چه واکنشی نسبت به ویدئوهای پربازدید داشته باشیم؟ -بیشتر از ی

چطور با کار کمتر، نتیجه بیشتری بگیریم؟

فرصت تا پایان جشنواره نوروزی

چه واکنشی نسبت به ویدئوهای پربازدید داشته باشیم؟

سلام و وقت بخیر. بسیاری از اوقات می‌بینیم که در شبکه‌های اجتماعی یه چیزی خیلی وایرال میشه. بعضا چیزهایی که نفرت‌انگیز هستند. مثل اون ویدئو که یه کودک کار رو به داخل سطل آشغال پرتاب میکنن. یا ترساندن فرد معلول با کرونا توسط یه آدم که ماسک زده. با این ویدیوها که احساسات رو جریحه‌دار میکنه و نفرت آدم رو برمی‌انگیزه چطور باید رفتار کرد؟ (خیلی‌ها دوس دارن با فحش و بدوبیراه خودشون رو آروم کنن. راه‌های دیگه‌ش چیه؟) امیدوارم منظورمو رسونده باشم. در کل لطفا بگید که واکنش ما نسبت به ویدئوهای پربازدید چی باید باشه.

سعید عباسی 27 اسفند 98 143 6
hadijarehan

هادی جارحان

28 اسفند 98

3

سلام. کاری که من میکنم مخفی کردن ویدیو یا در حالت بدتر ریپورت کردن پسته. ممکنه فرد مورد نظر دوستم باشه اما من اصلا اجازه نمیدم کسی حال منو خراب کنه. من شخصا خیلی راحت فرد مورد نظر رو از لیست دوستام حذف میکنم تا بیشتر بهم آسیب نزنه.

تعداد نظرات : 0

  2

  از ادامه ی زنجیره خودداری می کنم. البته یکی از الگوهای مهم در اینستاگرام ارایه مطالب مشابه است. این دو موردی که شما فرمودید رو حتی تا الآن نشنیده بودم.

  تعداد نظرات : 0
   Shomais

   شمیس نورانی

   02 فروردین 99

   2

   منم خیلی با نظر آقای جاحان موافقم ، ریپورت کردن به نظرم میتونه گزینه مناسبی باشه اما از طرف دیگه من بیشتر سعی میکنم تئی قسمت سرچ اینستا اصلا نرم یا اگرم هم میرم یکسری مطالب خاص مربوط به چندتا فیلممورد علاقه ام رو دنبال میکنم. راهکار اصلی من هم دور موندن از این فضاست چون انرژِم رو میگیره، من ترجح میدم تو فضاهایی مثل بیشتر از یک بیشتر بچرخم تا ببینم آدم ها موثر کم هم نیستن و این جوری به خودمم کمک میکنم تا موثرتر باشم.

   تعداد نظرات : 0
    user373730342

    عذرا شالباف

    02 فروردین 99

    0

    سلام. تازه برای انجام تکالیفم اینستاگرام رو نصب کردم و خیلی وارد نیستم. به نظرم اگه بشه ویدیوهایی برای توضیح و آگاه سازی این کاربران (و نیز مخاطبان آنها) از آسیب های ناشی از انتشار این تیپ کلیپ ها ارائه، و یا صرفا پست های متنی گذاشته بشه. اگر بشه با این افراد گفتگو، و از ادامه روند جلوگیری بشه، به نظرم از دیپورت کردن بهتره (چیزی حل نمیشه). آیا همه پربازدیدها این مدلی هستن. و قبل از بازکردنش می دونن که محتواش خوب نیست. باورم نمیشه که واقعا این مدل ویدئوها پربازدید هستن. تاسف آوره.

    تعداد نظرات : 0
     farhadi

     اسماعیل فرهادی

     03 فروردین 99

     0

     سلام و درود 

     ریپورت و بیشتر اوقات زدن گزینه don't show more برای هشتگ


     تعداد نظرات : 3 نمایش نظرات
      payam

      پیام بهرام پور

      10 فروردین 99

      0

      تعداد نظرات : 0

       سوالات مرتبط