انگیزه نداشتن برای ادامه زندگی | بیشتر از یک نفر

انگیزه نداشتن برای ادامه زندگی

سلام من نوجوانم.دیگر انگیزه ای برای ادامه زندگی ندارم.نمی دونم واسه چی زنده هستم.کمکم کنید.افسرده شده ام

02 مهر 98 831 7
  گزارش تخلف
user9053485955716

محمد جوان

05 مهر 98

0

با سلام به دوست عزیزم ، اتفاقا منم چند سال پیش دقیقا داخل همچین حسی بودم  و این نشون دهنده اینه که شما مررد می میشوید و بزرگ تر می شوید و باید زندگی خود راهدفمند کنید خواهشمندم از سمینار رایگان هدف گزاری حرفه ای که رایگان هم است استفاده کنید 


پیشنهاد محصول به سوال کننده : هدف گذاری حرفه ای + دانلود رایگان فیلم سمینار
تعداد نظرات : 0

  2

  سلام. خیلی خوبه که آدم احساسی که داره رو خوب بشناسه و اون رو بفهمه.

  از شما سوالی دارم. آیا در همه روزهای زندگی تون همین احساس رو داشتین؟ یا روزهایی هم بوده که حس خوبی داشته باشین؟ اون روزها چه کاری انجام داده بودین؟

  ممنونم که وقت میگذارین و با فکر و حوصله جواب میدین.

  تعداد نظرات : 1 نمایش نظرات

   1

   سلام. این حس طبیعیه عزیزم. در نوجوانی به خاطر تغییرات هورمونی خیلی از افراد در درونشون دنبال هویت خودشونن. سوالات زیادی براشون پیش میاد که البته باید به فردی مطمئن مراجعه کنن تا به جواب درست برسن. نگران نباش. پیشنهاد می کنم کتاب «رشد» استاد علی صفایی حائری رو بخونی. امیدوارم خیلی زود سرحال ببینمت. موفق باشی.

   تعداد نظرات : 0
    SaharHashemi

    سحر هاشمی

    21 اسفند 98

    1

    پیشنهاد وبینار رایگان پیشواز سال نو    پیشنهاد محصول به سوال کننده : وبینار آرامش در دل هیاهو سانس دوم: پیشواز
    تعداد نظرات : 0

     1

     حتما با پدر یا مادرت (هر کدوم که صمیمی تری) صحبت کن که پیش یک روانشناس و مشاور خوب ببرت تا مشکلاتتو باش مطرح کنی تا بتونن کمکت کنن

     تعداد نظرات : 0

      0

      البته تغییرات هورمونی در سننین نوجوانی بر کسی پوشیده نیست، اما یکی از دلایل اینکه اغلب مردم ایران بالاخص اکثر نوجوانان ایرانی دچار بی انگیزگی می شوند چیزهایی هست که در دوره ی طرز فکر درباره اش به طور مفصل توضیح داده شده است. اما بصورت خلاصه اینکه برای داشتن انگیزه به مانند حمام رفتن می باشد، وقتی من یکبار حمام می روم برای رعایت بهداشت بازهم بایستی حمام بروم البته روز بعد یا دو روز بعد! برای حفظ انگیزه که عاملی درونی است و نبایستی به عوامل بیرونی ارتباطش بدهیم بایستی اقداماتی را در نظر بگیریم و روزانه یا هفتگی تکرارشان کنیم تا اینکه چراغ انگیزه ی مان برای همیشه روشن بماند. همچنین یکی از دلایل عمده ی بی انگیزگی افراد می تواند مقایسه الآن خودمان با الآن افراد موفق باشد که بهتر است اجتناب گردد.


      پیشنهاد محصول به سوال کننده : طرز فکر | طرز فکر موفقیت در هر کاری سمینار ایجاد انگیزه: چطور با انگیزه شویم؟
      تعداد نظرات : 0

       0


       تعداد نظرات : 0