لینک دادن در ماجراها | بیشتر از یک نفر

لینک دادن در ماجراها

سلام خدمت تیم دوست داشتنی بیشتر از یک برام این سوال پیش اومده که آیا اجازه هست زمانی که ماجرا مینویسیم به ویج خودمون در شبکه های اجتماعی یا سایتمون توی ماجرا لینک بدیم؟ م قبلا به اینستاگرامم اینک دادم اما جدیدا به ذهنم رسیده که شاید اخلاقی نباشه و بهتره سوال کنم ممنون

شمیس نورانی 29 شهریور 98 455 3
  گزارش تخلف
Danial.Nezami

دانیال نظامی

30 شهریور 98

6

تا جایی که من یادم هست در دوره قبلی مدرسه استادی جناب بهرام پور گفتند حتما می تونیم این کار رو انجام بدیم و مسئله ای نیست.

تعداد نظرات : 2 نمایش نظرات
  payam

  پیام بهرام پور

  31 شهریور 98

  4

  سلام ممنونم که این دغدغه رو دارید که مسئولانه رفتار کنید.


  ما لینک دادن رو در سایت و ماجراها مجاز کردیم که شما بتونید لینک بدید و هیچ محدودیتی فعلا قرار ندادیم.

  اما چندتا پیشنهاد داشتم که بهترین بهره رو ببرید:

  1- خودتون رو بدنام نکنید:

  بعضی از کاربران فقط از ماجرای من برای لینک دادن به سایت استفاده می کنند و بقیه به مرور متوجه می شوند که چنین فردی فقط لینک می گیره و هیچ محتوای ارزشمندی نداره بنابراین دیگه ماجراهاش رو باز نمی کنند (خود من بعضی‌ها رو کلاً کنار گذاشتم)

  2- سیستمی فکر کنید

  بعضی‌ها اینقدر در لینک دادن سو استفاده می کنند که شاید یه روزی ما منصرف بشیم از امکان لینک دادن (هنوز حتی بهش فکر هم نمی کنیم اما در بلند مدت اگه بعضی‌ها به این کار بیش از حد ادامه بدن ممکنه این اتفاق بیوفته)


  3- ما از لینک‌های مفید استقبال می کنیم

  اگر لینک درست در جای درست و با موضوع درست باشه من و تیم بیشتر از یک خیلی خیلی خوشحال میشیم.


  تعداد نظرات : 1 نمایش نظرات

   1

   دادن لینک منبع برخی نقل قول ها یا حتی اقدام در راستای یک آموزش مخصوصاً آموزشهای مجموعه ی بیشتر از یک یا حتی معرفی یک سایت یا پیج خوب برای بهترشدن محتوی نه تنها خوبه گاهی لازم هست. البته برای معرفی یک سایت اونهم به عنوان تبلیغ برای یکی دوباره بعیده که اشکالی داشته باشه مخصوصاً نمونه کارهای دوستان است که در وبلاگ یا شبکه های اجتماعی یا حتی در آپارات لینک دادن کمک شایسته به بهتر شدن دنیا برای زندگی میشه اما اگر در کنار ماجرا گذاشتن رگباری! لینک دادن صرف به محتوای سایت باشه معمولاً باز خورد منفی برای خود نویسنده خواهد داشت.


   پیشنهاد محصول به سوال کننده : حرفه ای: آموزش تمام مهارت های لازم جهت داشتن سبک زندگی حرفه ای
   تعداد نظرات : 1 نمایش نظرات