درس خوندن-بیشتر از یک نفر

درس خوندن

چطوری میشه حوصله خود را برای مطالع افزایش داد. من دور ی هدفگذاری رو م گذروندم و این نکته هم بگم که هر کاری رو به من بدین ، ورزش- کاری مربوط به طبیعت خلاقیت و... را با حوصله ی خیلی خیلی زیاد انجام میدم اما درس رو نه! نمیدونم چرا برای درس خوندن حتی وقتی شروع هم میکنم زود خسته میشم؟.

user23814940239

میثم اسدی

02 فروردین 99

2

اگه مقطع تحصیلیتون رو هم ذکر می کردید بهتر بود. ولی بی حوصلگی ناشی از مطالعه معمولا از بی هدفی در تحصیلات نشات میگیره. باید ببینید که از مطالعه و درس خوندنتون چی میخواید و باید صادقانه روی این موضوع فکر کنید. و وقتی هدفی رو انتخاب کنید که واقعا میخواید اون هدف رو، خود به خود انگیزه می گیرید و درس میخونید. البته شروع رسیدن به اهداف تحصیلی مثل هر کار دیگه ای سخته و باید صبر داشته باشید و دائم هدف و انگیزه خودتون رو به یاد بیارید. جملات انگیزشی برای خودتون به کار ببرید. برنامه ریزی درسی داشته باشید و در کنارش به کارهایی مثل تفریح و ... نیز بپردازید. 

اگه به درس خوندن عادت بکنید دیگه کار راحت میشه. فقط اوایل کار سخته و باید صبر داشته باشید و پر قدرت به سمت اهدافتون حرکت کنید.
موفق باشید 

تعداد نظرات : 3 نمایش نظرات

  0

  انجام دادن کاری که دوستش نداریم؛ منتج به انضباط میشه؛ بهتر است برای انجام خیلی از امور روتین مون «عادت» اون رو ایجاد کنیم تا انرژی کمتری از ما بگیره.


  پیشنهاد محصول به سوال کننده : خرید کتاب «هفت عادت مردمان مؤثر» کتاب انسان 2020
  تعداد نظرات : 0

   0

   سلام من هم چند ماه پیش دقیقا این مشکل شما رو داشتم.با استفاده از مشاور 30-40 % تونستم حل کنم ولی باز برگشتم به خونه اول دیدم مشکل از جای دیگه ست.این چند ماه رو صرف آموزش و یادگیری در راستای درس خوندن کردم مثلا(رسالت زندگیمو پیدا کردم.حرفه ای هدف گذاری کردم.مشکل نبود انگیزه متعالی رو حل کردم و....)از محصولات سایت استفاده کردم و الان 90% مشکلاتم حل شده.بهتون پیشنهاد میکنم از کانال تلگرامی دکتر افشار (مشاور)استفاده کنید(برای بحث تخصصی درس و مطالعه)و از محصولات سایت مثل (تندخوانی.هدف گذارهی(که رایگان هست).رسالت فردی.انگیزه و..)حتما استفاده کنید تا به امید خدا مشکلتون رفع بشه.اگه سوالی داشتید همینجا ازم بپرسید یا تلگرام پیام بدین:@mobin.maroofi

   تعداد نظرات : 2 نمایش نظرات