدر میتونه دستاورد داشته باشه. شاید حتی بتونه به عنوان یه پروژه جدا از سایت بیشتر از یک باشه و برای خودش اپ و... هم داشته باشه. این بستگی به نوع نگاه مدیر مجموعه و سایت داره.

فرصت ها: یه عالمه کتاب خوان دور هم جمع میشن. کتابهای جدید معرفی میشه. میشه از کتابفروشی ها و مراکز پخش اسپانسر گرفت. میشه کتاب معرفی کرد. میشه پر مخاطب ترین ها رو معرفی کرد. میشه چالش گذاشت...

توضیح: من عاشق کتابم. 10 تا دیگه ایده هم بدم در مورد کتابه.
توضیح مهم تر : از دیدگاه من، باید همه چیز را برای یه دنیای بیشتر از یک نفر آماده کنیم. اگر یه شبکه اجتماعی مبتنی بر خواندن کتاب داشته باشیم میتونه سالم ترین و مفیدترین و بیشتر از یک ترین شبکه اجتماعی فارسی زبانان باشه.

جدیدترین ایده ها


لطفا نظرات را برایمان بنویسید

با زدن دکمه اینتر نظر شما ثبت می شود

با زدن دکمه اینتر نظر شما ثبت می شود