به من کتاب معرفی کنید | بیشتر از یک نفر

به من کتاب معرفی کنید

سلام خدمتتون امیدوارم حالتون کوک باشه دوستان من در چند زمینه کتاب کاربردی میخوام ،که ممنون میشم اگر میشناسید به من معرفی کنید ،لطفا کتاب خوب و کاربردی باشه و ترجیحا خونده باشیدش و فیدبک مثبت گرفتید یا از محتواش بالاخره استفاده کردید، حالا حوزه های مورد نظر این هاست: 1. چگونگی برخورد با دشوار زندگی (مخصوصا در خانواده) 2.حفظ انگیز 3.برنگشتن به زندگی روتین 4.اعتماد به نفس فرافکنانه در ضمن این رو هم بگم که میدونم اکثر اینها در دوره حرفه ای هستن ولی من در حال حاضر قادر به تهیه این محصول فوق العاده ندارم ولی میخوام تا جایی که میتونم در حال حاضر در این حوزه های به یک نقطه مطلوبی برسم تا بعدا هم انشالله بتونم دوره حرفه ای رو هم تهیه کنم . خیلی ممنون از همگی شما

4

اگر واقعا به این مواردی که نوشتید می خواهید برسید و از طرفی توان خرید دوره حرفه‌ای را ندارید به نظر من بهترین کار اینکه توان خرید دوره را پیدا کنید، پول قرض کنید،‌ گوشی خودتان را بفروشید و ....

برای اینکه مطمئن شوید کار درستی انجام می دهید یک جدول T بکشید و راجع به رنج و لذت خرید دوره حرفه‌ای در مقابل فروش یک وسیله یا قرض کردن پول نتیجه گیری کنید.


پیشنهاد محصول به سوال کننده : حرفه ای: آموزش تمام مهارت های لازم جهت داشتن سبک زندگی حرفه ای
تعداد نظرات : 0

  1

  در کتاب سرسختی (Grit: power of passion and perseverance) که پس از انتشار وارد لیست پرفروش‌ترین‌های نیویورک‌تایمز شد، آنجلا داکورث (Angela Duckworth)، به تمام افرادی که به دنبال موفقیت هستند، نشان می‌دهد که رمز موفقیت به اندازه‌ای که به اشتیاق و استقامت بستگی دارد، به استعداد مرتبط نیست. او این مفهوم را «سرسختی» نامیده است.

  سرسختی به معنای اهمیت دادن بیش از اندازه به چیزی‌ست که نمی‌خواهید آن را کنار بگذارید تا زمانی که بالاخره به هدفتان برسید. شما باید صرف نظر از اینکه هدفتان چیست، به اهدافتان پایبند باشید. اشتیاق و پشتکار دو مولفه‌ی اولیه برای سرسختی است.

  به عقیده آنجلا داکورث در خلاصه کتاب سرسختی (Grit)، آن‌هایی که در کارشان موفق‌تر می‌شوند، در برابرِ موانع نیز، مقاومت می‌کنند. آن‌ها، موانع را به چشم شکست نمی‌بینند. در حقیقت، آن‌هایی که موفق‌اند، نه تنها عزم راسخ؛ بلکه جهتی مشخص دارند، آن‌ها می‌دانند که می‌خواهند به کجا برسند.

  ترکیبِ اشتیاق و پشتکار، به عنوان سرسختی شناخته می‌شود. افراد زیادی اشتیاق را به عنوان احساسات شدید یا علاقه‌مندی وافر تعریف می‌کنند. با این حال، زمانی که نوبت به سرسختی می‌رسد، اشتیاق، به عنوان ثبات در طول زمان تعریف می‌شود. اشتیاق یک منوّر نیست، بلکه بیشتر شبیه یک قطب‌نماست که به شما خط سیر را نشان می‌دهد و شما را به جایی که باید بروید هدایت می‌کند. احتمالاً زمان می‌برد تا بفهمید اشتیاق حقیقی شما چیست.

  هرچقدر سرسخت‌تر باشید، شادتر خواهید بود و اگرچه سرسختی خصلت مهمی است، با این حال نمی‌توانید آن را مهم‌ترین ویژگی انسانی در نظر بگیرید، زیرا ویژگی‌های مهمتر دیگری نیز وجود دارد. تحقیقات ثابت کرد که سرسختی، مستقیماً با موفقیت و رفاه ارتباط دارد.

  آنچه در پایان اهمیت دارد، نبوغ نیست، بلکه سرسختی است و سرسختی، همان قدرت و پشتکاری است که در وجود همه‌ی انسان‌هاست.

  آنجلا داکورث بنیان‌گذار و مدیر خیریه‌ای است که هدف اصلی آن، پیشبرد علم و پیشرفت‌های شخصیتی است. این خیریه، آزمایشگاه شخصیت نام دارد. داکورث، سال 2013 جایزه‌ی مک آرتور را دریافت کرد که در حلقه‌های حرفه‌ای، به جایزه‌ی نوابغ معروف است. او سال 1993، قبل از آغاز کار به عنوان محقق؛ مدرسه‌ا‌ی تابستانی برای دانشجویان بی‌بضاعت بنیان‌گذاری کرد. در سال 2018، این مدرسه بیست و پنجمین سالگردش را جشن گرفت و به عنوان نمونه‌ی مطالعاتیِ مدرسه‌یِ هاوراد کِندی تعریف شد.

  داکورث در طول سالیان متوالی به پاس مشارکتش در امر تحصیلات پایه، جوایز مختلفی دریافت کرده است.

  افتخارات کتاب سرسختی: قدرت اشتیاق و پشتکار:

  - بهترین کتاب‌های کسب و کار 2016
  - پرفروش‌ترین کتاب‌های آمازون در حوزه روانشناسی و موفقیت
  - پرفروش‌ترین‌های نیویورک تایمز  پیشنهاد محصول به سوال کننده : خرید کتاب «سرسختی؛ قدرت اشتیاق و پشتکار» اثر آنجلا داک وُرث
  تعداد نظرات : 0

   1

   این کتاب ها رو خوندم و به شما پیشنهاد میکنم

   طرز فکر

   خوشبینی آموخته شده

   گفت و گوهای سرنوشت ساز

   تعداد نظرات : 0

    1

    بنده نیز دوره حرفه ای را راه بسیار سریع تر و در عین حال بنیادی تری می بینم و اکیدا پیشنهاد می کنم حتی به قول دوستمون با قرض یا ... . اما کتاب نیز بعنوان مکمل خوب است . برای مورد اول 3 پیشنهاد دارم :

    تعداد نظرات : 0

     0

     من پیشنهادم این هست که با شخصیت شناسی و رسالت فردی شروع کنید.کتاب خوب اصلا اهمیت ندارد! سوال خوب اهمیت دارد! شما اول باید بفهمی چه آدمی هستی و چه چیزی از این دنیا میخواهی اون وقت طبق اون جلو بری.پیشنهاد شخصی من هم خواندن داستان‌های مثنوی است. بعد از اون فقط خودشناسی و شخصیت شناسی حالا چه MBTI  چه کهن الگو چه اناگرام


     پیشنهاد محصول به سوال کننده : شناخت رسالت و معنا در زندگی و کسب و کار
     تعداد نظرات : 0

      0


      تعداد نظرات : 1 نمایش نظرات