چون بیشتر از قبل خودمم ! -بیشتر از یک نفر

چون بیشتر از قبل خودمم !

سلام با توجه به آموزش هایی که در این 7 ماه دیدم (دوره ی حرفه ای) و میبینم، چیز های خیلی بیشتری نسبت به قبل میدونم. نتیجتا انتظاراتم از خودم بالاتر رفته ! ولی نمیدونم چرا بی انگیزه و بی هدف و ناراضی تر از زندگیم شدم (بخصوص شغلم) به نظر شما چرا ؟؟؟

1

سلام. تبریک میگم که به این مرحله رسیدین! مرحله ای که متوجه میشین تا پیش از این خیلی از کارها و روش زندگی تون میتونسته بهتر باشه.

اما لازم نیست همه چیز را یک شبه عوض کنید. اصلا همه چیز عوض نمی شود چون ما در دنیای متغییری زندگی می کنیم و با تغییر ما دوباره دنیا و شرایطش تغییر می کنه.

پیشنهادی که برای شما دارم اینه که سعی کنید یک هفته فقط روی یک مهارت کوچک کار کنید. مثلا از قانون 5 ثانیه استفاده کنید و صبح ها کمی زودتر بیدار شوید. یا هر مهارت دیگری که برای شما راحت تره. سنگ بزرگ نشانه نزدنه! پس از کارهای کوچک اما موثر شروع کنید. اینجوری پاداش این مهارت تبدیل به انگیزه بیشتر برای شما میشه.

خوشحال میشم از نتیجه کار من را هم مطلع کنید.
موفق باشید.

تعداد نظرات : 1 نمایش نظرات
  Hashemy

  سحر هاشمی

  30 بهمن 98

  1

  سلام

  اول تبریک میگم خدمتتون که تو مسیر رشد و پیشرفت هستید.

  به نظر من موردی که فرمودید، خودش بخشی از مسیر هست و تو فرآیند مسیر تغییر برای هر کسی این اتفاق میفته. این نمودار هم گویای این مسئله هست.

  فقط همچنان با امیدواری و انرژی بالا به مسیرتون ادامه بدید.

  در آخر، خیلی خیلی توصیه میکنم کتاب "بذرت را کجا می کاری؟" را مطالعه بفرمایید. از سایت بیشتر از یک هم میتونید تهیه کنید.

  موفق باشید.


  پیشنهاد محصول به سوال کننده : خرید کتاب «بذرت را کجا می کاری؟»
  تعداد نظرات : 0

   -1

   دوره های طرز فکر - کشف رسالت - اهمال کاری - هدف گذاری - کمال گرایی - ذهن آگاهی رو گذروندم و فکر میکنم ارزش ها، علایق، اهداف زندگیم مشخصه ولی چرا کاری انجام نمیدم ؟ یا اگر اقدامی میکنم چرا استقامت ندارم ؟

   تعداد نظرات : 2 نمایش نظرات