همگام سازی | بیشتر از یک نفر

همگام سازی

با سلام و عرض خدمت استاد بزرگوار جناب بهرام پور اینجانب موسس و مدیر عامل شرکت فعال در حوزه خدمات فناوری اطلاعات هستم . همونطور که میدونید پیشبرد اهداف زندگی در قالب مدیریت شرکت و افراد مرتبط به آن چالش های مخصوص خودش را دارد در طول مدت چهار سال از تاسیس شرکت سعی کردم خودم را از نظر تخصص کاری و تا حد زیاد از نظر مدیریتی آپدیت نگه دارم و هر روز مطالب جدیدتر رو یاد بگیرم و بکار بگیرم. جالبه بدونید من بر اثر اتفاق ناخوشایندی که در داخل مجموعه شرکتمون اتفاق افتاد و منجر به جدایی یکی از شرکا(مدیر فروش)از شرکت شد با مجموعه بیشتر از یک اشنا شدم و بسته به نیازم دوره شهامت اعتماد به نفس ، رفع خجولی و کم حرفی را خرید کردم. سعی کردم تمامی مطالب دوره از فیلم ها گرفته تا فایل های پی دی اف را مطالعه کنم و تمرینات مطرح شده را اجرایی کنم . از بابت اینکه دیر با این مجموعه آشنا شدم افسوس میخورم ولی به هر حال سعی میکنم از این به بعد من هم بیشتر از یک نفر در کنار بیشتر از یک نفر ها باشم. سوالی که من داشتم در رابطه با بخش همگامی و لزوم همگامی با مشتریانمان است به این صورت که جهت ایجاد ارتباط با دیگران ( برای ما مشتریان) خودمون رو با اونها همگام کنیم و مثل اونها فکر کنیم تا اینکه اونها فکر کنند ما هم شبیه آنها هستیم و با ما وارد مذاکره و قرارداد کاری شوند. در این مورد من کمی تردید دارم و از شما میخوام در صورت امکان راهنمایی بفرمایید. با توجه به اینکه بنده شخصا در زمینه استارتاپ ها مشاوره میدم خیلی از مشتریانمون وقتی ایده خودشون را با ما در میان میزارند و فکر میکنند میتونند به رویاهاشون برسند بدون تعصب و ریا طرحشون رو بررسی میکنم و در صورتی که بدونم طرحشون به موفقیت نمیرسه و پولشون هدر میره بهشون میگم ولی متاسفانه با توجه فرهنگ کشورمون بجای اینکه مورد تشکر و تقدیر قرار بگیرم که جلوی شکستشون رو گرفتم در مقابل من جبهه میگیریند و حتی بعضا بین من و مدیر فروش هم اختلاف نظر پیش میاد که من به جای اینکه به فکر درامد شرکت باشم به فکر گوگل شدن و رویا پردازی هستم تا جایی که آخرین بار این موضوع باعث جدایی مدیر فروش از شرکت شد. البته بایستی خدمتتون عرض کنم چندین باری که من در مقابل مدیر فروش کوتاه اومدم مشتریان تنها با مدیر فروش و فنی در ارتباط بودند و زیاد تمایل به ارتباط با من نبودند و به نحوی چهره منفور جلساتشون به حساب میومدم البته همونطور که پیش بینی کرده بودم ایده های مشتریان شکست خوردند ولی دیگه چه فایده داشت دیگه در این مواقع به کسی مدال طلا نمیدن.... با توجه به مطالبی که شما در این دوره تجت عنوان همگام سازی بیان کردید و ماجرایی که من تعریف کردم ایا بایستی من هم مثل مدیر فروش فکر کنم و صرفا دنبال منفعت شرکت باشم یا بایستی رویه خودم رو ادامه بدم؟

هیمن ز 18 آبان 98 433 1
  گزارش تخلف

لطفا نظرات را برایمان بنویسید

با زدن دکمه اینتر نظر شما ثبت می شود

با زدن دکمه اینتر نظر شما ثبت می شود

  0

  سلام دوست عزیز

  کاری که شما پیش رو دارید کار ساده ای هست به خاطر این که خیلی ساده می تونید هم کاری بکنید که واقعیت رو به مخاطب بگویید و هم ارتباطتتون رو حفظ کنید.

  کافی هست که کتاب تست مامان رو بخونید و این تست رو به صورت عملیاتی برای کاربران پیاده سازی کنید، اون وقت هست که کاربران هم خوشحال می شوند هم خودشان به جواب می رسند و هم این که ارتباطتشان با شما بهتر و بهتر می شود.

  تعداد نظرات : 1 نمایش نظرات
   محصولات رایگان