تا کی اخبار نبینیم؟-بیشتر از یک نفر
رونمایی از مهم ترین محصول "بیشتر از یک نفر"

تا کی اخبار نبینیم؟

من امروز به عنوان یک فرد جامعه واقعا نتونستم روند عادی زندگیم رو ادامه بدم و به اخبار بیتوجه باشم چون پای جون عزیزانم در میون بود.. آیا همچنان به نظر شما کار درست ندیدن اخبار هستش؟

22 دی 98 330 6
  گزارش تخلف

1

سلام دوست عزیزم.

من به سوالتون اینجا پاسخ دادم.

تا کی اخبار نبینیم و به جای دیدن اخبار چه کنیم؟ (یک سؤال از پیام)

تعداد نظرات : 1 نمایش نظرات

  0

  سلام دوست عزیزم. برای سوال شما در یک فایل صوتی 15 دقیقه‌ای توضیحی ضبط کردم که توسط همکارانم منتشر می ‌شود و اینجا اطلاع رسانی می‌شود.

  ضمناً تا آن موقع نیلوفر مرداب رو گوش کنید حتماً


  پیشنهاد محصول به سوال کننده : نیلوفر مرداب
  تعداد نظرات : 0

   0

   با سلام

   به نظر من کار درست تمرکز روی مسائلی است که بر آنها کنترل داریم من زمانی کانال های مختلف خبری را دنبال می کردم و با هر خبر بد تمرکز از کار خودم برداشته می شد و اضطراب می گرفتم اما از زمانی که تمرکز روی مسائل قابل کنترل زندگی و کاری خودم قرار دادم و کانال هارا حذف کردم حتی انگیزه و تمرکزم بیشتر شده تماشای تلویزیون هم چند سالی به ندرت انجام می دم چون از زمانی که در مقاله ای  خواندم به هنگام  تماشای تلویزیون ذهن کمترین کارایی را دارد، تلویزیون نگاه نمی کنم  به جای تلویزیون به مطالعه کتاب و یا  دیدن دوره های آموزشی می پردازم.

   تعداد نظرات : 0

    0

    با سلام واحترام 

    من الان 10 سال هست که تلویزیون مشاهده نمی کنم و از سال 2020 تصمیم گرفتم دیگر سایت های خبری و اینستگرام و تلگرام هم نروم. الان خیلی احساس شادی ونشاط وآرامش می کنم و فقط به آینده خودم توجه می کنم وتمام تمرکزم را برروی خودم قرار می دهم تا در زمینه امنیت اطلاعات دنیا را تکان بدهم 

    دوستدارشما مسعود وامق کارشناس ارشد امنیت اطلاعات

    تعداد نظرات : 2 نمایش نظرات

     0

     اخبار این روزها جز افزایش اضطراب هیچ فایده ای نداره، من خودم رو با مرتب کردن کتابخونه ام و پیاده روی توی اوقات فراغت سرگرم میکنم، همین سایت بیشتر از یک نفر هم جای خیلی خوبیه که از اضطراب دور شیم، بهتون پیشنهاد میکنم سایت دکتر محسن رنانی و پویش توسعه شون رو اگر علاقه دارین دنبال کنید.

     تعداد نظرات : 0

      0

      سلام به دوست بیشتر از یک فری خودم

      این حقیقت رو نباید ابدا فراموش کرد که ما چه اخبار رو ببینیم و چه نبینیم کاری راجع بهش از دستمون برنمیاد

      در دوره ای زندگی میکنیم که اخبار بد بسیار فراوان هست و سخت میشه حال خوبی داشت

      و اخبار دیدن باعث میشه حال خوبی رو نداشته باشیم

      دارن هاردی در کتاب اثر مرکب گفته که باید رژیم رسانه ای بگیریم و مدتی رو برای اون مشخص نکرده و اونم مث سوال امتحاناتیه که جوابش چند موردِ و تعداد مواردی که باید ذکر کنیم رو مشخص نکرده

      امیدوارم حال خوبی داشته باشید

      تعداد نظرات : 1 نمایش نظرات